Nejlepší načtení Vargo 52 v Call of Duty: Warzone, The Vargo 52 Assault Rifle – Best Warzone Loadrout &… | Brzká hra

Assault Rifle vargo 52 – nejlepší příručka pro načítání a odemknutí Warzone

Ale pokud pro vás myšlenka kapesních brokovnic zní příliš situační, podívejte se na druhého Top 5 pistolí ve Warzone Pacific

VARGO 52 načítání

Zde je nejlepší načítání Warzone Vargo 52. Data byla shromážděna z několika zdrojů. Schváleno správci WZHUB.

Aktualizováno: 25. srpna 2022 14:28

Nejlepší načtení Vargo 52 ve Warzone

VARGO 52 načítání

Gru supresor
Hlaveň 18.6 “Pracovní skupina
Optický Axiální zbraně 3x
UnderBarrel Spetsnaz Grip
Časopis Spetsnaz 60 Rnd

Tato zbraň byla přidána do Warzone 4. března 2022. Vanguard už převzal a bylo překvapením vidět novou zbraň od studené války Black Ops. Ale navzdory tomu se Vargo 52 nestalo populární a nebylo zahrnuto do nejlepších meta hodnocení. Přehrávači čas od času použili tuto zbraň při hraní ve veřejných zápasech nebo na zakázkové turnaje. Ale s vydáním sezóny 5 byl Vargo buffed a možná se konečně dostane do meta žebříčku a zaujme své oprávněné místo.

Jak odemknout Vargo 52 ve Warzone?

  • Chcete -li odemknout útočnou pušku VarGo 52 ve Warzone, budete muset při používání útočné pušky způsobit 1000 poškození nepřátelům v 15 různých zápasech (všimněte si, že nemůžete opustit zápas, nebo se nebude započítat)
  • Kupte si s ním jakýkoli svazek pomocí bodů tresky.

Tato zbraň je k dispozici pouze pro Black Ops Cold War a Warzone, nemůžete ji vybavit v jiných titulech Call of Duty.

Na webu vidíte aktuální informace a datum poslední aktualizace sestavení. Okamžitě provádíme úpravy stavby podle přijatých informací. Současná sestava uvedená na našem webu zůstala po dlouhou dobu stejná, s největší pravděpodobností to zůstane stejně navždy.

Assault Rifle vargo 52 – nejlepší příručka pro načítání a odemknutí Warzone

Toto je nejlepší načítání Warzone pro BOCW VARGO 52. Tato útočná puška je skvělou možností střední úrovně pro všechny fanoušky BOCW. Takto odemknete zbraň a nejlepší načítání.

Vargo52 png

Často nedostaneme obsah roku-2 ve hrách tresky, ale nějaké jsme dostali Skvělé zbraně tímto způsobem v minulosti. . Má úžasně odpouštějící rychlost požáru a celkově docela vyvážené statistiky, Takže to přispívá k skvělému jednorázovému blokování. Zde je průvodce, jak odemknout vargo 52, a příloha nastavená pro jeho použití.

Jak odemknete vargo 52?

Dobře, tady je to divné. Assault Rifle VarGo 52 byla odemknutelná v moderní válce 2019 před jeho oficiálním vydáním, ale ne v Black Ops Studená válka sama. Od správného propuštění však, Nyní existují oficiální výzvy k odemknutí zbraně v BOCW, ale objížďka pomocí moderní války stále funguje a může být dokonce rychlejší:

  • BOCW multiplayer: Udělejte nejméně 1000 poškození s útočnými puškami v 15 různých zápasech. .
  • BOCW Zombies: Získejte 750 zabití s ​​útočnou puškou upgradovanou třikrát na stroji Pack-a-Punch.
  • MW2019 Multiplayer: Udělejte nejméně 1000 poškození s útočnými puškami v 15 různých zápasech. V moderní válce nemusíte dokončit zápasy úplně, ale dostanete jen asi 15-20 zabití-poté můžete opustit zápas a založit nový.
  • Obchod: Můžete si samozřejmě jednoduše koupit svazek v obchodě, který obsahuje plán pro Vargo 52.

Nejlepší nastavení přílohy VarGo 52

Vargo 52 CW S4 třída

Příloha
Čenich Gru supresor
Hlaveň 18.6 “Pracovní skupina
Optický
Foregrip Spetznaz Grip
Munice 60 kulatých magů

Jedná se o poměrně konvenční sestavení bocw AR, ale nyní to funguje již více než rok, tak proč ne. V podstatě maximalizujeme rozsah a rychlost, zůstáváme mimo radar a snažíme se získat nějakou kontrolu zpětného rázu s touto sadou příloh. Jedinou variantou, kterou byste si mohli vybrat, je jiná optika, protože u takové zbraně, která dokáže zvládnout krátký dosah, by použití LED Microflex také dávalo smysl.

Nejlepší sekundární, granáty a výhody pro načtení Vargo 52

Nejlepší sekundární zbraň pro Vargo 52

Nastavení přílohy nejvyššího přestávky

Se zbraní, jako je Vargo, nemusíme nutně potřebovat sekundární zbraň, takže místo toho si vezmeme revolver nejvyšší přestávky. A S výše uvedeným nastavením se nejvyšší přestávka změní na malou brokovnici díky munici Shell Shell M15. Spojte to s Akimbo a máme smrtící zbraň pro blízkou řadu. Perfektní záloha na VARGO 52. Tady je naše Nejlepší načítání přestávky.

Ale pokud pro vás myšlenka kapesních brokovnic zní příliš situační, podívejte se na druhého Top 5 pistolí ve Warzone Pacific

Smrtící
Taktický Omráčit

Bereme agresivnější výběr vybavení, než je obvyklé, protože rychlá rychlost ohně Vargo umožňuje, aby byla v těsných čtvrtích docela silná ve srovnání s jinými ARS. Omráčení nám může pomoci zkontrolovat nepřátele, ale také nám pomůže při tlaku, abychom získali výhodu. Semtex je jen skvělá všestranná volba granátů pro agresivní hráče.

Nejlepší výhody pro Vargo 52

„Trvalé?!„Slyšel jsem tě. Ano, opravdu, protože Duch se konečně stává méně dominantním Díky dražším UAV a Nerf na senzory srdečního rytmu a samotnému pohledu a protože v tomto nakládku nepotřebujeme nadměrné zablokování. Takže bereme temperované pro rychlejší výměnu našich talířů. V prvním a třetím slotu jsme však udržovali věci 1; E.Ó.D. je nejčastěji užitečný pasivní buff a bojový skaut je fantasticky efektivní na nové mapě heavy křoví.

To byl váš úplný průvodce Vargo 52. Pokud vám však Vargo nedělá dost, podívejte se na naše hodnocení Top deset ARS ve Warzone Pacific Právě teď možná najdete něco, co dáváte přednost.