Nejlepší notebook Alienware 2023: Všechny nejnovější modely porovnány | Gamesradar, notebook Alienware

1-16 z 285 výsledků pro notebook Alienware Sort by: Feetured Price: Nízká až vysoká cena: Vysoká až nízká AVG. Zákaznická recenze nejnovější příjezdy Best Sellers Seřadní podle:

Contents

Alienware X15 R2 | Intel i7-12700H | RTX 3070 Ti v Dell
Alienware X15 R2 je prvotřídní kus sady, takže bychom doporučili posílit váš GPU až do RTX 3070 TI, abyste získali nejlepší hodnotu nad možností základní linie RTX 3060. Mezi oběma konfiguracemi je kolem 300 $, ale to je dobře utracená hotovost, když jste na této úrovni investice.

Nejlepší notebook Alienware 2023: všechny nejnovější modely ve srovnání

Nejlepší notebooky Alienware se chystají trochu lépe. Nedávná oznámení z CES 2023 nabídla nový pohled na další sestavu od společnosti Dell a věci jsou velké. Letos máme nové modely Alienware M16 a M18, které míří do regálů, a pokud jste po malém luxusu, X16 debutuje také. S předchozími 15.6 palců a 17.3palcové modely, které se drží stabilní, a občerstvení Alienware X14 na kartách, existuje více notebooků Alienware než kdy jindy, z nichž si můžete vybrat právě teď.

Ať už pracujete jakýkoli rozpočet, potom vám pomůžeme najít ten pravý notebook Alienware pro vás – ať už je to menší (ale levnější) model 14 palců, nebo
Masivní 17.3-palce v horní části ceníku. Notebooky Alienware berou značku ještě dále do řad nejlepších herních notebooků na trhu a tyto stroje přicházejí s prémií. Přesto zůstávají populární mezi PC hráči z dobrého důvodu, s pevnou kvalitou a vynikajícím inženýrstvím.

Abychom trochu pomohli přerušit výběr, zaokrouhlili jsme se do užšího výběru všech nejlepších dostupných notebooků Alienware právě teď. Na základě našeho vlastního testování a komponent na chytání v každém modelu je tento seznam sestaven jak z praktických zkušeností, tak z konkurentů za kontrolu cen za hodnotu za peníze.

Také jsme uvedli všechny nejnižší ceny z celého webu, abychom zajistili, že ušetříte co nejvíce peněz a zároveň provedete tak značnou, ale dobře umístěnou investici.

Rychlý seznam

Celkově nejlepší notebook Alienware

Díky svému luxusním designu, vynikajícím inženýrstvím a působivým představením je Alienware X15 R2 nejlepším notebookem Alienware na trhu. Je to drahý, ale tato úroveň přenosné síly stojí za to.

Nejlepší levný notebook Alienware

Nyní, když je M16 na policích, Alienware M15 R7 začíná vidět nějaké skutečné slevy. Nejedná se o nejnovější model, ale určitě je to nejlevnější kolem, ve skutečnosti stojí za to koupit v roce 2023.

Notebook s nejlepší hodnotou Alienware

M16 je jen o 150 USD více než M15, který přišel před ním, ale zabalí překvapivé zvýšení výkonu. Stále to není v žádném případě přenosný stroj, ale i s RTX 4060 nabízející konkurenční úroveň energie, je to nejlepší hodnota.

Nejlepší 14palcový notebook Alienware

Nejedná se o nejsilnější notebook Alienware na trhu, ale je to nejtenčí stroj, který jsme testovali. Stále dostáváte ten prémiový úhledný design, ale to je vhodnější pro přenositelnost nad energií.

Celkově nejlepší notebook Alienware

1. Alienware X15 R2

Celkově nejlepší herní notebook Alienware

Naše odborní recenze:

Specifikace

CPU: i7-12700H | I9-12900H
GPU: RTX 3060 | RTX 3070 Ti | RTX 3080 Ti
Displej: FHD při 165 Hz / 360 Hz | QHD při 240 Hz

Důvody k nákupu

Luxusní design podvozku
Působivé měřítka

Důvody, kterým se vyhnout

Běží obzvláště horký
Konfigurace vstupní úrovně jsou drahé

Naše oblíbená konfigurace:

Alienware X15 R2 | Intel i7-12700H | RTX 3070 Ti v Dell
Alienware X15 R2 je prvotřídní kus sady, takže bychom doporučili posílit váš GPU až do RTX 3070 TI, abyste získali nejlepší hodnotu nad možností základní linie RTX 3060. Mezi oběma konfiguracemi je kolem 300 $, ale to je dobře utracená hotovost, když jste na této úrovni investice.

V roce 2022 se společnost Dell obnovila jak X15, tak X17, i když i dnes se nejedná o levné soupravy. To znamená, že placení za luxus má určitě své výhody – to byl jeden z nejlépe vypadajících a pociťových notebooků, které jsme kdy měli ruce. Navíc to rozhodně není tak drahé jako 17-palcové.

✅ Máte rozpočet na utrácení: Žádný notebook Alienware nebude levný, ale X15 R2 je obzvláště drahý ve srovnání s řadou M. Pokud jste po vrcholu konfigurace rozsahu, bude vás to stát mnohem víc, než by měl více rozpočtového podvozku.

✅ Můžete se vypořádat s trochou tepla: X15 R2 běží obzvláště teplý, což znamená.

✅ Chcete řešení pro stolní počítače, které lze také snadno transportovat: X17 je příliš velký na to, aby se s sebou celý den snadno přenesl, ale X15 stále nabízí zadní io porty a komponenty, aby seděli jako zařízení na ploše. Pokud jste po té zóně Goldilocks, je to vaše nejlepší sázka na Alienware.

Chcete nejlepší hodnotu: Alienware X15 R2 je honosný, ale to znamená, že to není nejlepší celková hodnota za peníze. Pokud nejste svázáni se značkou, existuje spousta levnějších modelů, ale pokud jste po nejlepší Dell, najdete lepší poměr ceny a výkonu z řady M.

Chcete nejnovější komponenty: X15 R2 letos neobdržel obnovení 2023, což znamená. S ohledem na skok ve výkonu, který jsme viděli při našem vlastním testování.

Design: Pokud jste obeznámeni s řadou Alienware X, nic vás tady nebude šokovat. Křupavá bílá skořápka naší testovací jednotky způsobila, že již tak super štíhlý tvarový faktor se cítil o to úhlednější a to 2.2kg je výkon značného inženýrství s ohledem na komponenty pod nimi. Vložený závěs přidává celkově o něco více na stopu, ale není to tak nesmírné jako některé z novějších herních notebooků Alienware a LED diody RGB mezitím všechno vypadají ostré.

Funkce: Alienware X15 R2 s sebou přináší nové procesory 12. generace společnosti Intel, schopnost budovat se k tomuto GPU této NVIDIA RTX 3080 Ti GPU a zvláštní pozornost věnovaná LED podél zadní části podvozku. Stále je to štíhlá, vysoce výkonná souprava, kterou jsme všichni přivítali na prémiové polici, ale osvěžují, abychom drželi krok s komponenty 2022.

Se čtyřmi fanoušky a řešením chlazení „Element 31“ značky pod kapotou věnovali Alienware více pozornosti udržovat hladké věci. Bohužel to stále nestačí, aby tyto teploty udržovaly – X15 R2 stále běží obzvláště horký v plném ránu, s určitým dopadem na výkon po přibližně hodině hry. Přesto dostáváte nádhernou obrazovku nahoru, praktické zadní umístění IO a snappay hmatová klávesnice – i když mechanická možnost vás bude stát navíc.

Výkon: Pokud chcete jít ve své konfiguraci, jste zde v bezpečných rukou. Naše testovací jednotka RTX 3080 Ti zveřejnila některá vážně působivá čísla – převyšuje Razer Blade 15 v průmyslovém testování a zaútočení prostřednictvím měřítka ve hře. Tři postavové rámce byly normou v titulech jako Shadow of the Tomb Raider a Total War: Three Kingdoms, s náročnějšími hrami jako Metro Exodus a Red Dead Redemption 2.

2. Alienware M15 R7

Nejlepší levný notebook Alienware

Naše odborní recenze:

Specifikace

CPU: i7-12700H | I9-12900H
GPU: RTX 3050 Ti | RTX 3060 | RTX 3070 Ti | RTX 3080 Ti
Úložiště: Až 4TB SSD
Displej: FHD při 165 Hz / 360 Hz | QHD při 240 Hz

Porty: 3x USB typu A 3.2 Gen 1 | 1x port typu-C s Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2, displayport 1.4, a dodávka energie, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45 Killer E3100 2.Port Ethernet 5Gbps, 1x 3.5 mm náhlavní soupravy

Důvody k nákupu

Neuvěřitelný výkon
Některé funkce prémiového designu

Důvody, kterým se vyhnout

Levnější plastové tělo
Obtížné přepravovat
Obzvláště hlasitý fanoušci

Naše oblíbená konfigurace:

Alienware M15 R7 | RTX 3060 | Intel I7-12700H v Dell
Alienware M15 R7, který jsme testovali. Pokud jde o lepší hodnotu, doporučujeme dát tuto hotovost na 360 Hz displej. 3060 GPU pod kapotou zde bude stále obdivuhodně díky tepelnému inženýrství pod kapotou a stále získáváte super rychlý procesor 12. generace i7 a 16 GB DDR5 RAM.

Alienware M15 R7 je nyní o generaci, od vydání M16 letos. Představujeme procesory 12. generace Intel a grafické karty Nvidia TI, stále máte pod kapotou nějakou solidní sílu, ale vidíme tyto ceny, které se nyní omítá, když je rok na policích.

Záleží vám více o výkonu než designu: Alienware M15 R7 není nejlépe navržený notebook na planetě, ale jeho referenční čísla mluví sama za sebe. Pokud jste těsně po pracovním koňském koňském.

Nechcete zlomit banku: Notebooky Alienware jsou drahé, ale v těchto dnech slevy na M15 R7 tyto MSRP značně upouštějí. Toto je vaše nejlepší šance na zaznamenání jednoho z těchto luxusních strojů, aniž by došlo k rozbití banky.

Nebudete to přenášet příliš často: Chunkier podvozek, jako je tento, nebude zábava v batohu – zejména s ohledem na to, že zabalí stejně masivní nabíjecí cihlu. Pokud si na stole držíte notebook Alienware pevně, zde bychom dali nějaké peníze.

Pravidelně cestujete s notebookem: Samozřejmě, pokud potřebujete pravidelně cestovat s notebookem, doporučujeme investovat do něčeho lehčího a menšího – s přenosnější nabíjecí cihlou.

Chcete komponenty nové generace: Nové notebooky Alienware nepřicházejí v tomto 15.6-palcový formový faktor, ale M16 se podaří zabalit komponenty nové generace do podobné sestavy.

Design: Stále vyzvednete luxusní funkce Alienware Design, jako je pás LED RGB osvětlení běžící kolem (hojných) zadních portů. Navíc jsme byli zvláště ohromeni pocitem klávesnice MSEries zde. I když to není skutečný mechanický model (jak je uvedeno v dražších konfiguracích X17), bylo zde uspokojivé napětí a delší cestovní vzdálenost, než se obvykle vidíme v palubě notebooku. Ve srovnání se zbytkem trhu jsme však byli trochu zklamaní, když jsme viděli stejný plastový podvozek jako modely R5 a R6 zde. Najdete mnohem levnější soupravy nabízející odolnější materiály sestavy ve volné přírodě.

Navíc tento notebook nebyl postaven s ohledem na přenositelnost. Vážení za necelých 6 liber a s objemným faktorem formy, který to dokáže, je to ten, který budete pevně držet na stole. Zjistili jsme, že tyto oběti se však snadno zvažují vynikající sílu pod kapotou.

Funkce: Ano, design je trochu robustní, ale je to z dobrého důvodu. Alienware hodil vše, co se dostane do M15, s velkorysým výběrem portů (vše úhledně drženo vzadu), hmatovou klávesnici, dvě sady stereo reproduktorů s obzvláště vysokým objemem a rychlým 360Hz FHD zobrazením nahoru nahoru. To je vše, co potřebujete pro luxusní pocit za sníženou cenu.

Výkon: Tato souprava sotva zlomila pot v našich testováních a plavila se kolem 60 snímků za sekundu v těch nejextrémnějších srovnávacích situacích. Red Dead Redemption 2 na ultra nastavení? Metro Exodus s RTX zasáhl celou cestu nahoru? Pro tuto bestii absolutně žádný problém. Čísla této soupravy opustila Razer Blade 15 v prachu – to vše při spuštění nižší konfigurace specifikace. Pokud se více zajímáte o výkon než pohledy, je tu pro vás spousta.

3. Alienware M16

Notebook s nejlepší hodnotou Alienware

Naše odborní recenze:

Specifikace

CPU: Intel I7-13700HX | Intel I9-13900HX
GPU: RTX 4060 | RTX 4070 | RTX 4080 | RTX 4090
RAM: 16 GB | 32 GB | 64 GB
Úložiště: 512 GB | 1tb | 2tb | 4tb | 8tb
Displej: 16palcová QHD+ @ 165Hz | 16palcová QHD+ @ 240Hz | 16palcový FHD+ @ 480Hz

Důvody k nákupu

Vynikající poměr ceny k výkonu u nižších specifikací
Spousta super rychlých přístavů
Mnohem chladnější a tišší než předchozí generace
Displej je stále působivý

Důvody, kterým se vyhnout

Robustní, těžký design není přenosný
Grily odebírají uvnitř palmového prostoru

Naše oblíbená konfigurace:

Alienware M16 | RTX 4060 | Intel I7-13700HX v Dell
Toto je specifikace, kterou jsme testovali, a ten, který dává největší smysl pro dohodu o lovu hodnot. Dostáváte většinou Třímístné rámce z toho RTX 4060 a Intel I7-13700HX a úspora hotovosti na notebooku, který obětuje přenositelnost pro energii.

Alienware M16 převzal z M15 R7, s větším displejem a novou řadou NVIDIA RTX 40 a komponenty Intel 13. generace na palubě. To způsobuje vynikající skok ve výkonu, a to i na základní konfiguraci RTX 4060, měli jsme ruce na ruce. S cenovým rozdílem pouze kolem 150 USD z levnějšího M15 je to nejlepší hodnota Alienware notebook, na který si právě teď můžete dostat ruce.

Chcete nejnovější generaci komponent: M16 je nejlevnější notebooky Alienware, které nabízejí komponenty nové generace, což znamená.

Nechcete utratit za větší konfigurace: Pokud se nechcete natáhnout až na RTX 4090, M16 také funguje zvláště dobře s každodenním RTX 4060 uvnitř.

Hluk ventilátoru je mimo-putting: V novém modelu M16 jsme si všimli značného poklesu hluku ventilátoru, takže zatímco věci stále mohou být nahlas.

Pravidelně cestujete s notebookem: Opět to není lehké zařízení, navzdory tenčích stranách. Na více než 3 kg as tímto squatským faktorem to není batoh přátelský souprava.

Chcete pracovat nebo hrát na klíně: Grily zabírají hodně místa na vrcholu této vnitřní paluby, což znamená. To znamená, že není nijak zvlášť pohodlné používat pro delší sezení v klíně.

Design: Na této nové generační soupravě dostáváte stejný design řady Alienware M – ale opět návrh není nejlepší funkcí Alienware. Velké hexagonální grily běžící podél horní části hlavní paluby stále tlačí klávesnici a trackpadu nepříjemně blízko k rtu notebooku a 3.Hmotnost 25 kg to právě teď uvádí jako jeden z nejtěžších strojů na trhu. Tato věc běží skvěle na stole – prostě nemyslete na to, že ji příliš často zavádíte do batohu.

Funkce: Pevný displej QHD+, špičkové komponenty a starý starý Alienware RGB GLITZ je stále zde. Výběr rychlých portů užitečně umístěných podél záda znamená, že můžete snadno hardwire své nastavení, aniž byste museli faff s příliš velkým množstvím dalšího připojení. Zatímco navíc prostor směrem k zadní části se může na menších herních stolech ukázat těžkopádné, to je místo, kde se Alienware M16 cítí jako doma nejvíce.

M16 letos má novou konstrukční trasu pro svou klávesnici a spadne palubu samotnou do zapuštěné zátoky, která běží vodorovně přes hlavní palubu. Samotné klíče zůstávají hmatové a vstřícné, i když neexistují žádné číslo nebo vyhrazená mediální tlačítka. Chlazení zde učinilo další krok vpřed, přičemž hluk ventilátoru byl znatelně snížen ve srovnání s výše uvedeným M15.

Výkon: Tento neohrabaný tvarový faktor je cena, kterou platíte za vysoce výkonný notebook za – stejně jako v alienware – cenově dostupnou sazbu. Náš model RTX 4060 se přiblížil k RTX 3070 TI M15, že jsme měli ruce v loňském roce z hlediska času špionážní a požární úder skóre a překonali, že zvýšila GPU napříč také ve hře ve hře také. To jsou některé vážně působivé věci, zejména vzhledem k tomu, že cenový skok není tak velký, jak tato čísla naznačují.

4. Alienware X14

Nejlepší 14palcový notebook Alienware Gaming

Naše odborní recenze:

Specifikace

CPU: I5-12500H / I7-12700H
Grafika: RTX 3050 / RTX 3050 Ti / RTX 3060
Úložiště :: 512 GB – 2TB SSD
Screen :: 14-palcová, 1080p, 144Hz

Důvody k nákupu

Super štíhlý formový faktor
Působivý výkon
Cenově dostupnější než jiné soupravy Alienware

Důvody, kterým se vyhnout

K dispozici jsou omezené konfigurace
Zvýšená hloubka listy větší stopy
Matný displej může nudné barvy

Naše oblíbená konfigurace:

Alienware X14 | Intel i7-12700H | RTX 3050 Ti v Dell
Alienware X14 se nejlépe podává s procesorem RTX 3050 Ti GPU a 12. generace I7. Koneckonců, mezi touto posílenou verzí a konfigurací i5 / RTX 3050 je jen 100 USD a další síla stojí za mírný náraz v ceně. Vybíráte tento stroj pro svůj neuvěřitelně tenký tvarový faktor a luxusní design, spíše než jeho schopnost čerpat třímístné rámce a snižující se návraty, čím dále se zvyšuje cenová stupnice.

Společnost Dell zmenšila prémiovou řadu herních notebooků s Alienware X14. Vezmeme-li luxusní design modelů X15 a X17 a omezíte jej na nový 14palcový tvarový faktor, je to nejmenší notebook Alienware, který je v současné době na trhu. To znamená, že klesnete několik kolíků, pokud jde o vaši konfiguraci, zejména ve srovnání s vysoce létajícími specifikacemi větších modelů.

Potřebujete notebook pro práci a neformální hru: Toto není framerate monstrum, takže X14 dává lidským lidem největší smysl, kteří hledají pracovní stroj, který může také držet nějaké příležitostné hry.

Pravidelně cestujete s notebookem: Malý tvarový faktor a super tenký design znamená, že se jedná o perfektní notebook Alienware pro házení do batohu.

Nevadí vám utrácet za luxusní design: X14 je nejlevnější ve svém rozsahu, ale stále je to drahá souprava. Pokud vám nevadí utrácet na tyto luxusní funkce, je to skvělá volba.

Pronásledujete snímky: Toto není nejvýkonnější notebook Alienware na trhu a více se zaměřuje na zbývající lehké a přenosné. Pokud jste po čisté síle, doporučujeme větší stroj.

Nepotřebujete ten štíhlý design: Pokud plánujete udržet svůj notebook přilepený ke stolu, stojí za to investovat trochu více do většího stroje s více, aby nabídl statické nastavení her.

Design: Alienware X14 je o jeho designu. Je to neuvěřitelně štíhlý stroj, měří jen 14.4mm tlustý. To je nejhorší stroj, jaký jsme kdy testovali, takže pokud jste po přenosném zařízení, je to místo, kde se musíte dívat. Samozřejmě máte stále tuto kvalitu a estetiku řady X, s ostrým „14“ reliéfem na víku a futuristickým, ale stále celkově rafinovaným designem celkově. Větší oblast za závěsem může způsobit některé problémy s přepravou, pokud máte obzvláště těsný batoh, a je to trochu frustrující vidět v tomto menším tvarovém faktoru, ale celkově je tato věc postavena tak, aby šla všude s vámi.

Funkce: X14 je dodáván s GPU RTX 3050, RTX 3050 TI nebo RTX 3060, spárovaný s procesorem Intel I5-12500H nebo I7-12700H. Tyto menší specifikace znamenají, že se jedná o jeden z nejlevnějších notebooků Alienware, které jsou v současné době k dispozici, pokud jsou nakonfigurovány jako takové. Testovali jsme konfiguraci RTX 3060 / I7, ale tato souprava stojí téměř 2 000 $. Mysleli jsme si, že je trochu těžké spolknout s ohledem na všechny lodě Alienware X14 se stejným displejem 1080p 144Hz. Na spodním konci cenové stupnice je však ve skutečnosti nějaká solidní hodnota za peníze. Proto bychom doporučili zkontrolovat tento stroj, pokud jste po formálním faktoru nad výkonem, s cílem RTX 3050 GPU.

Výkon: Přímo z brány je jasné, že to není herní notebook určený k upřednostňování výkonu. Byli jsme ohromeni 108 průměrnými snímky za sekundu na nejvyšším nastavení ve stínu Tomb Raider, a přestože náročnější tituly jako Red Dead Redemption 2 představovaly více výzvy, stále jsme se starali o 55fps vysoko. Váš výkon je omezen štítným designem, ale pokud hledáte jen neformální stroj, který dostanete.

Který notebook Alienware Gaming byste měli koupit?

Pokud se díváte na aktuální generaci notebooků Alienware Gaming, stojí za zmínku, že M15 R5 / R6 bude pro nejvíce perfektním sladkým místem v hodnotě. Je to již naskládané se spoustou prostoru pro silnou konfiguraci a získáte nižší cenu než předchozí hlavní položka. Navíc si budete moci vyzvednout model nižšího spekulu za mnohem méně peněz, pokud si nemyslíte, že budete hrát náročné tituly.

Pokud však potřebujete více prostoru pro podstatnější komponenty, stojí za to zkontrolovat X15 místo toho. Získáte nový formový faktor, ale také schopnost přejít na procesor i9, pokud chcete, stejně jako 4TB úložiště SSD. To je obzvláště nákladná specifikace, ale stojí za to, pokud chcete utratit více než 3 000 $.

Alienware X17 je do značné míry vyhrazen pro ty, kterým nevadí něco, co zabírá mnohem více stolního prostoru. Jedná se o velký notebook a ten, který nebude snadno přepravován.

Kolik stojí notebook Alienware?

Nejlepší notebooky Alienware mohou stoupat v ceně, zejména když jsou vybaveny nejnovějšími a největšími komponenty. Jedná se o výkonné stroje se spoustou další energie udržování všeho pod kapotou, což znamená.

Nejlevnějším modelem v aktuální sestavě je vstupní úroveň konfigurace Alienware M15 R6. Tento stroj začíná na 1 379 $.99 /1 499 GBP pro procesor i7-11800H, RTX 3050 Ti GPU, 256 GB SSD úložiště a 8 GB RAM.

Mezitím nová linka X tlačí věci do více prémiové kategorie. Alienware X15 začíná na 2 099 $.99 /2 149 GBP a model x17 nachází na 2 199 $.99 / £ 2,299.

Stojí za to alienware notebooky?

Na první pohled se mohou notebooky Alienware zdát předražené – byli byste oprávněni říkat je „jablko“ herní. Tuto cenovku však vydělávají s dostupností, snadným použitím a inteligentním designem, který je odlišuje od ostatních výrobců.

Spolu s divokými technickými schopnostmi, které jim umožňují provozovat dnešní hry podle svých nejlepších, Alienware Gaming notebooky přicházejí hotové a dobré jít, bez promyšleného designu v inženýrství i estetice.

Naštěstí se Alienware chce ujistit. Oficiální web uvádí různé sestavy s různými náklady, což vám umožňuje vybrat a vybrat si, co chcete. A pokud se rozhodnete, měli byste se rozhodnout pro další napájení po linii? Je často dost snadné otevřít pouzdro a upgradovat svou soupravu sami.

Nové notebooky Alienware 2023

S novým rokem přichází nová zabití notebooků Alienware, ze kterých si můžete vybrat, a 2023 je nastavena tak, aby nabídla skok monster ve výkonu ve srovnání s předchozími iteracemi. Letos máme na policích čtyři nové modely, přesahující 14 palců až do 18palcových zařízení. Tady je to, co víme o každém.

Počínaje malým, nový Alienware X14 R2 pokračuje v velkolepém výkonu předchozího modelu v kategorii Slimline. Tento téměř miniaturní pocit pocitu obdrží svůj první občerstvení v roce 2023 a přidá grafiku řady NVIDIA RTX 40 až na RTX 4060 a maximalizovat se s nejnovějším procesorem Intel I7-13620H. Toto však není jen zvýšení specifikace, ale Alienware také zvýšila svou chladicí hru. Konfigurace vyššího konce R2 bude sportovat další chlazení prvků31 na CPU i GPU, ale všechny modely také nabídnou nový inteligentní systém značky značky. To umožňuje, aby zařízení v případě potřeby nakopnulo jednotlivé ventilátory, čtením údajů o teplotě ze senzorů přes soupravu. Alienware X14 R2 nabídne rozlišení QHD+ i FHD+ při 165 Hz a 144Hz, v poměru stran 16:10.

Dále se Alienware X16 snaží převzít podobnosti Razer Blade 16 a Asus Rog Zephyrus M16 s jeho grafickými schopnostmi běžícími až k RTX 4090. Přidejte výkonné procesory I9-13900HK společnosti Intel do mixu, až 4 TB úložného prostoru SSD a šest reproduktorů a máte si herní powerhouse. X16 zabalí také 240 Hz QHD+.

Samozřejmě, pokud nepotřebujete luxusní design X16, Alienware také uvádí na další 16-palcové s více etosu zaměřeným na výkon. Nový M16 nabízí nejnovější procesory Intel a AMD až do I9-13980HX nebo Ryzen 9 7945HX, stejně jako grafiku až do RTX 4090. Máte zde také dvě možnosti displeje, s nápisem QHD+ v občerstvení 165Hz nebo 240Hz, nebo FHD+ obrazovku při masivním 480 Hz.

Alienware M18 je Big-Un a jde to všechno ve své velikosti. Toto 18palcové zařízení obsahuje stejné možnosti CPU a GPU jako M16, zatímco upustí možnost obrazovky QHD+ 240Hz menšího modelu. Ve skutečném stylu výměny stolních počítačů se však toto zařízení dodá s množstvím portů-včetně dvou dalších USB-A a jednoho dalšího USB-C.

Alienware notebooky

Logo pro Vintez

Obrázek obsahu

Logo pro Wipemika

Obrázek obsahu

Logo pro MSI

Obrázek obsahu

Logo pro Geforce

Obrázek obsahu

Logo pro Vicseed

Obrázek obsahu

Logo pro Asus

Obrázek obsahu

Logo pro Wipemika

Obrázek obsahu

Logo pro MSI

Obrázek obsahu

Herní notebook Dell Alienware M16 (2023) | 16

Herní notebook Dell Alienware M16 (2023) | 16 “QHD+ | Core i9-1TB SSD – 32 GB RAM – RTX 4080 | 24 Jádra @ 5.4 GHz – 13. gen CPU – 16 GB GDDR6X Win 11 Home (obnoveno)

Dodávka 127 $ 2. října – 5. října

Herní notebook Dell Alienware M18 (2023) | 18

Herní notebook Dell Alienware M18 (2023) | 18 “FHD+ | Core I9-2TB SSD – 64 GB RAM – RTX 4080 | 24 Jádra @ 5.4 GHz – 13. gen CPU – 16 GB GDDR6X Win 11 Home (obnoveno)

Dodávka 127 $ 2. října – 5. října

Herní notebook Dell Alienware M18 (2023) | 18

Herní notebook Dell Alienware M18 (2023) | 18 “QHD+ | Core i7-1TB SSD – 16 GB RAM – RTX 4050 | 14 Jádra @ 4.9 GHz – 13. gen CPU – 6 GB GDDR6 Win 11 Home (obnoveno)

Dodávka 127 $ 2. října – 5. října

Dell Alienware M15 R7 herní notebook 2023 Nový, 15.6

Dell Alienware M15 R7 herní notebook 2023 Nový, 15.6 “WQHD IPS 240Hz, Intel I7-12700H 14-Core, Nvidia GeForce RTX 3060 6GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, RGB Backlith Keyboard, Thunderbolt 4, Wi-Fi 6, Win11 Pro, Win11 Pro

510 $.07 Dodávka 10. – 24. října

Pouze 2 zbývá na skladě – objednejte si brzy.

Dell Alienware M17 Ryzen Edition R5 Gaming Laptop (2022) | 17.3

Dell Alienware M17 Ryzen Edition R5 Gaming Laptop (2022) | 17.3 “FHD | Core Ryzen 7 – 512GB SSD – 16 GB RAM – RTX 3060 | 8 Jádra @ 4.7 GHz – 12 GB GDDR6 Win 11 Home (obnoveno)

Dodávka 127 $ 2. října – 5. října

Nakupujte produkty od značek malých firem prodaných v obchodě Amazon. Objevte více o malých podnicích, které spolupracují s Amazonem a Amazonovým závazkem je zmocnit. Další informace