Nejlepší načtení Warzone STG44: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto, nejlepší načtení STG44 a sestavení ve Warzone: přílohy, výhody, nastavení třídy – dot eSports

Nejlepší načtení STG44 ve Warzone

STG44 je stále jedním z lepších Předvoj zbraně k dispozici v Warzone, i několik měsíců po Caldera a Warzone Pacific byly propuštěny. Budete chtít nastavit alespoň jednu třídu načítání s plně upevněným STG44 – a toto načítání vám bude sloužit v pohodě v rozlehlých kopcích a polích Caldera.

Nejlepší načtení Warzone STG44: Nastavení třídy, přílohy, výhody

STG Load Warzone

Treyarch/Activision

Pokud hledáte silnou útočnou pušku ve Warzone, která skartuje nepřátele na středním rozsahu, nemůžete se s STG44 pokazit. Budete však potřebovat špičkové meta načítání, které tlačí zbraň na její limity a naštěstí jsme vás zakryli.

The Cooper Carbine, Grau 5.56, a XM4 jsou všechny silné volby, ale může být čas hledat jinde a vyzvednout STG44.

Článek pokračuje po reklamě

Tento tvrdý AR je populární výběr ve Vanguardu a jeho silné stránky dokonale přecházejí do Warzoneových chaotických zápasů. S působivým 2.Míra výběru 3%, v současné době je to čtrnáctý nejoblíbenější zbraň ve hře a po obdržení buffy v záplatě 4. května nikdy nebyl lepší čas na použití STG44.

Článek pokračuje po reklamě

Působivý rozsah TTK a poškození zbraně je smrtelný ve středním dosahu, ale pokud chcete co nejlépe vytěžit maximum ze zbraně.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na nejnovější nabídky Call of Duty zde .

Obsah

 • Nejlepší načtení Warzone STG44
 • Nejlepší třída Warzone STG44
 • Jak odemknout STG44 ve Warzone
 • Alternativa k načtení Warzone STG44

Nejlepší načtení Warzone STG44

STG 44 Warzone Load

STG dorazila do aktualizace 1. sezóny Warzone Pacific 8. prosince.

Přílohy

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: VDD 760 mm 05B
 • Optický: G16 2.5x rozsah
 • Skladem: VDD 34s váženo
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 7.62 Gorenko 60 kulatých magů
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Znalost: Vitální
 • Kit: Plně nabitý

Nejprve budete chtít spustit MX Silencer čenich a VDD 760 mm 05B hlavně významně zvýšit rozsah přesnosti a poškození zbraně. Kromě toho tlumič také skrývá střelbu STG na minimapu, což je klíčové ve Warzone při pokusu o nezjištěné.

Poté využijte VDD 34s váženo, M1941 Hand Stop, a Polymerní přilnavost Spravovat vzor ARS zpětného rázu a umožnit vám získat vždy první výstřel na svého soupeře. Tyto přílohy kombinované s G16 2.5x rozsah Umožní vám uzamknout se na cíle a důsledně sledovat jejich pohyb.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o kulky, ujistěte se, že běžíte Prodloužené zvýšit rychlost střely STG a také 7.62 Gorenko 60 kulatých magů Takže si můžete vzít více soupeřů, aniž byste se museli znovu načíst.

Nakonec dokončete načítání Plně nabitý Takže se nemusíte starat o munici a samozřejmě, Vitální Takže můžete maximalizovat svůj poškození výstupu na nepřátele.

Nejlepší třída Warzone STG44

STG 44 Warzone Load

STG44 je extrémně silný na středním rozsahu.

Výhody a vybavení

 • Perk 1: E.Ó.D.
 • Perk 2: Duch
 • Perk 3: Zesílení
 • Sekundární: Armaguerra 43
 • Smrtící: Semtex
 • Taktický: Stim

Pokud jde o výhody, naše načítání spustí standardní meta volby EOD chrání vás před výbušnými výbuchy a Zesílení Zvýšení rychlosti výměny zbraně během intenzivních bojů.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco Overkill je silný, doporučujeme vzít Duch protože zajišťuje, že zůstanete mimo nepřátelské radary a dá vám větší šanci přežít do pozdní hry.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud se rozhodnete vzít dvě primární zbraně, doporučujeme spárovat STG44 s Armaguerrou 43 nebo MP40, takže máte sekundární se spoustou mobility a poškození v blízkém dosahu v blízkém dosahu.

Nakonec zaokrouhlujte načítání s a Semtex vyčistit naše stacionární odpůrce a Stim pro podporu zdraví, když to nejvíce potřebujete.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout STG44 ve Warzone

Naštěstí pro hráče, STG44 je odemčené automaticky Jakmile skočíte na Warzone a není zamčena za žádnou úrovní.

To znamená, že můžete okamžitě začít vyrovnávat zbraň a začít odemknout všechny nejlepší dostupné přílohy.

Článek pokračuje po reklamě

Alternativa k načtení Warzone STG44

Obrazovka náhledu baru ve Vanguard

Bar je jedním z nejsilnějších výběrů Vanguard AR ve Warzone.

Pokud hledáte alternativu k STG44, zvažte použití lišty ve Warzone. Tento smrtící AR způsobuje značné množství poškození v dosahu, ale budete muset posílit zpětný zpětný ráz se sadou konkrétních příloh.

Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí máme průvodce načítání, který prochází nejlepší třídou v současné meta, vedle všech výhod a vybavení, které byste měli běžet vedle zbraně.

I když to rozhodně není tak populární jako STG44, bar často spadá pod radar pro mnoho hráčů Warzone a rozhodně stojí za to experimentovat.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete pokračovat v informování o všech nejnovějších zprávách a aktualizacích Warzone a Vanguard, nezapomeňte se podívat na naši stránku Call of Duty.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud kliknete na odkaz na produkt na této stránce.

Nejlepší načtení STG44 ve Warzone

Call of Duty: Warzone’s Aktualizace Pacific přidala do hry desítky nových zbraní Předvoj– a STG44 je stále jedním ze svých nejlepších.

STG44 je jedním z Vanguard’s Nejlepší útočné pušky. Ve srovnání to není tak dobré Warzone Ale je to stále také neuvěřitelně silné, naštěstí, takže by se mělo najít cestu do načítání hráčů, než se někdy dostanou do hry v Caldera. Vážně, ujistěte se, že to vyrovnáte.

V Caldera jsou zbraně dlouhého doletu prvořadé. Širokoo otevřená mapa plná hor, kopců a polí je výrazný rozdíl od budov a mrakodrapů Verdansk. Nezapomeňte mít na paměti na dálku při pádu do Caldery a pomyslete na použití STG44 ve vašich načítání.

Zatímco STG je zastíněn jinými ARS, jako je Cooper Carbine, zejména na blízkost na ostrově Rebirth Island, je to stále silná zbraň. Je to jedna z nejpoužívanějších zbraní dostupných ve hře v září 2022.

Zde je nejlepší sada příloh pro STG44 v Warzone Pacifik.

Nejlepší načtení STG44 Warzone

STG44 je stále jedním z lepších Předvoj zbraně k dispozici v Warzone, i několik měsíců po Caldera a Warzone Pacific byly propuštěny. Budete chtít nastavit alespoň jednu třídu načítání s plně upevněným STG44 – a toto načítání vám bude sloužit v pohodě v rozlehlých kopcích a polích Caldera.

S těmito 10 přílohami se STG44 stává dlouhým montem, který si vezme s sebou do dlouhých pacionálů Pacific Island. Výše uvedená připevnění bude budovat přesnost, kontrola a rozsah AR, což znamená, že vám poskytne vaši nejlepší obrannou linii proti nepřátelům na dálku.

Přestože STG44 není silný, nevyniká v zakázkách z blízkého dosahu. Jak je obvykle pravidlo, je nejlepší, když je spárován s SMG jako MP-40, Blixen nebo Marco 5, aby se rychle vyměnili, když nepřátelé tlačí blízko.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.