Nejlepší načtení Chimera pro moderní válku 2 Sezóna 4 Načteno: Nastavení třídy, přílohy a další moderní válečné 2 Chimera načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení

Modern Warfare 2 Chimera načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

A tady to máte, náš výběr pro nejlepší moderní načítání Chimery Modern Warfare 2. S tímto nastavením byste neměli mít problém s vítězstvím nebo získávání vysokých pruhů. Pokud hledáte ještě více nejlepších zbraní ve hře, náš seznam nejlepších moderních zbraní a zbraní válečných 2 má několik možností, které vám pomohou out.

Nejlepší načtení Chimera pro moderní válku 2 Sezóna 4 Reloaded: Nastavení třídy, přílohy a další

Chimera, útočná puška zavedená v Call of Duty: Modern Warfare 2 Season 1 Reloaded, se rychle stala oblíbeným mezi agresivními hráči, kteří dávají přednost boji proti blízkému dosahu. Ačkoli poslední aktualizace Recovered Season 4 nezměnila tuto meta útočnou pušku, v poslední opravě byly provedeny podstatné změny hry. To zahrnovalo hráče, kteří mají vyšší základní zdraví, což naznačuje, že porážení soupeřů s Chimerou bude nyní vyžadovat několik dalších výstřelů.

Tato zbraň je všestranná. Může to být skvělá podpora odstřelovače nebo dokonce dobrá primární zbraň na malých a středních mapách moderních válců 2. Optimalizace jeho výkonu prostřednictvím příslušných připoutání a ladění je rozhodující pro dosažení plného potenciálu. Tento článek podrobně popisuje nejlepší konfiguraci třídy pro maximalizaci efektivity zbraně, včetně toho, jaké přílohy by s ním měly použít.

Nejlepší nastavení třídy Chimera v moderní válce 2

Chiméra je velmi flexibilní zbraň, která je schopna nahradit SMG v bitvách z těsné řady a dávat příznivé výsledky. Je součástí platformy zbraně Bruen Ops a je inspirována proslulou pistolí Honey Badger. Tato zbraň vyniká v boji z blízkého čtvrtí díky vestavěnému potlačování a použití pomalých, vysokoenergetických podzvukových kol.300 kol BLK.

S chvályhodnou sadou základních statistik – včetně rychlosti střelby o rozloze 800 ot/min, rychlosti ústí 350 m/s, časy reklam 240 ms a 225 ms TTK – Chimera je vynikající volbou pro intenzivní střelby.

Chcete -li vyhrát bitvy Modern Warfare 2, musíte mít správnou konfiguraci třídy s odpovídajícím smrtelným a taktickým vybavením, výhodou a další zbraní. Zde je to, co byste měli použít v tomto ohledu:

 • Primární zbraň: Chimera
 • Sekundární zbraň: FTAC obléhání
 • Taktické vybavení: Omračující granát
 • Smrtící: Důl proximitu
 • Základní výhody: Scavenger a dvojnásobný čas
 • Bonus perk: Obnova
 • Ultimate Perk: Rychlá oprava

Nejlepší připoutanosti pro Chiméru v moderní válce 2

Chiméra svítí v boji za blízké čtvrtiny, proto je důležité vybavit přílohy, které zlepšují mobilitu, kontrolu zpětného rázu a rychlost reklam. Pokud se vám podaří přistát s touto zbraní, získáte významnou výhodu, takže mít vysokou mobilitu ve spojení s rychlostí reklam vám nepochybně pomůže vyhrát boje.

S ohledem na to je zde jeho doporučení:

 • Čenich: Polarfire -S (vertikální -0.99; Horizontální +0.77)
 • Hlaveň: 10 “SA Phoenix (Vertical -0.16; horizontální -0.13)
 • Skladem: Stock TRX -56 (vertikální -3.23; horizontální -0.77)
 • Zadní přilnavost: Bruen Flash Grip (Vertical -0.71; horizontální -0.19)
 • UnderBarrel: Commando Foregrip (Vertical +0.54; horizontální -0.25)

Člán polarfire-s a 10 “SA Phoenix Barrel jsou vzájemně kompatibilní a nabízejí zvýšené rozsah poškození, rychlost kulky, hladkost zpětného rázu, kontrola zpětného rázu, přesnost ohně kyčle a také potlačení zvuku.

Stock akcií TRX-56 a podřízená komando jsou speciálně kurátorské, aby nabízely špičkovou stabilitu se zvýšenou kontrolou zpětného rázu, zaměřené na stabilitu, zaměřením na stabilitu nečinnosti a stabilizace zpětného rázu. Mírně však snižuje rychlost ADS.

Konečně, přilnavost Bruen Flash byla navržena pro rychlost. Jeho pevná textura umožňuje rychlejší reklamy a rychlosti sprintu na paleb.

Jak odemknout chiméru v moderní válce 2

Chcete -li dostat ruce na Chimeru v Modern Warfare 2, budete muset dokončit jakoukoli ze dvou výzev zbraní uvedených níže:

 • Extrahujte zbraň z budovy DMZ 21
 • Získejte 2 zabití operátora s útočnými puškami v 15 samostatných zápasech

Call of Duty: Modern Warfare 2 Season 4 Reloaded je živý a dostupný na Windows PC (přes bitvu.Net and Steam), Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Modern Warfare 2 Chimera načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Získejte představu o nejlepším moderním válečném 2 chiméře načítání, přílohách a nastavení třídy, takže můžete ovládnout se známým AR.

Modern Warfare 2 Chimera Loadrout: Chiméru lze vidět

Publikováno: 14. března 2023

Chiméra je tvrdě zasažená, rychle narušující, poškozující poškození AR, který dorazil do moderní Warfare 2 a každý se s ním chce vyrovnat a najít nastavení, které funguje dobře. Naštěstí máme solidní návrh pro Nejlepší moderní načítání Chimery Modern Warfare 2.

Níže vám dáme návrh načtení za zbraň, takže můžete postavit třídu, která vám umožní vyniknout a postavit moderní válku 2 KillStreaks. Pomůžeme vám také vybudovat pevné načítání zbraně, která zahrnuje vestavěný potlačovač, což z něj činí jednu z nejlepších moderních útočných pušek válečných 2.

Moderní načítání Chimery Modern Warfare 2

Pokud jde o budování načítání, něco agresivního je nejlepší a Nejlepší moderní načítání Chimery Modern Warfare 2 lze nalézt níže, jak je doporučeno „Whosimmortal“.

Jak WhoSimmortal říká ve svém videu níže, zbraň je agresivní, takže budete chtít hrát na jeho silné stránky a začít s jednoduchou Cronen Mini Red Dot nebo jakýkoli pohled na vaše preference. Vestavěný supresor znamená, že spuštění barelu nebo čenichu prostě není optimální, takže místo toho chcete věci vykopnout s VLK LZR 7MW.

To vám poskytne rychlejší reklamy a rychlejší rychlosti sprintu k ohni. V návaznosti na to posílí FTAC Ripper 56 stabilizaci stability a zpětného rázu, což je klíčem k tomu, aby se s touto zbraní mohla pobíhat a stále zůstat přesná a na cíl.

Zvyšování vašeho pohybu, ještě více, zásoba RAVAGE-8 zvýší rychlost reklam, rychlost sprintu a přikrčení pohybu, pokud potřebujete zpomalit tempo hry. Konečně, Bruen Flash Grip poskytuje v opasku ještě jeden zářez mobility.

Thumbnail YouTube

Nejlepší nastavení třídy Modern Warfare 2

Vzhledem k tomu, že chiméra je neuvěřitelně spolehlivá zbraň, budete chtít použít boční zbraň, která může pomoci dokončit nepřítele nebo se ujmout posledního člena týmu ve skupině. Doporučujeme tedy používat Basilisk. Je mocný a schopen zabít neuvěřitelně rychle, pokud je nepřítel již slabý.

Pak, pokud jde o vybavení. Obvyklé nastavení poplatků za vrtání, flashbangů nebo omráčení je dobrým spolehlivým doprovodem ke zbrani. Polní upgrady jsou opravdu na vás, ale něco jako mrtvé ticho nebo bitevní vzteky je dobrý výběr vzhledem k tomu, jak moc budete s touto zbraní pobíhat kolem mapy.

Potom, abyste věci dokončili pro výhody. Pak je bomba nebo bitva ztuhne dobrá záloha, která vás chrání před vybavením. V bonusové úrovni dominuje rychlé ruce a je stále špičkový, takže byste s tím měli běžet, zatímco pro konečné výhody jsou pro tuto agresivní třídu dobrou volbou.

A tady to máte, náš výběr pro nejlepší moderní načítání Chimery Modern Warfare 2. S tímto nastavením byste neměli mít problém s vítězstvím nebo získávání vysokých pruhů. Pokud hledáte ještě více nejlepších zbraní ve hře, náš seznam nejlepších moderních zbraní a zbraní válečných 2 má několik možností, které vám pomohou out.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší moderní načítání Chimery Modern Warfare 2

Shadows of Modern Warfare 2 hráči za soumraku

19. září 2023: Sezóna 5 Reloaded se blíží ke svému konci a my jsme upravili nejlepší načítání chiméry MW2 a nejlepší přílohy, které se použijí v multiplayeru.

The Nejlepší moderní načítání Chimery Modern Warfare 2 rozhodně stojí za to použít, pokud chcete získat výhodu před zahájením sezóny 6. Puška dorazila krátce po spuštění Modern Warfare 2 a zastávala svou pozici jedna z nejlepších zbraní, které se použijí v multiplayeru.

Chimera se vyskytují do kategorie Assault Rifle (AR) a obsahují integrovaný supresor podobný medovému jezevce z duchů Call of Duty. Jeho kompaktní povaha má za následek vysokou mobilitu bez nutnosti příloh, které uvolní další sloty, aby vytvořily smrtící načtení.

Jinde ve světě Modern Warfare 2 se podívejte na naše průvodce a představí, jak odemknout operátora Izzy spolu s nejlepšími moderními válečnými 2 výhodami, které lze použít vedle chiméry.

Jaké je nejlepší načítání Chimery Modern Warfare 2?
Nejlepší moderní přílohy Chimery Modern Warfare 2
Jak odemknout chiméru v moderní válce 2
Nejlepší moderní válečná výhoda a vybavení Chimera
Je chiméra dobrá v moderní válce 2?

Jaké je nejlepší načítání Chimery Modern Warfare 2?

Tato konkrétní postavení posílení poškození, rozsah, přesnost a kontrola zpětného rázu, což dělá všechny rozdíly v těchto konkurenčních středových angažkách.

 • Nenechte si ujít: Nejlepší moderní válečné 2 zařazení na založení

Přestože mobilita a manipulace zasáhnou, stěží si to všimnete díky rychlému času zabíjení a minimálnímu zpětnému rázu, který zaručuje, že jste zasáhli cíl pokaždé.

Nejlepší moderní přílohy Chimery Modern Warfare 2

Díky Modern Warfare 2 Gunsmith je k dispozici obrovská škála připoutání k použití na Chimera. S touto sadou příloh jsme odstranili integrovaný supresor pro zvýšení výstupu poškození. Podívejte se na nejsilnější kombinaci v sezóně 5 níže uvedený na úplném seznamu příloh:

Zlepšení poškození pochází z 10 “SA Phoenix hlaveň, která také zlepšuje kontrolu zpětného rázu vedle D37 Grip Aby se zajistilo, že je přesná doba střelby udržována laserová přesnost.

Pro ještě větší kontrolu zpětného rázu TRX-56 Stock zaručuje, že vaše výstřely nebrání. Poslední a v žádném případě nejméně Cronen Mini Pro optický. Pohled červené tečky poskytuje křišťálově čistý pohled na váš zamýšlený cíl.

Jak odemknout chiméru v moderní válce 2

Odemknutí chiméry v MW2 je neuvěřitelně jednoduché v sezóně 5. Jednoduše skóre dva zabití s ​​útočnou puškou, aniž byste umírali v 15 samostatných zápasech. Jakmile zastředíte, můžete opustit zápas a opakovat proces, abyste tuto výzvu dokončili co nejrychleji.

Nejlepší moderní válečná výhoda a vybavení Chimera

Jakmile jsou nejlepší přílohy Chimery připraveny k odchodu, můžeme odhalit kombinaci balíčku a vybavení, aby vyhovovaly všem stylům hry. Zde je to, co doporučujeme.

Výhody

 • Bombová skupina (základna)
 • Double Time (Base)
 • Fast Hands (Bonus)
 • Rychlá oprava (Ultimate)

Bomba a dvojnásobná doba zůstává v kategorii základního.

Fast Hands je bonus. Rychlejší opětovné načtení a rychlost výměny zbraní usnadňuje přepínání mezi Chimerou a sekundární zbraní.

 • Překontrolovat: Jak odemknout operátor Nicki Minaj v moderní válce 2 a Warzone

Nakonec si vybereme rychlou opravu jako konečnou výhodu. Bodování okamžitě spustí regeneraci zdraví při zachycení a kontrole objektivu zvyšuje míru regenerace.

Zařízení

 • Frag granát (smrtelný)
 • Flash granát (taktický)

Je obtížné se pokazit s důvěryhodnou kombinací granátu Frag a Flash. Vařte frag k dokonalosti pro nějaké další poškození a pokud je nezabije, sledujte záblesk, abyste je zabránili v úniku.

Je chiméra dobrá v moderní válce 2?

Po zvládnutí chiméry je to jedna z silnějších útočných pušek, které se použijí v multiplayeru Modern Warfare 2. Mobilita vám umožňuje ovládat v boji z blízkého dosahu a ve středu je velmi snadné způsobit spoustu škod v průběhu zápasu a během sezóny 5.

To je vše, co je třeba vědět o nejlepším moderním načítání Chimery Modern Warfare 2. Pro více informací se podívejte na naše průvodce představující nejlepší moderní odstřelovací pušku a Intel na nadcházející moderní Warfare 2 Double XP Events.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Modern Warfare 2 a Shooter Games Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.