Nejlepší Mass Effect Legendary Edition Mods | PCGamesn, nejlepší mody legendární vydání Mass Effect | PC hráč

Nejlepší mody legendární edice Mass Effect Legendary

Hlavní přepracování Normandie a věci, které na ní můžete udělat v ME3, Expanded Galaxy přidává na loď střelba, umožňuje přiřadit pozice sekundárního důstojníka i lékaře, mariňáky a inženýři, dává squadmatesům další příležitostné oblečení k nošení , a více. (Zbrojnice EGM, jak název napovídá, přidává další brnění.)

Nejlepší mody legendární edice Mass Effect Legendary

Shepard u třetí osoby, která se dívá směrem k obzoru v Mass Effect

Hledáte Nejlepší Mass Effect Legendary Edition Mods? Trilogie Mass Effect byla remasterována a vdechovala nový život do této velmi milované série RPG. Původní hry existuje tolik vylepšení, od grafických vylepšení po vylepšení kvality života.

Devs dokonce přidal nové tóny pleti a vlasové styly, které umožňují hráčům vytvářet působivé masové edice legendární edice obličejové kódy. Ačkoli v legendárním vydání Mass Effect je spousta významných upgradů – to nezastavilo moderní pracovníci v tom, aby tuto zkušenost ještě více přizpůsobili. Mass Effect Legendary Edition Mods vám umožňují upravit vaši hru na ty nejlepší detaily. Někteří lidé milují minihry v Mass Effect 2, jiní si přejí, aby neexistovali. Mods vám dává volbu, zda konkrétní mechanika provedou konečný řez.

Každá hra v trilogii může být upravena, stejně jako originály. Pokud jste použili mody zpět, když tyto hry poprvé vydali, existuje velká šance, že tyto mody stále pracují s remasterovanými tituly. Některé z modů na tomto seznamu nemusí fungovat pro každou hru Mass Effect, ale určitě to objasníme v popisu mod. Zde jsou některé z nejlepších modů Mass Effect Legendary Edition, které můžete vyzkoušet hned teď.

Nejlepší mody legendárního vydání Mass Effect jsou:

Trilogy Save Editor

Editor Trilogy Save je nejlepším mod pro každého, kdo chce přeskočit rovnou do nejlepších okamžiků série. Ne každý má čas na hraní všech tří her; Pokud chcete vidět konkrétní scénu, můžete si přizpůsobit svůj soubor uložení, abyste se dostali do té doby. Upravte body statistiky své postavy, jemné vylaďte každý vztah s každým znakem a vyberte, kde chcete být v zápletce.

Možná budete chtít použít tento mod, pokud se ocitnete ve složité situaci. Místo opětovného načtení starého uložení, která by vám mohla ztratit hodiny hraní, jednoduše upravte své uložení, abyste si poskytli více zdravotních souprav a munice. Tento mod je také užitečný, pokud jste v předchozí hře vynechali jakékoli exkluzivní zbraně nebo brnění – stačí přidat do svého inventáře vzácné vybavení a pokračovat.

Vedlejší příklad výchozího FOV a modifikovaného FOV in Mass Effect

Better Camera (vyšší FOV)

Cítím se příliš blízko vaší postavě? Ve výchozím nastavení je zorné pole ve hrách Mass Effect neuvěřitelně nízké pro průzkum i pro boj. Při hraní na monitoru může úzké zorné pole vést k pohybové nemoci pro některé hráče. Pomocí moderu Better Camera můžete tyto hodnoty upravit tak, abyste si poskytli lepší úhel pohledu.

Tento mod je kompatibilní se všemi třemi hrami Mass Effect, i když jej budete muset ručně aktivovat, kdykoli chcete vylepšit své zorné pole. Tvůrce modu říká, že tento mod není kompatibilní s jinými Coalescen.mody souborů bin, naštěstí nemáme žádné z nich na tomto seznamu.

Femshep Splash Images

Vyberte si femshep v Mass Effect? Tento mod je jednoduchý, protože nahrazuje samce Shepard Splash Screpress s ženským Shepardem. To je ono a to je vše. Proč se dívat na muže Sheparda pokaždé, když hru zavedete, pokud nehrajete jako on? Nahrazení všech tří splachových obrazovek, které femshep uprostřed akce uvádějí.

Konzola ve hře

Konzole můžete povolit ve všech třech hrách s modem konzoly ve hře, což vám poskytne sílu editoru Save ve hře. Pokud se chcete prohrát trilogií pomocí cheats, je to pro vás mod. Dejte si neomezené munice, kredity a zdraví, abyste se stali neporazitelnými proti nejtěžších nepřátelům, kterou každá hra nabízí.

Konzola ve hře předvádějící různé proměnné

Doporučujeme nainstalovat tento mod, i když nechcete podvádět, protože to může pomoci, pokud narazíte na nějaké otravné chyby. Každý uživatel PC, který vyrostl hraním RPGS, bude vědět o všech vazbách, které vás ve hře může osvobodit. Například se to nestane často, ale někdy se můžete uvíznout na náhodných objektech. Naštěstí můžete použít příkaz Teleport, abyste se osvobodili od geometrie.

Přeskočit intro

Další jednoduchý mod, ale efektivní: přeskočit úvod do spouštěče pro každou hru Mass Effect. Nyní jste viděli stejné neporušené intros už roky – Intro mod Skip Launcher nahrazuje původní soubor videem obsahujícím jediný snímky a okamžitě obchází původní spuštění videa.

Vylepšení rychlosti pro hromadný efekt 1 a 2

Někteří lidé věří, že nejhorší částí her Mass Effect je cestování mezi veškerou akcí. Pokud to zní jako vy, může být tento mod přesně to, co potřebujete. Mod rychlosti vylepšení umožňuje nekonečné sprintingu a Mako Boost v Mass Effect 1, aby drasticky snížil množství času stráveného chůzí a jízdou kolem.

Ačkoli někteří mohou považovat tento mod za podvádění, vše, co dělá, je odstranit omezení výdrže. Neběžíte ani nejezdíte rychleji, než je původně zamýšlená – tento mod umožňuje pohybovat se konstantní zrychlenou rychlostí. Stejný mod pracuje také v Mass Effect 2, kromě toho, že se vztahuje pouze na sprinting, protože Mako chybí v této hře.

Některé z znaků hromadného efektu nosí alternativní příležitostné oblečení

Více vystoupení v Mass Effect 2 a 3

V Mass Effect 2 a 3 je třeba vybrat spoustu oblečení, ale výběr by mohl být lepší. Nainstalujte mod více vystoupení a přidejte 70 příležitostných outfitů do vašeho masa Effect 2. Mass Effect 3 přidává další možnosti oblečení, ale tento mod je dále zahrnutím 45 dalších příležitostných vystoupení, sedmi přilby a devíti sad brnění do hry.

A to je vše, co máme pro nejlepší mody legendární edice Mass Effect. Jakmile svou hru nastavíte se všemi těmito mody, naleznete v našem průvodci Romance Možnosti Legendary Effect, který podrobně popisuje každý vztah ve hře. Shepard přichází do kontaktu s mnoha lidmi napříč trilogií, takže vás může překvapit množství možností, které hry nabízejí. Pro vaši další přehrávání máme také seznam objednávek na objednávku Mass Effect Legendary Edition.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší mody legendární edice Mass Effect Legendary

Obnovit ztracené DLC, přeskočit minihry, změnit konec a další.

Franciful EDI Armor Variation, jeden z nejlepších modů Mas Effect Legendary Edition

(Obrázek kredit: Bulobrien-Me3tweaks)

Nejlepší mody Mass Effect byly považovány za základní linii pro grafická vylepšení společností Bioware při přepravě hrách k vytvoření legendární edice. Studio také spolupracovalo s několika moderními pracovníky, aby zajistilo nové verze klasické vesmírné operní trilogie o nebezpečích datování spolupracovníka by bylo stejně vyladěné, ne -li více.

Díky modifikačním nástrojům a softwaru pro správu mod, konečně jsou.

K instalaci většiny těchto modů budete potřebovat MOD MOD MOD ME3TWEAKS. To vám umožní upravit všechny tři hry v legendární edici a můžete jej použít také k modifikaci původních verzí, i když všechny odkazy zde budou mody pro remastery. Správce mod také umožňuje zálohování důležitých souborů každé hry a každý mod, který stahujete, lze importovat do knihovny před použitím.

To usnadňuje povolení a deaktivaci většiny modů, ale uvědomte si, že textury mody fungují jinak – jakmile jsou nainstalovány na některou z her Mass Effect, nebudete moci dále upravit. Pokud se jedná o grafická vylepšení, po kterém jste, ujistěte se, že jste s načítáním spokojeni, než přidáte mod hodně. Kromě toho nemá objednávka zatížení dopad na mody hromadných efektů. Ten zvuk, který jste právě slyšeli, je Skyrim Modders dýchající úlevu.

Neomezená doba sprintu a zvýšení

Ne každý si to všiml, ale v původních hrách Mass Effect Sprinting vás přiměl během boje se pohybovat rychleji. Zbytek času, podržením tohoto tlačítka jednoduše přiblížil kameru dramatickým způsobem, aby to zvládl zdát se Jako byste šli rychleji, když jste se ještě jednou překročili přes citadelu. (Speedrunners upustil granáty na nohy, takže Shepard by poškodil a přiměl hru, aby si myslel, že jsou v boji, aby umožnili verzi sprintingu, která je skutečně umožnila, aby se skutečně pohybovaly rychleji rychleji.)

Legendární vydání to opravuje a sprinting vás opravdu způsobuje, že jdete rychleji. Udržuje však absurdně krátký limit prvních dvou her na to, jak daleko můžete spustit, než se unavíte. Neomezený mod Sprint prodlužuje tuto dobu trvání – není to opravdu neomezené, ale je to tak obrovský nárůst Shepardovy výdrže, zřídka zasáhnete konec. Také odstraňuje limit na posilování Mako v ME1.

Po stažení gigabajtů vylepšení pro všechny tři hry mohu s jistotou říci, že být schopen běžet dále je nejvýznamnějším zlepšením, které může netrpělivý hráč provést.

Pinnacle Station DLC

Stanice Pinnacle byla rozšířením první hry vyvinuté externím studiem a díky zkorumpovanému zdrojovému kódu musela být vynechána z legendárního vydání – restování by to bylo zpožděno o šest měsíců. Pro DLC, která nikdy nebyla tak milovaná jako Lair of the Shadow Broker nebo Citadel, to nestojí za to. Moddry nemají žádné takové obavy a Pinnacle Station byla zachráněna z podlahy s místností týmem Me3tweaks.

Tento DLC přidává školicí zařízení Shepard může navštívit své dovednosti při lovu Saren. Uvnitř jeho simulátoru bojujete s virtuálními nepřáteli ve čtyřech různých režimech na několika mapách a pracujete na žebříčku na žebříčku. Existuje malý vedlejší úkryt, který se týká vojáka obviněného z hackování simulátoru a bytu pro Shepard, který se mohl setkat.

Modifikovaná verze ve skutečnosti opravuje některé chyby přítomné v originálu a vylepšuje ji hudbou a znovu vyváženými bojemi, aby vyhovovaly změněnému boji legendární edice. Je to docela úspěch.

Galaxy Map Trackers

V ME1, skákání tam a zpět mezi vaším deníkem a mapou Galaxy, abyste zjistili, kam byste měli jít na různé boční dotazy, je jen součástí hry. Opravdu únavná část hry. Galaxy Map Trackers odstraní tuto frustraci a dává štítky pro všechny tyto přiřazení UNC na obrazovce mapy. Dokonce i ty, které jste tam ještě nespustili, jsou tam, označeni „anomálií“.

Jedinou nevýhodou je, že pokud se stane ve stejném shluku jako hlavní mise, má značka pro vedlejší účast přednost. Budete muset kliknout, abyste zjistili, kde je, řekněme, Feros. Přesto je to pravděpodobně menší obtěžování, protože v ME1 je jen hrstka příběhových misí a je snazší sledovat než zbytek hry, což je exploze v továrně na Sidequest.

Sarenské fáze

Během vaší konečné konfrontace se Saren se může pochlubit tím, jak ho po boji na Virmire vylepšil, ale během celé hry vypadá úplně stejně, přesto vypadá úplně stejně. Při zpětném pohledu je trochu zvláštní, že rada na něj byla tak důvěryhodná, když měl na sobě paži. Koncepční umění způsobuje, že to vypadá, že záměr byl, aby Saren vypadal pouze tak, jak to dělá během finále, stává se nelidnější pokaždé, když se objeví, a to je to, co Saren Stages dělá.

Přichází s možností dát Saren Black Robes a vypadat spíše jako koncepční umění v jeho prvních scénách, nebo možnost udržet jeho obrněný, vojenský vzhled, ale tónovat mechanické prvky.

Rozšířená Galaxy Mod

Hlavní přepracování Normandie a věci, které na ní můžete udělat v ME3, Expanded Galaxy přidává na loď střelba, umožňuje přiřadit pozice sekundárního důstojníka i lékaře, mariňáky a inženýři, dává squadmatesům další příležitostné oblečení k nošení , a více. (Zbrojnice EGM, jak název napovídá, přidává další brnění.)

Zlepšení kvality života EGM zahrnují ten, který vám umožní vybrat si, zda musíte zpomalit pokaždé, když projdete skenerem nebo ne, a to samo o sobě je pro mě nezbytné. Vylepšení, které způsobuje, že Shepard drží správnou zbraň v cutscenes, je kompatibilní také s ME2.

Skip Minigames (LE1)

Pokud jste naštvaní tím, že musíte hrát na kruh Frogger v ME1, kdykoli zkoumáte mimozemský artefakt nebo hackujete dveře, tento mod je odstraní. Když otevřete uzamčenou kontejner, získáte možnost hrát hru nebo ji obejít s Omni-Gel jako normální, s výjimkou omni-gelů bude sníženo na nulu. Stále však dostanete XP, takže nebudete pod úrovní jen proto, že jste líní.

Minisymy, které souvisejí s posláním, zůstávají, takže budete stále muset dělat věže Hanojské puzzle na Noveria, a bude to stát omni-gel obejít minihry při aktivaci přenosové věže a deaktivaci fúzních pochodní v obloze svrhnout oblohu. Ale většinu času je budete moci ignorovat.

Existují i ​​minihry pro LE2, pokud jsou hackerské hry ME2 ty, které chcete zbavit. Můžete se jich úplně zbavit nebo nechat vyskočit hackerskou obrazovku jako obvykle, ale porazit ji jediným kliknutím, pokud zjistíte, že je to uspokojivější.

Jedna sonda všech zdrojů

V podobném duchu jedna sonda všechny zdroje trivializuje skenování planety Mass Effect 2. Jednou jsem se setkal s párem, který hrál ME2 společně, předával ovládací prvky tam a zpět, protože jeden z nich si užil boj, zatímco druhý si užíval meditativní skenování planety. Pokud to však není vaše věc, tento mod vám umožní vyčerpat každý zdroj na planetě a také vychovávat jakékoli anomálie na jejím povrchu jedinou sondou. Zvýšené grafy ukazující každý zdroj, který obdržíte najednou, a vrcholí tak vysoko, aby se rozbily uživatelské rozhraní, jsou docela skvělé.

Foto režim QOL (LE1)

Foto režim je úhledný, ale určitě by bylo hezké, kdyby bylo možné fotoaparát přesunout dále. S tímto modem pro ME1 můžete. K dispozici je také vylepšený fotografický režim (LE2) a vylepšený režim fotografií (LE3) pro pokračování. Všechny tři deaktivují kolizi a umožňují vám zrychlit fotoaparát s číselným podložkou: stisknutím 2 nastaví ji na dvojitou rychlost, 3 na trojnásobek a 1 ji vrátí do výchozího.

Remover viněta

Být schopen vypnout viněty Mass Effect ve fotografickém režimu – to je to, co ztmavne rohy obrazovky, aby přitáhly oči do středu – je to jasné, jak agresivně je v těchto hrách agresivně nasazen účinek. Pokud vám to chytí způsob, jakým se objevuje vzplanutí, chromatická aberace, rozostření pohybu, hloubka ostrosti a všechny ostatní filmové grafické efekty se zdá, že lidi chytí, odstraňovač viněta s tím odstraní.

Happy End Audusův

(Spoilery pro mě3 dopředu.) MOD Happy Ending je druh nesprávně pojmenován, vzhledem k tomu, že obnoví řezaný dialog, aby rozšířil umírající slova admirála Andersona a učinil tuto scénu ještě smutnější, než tomu bylo již – existuje samostatný mod zvaný Andersonův závěrečný konverzace obnovený, pokud je to jediná změna, kterou chcete.

Stejně jako to, tento mod odřízne katalyzátor, aka Starchild, jednoduše s tím, že Shepard stiskne tlačítko, aby zahájil konec, kde jsou všechny reapers zničeny (víte, ten červený), pokud se hraje, pokud máte dostatečně vysoko Efektivní skóre vojenské síly, aby viděl epilog, kde Shepard přežívá.

Mod také odstraní scény Normandie na padajícím na svět náhodné zahrady a jakýkoli návrh, že byla poškozena hromadná relé. Zbavte se kontroverznějších prvků konce, ale pokud vaše hovězí maso bylo tak moc nevysvětlitelné, pak pro vás může být neoficiální hromadný efekt 3 epilogové snímky. Nejedná se o mod, pouze web, který žádá o nějaké podrobnosti o vašem přehrávání a poté představuje stránku za stránkou následků psaných fanoušků, která vyplní mezery týkající se stavu galaxie a všech vašich společníků po finále.

Komunitní náplast LE1

Komunitní náplast sestavuje pro mě obrovské množství oprav chyb1. Věděli jste, že se legendární vydání zbavilo twinkiingu na mapě Galaxy, která vás vedla k neoznačeným bodům zájmu o asteroidní pásy? S tímto modem je to zpět. K dispozici je také neoficiální záplata LE2 pro druhou hru a komunitní záplatu LE3 pro třetí hru.

Spousta textur a spousta videí

Pokud pro vás grafika legendárního vydání není dostatečně zlepšena, tyto mody je posunou ještě dále. Chcete -li nainstalovat mnoho textur, budete potřebovat samostatný program s názvem MasseffectModder. Nainstalovat textury a upscal -statické osvětlení, které jsou k dispozici jako samostatný soubor pro každou hru, bude chvilku trvat nějakou dobu. Díky způsobu, jakým tyto hry fungují, jakmile to budete hotovi, to bude pro mody – nebudete moci nainstalovat už pro kterékoli hry, které jste znovu přepracovali.

Mnoho videí je snadnější instalace, která pracuje přes Me3tweaks, jako jsou ostatní mody v tomto seznamu. Vyměňuje předem vykreslené cutscenes pro 4K verze, které běží na 60fps místo 30. I když nemáte monitor 4K, zvýšená framerate je pěkný bonus.

Fanciful Edi Armor Variations for Femshep

Velitel Shepard jako zelená lucerna? To prostě dává smysl. Kapitán Marvel také. Nejsem tak přesvědčen o oblečení Harley Quinn, ale. Tento mod pro ME2 a ME3 zahrnuje hromady nových oblečení pro Femshep, většinou založené na superhrdinech, některé z nich hraničící s NSFW. Pokud chcete vypadat jako Samus z Metroidu, jdete. Budete muset nainstalovat Invisible Vanilla Armor Parts (LE2) a Invisible Vanilla Armor Parts (LE3).

Mezi námi sklízeči

Zatímco jsme na drsnějším konci spektra moddingu, tady je ten, který nahrazuje ME3 Reapers za nás. Pokud byste dávali přednost něčemu klasičtějšímu, zde je mod, kde je vyměnit za Thomas The Tank Engine. Když jste u toho, proč nenahradit písmo pro všechny text Me2 komiksem, jste absolutní monstrum? Dobře, skončili jsme tady.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.