Nejlepší načtení BAS -P pro Warzone 2 Season 5 Reloaded – Charlie Intel, Best Bas P načtení v moderní válce 2 – načítání celé třídy | Jeden eSports

Nejlepší načtení B BAS P v Modern Warfare 2 – dominujte soupeře

Další informace o Warzone 2 naleznete v našich dalších průvodcích:

Nejlepší načtení Bas-P pro Warzone 2 Season 5 Reloaded

Nejlepší načítání Warzone 2 Bas-P

Aktivita

Pokud hledáte impozantní úzké čtvrtiny SMG, který se má vypořádat s nedalekými nepřáteli ve Warzone 2, Bas-P je vynikající volbou. Níže najdete všechny základní informace k vytvoření nejlepšího načtení Bas-P v sezóně 5 Reloaded.

Warzone 2 nabízí širokou škálu zbraní přizpůsobených tak, aby vyhovovaly různým herním stylům, od přizpůsobitelných útočných pušek po impozantní odstřelovací pušky, což činí SMG perfektním výběrem pro hráče, kteří upřednostňují zapojení svých protivníků v boji za blízké čtvrtiny.

Článek pokračuje po reklamě

Bas-P je mocný SMG, který obdržel masivní buffy v sezóně 5 Reloaded Aktualizace, která ji přivedla přímo do meta konverzace. Můžete zajistit, aby se tato zbraň stala vysoce impozantní vybavením nejlepších příloh, výhod a vybavení.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načtení Bas-P pro Warzone 2 Season 5 Reloaded.

 • Nejlepší přílohy Warzone 2 Bas-P načítání
 • Nejlepší Warzone 2 Bas-P Perks & Equipment
 • Jak odemknout Bas-P ve Warzone 2
 • Nejnovější Warzone 2 BAS-P Buffs a Nerfs
 • Nejlepší alternativy Bas-P ve Warzone 2

Nejlepší přílohy Warzone 2 Bas-P načítání

 • Laser: VLK LZR 7MW
 • Optický: Cronen Mini Pro
 • Zadní přilnavost: Bruen Flash Grip
 • Munice: 9mm přetlakováno +P
 • Časopis: 50 kulatý buben

Začínáme naše nejlepší načítání Bas-P Warzone 2 s VLK LZR 7MW Laserové, leštící reklamy a rychlosti sprintu-to-fire, které kombinovaly Bruen Flash Grip Zadní přilnavost, dále zvyšuje rychlost obou statistik a nesmírně zlepšuje mobilitu, která vám umožňuje snadno vyjmout nepřátele, když je v pohybu.

Článek pokračuje po reklamě

The 9mm přetlakováno +P Munice umožňuje hráčům optimalizovat rozsah poškození i rychlost kulky při zachování hladkého a stabilního vzoru zpětného rázu. The Cronen Mini Pro Optic vám pomůže snadno najít nepřátele, kteří jsou na vzdálenosti.

Nakonec jsme se rozhodli 50 kulatých bubnů Chcete -li zvýšit kapacitu munice v každém klipu, takže se můžete před opětovnou načten zabývat více hráči.

Článek pokračuje po reklamě

BAS-P v Modern Warfare 2

Bas-P je výkonný SMG ve Warzone 2.

Nejlepší Warzone 2 Bas-P Perks & Equipment

 • Základna 1: Přezbrojení
 • Základna Perk 2: Dvojnásobný čas
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Vysoká výstraha
 • Taktické vybavení: Flash granát
 • Smrtící vybavení: Semtex

Přezbrojení Umožňuje spárovat SMG s možností dlouhého doletu, jako je Raal Mg, a Dvojnásobný čas Base Perk vám umožní rychleji obejít mapu. Rychlé ruce udělí rychlejší přepínání zbraní a využití zařízení Vysoká výstraha Ujistěte se, že jste si vědomi nepřátel, kteří na vás nasazují.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Přijdeme k našemu výběru vybavení, šli jsme s Flash granát na slepé nepřátele pro snadné zabíjení a Semtex lze použít k ukončení výbušného poškození nepřátel, kteří táboří uvnitř místnosti.

Jak odemknout Bas-P ve Warzone 2

Bas-P lze odemknout ve Warzone 2 dokončením výzvy, která vás vyžaduje dostat 25 zabití headshot s SMG. Alternativně jej také můžete odemknout extrakcí pomocí Bas-P Blueprint v režimu DMZ.

Článek pokračuje po reklamě

Bas-P byl dříve odemčen ve Warzone 2 dokončením sektoru A6 Battle Pass sezóny 1. Nyní budete muset dokončit odemknutí výzvy nebo shromáždit plán v DMZ.

Článek pokračuje po reklamě

Nejnovější Warzone 2 BAS-P Buffs a Nerfs

BAS-P obdržel významné nadšence na jeho multiplikátory poškození ve Warzone 2 Season 5 Reloaded.

Zde jsou všechny nedávné Buffy a Nerfs Bas-P ve Warzone 2:

 • BAS-P
  • Multiplikátory poškození krku se zvýšily
  • Multiplikátory poškození horního trupu se zvýšily
  • Multiplikátory nižšího poškození trupu se zvýšily
  • Multiplikátory poškození končetin se zvýšily

  Nejlepší alternativy Bas-P ve Warzone 2

  Pokud hledáte další špičkový SMG ve Warzone 2, Vaznev-9K je v současné době jednou z nejlepších zbraní v celé hře. Lachmann Sub je také solidní možností díky své mobilitě, přináší klasický MP5 Warzone 2.

  Další informace o Warzone 2 naleznete v našich dalších průvodcích:

  Nejlepší načtení B BAS P v Modern Warfare 2 – dominujte soupeře!

  Call of Duty Modern Warfare 2 Warzone 2.0 Bas-P

  Kredit: Activision Blizzard

  S každým průchodu aktualizací Call of Duty Modern Warfare 2 znamená změny zbraní, že musíte znovu prohlédnout své načítání.

  Naštěstí, pokud máte zájem o houpání Bas P, Call of Duty Expert Hero vás zakryl. Nedávno publikoval video na YouTube, který procházel nejlepším načtením Bas P.

  Více průvodců Call of Duty
  Jak odemknout nový 9mm démona v Modern Warfare 2 a Warzone 2
  Jak naladit své zbraně pro maximální výkon ve Warzone 2.0
  Nejlepší typ munice ve Warzone 2.0 a Modern Warfare 2
  Warzone 2.0 Průvodce mapováním oživení: Místa a POI na ostrově Ashika

  Nejlepší načtení BAS P pro vyhrávání vašich her v moderní válce 2

  Hero sdílí své nejlepší načtení Bas P pro Modern Warfare 2

  Hrdina se rozhodne používat tlaku AVR-T90 Comp kvůli zvýšenému horizontálnímu i vertikálnímu ovládání zpětného rázu, což je přesnější, a proto uděluje vyšší čas na zabíjení.

  Pro laser je to VLK LZR 7MW, který dělá řez. Tento laser přidává rychlost cíle-down a sprintu-to-fire spolu se stabilitou zaměřenou. Jedinou nevýhodou je, že laser je viditelný během reklam a mohl by rozdat vaši pozici.

  Underbarrel of Choice je přilnavost fáze 3. Navzdory tomu, že se vzdává určité rychlosti, je stabilita stabilita, přesnost ohně kyčle a stabilizace zpětného rázu k tomu, aby se toto připoutání stalo životaschopnou možností.

  Pokud jde o optiku, říká, že můžete použít cokoli chcete. Díky svému čistému obrazu však jde o Slimline Pro.

  Nakonec hodí na 50-kulatý buben, aby se ujistil, že má dostatek kulek, aby mu v cestě stál všechny protivníky.

  Slot PŘÍLOHA Ladění (vertikální, horizontální)
  Čenich AVR-T90 comp +0.46, +0.19
  Laser VLK LZR 7MW -0.24, -23.03
  Optický Slimline Pro -1.65, -2.25
  Mag 50 kulatý buben -0.77, +1.78
  Zadní rukojeť Grip fáze 3 +0.44, +0.26

  Nejlepší BAS-P Loadrout Warzone 2 (B-Tier): The Ultimate Guide [Aktualizováno]

  Bas-P je v současné době zbraň B-Tier. Rozbijeme naše nejlepší načítání Bas-P a poskytujeme veškeré ladění připevnění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

  Aktuální meta Bas-P: B-Tier

  Bas-P je v současné době dobrou možností SMG ve Warzone 2.0 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). Má vysokou míru požáru a dobrou mobilitu.

  Příběh pokračuje níže

  BAS-P, což je jedna z nových zbraní sezóny 01 zavedených do MW2 a Warzone 2.0, je přímo tam s hrstkou SMG, které se snaží prasknout do meta. Tato zbraň má velký potenciál se svou mírou ohně a kontrolovatelným zpětným rázem. K soutěži však potřebuje silnou sestavu, zejména při hledání boje v jakémkoli delším dosahu. Několik zůstatků by mohlo učinit z Bas-P možnost přehrát.

  BAS-P byla jednou z prvních zbraní DLC v MW2, představená se spuštěním sezóny 01 v rámci nového systému Battle Pass System. Hráči mohou odemknout BAS-P buď dokončením sektoru Battle Pass A6, nebo zakoupit plán z obchodu.

  Příběh pokračuje níže

  Bas-P doporučené přílohy

  • Skladem: RAVAGE-8
   • ⇕: -2.19
   • ⇔: ± 0.00
   • ⇕: +0.35
   • ⇔: +0.34
   • ⇕: -0.58
   • ⇔: -0.45

   Bas-P doporučené taktické: kouřový granát

   Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s Bas-P je Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

   BAS-P doporučil Lethal: Vrtací poplatek

   Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s Bas-P je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

   Příběh pokračuje níže

   BAS-P Doporučený balíček Perk: Specialista na zbraně

   Náš doporučený balíček Perk pro spárování s Bas-P je Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí přehnaný (schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován k kombinování Bas-P s možností střední nebo blízkého dosahu v závislosti na stylu hry.

   Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro Bas-P

   Bas-P je v současné době dobrou možností SMG, protože je spolehlivá a může být postavena způsobem, který mu dává účel. Pokud je postaven správně, může být Bas-P ve hře nejvyšší volbou SMG, ale v současné době je nedostatečně využíván a ne na úrovni některých ostatních SMG, pokud jde o celkový výkon.

   Příběh pokračuje níže

   Jako další možnosti meta, jako jsou Fennec a Lachmann Sub Readus Nerfs, a potenciální změny se provádějí na celkové Warzone 2.0 hraní, očekáváme, že Vel 46 se stane více používanou možností SMG.

   Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

   Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

   Příběh pokračuje níže

   Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.