Nejlepší načtení MCPR-300 ve Warzone | Nejlepší MCPR-300 jednorázové přílohy odstřelovací pušky ve Warzone-Dot Esports, Best MCPR-300 Loadrout pro Warzone 2 Season 5 Reloaded-Charlie Intel

Nejlepší načtení MCPR-300 pro Warzone 2 Season 5 Reloaded

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší načtení MCPR-300 ve Warzone

Sniper MCPR-300 v rozsahu paleb MW2

Vítejte v Al Mazrah. The Warzone Mapa je gigantická, plná různých míst pro hráče, ve kterých je třeba bojovat, ale hlavně dominují otevřené oblasti a dlouhé památky ideální pro ostřelovače jako MCPR-300. Znát Nejlepší načítání Pro tuto zbraň vaši hru naprosto zvedne.

Existuje několik odstřelovačů, z nichž si můžete vybrat Warzone, Ale jeho nejlepší by mohl být jen výchozí, který je na začátku snadno dostupný hráčům. MCPR-300 je zvíře ve správných rukou a po vyrovnání se zesílila ještě silnější.

MCPR-300 je sám o sobě dostatečně silný, ale vyrovnává ho hraním režimů jako DMZ nebo Modern Warfare 2 Multiplayer odemkne přílohy, díky nimž budete mít sílu, se kterou byste měli počítat z dálky na Al Mazrah.

Tady je Nejlepší načítání pro MCPR-300 v Warzone v sezóně pět.

Obsah

 • Nejlepší načtení Warzone MCPR-300
 • Proč je to nejlepší načítání Warzone MCPR-300
 • Nejlepší balíček Perk pro MCPR-300 ve Warzone
 • Nejlepší vybavení pro MCPR-300 ve Warzone

Nejlepší Warzone Načítání MCPR-300

Snímek obrazovky The Gunsmith pro nejlepší načtení MCPR-300 ve Warzone 2

 • Hlaveň: 22 ″ OMX-456
  • Mířská rychlost chůze: -0.50lb
  • Rozsah poškození: +0.02in
 • Laser: FSS ole-V laser
 • Optický: SP-X 80 6.6x
  • AIM Down Sight Speed: -3.00oz
  • FAR: -0.75in
 • Munice: .300 mag výbušniny
 • Časopis: 5-kulatý mag

Proč je to nejlepší MCPR-300 Warzone načítání

Tato sada příloh by se mohla stát standardem pro odstřelovací zátěže v Al Mazrah v dohledné budoucnosti.

Jiné odstřelovací pušky mají své místo v meta, ale MCPR-300 stojí nad zbytkem Prozatím díky svému výstupu poškození a přizpůsobení střelce. S těmito připoutanostmi můžete přeměnit již tak silný odstřelovač na dlouhé zvíře zvýšením jeho rozsahu, přesnosti a manipulací se všemi bez toho, aniž byste vůbec mnoho obětovali.

Pro skutečnou nadvládu spárujte tohoto odstřelovače se silným SMG, jako je Vaznev-9K nebo Lachmann Sub pro boje blízké čtvrtiny. Pokud dáváte přednost tomu, abyste zůstali v polovině třídy, použijte M4, Taq-56 nebo Kastov 762, abyste se udrželi naživu a pronásledovali vítězství v BR.

Nejlepší balíček Perk pro MCPR-300 v Warzone

 • Perk Package: Dvojnásobný čas, bitva ztuhla, zaostřila, duch

Warzone’s výhody mají několik schopností, které jsou obzvláště silné pro ostřelovače. Zaměření je zde klíčové pocity, které sníží trhlinu při zaměření na památky a prodloužení trvání zadržování dechu. Ghost je také klíčový, díky čemuž jste nezjistitelný od UAV, přenosných radarů a senzorů srdečního rytmu, z nichž všechny převládají v Al Mazrah.

Nejlepší vybavení pro MCPR-300 v Warzone

Sniper fanatici budou pravděpodobně nejlepší přátelé se senzorem srdečního rytmu, což je příjemná věc, kterou musíte mít při tlačení do měst na Al Mazrah. Pokud plánujete odstřelování ze střechy, Claymore je skvělým doplňkem jakéhokoli načítání, které chrání bok.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší načtení MCPR-300 pro Warzone 2 Season 5 Reloaded

MCPR-300 Warzone 2 Load

Aktivita

MCPR-300 z Warzone 2 je výkonná odstřelovací puška, která je schopna odeslat nepřátele na dlouhou vzdálenost s minimálním úsilím. Máme nejlepší načtení MCPR-300 pro Warzone 2 Season 5 Reloaded, kompletní s přílohy, výhodou a vybavením.

Od svého uvedení na trh odstřelovací pušky zůstaly populárními tipy pro dlouhodobé zakázky ve Warzone 2.

Zatímco signál 50 zůstává ve hře nejvyšší odstřelovací puška, MCPR-300 je blízká vteřina, proslulá svou podstatnou palebnou silou, která rychle odesílá soupeřící týmy a posílá je do Gulagu. Optimalizace jeho potenciálu vyžaduje, aby byly zavedeny správné připojení, výhody a vybavení.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načtení MCPR-300 pro Warzone 2 Season 5 Reloaded.

 • Nejlepší Warzone 2 MCPR-300 Načítání příloh
 • Nejlepší výhody a vybavení pro Warzone 2 MCPR-300 načítání
 • Jak odemknout MCPR-300 ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy MCPR-300 ve Warzone 2

Nejlepší Warzone 2 MCPR-300 Načítání příloh

 • Hlaveň: 22 ″ OMX-456
 • Laser: FSS ole-V laser
 • Časopis: 5 kulatých mag
 • Munice: .300 mag výbušniny
 • Optický: Forge tac delta 4

Chcete-li zahájit naše nejlepší načítání MCPR-300 Warzone 2, vybavte zbraň 22 ″ OMX-456 Hlavně zvýšit rozsah jeho rychlosti a poškození. Pak máme FSS ole-v Laser pro buff do reklam a rychlost sprintu-to-fire, který vám pomůže rychle reagovat, když se nepřátelé ukážou sami.

The 5 kulatých mag Zlepšuje pohyb, reklamy a rychlost načtení MCPR-300. The .300 mag výbušniny Munice učiní zbraň jednorázovým zabitím, pokud přistáte headshots. Nakonec můžete použít Forge tac delta 4 Optic vyzvednout nepřátele z dálky.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

MCPR-300 v nabídce Warzone 2

MCPR-300 je jednou z nejúčinnějších odstřelovacích pušek Warzone 2.

Nejlepší výhody a vybavení pro Warzone 2 MCPR-300 načítání

Pro vaše základní výhody doporučujeme Přezbrojení Chcete-li vám vybrat možnost blízkého dosahu, jako je Lachmann Sub a Dvojnásobný čas Rychle obejít mapu. Rychlé ruce je skvělý bonus, který vám umožní rychle vyměnit zbraně.

Duch skrývá vás před nepřátelskými UAV a senzory srdečního rytmu. Přijdeme k našemu výběru vybavení, rozhodli jsme se pro Vrtací poplatek upravit výbušné poškození a Flash granát na slepé nepřátele.

Jak odemknout MCPR-300 ve Warzone 2

MCPR-300 je jednou ze zbraní K dispozici od začátku Warzone 2, Takže nemusíte nic dělat, abyste to odemkli.

Článek pokračuje po reklamě

Je však třeba poznamenat, že Gunsmith není k dispozici až do úrovně 4, poté můžete začít experimentovat s přílohou.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy MCPR-300 ve Warzone 2

Pokud jej MCPR-300 zcela neřezává, je signál 50 dalším mocným odstřelovačem, který můžete použít v bitevních bitvách s dlouhým dosahem. FJX Imperium Warzone 2 je odstřelovací puška, která se může pochlubit působivým poškozením.

Pro více informací o Warzone 2 si nezapomeňte zkontrolovat: