Nejlepší načtení PPSH-41 v Call of Duty: Warzone Season 4, nejlepší Warzone Pacific PPSH-41 Load | Vanguard S… | Brzká hra

Nejlepší Warzone Pacific PPSH-41 Load | Vanguard je nejlepší SMG

S přidáním mapy Fortune’s Keep to Call of Duty: Warzone je důležitější než kdy jindy, že hráči mají na načítání správnou zbraň. Fortune’s Keep je vyvážená mapa, která hlavně obsahuje přestřelky. Aby bojovali proti všem vysoce výkonným SMG a brokovnickým hráčům, budou chtít vlastní zbraň rychle narušit. Ve snaze mírně otřesení meta by se hráči měli pokusit jít s PPSH-41 z Vanguardu. PPSH-41 má nadprůměrné vytížení ve Warzone Season 4, které může decitovat nepřátele zblízka a dokonce na středním rozsahu.

Nejlepší načtení PPSH-41 v Call of Duty: Warzone Season 4

Poskytnuto společností Activision Model zbraně pro PPSH-41 ve společnosti Call of Duty: Warzone.

S přidáním mapy Fortune’s Keep to Call of Duty: Warzone je důležitější než kdy jindy, že hráči mají na načítání správnou zbraň. Fortune’s Keep je vyvážená mapa, která hlavně obsahuje přestřelky. Aby bojovali proti všem vysoce výkonným SMG a brokovnickým hráčům, budou chtít vlastní zbraň rychle narušit. Ve snaze mírně otřesení meta by se hráči měli pokusit jít s PPSH-41 z Vanguardu. PPSH-41 má nadprůměrné vytížení ve Warzone Season 4, které může decitovat nepřátele zblízka a dokonce na středním rozsahu.

PPSH-41 může být jednou z nejagresivnějších zbraní ve všech Warzone. Je vybaven mobilitou a rychlostí ohně, která dokáže držet krok s nejrychlejšími v kategorii SMG. Jakmile hráči přidají nějaké přílohy na škodu a postarají se o ovládání zpětného rázu, PPSH-41 se stává jednou z lepších možností SMG od Vanguard. Hráči samozřejmě musí použít konkrétní přílohy na jejich načítání, aby se tato statistika zvýšila.

Chcete-li vidět úplné načítání pro PPSH-41 ve Warzone Season 4, pokračujte v níže uvedeném.

Nejlepší načtení PPSH-41 ve Warzone

PPSH-41 prošel řadou zatížení, aby byl životaschopný ve srovnání s flotilou nejlepších SMG od Vanguard. Zdá se, že sezóna 4 přibila zatížení zbraně, která zvyšuje všechny své nejdůležitější statistiky.

  • Čenich: Posilovač zpětného rázu
  • Hlaveň: Kovalevskaya 230mm B03p
  • Optický: Reflektor břidlice
  • Skladem: Odstraněné zásoby
  • UnderBarrel: Carver Foregrip
  • Časopis: 7.62 mm Gorenko 71 Round Mags
  • Typ munice: Dutý bod
  • Zadní rukojeť: Přilnavost borovicového dehtu
  • Vyzdobit: Těsné přilnavosti
  • Perk 2: Rychle

Hráči získají zlepšení kontroly zpětného rázu ze tří příloh a poškození se zvyšuje z jiného páru. Posilovač zpětného rázu poskytuje zvýšení rychlosti ohně a zvýšení časového zabití T0 T0 PPSH-41 ještě více, zatímco odstraněná zásoba zlepší čas sprintu k ohni. Toto načítání PPSH-41 skutečně vyniká v blízkém doletu, ale ve středním doletu není žádný úsek.

Nejlepší Warzone Pacific PPSH-41 Load | Vanguardova nejlepší SMG

Na rozdíl od PPSH BOCW v loňském roce vyšel PPSH Vanguard. Je to nejlepší Vanguard SMG pro Warzone a tady je aktuální nastavení meta přílohy!

PPSH41 PNG

Musíme uznávat Aydan předem nám ukázat, jak špinavý může být PPSH. Nedávno to použil k výrobě První Caldera Kill World Record v sólových jednotkách. Mírně jsme změnili jeho vytížení, abychom vyhověli širšímu rozsahu úrovně dovedností, protože, buďme upřímní, téměř nikdo z vás nemá takový druh zbraně, takže trochu více kontroly zpětného rázu půjde dlouhou cestu.

Poznámka: Toto je načtení postavené speciálně pro Warzone, pokud chcete použít PPSH ve standardním multiplayeru, pak je to Průvodce nastavením Hledal jsi.

Nejlepší nastavení PPSH-41

Jak jste možná uhodli z příloh, toto nastavení je o maximalizaci rychlosti (s výjimkou 71 kulatých mag, ale toto je absolutní nutnost, takže to nenechte). Toto načítání vám poskytne neuvěřitelný potenciál TTK zblízka, ale není postaven tak, aby byl efektivní nad 20 m, takže ho absolutně musíte přinést s nadměrným vytížením a něčím dlouhým doletem. Nedoporučujeme to ani jako podpora odstřelovače – prostě to není dostatečně univerzální. Toto je SMG. Ale pokud jste v blízkém dosahu, budete s touto sestavou absolutně nakrájet. Nezapomeňte také, jak působivý je oheň kyčle s touto sestavou, většinu času nebudete potřebovat ani reklamy.

Nejlepší sekundární, granáty a výhody pro načtení PPSH-41

Nejlepší sekundární zbraň pro PPSH-41

KG M40

Kg M40 s výše uvedeným nastavením (které se zde podrobněji rozebíráme) je stále jednou z nejlepších dlouhých útočných pušek na Caldera. Absolutně to není tak zlomené jako STG44 nebo NZ zpět v den, ale je to prostě opravdu dobré na střední až dlouhé vzdálenosti. Téměř neexistující zpětný ráz z něj dělá fantastickou loveckou zbraň odstřelovače. Samozřejmě můžete také vzít starý starý Grau 5.56 na projížďku.

Nejlepší vybavení pro PPSH-41

Smrtící Házení nože
Taktický Snapshot granát

Pokud tlačíme do CQC, házení nožů budou fantastické pro dokončení dolů. Snapshot granáty jsou v současné době absolutně OP a označují nepřátele v obrovském okruhu, a to i přes zdi.

Nejlepší výhody pro PPSH-41

Řekli jsme, že PPSH byl rychlý, správně? Jo, pojďme to trochu rychleji a věnujte se dvojnásobnému času. Tato sestava je o rychlém pohybu a outhování vašich nepřátel. Overkill musí přijít také, protože PPSH nedokáže zvládnout střední nebo déle. Sledovač jsme se rozhodli pomoci v těchto těsných situacích CQC.

Tady to máte, kolegové z Caldery, aktuální nastavení meta přílohy PPSH-41. A pokud to zkusíte, ale chcete něco trochu jednoduššího, můžeme radit toto načítání.