Nejlepší načítání Groza pro COD: Warzone Season 5 – Charlie Intel, nejlepší načítání Warzone Groza Warzone | PCGamesn

Nejlepší načítání Warzone Groza

Assault Rifle Groza byla poprvé představena v Call of Duty: Warzone a Black Ops studená válka před pár sezónami a byla pro hráče solidní zbraní, ale nikdy nebyla top meta výběr.

Nejlepší načítání Groza pro COD: Warzone Season 5

Best-Warzone-Groza-loadout

Groza je nyní velmi impozantní zbraní ve Warzone Season 5, která je schopna použít vysokou rychlost ohně k protržení nepřátelským brněním. Zde jsou přílohy a výhody, aby byly nejlepší načítání Warzone Groza a maximalizovaly jeho potenciál.

Assault Rifle Groza byla poprvé představena v Call of Duty: Warzone a Black Ops studená válka před pár sezónami a byla pro hráče solidní zbraní, ale nikdy nebyla top meta výběr.

Článek pokračuje po reklamě

Aktualizace sezóny 4 pro Battle Call of Duty Royale však přinesla neuvěřitelně pozitivní změny v Groze, které ji umístily k převzetí meta, pokud jde o úzké čtvrtiny a středně dosah střelců.

Článek pokračuje po reklamě

Warzone’s Season 5 Reloaded Update také přinesla významný buff, který pomůže těm nejlepším načítání Warzone Groza být hrozbou na Verdabsku nebo ostrově Rebirth.

S ohledem na to jsme shromáždili přílohy a výhody, které musíte použít k tomu, abyste vytvořili nejlepší načítání Warzone Groza, aby dominovali všem svým nepřátelům v sezóně 5.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší načítání Warzone Groza

Nejlepší přílohy Warzone Groza načítání

Nejlepší přílohy Warzone Groza načítání

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 16.5 ″ CMV MIL-SPEC
 • Laser: Tiger Team Spotlight
 • UnderBarrel: Spetsnaz Speedgrip
 • Munice: Spetsnaz 60 Rnd Drum

Hlavní silou této Grozy je škoda, kterou dokáže. Přílohy v nejlepším vytížení Warzone Groza poskytnou této síle další podporu a zároveň zlepší efektivní rozsah poškození zbraně a ovládání zpětného rázu.

 • Přečtěte si více:Warzone Devs Nerf MW MP MP5 Secret Buff v sezóně 5 Reloaded Update

The Gru supresor je nezbytná připoutanost pro grozu. Nejen, že vaše umlčené výstřely budou skryty před radarem a mini-mapem, ale také uvidíte masivní podporu rychlosti kulky, rozsah poškození a ovládání zpětného rázu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Assault puška Groza ve Warzone

Pro další zlepšení rozsahu a přesnosti nejlepšího načítání Warzone Groza 16.5 ″ CMV MIL-SPEC Barrel vám poskytuje celou řadu silných výhod, které zahrnují podporu vaší rychlosti kulky, horizontální kontrolu zpětného rázu, efektivní rozsah poškození a vertikální kontrolu zpětného rázu.

The Spetsnaz Speedgrip Poskytuje dobrou podporu vaší horizontální a vertikální ovládání zpětného rázu, abyste se ujistili, že vždy zasáhnete přesné záběry na své nepřátele.

 • Přečtěte si více:Nejlepší OTS 9 Loadrout pro COD: Warzone Season 5

Při použití nejlepšího načítání Warzone Groza budete chtít rychle se pohybovat Tiger Team Spotlight Připojení bude velmi užitečné, protože vám poskytne některé silné zvýšení vaší mobility, které vám pomohou získat výhodu nad vašimi nepřáteli.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zavrhnout toto načítání, Spetsnaz 60 kulatý buben Umožní vám vzít více cílů, aniž byste museli znovu načíst, což je nutnost, pokud hrajete tria nebo čtyřkolky.

Nejlepší výhody k použití s ​​třídou Warzone Groza

Nejlepší výhody načítání Warzone Groza

 • Perk 1: E.Ó.D
 • Perk 2: Overkill pak Ghost
 • Perk 3: Zesílení

Nejlepší načítání Warzone Groza je nejúčinnější ve středním dosahu, což znamená. Nicméně s E.Ó.D Vybaveno, budete moci přežít několik výbušnin, což je zásadní pro to, abyste zůstali naživu ve Warzone.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší načtení Stoner 63 pro COD: Warzone Season 5

Budete chtít spárovat nejlepší načítání Warzone Groza s jinou zbraní vhodnou pro extrémní dlouhý dosah, jako je HDR, nebo SMG pro up-close. Přezbrojení Umožní vám vzít dvě primární zbraně. Pak můžete chytit Duch Z vašeho dalšího načítání, skrytí vás ze senzorů UAV a srdečního rytmu.

Článek pokračuje po reklamě

A abyste se ujistili, že můžete mezi těmito zbraněmi rychle přepínat, měli byste se vybavit Zesílení ve třetím slotu.

Nejnovější Groza Buffy a Nerfs

Sezóna 5 Reloaded SAW Raven Software Aplikuje buff na Sprint na atribut rychlosti rychlosti a útočné pušky Groza o 15% kromě všech ostatních Warzone Season 5 Reloaded Weapon Buffs a Nerfs.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Jak získat nový popel Warzone pro zvýšení rychlosti

Důvody pro rozhodnutí Ravena najdete poskytnout tuto černou ops studenou válku tuto konkrétní změnu níže:

„Groza (BOCW) dosud nesplnila roli, kterou jsme pro ni zamýšleli. Jako hybrid s více orientovaným na „Bruiser“, jeho pomalý sprint na rychlost ohně nadále výrazně drží zpět. S touto změnou bude moci spolehlivěji soutěžit SMG v zakázkách s krátkým dosahem.“

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout grozu

Černá ops studená válka

Pokud chcete dostat ruce na tuto útočnou pušku, abyste vytvořili nejlepší načítání Warzone Groza, budete muset “Získejte 3 zabití nebo více bez umírání, pomocí útočných pušek, v 15 různých zápasech.“

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Warzone 9. září Aktualizace Patch Poznámky: DMR Nerf, více

Musíte také zajistit, aby jakmile vydělal každý zabiják, dokončíte zápas a neodejděte brzy.

Vzhledem k tomu, že je studená válka Black Ops integrována do Warzone, bude pro vás k dispozici zbraň, kterou můžete použít v obou těchto titulech.

Nejlepší alternativy

Assault puška Groza

Nejlepší načítání Warzone Groza je vynikající zbraň, ale pokud hledáte něco trochu jiného, ​​než použít, pak Bullfrog nebo XM4 jsou vynikající zbraně v blízkých a středních rozsazích.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pro něco na delší vzdálenosti, LW3 Tundra nebo HDR provede práci.

 • Přečtěte si více:JGOD odhaluje novou meta Warzone s dlouhým dosahem po Nerf Krig 6

To pokrývá nejlepší přílohy a výhody pro pušku Groza Assault Rifle. Pokud s sebou přinesete nejlepší načítání Warzone Groza v krátkých až středních konfliktech, pak budete zabíjejícím strojem.

Obrázek kredit: Aktivize

Nejlepší načítání Warzone Groza

Akcie Groza z Black Ops studená válka v nabídce náhledu Call of Duty Warzone

Chcete nejlepší načítání Groza ve Warzone? Tato útočná puška byla představena zpět ve Warzone Season 1, byla vždy životaschopným výběrem ve hře Battle Royale. Přestože je Groza uvedena jako útočná puška. Během několika posledních sezón byla groza nahrazena dominantním nejlepším nakladem FFAR 1, dokud nebyla tato zbraň těžce nerfinována.

Naštěstí Warzone Season 4 přivedla do Buffy zbraní, aby obnovily grozu zpět do své dřívější slávy. Změny rovnováhy dávají Grozu masivním poškozením, čímž se zvyšuje jeho minimální poškození z 18 na 23 na kulku. Multiplikátory poškození horního a dolního trupu také zaznamenaly nárůst z 1.1 až 1.2 a 1 až 1.1.

Tyto změny rovnováhy budou mít velký dopad na meta, protože groza byla již životaschopná – to by mohlo stačit k tomu, aby se Groza stala jednou z nejlepších zbraní Warzone. Zde je nejlepší načítání Groza Warzone pro hru Call of Duty Battle Royale.

Nejlepší načítání Warzone Groza

Nejlepší načítání Warzone Groza je:

Groza lze postavit jako útočná puška, ale raději ji používáme jako SMG, protože tam jsou lepší možnosti útočné pušky. První příloha potřebná k transformaci této zbraně je Bruiser Grip. Tato podtrhává výrazně zvyšuje mobilitu Grozy a zvyšuje rychlost pohybu a přesnost ohně kyčle, aniž by obětovala jakékoli statistiky. Kromě toho Tiger Team Spotlight zvyšuje rychlost pohybu a zaměřuje rychlost pohybu chůze pro ještě větší mobilitu.

Pro hlaveň jsme šli pro Supresor Což dává Grozě velkou podporu rychlosti střel, přidává potlačení zvuku a zvyšuje svůj cíl dolů rychlost zraku a sprintu na rychlost ohně. Při držení této zbraně vám nejenže můžete rychleji roztřídit Verdansk, ale potlačování vám umožní rychleji zaměřit se na památky. Budete muset vysvětlit mírně horší efektivní rozsah poškození, i když s touto zbraní nebudete bojovat na dosah, takže by to mělo být v pořádku.

The 45 RND Drum je perfektní pro toto načítání, protože jediná nevýhoda tohoto přílohy přichází ve formě pomalejších časů opětovného načtení. To není problém, protože byste měli být schopni dolů nepřítele nebo dva, než budete muset znovu načíst. Nakonec KGB Pad Poskytuje Groza vylepšené statistiky mobility ve třech klíčových oblastech: ADS vypálí rychlost pohybu, zaměřte rychlost pohybu chůze a sprintu k ohnivému času. Pokud jste někdy měli nějaké pochybnosti o tom, jak by se útočná puška mohla proměnit v SMG, zkuste tyto přílohy a uvidíte, co tím myslíme.

A to je vše, co je třeba vědět o nejlepším načtení Groza. Warzone Season 4 přinesla změny rovnováhy zbraní, zbrusu nové zbraně, jako je MG 82 LMG, a nové odměny s pozemními výzvami a havarovaly umístění satelitu a uplink. K dispozici jsou také umístění červených dveří, která mohou přepravovat hráče po celé mapě, určitě to zkontrolujte, protože obsahují měnící množství hry kořist.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.