Nejlepší mody v Baldur’s Gate 3 (BG3), 14 Baldur’s Gate 3 Mody, které vám pomohou ve vašem úkolu

14 Baldurovy brány 3 mody, které vám pomohou při hledání

Baldurova brána 3 Po bojích pokrývá vaši párty v nečistotách, bahně a krvi. To může být skvělý efekt, ale někdy jen chcete získat dobré snímky vašeho oblečení a váš hrdina, aby dělal hrdinské sračky, aniž by byli také špinaví. Naštěstí existuje mod, který to zcela odstraní, což je dostatečně slušná alternativa, protože se zdá, že v táboře je sprcha.

Nejlepší mody v Baldurově bráně 3

Nejlepší mody v Baldurově bráně 3

Baldurova brána 3 obsahuje tunu modů pro hráče, které se mohou chytit brzy po jeho spuštění. Některé z těchto modů byly přítomny ve verzi Early Access a byly aktualizovány pro úplné vydání. Toto jsou nejlepší mody v Baldurova brána 3, což může výrazně zlepšit vaši zkušenost.

Nejlepší Baldur’s Gate 3 mody

Než můžete začít používat tyto mody Baldurova brána 3, Musíte mít stáhnuta kompletního ustalovače mod. To umožňuje schopnost používat ostatní mody na tomto seznamu, takže je to nezbytné. Zde jsou mody, které doporučuji.

Baldur

AI Friends Mod

Tento jednoduchý mod promění kouzlo přátel na způsob, jak přimět členy vaší strany AI. Pokud jste někdo, kdo se raději zaměřuje na používání postavy vašeho hráče, spíše než na velení celé strany a všech předvolání, tato zefektivňování hraní pro vás.

Další sloty kouzla

Sloty kouzel jsou v této hře velmi omezené pro magické třídy. Jste omezeni na to, abyste mohli v bitvě vrhat tolik kouzel, kolik máte dostupných slotů. Pokud se cítíte frustrovaní nedostatkem kouzelných slotů, tento mod zdvojnásobí, takže můžete v bojích vrhnout více.

Zvýšená maximální limit úrovně

Jedno z nejpodivnějších omezení v Baldurova brána 3 je čepice úrovně. V této hře můžete dosáhnout pouze úrovně 12, což je mnohem nižší než jiné podobné hry. V této hře nemůžete dosáhnout ani úrovně 20, což se tento mod výrazně změní.

Nyní budete mít čepice úrovně 20. Způsob, jakým to funguje Baldurova brána 3 Mod nezvyšuje maximální úroveň, kterou můžete dosáhnout pomocí jedné třídy. Místo toho můžete dosáhnout 20 prostřednictvím multiclassing. Stále můžete až do úrovně 12 s jednou třídou, ale pro jinou třídu můžete použít dalších osm úrovní.

Baldur

Vyvoláte mintharu

Minthara je jedním z nejsložitějších členů strany, kteří se dostali do této hry. Můžete ji získat pouze v případě, že se s Gobliny postavíte a vyjmete všechny druidy a taiflings v Emerald Grove. Navíc vám chybí nábor Halsinu, pokud jdete touto cestou.

Tento mod se proto týká tohoto vydávání. Od začátku hry můžete svolat Mintharu jako člena strany. Bude dokonce postupovat spolu s hráčem a v podstatě vám umožní být dobrým chlapem ve hře a stále najmout přísahu Paladin.

Byl jsi kozou po dobu 10 let

Snad nejbizarnější a nejslavnější mody ze všech, tento vám dává novou možnost pozadí. Můžete si vybrat příběh, kde jste byli koza po dobu 10 let před začátkem hry. To samo o sobě dělá z tohoto jednoho z nejunikátnějších modů, ale to má některé prvky hry.

Jako osoba s nějakou zkušeností s kozím automaticky získáte přístup k manipulaci s zvířaty a máte Darkvision. Můžete je použít, aniž byste si museli vybrat určitou rasu nebo třídu.

Baldur

Rychlý xp

Přestože máte pouze maximální limit na úrovni 12, zjistíte, že vyrovnávání je v této hře docela pomalé. To je dokonce případ dokončení, kteří dělají veškerý veškerý vedlejší obsah dostupný ve hře. Vzhledem k tomu, jak tvrdá může být tato hra, možná budete chtít nadměrně úroveň.

Chcete -li to provést, můžete použít tento mod k získání zkušeností mnohem rychleji. Pro tento mod existují dvě zajímavé možnosti. První je, že vám dává dvojnásobek XP pro prvních šest úrovní ve hře. Tím je zajištěno, že se rychle připravíte a máte přístup k některým kouzelům a výkonům střední hry.

Druhou možností však je mít rychlý XP pro celou hru až na úroveň čepice. Smíchejte to s modem úrovně 20 a můžete mít mnohem rychlejší (a snadnější) přehrávání.

Odstranění limitu strany

V tuto chvíli, Baldurova brána 3 obsahuje pouze čtyři znaky na jedné straně. To zahrnuje multiplayer, což může vést k frustrujícímu. S tolika členy strany nebudete moci cestovat se všemi z nich.

Tím se odstraní limit strany čtyř a činí z něj neuvěřitelných 16 členů strany, které můžete s sebou přinést okamžitě. Kromě toho to nějak zvyšuje velikost multiplayerové strany osmi hráčům. S tím můžete mít masivní multiplayerovou párty s téměř každým hlavním členem strany dohromady. Díky tomu budou bitvy větší, divočí a mnohem snazší.

Perleťově a třpytivé kostky

Pro ty, kteří jsou zklamáni vážným nedostatkem kostek k dispozici ve hře, je tento mod pro vás. Získáte 13 nových kostkových kůží, z nich. V tomto rychlém a snadném mod je pravděpodobně možnost pro každého.

Božstvo Paladin

Jednou z nejpodivnějších nedostatků Paladinu je nedostatek božstva, které si můžete vybrat. Tuto možnost získají pouze duchovní, navzdory Paladinům (tradičním) po božstvu, kterému slibují svou přísahu; naznačení této zrušené funkce v backendu. Tento mod napraví toto do očí bijící opomenutí, což vám umožní vybrat mezi stejnými bohy, které následují duchovní.

Spells 5. vydání

Zatímco Baldurova brána 3 vezme nadaci z Dungeons & Dragons 5. vydání, neobsahuje všechna jeho kouzla. Tento mod přidává některá z chybějících kouzel, jako je dominance Monster a Mass Heal. To samo o sobě způsobuje, že stojí za to vyzvednout, pokud máte pocit, že kniha kouzla je v základní hře příliš omezená.

Tento mod lépe vyrovnává celkový postup kouzel v této hře s četnými dalšími kouzly na vyšší úrovni. Pro hráče pozdní hry získáte lepší rovnováhu kouzel na 5. a vyšší úrovni.

Spisovatel na volné noze – Cody je velkým fanouškem Destructoidu déle než deset let a také spisovatel na volné noze pro různé publikace. Nyní pracuje pro Destructoid, má šanci sdílet svou vášeň pro Final Fantasy XIV, Pokemon, Call of Duty a mnoho dalších her.

14 Baldurova brána 3 Mods, které vám pomohou při hledání

Od přenosu k ovládacím prvkům WASD je zde několik modů, které můžete nainstalovat právě teď, abyste vylepšili svůj Baldurova brána 3 Zkušenosti

Publikováno 23. srpna 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Gale je zobrazen čtení knihy

Baldurova brána 3 je na PC již několik týdnů a komunita Mod vytváří hostinu vylepšení a nové funkce pro RPG spolu s již rozsáhlým zážitkem, které Larian Studios vydala. Pokud hledáte několik skvělých způsobů, jak rozšířit nebo zlepšit své zkušenosti s hrou, zaokrouhlili jsme hrst nejlepších modů, které jsme byli schopni najít.

Hnutí postavy WASD

Hnutí postavy WASD

Gale, Shadowheart, Lae'zel a Shep jsou zobrazeny procházející se stínovými zeměmi

Ve výchozím stavu, Baldurova brána 3 pracuje s ovládacími prvky bodového a kliknutí s myší a klávesnicí. I když můžete připojit ovladač a pohybovat se s analogovou hůlkou, někteří lidé se pravděpodobně budou cítit nejpohodlnější, když se mohou pohybovat s klíči W, A, S a D, jako tomu je v mnoha jiných hrách. Uživatel Nexusmods CH4nkyy nahrál mod, který přidává právě to do hry, takže můžete mít větší kontrolu nad svými postavami mimo boj.

Nativní vylepšení kamery

Nativní vylepšení kamery

V lesní oblasti je zobrazen hrdina BG3

Tento mod od Nexusmods Uživatel Ershin vám dává větší kontrolu nad kamerou, což je zvláště užitečné při instalaci podél modulu s pohybem znaků WASD. Dokonce to doporučuje CH4NYYY v popisu hnutí charakteru WASD. Ale také vám to pomůže získat lepší úhly pro věci, jako je pořizování snímků obrazovky, takže je dobré mít bez ohledu na to, jakou možnost pohybu používáte.

Odstranění gore a špíny v místě sprchy

Odstranění gore a špíny v místě sprchy

Shep je zobrazen pokrytý špínou a krví

Baldurova brána 3 Po bojích pokrývá vaši párty v nečistotách, bahně a krvi. To může být skvělý efekt, ale někdy jen chcete získat dobré snímky vašeho oblečení a váš hrdina, aby dělal hrdinské sračky, aniž by byli také špinaví. Naštěstí existuje mod, který to zcela odstraní, což je dostatečně slušná alternativa, protože se zdá, že v táboře je sprcha.

Transmog

Transmog

Nabídka Baldur's Gate 3 Inventory je zobrazena pomocí MOD pro transhog

Miluji módu v RPG, a to někdy přichází na úkor vyzvednutí a vybavení lepší brnění, protože je to útok na mé oči. Existuje však mod, který vám umožní obejít to zcela udržováním statistik lepšího vybavení při zachování vzhledu ostatních. Pro ty z nás, kteří jsou módní vpřed, i když se snažíme odstranit z mozku flayer z mozku, je tento mod adsendem.

Neomezená barviva

Neomezená barviva

Tav, Shadowheart, Karlach a Gale jsou zobrazeny v obarveném brnění s textem

Dalším mod, který vám pomůže a váš tým bude vypadat nejlépe, když cestují přes Faerûn, je neomezená barviva mod . To změní barviva oblečení z spotřebního zdroje na neomezený, což znamená, že nebudete muset koupit více stejné barvy, abyste se stali barevně koordinovanou skupinou nebo vyzkoušeli, zda se vám na brnění líbí tento odstín modré.

Obří skříň oblečení na výběr

Obří skříň oblečení na výběr

Několik ikon je zobrazeno různých zařízení Baldur's Gate 3

Pro transmog a barviva jsou důležitými částmi vylepšení oblečení a brnění, které již máte, ale co když nežijete žádný z kusů, s nimiž jste narazili na svou cestu? Antemaxx na Nexusmods vytvořil mod „košík plný vybavení“, který obsahuje stovky oděvů a doplňků. Existuje dokonce i verze NSFW, pokud chcete být svou nejchytřejší pravou duší.

Větší pytel držení

Větší pytel držení

The Guardian je zobrazen a představuje meč někomu mimo obrazovku

Je snadné ztratit přehled o tom, kolik kořisti jste si vybrali a skončili nad přeplněním Baldurova brána 3. To se stane, když postava drží příliš mnoho zbraní, brnění a dalších položek v jejich inventáři a poté se jejich pohyb zpomalí. Tomu se můžete vyhnout rozdělením kořisti mezi vaší večírkem, nebo si můžete stáhnout mod s zvýšenou hmotností přenosu od Mhariuse, což vám umožní nést více věcí, aniž by to ovlivnilo rychlost pohybu a může být upravena podle vaší představy.

Zdůrazněte všechno

Zdůrazněte všechno

Baldur's Gate 3 Screenshot ukazuje desítky položek v prostředí zvýrazněné

Ve výchozím stavu, Baldurova brána 3 Umožňuje zdůraznit interagovatelné položky v prostředí přidržením klíče ALT. To bylo užitečné při navigaci v zaplněných prostorech, kde jsem si nebyl jistý, jak vyřešit hádanku nebo jakou položku, kterou jsem potřeboval k interakci, ale hra zdůrazňuje pouze konkrétní položky, a to někdy znamená, že vám chybí dobrý kořist nebo interakce. S zvýrazněním všeho mod, rozsah toho, co vám hra ukazuje, když podržíte klíč alt, rozšiřuje se a nyní vám ukáže vše, na co můžete kliknout, abyste kořili nebo s ním komunikovat.