Nejlepší načtení MP40 ve Warzone – přílohy, nastavení třídy, Perks – Pro Game Guides, nejlepší načítání Warzone MP -40 | Stále slušný SMG | Brzká hra

Nejlepší načítání Warzone MP-40 | Stále slušný SMG

Overkill je zjevně nezbytným výběrem pro jakékoli načítání, které provozuje dvě primární zbraně. Rozhodli jsme se pro Serpentine, protože je to šílené se zbraněmi, kde se vrhnete jako šílený muž, což bychom měli dělat s tímto MP-40. A konečně, máme bitvu tvrdou, takže můžeme čelit těm otravnému zneužívání snímků.

Nejlepší načtení MP40 ve Warzone – přílohy, nastavení třídy, výhody

MP40 je nejpoužívanější zbraň Vanguard v Call of Duty: Warzone Pacific. Zbraň se snadno ovládá, má velkou celkovou mobilitu a rychlý čas na to (TTK). Zde je návod, jak vytvořit nejlepší třídu MP40 ve Warzone Pacific.

Nejlepší načítání MP40 Warzone Pacific

Nejlepší načtení MP40 ve Warzone Pacific

Nejlepší přílohy MP40 pro přesné a mobilní sestavení jsou:

  • Čenich: Posilovač zpětného rázu
  • Hlaveň: Krausnick 317mm 04B
  • Optický: Krausnick iso1m
  • Skladem: Krausnick 33m skládání
  • UnderBarrel: SMLE Pistol Grip
  • Časopis: 9mm 64 kulatých bubnů
  • Typ munice: FMJ kola
  • Zadní přilnavost: Tkanina zadní rukojeť
  • Znalost: Stabilní
  • Kit: Rychlý

Člání na posilovač zpětného rázu zvyšuje rychlost požáru za cenu přesnosti. Protože se jedná o přesnost a sestavení MP40 zaměřené na mobilitu, je nezbytné vyvážení dvou faktorů. Proto vybavíme hlaveň 317 mm pro přesnost, zatímco skládací zásoba 33 m zlepšuje rychlost zbraně.

Pokud jednoduše nechcete používat bez posílení zbraně, vyměňte si na M1929 Silencer. Pokud jde o optiku, ISO1M je větší pohled na železo a poskytuje mírně lepší rychlost cíle dozoru (ADS). Můžete použít Reflektor břidlice Pokud dáváte přednost jasnému zlémavému zrak železnému pohledu.

SMLE Pistol Grip a Tkaninová zadní rukojeť pomáhá s časem sprintu-to-hole, rychlostí reklamy a přesností kyčle. Pokud však máte potíže s zpětným a přesností zbraně, přepněte na M1941 Hand Stop UnderBarrel. Statistiky najdete pro každou přílohu ve Warzone Gunsmith.

Typ munice, odbornost a souprava závisí na vašem stylu hry. Nicméně jsme zmínili náš výběr v seznamu. Neváhejte se přizpůsobit výše uvedené sestavení Vanguard MP40 a vytvořit na míru na míru, která pro vás nejlépe funguje.

Nejlepší nastavení třídy MP40

Zůstaňte naladěni na průvodce her pro další obsah Call of Duty. Mezitím se vydejte na náš článek o – co znamená loď IW8 pro Call of Duty?

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Praharsh Kashyap je nadšenec videoher z Indie, který v současné době pracuje jako přispívající spisovatel v Pro Game Guides. Už roky hraje a pokrývá střelce z první osoby, jako jsou Call of Duty, Battlefield a Apex Legends. Kromě her FPS se také občas oddává RPGS.

Nejlepší načítání Warzone MP-40 | Stále slušný SMG

MP-40 dominuje sezóně CDL, naštěstí je to také fantastické ve Warzone. Zde je kompletní nastavení přílohy, spolu s nejlepšími výhodami, granáty a sekundární pro načtení MP-40.

Záhlaví MP 40

MP40 je velmi dominantní zbraň v multiplayeru a bylo to stejně skvělé, když byla integrována do Warzone. Po některých NerFs už MP-40 už není úplně špičkový pes, ale stále je to velmi životaschopné SMG, a pokud nechcete vyrovnat novější zbraně, je to skvělá možnost zálohy. Pojďme se ponořit do nejlepšího načtení MP-40.

Poznámka: Toto je sestavení pro Warzone, pokud chcete použít MP-40 v multiplayeru, doporučujeme následovat Tato příručka.

Nejlepší nastavení přílohy MP-40

9mm 64 kulatých bubnů

Toto načítání maximalizuje mobilitu co nejvíc to půjde. Vzhledem k tomu, že MP-40 se odchází jinými meta SMG, chceme to vyrovnat tím, že jej použijeme jako dobrý sekundární pro dlouhý doletový art. Pokud chcete větší rychlost Strafe, můžete si také vybrat kompaktní podtržení SG98. Pokud však opravdu chcete jít na tuto akci CQC, doporučujeme Typ 100 namísto.

Nejlepší sekundární, granáty a výhody pro načtení MP-40

Nejlepší sekundární zbraň pro MP-40

NZ 41 Třída S4

Nerfové snížili úroveň výkonu NZ-41, ale ne dost, protože je to stále zdaleka nejlepší AR ve hře. Tato zbraň má jen neexistující zpětný ráz a vynikající profil poškození na dosah. Vzhledem k tomu, že MP-40 vyniká při bojích o zbraně z blízkého dosahu, museli jsme to spárovat s AR. Pokud se nudíte NZ, další skvělé možnosti jsou Bar, Cooper Carbine a KG M-40.

Nejlepší kůže NZ-41 ve Warzone View Gallery

Nejlepší vybavení pro MP40

Smrtící Házení nože
Taktický Stimulace

Jedná se o velmi konvenční výběry pro vybavení Warzone, ale z dobrého důvodu. Stimpy mohou poskytnout naši vysokou mobilitu MP-40 ještě větší rychlost, což usnadňuje přehrát soupeře. Na druhou stranu máme vrhací nůž, což je jen nejlepší smrtící vybavení ve hře. Usnadňuje dokončení zabíjení.

Nejlepší výhody pro MP40

Overkill je zjevně nezbytným výběrem pro jakékoli načítání, které provozuje dvě primární zbraně. Rozhodli jsme se pro Serpentine, protože je to šílené se zbraněmi, kde se vrhnete jako šílený muž, což bychom měli dělat s tímto MP-40. A konečně, máme bitvu tvrdou, takže můžeme čelit těm otravnému zneužívání snímků.

A tady to máte. Kompletní přehled aktuální meta MP-40 ve Warzone, včetně nastavení přílohy a načtení. Nyní se tam dostaňte a získejte nějaké výhry.