Nejlepší moderní válka 2 MP5 Loadrout (Lachmann Sub) | Rock Paper Shotgun, Warzone Best MP5 LoadOuts: Naše doporučení pro nastavení třídy MP5 a jak odemknout oba MP5s vysvětleno |

Warzone Best MP5 LoadOuts: Naše doporučení nastavení třídy MP5 a jak odemknout oba MP5s vysvětleno

Pokud jde o nejlepší položky třídy, jako jsou vybavení a výhody, které byste měli použít k tomu, abyste z MP5 vytěžili maximum z MP5.

Nejlepší moderní válka 2 MP5 načítání: Nejlepší nastavení a přílohy Lachmann Sub Class

Detail hráče v Modern Warfare 2 zaměřuje a střílí mimo obrazovku s puškou

Chcete znát nejlepší načítání MP5 v moderní válce 2? Nejlepší SMG a dokonce i jedna z nejlepších zbraní v Call of Duty: Modern Warfare 2. Při spuštění několik zbraní soupeří s Lachmann Sub, lépe známý jako MP5. Pokud jste slyšeli, jak skvělý je MP5, a chcete to vyzkoušet sami, jste na správném místě, abyste se naučili vše, co potřebujete vědět.

V této příručce rozebíráme nejlepší načítání MP5 v Modern Warfare 2, včetně nejlepších příloh, sekundární zbraně, výhod a vybavení k použití ve vaší nastavení třídy MW2 MP5. Pokud jste ještě nedostali MP5 v multiplayeru, podívejte se na náš průvodce, jak odemknout MP5 v Modern Warfare 2!

Modern Warfare 2 Beta Screenshot ukazující Lachmann Sub v kontejneru zbraní se statistikami vlevo

Rychlost je název hry, takže začneme s akciemi nebo jejím nedostatkem. Doporučujeme použít LM Stockless Mod Možnost získat obrovské zvýšení reklam, sprintu na oheň a rychlost pohybu. Doporučujeme také Stovl tac laser, Což vás bude přesnější při střelbě z kyčle, když skočíte kolem rohů.

Lachmann Sub je již díky nízkému TTK v Modern Warfare 2 powerhouse, ale s Singuard Mkv. To zvyšuje váš rozsah poškození a rychlost střel, takže MP5 je mnohem lepší na krátkém rozsahu. To snižuje vaši stabilitu zaměření, ale můžeme to posílit zálohování s FSS Sharkfin 90.

Vzhledem k tomu, že výchozí památky železa stojí za použití, použili bychom konečný slot k vybavení 40 kulatý mag. To vám dá spoustu munice pro opláchnutí nepřátelských jednotek a pomůže vám vyhnout se znovu načtení v zásadních okamžicích.

Nejlepší sekundární zbraň

Vzhledem k tomu, že MP5 je vynikající zbraň s krátkým středním rozsahem, měli byste použít sekundární, která ji doplňuje tím, že nabízí výběr dlouhého dosahu. Doporučujeme použít jednu z nejlepších bitevních pušek nebo nejlepších odstřelovacích pušek v moderní válce 2. Naše načtení FTAC Recon načítá seznam BR, zatímco naše načtení SP-X 80, Signal 50 Loadrout a MCPR-300 zatížení stojí za vyzkoušení pro ostřelovače.

Nejlepší výhody a vybavení

Voják prochází bojištěm válečným bojištěm, který svírá pušku v moderní válce 2

Jako většina našich načítání, Přezbrojení Perk je nezbytný. Je to jeden z nejlepších výhod v moderní válce 2, což vám umožňuje vybavit dvě primární zbraně. Vybavit Dvojnásobný čas Jako vaše druhé základní pocity, protože to zdvojnásobuje trvání vašeho taktického sprintu. Když se chcete na válce skrýt před nepřáteli, aktivujte své Mrtvé ticho Polní upgrade na dočasně ztichne vaše kroky.

Během zápasu se spustí váš bonus a konečné výhody, což znamená, že budete muset počkat, až budete cítit plné efekty. The Rychlé ruce Bonus Perk způsobuje, že se zaměřuje mezi zbraněmi mnohem rychleji. Po několika minutách Duch Ultimate Perk se aktivuje a umožní vám skrýt před UAV, přenosné radary a senzory srdečního rytmu.

Rychlé tempo moderní války 2 způsobuje, že každý roh je nebezpečný, takže se ujistěte a používejte a Stim Shot Jako taktický se rychle zotaví. Pro vaše smrtelné, a Termite Grenade je ideální pro oslabení skupin nepřátel, než se nabije a dokončíte je s MP5.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

To zabalí naše nejlepší načítání MP5 v moderní válce 2. Pokud se snažíte odemknout cokoli v tomto načtení, podívejte se na náš průvodce, jak rychle vyrovnat v moderní válce 2. Chcete -li přidat ještě více výbušnin do svého nastavení třídy, podívejte se na našeho průvodce na The Best KillStreaks in Modern Warfare 2. Pokud máte zájem o jiné načtení, podívejte se na naše nejlepší nastavení třídy M4 v moderním válce 2.

Activision Blizzard je v současné době předmětem řady právních předpisů, pracovních sporů a obvinění z obtěžování na pracovišti. Shotgun rockového papíru bude o těchto otázkách i nadále psát a také pokrývat hry Activision Blizzard v rámci našeho závazku pokrýt předměty zájmu našim čtenářům. Nejnovější zprávy najdete vždy pod naší značkou Activision Blizzard.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Modern Warfare II (2022)
 • Infinity Ward následovat
 • Střelec následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Warzone Best MP5 LoadOuts: Naše doporučení nastavení třídy MP5 a jak odemknout oba MP5s vysvětleno

The MP5 je jednou z mrtvých zblízka zbraně v Call of Duty: Warzone, a pokud jedna z nich nestačila, ve hře Battle Royale jsou ve skutečnosti dvě základní varianty zbraně – jedna z Black Ops: studená válka, další moderní Válčení.

Warzone’s Verdansk Map je zjevně masivní, což už bezpochyby budete vědět, pokud jste strávili kdykoli potulováním obrovského pobytu na Ukrajině. MP5 je skvělý v těsných čtvrtích, zatímco zaútočíte na budovy a nejrůznější zařízení.

Moderní varianta války v průběhu času ztratila popularitu, protože vývojář Raven se stále pohybuje od zbraní uvedené hry a zaměřuje se na Black Ops: Místo toho studená válka:. Jak již bylo řečeno, existují lidé, kteří ji stále používají, takže pro oba nabízíme načítání.

Tato stránka se bude zabývat Jak odemknout MP5 v obou variantách a Nejlepší načítání MP5 a Doporučení třídy MP5 co nejvíce využít potenciál každé zbraně.

 • Jak odemknout moderní válčení a studenou válku MP5s ve Warzone a které MP5 je nejlepší
 • Nejlepší moderní načítání a přílohy ve Warzone
 • Nejlepší moderní nastavení třídy Warfare MP5, výhody a vybavení ve Warzone
 • Nejlepší načítání a přílohy MP5 ve studené válce ve Warzone
 • Nejlepší nastavení třídy studené války MP5, výhody a vybavení ve Warzone

Verze, která pochází z hry Battle Royale a byla tam od prvního dne, odemkne na neuvěřitelně nízké úrovni 4, což znamená, že odemknete standardní verzi MP5 v žádném okamžiku vůbec.

Verze MP5 Black Ops Cold War, která byla právě přidána do Warzone na začátku prosince 2020, odemkne na mírně vyšší úrovni 12, což je úroveň odemknutí zbraně ve hře Treyarch’s Game.

Nezapomeňte, že nemusíte vlastnit kopii studené války Black Ops, abyste získali přístup k variantě zbraně specifické pro hru v Call of Duty: Warzone. Takže bez ohledu na to, které hry Call of Duty vlastníte, budete moci odemknout dvě verze MP5 ve velmi krátkém pořadí.

Nejlepší moderní načítání a přílohy MP5 Warfare MP5

Níže jsou uvedena naše doporučení pro optimální moderní načítání MP5 Warfare a také odpovídající úrovně pro každý:

 • Hlaveň: Monolitický integrální supresor (odemknutí na úrovni 36)
 • Skladem: FTAC skládací (odemkne na úrovni 51)
 • UnderBarrel: Merc Foregrip (odemknutí na úrovni 19)
 • Munice: 45 kulatých mags (odemkne se na úrovni 13)
 • Vyzdobit: Sleight of Hand (odemknutí na úrovni 37)

Začněme s hlavností. K tomu jsme si vybrali Monolitický integrální supresor, což zvyšuje rychlost kulky a samozřejmě přidává potlačení zvuku. Obchoduje s mírným snížením a zaměřuje rychlost zraku, ale ne moc.

The FTAC se skládal je skvělé pro tuto sestavu, protože zvyšuje rychlost pohybu i reklam, což bývá cílem pro nevýhody v připoutání, které jsme vybrali. Ovlivňuje to zpětný ráz a zaměřuje se na stabilitu, ale ne moc.

Pokud jde o podtrhu, šli jsme na Merc Foregrip, což zvyšuje jak kontrolu zpětného rázu, tak přesnost ohně kyčle. Jako kompromis se sníží vaše reklamy a rychlost pohybu cíle.

Pokud jde o munici, vřele doporučujeme zvýšit ten v moderní válce MP5. Za tímto 45 kulatých magů Připojení bude dělat práci dobře, i když to přichází s náklady na reklamy a rychlost pohybu.

Nakonec se rozhodl Kejkle je nejlepší volbou pro požitek zbraně, protože při použití zvýší rychlost opětovného načtení.

Nejlepší moderní nastavení třídy Warfare MP5, výhody a vybavení

Pokud jde o nejlepší položky třídy, jako jsou vybavení a výhody, které byste měli použít k tomu, abyste z MP5 vytěžili maximum z MP5.

 • Perk 1: Rychlá oprava (odemknutí na úrovni 42)
 • Perk 2: Overkill (odemkne se na úrovni 38)
 • Perk 3: AMPED (odemknutí na úrovni 1)
 • Sekundární: C58 (odemknutí dosažením úrovně 31 Battle Pass – včetně bezplatné verze)
 • Taktický: Omračující granát (odemknutí na úrovni 1)
 • Smrtící: Frag granát (odemkne na úrovni 1)

Použitím této sestavení MP5 vám nebude trvat dlouho, než začnete snižovat nepřátele, a proto zahájení regenerace zdraví bezprostředně po každé bitvě s Rychlá oprava dělá skvělou kombo. Jako obvykle, pokud úroveň 42 zní trochu strmě, doporučujeme se rozhodnout pro E.Ó.D., protože to pomůže zmírnit poškození výbušniny a střelby bez Killsstreak, dokud tento výhoda odemknete.

Jako obvykle doporučujeme se rozhodnout Přezbrojení Jako druhá výhoda. Pokud jde o naši zbraň výběru, C58 je perfektní pár. Tato útočná puška je skvělá na velké vzdálenosti a má skličující požární sílu.

Pokud se cíl podaří proklouznout kolem vašeho C58 Fray, nedělejte si starosti, jako Zesílení zvýší rychlost přepínání na MP5.

Pokud jde o vybavení, rozhodli jsme se použít Senzor srdečního rytmu sebe. Pokud ztratíte ze zřetele cíl nebo chcete jen dvakrát zkontrolovat obvod, než se dostanete do budovy, rychlý pohled na senzor je skvělá strategie.

Nakonec nemůžeme doporučit Důl proximitu dost; Je rychlé nasazení a vždy bude zakrývat záda, zejména pokud jej umístíte na stranu vchodů nebo po schodech. Stray Frag granáty způsobují hluk pouze v dálce, ale i když důl selže, bude stále sloužit jako alarm nepřátel, kteří se blíží k vaší poloze.

Nejlepší načítání a přílohy MP5 studené války

Níže jsou uvedena naše doporučení pro optimální načtení MP5 studené války a také odpovídající úrovně pro každé připojení:

 • Čenich: Agentura potlačování (odemknutí na úrovni 46)
 • Laser: Tiger Team Spotlight (odemkne na úrovni 40)
 • Skladem: Raider Stock (odemknutí na úrovni 54)
 • UnderBarrel: Bruiser Grip (odemknutí na úrovni 33)
 • Munice: Stanag 50 RND Drum (odemknutí na úrovni 34)

Začněme s ústí. K tomu jsme si vybrali Agentura potlačování, který zvyšuje rychlost kulky, řízení svislého zpětného rázu a efektivní rozsah poškození a samozřejmě přidávání potlačení zvuku. Obchoduje s nimi s hitem, aby se zaměřila na rychlost zraku, zaměřila se na stabilnost a zaměření na stabilitu, ale to vše je vyváženo v celkovém sestavení.

The Tiger Team Spotlight je skvělý laser pro tuto sestavu, zlepšuje jak pohyb, tak míří rychlost pohybu chůze, doplňuje nevýhody čenichu. Přichází s zásahem do zaměření stability, ale ne moc.

Pokud jde o akcie, šli jsme na Raider Stock Zlepšení sprintu na vystřelení času a obě reklamy vypálení pohybu a zaměřování rychlosti pohybu chůze. Přesnost ohně hip je tím zasažena, ale protože budete většinou používat reklamy a náklady nejsou tak obrovské, je to vyvážené.

Zatímco jsme dříve doporučovali zadní přilnavost, rozhodli jsme se Bruiser Grip UnderBarrel Attainment je v tuto chvíli nejlepší volbou pro tuto sestavu. Tím se zlepší rychlost pohybu i za účelem cíle.

Pokud jde o munici, vřele doporučujeme zvýšit ten ve studené válce MP5. Za tímto Stanag 50 Rnd Drum Připojení bude dělat práci dobře, i když to přichází s náklady na rychlost reklam a opětovnou rychlost.

Nejlepší nastavení třídy studené války, výhody a vybavení

Pokud jde o nejlepší položky třídy, jako jsou vybavení a výhody, které byste měli použít k tomu, abyste z MP5 vytěžili maximum z MP5.

 • Perk 1: Rychlá oprava (odemknutí na úrovni 42)
 • Perk 2: Overkill (odemkne se na úrovni 38)
 • Perk 3: AMPED (odemknutí na úrovni 1)
 • Sekundární: Švýcarský K31 (odemkne se tím, že získají 2 zabití headshot v 15 různých dokončených zápasech pomocí jakékoli odstřelovací pušky)
 • Taktický: Omračující granát (odemknutí na úrovni 1)
 • Smrtící: Frag granát (odemkne na úrovni 1)

S touto stavění studené války MP5 vám nebude trvat dlouho, než začnete snižovat nepřátele, a proto zahájení regenerace zdraví bezprostředně po každé bitvě s Rychlá oprava dělá skvělou kombo. Pokud úroveň 42 zní trochu strmě, doporučujeme se rozhodnout pro E.Ó.D., protože to pomůže zmírnit poškození výbušniny a střelby bez Killsstreak, dokud tento výhoda odemknete.

Jako obvykle doporučujeme se rozhodnout Přezbrojení Jako druhá výhoda. Pokud jde o naši zbraň výběru, švýcarský K31 je perfektní pár. Tato odstřelovací puška je rychlá a může způsobit poškození na velké vzdálenosti za pár sekund.

Pokud se cíl podaří proklouznout kolem vašeho ostřelovače, nedělejte si starosti, jako Zesílení zvýší rychlost akce.

Zaokrouhlením vybavení se chystáme na poměrně tradiční volby s Omračující granát a Frag granát pro každého. SMG není přesně vhodný na velké vzdálenosti, takže házení výbušnin nebo ohromujících nepřátel, než zaútočíte na útok, je strategie, kterou byste měli zvážit.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Diego je spisovatel na volné noze z Argentiny, který se naučil angličtinu díky videohrám. Zmeškal většinu klasiků, ale může se několik hodin chovat o zkázu, persona, temnotu a pinballs. Pravděpodobně na Twitteru právě teď.