Nejlepší načtení CX-9 pro COD: Warzone Pacific Season 2 Reloaded-Charlie Intel, CX-9 | Plány zbraní v COD Modern Warfare and Warzone | Volání povinnosti

CX9 zbraň

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Nejlepší načtení CX-9 pro COD: Warzone Pacific Season 2 Reloaded

CX-9 ve Warzone

CX-9 byl poprvé přidán vedle Sykovské pistole zpět ve Warzone Season 4, je to stále velmi životaschopná SMG, která je schopna skartovat prostřednictvím nepřátel ve Warzone Pacific Season 2 Reloaded Reloaded.

Tuto zbraň můžete vylepšit se správnými přílohy a výhodami a při vytváření nejlepších Warzone Pacific Season 2 Reloaded CX-9 načtení projdeme vše, co potřebujete vědět.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší přílohy Warzone CX-9 načítání
 • Nejlepší výhody k použití ve třídě CX-9
 • Jak odemknout CX-9 ve Warzone
 • Nejlepší alternativy k CX-9 ve Warzone

Nejlepší načítání Warzone CX-9

Přílohy Warzone CX-9 načítání

Nejlepší přílohy Warzone CX-9 načítání

Začneme tento načtení Warzone CX-9 s Monolitický supresor Pro podporu poskytuje rozsah poškození zbraně a rychlost kulky. Potlačení zvuku vás udrží skryté na nepřítele minimaps jako další bonus.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Kdy je další událost studené války a Warzone Double XP?

The Cx-fr Akcie zajistí, že CX-9 je mnohem rychlejší, což vám umožní zachytit nepřátele, i když vás překvapí. The 5MW Laser pomůže usnadnit cíl během bojových situací v blízkém a středním rozsahu.

Článek pokračuje po reklamě

Nechcete být ponecháni příliš dlouho zranitelní Kejkle pomůže urychlit věci tam a 50 kulatých bubnů Časopis vám poskytne spoustu munice k odstranění více nepřátel.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Nejlepší výhody k použití ve třídě CX-9

E.O.D Perk ve Warzone Pacific

 • Perk 1: E.Ó.D
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: Zesílení
 • Smrtící vybavení: Házení nože
 • Taktické vybavení: Stim

Boj z blízkého dosahu často obsahuje nepřátele házející granáty, takže doporučujeme vybavit E.Ó.D Pro ochranu před výbušným poškozením. Přezbrojení Umožní vám spárovat zbraň s dlouhým dosahem pro různé boje.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Jak používat komunikační věže ve Warzone’s Rebirth Island posíleno

Zesílení pomůže vám rychle vyměnit mezi dvě zbraně během intenzivních bojových situací. Měli byste si udržet Házení nože jako vaše smrtící vybavení k rychlému odstranění nepřátel v blízkém dosahu a Stimulace vám poskytne rychlé zvýšení zdraví.

Jak odemknout CX-9 ve Warzone

CX-9 ve Warzone

Chcete-li odemknout CX-9 ve Warzone Pacific, budete muset dokončit výzvu, která vás vyžaduje Získejte 2 zabití longshot při používání SMG v 5 různých zápasech.

 • Přečtěte si více:Faze Swagg promění Warzone AR na TAR-21 MW2 s geniálním nakladem

To je dost snadné udělat jednoduše vybavením silného SMG a jeho použitím k zajištění dvou zabití s ​​dlouhým východem SMG a poté opuštění zápasu. Udělejte to pětkrát a zbraň bude přidána do vašeho inventáře.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy k CX-9 ve Warzone

Pokud hledáte skvělou alternativu k CX-9, doporučujeme vyzkoušet typ 100. Tato SMG nebude skartovat nepřátele na blízkém dosahu, ale přinese skvělá výkony na středním dosahu s neuvěřitelně rychlým TTK.

Kredity obrázků: Software Activision / Raven

CX9 zbraň

CX-9

The CX-9 je zbraň uvedená v Call of Duty: Modern Warfare and Call of Duty: Warzone, je to jeden z SMGS K dispozici ve hře.

CX-9 byl přidán do moderní války a Warzone jako součást obsahu bezplatného obsahu Sezóna 4 (BOCW) .

Zde najdete všechny statistiky zbraní a seznam kompletních plánů zbraní pro CX-9.

Informace o zbrani CX-9

Hra Modern Warfare Weapon Class SMGS Phonetic Alphabet Juliett Fire Mode Full-Automatic Release Season 4 (BOCW) Typ zbraně Primární zbraň Jak odemknout Získat 2 longshot zabití pomocí SMGS v 5 různých zápasech Hodnocení uživatelů Uživatelé Hodnocení uživatelů

Popis zbraně

Vynikající manévrovatelnost a rychlá sazba palby činí z této zpětného ránu SMG impozantní zbraň v zakázkách z blízkých čtvrtí.

Nejlepší načtení CX-9 a nastavení třídy v Call of Duty: Warzone.

Plán pro SMG CX-9 ve Warzone

Je třeba vytvořit perfektní nastavení CX-9? Máme vás zakryté. CX-9 SMG ve Warzone je Beastly. Tato kompaktní moderní válečná zbraň má směšnou míru ohně a může nepřátele roztavit v blízkém dosahu. Má však některé jedinečné přílohy, takže pokud jste odemkli CX-9, ale nejste si jisti, jak jej postavit, jsme tady, abychom pomohli s naším průvodcem po Nejlepší načtení CX-9 ve Warzone Pacific.

Na této straně:

Nejlepší načítání CX-9 ve Warzone

První náznaky jsou, že CX-9 moc neposkytuje odstřelovače. Ve vzoru zpětného vzoru je hodně horizontálního pohybu a rozsah poškození není nic zvláštního. Je to však absolutní bestie. Zde je naše doporučená sestavení:

Začínáme standardem Monlitický supresor, nutnost na většině moderních zbraní války. Tato jednotka poskytuje kontrolu zpětného rázu, rozsah poškození a rychlost kulky a přitom vás udržuje mimo radar. Přidání a Mercenary Foregrip snižuje zpětný ráz a zvyšuje přesnost vašeho hipfire. Přidat do 5MW Laser a CX-9 bude mít hipfire na stejné úrovni. Takové těsné šíření hipfire je velmi silné v bojích z blízkých čtvrtí. The Cx-fr Akcie tvoří některé z pokut o mobilitě a manipulaci z našich dalších připoutání. Jako vždy končíme největším dostupným časopisem; V tomto případě 50 kulatý buben.

S touto sestavou můžete hrát několik způsobů, jak si můžete zahrát. Funguje hlaveň CX-38S, jako je monolitický integrální potlačení moderního válečného mp5 a slouží jako statisticky podobná náhrada za monolitický supresor. Zkuste obojí a uvidíte, co se pro vás cítí nejlépe. Můžete také vyměnit žoldnéřský foregrip a 5MW laser za komando Foregrip a TAC laser k obchodu s přesností hipfire pro rychlost reklam, pokud to lépe vyhovuje vašemu stylu hry. Můžete také zjistit, že Sleight of Hand je nutná s tím, jak rychle se CX-9 hoří i v časopise 50 kulatých bubenů.

Sekundární zbraň

Stejně jako u většiny sestavení SMG v blízkém dosahu, tento CX-9 jde nejlépe s dlouhou útočnou puškou. Krig 6 a C58 jsou v tuto chvíli populární, silné volby. Pokud jsou LMG více vaší rychlosti, Bruen Mk9 je nyní také ve velkém stylu. Cokoli s dobrým výstupem do střední až dlouhého doletu bude pěkně dělat.

Nejlepší načítání CX-9 s výhodami a vybavením

Jdeme s našimi standardními výhodami a vybavením při tomto zatížení:

EOD je stále prvním pohledem. Je velmi těžké vzdát se poškození sníženého nepřátelského výbušniny ve Warzone. Duch by měl být vždy vaším cílem ve slotu číslo dvě, ale Přezbrojení je hezké, když rychle potřebujete dvě zbraně. Poté se popadněte. Nakonec jděte s Zesílení Aby se chytil na bok, rychle vytáhl svůj CX-9. Rychlost přepínače vám zachrání život.

Semtex je právě teď nejlepší univerzální granát a bude jednorázově kohokoli, koho držíte, eod nebo ne. Pokud se obáváte o vozidla více než pěšáky, zkuste termite granáty nebo blízké miny. A konečně, a Senzor srdečního rytmu je vždy dobrá volba ve vašem taktickém slotu. Pokud zjistíte, že příliš mnoho nepřátel zvedl duch, aby se tomu vyhnuli, zkuste místo toho omráčit granáty.

Tady to máš! Nyní jste připraveni převzít Warzone s CX-9. Další informace o meta najdete v našem seznamu úrovních zbraní Warzone nebo našeho průvodce nejlepšími SMG ve Warzone.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Battle Royale následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • Následujte software Raven
 • Střelec následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.