Nejlepší MW2 Expedite 12 Loadrout pro sezónu 2 Reloaded | PCGamesn, Best Expedite 12 MW2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody – Dexerto

Nejlepší expedite 12 MW2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody

Hlavní statist, která se vylepšuje v tomto vytížení expeditu 12, je přesnost, počínaje podříznutím FTAC Reaper, která upgraduje přesnost ohně hip a stabilizaci zpětného rázu. S vysokou rychlostí palby expeditu musíme oslovit zpětný ráz, abychom vyvážili nízký rozsah poškození brokovnice. To by vám mělo umožnit pořídit několik přesných záběrů, když se nemůžete dostatečně přiblížit k cíli.

Nejlepší MW2 Expedite 12 Loadrout pro sezónu 2 Reloaded

Použijte tento MW2 Expedite 12 Loadrout v sezóně 2 a zip kolem mapy, pomocí své vynikající mobility a manipulace s vytáhnutím nepřátel na bodové rozsah.

Nejlepší moderní válka 2 expedite 12 načítání

Publikováno: 3. dubna 2023

Náš MW2 Expedite 12 načítání Pro sezónu 2 se znovu načtení zvyšuje přesnost kyčle, aby odstřelila nepřátele, než vědí, co je zasáhlo. Pozemky zabijte po zabití ve hře FPS tím, že se tajně plíží kolem menších map pro více hráčů, a dokonce i potápění mezi budovami v režimech větších pozemních války.

Nejlepší brokovnice jsou vynikající volbou, protože jedna z vašich dvou zbraní, konkrétně s přehnaným vybavením, jedním z nejlepších moderních válečných 2 výhod ve hře pro více hráčů. Spolu s jednou z nejlepších útočných pušek nebo moderních odstřelovacích pušek Modern Warfare 2 bude Expedite 12 vyvinout vaše načítání s konečným zabíjeným strojem na krátkém doletu.

Nejlepší přílohy MW2 Expedite 12 načítání

Nejlepší načtení 12 v moderní válce 2 je:

Hlavní statist, která se vylepšuje v tomto vytížení expeditu 12, je přesnost, počínaje podříznutím FTAC Reaper, která upgraduje přesnost ohně hip a stabilizaci zpětného rázu. S vysokou rychlostí palby expeditu musíme oslovit zpětný ráz, abychom vyvážili nízký rozsah poškození brokovnice. To by vám mělo umožnit pořídit několik přesných záběrů, když se nemůžete dostatečně přiblížit k cíli.

Přidali jsme také laser Point-G3P 04, protože to vážně zlepšuje přesnost ohně kyčle a zpětný zpětný ráz kyčle. Jedinou nevýhodou laseru je to, že je viditelný pro nepřátele, ale budete se pohybovat a vystřelit tak rychle, že by to neměl být problém.

Zatímco přidávání rámu FSS do této sestavy opravdu nedělá nic jiného než mírně zlepšit rychlost pohybu Expedite 12, umožňuje vám přidat zadní přilnavost Goliath 77. Tato připoutání stojí za to, protože to znovu zlepšuje přesnost vašeho brokovnice a přidává odpor knoflíku. Nakonec přidejte expedite L-Bolt pro pátý příložník, abyste zvýšili rychlost ohně Expedite 12.

Jediná věc, která dokáže zadržet náš expedite 12 načítání v Seasons 2 je vy a vaše souprava, takže se ujistěte, že máte nejlepší nastavení MW2 pro váš počítač – a udržujte své brýle čisté, když jste u toho. A se všemi zabíjeními, které získáte, se ujistěte, že jste zkontrolovali, že jste připraveni s nejlepšími MW2 KillStreaks, a dobře je využijte.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší expedite 12 MW2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody

Vyprší 12 nejlepších příloh na vytížení třídy

Modern Warfare 2 | Infinity Ward

Moderní Warfare 2’s Expedite 12 je výkonná poloautomatická brokovnice s Překvapivě dobrý rozsah, který soupeří o obě alternativy akce čerpadla. Zde je nejlepší načtení 12 v MW2, doplněné o přílohy, výhody a vybavení.

Vzhledem k tomu, že nadměrná síla je tak silná pohledem v Modern Warfare 2, je lákavé provozovat brokovnice jako Expedite 12 jako sekundární. I když je to životaschopné, je naprosto možné, aby MW2 ztvárnění reálného světa Benelli M4 fungovalo také jako primární zbraň.

Článek pokračuje po reklamě

Dokonce i na některých otevřenějších mapách MW2, jako jsou El Asilo a Taraq, je v pořádku spustit brokovnici jako svou hlavní zbraň. To vyžaduje vynikající mapové znalosti a pochopení toho, kde lze nalézt nejlepší oblasti pro konzistentní střely z blízkého dosahu, ale určitě je to možné.

Článek pokračuje po reklamě

Hlavní výhodou Expedite 12 je to, že jeho požární poloautomatika je odpouštějící než jak akční brokovnice, tak Lockwood 300. Chybějící na jednorázovém zabití není konec světa, protože tato brokovnice může rychle sledovat druhou výstřelem.

Článek pokračuje po reklamě

Tato sestava je zaměřena na to, aby se z expeditu 12 v multiplayeru MW2 vytěžilo maximum z expeditu 12. Pokud místo toho hledáte výkonnou Warzone 2 Expedite 12 načtení, máme perfektní volbu.

Obsah

  • Nejlepší expedite 12 Modern Warfare 2 načítání
  • Nejlepší Expedite 12 Modern Warfare 2 třída
  • Jak odemknout expedite 12
  • Alternativa k načtení Expedite 12

Zrychlení načítání 12 MW2: Nastavení a přílohy

  • Čenich: Bryson Choke
  • Optický: Cronen Mini Pro
  • Skladem: Rezonance se zhroutila
  • Zadní přilnavost: Schlager Void Grip
  • Šroub: Zrychlete l-šroub

Přestože je poloautomatickou brokovnici, Expedite 12 je vhodnější pro střelbu, zatímco je zaměřen než na střelbu kyčle. Je to proto, že šíření každého výstřelu je výrazně sníženo, když je zaměřeno na to, aby každá peleta byla větší pravděpodobnost, že zasáhne její značku.

Článek pokračuje po reklamě

K vydělávání na tom se velmi doporučuje použít Bryson Choke a naladit se pro „přísnější rozprostření pelet“ a „rozsah poškození“. Toto jsou dva nejdůležitější statistiky na brokovnici, protože přímo ovlivňují rozsah, ve kterém může Expedite 12 zajistit jednorázové zabíjení.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Další nejdůležitější statist je mobilita a pro zlepšení to budete chtít vybavit oba Rezonance se zhroutila a Schlager Void Grip. Při kombinaci těchto masivně zlepšujte jak reklamy na expeditu 12, tak i rychlost sprintu.

Další je příloha, která je jedinečná pro Expedite 12, Zrychlete l-šroub. Toto připojení šroubu zřetelně zrychluje naši rychlost požáru, takže je čas na to, aby se zabil mnohem rychleji. Vzhledem k tendenci expeditu vyžadovat dva výstřely, je to fantastická volba.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pro brokovnici neobvykle se doporučuje použít optiku zblízka jako Cronen Mini Pro. Mezi výstřely, expeditem 12 silně zpětných zákoníku a jeho železné památky nejasné vidění. Z tohoto důvodu může být snadné ztratit přehled nepřátel mezi výstřely.

Nejlepší expedite 12 brokovnice v multiplayeru COD MW2

Expedite 12 MW2 načítání: Perks & Equipment

Výhody v této třídě jsou o pobytu mobilních a v pohybu. Bombová skupina a Bitva ztuhla Udělejte to tak, aby příchozí taktické a smrtelné vybavení bylo méně efektivní. To je zvláště užitečné proti blízkým dolem a jílům, které vás mohou při pohybu chytit.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Rychlé ruce je nutností, protože Expedite 12 je brokovnice krmená trubicí, což znamená, že každá skořápka je načtena po jednom. Bez rychlého opětovného načtení všech sedmi kol do této brokovnice trvá několik sekund, což je věčnost v termínech Call of Duty.

Článek pokračuje po reklamě

Ve většině situací se budete snažit používat brokovnici bez Duch. S hlasité kroky MW2 a UAV jsou tak silné, že se stává neuvěřitelně obtížné pohybovat se kolem mapy. S Ghostem se nemusíte bát radaru a můžete se soustředit na správné pozice.

Článek pokračuje po reklamě

Termity jsou užitečné pro spláchnutí nepřátelských hráčů z pozic, kde se k nim nemůžete dostat. Pokud sedí nepřítel v okně, jen na ně hodí termite a pak tuto příležitost využijte k uzavření mezery.

Pokud jde o taktické vybavení, Stim je pro The Expedite 12 fantastický, protože vám umožňuje rychle se uzdravit mezi boji. Protože se nejedná o akční brokovnici čerpadla, nemusíte se obávat, že nebudete moci čerpat, zatímco používají také stimulace.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout Expedite 12 v Modern Warfare 2

Získání této zbraně je poměrně jednoduché, přičemž platforma zbraně byla odemčena na úrovni 9. Po několika hrách budete mít tuto zbraň v ruce.

Expedite 12 je na své vlastní platformě, a proto se nepoužívá k odemknutí nic jiného. Budete však muset vyrovnat až do úrovně 7, abyste odemkli extrémně populární Cronen Mini Pro Optic.

Alternativy k expeditu 12

Expedite 12 je skvělý způsob, jak si zvyknout na používání brokovnic v MW2 kvůli jeho odpouštějící rychlosti ohně. Nemá však úplně stejný rozsah jako brokovnice Bryson 800 a 890, ani nemá stejný potenciál rychlého ohně jako dvojitý barelový Lockwood 300.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejviditelnější alternativou k expeditu 12 je KV Broadside. KV Broadside je další poloautomatická brokovnice, která byla přidána v sezóně 2, která nabízí tradičnější zážitek, který se otáčí kolem spamovacích výstřelů z kyčle.

Když jste tady, podívejte se na některé z našich dalších moderních průvodců Warfare 2: