Nejlepší načtení Kastov 762 pro moderní válku 2 hodnocené hry, Best Kastov 762 Warzone 2 Loads: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto

Nejlepší Kastov 762 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Kastov 762 kope jako mezek v zakázkách s delší vzdáleností, takže je důležité to na paměti kompenzovat. The FTAC Ripper 56 Zlepšuje kontrolu zpětného rázu za náklady na mobilitu. Rozsahy jsou subjektivní, ale našli jsme největší úspěch pomocí VLK 4.0 Optic.

Nejlepší načtení Kastov 762 pro moderní válku 2 hodnocené hry

Poskytnuto společností Activision Model zbraní pro Kastov 762 v Call of Duty: Modern Warfare 2.

Od doby, kdy byla hraná hra propuštěna v Call of Duty: Modern Warfare 2, hráči se primárně přilepili na dvě různé zbraně, Taq-56 a Vaznev-9K. Tyto zbraně jsou hlavní volbou pro profesionály v Call of Duty League, takže má smysl, většina hráčů chce napodobit nejlepší hráče na světě.

Během prvních dnů pořadové hry však nová zbraň začala provádět kola v různých lobpech, hlavně poté, co byl ISO Hemlock zakázán. Ta zbraň byla Kastov 762, která byla ve skutečnosti docela smrtí. Takže, s touto myslí, možná vás zajímá, proč nevidíte, že Kastov 762 se dnes zvykne více v hodnocení. No, díky pobouření z komunity byl Kastov 762 ve skutečnosti zakázán v pravidlech CDL.

Výsledkem je, že již nemůžete používat Kastov 762 v hodnocené hře, ale myslel jsem si, že pro něj stále nabídnu konkurenční načítání pro případ, že byste ho chtěli použít v soukromém zápase.

Nejlepší načtení Kastov 762 pro hodnocenou hru v MW2

Doporučuji, aby hráči používali optiku s Kastovem 762, protože jeho železné památky nejsou největší pro boby dlouhého doletu, což je místo, kde puška svítí. Můžete použít jakýkoli pohled na červenou tečku, který byste chtěli, ale já jsem šel na vyzkoušené a pravé Slimline Pro. Pokud jde o další přílohy, mám kromě FTAC Ripper 56 RF Crown 50 pro nadřazenou horizontální a vertikální kontrolu zpětného rázu 56.

Konečně, Demo-X2 Grip a Markeev R7 zásobují Kastov 762 nějakou další mobilitu tím, že posílí cíl dohody o památkách a rychlostí sprintu k ohně. I když nemůžete použít tento Kastov 762 Loadrout v hodnocené hře, stále můžete ovládat své přátele nebo jiné v soukromém zápase nebo dokonce ve veřejném seznamu skladeb.

Nejlepší Kastov 762 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Kastov 762 je podceňovaný klenot AR schopného vystupovat ve všech rozsazích ve Warzone 2 s ničivou TTK a Top Palebower. Budete však potřebovat nejlepší špičkové načítání WZ2, aby se vyrovnal jeho těžký zpětný ráz a maximalizoval jeho poškození výkonu.

Assault pušky ovládaly meta původního Warzone a dělají přesně to samé v pokračování díky jejich vynikajícímu výstupu a přesnosti poškození.

Pokud hledáte útočnou pušku, která vylučuje nepřátele ve středním až dlouhém dosahu, nehledejte nic jiného než Kastov 762.

Článek pokračuje po reklamě

Obtížný vzorec útočné pušky na útoku na útok z něj dělá těžkou zbraň, ale naučit se využít její sílu může být nesmírně cenné.

Článek pokračuje po reklamě

Máme vás zakryté pro nejlepší přílohy, výhody a vybavení Kastov 762, takže do toho skočte přímo.

Obsah

  • Nejlepší načtení Kastov 762 Warzone 2
  • Nejlepší Kastov 762 Třída Warzone 2: Perks & Equipment
  • Jak odemknout Kastov 762 ve Warzone 2
  • Nejlepší alternativa Kastov 762 ve Warzone 2

Nejlepší načtení Kastov 762 Warzone 2

Přílohy

  • Hlaveň: KAS-10 584mm Barrel
  • Čenich: ZLR TALON 5
  • Optický: VLK 4.0 Optic
  • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
  • Časopis: 40-kulatý mag

Začněme věci s KAS-10 584mm Barrel a ZLR TALON 5 Člání, které zvyšují rozsah poškození, rychlost kulky a kontrolu zpětného rázu za cenu cíle rychlosti a rychlosti pohybu.

Článek pokračuje po reklamě

Kastov 762 kope jako mezek v zakázkách s delší vzdáleností, takže je důležité to na paměti kompenzovat. The FTAC Ripper 56 Zlepšuje kontrolu zpětného rázu za náklady na mobilitu. Rozsahy jsou subjektivní, ale našli jsme největší úspěch pomocí VLK 4.0 Optic.

Pokud jde o kapacitu munice, pokud hrajete čtyřkolky nebo tria, má největší smysl používat a 40 kulatý mag, Takže můžete sundat několik nepřátel najednou.

Článek pokračuje po reklamě

Kastov 762 Modern Warfare 2

Kastov 762 je velmi spolehlivý AR v MW2 a Warzone 2.

Nejlepší třída Kastov 762: Perks & Equipment

Perk Package: Specialista na zbraně

Na rozdíl od MW2 si musí hráči Warzone 2 vybrat balíček Perk s přednastaveným balíčkem. Pro Kastov 762 jsme se rozhodli použít Balíček specialistů na zbraně protože to dokonale vyhovuje zbrani.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Použitím Přezbrojení, Doporučujeme vybavit SMG jako druhou primární zbraň. Kastov 762 dominuje ve střední a dlouhém doletu, ale jeho problémy s manévrovatelností budou patrné při návratu blízkého čtvrtí.

Silná paže Hráči často přehlíží, ale schopnost dále zamířit a házet vybavení se hodí vícekrát, než si myslíte během zápasu Warzone. Pozorovatel Umožňuje vám identifikovat nepřátelské vybavení, upgrady v terénu a zabíjet pruhy skrz zdi, což bude velmi užitečné při jednání s táborníky na Al Mazrah.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Možná užitečnější ve Warzone 2, Pozůstalý pingy jakékoli nepřátele, se kterými sestoupíte, a umožňuje spojencům, aby vás rychle oživili.

Konečně zaokrouhlujte třídu s Granát pro spláchnutí nepřátel z krytu a Omračující granát pro agresivní tlaky.

Jak odemknout Kastov 762 ve Warzone 2

Abyste dostali ruce na tento mocný Kastov 762 AR, Celkově dosáhnete úrovně 23, Což by vás nemělo trvat vůbec dlouho, pokud broušíte multiplayer nebo Warzone 2.

Nejlepší alternativa Kastov 762 ve Warzone 2

Kastov-74U je pod stejnou zbraňovou platformou jako Kastov 762, ale nabízí mnohem odlišnější balíček ve hře. Devastující AR obdržel Nerf v aktualizaci sezóny 1, ale stále věříme, že je to jedna z nejlepších zbraní ve Warzone 2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zatímco Kastov 762 prosperuje na střední až dlouhé dolenosti, Kastov-74U se blíží SMG a svítí v boji.

To je vše pro naše načítání Kastov 762! Pro více našich pokrytí Warzone 2 najdete tyto průvodce níže: