Nejlepší načtení Oden Warzone: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto, Best Oden načítání pro Warzone Pacific Season 3 Reloaded – Charlie Intel

Nejlepší načtení Oden pro Warzone Pacific Season 3 Reloaded

Warzone Pacific má široký výběr silných zbraní, ze kterých si můžete vybrat, a útočné pušky jsou nejlepší volbou, když potřebujete čelit nepřátelům v bojových situacích středního dosahu.

Nejlepší načítání Warzone ODEN: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Oden Best Warzone načítání

Infinity Ward

Oden je jednou z více zvláštních zbraní ve službě Call of Duty: Warzone Community, ale má nějaký zajímavý potenciál. Se správnými připoutanostmi může být vysoce recoil, vysoce poškozená útočná puška přeměnit na trochu juggernaut napříč Warzone Pacific a Modern Warfare.

Zatímco Warzone Meta se mění s každou sezónou, Oden vždy zůstal směrem ke dnu lidského žebříčku. Tato vysoce výkonná puška může být schopna vylepšit některá závratná čísla poškození, ale jeho pomalá míra ohně a noční můry z něj činí riziko ve většině hasičských hasičů.

Článek pokračuje po reklamě

Výsledkem je, že se mnoho hráčů Call of Duty jednoduše vyhýbá použití této zbraně – místo toho se rozhodlo pro spolehlivější zbraně jako MP40, Owen Gun a Cooper Carbin.

Článek pokračuje po reklamě

Přesto, pokud chcete něco trochu těžšího zasažení ve válečném tresku, pak by Oden mohl za to vypadat jako váš primární AR.

Obsah

 • Nejlepší načtení Warzone ODEN: přílohy
 • Nejlepší třída Warzone Oden: Perks & Equipment
 • Jak odemknout Oden ve Warzone
 • Alternativa k Oden ve Warzone Load

Nejlepší načtení Warzone ODEN: přílohy

Oden Warzone Loadrout

Toto načítání Odenu je ideální pro decimaci ve Warzone.

 • Čenich: Colossus supresor
 • Hlaveň: Oden Factory 810mm
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 25 kulatých magů

Jako jeden z nejméně populárních zbraní hry existují různé způsoby, jak si můžete vzít načtení ODEN v závislosti na vašich osobních preferencích a typu režimu. Ale bez ohledu na to, jaký seznam skladeb si vyberete, Colossus supresor a Oden Factory 810mm jsou absolutní potřeby, protože každá z nich pomáhají proměnit tuto věc v zvíře v delších rozsazích s bonusy, až po rekor, rozsah poškození a rychlost kulky.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:„Broken“ Warzone Sniper Loadrout mazání hráčů s jednorázovým zabitím

Zajímavé je VLK 3.0x Optic vám nejen dává lepší zoom z dosahu, ale také vám dává nějaké výhody na kontrolu zpětného rázu – což z něj činí perfektní doplněk k tlamu a hlavně. Jak jste možná uhodli, Commando Foregrip následuje oblek, s maximální kontrolou zpětného rázu, aby se pistole pomohla cítit se stabilnější z vzdálenosti.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec můžete spustit 25-kulatý mags nebo 30-kola, které pomáhají zvládnout více nepřátel najednou.

Oden má pomalejší míru ohně, ale hodně poškození na kulku, takže netrvá příliš mnoho munice, aby se zaklepal – zejména pokud bít do hlavy nebo horního trupu. Pokračujte a spárujte to s ošklivým SMG, jako je Mac-10, abyste jedli nepřátele v blízkých rozsazích.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší třída Warzone Oden: Perks & Equipment

Oden multiplayer

Toto načítání Odenu je o něco rychlejší a úhlednější pro nějakou hru s vysokým poškozením MP.

 • Perk 1: E.Ó.D
 • Perk 2: Duch
 • Perk 3: Combat Scout
 • Smrtící: Termite
 • Taktický: Senzor srdečního rytmu

Jako dominantní AR se s Odenem dostaneme do spousty přestřelek, takže budete potřebovat E.Ó.D odolat výbuchům jakéhokoli hozeného zařízení. Jsme také přesvědčeni, že dokážeme s Odenem zvládnout, dokud nenajdeme další načítání nebo slušnou jinou zbraň, takže Duch bude prozatím pracovat.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Swagg odhaluje meta warzone AK-47 načtení, které dominuje v sezóně 3

S ohledem na to navrhneme běh Combat Scout Protože spousta lidí stále neběží chladnokrevně, aby tomu působilo.

Článek pokračuje po reklamě

Pro vaše smrtelné a taktiky doporučujeme Termite a Senzor srdečního rytmu. První z nich je skvělý pro vytahování nepřátel, zatímco senzor srdečního rytmu je perfektním nástrojem pro detekci blízkých nepřátelských sil.

Jak odemknout Oden ve Warzone

Pokud chcete mít prasklinu s Odenem, pak se budete muset dostat Úroveň 28 Ve Warzone Pacific nebo dokonce moderní válčení.

 • Přečtěte si více:Kalendář událostí Ultimate Warzone: Every May Tournament & Start Data

Pokud tak učiníte, lze to snadno dosáhnout ve Warzone, pokud máte slušnou relaci, na které se zaměřujete na znovuzrození nebo na jedno z dalších LTMS s podporou respawn, jako je lup.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Alternativa k Oden ve Warzone Load

Oden může být skutečně zvláštností a pro všechny chutě, pokud tomu tak je, pak bychom 100% doporučili vyzkoušet některé další zlé chlapce COD, jako je AK-47 nebo STG44. Obě zbraně jsou životaschopné útočné pušky, zejména nedávno buffed STG, a mohou to být smrtící zbraně v Caldera.

Máme tuny více průvodců Warzone, abyste se mohli podívat níže:

Nejlepší načtení Oden pro Warzone Pacific Season 3 Reloaded

Nejlepší načtení Warzone Oden

Warzone Pacific má široký výběr silných zbraní, ze kterých si můžete vybrat, a útočné pušky jsou nejlepší volbou, když potřebujete čelit nepřátelům v bojových situacích středního dosahu.

Hráči na chvíli zapomněli na Oden Modern Warfare na chvíli, ale odborník na Warzone Whosimmortal odhalil, že je to nejrychlejší útočná puška TTK v sezóně 3 znovu načtena, takže ji můžete použít, aby soupeře vytáhli extrémně rychle.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou správné přílohy, výhody a vybavení pro nejlepší načítání Warzone Pacific Oden.

 • Nejlepší přílohy načítání Warzone ODEN
 • Nejlepší výhody k použití s ​​třídou Warzone Oden
 • Jak odemknout ODEN
 • Nejlepší alternativy ODEN

Nejlepší přílohy načítání Warzone ODEN

Přílohy Warzone Oden načítání

 • Čenich: Colossus supresor
 • Hlaveň: Oden Factory 810mm
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel:Commando Foregrip
 • Časopis:30 kulatých magů

Začneme toto nakládku Odena tím, že posílíme efektivní rozsah poškození zbraně, rychlostí kulky a ovládání zpětného rázu pomocí Colossus supresor čenich a Oden Factory 810mm hlaveň.

 • Přečtěte si více:Velikost mapy Warzone Fortune ve srovnání s ostrovem Rebirth

Použijeme Commando Foregrip Chcete -li poskytnout zvláštní podporu kontrole útočného pušky a zaměřit se na stabilitu. Poté můžete použít VLK 3.0x Optic Využití zlepšené přesnosti.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec toto načítání omezíme vybavením 30 kulatých magů Chcete -li zvýšit kapacitu munice a zajistit, že budete mít dostatek kol, abyste odstranili více nepřátel.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší výhody k použití s ​​třídou Warzone Oden

E.O.D Perk ve Warzone Pacific

 • Perk 1: E.Ó.D
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: AMPED
 • Smrtící vybavení: Semtex
 • Taktické vybavení: Stim

Doporučujeme vybavit E.Ó.D Perk, abyste byli odolnější vůči výbušným poškozením z granátů a termicí. Poté můžete použít Přezbrojení Spárovat zbraň s SMG s těsností, jako je MP40.

 • Přečtěte si více:Nové zbraně Vanguard & Warzone spatřené v přívěsu sezóny 4

Zesílení je naše konečná výhoda a umožní vám to rychle vyměnit mezi obě zbraně. Pro náš výběr vybavení doporučujeme jít s Semtex upravit poškození více nepřátel a Stim udělí vám zvýšení zdraví.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout ODEN

Oden AR MW

Hráči, kteří chtějí udělat nejlepší načítání Warzone Oden, budou nejprve odemknout tuto útočnou pušku.

 • Přečtěte si více:Warzone Expert odhaluje načítání Owen Gun, díky kterému je Nerfs sezóny 3 zbytečný

Zainteresovaní jednotlivci mohou tuto zbraň odemknout dosažením Úroveň 28 Ve Warzone nebo Modern Warfare, takže pár hodin hraní by mělo přidat tuto zbraň do svého inventáře bez jakýchkoli problémů.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy ODEN

Pokud hledáte nějaké skvělé alternativy k Odenu, pak se vyplatí vyzkoušet. I když má pomalou rychlost střelby, vaše výstřely vypustí tunu poškození a nízká zpětná část umožňuje velkou přesnost.

Článek pokračuje po reklamě

STG44 je dalším skvělým výběrem pro jeho extrémně nízký zpětný ráz a solidní čas na to, takže to zkuste, když naskočíte do hry Warzone.

Článek pokračuje po reklamě

Kredity obrázků: Software Activision / Raven / Lootshare

Warzone Nejlepší načítání sezóny 3 podceňovaná zbraň

Warzone

The Warzone zbraň Meta je na vynikajícím místě od sezóny 3 a nabízí řadu životaschopných střelných zbraní vhodných pro mnoho herních stylů. Zatímco zbraně jako AK-47 (CW), MP40, STG44 a ZRG 20 mm stojí za použití, navrhujeme také revizi některých starších pušek, jako je například Oden z Moderní válčení. Tato podceňovaná útočná puška bezpochyby překvapí vaše soupeře.

Ale co dělá tuto zbraň tak dobrý a jak byste ji měli postavit? Zde je to, co potřebujete vědět o Odenu během Warzone Sezóna 3.

Proč Oden?

Oden je pomalu narušující, vysoce rekordní puška, která způsobuje vysoké poškození.

Díky tomu, jak otevřená je současná meta, Oden není jen životaschopný, to decimuje. Tato zbraň není nejjednodušší použít, ale pokud se ji naučíte zvládnout, otřete podlahu svými nepřáteli, částečně kvůli jejímu vysokému poškození.

Oden je nepředvídatelný z několika důvodů – střílí velmi pomalu kolem 413 ot / min (podle Truegamedata). Pro srovnání, STG44 vystřelí kolem 600 ot / min, C58 je kolem 553 a karabina Cooper je 803 ot / min. Kromě toho základní linie Oden přichází pouze s 20 koly, takže budete muset být na místě s vaším cílem.

Oden však má jeden z nejrychlejších časů, které zabíjejí (TTK) z jakékoli útočné pušky a překonávají jako Cooper Carbine, AK-47 (CW) a C58. Jde o to, že Oden má hodně zpětného rázu a protože vystřelí tak pomalu, je to méně odpouštějící než některé z populárnějších útočných pušek ve hře. Ale pokud přistáváte své výstřely a naučíte se, jak je ovládat, budete pravděpodobně překvapeni, jak rychle dokážete nepřátele.

Nejlepší Warzone Oden načítání

Tato sestava Odenu je relativně snadno ovládatelná a zároveň zachovává rychlost reklam.

S touto sestavou budete chtít upřednostňovat kontrolu zpětného rázu, aniž byste absolutně tavili rychlost cíle dolů (ADS). Nejprve začněte s Colossus supresor Člání, která vás nejen potlačuje, ale také zvyšuje rozsah poškození a ovládání zpětného rázu. Dále vybavte Oden Factory 810mm Hlad pro ještě větší podporu do rozsahu poškození a kontroly zpětného rázu, spolu se zlepšenou rychlostí kulky.

Dále budete chtít kompenzovat sankce ADS z předchozích dvou příloh pomocí TAC Laser. Tím se zlepší rychlost vašich reklam, zaměřuje se na stabilitu a zaměřuje se na vytrvalost chůze. Poté vybavte optiku, kterou preferujete, například VLK 3.0x. Nakonec se to týká preference (stejně jako nastavení FOV), ale tento pohled se nám líbí, protože poskytuje spoustu zvětšení. Ačkoli však mějte na paměti, že čím vyšší je úroveň zoomu, tím pomalejší budou rychlosti vašich reklam.

Nakonec se ujistěte, že používáte Commando Foregrip Underbarrel pro zlepšení stabilizace zpětného rázu a cílení stability, která se hodí, protože Oden má tendenci se hodně odrazit.

Oden má nesmírně rychlý ttk.

Nejlepší Warzone Oden výhody

Pokud jde o výhody. Pro tuto sestavu rádi používáme nově buffed Rychlá oprava, který uděluje okamžité regeneraci zdraví, jakmile začnete pokovovat, a také po zajištění eliminace.

Následovat to s Doplněk, který doplňuje vaše vybavení každých 25 sekund. Budete to chtít využít ve spojení se snímky granáty, abyste neustále věděli, kde jsou nepřátelé.

Poté využijte Zesílení, Pro rychlejší rychlost výměny zbraně. Normálně bychom doporučili používat bojový skaut s útočnou puškou, ale protože Oden má pouze 20 kol, schopnost vyměnit se na váš sekundární, pravděpodobně váš život často zachrání život.

Nejlepší Warzone Oden Equipment

Pokud jde o vybavení, doporučujeme používat Claymores s touto sestavou, pokud plánujete držet budovu. Díky jídlu s doplněním doplňování budete mít neustálé zásobování jílů, takže je využijte jejich umístěním poblíž rušných vchodů.

Stejně tak Snapshot granát je vysoce efektivní, protože živě pings všichni nepřátelé v okolí pro celý váš tým-dokonce i skrz zdi. Pokud si nejste jisti, kde je přesně nepřítel, házejte snímek, abyste zvýraznili jejich polohu. Potom je nastříkejte stěnou.