Nejlepší nové PC hry 2023 | PCGamesn, jaké hry hrají na PC – metacritic

Jaké hry hrají na PC

Contents

Série Homeworld je jednou z nejznámějších a milovaných strategických sérií v reálném čase a vývojář Blackbird Interactive konečně dodává pokračování-10 let po Relic doručeno HomeFront 2. Může se pochlubit expanzivní kampaní, kooperačním režimem se strukturou Roguelike a nové bojové systémy, které jsou postaveny na 3D balistického systému, Homeworld 3 vypadá jako každý kousek, na který fanoušci franšízy hry čekali. Pokud to, co jsme o tom již hráli, je nějaká náznak, HomeWorld 3 by mohl být jedním z Nejlepší hry RTS z roku 2023.

Nejlepší nové PC hry 2023

Zůstaňte aktuální s nejlepšími novými PC hry kolem tohoto roku, takže vám nechybí nejčerstvější zážitky, na které můžete utratit těžce vydělané hotovost.

Publikováno: 31. srpna 2023

Jaké jsou nejlepší nové PC hry 2023? Možná jste právě byli zaplaceni, tlustý bankovní účet s virtuální dosh, nebo se prostě chcete dostat do nejnovějších PC her, protože jsou, dobře, nové a lesklé.

Je to všechno v pořádku a dobré, počínaje dalším odvážným kolem PUBG, přičemž se začne novým 100hodinovým fotbalovým manažerem, nebo ještě další The Elder Scrolls V: Skyrim Adventure, ale stejně jako my milujeme nastavení mammots, je tu spousta nových PC hry, které budou více než dodat vaši herní oprava. Nechcete být osobou, která teď není známo, ano?

Nejlepší nové PC hry v roce 2023 jsou:

Nejlepší nové PC hry: Osoba sedí v kokpitu své lodi a dívá se na planetu z oběžné dráhy

Starfield

Pokud jste někdy snili o tom, že se vezmete na hvězdy ve své vlastní kosmické lodi, zkoumání planet, těžebních zdrojů a … jíst sendviče, pak to není mnohem lepší než Starfield. Naše recenze Starfield Review hovoří o vznešených cílech hry – dává vám svobodu dělat, jak se vám líbí, zatímco pomalu obíháte poněkud zajímavý příběh, vesmírná hra bere to, co Bethesda Game Studios dělá nejlépe, a odpálí to do velké černé černé barvy.

Pokud jste právě zahájili své dobrodružství, máme zde průchod Starfield, který vám pomůže na vašich cestách, a spoustu nejlepších stavích Starfield, takže si můžete vzít cokoli, co na vás vesmír hodí.

Moře hvězd

Pokud chcete zažít klasický JRPG, aniž byste se museli vyrovnat s datovanou mechanikou, bylo moře hvězd Sabotage Studios inspirováno některým z nejlepších žánrů jako Chrono Trigger a Super Mario RPG, aby tuto éru znovu prožilo tuto éru. Naše recenze Sea of ​​9/10 Sea of ​​Stars zdůrazňuje, že mnoho vývojářů vyzkoušelo svou ruku při opětovném vytvoření nostalgie těchto her Super NES, ale jen málokdo se to podařilo přesvědčivě udělat.

Úžasná umělecká aktiva Sabotage Studios v kombinaci se skladbami z primárního skladatele Chrono Trigger, Yasunori Mitsuda, se mísí a vytvoří brilantní tahovou RPG. Můžete dokonce sbírat relikvie Sea of ​​Stars, abyste změnili způsob hraní hry, což vám umožní přizpůsobit zážitek podle vašich představ. Máme také seznam míst Sea of ​​Stars Rainbow Conch, pokud se snažíte najít všech 60 z nich na vlastní pěst.

Obrněné jádro 6

Než se legendární japonský vývojář stal známý pro své hry Souls, jejich nárok na slávu pramení z dlouhodobé obrněné série Core Core. Poprvé vydáno v roce 1997, obrněné jádro umožňuje hráčům žít své mechové sny, když staví obřího robota, který bude plýtvat svým zlým robotickým protějškem. Po 11 letech od poslední hry Mainline má od softwaru zbrusu nové publikum fanoušků. Jak zdůrazňuje naše recenze 8/10 Armored Core 6, AC6 se nesnaží být hra Souls, je to jednoznačně obrněná základní hra v každém smyslu slova.

Délka obrněného jádra 6 by měla trvat většinu hráčů těsně necelých 20 hodin, ale hra byla navržena pro více her, protože existují různé mise, konce a mechové části, které se mají odemknout. Když už mluvíme o obrněných částech Core 6, robotická hra vám dává spoustu možností, jak stavět radikálně odlišné mechy. Od zbraní AC6, jako jsou raketové odpalovací zařízení a brokovnice, až po obrněné upgrady OS Core 6 OS, které drasticky zvyšují schopnosti vašeho mecha, mohou být vaše následné přehrávání zcela odlišné pouhým výběrem nových částí.

Přímá tváře, zelená pleťová postava s červenou a stříbrnou pásma přes jeho hlavu pohladí na mimo obrazovku v jedné z nejlepších nových PC her, Baldur

Baldurova brána 3

Naše Baldur’s Gate 3 Review to podporuje jako jednu z nejlepších PC her roku, a to díky jeho různým výsledkům, zajímavých (a někdy otravných) společníků a skutečnosti, že si můžete vypracovat svůj zážitek BG3, jak uznáte za vhodné.

Na základě dungeonů a draků 5e je Baldur’s Gate 3 přístupná jak pro DND veterány, tak pro nováčky, a nemusíte hrát hru Larian Studios před tímto – díky své pohlcující zkušenosti s RPG, což z ní činí jedno z nejlepších RPG hry kolem, dozvíte se vše, co potřebujete, když jdete.

Nové PC hry, Diablo 4

Diablo 4

Diablo 4 je prvních 10/10, který z dlouhodobého hlediska zdobí web, ale v našem přezkumu Diablo 4 nestojí moc v tom, aby toto rozteč bylo dokonalé jako editor zpráv Lauren: „Diablo 4 ztělesňuje podstatu toho, co Dělá Diablo tak skvělým, vzal nejlepší prvky svých předchůdců a sešili je dohromady, aby vytvořili neustále se měnící, neustále se vyvíjející chiméru, že se nemůžeme dočkat, až se hrajeme na nadcházející roky.“

Pokud už nepotřebujete přesvědčivější, pak jsou zde naše tipy Diablo 4, jak začít, včetně toho, jakou třídu Diablo 4 si vybrat, a zda Diablo 4 přichází na Game Pass.

Nové PC hry, The Outlast Trials

Pokusy Outlast

Pokud hledáte hororovou hru, kterou si můžete hrát mezi přáteli, The Outlast Trials je perfektním kooperačním zážitkem pro děsivý a rušivý pohled na události před původními hrami Outlast. Když se vydáte do tajného zařízení s příslibem jasnější budoucnosti, které rychle zmizí, když jste nuceni k experimentům s kontrolou mysli a vymývání mozků.

Chcete -li uprchnout ze zařízení a vrátit se do společnosti, musíte vy a čtyři přátelé soutěžit v řadě pokusů a výzev, které se vyhýbají strašidelným příšerami a přijímání morálně ohrožujících rozhodnutí – vše ve jménu vědy.

Nové PC hry, remake systémového šoku

Remake systémového šoku

Ačkoli to moc neodděluje od originálu, remake systémového šoku přináší grafiku a hratelnost hry, dává jí mírnou výhodu a dělá z ní důkladně příjemnou hru FPS. Přestože se naše recenze našeho systému System Shock Review dotkne zastaralé mechaniky, kterou remake přenáší vpřed, je tu pro nováčky hodně lásky k jedné z nejlepších PC her všech dob, když bojujete s kyborgům v zběsilém závodě, abyste zastavili zničení Země, aby zastavili zničení Země.

Nové PC Games Street Fighter 6

Street Fighter 6

Nyní je to hra, která vítá nováčky, pokud nejste obeznámeni s touto bojovou hrou, je nyní čas na úder dovnitř. Naše recenze Street Fighter 6 zdůrazňuje, kolik se hra naučila z předchozích splátek, a vytvoří hloubkovou kampaň s kontrolním systémem, který oslovuje nováčky, ale výzvy bojuje proti veteránům z hry. Pokud uvažujete o tom, že to víří, tady je náš seznam úrovní ulice a seznamem Street Fighter 6.

HONKAI STAR Rail Nové hry

Hvězda honkai

Dorazila nová hra Anime z Hoyoverse, studio za Genshin Impact a Honkai Impact 3., a tentokrát se pustíme do vesmíru s taktikou založenou na tahu a celou řadou nových postav. Hankai Star Rail hraje jako Trailblazer, vezme na Astral Express, lodi, která cestuje vesmír v této hře na otevřeném světě, plnou nových nepřátel a rohů, které je třeba prozkoumat.

Pokud se chcete ponořit dovnitř, podívejte se na náš seznam úrovní HONKAI Star Rail a nejnovější kódy Honkai Star Rail, a pokud právě začínáte, zde jsou dosud nejlepší Comps týmu Honkai Star Rail Comps.

Star Wars Jedi Survivor Nejlepší nové hry na PC

Star Wars Jedi: Survivor

Ačkoli hra Star Wars se dostala na trochu skalního začátku, našli jsme se v našich Star Wars Jedi: Survivor Review, prohloubení fantazie Jedi Power a rozšiřování na světě. Existuje mnohem více hodin, jak se ponořit do přeživšího než jeho předchůdce kvůli oblasti otevřeného světa a všech nových šéfů Jedi Survivor. Začněte s našimi hvězdnými válkami Jedi Survivor Tipy a triky, všechny dostupné barvy světelného meče a všechny kosmetické a oblečení Cal Kestis.

Dredge - nejlepší nová rybářská hra na PC

Hloubit

Překvapivé indie zasáhlo dredge, kombinuje relaxační koníček rybolovu a hrůzu otevřených moří v mrtvých nocích. S okouzlujícími postavami a silným vyprávěním běžíte po celou dobu, jste pověřeni chytáním ryb a dokončením úkolu pro místní obyvatele, cestování na různé ostrovy, abyste se dozvěděli více o minulosti souostroví děsivých souostroví

Přestože Dredge má okamžiky tiché samoty, hrozba hodin zaškrtnutí v pozadí, okraj noci se vtáhne a často jste uvízli v moři s číhajícími příšerami a strašidelnými zjeveními strašidelných lodí.

Nejlepší nová hra 4x na PC

Věk zázraků 4

Pokud jste po strategické hře, nová fantasy herní věk zázraků získala nadšené recenze, zejména náš vlastní věk divů 4 recenze: „Toto je nepochybně nejlepší 4x hra, kterou jsem hrál v letech a poskytoval špičkový průzkum, Boj a diplomacie spolu s obohacujícím a dynamickým systémem přizpůsobení.„Se zlepšenou mechanikou přizpůsobení a frakcí a přesvědčivým průzkumným, bojovým a diplomatickým systémům není divu, že věk zázraků 4 zaútočil na parní grafy.

Nové hry - Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Nejnovější hra Capcom, která získala léčbu remake, je Resident Evil 4 a remake vykonává skvělou práci při opětovném vytvoření magie původní hry. Náš recenze Resident Evil 4 Remake, vždy definovaný jako více akce než hrůza, říká, že „Toto je sladké místo mezi akcí a hrůzou, kterou se Resident Evil vždy snažil najít – Resident Evil 4 Remake to ve skutečnosti dělá ještě lepší než RE4 (The První).“

Pokud jste přesvědčeni o tom, že to uděláte, zde jsou všechna místa Resident Evil 4 Remake Blue Medallion a jak vyřešit puzzle kostela v RE4. Pokud jste ve hře nebo sérii nováčkem, zde jsou nejlepší zbraně Resident Evil 4 Remake a kolik kapitol je v RE4.

Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty

Pokud jste fanouškem populárních hack-and-slash herních dynastie válečníků, ale stejně jako bojové a rozlehlé hry Open World of Souls, pak budete milovat dlouho: Fallen Dynasty. Někteří z Wo Long: Fallen Dynasty Bosses, kteří hrají jako neznámý voják během The Yellow Turban povstání, jsou založeni na romantice tří království Luo Guanzhong – Připravte se na boj proti legendárním válečníkům a démonickým zvířatům.

Naše recenze Dlouhé padlé dynastie to popisuje jako „důkladně příjemnou duši s intenzivně zábavnou bojovou mechanikou.„Pokud máte rádi, že přijímáte dynastii, která je Long Fallen, zde jsou nejlepší kouzla a podívejte se na požadavky systému Dynasty pro dlouhé dynastie, abyste zjistili, zda to dokážete spustit.

Nové hry PC - synové lesa

Synové lesa

Při sledování nesmírně populární hry na přežití, lesa, přistáváme zpět na území kanibalu, abychom stavěli, prozkoumali, prozkoumali a přežili hrůzy a tajemství, dobře, les. Přestože je hororová hra v raném přístupu, naši synové recenze Forest tvrdí.“

Pokud jste hráli les, můžete očekávat hodně z toho samého, ale drsnější sezónní systém, díky kterému je přežívající zimu hořkým bojem kvůli zamrzlým jezerům a zmenšujícím se zdroj. Pokud začínáte, zde jsou naši synové lesních tipů a vše je třeba vědět o synech lesní mapy.

Tady to máte, nové PC hry, které byste měli hrát hned teď. Nyní přiznáme, že jsme byli dříve trochu osvědčiví: nové PC hry nemusí nutně smetanou plodiny osobního počítače. Z tohoto důvodu byste se měli houpat podle našeho seznamu nejlepších starých her pro klasiku a nejlepší PC hry všech dob, nebo dokonce zkontrolovat nebo sbírat bezplatné online hry, není nutné stahovat.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jaké hry hrají na PC

Najděte svou další hru pro jakoukoli platformu. Filtrujte podle platformy, žánru nebo roku vydání.

HBD-RPG

Civilizační simulátor

Kočky ukryté na Bali

Sangoku Xiangqi

Jammo (Tyro)

Slaughter: Ztracená základna

Události na Unity Farm

Horror, Fantasy a Dash of Steampunk, události na Unity Farm je čerstvý pohled na Open World VR. Pomocí své předkové síly vrháte kouzla, překonáte nemrtvé zlo a nemilosrdné šéfy. Shromažďujte a řeší lektvary, hledejte stopy a vyřeší hádanky, aby zastavili hrozící multipokalypsu.

Řezníci ne surfování!

Řezníci ne surfování! přivede vás blázen, ale bude to také hodně legrace! V každém zápase spusťte postavu z děla a pokuste se jít co nejdále ve třech kolech. Vydělávejte dost peněz a navštivte obchod. Kupte si nová děla, vybavení a zbraně. Začněte nový zápas a zkuste se obejít po celém světě! Kromě toho dosáhne cílů, komplikujte zkoušky, vydělávejte medaile, dokončují mise. Hrajte 100% hry a získejte úctu řeznictví Don’t Surf Community!

Zabijte topulus

Ocelový roamer

Středověké království války – prolog

Ze světa

Arcana Alchemie

Zde v Allenbeek Alchemy City byl Alchemy Research aktivně prováděn od starověku a dosáhl jedinečného vývoje a dosáhl jedinečného vývoje. To však byl také příběh minulosti – nyní většina obyvatel používá SNS, socializaci a online nakupování. Alchymie je zanedbávána a tráví své dny ponořené do technologie! Vzhledem k rozvoji vědy a technologie a měnících se časů se alchymie stala zastaralým produktem! „Alchymie je úžasná technika. Je to časově uznávaná kultura, která by neměla být zastaralá!!„Přítel dětství hlavní postavy, Ruri, junior, který pokračoval ve studiu Alchemye, Kanon a Sara, která se zajímá pouze o vlastní výzkum, se pokusí oživit alchymii přeměnou. Náhodně však vytvářejí nehumánní dívku s ušima a ocasem zvířete. Život vytvořený prostřednictvím alchymie – homunculus. S jejím narozením jako příležitostí, město, přání dívek a věkem alchymie, která se chystala zastavit, se začne znovu pohybovat.

Nadcházející PC hry pro 2023 a dále

Alan Wake 2

Při pohledu na sestavu nadcházejících PC her z roku 2023 je jasné, že to bude pro platformu neuvěřitelný rok. Je tu něco pro všechny, od všech nových nadcházejících her Star Wars až po vydání, které bezpochyby bude tlačit na začlenění do našeho nejlepšího seznamu PC Games.

Pokračujte ve čtení a zjistěte naše zaokrouhlení nadcházejících PC her, o kterých si myslíte, že o nich musíte vědět. A pokud hledáte něco, co si můžete hrát, měli byste se podívat na naše tipy pro nejlepší parní hry a nejlepší hry na přehrávání na notebooku. Jinak zde je náš přehled nových PC her pro rok 2023, v pořadí pro snazší posouvání datum vydání.

Nedávné aktualizace

Náš seznam nadcházejících PC her byl aktualizován 20. září odkazem na naši recenzi Phantom Liberty.

Nadcházející PC hry pro 2023

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Vývojář: In-house
Vydavatel: CD Projekt Red
Datum vydání: 26. září 2023

Obvykle nezahrnujeme expanze do našeho kola nadcházejícího PC hry, ale udělali jsme výjimku pro Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Nejen proto, že vývojář CDPR překonal tento Spy-Thriller Story a Massive New Exměrable Oregis, ale protože studio pracovalo na přepracování srdce hlavního zážitku. Cyberpunk 2077 je bezpochyby jedním z nejlepších RPGS právě teď.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Review: „Vyvrcholení úsilí CD Projekt Red napraví zločiny náročného zahájení“

Assassin’s Creed Mirage

Vývojář: Ubisoft
Datum vydání: 5. října 2023

Ubisoft se vrací k základům s Assassin’s Creed Mirage. V posledních letech Nejlepší Assassin’s Creed Games tlačili do území Action-RPG, ale v roce 2023 bude série přijmout své kořeny tajnosti. Mirage je zasazen do Bagdádu a bude obsahovat zcela nové tajné, parkour a bojové systémy, které se zaměřují na skrytou čepel, běží přes střechy a potápí se do balíků sena-a stále ještě časné ukazatele ukazují na to, že je to mnohem menší a samostatnější zážitek.

Forza Motorsport

Vývojář: Turn 10 Studios
Datum vydání: 10. října 2023

Začátkem roku 2023 je nastavena na turn 10, aby uvolnil svůj simulační závodník příští generace, s tímto reimaginovaným denním přistáním Forza Motorsport na PC a Xbox Series X. S pokročilým poškozením automobilů, přepracovaných fyzikálních systémů, dynamičtějším systémem počasí a času a některými skutečně ohromujícími vizuálními věrnostmi, Turn 10 slibuje, že Forza Motorsport bude nejmodernější závodní hrou tam venku. A ještě lépe, bude k dispozici také prostřednictvím herního průsmyku pro PC.

Města: Skylines 2

Vývojář: Colossal Order Ltd
Datum vydání:
24. října 2023

Města: Skylines 2 je nadcházející pokračování fantastického městského stavitele, který byl propuštěn v roce 2015. Pocházející od vývojáře kolosálního řádu a vydavatele Paradox Interactive, Cities: Skylines 2 si klade za cíl být „nejrealističtějším městským stavitelem vůbec“, s vylepšenými funkcemi, které vám umožní vytvořit vlastní město „bez omezení“. Rozhodnutí, která učiníte při spravováním metropole, ovlivní to, jak se vyvíjí a roste. Sada nabídky hodně přizpůsobení a podrobnější simulace, máme každou naději, že pokračování nám umožní kreativní a nabídnout uspokojivý pocit progrese.

Alan Wake 2

Vývojář: Napravování zábavy
Datum vydání: 27. října 2023

Alan Wake 2 je jedním z našich nejočekávanějších Nadcházející hororové hry pro 2023. Zatímco Alan Wake z roku 2010 byl dobrodružstvím inspirovaným Twin Peaks se spoustou akce srdce a srdce, toto pokračování se ponoří do říší hrůzy přežití-a kvůli tomu to vypadá o to lépe. Zábava na nápravu musí na Alan Wake 2 ještě příliš odhalit, ale všechno, co jsme dosud viděli, ukazuje temné místo, na které se nemůžeme dočkat, až se ponoříme zpět.

Den před

Vývojář: Fntastic
Datum vydání: 10. listopadu 2023

Den předtím je jednou z nejvíce seznamových her ve Steam za 2023. Je to přitahováno hodně pozornosti pro svůj ohromující nereálný motor 5 vizuálních a ambiciózních design, který mísí mechaniku přežití se strukturou MMO s otevřeným světem MMO. Ale také nakreslil zdravé množství skepticismu – hlavně kvůli pozoruhodnému nedostatku hry, která byla prokázána veřejnosti. S den před tím, než se letos stane na vydání na PC, nemáme už dlouho čekat, až uvidíme, zda dokáže splnit svůj slib.

Avatar: Frontiers of Pandora

Vývojář: Masivní zábava
Datum vydání: 7. prosince 2023

S Avatarem 2: Cesta vody, která se chystá zahájit letos v prosinci, jsme doufali, že dlouho očekávaný avatar Massive Entertainment: Frontiers of Pandora by se s ním uvolnil vedle ní. Bohužel to bylo posunuto na 2023, což znamená. Ubisoft ještě musí ukázat jakoukoli hraní svého dobrodružství na Pandoře, ale očekáváme, že se to změní v následujících týdnech.

TBC 2023

ARK 2

Vývojář: Studio Wildcard
Datum vydání: TBC 2024

S ARK 2, Studio Wildcard staví na úspěchu ARK: přežití se vyvinul a dodává masivní pokračování s hromadami potenciálu. Kampaň je nastavena na hvězdu zaznamenanou ARK Superfan Vin Diesel, zatímco samotná hra bude obsahovat větší herní prostor, dynamičtější světové události a dinosaur AI a přepracované systémy progrese a přežití. Vzhledem k tomu, že ARK 2 se staví s Unreal Engine 5, by to mohla být jedna z nejlépe vypadajících her 2023 – nyní jen čekáme na datum vydání.

Counter Strike 2

Vývojář: Ventil
Datum vydání: 2023

Counter-Strike: Globální ofenzíva zůstává jednou z nejpopulárnějších her na Steam, ale je to trochu zaprášené. To je důvod, proč Valve nahrazuje CS: Go with Counter-Strike 2 letos v létě, nový Free-to-Play FPS, který je nastaven na zavedení masivních grafických a technických generálních přepracování-to vše bez narušení taktiky a skutečné střelby, která sedí na čítači, která sedí na čítači, která sedí na čítači, která sedí na čítači, která sedí na čítači, která sedí na čítači, která sedí na čítači, která sedí na čítači, která sedí na čítači, která sedí na čítači -Strikeovo srdce. V přípravě se odehrává test Counter Strike 2 Limited, ale vstup není snadné.

Flintlock: obléhání úsvitu

Vývojář: A44 hry
Datum vydání: TBC 2024

Vývojář her A44, vývojář za nádhernou duší Ashen, je zcela nový RPG, který vás uvidí, jak se pustí do rozlehlého fantazijního světa. Kde Flintlock: Obléhání úsvitu doposud upoutalo oči v rytmu do jeho boje, kde jste schopni zvládnout řadu magických zbraní a schopností odrazit mocné tvory. Flintlock: Obléhání Dawn vypadá skvěle, má zajímavý přístup k průzkumu a opravdu zabijácký boj. Zajímáme se více, když se přiblížíme k okně vydání jara 2023.

Ghostrunner 2

Vývojář: 505 her
Datum vydání: TBC 2023

Nastaví se jen rok po první hře, Ghostrunner 2 uvidíte, jak prozkoumáte více míst mimo věž Dharma, kde se komunita začíná znovu vybudovat do budoucna. Existují však nepřátelé, kteří ohrožují její nově objevenou harmonii, takže je na vás, abyste tyto rádoby udržovali na uzdě, s 505 hry, které tvrdí, že budete čelit „některým z nejtěžších soupeřů, se kterými jste se kdy setkali ve videohře“. Existuje také nový dialogový systém, který vám umožňuje (aka Jack) mluvit s více lidmi a mít větší dopad.

Hollow Knight: Silkssong

Vývojář: Team Cherry
Datum vydání: TBC 2023

Team Cherry začal vývojem DLC pro Hollow Knight, jeden z Nejlepší hry Metroidvania moderní éry a rozsah projektu se rychle vymkla kontrole. Proto dostáváme dutý rytíř: Silkssong na začátku roku 2023, plné pokračování, které představí všechny nové bojové mechaniky, postavy a světy, které se učí a prozkoumávají. Očekává se, že Hollow Knight: Silkksong bude spuštěn před E3 2023 Plán klikne na místo, ale po pěti letech čekání jsme rádi, že se můžeme vydržet, aby se tým Cherry napravil.

Strašidelný čokoláda

Vývojář: Znepokojený
Datum vydání: TBC 2023

Po neuvěřitelném úspěchu Stardew Valley má vývojář Eric „Thaceape“ Barone svobodu pracovat na tom, co chce. Což je jeden z důvodů, proč strašidelný Chocolatier tak snadno upoutal naši pozornost. V tomto nadcházejícím RPG budeme převzít roli výrobce čokolády žijícího ve fantasy hradě a už jsme do něj zamilovaní. Neposkvrněné vibrace, skvělý vizuální styl a inteligentní iterace jádrových hvězdných systémů dělají z tohoto jednoho z nejočekávanějších nových PC her.

HADES 2

Vývojář: Supergiant hry
Datum vydání: TBC 2023

Developer Supergiant Games pracuje na svém prvním pokračování. V návaznosti na masivní úspěch jeho Roguelike se Hades 2 bude uvolnit v roce 2023. Hra je připravena sledovat novou hratelnou postavu v Melinoë, nesmrtelné princezně podsvětí, a nabídne rozšířenou sadu bojových a pohybových schopností. HADES 2 má zahájit dočasný přístup koncem tohoto roku, přičemž úplné vydání je stále nastaveno jako TBC 2023.

Helldivers 2

Vývojář: Hry Arrowhead
Datum vydání: TBC 2023

Kdo by si myslel, že Helldivers 2 by mohl vypadat takto? Pokračování střelce Twick-stick 2015 vypadá docela upgrade, s něčím vibrací obranné síly Země, ale s více vtipem. Vývojář řekl, že chce, aby pokračování bylo „větší, lepší a pekelnější“ a rozhodně se zdá, že to dodává. V boji o Super Earth se zajímáte roli galaktických mírových sil a vojáků s možností spojování se až čtyřmi přáteli, aby sundal mimozemské útočníky.

Homeworld 3

Vývojář: Blackbird Interactive
Datum vydání: TBC 2023

Série Homeworld je jednou z nejznámějších a milovaných strategických sérií v reálném čase a vývojář Blackbird Interactive konečně dodává pokračování-10 let po Relic doručeno HomeFront 2. Může se pochlubit expanzivní kampaní, kooperačním režimem se strukturou Roguelike a nové bojové systémy, které jsou postaveny na 3D balistického systému, Homeworld 3 vypadá jako každý kousek, na který fanoušci franšízy hry čekali. Pokud to, co jsme o tom již hráli, je nějaká náznak, HomeWorld 3 by mohl být jedním z Nejlepší hry RTS z roku 2023.

Stalker 2: Srdce Chornobylu

Vývojář: GSC Game World
Datum vydání: TBC 2023

Už jsme měli mít Stalker 2: Heart of Chornobyl v našich rukou, i když ruská invaze na Ukrajinu vážně ovlivnila rozvoj a způsobila zpoždění do roku 2023. Stalker 2: Heart of Chornobyl však bude určitě stát za to čekat, s vývojářem GSC Game World, který tlačí na širší a rozsáhlejší vykreslování zóny vylučování Chornobylu v tomto dlouho očekávaném pokračování. Vypadá to naprosto ohromující, boj vypadá vážně a složeně a nové mutanty a anomálie jsou naprosto děsivé. Stalker 2 je jednou z nejočekávanějších her FPS roku.

Lebka a kosti

Vývojář: Ubisoft
Datum vydání: TBC 2023

Po poněkud bouřlivém rozvojovém období je Skull a Bones nastavena na plachtu 9. března 2023. Pirátský simulátor Ubisoft’s Open World přichází dlouho a letos v březnu se konečně budete moci stát kapitánem své vlastní posádky a plavit se na moři lovící poklad a bojovat s ostatními hráči. Ještě musíme hrát lebku a kosti, ale jeho poměrně široké možnosti přizpůsobení (které vám umožní pohrávat si s make -upem a designem vaší lodi) a smíchat mezi akcí PVE/PVP, jistě upoutaly nás pozornost.

Liga lamplighters

Vývojář: Schémata Harebrainge
Datum vydání: TBC 2023

LAMPLIGHTERS LEAGE je nové dobrodružství, které vypráví příběh s takovým taktickým bojem založeným na postavě. Schémata vyvinutá společností Battletech a Shadowrun Studio Harebrained Schémata nám okamžitě dala mumii, která se setkává s vibracemi XCOM jako strategii RPG, která se odehrává v alternativních 30. letech. V Lize Lamplighters League budete moci najmout tým s vlastními jedinečnými schopnostmi ve snaze o kult známý jako vyloučený soud, který ze zvuků z něj představuje významnou hrozbu. S různými místy, do kterých se můžete pustit, příběh, který slibuje spoustu intrik a šanci vyzkoušet vaši taktickou zdatnost, by to mohlo být jedno, které přidá do vašich sepisů přání.

Princip 2 Talos 2

Vývojář: Croteam
Datum vydání: TBC 2023

Princip 2 Talos 2 je ve skutečnosti skutečný! Hra logická hra je zpět s pokračováním, které „velmi (a my to velmi myslíme) rozšířit“ na originál. Více hádanek, více tajemství a také hlubší příběh, který zahrnuje záhadnou megastrukturu. Existují také nová mechanika hry, včetně gravitační manipulace a přenosu mysli.

Čarodějnice

Vývojář: Smích
Datum vydání: TBC 2023

Will 2023 bude rok, kdy konečně vidíme Witchbrook, nový život ze života z vývojáře Chucklefish? Určitě doufáme, že protože Witchbrook vypadá jako naprosto okouzlující zážitek. Převezmete roli čarodějnice při tréninku a pak budete mít svobodu definovat vaši cestu k promoci. Ohromující umění pixelů, systémy hlubokého progrese a inteligentní rozšíření všeho se zasmál. Witchbrook vypadá jako magické dobrodružství, které si nebudete chtít nechat ujít.

2024

Slavík

Vývojář: Inflexní hry
Datum vydání: 22. února 2024

Bývalý generální ředitel BioWare Aaryn Flynn přijímá žánr přežití s ​​Nightingale. Tato zbrusu nová zkušenost bude nastavena na přistání včasného přístupu v roce 2023 a uvidí vás a vaši kamarádi, kteří se stanou realwalkery – hrdinové schopni cestovat do nových zemí, když hledáte cestu zpět domů. Budete si moci vybudovat základny, založit svou postavu a pracovat s entitami kolem vás, abyste přežili nejnebezpečnější hrozby, které tento krásný fantasy svět nabízí.

Život

Vývojář: Paradox Tectonic
Datum vydání: 5. března 2024

Paradox Interactive You You s velmi krátkým upoutávkou což nám dává nahlédnutí toho, co vypadá jako alternativa k Simsům. Počáteční přívěs ukazuje virtuální dům a rodinu, s nástroji pro stavbu domu a mechaniky, které se jistě zdá, že sdílejí podobnosti s populárním životem sim. Nejvíce však vyniká, je otevřenější svět, který není na rozdíl od struktury Sims 3, s autem projíždějícím městem a záběry pláže. Nebylo odhaleno nic víc a stále čekáme na další podrobnosti, ale život u vás Určitě upoutal pozornost fanoušků Sims.

Suicide Squad: Zabijte Justice League

Vývojář: Rocksteady Studios
Datum vydání: 26. května 2023

Od vydání Batmana: Arkham Knight a Rocksteady Studios je konečně připraveno provést následné sledování něj. Suicide Squad: Zabijte Justice League Swaps Arkham za Metropolis, město podtržení od Brainiac a členů Jusice League, kteří padli pod jeho kouzlo. Převezmete roli Harleyho Quinna, krále Sharka, kapitána Boomeranga nebo Deadshota, abyste je pokusili zastavit a zachránit město, pracovat samostatně nebo se třemi přáteli.

Svornost

Vývojář: Firewalk Studios
Datum vydání: TBC 2024

Concord zatím právě měl upoutávku na upoutávku a odhalil, že je to nový sci-fi střelec s vážně skvělými vibracemi. Je to multiplayerové FPS PVP, ale kromě toho opravdu nevíme, co přesně budete dělat. Je to určitě dobrý teaser, takže zůstaňte naladěni na další o tomhle.

Neva

Vývojář: Nomada Studios
Datum vydání: TBC 2024

Pokud jste milovali poslední hru Nomada Studios, Gris, pak to vypadá, že Neva bude úplně váš džem. Vypráví příběh ženy, která vytváří celoživotní pouto s obřím vlkem v umírajícím světě. Je to v podstatě hra o vztahu mezi dětmi a rodiči, přičemž se musíte starat o mladého vlka, protože roste na pozadí devastace životního prostředí.

Věže Aghasby

Vývojář: Dreamlit Inc
Datum vydání: TBC 2024

Věže Aghasba pocházejí z nového studia s názvem Dreamlit Inc. Uvidí vás, jak stavíte vlastní obrovské osídlení a související ekosystémy na fantasy ostrově. Můžete si vytvořit svou civilizaci, jak chcete, ale budete muset přemýšlet o údržbě ekosystému ostrova současně. Pokud tak neučiníte, budete mít doslovné bohy, na které byste odpověděli, což je docela převzetí vašeho obvyklého městského stavitele.

Ultros

Vývojář: Hadoque
Datum vydání: TBC 2024

Další nové studio s další novou hrou zde. Ultros je popisován jako „psychedelický sci-fi sidescroller“ a pokud se jeden podíváte na tento snímek obrazovky výše, budete vědět proč. Hrdina Ouiji havaruje svou loď na kosmickém sarkofágu, který se tak stane, že nese starověkou a velmi zlou entitu známou jako ultros. Potom se chytí ve věčné smyčce, z níž bude muset vymanit. Je to tedy mechanik hry založený na smyčce, který zahrnuje objevování tajemství a odemknutí různých schopností.

TBC

Dragon’s Dogma 2

Vývojář: Capcom
Datum vydání: TBC

Je to už příliš dlouho od prvního spuštění dogmatu draka v roce 2012, ale konečně dostáváme pokračování. Systém pěšáku je zpět a pomáhá vám prostřednictvím vaší cesty přes tento pohlcující fantasy svět. Jsou ovládány AI, ale mají vaše záda. Boj také vypadá skvěle, s Capcom slibuje, že zvyšuje jak akce, tak boje vedle systému pěšáky pro toto vysoce očekávané pokračování.

Fairgames

Vývojář: Útočiště
Datum vydání: TBC

Fairgame $ – jak je to oficiálně stylizované – je nová hra louh z nového studiového útočiště Jade Raymonda. Narodilo se to z touhy gangu vytvořit hru PvP s vznikající hrací karanténou, kde se rozpadnete do zakázaných míst po celém světě. Otevřená cenu a trezory, vyplňte své kapsy a dokonce objevte skryté plány miliardáře pro tajné věci na cestě.

Maratón

Vývojář: Bungie
Datum vydání: TBC

Marathon je oživením Bungieho střelce, který se vyvíjel před Destiny. Je to extrakční střelec, hádáme se v žíle úniku z Tarkhova nebo duhové šest extrakce. Už milujeme umělecký styl a se střelbou Bungie na srdce bude tento, na který bude věnovat pozornost.

Kovová zařízení pevná delta: hadí jedlík

Vývojář: Konami
Datum vydání: TBC

Kovová zařízení Solid Delta: Snake Eater je dlouho očekávaný remake kovového ozubeného kola solidní 3. Podle vývojáře to bude věrná rekreace příběhu, ale nabízejí hráčům vyvinuté hraní a vizuální prvky. Při pohledu na některé z dosud snímků obrazovky je to také docela věrný protecal některých z těchto původních prostředí.

Phantom Blade 0

Vývojář: S-hra
Datum vydání: TBC

Phantom Blade 0 je RPG Hack-N-SLASH, který je „duchovní znovuzrozením původního dešťového blodu“. Je to vytvoření nereálného motoru 5, což mu umožňuje být mnohem větší a bohatší než zdrojový materiál, aniž by ztratil jádro. Nastaveno ve světě Phantom, smícháte čínské kungfu s okultním uměním a dalšími silami, díky nimž je Phantom Blade 0 trochu jinak. Hrajete jako Assassin, Soul, který byl orámován za vraždu patriarchy silné organizace známé pouze jako řádek. Technicky byl přiveden zpět z mrtvých, ale nyní zbývá jen 66 dní, aby zjistil, kdo ho na prvním místě zarámoval.

Revenant Hill

Vývojář: Společnost slávy
Datum vydání: TBC

Zatímco Revenant Hill může vypadat jako noc v Woods 2, není to ve skutečnosti to je vlastní věc. Přichází k vám od spolutvůrců noci v lese, a proto umělecký styl. Ale je to vlastně nastaveno v roce 1919 a vidí, jak hrajete jako větvičky, malá kočka, která musí najít způsob, jak se setkat, když sova začne požadovat nájemné na mokrém protokolu. Ať už to roste plodiny, zjistit, co duchové chtějí, čtvercový tanec s vačice nebo učení hexů, to je opravdu na vás.

Mořský meč

Vývojář: Obrovská oliheň
Datum vydání: TBC

Bylo by vám odpuštěno, kdybyste si mysleli, že to byla cesta 2. Je to blízko a vyrobené některými stejnými lidmi. Sword of the Sead vám přináší obří chobotnice, která doposud vydala Abzu a The Pathless, a vidí vás hrát jako postavu zvanou Wraith. Přibližujete se kolem opuštěné říše na vznášejícím se mečeru (ano, čtete to správně) a prozkoumáte nekropoli bohů, ale také se snažíte vyhnout leviathanům, kteří tam přebývají. Vypadá to výjimečně krásně a Zen, a nemůžeme se dočkat, až uvidíme více.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.