Nejlepší načtení EM2 v Call of Duty: Warzone Season 4 Reloaded, Best Warzone EM2 Class Loadrout: přílohy, výhody, nastavení – Dexerto

Nejlepší načítání třídy Warzone EM2: přílohy, výhody, nastavení

EM2 je útočná puška po spuštění černé ops studené války, která nebrala hru bouří, když poprvé vyšla. Zatímco to bylo poněkud populární pro kouzlo poté, co bylo představeno, jak jsou všechny nové zbraně, netrvalo to v meta. Nebylo to proto, že EM2 je špatná zbraň; Bylo to prostě kvůli skutečnosti, že v té době byly silnější zbraně.

Nejlepší načtení EM2 v Call of Duty: Warzone Season 4 Reloaded

Poskytnuto společností Activision Model zbraně pro EM2 v Call of Duty: Warzone.

Seznam životaschopných útočných pušek v Call of Duty: Warzone Season 4 Reloaded stále roste den. Vrchol třídy je v současné době hození mezi STG44 a KG M40, s Cooper Carbine a Volk také číhající za sebou. Existuje však řada jiných AR, která by se mohla snadno vložit do meta s jistou popularitou a možná i malý buff z softwaru Raven. EM2 je pravděpodobně nejméně známý z těchto potenciálních meta ars, ale má překvapivě silné zatížení v sezóně 4 znovu načteno Warzone.

EM2 je útočná puška po spuštění černé ops studené války, která nebrala hru bouří, když poprvé vyšla. Zatímco to bylo poněkud populární pro kouzlo poté, co bylo představeno, jak jsou všechny nové zbraně, netrvalo to v meta. Nebylo to proto, že EM2 je špatná zbraň; Bylo to prostě kvůli skutečnosti, že v té době byly silnější zbraně.

V sezóně 4 se však objevil čas, aby EM2 provedl svůj velký vstup do Warzone.

Nejlepší načítání EM2 ve Warzone

EM2 je známý tím, že má silný rozsah poškození a kontrolu zpětného rázu a je spolehlivý v delších rozsazích. To je přímým konkurentem k KG M40 a Cooper Carbine, pro informaci. EM2 sám nemůže držet svíčku na tyto zbraně. S jeho nejvyšším vytížením na místě se však studená válka rozhodně přiblíží.

Toto vytížení výrazně zvyšuje rozsah poškození i kontrolu zpětného rázu, což jsou dvě nejdůležitější statistiky pro AR ve Warzone. Zatímco toto načítání stále neznamená, že EM2 je tak silný jako meta zbraně sezóny 4 znovu načtení, pevně se spojí, pokud v sezóně 5 přijde buff.

Nejlepší načítání třídy Warzone EM2: přílohy, výhody, nastavení

EM2 Warzone Gun

Aktivita

Útočná puška EM2 přistála ve studené válce Black Ops a Warzone v rámci Battle Pass Season 5 a je pěkně zasunuta do Metas obou her pro sezónu 6. Zde je nejlepší sestavení pro nový AR.

Battle Pass sezóny 5 představil do hry dvě nové zbraně, Assault Rifle EM2 a nový SMG s názvem TEC-9. Zatímco TEC-9 vypadá jako solidní doplněk ke třídě SMG, EM2 opravdu ukradl srdce některých hráčů.

Článek pokračuje po reklamě

Zbraň se vzpamatuje o něco více než standardní meta útočná puška, ale škoda, kterou vydává, se snaží vyrovnat to. Za předpokladu, že hráči dokážou spravovat svůj kop, může to být středová až dlouhá doleva.

Článek pokračuje po reklamě

Abychom vám pomohli vytěžit maximum z EM2 ve Warzone, nastínili jsme zde nejlepší připoutání, výhody a celkové nastavení pro EM2, jakož i alternativní načítání, které by mohly mít vaši fantazii.

Nejlepší načítání EM2 pro Warzone

EM2 LOACOUT WARZONE

Nejlepší načtení pušky EM2 ve Warzone.

Přílohy

  • Čenich: Agentura potlačování
  • Hlaveň: 25.8 ″ pracovní skupina
  • Optický: Axiální zbraně 3x
  • UnderBarrel: Uchopení polního agenta
  • Munice: Stanag 50 Rnd

Největší silou EM2 je jeho poškození výkonu. Není to nejrychlejší útočná puška, ani nejodvážnější, ale čas na to zabít (TTK) je neuvěřitelně rychlý.

Článek pokračuje po reklamě

Z velké části je to zřízeno jako standardní útočná puška ve Warzone. The Agentura potlačování a 25.8 ″ pracovní skupina Barrel Zvyšte efektivní rozsah poškození zbraně, rychlost kulky a kontrolu zpětného rázu a zároveň nabízejí obrovskou výhodu potlačení střelby.

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:Top 10 nejvíce prohlížených twitch streamerů Warzone

Pro zbraň s dlouhým doletem, Axiální zbraně 3x Optic je perfektní, zatímco Stanag 50 Rnd Časopis zajišťuje, že se zřídka budete muset znovu načíst středního odpadu, i když mírně sníží rychlost reklam.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec Uchopení polního agenta Zlepšuje kontrolu zpětného rázu a neguje snad největší nevýhodu EM2. I s touto připoutáním bude nějakou dobu trvat, než se plně zvládne zpětný zpětný zákon, ale s dostatečným tréninkem budete mít tuto smrtící zbraň pod kontrolou.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nejlepší nastavení EM2 (výhody a vybavení)

Black Ops studená válka postava používající EM2 ve hře

EM2 klesl ve studené válce a rychle měl dopad.

Výhody a vybavení

Naše návrhy následují návrhy většiny meta načtení ve Verdansku. E.Ó.D. pomáhá snižovat poškození výbušniny, zatímco Zesílení dělá přepínání zbraní v těch blízkých, intenzivních bojích ještě rychleji.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Konečně, Přezbrojení je perfektní pro vaše první načtení, takže s ním můžete snadno spustit SMG, ale pokud se blížíte k pozdějším fázím hry, možná budete chtít zřídit také třídu s duchem.

Pokud se rozhodnete pro dvě primární zbraně, doporučujeme spustit OTS 9 nebo fanoušci oblíbený Mac-10, takže jste vždy připraveni na střelbu z blízkého čtvrtletí, pokud se vaši soupeři rozhodnou agresivně tlačit agresivně.

Pokud jde o vaše smrtící a taktické vybavení, jsou to do značné míry standardní. Možná budete chtít vyměnit a Senzor srdečního rytmu pro Omračující granáty Pokud jste v pozdějších fázích hry a většina hráčů má duch, ale to jde o osobní preference.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Alternativa k načtení EM2

XM4 Warzone Loadrout

XM4 je silný AR ve Warzone Season 6.

Pokud si užíváte statistiky EM2 s vysokým poškozením, ale hledáte něco trochu robustnějšího při střelbě soupeřů, nemůžete se s osvědčeným XM4 stát daleko pokazili.

Právě teď existuje několik životaschopných AR, včetně AK-47, Krig 6 a Grau, ale C58 mírně okraje ostatní kvůli jeho poškození.

Na konci dne však všechno jde o osobní preference, takže nezapomeňte vyzkoušet EM2 a podívejte se, jaké to pro vás to vypadá.

Nejlepší načtení EM2 ve Warzone Season 5 Reloaded

EM2

Mnoho z Call of Duty: Black Ops studená válka DLC zbraně se ukázaly jako některé z nejsmrtelnějších ve Warzone, ale postupem času začala jejich sláva mizet pryč. Jen pár z nich zůstává v meta a ve Warzone Season 5 Reloaded, EM2 zaznamenal zaslouženou oživení v používání.

EM2 je nejen fantastickou volbou pro kontrolovatelné potlačení v dosahu; Ale v tomto bodě sezóny má také neuvěřitelnou TTK. Nejnovější sada buffů v polovině sezóny poskytla útočné pušce malou ránu v poškození headshot a minimální poškození celkově. Projdeme to, jak mohou hráči znovu využít EM2 k plnému potenciálu.

Warzone Season 5 Reloaded – Nejlepší načtení EM2

Při sestavování tohoto načítání se budete chtít zaměřit na schopnost dlouhého dosahu, kterou má tato puška na studenou válku jako primární zbraň. Můžete jej spárovat s meta samopal, jako je H4 Blixen pro pevnou kombinaci. Níže najdete všechny potřebné přílohy pro dlouhý dosah EM2.

Nejprve máme přílohy hlavně, které diktují, jak většina statistik funguje na EM2. The Agentura potlačování Člání je klasika studené války pro mnoho útočných pušek. Poskytuje velmi potřebný rozsah poškození, kontrola a potlačení zvuku bez mnoha negativů kromě nějaké mobility. Za použití 25.8 ″ pracovní skupina Barrel poskytuje stejné výhody při vyšší kapacitě a dokonce i nějakou rychlost střel na straně. Obě přílohy jsou chléb a máslo zbraně.

Dále budete chtít přidat Uchopení polního agenta Ve slotu UnderBarrel, takže maximalizujete kontrolu ve EM2 ve Warzone Season 5 Reloaded. Tato připoutání zajišťuje, že zpětný ráz bude snížen horizontálně i svisle. Spolu s přílohy shora se bude tato puška cítit jako laser se super rychlým TTK.

Poslední dvě přílohy jsou podpůrné sloty, jako je optika a časopis. Stejně jako většina ostatních pušek studené války prostě chceme Axiální zbraně 3x a 40 RND časopis. Získáte rozsah, který potřebujete a kapacita munice, která je potřebná k tomu, aby se snížila více nepřátel.

A to je vše. Pro více skvělých aktualizací, průvodců a novinek se vydejte na vyhrazenou Call of Duty: Warzone sekce našeho webu!

o autorovi

Daniel Wenerowicz

Dan psal herní průvodce, zprávy a funkce tři roky po promoci s BA písemně . Najdete ho, jak se vztahuje.