Nejlepší načtení UGM 8 ve Warzone | PCGamesn, nejlepší načítání UGM -8 ve Warzone – Dot eSports

?. . .“

Snaží se najít nejlepší načítání UGM 8 ve Warzone? . UGM-8 je obzvláště zajímavý, protože je velmi lehký pro LMG, který není obvykle známý pro svou mobilitu, protože jsou nuceni udržovat nepřátele připnuté zpět s potlačením požáru.

Při přizpůsobení pomocí dokonalých příloh, Kombinuje nimbleness a velkorysé časopisy na skladové zbraně, aby vystřelily soupeře na kousky.

V současné době patří mezi nejlepší LMG ve seznamu Warzone, takže vás doporučujeme, abyste jej co nejdříve vyrovnali.

Ve snaze proměnit UGM na mobilní verzi nejlepšího načítání Bruen, MX Silencer je dobrý výběr pro zlepšení potlačení zbraně, pomoc s kontrolou zpětného rázu a zlepšení rozsahu poškození. Díky statistikám mobility UGM můžeme připojit Bernard XL214 736mm . .

Můžete použít jakoukoli optiku, ale protože tato zbraň skartuje na střední až dlouhé vzdálenosti, vybrali jsme si Takže můžete snadno přepnout dohled v závislosti na bojovém scénáři. Akcie, které vám poskytne obrovský buff, aby se zaměřili na chůzi – ztratíte trochu sprintu, aby se rychle vystřelila, ale nejedná se o sestavení SMG, takže to moc neubližuje. .

. je pravděpodobně nejdůležitější připoutanost parta, protože má obrovský dopad na to, jak používáte UGM 8. Tento časopis bolí rychlost a dosah střely zbraně, pronikání kulky a poškození. .

Šli jsme na Prodloužené . Tkaninová přilnavost Zlepšuje cíl zbraně dole, perfektní pro ty složité překvapení, kde nemůžete přepínat zbraně. , . , .

, což je mnohem snazší v režimech hardcore Call of Duty Multiplayer.

. Podívejte se na náš seznam nejlepších načítání Warzone, abyste sledovali aktuální meta. Zjistěte, co se v budoucnu přichází, a přečtěte si náš průvodce datem vydání Warzone 2 Call of Duty.

. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . . .

Čtvrtá sezóna Předvoj .

UGM-8 je 18. možnost LMG v , Připojení zbraní z Chcete -li vytvořit částku volby, zřídka vidět v jakékoli jiné videohře. Ale stojí za váš čas UGM-8? .

“Kdo říká, že vás LMG musí zpomalit.”?. . Tato věc žvýká munici, takže buďte připraveni na to nakrmit.“

.47 procent míry výběru jako zbraň hráčů na Caldera, podle WzRanked. .

.

Nejlepší načtení UGM-8 v

  • Hlaveň:
  • .5x
  • Mercier WT ANCRE
  • UnderBarrel: M1930 STRIFE AGLED
  • 6.
  • Vyzdobit:
  • Perk 2:

Tato sada příloh bude budovat přesnost, poškození, rozsah a ovládání UGM, zatímco pouze omezí svou již vysokou mobilitu. Je to hodný kompromis, který proměňuje tento LMG na laserový paprsek s malým zpětným rázem schopný silné poškození na dlouhém dosahu na dlouhém dosahu.

UGM-8 potřebuje 6..

. .

. . Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. .