Nejlepší načtení Lockwood 300 v Modern Warfare 2 Season 4, Modern Warfare 2 Lockwood 300 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení

Modern Warfare 2 Lockwood 300 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Nejprve si promluvme o příloze loupežního skladu. Tím se dramaticky zlepší rychlost této zbraně, ale za cenu určité cílené stability a trhliny odporu. Musíte se tedy ujistit, že jste připraveni běžet a nahrávat s tímto sestavením Lockwood 300-protože to bude nejlepší.

Nejlepší načtení Lockwood 300 v Modern Warfare 2 Season 4

Poskytnuto společností Activision Model zbraně pro Lockwood 300 v Call of Duty: Modern Warfare 2.

Jednou z nejslavnějších zbraní v celé franšíze Call of Duty je brokovnice 725 z moderní války 2019. Na uvedení hry a několik týdnů poté 725 způsobil zmatek v celém multiplayeru. Měl schopnost jednorázové soupeře přes mapu, i když to byla brokovnice. Zbraň byla nakonec nerfinována, ale určitě to opustilo svou značku. Ale když Call of Duty: Modern Warfare 2 vyšel, podobná zbraň jako 725 byla viděna ve třídě brokovnice.

Lockwood 300 vyděsil mnoho hráčů, protože nechtěli opakovat fiasko 725. Naštěstí je Lockwood 300 mnohem krotčí, ale stále má devastující silné zatížení v moderní válce 2.

Stejně jako 725 je Lockwood 300 brokovnice s dvojitou barvou, což znamená, že má v komoře pouze dva slimáky, než se musí znovu načíst. Jak hráči vyrovnávají Lockwood, zjistí, že obvykle musí používat obě slimáky k zabití nepřítele, pokud nejsou v blízkém dosahu. Se správnými připoutanostmi však budou hráči moci zabít nepřátele jedním slimákem z mnohem dál.

Nejlepší načtení Lockwood 300 v moderní válce 2

Navrhli jsme toto načítání Lockwood 300 převážně pro účely obratnosti a mobility. Vzhledem k tomu, že brokovnice má pouze dva slimáky, musí být hráči mobilní pro případ, že potřebují uniknout z lepivé situace.

Načítání začíná ústí Sakin DB107 a 711m Matuzek D50 Barrel. Tyto dvě přílohy výrazně zlepšují rozsah poškození Lockwoodu a dávají mu pečtější rozpětí pelet. Poté následuje Stovl TAC Laser a MOD pro loupež; Tyto připoutání zlepšují mobilitu brokovnice za cenu nějaké kontroly zpětného rázu. Tato ztráta je získána zpět pomocí UnderBarrel VX Ananas.

Nejlepší nastavení třídy Lockwood 300 v moderní válce 2

Pokud chcete zabalit zbytek vaší třídy, máme doporučený seznam výhod, vybavení a sekundární zbraně, která vše doplní Lockwood 300 v MW2.

Výhody

  • Základní výhody – dvojnásobný čas, bomba
  • Bonus perk – Rychlé ruce
  • Ultimate Perk – Rychlá oprava

Sekundární zbraň

Zařízení

Dvojitý čas a bomba jsou základní výhody, které umožňují hráčům pohybovat se rychleji a přežít jakékoli smrtelné vybavení. Fast Hands je perfektní výhoda pro brokovnice, protože dává hráčům možnost znovu načíst a vyměnit zbraně. Poslední výhoda je rychlá oprava, což umožňuje hráčům uzdravit se poté.

X12 je nejlepší všestranná pistole, sportovní skvělá rychlost a rozsah ohně. Poslední, máme náboj vrtáku jako doporučené smrtelné vybavení a omračující granát jako taktický.

Modern Warfare 2 Lockwood 300 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Modern Warfare 2 Lockwood 300 načítání: Obrázek brokovnice v bedně

Jste někdo, kdo bojuje v boji proti těsným čtvrtí při hraní Modern Warfare 2? Možná budete muset dostat ruce na Lockwood 300. Tato brokovnice s dvojitou barvou je trochu rozbitá a spousta zábavy v nové hře Call of Duty. Takže tady je vše, co potřebujete vědět o Nejlepší moderní válečná válka 2 Lockwood 300 načítání a nastavení třídy.

Lockwood 300 je snadno jeden z nejlepších moderních brokovnic Warfare 2, jako je 725 moderních válců – a ano to znamená. Samozřejmě budete chtít dávat pozor na nejlepší moderní bojové pušky Warfare 2 a nejlepší útočné pušky Modern Warfare 2, ale Lockwood 300 je dokonce slušnou možností ve střednědobých přestřelky-se správnými přílohy, samozřejmě.

Nejlepší moderní válečná válka 2 Lockwood 300 načítání

Dobře, dost chit-chat. Pojďme se zaseknout do Nejlepší moderní válečná válka 2 Lockwood 300 načítání – Díky tvůrci obsahu Call of Duty ‘Itzepic‘:

Nejprve si promluvme o příloze loupežního skladu. Tím se dramaticky zlepší rychlost této zbraně, ale za cenu určité cílené stability a trhliny odporu. Musíte se tedy ujistit, že jste připraveni běžet a nahrávat s tímto sestavením Lockwood 300-protože to bude nejlepší.

Připevnění barelu 711 mm však zlepší rozsah poškození této zbraně a nabídne přísnější šíření pelet než obvykle. Takže budete stále moci bojovat s nepřáteli trochu dále. Na těchto funkcích také staví také čenichová česanka Sakin DB107, přičemž přidává potlačení zvuku – což je poněkud užitečné, pokud zasáhnete zadní čáry.

Přidání laserového připojení Stovl TAC k této sestavě zbraně zlepší kontrolu a přesnost rekopu hipfire, což vás zvýší efektivnější v bližších rozsazích. Konečně, připojení k underarrel vx bude stavět na tomto dále, což znamená, že byste měli mít méně problémů s hipfiringem na trochu dálkové vzdálenosti.

Thumbnail YouTube

S těmito připojenými přílohy se budete dívat na jeden z nejlepších moderních válečných 2 načtení, pokud jde o tuto brokovnici. Měli byste se ocitnout, že bít zlaté camo v žádném okamžiku.

Nejlepší moderní nastavení třídy LOCKWOOL 300 Warfare 2 Lockwood

Víme, že tato brokovnice bude tvrdě zasáhnout v blízkých rozsazích, ale je to přirozeně malá munice, která vás nechá chytit, když se snaží znovu načíst. Proto proto doporučujeme vzít s ním automatické auto do bitvy. Tato plně automatická vedlejší zbraň bude skartovat nepřátele v boji proti těsným čtvrtí a je to perfektní párování pro někoho, kdo přijímá styl běhu a run. Pokud chcete plně připravit automatické automobily, můžete zjistit, jak získat maturitu zbraní vedlejšího dopadu přímo zde.

Pokud jde o výběr této třídy, budete se chtít podívat na Scavenger a Tracker pro základní sloty Perk. Scavenger vás bude udržovat na skladě s skořápkami a Tracker se ujistí, že jste schopni co nejlépe využít chytání nepřátel.

V bonusovém slotu Perk doporučujeme používat rychlé ruce. To zlepší rychlost opětovného načtení napříč deskou a pouze ztěžujete na těsném místě. Konečným slotem pro tuto třídu by měl být buď duch nebo rychlá oprava. Ghost, jak všichni víme, má své použití – protože vás udržuje mimo UAV a radarové skenování. Rychlá oprava by vás však mohla udržet naživu déle, když tlačíte nepřátelský tým. Je tedy jen na vás, abyste se rozhodli, který z nich bude mít prospěch více herního stylu.

V rámci slotů vybavení této třídy budete chtít používat granáty Semtex a omráčení – klasická kombinace. Také si myslíme, že zde je nejlepší možnost modernizace polního upgradu. Víme, že to bylo trochu nerfed, ale stále je to fantastický způsob, jak tlačit nepřátele a chytit je nevědomý.

To je vše, co potřebujete vědět o tomto načtení Lockwood 300. Pokud střílíte za vyšší zabijáky, měli byste to s tímto nastavením třídy mnohem jednodušší. Pokud si nejste jisti, že automatické auto je dost, měli byste se podívat na nejlepší moderní Warfare 2 SMG a zvažte výměnu sledovače za nadměrný. Ale tato třída bude dělat práci.

Více z načtení

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.