Nejlepší načítání Warzone 2 pro HCR 56 v sezóně 3 Reloaded, nejlepší načítání HCR 56 v Call of Duty: Warzone 2 Season 3

Nejlepší načtení HCR 56 v Call of Duty: Warzone 2 Season 3

Čenich: Harbinger D20 je supresor ve Warzone 2, jehož schopnosti přesahují umlčení výstřelů. Zvyšuje rozsah poškození, rychlost kulky a co je nejdůležitější, pomáhá při kontrole nevyrovnaného zpětného rázu vyhlazením vzoru.

Nejlepší načtení Warzone 2 pro HCR 56 v sezóně 3 Reloaded

HCR 56 je výkonná zbraňová platforma v Call of Duty: Warzone 2 a Modern Warfare 2. Patří do platformy Bruen Bullpup Platform of the Games ‘Gunsmith System a je LMG tohoto konkrétního technického stromu. Ačkoli mnohem těžší než útočná puška STB 556, HCR 56 nahradí nedostatky tím.

V sezóně 3 Recovered Update byly nerfinovány populární meta-chocel, jako je ISO Hemlock a Cronen Squall.

LMG nebo lehké kulomety jsou třídou těžkých zbraní, které mají schopnost pršet oheň na nepřátelských cílech. Obvykle přicházejí s velkými časopisy a statistikami s vysokým poškozením ve srovnání s útočnými puškami. Proto jsou vhodnější pro ty, kteří dávají přednost pasivnímu stylu hry. Ve Warzone 2 jsou vysoce efektivní vzhledem k tomu, že hráči zřídka bojují ve scénáři veletrhu 1v1.

Kromě toho jsou nepřátelé vybaveni štíty, což z LMG činí ideální volbou díky jejich výstupu s vysokým poškozením. HCR 56 tvoří solidní možnost pro LMG od nynějška kvůli nedávným zůstatkům zbraní. Vyžaduje však správné připoutání, které neguje jeho slabiny a vydělávají na svých silných stránkách.

Jak získat nejlepší načítání pro HCR 56 ve Warzone 2 Season 3 Reloaded

HCR 56 je jedním z mála LMG ve hře, kterou lze nahradit za útočnou pušku se správnými přílohy. Zbraň je schopna udržovat stejný výstup poškození a zároveň poskytovat zvýšení statistik mobility. Poté, co jsem to řekl, před zahájením nejlepšího načítání HCR 56 je nezbytné, aby hráči odemkli zbraň.

Za tímto účelem budou muset nejprve dosáhnout úrovně profilu 41. Tím se odemkne STB 556. Dále přejděte na úroveň STB 556 na úroveň 20. Pokud tak učiníte, odemkne HCR 56 ve Warzone 2 a budou jej moci vybavit ve vašem přizpůsobeném načtení. Po odemčení se doporučuje přehrávání několika zápasů s tím vyrovnat a získat různé přílohy navržené v této příručce.

Chcete -li získat nejlepší načítání HCR 56 pro drsné bitevní polí Warzone 2, je třeba následující přílohy:

  • Optický: Cronen Mini Pro
  • Čenich: Harbinger D20
  • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
  • Munice: 5.56 Vysoká rychlost
  • Zadní přilnavost: STIP-40 GRIC

Zde je to, jak ovlivňují zbraň:

Optický: Cronen Mini Pro je jediná optika Blue Dot ve hře. Je to čisté, elegantní a přesné, což umožňuje hráči jasně vidět jejich cíle bez jakýchkoli překážek. Není však schopen vyšší úrovně zvětšení.

Čenich: Harbinger D20 je supresor ve Warzone 2, jehož schopnosti přesahují umlčení výstřelů. Zvyšuje rozsah poškození, rychlost kulky a co je nejdůležitější, pomáhá při kontrole nevyrovnaného zpětného rázu vyhlazením vzoru.

UnderBarrel: FTAC Ripper 56 je jedním z nejčastějších možností pro podtržení díky svým působivým atributům. Zlepšuje stabilitu cíle zbraně a pomáhá také při kontrole zpětného rázu.

Munice: 5.56 Vysoká rychlost, jak napovídá název. To zase umožňuje hráčům rychle zasáhnout cíle v delších rozmezích, aniž by museli vést své záběry.

Zadní přilnavost: Stip-40 Grip dále pomáhá při kontrole zpětného rázu, což hráčům umožňuje pršet oheň na svých nepřátelkách, aniž by propustili spoušť. I když to negativně ovlivňuje stabilitu cíle, podřízený ftac ripper 56 to počítá.

To je vše, co je třeba vědět o nejsmrtelnějším načtení HCR 56 v Call of Duty: Warzone 2. LMG je nesmírně účinný v boji středního dosahu, zejména na ostrově Ashika. Pokud však hráči dávají přednost agresivnímu stylu hry, nemusí se jim toto načítání dobře vyhovovat.

Sezóna 3 Reloaded of Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2 je živé a k dispozici ke stažení na PC (prostřednictvím bitvy.Net and Steam), Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Nejlepší načtení HCR 56 v Call of Duty: Warzone 2 Season 3

Poskytnuto společností Activision Model zbraní pro HCR 56 ve společnosti Call of Duty: Warzone 2.

Současná meta v Call of Duty: Warzone 2 vyžaduje zbraně s dlouhým doletem. Vzhledem k tomu, že Al Mazrah má takové dlouhé linie zraku, hráči mají často výhodu, pokud drží zbraň, která je schopna způsobit poškození na daleko vzdálenosti. Zatímco samopal nebo sekundární pistole je příjemná pro přestřelky z blízkého dosahu, hráči se často ocitnou častěji používají svou primární zbraň s dlouhým doletem častěji. Pokud hráči hledají silnou zbraň, která by byla jejich primární, měli by se podívat na HCR 56, který má dominantní načítání ve Warzone 2.

Meta dlouhého dosahu ve Warzone 2 je v současné době tvořena zbraněmi jako RPK, TAQ 56 a Kastov 762. Existují však i jiné zbraně, jako je HCR 56, které tyto zbraně mohou snadno nahradit, pokud hráči chtějí věci každou chvíli přepínat. HCR 56 má fantastickou rozsah kontroly a poškození, což z něj dělá úžasnou volbu pro Al Mazrah.

Pokud však hráči chtějí, aby LMG soutěžila s podobnými RPK a Kastov, budou potřebovat nejsilnější sadu příloh.

Nejlepší načtení HCR 56 ve Warzone 2

Zátěž HCR 56 se primárně zaměří na zlepšení kontroly, stability a rychlosti střel. Jeho rozsah poškození je již silný a hráči budou mít prospěch více ze zvyšování jiných statistik.

  • Čenich: Sakin Tread-40
  • UnderBarrel: Commando Foregrip
  • Optický: AIM OP-V4
  • Munice: 5.56 Vysoká rychlost
  • Zadní rukojeť: STIP-40 GRIC

Načítání začíná územstvem Sakin Tread-40 a komandem. Obě tyto přílohy nabízejí velkou podporu pro kontrolu a stabilitu zpětného rázu. Uchopení STIP-40 také zvyšuje celkovou kontrolu zpětného rázu. Zabalení načítání je 5.56 Munice s vysokou rychlostí, která zlepšuje rychlost kulky. Konečně je tu Optic AIM OP-V4, aktuální výběr meta pro středně dlouhý rozsah.