Nejlepší načtení NZ-41 ve Warzone Pacific | Rock Paper Shotgun, Best NZ -41 Loadrout in Call of Duty: Warzone Pacific – Pro Game Guides

Nejlepší načtení NZ-41 v Call of Duty: Warzone Pacific

Hledáte nejlepší načítání NZ-41 ve Warzone Pacific? Caldera je tady a přináší spolu s tím hromadu nových zbraní do Warzone. Existuje spousta nových hraček, ale některé z nich se budou cítit docela dobře. NZ-41 je vysoce poškozená útočná puška s pomalým pásem, díky níž se fanoušci zbraní jako CR-56 AMAX a EM2 cítí jako doma. Se správným sestavením je NZ-41 zvířecí zvíře. Náš průvodce, který se staví.

Nejlepší načtení NZ-41 a nastavení třídy ve Warzone Pacific

Assault Rifle NZ-41 ve Warzone

Hledáte nejlepší načítání NZ-41 ve Warzone Pacific? Caldera je tady a přináší spolu s tím hromadu nových zbraní do Warzone. Existuje spousta nových hraček, ale některé z nich se budou cítit docela dobře. NZ-41 je vysoce poškozená útočná puška s pomalým pásem, díky níž se fanoušci zbraní jako CR-56 AMAX a EM2 cítí jako doma. Se správným sestavením je NZ-41 zvířecí zvíře. Náš průvodce, který se staví.

Nejlepší NZ-41 Warzone Pacific Load

Není toho moc, co byste mohli udělat, abyste zvýšili řadu NZ-41. Naštěstí je jeho základní rozsah poškození již solidní, takže se zaměřujeme na minimalizaci zpětného rázu, abychom vás udrželi na cíli.

Jak je typické, začínáme s MX Silencer. Toto je odpověď Vanguarda na monolitické a agenturní supresory, které poskytují zvukové a radarové potlačení spolu s posílením přesnosti. Připojte tento tlumič MX k An Orbweaver 360mm BC barel, který poskytuje některé obrovské snížení zpětného rázu. Bolí to také vaší mobility, ale to je běžná a přijatelná oběť při sestavení dlouhého dosahu. Pod ním použijte M1941 Hand Stop Chcete -li vyzvednout ještě více kontroly zpětného rázu pro malou trest hipfire. Nahoře jsme šli s a ZF4 3.5x rozsah pušky Získat potřebný zoom pro boje s dlouhým dosahem.

Naše doporučení časopisu je zvláštní, v tom Doporučujeme, abyste vůbec nepoužívali přílohu časopisu. Časopiny převodu kalibru snižují rozsah poškození NZ-41 příliš mnoho na to, aby se vyplatilo zvážit, a pro výchozí nastavení není prodloužený časopis, .303 ráže. V sólech .303 20 Round Fast Mag stojí za to hledat rychlejší načtení, ale 20 kol je příliš málo pro jakýkoli jiný režim. Toto je největší slabost NZ-41, ale výchozí 30 kol stále prochází dlouhou cestou při této nízké rychlosti ohně a vysokému poškození. Pro typ střeliva, jděte s Prodloužené Kola pro zvýšení vaší rychlosti kulky, velká pomoc při snímcích s dlouhým doletem. Pak pop a Gumová přilnavost na trochu více kontroly zpětného rázu bez nevýhod.

Na zadní straně použijte Orbweaver E Pack akcie a Brace Znalost ještě větší kontroly zpětného rázu. Jedná se o co nejvíce ovládání zpětného rázu, kolik můžete přiměřeně zabalit na útočnou pušku a usnadní zůstat na cíli s NZ-41. Nakonec si vezměte Plně nabitý Kit na doplnění munice, když chytíte načítání.

Sekundární zbraň

Taková puška s dlouhým dosahem potřebuje společníka SMG z blízkého dosahu. M1928 dělá vynikající doplněk s vysokou mírou ohně a obrovských časopisů. Pro něco trochu více staré školy (z hlediska Warzone, ne -li chronologické), podívejte se na buď MP5.

To je vše, co potřebujete k dobytí Caldery s NZ-41! Když už mluvíme o Calderovi, můžete si prohlédnout náš úplný průvodce novou mapou, pokud potřebujete rozdrcení. Také jsme dostali průvodce ke všem nejlepším nakládkám a nejlepším zbraním ve Warzone, abychom vás informovali o meta. Pravidelně se vraťte zpět, protože budeme často aktualizovat všechny naše průvodce Warzone Pacific, protože hráči dostávají ruce na nový obsah.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Nejlepší načtení NZ-41 v Call of Duty: Warzone Pacific

NZ-41 je jediná puška Vanguard Assault, která může být skutečným nástupcem AMAX. Jedinou nevýhodou zbraně je její propastný kop během trvalého ohně. Jakmile si však zvyknete na vzorec zpětného rázu, nebudete cítit potřebu přejít na jinou primární zbraň.

Nejlepší NZ-41 načítání Warzone Pacific

Zde jsou nejlepší přílohy NZ-41 pro sestavení dlouhého dosahu, maximální kontroly:

Nejlepší načtení NZ-41

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: Orbweaver 360mm BC
 • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
 • Skladem: Orbweaver E Pack
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 5 mm sakura 50 kulatých magů
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Vylíhnuté přilnavosti
 • Znalost: Připnuto
 • Kit: Plně nabitý

Ačkoli ovládání zpětného rázu, kterou získáte s výše uvedenou sestavení NZ-41, je nejlepší, čehož lze dosáhnout, zbraň stále bojuje na konci časopisu. Do tohoto nastavení můžete vytvořit vylepšení a vytvořit personalizovanou třídu, která pro vás nejlépe funguje.

Pokud chcete zbraň spárovat s odstřelovací puškou, použijte následující načtení Sniper podporu NZ-41:

NZ-41 Sniper Support Loadrout

Jak můžete říct, některé z nejzákladnějších příloh zůstávají stejné ve dvou sestavách. Je to jednoduše proto, že musíte mít dobrou kontrolu a přesnost, abyste získali to nejlepší ze zbraně. Jak již bylo řečeno, tato konkrétní třída NZ-41 se zaměřuje na dva různé aspekty: kontrola a mobilita zpětného rázu.

Nejlepší nastavení třídy NZ-41 Warzone

Zůstaňte naladěni na průvodce her pro další obsah Call of Duty. Mezitím se vydejte na náš článek o – jak létat stíhací letadla v Call of Duty: Warzone Pacific.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Praharsh Kashyap je nadšenec videoher z Indie, který v současné době pracuje jako přispívající spisovatel v Pro Game Guides. Už roky hraje a pokrývá střelce z první osoby, jako jsou Call of Duty, Battlefield a Apex Legends. Kromě her FPS se také občas oddává RPGS.

Nejlepší NZ41 WARZONE načítání: přílohy a výhody pro všechny úrovně

Napsal Jack Marsh

Zveřejněno 9. června 2022 16:45

Nejlepší Warzone NZ41 načítání se rychle staly nejhoršími na ostrově Caldera i Rebirth díky některým neuvěřitelným buffům. Vysoce přesná útočná puška vzala Warzone bouří od poslední aktualizace zbraně, ale může to být docela složitá zbraň, která se má napravit. Tady jsou tedy správné přílohy, výhody a vybavení pro vaše nejlepší Warzone NZ41 načítání.

 • Proč nezkusit nejlepší Warzone Pacific SMGS spolu s NZ41?

Nejlepší načítání Warzone NZ41: Nízká úroveň

Skutečná síla této útočné pušky Vanguard je odemčena pouze na vyšších úrovních, což znamená, že budete muset trochu brousit, abyste získali lepší přílohy. Poté, co nikdy předtím nebyl meta, buď ve Warzone nebo Vanguardu, je pravděpodobné, že váš NZ41 bude extrémně nízkou úroveň, a možná budete potřebovat pomoc při vstávání do rychlosti. To neznamená, že nejlepší načítání Warzone NZ41 nelze upravit tak, aby vyhovovaly střelcům na nízké úrovni.

Některé rychlé odemknutí příloh fungují perfektně ve vašem nejlepším vytížení Warzone NZ41, jako je MX Silencer, zatímco byste mohli být nejlepší úplně vykopat jiné možnosti. Žádné sudy nepřidají k vašemu NZ41 mnoho, dokud nebude poslední odemknuta, takže je lepší s výchozím nastavením. Volák Carver Foregrip, Rubber Grip a LDR MK3 SC pomůže snížit zpětný ráz – tolik potřebnou adaptaci – a může být skvělý pro nízkou úroveň.

 • H4 Blixen je inspirován owen pistolí a nejlepšími načítáními zbraně Warzone Owen.

Nejlepší NZ41 Warzone Loadrout: Maxed-Out

Jakmile máte všechny potřebné nástroje k plnému ovládání vzorku vysokého zpětného zpětného rázu NZ41, budete ho moci udržet stejně jako šipka, se správnou kombinací. Tady, nejlepší Warzone NZ41 načítání bude vidět, že většina příloh se změní pro ty s větším výkonem, i když důvěryhodný prodloužený a MX Silencer zůstane.

Obchodování s optikou pro 3-6x zlepší přesnost a vybavení burst hlaveň – ale přetrvává spíše v automobilovém ohni než ve třech kolech – přispěje do jeho rozsahu, zatímco ruční zastavení M1941, vylíhnuté přilnavosti a Orbweaver E Pack zajistí, že NZ41 má nulový zpětný ráz.

Navrhnout to nejlepší Warzone NZ41 LoadOut je 50 kulatý mag, který má mírný negativní dopad na poškození, ale sníží zpětný ráz, zvýší rychlost požáru a dává vám více prostoru k zabití více nepřátel bez opětovného načtení.

Nejlepší NZ41 Warzone načítání: výhody a vybavení

Nové Warzone Serpentine Perk se rychle vyvinul na nutnost Warzone NZ41 načítání. Snížení příchozích škod z kulky, výbušnin a palby o 20%se to stalo do značné míry pro každého hráče Warzone. Kombinace serpentine s dalšími dvěma výhodami, které pomáhají při záchraně vašeho života, je vaše nejlepší sázka.

Ghost byl od té doby svržen jako nezbytná volba v Perk 2, poté, co byl nerfinován v sezóně 3, čímž se zmírnila vaše nejlepší volba. Mít schopnost přidat zbroj o 33% rychleji (pouze dvě desky místo obvyklých tří snížení vašeho celkového času o třetinu) je nezbytné pro to, aby zůstalo naživu ve Warzone, ať už je to s AR v Caldera nebo s SMG v Znovuzrození.

Ačkoli zvýšená výbušná škoda v posledních týdnech zaznamenala, že Battle tvrzená se stala docela populární, používání bojového skauta je stále vaše nejlepší sázka na vítězství v hrách, nakonec musíte zabít lidi, aby byli osamělým přeživším. V nejlepším Warzone NZ41 načítání, doporučujeme bojovým skautovi, abychom se ujistili, že vaše záběry zůstanou pravdivé, a může to být silný počítač hráčů SMG, kteří vás nebudou bludit, když vědí, že vidíte každý jejich pohyb.

Pokud jde o vybavení, házení nůž a kombo jsou nyní nevyhnutelné. Jemná čepel nože bude mít vaše sestřelené nepřátele směřující přímo k gulagu a ušetří vám zbytečné opětovné načtení, zatímco Stim’s jsou buď vystoupením z karty bez vězení, nebo vaše nejlepší útočná zbraň, když se střelby stanou docela lepkavými. Není také potřeba nadměrné, protože AMP63 je stejně dobrý jako většina SMG v současné meta.

Nyní máte všechny nástroje k vytvoření nejlepších Warzone NZ41 načítání, je na vás. Pokud by stálost NZ41 pokračovala, mohlo by to být oblíbené pro to nejlepší to nejlepší Warzone načítání seznamů.