Nejlepší načtení P890 v Modern Warfare 2, Best Warzone 2 P890 načítání v moderní válce 2 | Gamesradar

Nejlepší načítání Warzone 2 P890 v moderní válce 2

Nejlepší načtení P890 v moderní válce 2

.

Hráli jste Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer a téměř okamžitě zabita pistolí? Nemuseli jste být ani slabí, ale tato konkrétní pistole právě přišla a dvourázovala vás, aniž byste se zlomili potu. .

. Pokud se pokoušíte dostat do akce P890, chcete použít své nejlepší načítání v moderní válce 2.

Z nějakého důvodu je P890 skutečným zabitím dvou výstřelů na většině rozsahů v multiplayeru. . . . .

P890 nepotřebuje mnoho příloh, aby se to stalo silným, protože ve výchozím nastavení je to neuvěřitelná zbraň. To znamená, že existuje několik příloh, které mohou používat hráči, které zlepší pouze pistoli.

. . .

Nejlepší načítání Warzone 2 P890 v moderní válce 2

Warzone 2 P890 Build Load

Nejlepší načítání Warzone 2 P890 z moderní války 2 se zaměřuje na použití Akimbo a zároveň zdůrazňuje výkonu, přesnost a ovládání zpětného rázu pro spuštění. . . ! Čtěte dále pro nejlepší načítání Warzone 2 P890.

.

Akimbo P890 . . 1MW pistolový laser Bruen Express . Pro tlamu jsme vybrali , Tlumič, který pomáhá s rozsahem poškození, zpětným rozsahem a rychlostí kulky, ale můžeme také vidět přitažlivost DZS Open Comp, pro ty, kteří chtějí větší kontrolu nad jejich cílem. 12-kolo Mag zabrání vám v tom, abyste se museli znovu načíst uprostřed přestřelky, i když to vždy můžete vyměnit za připevnění barelu nebo upravené munice, pokud si myslíte, že je to důležitější. Pamatujte, že toto je sestava, která funguje nás, . Trochu experimentujte!

.

 • Smrtící: Vrtací poplatek
 • Taktický
 • Základna 1: Bitva ztuhla
 • Základní perk 2: Bomba Squad
 • : Rychlé ruce

. Náplav vrtáku vám pomůže zamknout oblasti nebo způsobit rozptýlení; A pro taktiku budete chtít buď Stim (který osvěží taktický sprint) nebo flash granáty, které dočasně zanechají nepřítele oslepené.

. .

V Modern Warfare 2 Battle ztuhne a bomba sníží účinek nepřátelských taktik, zatímco rychlé ruce vám umožní rychle přepínat mezi P890 a všeho, co jste vybavili v primárním slotu pro zbraně (doporučujeme naše . . .

Pistole P890 je odemčena hned na začátku a na rozdíl od většiny zbraní ve hře je platforma Bruen 890 zbraní zcela samostatná-sdílí žádné přílohy s žádnými jinými zbraněmi v jeho třídě. Takže i když nemusíte dělat nic, abyste dostali zbraň, znamená to, že ji budete muset vyrovnat až 21, abyste mohli přístup k přílohám, díky nimž se skutečně zpívá.

.

Call of Duty: Modern Warfare 2 . Hráči si mohou ponořit prsty do bazénu SMG a najít bezpočet run a zbraní, z nichž si můžete vybrat, nebo můžete zveřejnit na travnatém Knoll a zastřelit kohokoli daleko, daleko.

. . .

. .

?

. .

 • Primární-Kastov-74u
 • Základna Perk 1 – dvojnásobný čas
 • Base Perk 2 – Tracker
 • Bonus perk – rychlé ruce

.

. . .

. . .

S P890 nebudete mít hodně munice, perk jako rychlé ruce vám umožní rychle načíst, takže je to, jako byste měli časopis 100-bullet.

Ghost vás učiní prakticky neviditelným pro všechny režijní sledovače, jako je UAV. Tento výhoda spolu s dvojnásobným časem vám umožní rychle a nemožné předvídat. .

?

. Pokud žádné nepoužíváte, budete mít špatný čas. Zde jsou přílohy, které musíte dosáhnout na vrchol žebříčku:

 • Hlaveň
 • Zadní rukojeť
 • Spouštěcí akce
 • Čenich

Deseti-kolatkový časopis je nutností, jinak budete z kulek, než to budete vědět. Každé z těchto připoutání zlepší přesnost, mobilitu a účinnost P890.

. a popové hlavy.

CS: GO, Overwatch a Valorant Staff Writer – Hrál CS: GO od roku 2012 a pozor na další tituly. Dej mi hru a já o tom píšu. .