Nejlepší načítání Carbine pro Carbine pro Warzone Pacific Season 5 – Charlie Intel, Cooper Carbine Warzone načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení

Cooper Carbine Warzone načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Jamie Hore Jamie zahájil svou žurnalistickou kariéru pochmurnou o FIFA esports, takže přirozeně svědí skočit do FC 24. Dnes však můžete také najít psaní o nejlepších zbraních Warzone, aktualizaci našeho seznamu úrovní Apex Legends a stát se dokonalým kosmickým pirátem ve Starfieldu.

Nejlepší načtení karabiny Cooper pro Warzone Pacific Season 5

Nejlepší Warzone Pacific Cooper Carbine Load

Warzone Pacific má širokou škálu silných útočných pušek, ze kterých si můžete vybrat, a Cooper Carbine zůstává jednou z nejpopulárnějších zbraní ve hře kvůli své všestrannosti.

Tato útočná puška obdržela několik Nerfů v aktualizaci sezóny 5, ale je stále životaschopnou možností. Můžete to ještě zlepšit vybavením správných příloh, výhod a vybavení.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načítání Cooper Carbine ve Warzone Pacific Season 5.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší přípona karabiny Cooper
 • Nejlepší kooperová karabinová výhoda a vybavení
 • Jak odemknout karabinu Cooper ve Warzone
 • Nejnovější kooperová karabinová buffy a nerfy ve Warzone
 • Nejlepší alternativy k Carbine Warzone Pacific Cooper

Nejlepší Warzone Pacific Cooper CARBINE APATEMENTY

Cooper Carbine Warzone AR

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: 22 ”Cooper Custom
 • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
 • Skladem: Cooper Custom Padded
 • UnderBarrel: Carver Foregrip
 • Časopis: 9mm 60 kulatých bubnů
 • Munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Perk 1: Těsná přilnavost
 • Perk 2: Plně nabitý

Začneme toto načítání Warzone tím, že posílíme rozsah poškození a ovládáním zbraně s pomocí zpětného řízení pomocí MX Silencer čenich a 22 ″ Cooper Custom hlaveň. Potlačení zvuku čenichu můžete použít k udržení skrytých záběrů.

Dále vybudujeme přesnost společnosti Cooper Carbine a zaměřujeme stabilitu vybavením Cooper Custom Padded, Carver Foregrip, a Polymerní přilnavost. To vám umožní převádět nepřátele v boji středního stupně.

Článek pokračuje po reklamě

The 9mm 60 kulatých bubnů ujistěte se, že máte spoustu munice a my jsme si vybrali Prodloužené munice pro zvýšení rychlosti střel a zajištění toho, aby vaše kola svlékala nepřátele extrémně rychle.

Článek pokračuje po reklamě

The SVT-40 PU Rozsah 3-6x je spolehlivá optika, která pomáhá stabilizovat zbraň. Nakonec pro náš výběr výhod, Těsná přilnavost zvyšuje přesnost zbraně při neustálém palbě a Plně nabitý Začne vás maximální množství munice.

Nejlepší výhody a vybavení k použití s ​​Carbine Warzone Pacific Cooper

E.O.D Perk ve Warzone Call of Duty

 • Perk 1: E.Ó.D
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: Zesílení
 • Smrtící: Semtex
 • Taktický: Stim

Pro vaše první síť doporučujeme Equipping E.Ó.D chránit vás před výbušným poškozením, když nepřátelé házejí granáty a termity. Použitím Přezbrojení Umožní vám spárovat karabinu Cooper se zbraní z blízkého dosahu, jako je Marco 5.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Konečně, Zesílení pomůže vám rychle vyměnit mezi dvěma zbraněmi. The Semtex Lethal Equipment vám umožní způsobit výbušné poškození soupeřům a Stim Poskytuje vám zvýšení zdraví.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout Cooper Carbine ve Warzone Pacific

Cooper Carbine Vanguard AR

Chcete -li odemknout karabinu Cooper ve Warzone Pacific, budete muset řešit výzvu, která vyžaduje, abyste se dostali Pět headshotů s útočnou puškou v 15 různých dokončených zápasech.

Toto je poměrně jednoduchá výzva a můžete to rychle dosáhnout tím.

Článek pokračuje po reklamě

Nejnovější kooperová karabinová buffy a nerfy ve Warzone

Aktualizace sezóny 5 představovala vyvážení aktualizací pro četné zbraně Warzone a útočná puška Cooper Carbine obdržela pár Nerfů.

Zde jsou všechny změny společnosti Cooper Carbine:

Cooper Carbine (VG)

 • Komprimovaná kola
  • Trest na kontrolu zpětného rázu se zvýšil na -4.5%, dolů z -3.5%
  • Horizontální kontrola zpětného rázu se snížila na 35%, z 50%

  Nejlepší alternativy k Carbine Warzone Pacific Cooper

  Pokud hledáte skvělou alternativu k tomuto načtení karabiny Cooper, doporučujeme vyzkoušet Grau 5.56, která se stala meta v sezóně 5 poté, co obdržela buffy k jeho poškození a připoutanosti.

  Článek pokračuje po reklamě

  STG44 je další skvělá volba, která je v současné době útočná puška číslo jedna po Nerfs na NZ-41 a KG M40.

  Článek pokračuje po reklamě

  Další obsah Warzone si můžete prohlédnout nejlepší načítání pro Kilo 141 a Armaguerra 43 v sezóně 5.

  Obrázek kredit: Activision / Raven Software / Sledgehammer Games

  Cooper Carbine Warzone načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

  Cooper Carbine Warzone Loadrout: Assault Rifle, malovaná žlutou a černou camo, postavenou na černé pozadí

  Nejnovější zbraň Call of Duty Warzone je hodně času, je to monstrum a zcela převezme meta Warzone. To platilo to pro Cooper Carbine v první sezóně Warzone Pacific, ale vypadá to, že je uvíznuto, aby se stal pevným oblíbeným pro mnoho hráčů. Nejlepší načítání Warzone Cooper Carbine je něco, co budete chtít držet ruku.

  Karbina Cooper byla zasažena některými Nerfy, ale stále zůstává jednou z nejlepších dostupných zbraní Warzone a pokud hledáte spolehlivý AR, měli byste si udržovat karty na Nejlepší načítání Warzone Cooper Carbine Warzone Právě teď tam venku. Je to tak jednoduché.

  Ale to nás nechává s několika otázkami … Jaké je nejlepší nastavení přílohy pro toto načítání? Jaké výhody musíte přidat do své třídy? A co sekundární zbraně? To vše bude odhaleno níže.

  Cooper Carbine Warzone Load

  Aydan ‘Aydan‘ Conrad je snadno jedním z nejlepších hráčů Warzone právě teď a stal se důvěryhodným jménem, ​​pokud jde o stavění zbraní. Jeho Nejlepší načítání Warzone Cooper Carbine Warzone skarty v blízkých rozsazích a nemůžeme myslet na lepší kombinaci příloh. Zde je to, co potřebujete vědět:

  Zatímco čísla poškození karabiny Coopera jsou ve své třídě stěží nejlepší, tato sestava místo toho zvýší vaši míru ohně a přesnosti, abyste se ujistili, že můžete zasáhnout každý výstřel a stále dosáhnout rychlého času na zabití.

  Skutečnými hvězdami této sestavy jsou těsné přilnavosti, která vám dává směšné množství kontroly zpětného rázu během trvalého ohně, proměňují to v automat-esque laser a 60-kulatý časopis, který vám dává více kulek a zvyšuje váš oheň a upss váš oheň a upss váš oheň Hodnocení, přičemž stále pomáháte s kontrolou zpětného rázu.

  Jinde prodloužená munice zvýší vaši rychlost střely a polymerní přilnavost pomůže s přesností.

  I když to není nejtěžší hitter, tato budova COOPER CARBINE z něj činí jeden z nejpřesnějších AR ve Warzone právě teď.

  Thumbnail YouTube

  Cooper Carbine Warzone LoadOut sekundární

  Vzhledem k tomu, že karabina Cooper je v této třídě postavena pro dlouhé dolety, budete chtít SMG jako sekundární bitvy z blízkého dosahu. Protože Cooper může hořet skrz kulky, stojí za to mít SMG, který přichází s časopisem slušné velikosti, který můžete vydávat místo čekání na opětovné načtení vašeho Cooper.

  Myslíme si, že nejlepší výběr pro práci je MP40 a najdete perfektní sestavení v našem průvodci načítání MP40 Warzone Warzone.

  Cooper Carbine Warzone načítání a vybavení

  Pro výhody v této třídě doporučujeme dvojnásobný čas, overkill a bojový skaut. Vzhledem k tomu, že karabina Cooper postrádá počet poškození některých jeho kolegů ARS, mohou nepřátelé někdy uniknout se zbývajícím zdravím. Combat Scout vám a vaší skupině umožní udržet si na nich karty, abyste mohli sledovat některé dokončovací výstřely, než budou mít šanci uzdravit.

  Vybavení, doporučujeme házet nože pro rychlé vyloučení sestřelených nepřátel a senzor srdečního rytmu. Zaměňte to na omráčení granátů, pokud hrajete Vanguard Royale, kde jsou zakázány senzory srdečního rytmu.

  Takže to máte, naše oblíbené načítání kooperu Carbine Warzone pro Warzone Pacific Season 3. Udělejte to a dejte nám vědět, co si myslíte o této smrtící přesné útočné pušce.

  Více z načtení

  Jamie Hore Jamie zahájil svou žurnalistickou kariéru pochmurnou o FIFA esports, takže přirozeně svědí skočit do FC 24. Dnes však můžete také najít psaní o nejlepších zbraních Warzone, aktualizaci našeho seznamu úrovní Apex Legends a stát se dokonalým kosmickým pirátem ve Starfieldu.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

  Nejlepší načítání Carbine Warzone Cooper

  Cooper Carbine Assault Rifle ve Warzone, zobrazená na černém pozadí

  Nejlepší Warzone Cooper Carbine Loadrout dělá krátkou práci nepřátel až do střední řady. AR byla představena cesta zpět v sezóně 1, když byl spuštěn Vanguard, a se správnými přílohy je to síla, se kterou je třeba počítat v této hře Battle Royale.

  V sezóně třetí to viděl některé buffy, díky nimž byl opravdu smrtící, a jednou z nejlepších možností jít s nejlepšími ostřelovači ve Warzone. The Nejlepší Warzone Cooper Carbine Load Zaměřuje se na několik klíčových upgradů, což vám dává podporu v přesnosti a kontrole zpětného rázu, jakož i na rozšířený časopis se zlepšeným průnikem kulky. Pokud karabina Cooper není pro vás, jsou k dispozici další možnosti pro útočnou pušku. Podívejte se tedy na nejlepší načtení STG 44, abyste viděli, jak se hromadí a jestli to pro vás může být lepší zbraň.

  Nejlepší načítání Call of Duty Warzone Cooper Carbine je:

  Pro čenich, odložený MX Silencer Je váš přítel, který vás drží mimo minimap, když střílíte, a zároveň oblékáte rozsah zpětného rázu a poškození. A na konci 22 ″ Cooper Custom Barrel, který eliminuje ještě více zpětného rázu, přidává rozsah poškození a usnadňuje vidět při střelbě. S akciemi stále zacílíme na žádný zpětný ráz, takže vezměte Cooper 45W Chcete -li vás přesnější, když se krčí, náchylné nebo střelba po trvalé období. Můžete si vybrat jakoukoli optiku, kterou dáváte přednost, ale stále stojíme u SVT-40 PU Rozsah 3-6x.

  Šli jsme tam a zpět na 9mm 60 kulatých magů V minulosti, ale jsou velmi silní v současné budování hry a nárůst rychlosti požáru opravdu změní karbinu Cooper na rychlého vraha. Pokud jde o typ munice, Komprimovaná kola jsou perfektní volbou pro slot munice, protože to bere již tak rychlou rychlost ohně a vloží ji do overdrive.

  Vaše zadní přilnavost by měla být Vylíhnuté přilnavosti a můžete přidat M1941 Hand Stop Pro ještě větší kontrolu zpětného rázu. Kromě toho je Splife Angled M1930 vynikající volbou pro podtržení, protože může pomoci s horizontálním ovládáním zpětného rázu, která má tendenci být složitější.

  Nakonec pro výhody, Vitální je povinné pro toto zatížení, protože zvyšuje poškození trupu, což usnadňuje sundávání konkurenčních jednotek, protože se zvětšuje oblast kritických zásahů na nepřátele. Doporučujeme také Těsná přilnavost Abyste se opravdu ujistili, že nemusíte přemýšlet o kontrole zpětného rázu. Ať už je tato sestavení nedílnou součástí, ale vyměňte je, pokud máte preferovanou možnost.

  To je to pro nejlepší načítání Warzone Cooper Carbine. Doporučujeme používat agresivně používat karabinu Cooper, a proto použití granátů C4 a omráčení ve vašem inventáři může změnit ten rozdíl. Kromě toho si můžete prohlédnout náš nejlepší průvodce Warzone Loadrout Průvodce pro tipy na to, co byste měli spárovat s touto smrtící puškou.

  Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.