Nejlepší načtení SA-B 50 pro Modern Warfare 2 Season 5-Charlie Intel, Best Modern Warfare 2 SA-B 50 načítání | PCGamesn

Nejlepší moderní válka 2 SA-B 50 načítání

Pro více informací o Modern Warfare 2 se podívejte na naše další průvodce:

Nejlepší načtení SA-B 50 pro Modern Warfare 2 Season 5

Modern Warfare 2 SA-B 50

Aktivita

Modern Warfare 2 Season 5 má výběr pušek Marksman na výběr a SA-B 50 patří mezi nejsmrtelnější tipy v kategorii. Zde je nejlepší načtení SA-B 50 v Modern Warfare 2 Season 5, kompletní s výhodami a vybavením.

Modern Warfare 2 má tunu pušek a odstřelovacích pušek Marksman, aby uspokojily ty, kteří milují zbraně s vysokým poškozením s jedním ohněm, zejména pokud jde o Quickscoping.

Zatímco SP-R 208 a SP-X 80 jsou oblíbenými komunitou MW2, SA-B 50 je podceňovaná možnost, která může soutěžit s nejlepšími ostřelovači a pušky Marksman ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načtení SA-B 50, které se použije v sezóně 5 Modern Warfare 2, včetně příloh, které mají použít a jak odemknout zbraň.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší moderní válečné přílohy 2 Sa-B 50
 • Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válku 2 SA-B 50 načítání
 • Jak odemknout SA-B 50 v Modern Warfare 2
 • Nejlepší alternativy SA-B 50 v Modern Warfare 2

Nejlepší moderní válečné přílohy 2 Sa-B 50

 • Laser: Schlager peq box iv
 • Optický: DS Farsight 11
 • Skladem: XRK SPECTER MOD
 • UnderBarrel: FSS Sharkfin 90
 • Šroub: FSS ST87 BOLT

Pro SA-B 50 jsme zjistili, že ponechání příloh hlavně a čenichu přináší nejlepší výsledky a zvyšuje mobilitu zbraně s XRK SPECTER MOD. Dále, FSS Sharkfin 90 UnderBarrel vám umožní zvýšit stabilitu zbraně, takže můžete zasáhnout cíle s větší přesností.

Abychom poskytli SA-B 50 a cíl na zvýšení rychlosti zraku bez jakýchkoli negativních dopadů, používáme Schlager peq box iv . FSS ST87 BOLT je nezbytný pro urychlení rychlosti, jakou můžete zbraň vystřelit.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o optiku, DS Farsight 11 poskytuje čisté 4x zvětšení s možností zvýšit jeho 8.Přepínač zvětšení 7x, což je skvělá rovnováha pro oba středně až dlouhé boje.

Článek pokračuje po reklamě

SA-B 50 v moderní válce 2 a Warzone 2

SA-B 50 je výkonná puška.

Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válku 2 SA-B 50 načítání

 • Základna 1: Bombová skupina
 • Základna Perk 2: Přezbrojení
 • Bonus perk: Soustředit se
 • Ultimate Perk: Duch
 • Omračující granát
 • Smrtící vybavení: Molotovův koktejl
 • Polní upgrade: Mrtvé ticho

Šli jsme s Bombová skupina Pro ochranu před nepřátelským smrtícím vybavením, které jsou velmi silné v moderní válce 2. Také jsme se rozhodli Přezbrojení Protože SA-B není nejvšestrannější zbraní. SMG, jako je Lachmann Sub.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Pro bonus, Soustředit se Poskytuje redukované výpadky při zaměření na památky s sa-b a prodlouženým dobou dechu. Co se týče konečného pohledu, Duch Udrží vás mimo radar, což vám umožní zaujmout záludné pozice a odtrhnout z dálky.

Pokud jde o vybavení, nemůžete se pokazit Omračující granáty, protože efektivně zpomalí vaše nepřátele, aby si spustili své střely. The Molotovův koktejl je skvělý smrtící k použití pro kontrolu davu a získání nepřátel z pozic moci.

Článek pokračuje po reklamě

The Mrtvé ticho Polní upgrade vám umožní obejít se, aniž byste si toho všimli, udržujte vaše stopy v klidu.

Jak odemknout SA-B 50 v Modern Warfare 2

Nejprve budete muset dosáhnout 7. pozice, abyste odemkli SP-R 208, poté zařadili SP-R 208 až na úroveň 13, aby se odemkla SA-B 50 v moderní válce 2.

SA-B 50 je součástí platformy Bryson Long Rifle Weapon, která hostí některé z nejlepších ostřelovačů ve hře.

Nejlepší alternativy SA-B 50 v Modern Warfare 2

LA-B 330 je pěknou alternativou k SA-B 50, protože je to v podstatě jeho protějšek odstřelovače. Další skvělou alternativou je SP-R 208, což je první zbraň na platformách dlouhé pušky Bryson.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud hledáte něco s rychlejší rychlostí ohně, může být pro vás bitevní puška FTAC Recon pro vás.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více informací o Modern Warfare 2 se podívejte na naše další průvodce:

Nejlepší moderní válka 2 SA-B 50 načítání

Zde je nejlepší načtení SA-B 50 v Modern Warfare 2, aby se tato průměrná střelecka puška stala v rychlém scopingovém bestii schopné v okamžiku sestřelit nepřátele.

Modern Warfare 2 Nejlepší načtení SA-B 50: Marksman Rifle uzavřená v pěně

Publikováno: 24. ledna 2023

Hledám Nejlepší načtení SA-B 50 v MW2? Snipers se ukazují jako populární volba v prvních dnech multiplayeru MW2 a není žádným překvapením, když mohou být postaveny zbraně jako SA-B 50 pro rychlost a poškození. To znamená, že toto načítání se zaměřuje na zvýšení reklam, rychlosti opětovného načtení a mobilitu SA-B 50.

Naštěstí můžete tento odstřelovač odemknout brzy ve hře pro více hráčů vyrovnáváním SP-R 208 na úroveň 13. Správné nastavení může být ideální pro rychlé skóre a rychlost pohybu a proměnit jej v jednu z nejlepších moderních odstřelovacích pušek válečných 2.

Nejlepší načtení MW2 SA-B 50

Zde je nejlepší načtení SA-B 50 v moderní válce 2:

Pokud jste někdo, kdo rád táboří s odstřelovačem chráněným vaším týmem, pak tato sestava není pro vás. Postavili jsme SA-B 50 se sprintem, abychom měli na paměti rychlost střelby, tato svižná zbraň zlepšuje rychlost reklam přidáním laseru FSS ole-V a zároveň pomáhá stabilitě. Přidali jsme 5 kulatý mag pro opětovné načtení rychlosti a šroub ST87 pro zvýšení rychlosti ohně

Pro zvětšení 5 × 5 jsme šli na Optiku Forge Tac Delta 4 a Bryson LR Factory Barrel, abychom podpořili rozsah poškození odstřelovače, rychlost pohybu a přesnost ohně kyčle. Tato kombinace příloh je ideální pro sundávání nepřátel na středním rozsahu, i když možná budete chtít vybavit přehnanou moderní válku 2, abyste s sebou přinesli SMG pro setkání s blízkým dosahem.

To je naše nejlepší načtení SA-B 50 v MW2 a mohlo by to snadno nahradit SP-X v našich nejlepších moderních válečných 2 načítání. Máme spoustu dalších sestav, včetně nejlepšího načítání LA-B 330, Best Vaznev-9K Loadrout a Best Kastov 762 načítání. Očekáváme změny, když dorazí datum vydání Warzone 2, proto se podívejte na čerstvé načítání.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.