Nejlepší nastavení PUBG: Doporučená vylepšení a GPU pro nejlepší FPS | PC Gamer, Graphics Nastavení PUBG – Jak zvýšit FPS a nejlepší nastavení PUBG pro viditelnost a konkurenční hru |

Nastavení grafiky PUBG – Jak zvýšit FPS a nejlepší nastavení PUBG pro viditelnost a konkurenční hru

Účinky – Toto prostředí se řídí věci, jako jsou výbuchy, postříkání krve a kouřový vzhled. Zdá se, že dopad, který má na snímkovou frekvenci, se liší od náplasti k opravě, ale může být významný. Nastavení nízkého nastavení je také to, co nejlepší hráči dělají, aby minimalizovali co nejvíce vizuálních efektů, které mohou bránit vašemu linii webu.

Průvodce nastavením a výkonu PlayerUnknown’s Battlegrounds

Aktualizovali jsme všechny naše testování pomocí nové mapy Vikendi s nejnovějšími GPU a CPU.

PlayerUnknown’s Battlegrounds nemusí být v těchto dnech nejoblíbenější hrou ve městě, ale PUBG zůstává horkou komoditou, s více než milionem lidí, kteří ji hrají denně podle Steam. Za poslední rok přidal Bluehole tři nové mapy, nejnovější je zasněžená krajina Vikendi.

Výkon se od raného přístupu změnil k lepšímu a 144fps framerate cap je nyní minulostí. S novými mapami a aktualizacemi motoru jsme cítili, že je vhodný čas aktualizovat všechny naše benchmarky.

Za předpokladu, že se nesnažíte běžet na ultra vysokých rozlišeních a maximální kvalitě, nejsou systémové požadavky PUBG příliš špatné. Minimální doporučení GPU je GeForce GTX 660 2GB nebo Radeon HD 7850 2GB, ale můžete se dostat s méně – ne na hladkém 60 snímku s pps. Požadavky CPU jsou ještě skromnější, s minimálním uvedením Core I3-4340 / AMD FX-6300 jako minimum. Při testování mohou všechny současné procesory a GPU poskytovat hratelný výkon, i když budete chtít naladit věci pro váš hardware. Pokud máte pochybnosti, podívejte se na náš nejlepší průvodce grafickými kartami pro další.

Battlegrounds má rychle běh přes kontrolní seznam funkcí a kontroluje většinu pravých políčků. Podpora rozlišení je dobrá a podpora poměru stran funguje správně v mém testování, se změnou FOV na ultrawide displeji. Je tu také posuvník FOV, ale to pouze ovlivňuje FOV, pokud hrajete v perspektivě první osoby.

Některé položky byly stanoveny za poslední rok, jako je odstranění čepice s framerate. Podpora Modding zůstává jedinou chybějící položkou, a to je oficiálně mimo – ne že není spousta neoprávněných hackrů, které se vznášejí kolem, i když PUBG byla docela aktivní ohledně zákaz účtů podvodníků.

Přejetím doleva pro výsledky RX 580 8 GB, správné pro srovnání kvality obrázku

Přejetím přejetím pravého pro výsledky GTX 1060 6 GB, vlevo pro srovnání kvality obrazu

Nastavení PUBG jemné ladění

Slovo o našem sponzorovi

Jako náš partner pro tyto podrobné analýzy výkonu poskytl MSI hardware, který jsme potřebovali k testování Battlegrounds PlayerUnknown na řadě různých GPU AMD a NVIDIA, více CPU a několika notebooků – viz níže pro úplné podrobnosti, spolu s naším článkem o výkonu 101 článku 101. Díky, MSI!

Testoval jsem výkon s různými předvolbami, spolu s každým nastavením nastaveným na minimum a porovnal jsem to s ultra předvolbou. RX 580 8 GB a GTX 1060 6GB nakonec ve většině případů fungují docela podobně.

The Globální předvolba je nejjednodušší místo pro zahájení ladění výkonu, ale pravděpodobně budete chtít vyladit věci a najít lepší rovnováhu. Přechod z ultra předvolby na vysokou zvýší výkon asi 30 procent, střední předvolba běží o 45–55 procent rychleji než ultra, nízký předvolba zvýší výkon o 65–75 procent rychleji a minimum velmi nízký předvolba běží téměř dvakrát tak rychle.

Většina konkurenceschopných hráčů poběží s velmi nízkou předvolbou, ale s ultra vzdálenost. Pokud doufáte, že budete vyladit jednotlivá nastavení, aby se lépe vyladilo výkon, provedl jsem nějaké testování, abych viděl, kolik nastavení ovlivňuje snímky pomocí ultra předvolby jako základní linie. Poté jsem každé nastavení zrušil na minimální (velmi nízké) nastavení a změřil dopad.

Měřítko obrazovky: Rozsah je 70-120, a to představuje podtržení/převzorkování obrázku. Je to jako vyladit vaše rozlišení o malé množství, ale doporučuji to nechat na výchozí nastavení 100 a místo toho změnit vaše rozlišení. Použití 70 může zlepšit výkon přibližně o 45 procent.

Anti aliasing: Překvapivě ne hlavní faktor, ale je to proto, že Unreal Engine vyžaduje použití technik po zpracování k provedení AA. Pokud chcete lepší AA, můžete nastavit měřítko obrazovky na 120, abyste získali mírnou formu super vzorkování. Přechod z ultra kvalitního AA na velmi nízkou kvalitu AA má zanedbatelný dopad na výkon.

Následné zpracování: Obecný štítek pro celou řadu věcí, které lze provést po dokončení vykreslování. To má relativně velký dopad na výkon-od ultra do velmi nízkých zlepšuje snímky o 10-15 procent.

Stíny: Toto nastavení ovlivňuje okolní okluzi a další formy stínového vykreslování a přechází z ultra do velmi nízkého zlepšení výkonu o 15-25 procent v závislosti na vašem GPU.

Textury: Pouze menší dopad na výkon, pokud máte dostatek VRAM. Pokles z ultra na velmi nízké zvýšení snímků o 3-5 procent.

Účinky: Toto nastavení se týká věcí, jako jsou výbuchy, mimo jiné. Toto je jediné nejnáročnější nastavení ve hře. Pokles na velmi nízké zlepšení výkonu až o 25 procent.

Listy: Vzhledem k všem stromům a trávě můžete očekávat.

Dohled: Zdá se, že to má větší dopad na výkon CPU než na grafický výkon, takže pokud je váš procesor na šňupání, můžete jej bezpečně nastavit na Ultra. Dokonce i v systému Core i3, pokles na velmi nízký výbor pouze 3 % rozdíl v rámci.

Rozostření pohybu: Existuje důvod, proč je ve výchozím nastavení, správně? SPOTNĚNÍ Nepřátel při pohybu je obtížnější s povoleným rozostřením pohybu. Ale pokud se vám líbí účinek, jeho otočení na příčiny asi 3 % pokles snímků.

Shvění: Druh obrácení rozostření pohybu, to je také ve výchozím nastavení. Umožnění, že to nemělo žádný měřitelný dopad na výkon.

Pokud chcete být konkurenceschopnější, může otočení následného zpracování, stíny, efekty a rozostření pohybu na minimum zlepšit snímky přibližně o 75 procent. To může usnadnit také pozorování nepřátel, i když vám to nutně nepomůže zamířit lépe.

MSI poskytla veškerý hardware pro toto testování, většinou sestávající z jeho herních/herních x grafických karet. Tyto karty jsou navrženy tak, aby byly rychlé, ale tiché, i když karty RX VEGA jsou referenční modely a RX 560 je model Aero.

Můj hlavní testovací systém používá MSI’s Z370 Gaming Pro Carbon Ac s Core i7-8700K jako zbraň výběru, s 16 GB DDR4-3200 CL14 paměti z G.Dovednost. Také jsem testoval výkon s procesory Ryzen na MSI X370 Gaming Pro Carbon. Hra je spuštěna z Samsung 850 Pro SSD pro všechny stolní gpus.

MSI také poskytla tři ze svých herních notebooků pro testování, GS63VR s GTX 1060 6GB, GE63VR s GTX 1070 a GT73VR s GTX 1080. GS63VR má displej 4 kp60, GE63VR má displej Sync 1080p120 a GT73VR má displej 1080p120 G-Sync displej. Pro notebooky jsem hru nainstaloval do sekundárního úložiště HDD.

PUBG VIKENDI GPU Benchmarks

Pro benchmarky jsem testoval 1080p na velmi nízkých, středních a ultra předvolbách, spolu s 1440p a 4k na Ultra. Někteří lidé budou chtít spustit minimální grafickou kvalitu, s výjimkou vzdálenosti pohledu, aby se pokusili získat konkurenční výhodu. Vypadá to ošklivě, ale může být snazší spatřit lidi, kteří se skrývají v trávě nebo stínech. Výkon by měl být velmi podobný velmi nízkým výsledkům. Také jsem testoval 720p velmi nízko na integrovaných grafických řešeních.

Počínaje 1080p velmi nízkým, což je blízké tomu, co nejvíce konkurenceschopných streamerů používá, omezuje výkon CPU na přibližně 200 FPS, s minimem výrazně pod touto značkou. Zdá se, že GPU AMD mají ještě nižší maximální úroveň výkonu, protože karty VEGA klesají za GTX 1070.

Pro rozpočet GPUS, GTX 1050 a vyšší spravují průměry 60 snímků za sekundu, ale RX 560 přichází krátce. Integrovaná grafická řešení také nedokážou rozbít 30fps při 1080p, ačkoli Ryzen 5 2400G a jeho VEGA 11 GPU do spravují přiměřený výkon při 720p. HD Graphics 630 Intel Mezitím stále pouze průměruje 23fps v minimálním nastavení, ačkoli měřítko rozlišení může trochu pomoci.

1080p střední kapky na kartách hlavního proudu asi o 20-25 procent, i když rychlejší GPU jsou stále blíže limitům CPU. AMD GPUS stále trochu nedostatečně výkon, i když RX 590 vyjde před oběma kartami 1060. RX 570 4 GB a především rozbijte 60 snímků, ale s občasnými poklesy pod značkou.

Posun na 1080p Ultra Drops Performance o 35-40 procent relativní až střední kvalitu. Většina mainstreamových a nad kartami je hratelná, i když byste museli upravit několik nastavení na GTX 1060 a RX 570/580, abyste zasáhli 60+ FPS. GTX 1070 a nad průměrem výrazně nad 60fps, ale RTX 2070 a vyšší jsou potřebné k získání minima nad 60.

1440p Ultra pokračuje v sestupném trendu ve výkonu a nyní pouze GTX 1080 a nadprůměrné 60 snímků za sekundu, zatímco RTX 2080 Ti je jediný GPU, který udržuje minimum nad 60. Karty Vega se trochu pohybují po žebříčcích, pravděpodobně díky jejich vyšší šířce pásma paměti. Alternativně upuštění nastavení o několik zářezů získá většinu středního a nad GPU nad 60 snímků za sekundu.

4K Ultra je stále brutální, s pouze RTX 2080 TI rozbíjející 60fps, ale stále s poklesy pod tím. Z konkurenčních důvodů se hraní na 4K obecně nedoporučuje. I s nejrychlejším počítačem kolem, raději byste klesli na 1440p.

Nastavení grafiky PUBG – Jak zvýšit FPS a nejlepší nastavení PUBG pro viditelnost a konkurenční hru

Nastavení pro konkurenční výhodu a maximalizaci vašich FPS.

Průvodce od Chris Tapsell zástupce editora
Aktualizováno 24. května 2021
Sledujte Battlegrounds PlayerUnknown

Nastavení grafiky PUBG Staly se v průběhu času podivně důležitý jako kombinace poněkud výkonu hry a zajímavé je skutečnost, že můžete získat docela jasnou konkurenční výhodu tím.

Zde na této stránce tedy vysvětlíme oba Nejlepší nastavení PUBG pro konkurenční výhodu a nejlepší nastavení pro Jak zvýšit FPS v PUBG, taky, takže ať už si můžete vyzkoušet cestu k kuřecí večeři, nebo se jen snažíte přimět hru hladce, měli byste být tříděni.

Režim okna – to jen diktuje, jak se herní okno objevuje na vaší obrazovce. Fullscreen (okno) je obecně výchozí a umožňuje vám snadno vyjadřovat, zejména pokud vedle ní používáte druhou obrazovku.

Rozlišení displeje – Zde byste se měli vždy zaměřit na 1920 x 1080, protože to je standard pro Full HD. Čím vyšší nastavíte to, tím nižší bude výkon vaší hry, a samozřejmě, tím nižší je, tím lepší je výkon. Je to také jedno z nejvlivnějších nastavení pro ovlivnění FPS vaší hry, takže pokud vážně bojujete, zvažte vyladění rozlišení jako své poslední možnosti.

Fotoaparát fov – Více problému pro hry FPP (perspektivu první osoby), FOV je vaše zorné pole. Čím je to širší, tím více můžete vidět na obrazovce. Max je 103 v PUBG a obvykle nejlepší hráči, na které jsme se podívali. Když vidíte, jak můžete vidět více bitevního pole s tím, jak se objevilo až k nejvyššímu, tedy žádný důvod, proč byste to neměli maximalizovat.

Jas – Tohle je možnost osobní preference, bez dopadu na výkon vaší hry. Čím vyšší je, tím jasnější to bude. Obecně lidé zůstávají v průměru 50-60, což se mýlí na vyšší straně, pokud hrajete v jasnějších prostředích, jen aby pomohli s viditelností.

Celková kvalita – Zde můžete použít předem vyrobená nastavení, ale jakmile si všechno vylepšujete, nastaví na zvyk, a proto je pro nás a většinu hráčů, kteří se ponoří do nabídek možností.

Měřítko obrazovky – Toto nastavení je určeno pro snižování okrajů „Jaggy“ ve hře tím, že požádáte vaši hru, aby vykreslila ve vyšším rozlišení, než může váš monitor vystoupit. Takže pokud máte monitor 1080p a nastavíte hru na rozlišení 1920×1080, zvýšení měřítka obrazovky na více než 100 bude skutečně znamenat vykreslení hry při vyšších než 1080p, vyhladit některé z drsnějších aspektů vizuálů.

Významně to ovlivňuje výkon, když jej zvýšíte, stejně jako by to bylo vylepšení samotného řešení a jedinou výhodou je hezčí estetická – tedy konkurenční hráči, kteří ji udržují na výchozí 100.

Anti aliasing – Použití anti-aliasing také snižuje vzhled zubatých linií, ale zatímco v některých hrách to může mít nákladný dopad na výkon, s PUBG je překvapivě malý.

Nejlepší hráči budou udržovat nízko, aby vymaleli co nejvíce výkonu a snížili tak mírnou rozmazání okrajů, které zavádí při jejich vyhlazení – a tak získá maximální množství rozlišení mezi objekty, když se na ně díváte – ale ve skutečnosti však Rozdíl bude zde minimální.

Následné zpracování – Obecná vylepšení kvality vizuální kvality, která se provádějí po provedení vykreslování hry, má následné zpracování při objevování poměrně velký dopad na FPS.

Textury – Kvalita textury je pravděpodobně jedna věc, kterou můžete nastavit co nejvyšší, abyste drasticky zlepšili, jak vaše hra vypadá, aniž by skutečně ovlivnila výkon vůbec. Pokud bojujete o FPS, je to nastavení na střední nebo vyšší a vše jinak na velmi nízké, pravděpodobně nejlepším způsobem, jak vyvážit vizuální efekty a výkon.

Obecně to mají nejlepší hráči mezi střední a ultra – s většinou využívají ultra – protože to zabrání pohledu na hru zcela Školící, zatímco má minimální dopad na vaši schopnost spatřit ostatní hráče.

Účinky – Toto prostředí se řídí věci, jako jsou výbuchy, postříkání krve a kouřový vzhled. Zdá se, že dopad, který má na snímkovou frekvenci, se liší od náplasti k opravě, ale může být významný. Nastavení nízkého nastavení je také to, co nejlepší hráči dělají, aby minimalizovali co nejvíce vizuálních efektů, které mohou bránit vašemu linii webu.

Listy: Stromy! A rostliny a tráva. To má nepatrný účinek na výkon, ale nastavení na velmi nízké je možnost pro hráče, takže je co nejméně dostat se do cesty vaší linii dohledu, stejně jako nastavení efektů.

Dohled – Jedno z nejspornějších nastavení, View Distance má minimální dopad na výkon ve většině případů, ale nejlepší hráči se ve svých preferencích opravdu liší. Zobrazit vzdálenost řídí, jak blízké objekty musí být, než začnou objevovat. Čím nižší vzdálenost pohledu, tím blíže musíte být k věcem, jako je obecná krajina, než se skutečně objeví ve hře.

Obecně to dáváme přednost na horním konci, abychom přesně věděli, co je kolem nás, ale existuje argument, že jeho udržování nižších znamená, že byste mohli být schopni najít daleko od hráčů, kteří by jinak byli skrytí terénem.

V-synchronizace – Výchozí je zabránit většině toho. V-Sync je nastavení, které způsobuje, že se snímková frekvence vaší hry synchronizuje s obnovovací frekvencí vašeho monitoru, aby se snížilo věci, jako je roztržení obrazovky a vizuální artefakty, které se objevují. Pokud jde o FPS, je to docela nákladné a ty negativní aspekty, jako je roztržení obrazovky PUBG!

Rozostření pohybu – Stejně jako u S-Sync, výchozí je udržovat to mimo. Zapnutí to zavádí úmyslné rozostření na obrazovku, když se rychle otočíte – skvělé pro ponoření, není skvělé pro to, abyste mohli vidět, co děláte v napjatých situacích. Minimální dopad na výkon v obou směrech, ale všichni nejlepší hráči to udržují, ze zřejmých důvodů.

Aktualizace PUBG #29 je živá: Zde je náš průvodce nejnovějšími poznámkami o opravě PUBG pro aktualizaci 29, abyste se dostali na rychlost. Mezitím jsme také vyhradili stránky na mapě Sanhok Map, Erangel Map a Miramar Map a Vikendi Map. Pokud jste po nějaké širší radě, může pomoci náš seznam tipů a triků PUBG, statistiky poškození zbraní PUBG a nejlepší zbraně a nejlepší umístění PUBG LOOT.

Požadavky na systém PCG PC a doporučené specifikace

Konečně stojí za to si uvědomit, jaké požadavky systémů Battlegrounds jsou ve skutečnosti. Čím nižší jsou vaše, nebo blíže jsou na minimu, spíše než být výrazně nad ním, tím více budete bojovat s nízkými snímkovými frekvencemi. Pokud jste tady, protože chcete, aby PUBG běžel lépe, pak je to pravděpodobně první věc, kterou byste měli dvakrát zkontrolovat, než si pohráváte v nabídce Možnosti.

Zajímavé je, a možná obvykle nemá PUBG ve skutečnosti „doporučené“ specifikace jako hry obvykle. Místo toho je tu jen holé minimum, které byste měli usilovat o překročení napříč deskou. Všimněte si, že jedna věc, která je povinná, je však operační systém, který musí být 64bitový.

Specifikace systému minimální systémové požadavky
Operační systém (OS) 64bitové Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Procesor I3-4340 / AMD FX-6300
Paměť 6 GB RAM
Grafika Nvidia Geforce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX Verze 11
Síť Širokopásmové připojení k internetu
Úložný prostor 30 GB dostupné místo

Jak jsme již zmínili výše, stojí za to si uvědomit, že nejlepší nastavení grafiky se skutečně liší od případu od případu. Váš systém může vyžadovat, abyste snížili určitá náročnější nastavení, nebo by vám to mohlo umožnit, abyste ty náročnější na o něco vyšší než průměr.

Stejně tak by vaše preference mohly diktovat, že ve skutečnosti dáváte přednost trochu více listů, protože dáváte přednost ponoření před konkurenční výhodou, nebo možná zjistíte, že poddajné nízké efekty rušivější než je jen jejich přeměním na obvyklý standard. Nakonec je to vždy vaše volání!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • ESports následují
  • Vojenský následovat
  • Moderní den následujte
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PlayerUnknown’s Battlegrounds následují
  • Střelec následovat
  • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Chris Tapsell je zástupcem editora Eurogamera a nejvíce zdobeným fotbalovým manažerem. Psal průvodce a pošle vám odkazy do svých oblíbených tabulek, pokud se ho zeptáte na League of Legends nebo konkurenční Pokémon.