Nejlepší načtení Raal Mg pro moderní válku 2 Sezóna 5 – Charlie Intel, Best Raal Mg načítání a nastavení třídy v MW2 | Nejlepší přílohy pro raal mg – dot eSports

Nejlepší načítání a nastavení třídy Raal Mg v moderní válce 2

Sekundární: Preferovaná pistole nebo bojový nůž
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk balíček: Battle ztuhlý a dvojnásobný čas, rychlé ruce, duch
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

Nejlepší načítání raal mg pro moderní válku 2 sezóna 5

Raal Mg Modern Warfare 2

Aktivita

Raal Mg moderní války 2 je velmi účinná možnost LMG, která je schopna vyloučit bolest v dlouhodobých bitvách. Zde je nejlepší načítání pro Raal MG v Modern Warfare 2 Season 5.

LMG jsou kategorií základní zbraně v moderní Warfare 2, působí jako alternativy s dlouhým doletem a vysoce poškozené k útočným puškům a pro hráče je třeba široký výběr, z nichž si můžete vybrat.

Přestože v předchozích ročních obdobích obdržel nerf zpěvu, Raal MG nadále dominoval bitvy s dlouhým doletem v moderní válce 2. Jeho schopnosti můžete plně využít správných příloh, výhod a vybavení.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načítání Raal Mg v Modern Warfare 2 Season 5.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší moderní válečné 2 raal mg načítání příloh
 • Nejlepší moderní válka 2 Raal Mg Perks & Equipment
 • Jak odemknout Raal Mg v moderní válce 2
 • Nejlepší alternativy k raal mg v moderní válce 2

Nejlepší moderní válečné 2 raal mg načítání příloh

 • Optický: Cronen Mini Pro
 • Laser: FSS ole-V laser
 • Čenich: FTAC Dreadnought
 • Skladem: FSS Riot Stock
 • UnderBarrel: Demo úzká přilnavost

Zahájíme nejlepší moderní válku 2 raal mg načítání posílením rychlosti střel zbraně a rozsahem poškození s FTAC Dreadnought Čenich. Dále vybavíme FSS ole-V laser a FSS Riot Stock Chcete -li budovat rychlost cíle dolů.

Nakonec Demo úzká přilnavost a Cronen Mini Pro Optic zvýší přesnost a zaměřuje stabilitu. Stabilizace zpětného rázu z těchto příloh vám pomůže zůstat na cíli.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Raal Mg v moderní válce 2

Raal MG se může pochlubit působivým nejlepším poškozením a přesností v moderním válce 2.

Nejlepší moderní válka 2 Raal Mg Perks & Equipment

 • Základna 1: Bombová skupina
 • Základna Perk 2: Bitva ztuhla
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Duch
 • Taktické vybavení: Flash granát
 • Smrtící vybavení: Důl proximitu
 • Polní upgrade: Mrtvé ticho

Pro výhody, Bombová skupina a Bitva ztuhla jsou skvělá možnost zahájit hru a chránit vás před nepřátelským vybavením. Protože Raal Mg může chvíli trvat, než se znovu načtěte, Rychlé ruce je neomylný a Duch Udrží vás mimo radar a nastavíte linie dohledu, které budete muset ovládat se zbraní.

Článek pokračuje po reklamě

The Flash granát je skvělé pro splachovací místnosti hráčů, zatímco Důl promimixty zabrání vám nepřátelům, aby se na vás plížili. A konečně, protože mobilita není s Raalem skvělá, Mrtvé ticho , dá vám nějakou další rychlost a tajnost, když to potřebujete.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout Raal Mg v moderní válce 2

Raal mg může být Odemknuté v žebříčku 25 v Modern Warfare 2, což by nemělo být příliš mnoho grind.

Ujistěte se, že využijete jakýchkoli dvojitých tokenů XP, které možná budete muset nejrychleji vyrovnat a odemknout raal MG.

Nejlepší alternativy k raal mg v moderní válce 2

Pokud byste chtěli vyzkoušet útočnou pušku, která má také dlouhý doletový potenciál a nízký zpětný ráz, ujistěte se, že vyzkoušíte STB 556. Nebo byste mohli vyzkoušet RPK, což je stále skvělá a dominantní volba LMG.

Nejlepší načítání a nastavení třídy Raal Mg v moderní válce 2

Jeden z Modern Warfare 2019 Oblíbená LMGS je zpět Call of Duty: Modern Warfare 2, A je to časný favorit pro Top LMG v Arsenalu. Pozdravte raal Mg a máme nejlepší načítání, přílohy, výhody a vybavení.

Raal je zkratka pro průzkumné pomocné útočné lehké kulomety. To je ústa a to je přesně to, co budete jednat se svými nepřáteli MW2 Zápasy pro více hráčů-ústa od vysokých kalibrů.

RAAL MG „používá konstrukci titanu, nízkou rychlost požáru a reciprokační hlaveň ke zmírnění mocného .338 zpětný ráz, “říká svůj popis ve hře. A chlapče, oh, chlapče, má tato věc tunu toho zpětného rázu.

Nejen to, ale to vás, ale také to zpomalí, s některými z nejnižší mobility zbraní ve hře. Tohle není pro hráče s run-and-gun. Tato LMG je především o odeslání a držení místa a potlačení nepřítele konstantním ohněm.

Zde je nejlepší způsob, jak načíst Raal MG pro úspěch v MW2.

Nejlepší načítání raal mg a nastavení třídy MW2

 • Hlaveň: 26.5 ″ Demo Field Pro Barrel
 • Laser: FSS ole-V laser
 • Optický: Kazan-holo
 • UnderBarrel: Demo úzká přilnavost
 • Zadní přilnavost: STIP-40 GRIC

Sekundární: Preferovaná pistole nebo bojový nůž
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk balíček: Battle ztuhlý a dvojnásobný čas, rychlé ruce, duch
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

RAAL MG může být nejhlasitější zbraň, která je lidstvu, která je v jakékoli videohře, která byla kdy vyrobena. Ale je to určitě dobré použít v zápasech pro více hráčů.

Mobilita této zbraně je ztracenou příčinou, protože bušení, díky kterému bude téměř nepoužitelné díky snížení statistik dalších, důležitějších aspektů. Tyto přílohy pomohou poškození Raalu, rozsahu, přesnost a kontrolu zpětného rázu a změní je v řetězovou zbraň, která jen fouká konkurencí. Musíte si být opatrní, jak se postavíte, protože více agilní hráči vás budou moci docela snadno převést.

Raal Mg je neuvěřitelně zábavné způsobit zmatek na malých mapách, jako je přeprava a natáčení domu. Najděte si svůj oblíbený roh nebo hlavové gličtové místo, namontujte a oheň, jako byste nikdy předtím nevystřelili. Slyšíme, že to dokonce pomáhá způsobit větší poškození, pokud křičíte krvavou vraždu do svého mikrofonu pro všechny vaše spoluhráče.

Pokud nepřítel může slyšet pouze střelbu, pravděpodobně nebude moci fungovat.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.