Nejlepší mody Victoria 2 a jak je nainstalovat | PCGamesn, Top 20 Best Victoria II Mods ke stažení – fandomspot

Top 20 nejlepších modů Victoria II ke stažení

Tady je další opravdu Super Fun Mod, tentokrát vezme hru modernějším směrem.

Psaní tohoto zaokrouhlení Victoria 2 modis je jako odchod zpět v čase. Je to pryč na Ye Olde Moddb (spolu s výletem nebo dvěma na Paradox Fóra) pro všechny vaše potřeby Modding Victoria II. Steam Workshop nás zkazila svou šikovnou knihovnou a snadnou integrací, ale není tu žádné štěstí, přestože je k dispozici ve společnosti Steam.

Přestože byla Victoria 3 potvrzena jako další velká strategická hra, faktem zůstává, že Victoria II nikdy neměla široké následování, že si jeho mladší sourozenci užívají. Pro všechny odhodlání některých se zabýváme hrou, která má více než deset let. Velké množství hodných modů je nevysledovatelné kvůli libovolnému počtu rozbitých odkazů a zapomenutých webových stránek.

Následuje vše v jednom průvodci instalací modů Victoria 2 a odstraňování problémů s stejnými mody, pokud máte problémy (což pravděpodobně jste), a také seznam některých skutečně vynikajících kandidátů, kteří skutečně pomáhají okořenit tuto ikonickou strategii hra.

Nejlepší mody Victoria 2

Nejlepší mody Victoria 2 jsou:

  • Vylepšení studené války (celková konverze)
  • Nová éra (celková konverze)
  • Divergence temnoty (celková konverze)
  • Krev a železo (oprava)
  • Historická příchuť (generace)
  • MAP MASH MASH (vizuální)
  • Uložit převaděče her (nástroj)

Vezměte prosím na vědomí, že větší sbírky a generální opravy nadále dostávají aktualizace semi-pravidelně. . Ujistěte se, že jste si přečetli přímo na dno článku, kde máme několik špičkových tipů na řešení problémů pro kohokoli, kdo se snaží fungovat své mody.

„Vylepšení“ je dát příliš jemné bod na záležitosti. Kdokoli zklamaný zrušením East Vs West, polo-mytického paradoxního vpád do studené války, může najít alespoň nějaké útěchy v této pozoruhodně podrobné přeměně Victoria II na moderní den. Ze všech her Paradoxu se Victoria II pravděpodobně hodí k mod nejlépe – jak ukazuje CWE. Není to však všechny hladké plachtění.

Čistá složitost moderních institucí znamená, že velké množství potenciálních událostí musí být připevněno skrz vyskakovací okna událostí. Ty mohou být po chvíli otravné. . MOD můžete chytit zde.

Nová éra mod

Přivedení Victoria II do druhé světové války se zdá být v tom nejlepším úsilí o plné úsilí. . Puristé budou hádat o tom, jak technologie skočí přímo z „Aeronautics“ na „Subsonic Jets“, přesto je Victoria II lépe umístěna než většina, aby zvládla to, jak věci eskalují ve dvacátých a 30. letech. .

Datum zahájení v letech 1920 a 1936 je oceněno, ale je poněkud mimo pentující najít Německo 20. let s něčím jako tři sta tisíc mužů pod náručí a žádná Versaillesská smlouva. Je to druh předmětu, s nímž se musí řešit velmi pečlivě. Popadněte to tady.

Divergence temnoty mod

. Co kdyby Čína neustále zkoumala moře kolem něj? Co kdyby Burgundsko zůstalo nezávislé? Co když Skandinávie zůstala sjednoceným státem? Výsledkem je anarchie – která v nejlepších tradicích fanoušků paradoxů měla do něj docela trochu myšlenek. Pod nimi jsou skrytá různá vylepšení mod poptávky pokryté později.

Pokud jste opravdu nemocní a unavení z Pruska a Rakouska znovu se vynořují (a přiznejme si to, kdo není?), pak by se mohl stát za to se podívat.

The Big One: Vylepšení HPM jsou jemná. Jde o to udržovat základy Victoria II, zatímco zlepšuje řadu věcí pod kapotou. Pravděpodobně nejviditelnější změnou je dramaticky zvýšený počet rozhodnutí dostupných pro hráče. Victoria II, zejména na první pohled, se může začít cítit řídce poté, co tak dlouho pokazí Paradoxovy další nabídky.

Nejdůležitějším doplňkem podle názoru tohoto spisovatele je začlenění nevolníků – kritické pro zkušenost některých velkých jmen v Evropě. Pokud zjistíte, že Victoria potřebuje jen to něco navíc, historický projektový mod je dobrým místem pro začátek.

. Chcete vytvořit římskou říši? Zbláznit se! Bojíte se toho, kolik financování dáváte umění – nyní můžete nakrmit hladovějící umělce podle obsahu svého srdce! Ve spojení s docela rozsáhlým rozsahem výrobního zboží (nikdy jsem nebyl tak nadšený, že mohu exportovat finanční služby) a další pár termínů a fáze je připravena na zcela jedinečnou hru Victoria II. .

Krev a železo

Fittivně, Bai vyniká ze smečky díky změnám, které přináší do války. Zatímco nové jednotky jsou přidávány do ostatních zmíněných modů – Bai přidávání Stormtroopers do mixu dělá lepší práci, když odráží změny, které přinesla první světová válka, než většina dotázaných modů – kde armády 19. století jsou zjevně začátek a konec věcí.

Toto je jen špička ledovce pro řadu nových přírůstků, které by některé výše uvedené konverzní mody mohly dobře poznamenat. Válka je stěží jediná věc, kterou Bai obavy samozřejmě s různými řetězci událostí a dalšími doplňky. Zvažoval bych krev a železo za druh střední půdy mezi expanzivitou PDMU a omezením HPM.

Historická chuťová mod

Dítě historického projektu Mod, HFM se zaměřuje na hromadění co nejvíce alternativní historie do HPM. .

Dalším pozoruhodným doplňkem je zahrnutí několika silnějších obchodních společností, jako je notoricky známá společnost East India Company. Popadněte to tady.

MOD MISH MASH MOD

Neočekávali jsme, že do této příručky přidáme nové mody, ale komunita Victoria 2 je stále velmi naživu a pracuje na nových projektech pro tuto klasickou strategickou hru. Hlavní nabídkou MISH MASH MOD je to, že používá nějakou lstivou magii, aby poskytla neuvěřitelně 2D mapu kampaně Victoria 2 3D fasáda. .

V současné době se Mod dotýká pouze hor a kopců – tvůrce má v plánu zlepšit výšky po celé hře, možná dokonce přidat také efekty vody v určitém okamžiku.

Victoria 2 Save Game Converters

. !) Ale jejich sjednocený potenciál, spojený s Crusader Kings II, aby hrál hru přesahující více než tisíciletí.

Jak MOD Victoria 2

Myslíte si, že by vám každý mod a každý mod a přesně řekl, kam by se soubory měly dostat do vaší složky Victoria II. Ukázalo se, že spravedlivé číslo ne. Následuje postup pro většinu modů:

Krok první: Se staženým mod, najděte složku „Mod“ ve vašem adresáři Victoria II. Pokud nemáte Victoria II na Steam, bude to pod něčím jako: C:/programové soubory (x86)/paradox Interactive/Victoria 2 \

Pokud používáte páru, měl by být pod něčím jako: C:/programové soubory (x86)/Steam/Steapps/Common/Victoria 2

Krok dva: Se nalezenou složkou MOD otevřete soubor komprimovaného mod. Měli byste něco takového vidět:

Krok tři: Zkopírujte složku i „.Soubor MOD “přímo napříč do složky„ Mod “.

Krok čtyři: Pokud je vše v pořádku, měli byste vidět pohodlné zaškrtávací políčko ve vašem spouštěči Victoria II. Kliknutím na něj aktivujete mod a spusťte hru. Měli byste si začít všimnout zvláštních změn téměř okamžitě. (Poznámka: Aktivace více celkových konverzních modů se nedoporučuje.)

Odstraňování problémů Victoria 2 Mods

Při psaní tohoto článku jsem se nesetkal s žádným koncem potíží s tím, aby mody byly uvedeny níže do práce. Díky tomu se já líbí odborník na Pcgamen číslo jedna na odstraňování problémů s modem Victoria II (-Ed). Zde je několik tipů a triků, které jsem zjistil na cestě.

Zkontrolujte své verze – jednoduché věci (1/2)

Ujistěte se, že máte nejaktuálnější verzi hry. Pokud vlastníte Victoria II prostřednictvím Steam, nezapomeňte spustit: „Ověřte integritu herních souborů“ na tom. Pokud jej provozujete mimo páru, pak nejprve: Máte potíže a za druhé: rychlá přeinstalace může stát za to.

.

Odstraňte své mezipaměti

Pokud váš mod havaruje na startu-up, první věcí, kterou stojí za to udělat Moje dokumenty a smažte mezipaměť tohoto modu. . Většina z výše uvedených modů upraví mapu v nějaké podobě, takže předpokládejme, že odstraníte obě mezipaměti, lépe bezpečně než líto.

Přejděte do složky Victoria II ve složce Paradox Interactive ve složce Moje dokumenty. To by mělo vypadat něco jako: Dokumenty/Paradox Interactive/Victoria II

Vyhledejte a otevřete složku označenou zkratkou mod, která vám dává potíže, řekněme, že je to historický projektový mod, bude to označena složka: “HPM”

Otevři mapa složka a uvnitř mezipaměti . Udělejte to samé s „GFX“ Složka, v tomto případě smazáno vše v jejím .

Poté, když jste to všechno udělali, přejděte do své hlavní složky Victoria II a po instrukcích nahoru instalaci top cover, abyste ji dosáhli. Pak:

  • Přejděte na „mapu“ a poté „mezipaměť“
  • Smazat jeho obsah.

Možná, jen možná, může to pro vás fungovat. Údajně to má opravit drzou chybu, která se může vyskytnout i bez spuštění modů.

Podívejte se na své verze – upřímně bizarní věci (2/2)

K tomuto podnikání „verzí“ je více, než si myslíte. Pokud jste požehnáni párou, pravděpodobně tento problém nemáte. Pro ty z nás, kteří si mysleli, že nákup jinde by jim ušetřil čas/peníze … no.

Například moje kopie Victoria II byla zakoupena od Gamersgate. Verze, kterou stahujete z jejich webu, je nejaktuálnější verze-ani se nezavedete na správné stránky. Ne – místo toho jsem musel aktualizovat z Victoria II verze 3.01 až 3.03.

Odtud jsem četl přísné pokyny z jednoho konkrétního mod k aktualizaci na 3.04. Ten mod fungoval dobře. Zbytek ne. Po mnoha úzkosti a zpoždění jsem se vzdal a přeinstaloval. To mě vzalo zpět do verze 3 Gamersgate.01. Které provozovaly několik různých modů, ale ne jiné. Poslední oficiální aktualizace se správným instalátorem mě zavedla na 3.03. Zkusil jsem to znovu. .04.

Příbuzný: Vše, co víme o datu vydání Victoria 3

Poradenství však znovu a znovu vidím aktualizovat na 3.04. . Jako vždy, ve světě před šesti, kde je hra každého, je to trochu trochu odlišné, Modding zůstává něčím temným uměním. Jsem dychtivý slyšet myšlenky od ostatních, kteří nejsou tak zatěžováni „obtížnou“ herní verzí.

Charles Ellis australský přispěvatel, který miluje strategické hry a cokoli, co se týká tabulky.

Od Paolo Owyong Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

Snímek přívěsu z Victoria II

Victoria 2 je součástí hlavní řady Grand Strategy Games Paradox Interactive, spolu s Europa Universalis a Hearts of Iron.

.

Přestože někteří kategorizováni jako „válečná hra“, hlavním zaměřením Victoria je pro vás stavět jeden z 200 hratelných národů prostřednictvím pečlivého hospodářského a politického řízení.

Nechají válčení na zadní sedadlo, Victoria se odděluje od většiny ostatních strategických her. A pokud to není dostatečný důvod, aby vás znovu hrál, možná by některé z těchto modů mohly vzbudit váš zájem.

Pro přístup k některým z těchto modů budete potřebovat účet Paradoxplaza, ale vždy se můžete zdarma zaregistrovat!

20.

Sexiicolours Victoria 2 Mod

Stejně jako u většiny starších her, komunita Victoria 2 Modding to vzala na sebe číslo grafické mody, které přibližují vzhled hry blíže k aktuálním standardům.

. Bylo by naprosto absurdní očekávat, že jakýkoli mod, aby hra vypadala jako nedávné tituly AAA.

Přesto, pokud hledáte drobná vylepšení, která hru usnadňují na očích, je sexiicolours skvělým místem pro začátek.

Mod nejen přidává odrůdu z hlediska barvy, ale také usnadňuje hraní.

Barvy země byly upraveny tak, aby byly snadněji identifikovatelné, přičemž si zachovali pocit historické přesnosti.

19. Konverze vlajkového vylepšení Mod Pack

.

MODDER UNURGED vytvořil vlastní návrhy vlajky, aby lépe odrážel různé typy vlády v různých zemích.

Ano, je si také vědom toho, že základní hra již zahrnuje různé vlajky pro demokracii, monarchii, republiku, komunistickou a fašistickou vládu.

Cítí však, že existuje prostor pro zlepšení (jako většina moderníků). A to je výsledek.

Některé neomezené návrhy vlajky zahrnují drobné změny pro přidání historické přesnosti, zatímco jiné zlepšily kvalitu pro celkovou lepší estetiku.

18. Mapové hnojivo Danevanga

Danevang

Pokud zlepšujeme barevné kódování zemí a vlajek, možná také přidejte nějakou světlici na mapu světa.

Ve Victoria 2 utratíte šílené množství času .

Tak proč byste nechtěli, aby to vypadalo hezčí?

Tento mod přidává na mapu spoustu detailů a ukazuje více terénu a textur pro pozemní hmoty. Oceány byly také vylepšeny, nyní ukazují topografii a hloubku oceánu.

Jak pravděpodobně očekáváte, tento mod bude vybírat daň na počítačích s nižším koncem. Pokud máte pocit, že vaše aktuální nastavení to nezvládne, nebojte se, protože Danevang nám také poskytuje verzi s nízkým rozlišením.

Nemusí to být tak podrobné jako normální mod, ale stále to vypadá lépe než to, co dostanete ve vanilce.

17. Modestus ‘VIC2Mapmap

Další mapový mod, tentokrát se mnohem více zaměřuje na zlepšení pozemního terénu.

Modestus ‘Vic2Mapmap přidává tunu detailů, pokud jde o mapový terén, s cílem jej vyrobit vypadat jako skutečná mapa.

. .

. Zkuste to vidět, co si myslíte.

. .k.A. Lint)

Victoria 2 Advisor Game Mod

.

Victoria 2 vyžaduje tunu statistické analýzy. Může být docela ohromující s pouhým množstvím informací, které musíte zpracovat.

Ačkoli to již zlepšilo uživatelsky přívětivost z první hry Victoria, může to být pro novější hráče docela skličující-a cílem poradce Victoria 2 je pomoci s tím pomoci.

Jak to funguje, je to, že nakrmíte poradce uložit soubor a dává vám spoustu užitečných informací, jako je zmeškaný výzkum, duchovní a hodnoty vůdce, námořní přehled a mnoho dalšího.

Pomůže vám to rychle se vrátit k rychlosti, ať už jste hru na chvíli odložili, nebo jen potíže s pamatováním všeho, co se dělo, když jste naposledy hráli.

. Uložit herní analyzátor hry

Uložit herní analyzátor hry Victoria 2 MOD

Pro konkrétnější analýzu uložení her by tyto další dva nástroje mohly být stejně užitečné.

Prvním z nich je analyzátor válečného válečného analyzátoru, který v podstatě představuje .

.

. !

14. Uložit herní analyzátor hry

Uložit herní analyzátor hry pro Victoria 2

Jak jsem již zmínil dříve, Victoria 2 se snaží místo toho přesunout zaměření od války a více směrem k ekonomickému pokroku.

.

Při hraní budete potřebovat všechny informace, které můžete získat, abyste pro svůj národ učinili informovaná rozhodnutí, a věci se v průběhu času vždy budou složitější.

Podobně jako u válečného analyzátoru, analyzátor ekonomiky zobrazuje klíčové informace, jako je spotřeba zboží, exportní a dovozní grafy, podrobnosti o populaci a údaje o nezaměstnanosti, vše na první pohled.

. Mod vylepšení hráče

Hráč

Pokud jde o mody kvality života pro Victoria 2, je mod vylepšení hráče stejně dobrý, jak se dostane.

Cílem je v zásadě zlepšit dostupnost uživatelů, aniž by to hodně ovlivnilo z hlediska výchozí hry.

Provádí několik změn uživatelského rozhraní, včetně lepších informačních obrazovek, které již nebrání zobrazení mapy. Plus atributy terénu lze nyní vidět na obrázcích provincie a upravený posuvník vlivu, kde jedinečné barvy usnadňují stanovení množství.

.

. Věk kolonialismu

Age of Colonialism Victoria 2 Game Mod

Jít hlouběji do světa modů Victoria 2, ve skutečnosti existuje hodně, které provádějí větší změny, pokud jde o hratelnost.

zcela nové scénáře hrát, zatímco ostatní se jen snaží zlepšit celkový zážitek, aniž by se změnili příliš mnoho základní hry.

Skvělým příkladem je věk kolonialismu.

Je to spíše to celková rovnováha, jehož cílem je opravit základní herní mechaniku, o které si fanoušci mysleli, že jsou vadné.

Některé řešené problémy zahrnují přemožené kolonie, superrychlostní asimilace a opakující se volební události.

.

Technologie zemědělství je nyní ovlivněna řadou dalších faktorů, jako je gramotnost, vědomí a militantnost.

Další aktualizací je vylepšená AI, kde jsou lépe vybaveny, aby samo o sobě činily chytřejší rozhodnutí o pokroku.

Tento mod přidává tolik rozdrcení, že se bude cítit jako jiná hra, aniž by se ve skutečnosti změnil příliš mnoho hry … nainstalujte mod a bude to mít smysl.

11. Zinnmod

Zinnmod Victoria 2 Screenshot

Další rebalance mod, Zinnmod nabízí jiný pohled na opravu hry nebo neefektivní mechaniku.

Některé příklady změn zahrnují sníženou požadavek na zaměření National, asimilace a změny přeměny náboženské konverze a rozšířený účinek zločinů.

Hodnoty pro zisk na jednotkové zkušenosti a zvýšení otroků byly také znovu vyvážené.

V tomto okamžiku je to opravdu otázka preference v závislosti na tom, kdo se pro vás cítí vyváženější.

Doporučuji se pokusit zjistit, které se vám líbí lépe.

10. Apokalypsa 1836

Apokalypse 1836 Mod pro Victoria 2

.

Apokalypse 1836 je zajímavý scénář, který přináší zombie do vašeho přehrávání Victoria 2.

Slyšeli jste to správně, zombie!

.

Zombie mají podobu nového typu rebelů, zatímco jsme představeni také novému typu vlády – stav nouze.

Je jen na vás, abyste procházeli 19. století, zatímco populace je napadena nemrtvými. Zní to zábavně!

9. Moderní věk mod

Moderní věk mod pro Victoria 2

.

.

Berlínská zeď padla a sešli Německo.

SSSR uhasí a demokracie nyní převládá v celé východní Evropě.

To je úplně jiná éra a proto zcela jiná hra.

Technologie se změnily tak, aby odrážely časové období, spolu s novými událostmi, statistikami národa a jednotkami, které jsou založeny na skutečných historických datech.

Pokud hledáte aktuálnější iteraci Victoria 2 s modernější historií, je to způsob, jak jít.

8.

Kaiserreich Victoria 2 mod

Kaiserreich je mody alternativní historie, který je ve skutečnosti založen na jiném mod vytvořeném pro Hearts of Iron.

Kaiserreich si klade za cíl retekovat historii, jako by Němci vyhráli první světovou válku, což odráží, jak by svět mohl vypadat teď.

Zahrnuto zde je rozšířená časová osa pokrývající 1921-2000, plus nové jednotky, přepracovaný technologický strom a nové národy, které si mohou hrát jako.

V tomto modu je možné objevit tuny a je to skvělé pro zcela čerstvý zážitek z Victoria 2.

!

. Mod vylepšení studené války

Vylepšení studené války Mod Victoria 2

Pokud máte pocit, že se rozšiřujete o aspekt války Victoria 2, je mod vylepšení studené války skvělým místem pro začátek.

To se také zaměřuje na moderní časy, CWEM se zaměřuje na události studené války bojované mezi USA a Sovětským svazem.

Existuje zde řada zajímavých změn hry, jako je zavedení věkového systému.

.

.

6.

Nová éra mod pro Victoria 2

Nový mod ERA zaujme odlišný přístup k modernizaci Victoria 2.

Je to vlastně založeno na HPM nebo Historical Project Mod, který na tomto seznamu brzy uvidíte.

Nyní přidává nový mod éry Dvě nové kampaně hrát, první začínající v roce 1920 ke konci Velké války.

Druhá kampaň vás umístí v roce 1936, kde roste napětí a jste na pokraji zahájení druhé světové války.

.

5. Historický projekt Mod

Historický projekt Mod Victoria 2 Game

Historický projektový mod je jedním z nejoblíbenějších modů na tomto seznamu, zdaleka.

Působivé, jak to je, řeknu, že se jedná o projekt výhradně jeden muž, který se snažil učinit Victoria 2 co nejrealističtější.

HPM opravdu neprovádí drastické změny, protože tvůrce nechtěl zabloudit příliš daleko od hry Vanilla.

Ale malé jemnosti sem a tam se sčítají a dělají pro rafinovanou zkušenost Victoria 2.

Některé změny zahrnují zavedení růstu otroctví, nové reformy, volitelné volby a vylepšená AI.

4. Historická chuťová mod

Historická chuťová mod pro Victoria 2

.

A je to fantastické.

V zásadě staví na HPM a dává hráčům mnohem více možností, rozhodnutí a dějových linií.

.

Pokud hledáte solidní expanzi do základní hry, HPM je skvělá volba.

.

3. Pop poptávka mod

Pop poptávka mod victoria 2

Mod poptávky pop, neboli PDM, začal jako diskuse o otevřené komunitě o rovnováze ekonomiky a návrhu na zlepšení pro Victoria 2.

Nakonec se stane úplným vydáním mod, PDM je Komplexní kompilace vylepšení založená ze zpětné vazby komunity.

Největší změny, které PDM provádí, jsou z hlediska ekonomiky.

Kromě pečlivého vyvážení stávající mechaniky je ekonomika také rozšířena zavedením 20 nových komodit.

.

2. Krev a železo

Blood and Iron Victoria 2 mod

Krev a železo je další kompletní generální mod, který se více zaměřuje spíše na válčení než na diplomacii.

Existuje spousta změn, které je třeba prozkoumat, pokud jde o to, jak bojujete za kontrolu nad určitými územími.

A existují nové jednotky a mechanika, včetně nových možností Casus Belli, jak diverzifikovat válčení ve hře.

Kromě změn souvisejících s bitvou představuje mod rovněž historické události, které nebyly zahrnuty do základní hry. .

1.

Divergence tmavé modi jsou pravděpodobně nejrozsáhlejším alternativním modem pro Victoria 2.

Představuje některé z nejzajímavějších „co ifs“, které vezmou hru v různých směrech, ve výchozím nastavení to není možné.

A to je smysl modingu, správně?

S divergencemi temnoty najdete spoustu „bodů divergence“, které vykolejí historické události, jako je Čína pokračující námořní průzkum nebo Isabella ve Španělsku, oženit se s portugalským princem místo Ferdinanda II.

To je jen několik možností, které Mod nabízí, ale můžete zkontrolovat další podrobnosti popis a vlákno fóra.

Pokud byste chtěli prozkoumat, co by mohlo přijít se spoustou potenciálních tangens v historii, zkuste to absolutně vyzkoušet.