Nejlepší načítání PBX-45 Battlefield 2042 | Lázeň, Battlefield 2042 | Nejlepší přílohy a nastavení PBX-45 | Brzká hra

Battlefield 2042 | Nejlepší přílohy a nastavení načítání PBX-45

Na této zbrani si můžete prohlédnout vzor zpětného rázu pod:

Nejlepší načtení PBX-45 Battlefield 2042

Nejlepší PBX-45 Battlefield 2042 načítání: PBX je držen až na oblohu

Rok je 2042, svět zažívá extrémní posuny počasí a frakce po celém světě bojují proti sobě. Mysleli byste si, že v té době by se povaha války posunula – ale mýlíte se. Vojenští povstalci zde používají adaptace důvěryhodného UMP-45 ve formě nejlepšího načítání PBX-45 Battlefield 2042.

PBX-45 vypadá hodně jako UMP-45, často oblíbený SMG v konkurenčních hrách FPS, ale je to odolné. Tato samopal je založena na AR-15, ale používá UMP mags, což z něj v podstatě dělá SMG, který je schopen poškodit na střední a krátkém dosahu.

Je to praskající malá zbraň pro ty z vás, kteří se chtějí na vrchol žebříčku po zápase, ale jak ji nastavíte pro úspěch? Tady je naše Nejlepší načtení PBX-45 Battlefield 2042 To vás uvidí trhat nepřáteli a v tomto procesu vám vydělat několik stuh.

Nejlepší načtení PBX-45 Battlefield 2042

  • K8 Holo
  • Standardní problém / rozšířený mag
  • Taktická čenichová brzda Arcom
  • Chřestýš lehké přilnavosti

Jak již bylo zmíněno, PBX-45 může být upraven pro střednědobé zakázky, ale nejlépe to funguje, když je použit zblízka a osobní. Pro nejlepší načtení PBX-45 Battlefield 2042 bychom doporučili použít pohled K8 Holo. Bravo 3x je dobrá volba mít ve své nabídce plus, zejména pokud jste venku na otevřeném stavu a musíte přepnout na cíle na dosah.

Taktická brzda Arcom vám pomůže s řízením vertikálního zpětného rázu, což je nutností, když používáte zbraň zblízka. Prodloužená hlaveň je skvělou druhou možností, protože zvyšuje rychlost střely PBX, zvyšuje palebnou sílu, dosah a přesnost zbraně. Ve spojení s rozsahem 3x budete moci napadnout cíle na dosah.

Pokud jde o střelivo, standardní vydání / rozšířená mag vysoká síla je nutností. Budete mít spoustu munice, abyste vás udrželi prostřednictvím bojů, ale když se věci stanou zajímavými, plácněte blízké čtvrti.

A konečně, chřestýšský lehký přilnavost je perfektním připojením pro PBX-45, což pomáhá stabilizovat zpětný ráz při pohybu. To má více výhod než baterka, která bude slepá nepřátelé v situacích z těsné čtvrtiny. Pro sekundární doporučení bychom doporučili laserový pohled LS-1, který vám pomůže s přesností ohně kyčle.

Nejlepší PBX-45 Battlefield 2042 Loadrout: PBX-45 Plus nabídka

Nejlepší PBX-45 Battlefield 2042 načítání gadgetu

Nyní víte, jaké přílohy budete potřebovat, možná vás zajímá, jaký gadget byste měli použít s tímto načtením PBX-45. Věříme, že talíř z brnění IBA je nejlepší volbou, protože vám poskytne trochu více ochrany v těsných bojích.

Jakýkoli gadget je s touto sestavou životaschopný, takže si vyberte, co pro vás funguje – a váš tým.

Všichni specialisté na Battlefield 2042 mají své vlastní jedinečné pomůcky a vlastnosti, díky nimž jsou v terénu nebezpečními. Pro tento načtení PBX-45 Battlefield 2042 bude fungovat kterýkoli z odborníků, ale doporučujeme vybrat Falck, Dozer a Mackay.

Falck je specialista na pravou podporu s gadgety, které mohou pomoci uzdravit její spojence, Dozer má štít, který ho chrání před příchozími projektily, a Mackayův svižný rys mu umožňuje pohybovat se rychleji a zamířit se dolů památky.

V plné výši je naše nejlepší načítání PBX-45 Battlefield 2042. Doufejme, že budete mít nové načítání, které vás uvidí prostřednictvím několika kol všestranné války a zóny nebezpečí. Protože je to jedna z nejlepších zbraní Battlefield 2042, jsme přesvědčeni, že bude součástí vaší strategie pro příští měsíce.

Battlefield 2042 | Nejlepší přílohy a nastavení načítání PBX-45

Battlefield 2042 konečně spustil. Nyní je čas se dostat do detailů: Jaké jsou nejlepší zbraně a jaké nastavení přílohy chcete? Zde je nejlepší načítání pro PBX-45.

Battlefield zbraně PBX 45

Jedna věc, kterou jsme na Battlefieldu 2042 vždy milovali, byl nový systém připojení. V zásadě postavíte načtení se třemi přílohy v každém slotu a můžete vyměnit mezi každou přílohou ve hře. Jak je to skvělé, to však znamená, že načítání jsou komplikovanější a také to znamená. Naštěstí jsme tu, abychom pomohli, a dnes procházíme nejlepším načítáním pro Battlefield 2042 PBX-45.

Chcete-li vidět, jak dobře se PBX-45 míří proti jiným zbraním, podívejte se na náš kompletní Hodnocení úrovně každé zbraně v Battlefield.

Nejlepší načítání Battlefield 2042 PBX-45

V tabulce pod ní jsme poskytli nejlepší konvenční načítání pro každou zbraň, ale také jsme poskytli krátké a dlouhodobě zaostřené nastavení. Doporučujeme vám vložit přílohy „Nejlepší nastavení“ do prvního slotu pro každou zbraň, takže když přepínáte mezi přílohy ve hře.

PBX je docela pěkně vyvážený, je to stále velmi SMG, takže neočekávejte, že i dlouhodobě sestavení vyhraje v přestřelkách proti většině ostatních zbraní ve hře, pokud bojujete za něco za 30 metrů. Ale to však znamená, že to není úplně zbytečné ve středním rozsahu a my jsme se na to naklonili; Použití rozšířeného hlaveň v našem primárním nastavení. .

Účinky těchto tří nastavení připoutání můžete vidět.

Účinky připojení na PBX-45

Můžete vidět, že naše nejlepší nastavení vyžaduje mírný trest za manipulaci, ale stále to ponechává PBX nad 50, takže ve hře budete kromě SMG mobilní než cokoli jiného ve hře. PBX nelze změnit tak silně jako jiné zbraně, bohužel, ale zjevně to bylo zamýšleno jako úroveň-1, snadno použitelný druh SMG-takže je to dost fér.

Na této zbrani si můžete prohlédnout vzor zpětného rázu pod:

Nejlepší specialista, sekundární zbraň, házení a gadget pro PBX-45

Specialista: Webster Mackay

Webster Mackay byl zdaleka nejoblíbenějším specialistou ve beta beta, nejen jeho schopnost zábavné používat, ale jeho vlastnost je v podstatě plochý buff pro všechny zbraně. S Mackayem se můžete pohybovat rychleji, zatímco je zaměřen dole, zvláště užitečnou dovednost pro bojovníky z blízkého dosahu. Pro uživatele SMG byste opravdu neměli používat žádného jiného specialistu.

Ve skutečnosti možná budete muset zatáhnout za svou sekundární zbraň více než u jiných střelců, protože začnete s velmi malou municí v Battlefield 2042. S ohledem na to se musíme vyhnout M44 (což je spíše meme než vážná volba) a obrátit naši pozornost k rychlejšímu, přesnějšímu a většímu mag-kapacitu G57 & MP28. MP28 je efektivně G57 v rámci podrobení a ve hře, která se promítá do méně zpětného rázu, a proto rychlejší a přesnější následné výstřely. Perfektní.

Házení: Frag

Obrovské velikosti map a velké boje Battlefield se dobře nevhodnou k žádnému typu granátu. V menších taktických hasičkách – jak je vidět v jiných hrách – mohou být absolutně spojka, ale z nich se z nich zřídka dobře využijete v Battlefieldu. Zejména ne nový senzor prox, který potřebuje, aby byl užitečný vážný rozsah buff. Jako jednoduchou alternativu jsme tedy vzali Frags; Každý ví, jak je používat, a na cíl alespoň mají šanci zabít vás.

Gadget: Iba Armor Plate

Iba Armor Destičky jsou volbou pro lidi, kteří se především chtějí dostat do střelby a zabíjet. Neotevírají váš styl herního stylu, aby dělali více věcí, a nepomohou vašemu týmu s tím nebo tak, ale nabízejí velmi silný plochý buff, díky kterému budete větší pravděpodobnost, že budete vyhrávat přestřelky. S 20 dalšími zdravími na startu 100 Očekáváme mnoho komunitních stížností na brnění IBA, ale pokud chcete nejlepší gadget pro čistý boj – to je ono.

Tady to máte, lidi, úplný přehled o tom, jak vytvořit nejlepší nastavení přílohy a načítání pro PBX-45.