Nejlepší načtení MX9 pro moderní válku 2 Sezóna 5 – Charlie Intel, Modern Warfare 2 MX9 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení

Modern Warfare 2 MX9 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

To vše odemkne smrtící MX9 pro použití a poté se můžete začít rozbíjet a vyrovnat se pomocí nejrychlejších možných způsobů, jak získat všechny přílohy a výhody, které jsme uvedli výše uvedené.

Nejlepší načtení MX9 pro moderní válku 2 sezóna 5

MX9 v případě zbraně v Modern Warfare 2

Aktivita

MX9 je konkurenční SMG v Modern Warfare 2 Season 5 a dobré načítání je jedním z nejlepších způsobů, jak maximalizovat svůj potenciál. Tady je tedy nejlepší MX9 načtení pro použití v sezóně 5, včetně nejvyšších výhod a příloh.

Každá sezóna Modern Warfare 2 má velký výběr zbraní ve hře proti sobě, aby zjistil, která je nejlepší zbraň v MW2.

Kategorie SMG je ostře zpochybněna tím, že MX9 stoupá proti podobným jako Vaznev-9K a Vel 46, kteří se snaží získat jeho tvrzení jako nejlepší zbraň ve hře. Být Bullpupovou zbraní v rodině AUG, MX9 má hodně co žít v úvahu, že jeho sesterské zbraně, jmenovitě STB 556 a HCR 56.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je naše nejlepší načítání MX9 pro moderní válku 2 Sezóna 5.

 • Nejlepší moderní válečné přílohy 2 MX9
 • Nejlepší moderní válka 2 MX9 Perks & Equipment
 • Jak odemknout MX9 v Modern Warfare 2
 • Nejlepší alternativy k MX9 v moderní válce 2

Nejlepší moderní válečné přílohy 2 MX9

 • Časopis: 32-kolo Mag
 • Optický: Slimline Pro
 • Laser: Schlager Ulo-66 Laser
 • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip
 • Skladem: Bruen STB 556 Stock

Potápíme se přímo do našeho nejlepšího načítání MX9 pro MW2 s 32-kolo Mag Protože je to relativně jednoduché – chceme, aby naše munice byla silnější než hojná.

The Slimline Pro je nádherná optika, která usnadňuje cílení a snazší, zatímco Schlager Ulo-66 Laser je masivní pomoc, pokud jde o přesnost a rychlost kyčle.

Teď zaokrouhlit věci Bruen Q900 Grip pomůže nám velkým způsobem, pokud jde o zpětný ráz Bruen STB 556 Stock je další užitečný způsob zvýšení mobility a dostupnosti zbraně.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

statistiky MX9 v MW2

MX9 je smrtící SMG v moderní válce 2.

Nejlepší moderní válka 2 MX9 Perks & Equipment

 • Základna 1: Stopař
 • Základna Perk 2: Bitva ztuhla
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Duch
 • Smrtící vybavení: Důl proximitu
 • Taktické vybavení: Flash granát
 • Polní upgrade: Mrtvé ticho

Pro nejlepší výhody a vybavení MX9, Stopař Začne nás, protože milujeme skutečnost, že můžete vidět, kde hráči nedávno byli, a dá vám šanci vyčichat snadné zabíjení.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Bitva ztuhla je nezbytný pro boj proti nápormu granátu a Rychlé ruce je náš bonus za tento přidaný opětovný rychlost a schopnost přejít na jinou zbraň v mrknutí oka.

Pro nejvyšší pocitu věříme, že byste mohli jít jedním ze dvou způsobů, vysoce ostražití, protože vám dává šanci reagovat a otočit tabulky pomocí devastujícího SMG, nebo Duch vyhnout se UAV a tak.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

The Důl proximitu je vždy dobré pro popadnutí některých drzých zabití, protože hráči je nikdy neočekávají, Flash granát je ideální projektil, který se má použít před nakoupáním rohů a spěchajících budov a Mrtvé ticho Vždy dobře funguje s Ghochem, aby vás mlčel a tajně.

Jak odemknout MX9 v Modern Warfare 2

Chcete -li odemknout MX9 SMG v Modern Warfare 2, budete nejprve muset Dosahujte úrovně 48 hráče Odemknout STB 556, pak s tou zbraní, vy je třeba to vyrovnat až do 13. pozice.

Článek pokračuje po reklamě

To vše odemkne smrtící MX9 pro použití a poté se můžete začít rozbíjet a vyrovnat se pomocí nejrychlejších možných způsobů, jak získat všechny přílohy a výhody, které jsme uvedli výše uvedené.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy k MX9 v moderní válce 2

MX9 SMG moderní Warfare 2 je opravdu zuřivá zbraň, ale nemusí to být to, co osobně hledáte, takže byste vždy mohli vyzkoušet výše uvedený Vaznev-9k.

Pokud to SMG neřeže, pak bychom také doporučili SP-R 208, protože to může být pro vaši hru nesmírně ovlivněno.

Článek pokračuje po reklamě

Pro moderní obsah Warfare 2 je zde více průvodců pro prohlížení:

Modern Warfare 2 MX9 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Moderní válka 2 mx9 načítání: zelená kůže MX9

Pokud jde o vyzvednutí slušné samopalby pro vaši další hru Modern Warfare 2 Multiplayer, můžete udělat mnohem horší než MX9. Tento podzvuk SMG způsobí slušné množství poškození ve vzdálenosti středního. Zní to dobře? Zde je to, co potřebujete vědět o Nejlepší moderní válka 2 mx9 načítání a nastavení třídy.

Se správnými připoutáními by se tato sestavení MX9 mohla stát jedním z nejlepších SMG v Modern Warfare 2 právě teď. Ale to není jediná věc, o kterou se musíte starat. Budete muset vědět, jaké jsou nejlepší výhody pro tuto třídu, a věci, jako jsou, které smrzliny a taktiky také použít.

Nejlepší moderní válka 2 mx9 načítání

Dobře, pojďme věci zahájit mluvením o samotném SMG. Zde je Nejlepší moderní válka 2 mx9 načítání právě teď:

Vzhledem k tomu, že nejlepší moderní Warfare 2 SMG jsou o rychle a efektivně smažení nepřátel, budete chtít tento MX9 nastavit pro lepší rekoil, rychlejší reklamy a zlepšené poškození.

Abychom to pomohli, vybrali jsme dva základní přílohy, které pomohou s rychlostí vašich reklam. Bruen Q900 Zadní přilnavost zlepšuje váš sprint na rychlost ohně a rychlost reklam, stejně jako hřeben FTAC C11.

Zatímco oba tyto přílohy zvyšují celkovou mobilitu zbraně, ovlivňuje to kontrolu zpětného rázu. Abychom tomu čelili, doporučujeme nalepit akcie Bruen STB 556, což zvyšuje kontrolu zpětného rázu bez snížení zisků mobility stejně jako Bruen HCR 56.

Podobně i AVR-790 pomáhá zlepšit vertikální a vodorovný zpětný ráz zbraně a vyhladit její vzor zpětného rázu, abyste mohli udržovat své výstřely pěkné a centrální.

A v posledním slotu jsme plácli 32 kulatých mag. MX9 je dodáván s 25 kulatými časopisy jako výchozí. Mít sedm dalších výstřelů nemusí znít jako moc, ale v prostředí pro více hráčů budete potřebovat veškerou pomoc, kterou můžete získat.

Modern Warfare 2 MX9 načítání: MX9 v Gunsmithu s různými přílohy na něm

Nejlepší moderní nastavení třídy MX9

Nejdříve nejprve musíme mluvit o sekundární zbrani, kterou budete chtít použít pro tuto třídu. MX9 je skvělý v hasičských firmách krátkého dosahu, ale budete chtít vybavit auto X13, pokud jde o boční zbraň. To je skvělé v špetce a fantastické zbrani, na kterou se můžete přepnout, když se potřebujete znovu načíst.

Pokud chcete odemknout plně zaklínací automobily X13, můžete si přečíst, jak získat postranní dopad na automatické auto v Modern Warfare 2 právě zde.

Při pohledu na výhody budete chtít spustit Scavenger a Tracker jako své základní výhody. Tracker vám pomůže lovit nepřátele zdůrazněním nedávných stop, zatímco Scavenger zajistí, že vám nikdy nedojde munice, zatímco běžíte a obnahujete kolem.

Ve slotu Bonus Perk si myslíme, že Hardline je právě teď nejlepší volbou. Jednoduše řečeno, to vám pomůže rychleji získat KillStreaks – což by vám mělo při hrát ještě více zabití. Co se týče konečného slotu Perk, myslíme si, že rychlá oprava je nejlepší volbou pro třídu, která je vše o přijetí strategie run-and-gun.

A konečně, při pohledu na dostupné možnosti vybavení, myslíme si, že omráčení granátů a Semtex jsou nejlepší párování pro házení a něco jako mrtvé ticho pro vaši polní upgrade je nejlepší volbou. Víme, že to bylo trochu nerfinováno, ale stále je to skvělý způsob, jak pobíhat, aniž by se obával, že bude slyšet.

To je vše, co potřebujete vědět o nejlepší sestavě MX9 a nastavení třídy právě teď. Pokud chcete něco s trochou většího dosahu, podívejte se na naše tipy pro nejlepší útočné pušky Modern Warfare 2 zde. Ať tak či onak, tento MX9 by vám měl pomoci rychle se umístit ve hře.

Více z načtení

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.