Nejlepší načtení QuicksCopingu pro MW2 Warzone 2 – Destructoid, Nejlepší načítání rychléhoSCOPING pro moderní válku 2 Sezóna 5 Reloaded – Charlie Intel

Nejlepší načítání rychléhoSCOPING pro moderní válku 2 Sezóna 5 Reloaded

Když to udělá správně, vytváří to neuvěřitelné okamžiky a tisíce montáží Quickscopingu upoutaly pozornost hráčů tresky v průběhu let, přičemž ikony jako Zzirgrizz a Predator dominují scéně v původním MW2.

Nejlepší rychlé rozsah načtení pro odstřelovače MW2 a Warzone 2

Nejlepší načtení odstřelovacího odstřelovače pro MW2 a Warzone 2

Jedna z nejzajímavějších částí hraní Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2 vyzvedává odstřelovací pušku a rychle rozsadí vaše nepřátele, než vůbec vědí, co se stalo. Samozřejmě, abyste to udělali, chcete odstřelovací puškové načítání, které má působivou rychlost požáru, a správnou rovnováhu poškození a kontroly současně.

V současné době je k dispozici spousta odstřelovacích pušek MW2 a Warzone 2, Ale některé jsou mnohem pomalejší než jiné. Z tohoto důvodu existuje hlavně jedna puška, která přichází do popředí jako nejlepší rychlá rozsahnou zbraň v MW2, což je SP-X 80.

Na druhou stranu, hráči, kteří chtějí rychlé rozsah Warzone 2 bude chtít použít svůj Marksman Rifle Cousin, SP-R 208. Zde jsou nejlepší rychlé načítání pro obou titulů, které tyto zbraně plně využívají.

Nejlepší rychlé načítání rozsahu pro MW2 Snipers: SP-X 80

Nejlepší načtení odstřelovacího odstřelovače pro MW2 a Warzone 2

Pokud jde o SP-X 80, existuje důvod, proč je to odstřelovací puška pro většinu profesionálních hráčů a tvůrců obsahu v MW2. Ať už si přejete ovládnout veřejnost v pravidelných zápasech pro více hráčů nebo chcete dosáhnout Crimson v hodnocené hře, toto je odstřelovací puška volby.

I když existuje několik možností, jak oklamat tuto odstřelovací pušku, jedná se o prvotřídní načtení, které vám pomůže vystřelit výstřely jeden po druhém v rychlém sledu:

 • Barrel: 22.5 ”Elegedate 11
 • BOLT: FSS ST87 BOLT
 • Zadní přilnavost: Schlager Match Grip
 • Akcie: PVZ-890 TAC Stock
 • Munice: .300 vysoká rychlost

Toto není jen nejrychlejší načítání odstřelovačů, ale také jeden z nejvíce odpouštějících. Protože můžete vystřelit výstřely tak rychle, je pro vás snazší vyrovnat slečny s druhou šancí. Zejména prohledávání a zničení hráčů by mělo vyzkoušet toto načítání.

Nejlepší rychlé načítání rozsahu pro Warzone 2 Hráči: SP-R 208

Nejlepší načtení odstřelovacího odstřelovače pro MW2 a Warzone 2

Pokud jde o Warzone 2, Co zde budete chtít nejvíce, je rychlost. SP-R 208 je nejlepší z parta, pokud jde o rychlost ohně a schopnosti dlouhého doletu. Koneckonců, masivně otevřené mapy jako Al Mazrah a Ashika Island vyžadují pěknou rovnováhu mezi oběma částmi.

S tímto rychlým rozsahem načtení budete moci vyskočit výstřely a okamžitě reagovat na to, co vaši soupeři dělají.

 • Barrel: 12.5 ”uhlíková hlaveň
 • BOLT: FSS ST87 BOLT
 • Comb: AIM ASSION 406
 • AMMO: 7.62 Vysoká rychlost
 • Optic: DS Farsight 11

Na rozdíl od zbraní v MW2 zde budete chtít lepší optickou přílohu. Kromě toho toto načítání vylepšuje tuto již rychlou pušku pro své nejrychlejší výstřely, aby vám poskytla výhodu nad mnoha dalšími ostřelovači v Battle Royale.

Spisovatel na volné noze – Cody je velkým fanouškem Destructoidu déle než deset let a také spisovatel na volné noze pro různé publikace. Nyní pracuje pro Destructoid, má šanci sdílet svou vášeň pro Final Fantasy XIV, Pokemon, Call of Duty a mnoho dalších her.

Nejlepší načítání rychléhoSCOPING pro moderní válku 2 Sezóna 5 Reloaded

Modern Warfare 2 Operator Sniping

Aktivita

Pro ty, kteří dávají přednost agresivnímu stylu hry v Modern Warfare 2, je nezbytné vytvoření nejlepšího načtení rychlého skóre v sezóně 5 Reloaded. Prozkoumejte nejlepší přílohy, výhody a vybavení pro sestavení třídy Ultimate Intervention QuicksCoping.

Quickscoping je již dlouho nezbytnou součástí historie Call of Duty. To je, když hráči používají odstřelovací pušku, aby našli rychlé zabíjení tím, že rozsadili co nejrychleji, než aby se zaměřili na památky a věnovali si čas, aby našli perfektní výstřel.

Článek pokračuje po reklamě

Když to udělá správně, vytváří to neuvěřitelné okamžiky a tisíce montáží Quickscopingu upoutaly pozornost hráčů tresky v průběhu let, přičemž ikony jako Zzirgrizz a Predator dominují scéně v původním MW2.

Článek pokračuje po reklamě

Modern Warfare 2 Season 5 Reloaded Aktualizace udržovala rychlé scoping naživu s FJX Imperium, lépe známé jako intervence, jak si nárokovala nejlepší místo odstřelovací pušky. Se správnými přílohy vám může klasická intervenční odstřelovací puška pomoci stát se rychlým pásem a máme vše, co potřebujete k vytvoření perfektního načtení.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší moderní Warfare 2 Intervention Quickscoping přípona
 • Nejlepší výhody a vybavení pro Quickscoping in Modern Warfare 2
 • Jak odemknout zásah do moderní války 2

Nejlepší moderní Warfare 2 Intervention Quickscoping přípona

FJX Imperium Intervence MW2

Intervence je perfektní zbraň pro rychlé scoping.

Nejlepší moderní válečnické načítání 2 je o rychlosti reklam a každé připojení zajistí, že intervence FJX Imperium je co nejrychlejší.

Začněte, VLK LZR 7MW Laser, Rukojeť zabalená pole, a Lebka 40 Zadní přilnavost vše nesmírně zlepšuje rychlost cíle dolů. Ačkoli to nevypadá tak, vybavte DXS Coriolis v4 Optic dále zlepšuje rychlost reklam – ještě více než hlaveň.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li dokončit toto načítání, FJX BLAST Bolt pomáhá zvyšovat rychlost požáru, což znamená, že můžete dostat více výstřelů než obvykle.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší výhody a vybavení pro Quickscoping in Modern Warfare 2

 • Základna 1: Dvojnásobný čas
 • Základna Perk 2: Mrchožrout
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Rychlá oprava
 • Smrtící vybavení: Semtex
 • Taktické vybavení: Omračující granát
 • Polní upgrade: Mrtvé ticho

Chcete předměty a schopnosti, které doplňují tento moderní načítání rychlého scopingu 2, takže Dvojnásobný čas a Mrchožrout pěkně namontujte účet. První z nich vám umožní sprintu ještě déle, což vám umožní uzavřít mezeru nepřátelským hráčům rychleji, zatímco Mrchožrout Umožňuje vám doplnit munici.

Rychlé ruce je ideální pro zajištění toho, abyste se znovu načtěli co nejrychleji po vyprázdnění plného klipu a Vysoká výstraha Umožní vám rychle znovu získat zdraví, takže jste vždy připraveni na další boj.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Semtex je rychlý a snadný smrtí Omračující granát zamrzne nepřátele na místě pro snadné vyčištění.

Konečně, Mrtvé ticho Umožní vám tiše pohybovat se po mapě a chytit i ty, kteří mají hlasitost vyrovnávání mimo dohled.

Operátor MW2, který drží odstřelovací pušku

Rychlé scopingu po celou dobu zpět k prvnímu modernímu názvu války, Call of Duty 4.

Jak odemknout zásah do moderní války 2

Odemknout FJX Imperium Intervence in Modern Warfare 2, budete muset získat 30 jednorázových zabíjených zabití s ​​odstřelovacími puškami.

FJX Imperium by pro vás mělo přinést vážné škody v Call of Duty: Modern Warfare 2, ale pokud hledáte ještě více znalostí MW2, máme spoustu dalších průvodců, které si můžete prohlédnout: