Nejlepší otevřené světové hry pro Android – Android Authority, 12 nejlepších PS5 Open World Games září 2023 | Načtení

12 nejlepších PS5 Open World Games září 2023

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je exkluzivní PS5, který se může pochlubit Marvel Madness. S celou řadou her Spidey, které jsou již k dispozici ve franšíze, je to vítaný doplněk k nejnovější konzoli společnosti Sony, která má hráče, kteří se houpají přes New York City jako nikdy předtím. Miles Morales je zcela nový Spider-Man s různými silami a současným pohledem na Marvel Games.

15 Best Open World Games pro Android

Genshin Impact Best Open World Games pro Android

Otevřené světové hry jsou zajímavé. Hráči mají na dosah ruky celý herní svět. Mohou prozkoumat, dělat příběh, dělat boční úkoly a obecně chodit po světě her. Grand Theft Auto III revolucionizoval žánr a jedna z nejpopulárnějších her na světě, Minecraft, je také otevřený svět. Mechanik otevřeného světa najdete ve střelcích, RPG, dobrodružných hrách a nejrůznějších dalších žánrech. To znamená, že si toho musíte vybrat. Zde jsou nejlepší hry Open World pro Android.

Chtěli bychom věnovat čestné uznání Ni No Kuni: Cross Worlds (Google Play). Je to zbrusu nový gacha RPG s průzkumem otevřeného světa podobného dopadu Genshin. Budeme na to dávat pozor, abychom zjistili, zda je hodné vytvořit úplný seznam.

Nejlepší otevřené světové hry pro Android

 • ARK: Přežití se vyvinulo
 • Baldur’s Gate: Enhanced Edition
 • Crashlands
 • Nevyhladí (dvě hry)
 • Gangster Vegas: Svět zločinu
 • Dopad Genshin
 • Grand Theft Auto Series (pět her)
 • Minecraft
 • Oceanhorn
 • Old School Runescape
 • Pokemon Go
 • Portální rytíři
 • Sky: Děti světla
 • Terraria
 • Věž fantazie

ARK: Přežití se vyvinulo

Cena: Zdarma hrát / 4 $.99 za měsíc / 39 $.99 za rok

ARK: Survival Evolved je dobrodružná hra s otevřeným světem s přežitím a dalšími prvky hry. Hráči se snaží přežít krajinu s životem dinosaura. Můžete postavit základnu, zkrotit různé dinosaury pro své vlastní použití, řemeslné věci a stavět věci. Navíc existuje sociální prvek. Můžete si hrát s (nebo proti) jiným hráčům a dokonce se připojit k kmenům pro více kooperativní hry. Hra může hrát s volitelným předplatným. Předplatné uděluje body a spojení dvojí zkušenosti a připojení k lepším serverům. Upřímně řečeno, opravdu ji nepotřebujete, abyste si hru užili.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition

Cena: $ 9.99 s nákupy v aplikaci

Baldurova brána: Enhanced Edition je přístavem populárního otevřeného světa RPG od začátku roku 2000. Má dlouhý, složitý příběh spolu s masivním světem, který můžete prozkoumat ve svém volném čase. Je to věrná rekreace originálu a hraje stejně jako původní bez dotykové obrazovky. Doporučujeme to na větších displejích, protože uživatelské rozhraní může být trochu zaplněno. Jinak se jedná o vynikající zážitek z RPG. Existují nákupy v aplikaci, ale pro svou postavu si můžete koupit pouze hlasové balíčky. Hra také zahrnuje všechny DLC z originálu. Hra neviděla aktualizaci od roku 2018, ale vývojáři pracují na poměrně velké opravě v době tohoto psaní.

Crashlands

Cena: 6 $.99

Crashlands je jednou z skutečně skvělých her s otevřeným světem na mobilu. Je to dobrodružná hra s prvky RPG. Hráči nakonec uvízli na planetě a musí načíst balíčky, které slíbili doručit. Existuje více než 500 položek, které lze řešit, velký svět k prozkoumání a hráči mohou dokonce stavět základny a krotké stvoření. Například hra zahrnuje cloudovou úsporu a podporu napříč platformami. To je ten, do kterého si můžete potopit zuby a hrát si velmi dlouho. Je také zdarma, pokud používáte hry Google Play.

Nevyhladí (dvě hry)

Cena: 4 $.99 každý

Don’t Starve: Pocket Edition a Don’t Starve: Shipwrecked jsou dvě vynikající hry pro přežití otevřeného světa. . . Během prozkoumávání herního světa existují věci, které můžete sbírat, řešit a stavět. . Jedinou skutečnou nevýhodou jsou ovládací prvky. Ovládací prvky dotykové obrazovky jsou trochu ify, ale na ovladači hraje mnohem lépe.

Gangster Vegas: Svět zločinu

Cena: Zdarma hrát

Gangster Vegas: Svět zločinu je jednou z nejstarších her s otevřeným světem na Androidu. Je to riff z populární franšízy Grand Theft Auto. Hráč je upuštěn do města a může projít městem podle libosti při dokončení misí dějových dějů a vedlejších úkolů. Existuje také řada mini-her, jako je kasino, závodní výzvy, sběratelské předměty a další věci, které udržují hráče zaneprázdněni. Bledne ve srovnání s naprostou velikostí a hloubkou konzoly nebo PC hry, jako je Grand Theft Auto 5, ale je to obsluhovatelná náhrada a dobrá otevřená světová dobrodružná hra se střelcovými prvky.

Zkuste to také:

Dopad Genshin

Cena: Zdarma hrát

Genshin Impact je jednou z novějších mobilních her na otevřeném světě. Je to velmi připomíná Zeldu: Breath of the Wild. Získáte obrovský otevřený svět, který můžete prozkoumat, a můžete se plazit přes každý palec. Hra vám dokonce dává kluzák, který usnadňuje procházení na větší vzdálenosti. Pokud jde o hratelnost, jedná se o akční RPG s některými lehkými prvky gacha. Extra postavy odemknou skrz questy, spíše než je tahají s penězi jako většina gachů. Oceňujeme si pozornost na detaily v tomto a mělo by to zůstat populární a dobré po dlouhou dobu.

Grand Theft Auto Series (pět her)

Cena: 4 $.99-$ 6.99 každý

Na tento seznam samozřejmě uvádíme automatické automatické automobily. Grant Theft Auto III modernizoval žánr otevřeného světa a ano, je to na mobilu spolu s Grand Theft Auto: San Andreas, Vice City, Liberty City Stories a Chinatown Wars. Většina lidí ví, jak funguje GTA. Získáte plný přístup do masivního města. Existují boční úkoly, mise dějových dějů a různé mini-hry, které vás pobaví, zatímco postupujete ve hře. . Hry se pohybují od 4 $.99 až 6 $.99 bez nákupů v aplikaci. Rockstar Games má také Bully (Google Play Link), hra s otevřeným světem, kde ovládáte studenta místo gangstera nebo gangsteru. Kterákoli ze šesti her vytváří vynikající zážitky z otevřeného světa.

Minecraft

6 $.99 s nákupy v aplikaci

Minecraft je jednou z nejpopulárnějších her s otevřeným světem na jakékoli platformě. Režim přežití je čistě otevřený svět. Můžete těžit zdroje, řešit věci, stavět věci, zabíjet padouchy, chodit na rybaření a dokonce přejít na alternativní světy. Existuje kreativní režim, který je otevřený svět, ale je to spíše zážitek z karantény než otevřený svět. Můžete hrát sólo nebo s přáteli a stavět nějaké opravdu směšné věci s trpělivostí. Hra je 6 $.. Jsou zcela volitelné. Existuje také Minecraft Earth (Google Play Link), pokud chcete hrát hru ve skutečném světě.

Oceanhorn

Cena: ZDARMA / 5 $.49

Oceanhorn je dobrodružná hra podobná sérii Legend of Zelda z hlediska mechaniky. Hráč dostane řadu ostrovů k prozkoumání; Každý z nich je jeho vlastní malý otevřený svět. Existují různé hádanky, mini-hry a věci, které lze sbírat spolu s příběhem. Nejpravdivější definicí slova to není technicky otevřený svět, protože existuje více oblastí. Můžete je však prozkoumat, jak se rozhodnete, abyste získali stejný účinek. .

Old School Runescape

Cena: .99 za měsíc / 99 $.99 za rok

Screenshot 2023

Runescape je jedním z nejpopulárnějších MMORPG všech dob. Existuje také téměř 20 let. Je to otevřený svět MMORPG se sólovou i kooperativní hrou. Existuje spousta misí a úkolů, které si můžete zahrát, předměty, které chcete sbírat, vybavit a další. Hra má také jednu z nejhlubších ekonomik poháněných hráčkou jakékoli hry. Verze zdarma zahrnuje většinu hry. Získáte další dovednosti, větší svět, více úkolů a 400 dalších bankovních slotů, pokud jdete s předplatným službou. . . .

Více her Android zde:

Pokemon Go

Cena: Zdarma hrát

Pokemon Go může být nejvíce otevřená světová hra vůbec. Hráči prozkoumají skutečný, skutečný svět a používají funkce rozšířené reality ve hře. Existují tělocvičny a poke zastávky po celém skutečném světě a vy tam cestujete v reálném životě, abyste bojovali nebo sbírali předměty. Hra se z prvních dnů vyvinula docela. Můžete bojovat s trenéry, převzít tělocvičny, sbírat předměty, chodit kolem k vylíhnutí vajec a dokončit mise ve hře. Hra má příležitostnou chybu a dlouhodobí hráči jsou trochu vyhořeli, ale hra je zábavná a rodina vhodná.

Portální rytíři

Cena: 4 $.

Portal Knights je Action RPG s otevřeným světem s některými prvky sandboxu. Má všechny obvyklé věci RPG, jako je progrese úrovně, děj, boje šéfa a spousta věcí, které můžete sbírat. Hra však zahrnuje režim Crative, kde si můžete postavit svůj vlastní ostrov a svět je náhodně generován hodně jako Minecraft. Můžete také hrát také s multiplayerem s jinými lidmi. . Můžete to také hrát zdarma s Google Play Pass.

Sky: Děti světla

Zdarma hrát

Sky: Děti světla je v tomto žánru něco trochu jiného. Je to hra s otevřeným světem, ale necítí se jako zážitek z GTA nebo Minecraft. Místo toho hráči unášejí po celém světě, aby prozkoumali všechny své zvláštnosti. . Puristé to tedy nemusí identifikovat jako skutečnou hru otevřeného světa. V každém případě je to opravdu příjemné a my se nám docela líbí umělecký styl a atmosféra tohoto. Je to mnohem uvolněnější než většina ostatních v žánru.

Terraria

Cena: 4 $.99

. Probíhá ve 2D světě místo 3D světa, ale stále máte spoustu svobody prozkoumat, jak si vyberete. Hra zahrnuje budovu, řemeslné, těžbu, boje šéfů a nejrůznější další aktivity. Získáte také přizpůsobitelné ovládací prvky a různé velikosti světa pro případ, že chcete něco obrovského nebo menšího. Hra byla úplně přepracována, ne příliš dávno a nyní je v podstatě na stejné úrovni jako PC verze hry. Je to určitě jeden z velikánů v žánru. Tento je také zdarma prostřednictvím Google Play Pass, pokud jej máte.

Věž fantazie

Cena: Zdarma hrát

Tower of Fantasy je MMORPG s otevřeným světem. Hraje a cítí se trochu jako dopad Genshin, ale myslíme si, že Genshin má trochu více polštiny. . Hráči mohou vytvořit své vlastní postavy a také je přizpůsobit. Existují také některé prvky gacha, ale většinou je to pro zbraně. Bojové ovládací prvky jsou primárně akční RPG, kde se potulujete, hledáte nepřátele a využíváte své schopnosti k jejich porážce. Rozhodně není těžké se do toho dostat a je to docela zábavné, jakmile to uděláte.

Pokud jsme pro Android zmeškali nějaké skvělé hry s otevřeným světem, řekněte nám o nich v komentářích. .

Děkuji za přečtení. Vyzkoušejte to také!

12 nejlepších PS5 Open World Games září 2023

Je čas prozkoumat a navigovat obrovské herní pozemky s tímto definitivním seznamem nejlepších her PS5 Open World, od akčních dobrodružství po střelce první osoby.

PS5 Open World Games: Spider-Man skočí přes stranu budovy

Publikováno: 4. září 2023

Open World Games, i když není žánr sám o sobě, je populární koncept, kde hráči mohou hru prozkoumat volně a plnit cíle spíše tekutou než strukturovanějším přístupem nalezeným v jiných hrách. Proto budete chtít znát všechny Nejlepší hry Open World PS5 Open World hrát na konzole.

PS5 není pro tento koncept některých z nejlepších her s otevřeným světem žádným cizincem. Pro náš seznam jsme vybrali tituly (z nichž některé najdete v našich nejlepších hrách a nejlepších hrách PS5 Games), které určitě stojí za hraní. . Jaké jsou nejlepší hry PS5 Open World?

Zde jsou nejlepší hry PS5 Open World, které si můžete hrát:

 • Elden Ring
 • Horizont zakázán West
 • Cyberpunk 2077
 • Umírající světlo 2
 • Ghost of tsushima ředitel je řez
 • Diablo 4
 • Assassin’s Creed Valhalla
 • Cesta bez cesty
 • Démonovy duše
 • Nesmrtelný fenyx stoupá

PS5 Open World Games: Pokorní bojuje s masivním medvědem v Elden Ring

1. Elden Ring

Pokud jste velkým fanouškem Soulslikes a ještě jste nehráli Elden Ring, kde jste byli? Tato potrestání Open World Action RPG opravdu otestuje vaši trpělivost, ale stojí to za to, věřte nám.

Mapa nikdy nekončí, šéfové Elden Ring jsou nároční a úkoly jsou, co byste od hry tohoto kalibru očekávali. Elden Ring je snadno jednou z nejlepších her, které jsme letos měli, a fanoušci Open World to musí vyzkoušet.

Nevěřte nám? Podívejte se na naši recenzi Elden Prsten.

PS5 Open World Games: Aloy uteče od obrovského vylepšeného mamutího v Horizontu zakázané West

. Horizont zakázán West

Pokračování do roku 2017 Horizon Zero Dawn, zakázaná West se v první hře zlepšuje ve všech směrech. Dostaneme nový příběh zahrnující Aloy, který směřuje na západ, abychom zjistili, co se děje s tímto robotickým dinosaurským pustinou, a vylepšenou mechanikou, jako je lezení.

Fanoušci první hry budou chtít tento zážitek chtít co nejdříve zachytit, protože je to všechno, co jsme se poznali a milovali z partyzánských her a dalších. Více o tom si můžete přečíst v našem horizontu zakázané West Review.

PS5 Open World Games: Turista vyfotí na ulicích neonových lehkých v Cyberpunk 2077

3. Cyberpunk 2077

Možná jste zpochybňovali naše rozhodnutí fackovat Cyberpunk 2077 zde, zejména po jeho zklamání, ale vyslechněte nás.

Od upgradu příštího generace se Cyberpunk rozhodl udělat to, co slíbil před těmi lety před všemi lety. S šumivým futuristickým otevřeným světem, který nezklame, řada misí a vedlejších úkolů a podmanivých postav, nikdy nebyl lepší čas skočit do Night City.

4. Umírající světlo 2

Potřebujete nějaké mozky ve vašem životě? Pak umírající světlo 2 může být jedem, který právě teď potřebujete, zejména pokud jste si přečetli naše recenze umírajícího světla 2. Tento velký otevřený svět zombie RPG staví na původní hře, ale rozšiřuje ji.

. Navíc, s novými expanzemi, Dying Light 2 je perfektní hra PS5 Open World PS5 pro ty, kteří hledají trochu další akce v jejich životě.

PS5 Open World Games: Spider-Man střílí web při létání přes New York v Spider-Man Miles Morales

5. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je exkluzivní PS5, který se může pochlubit Marvel Madness. S celou řadou her Spidey, které jsou již k dispozici ve franšíze, je to vítaný doplněk k nejnovější konzoli společnosti Sony, která má hráče, kteří se houpají přes New York City jako nikdy předtím. Miles Morales je zcela nový Spider-Man s různými silami a současným pohledem na Marvel Games.

Developer Insomniac pokračuje s pavoučí velikostí se solidním úvodem do Miles Morales v této samostatné hře, která nabízí otevřený průzkum světa napříč velkým jablkem.

PS5 Open World Games: Astronaut prochází světem v žádném člověku

. Sky žádných mužů

Vývojář Hello Games vydal tuto nekonečně procedurálně generovanou hru v roce 2016, ale naštěstí, zatímco každá aktualizace byla zdarma, stejně tak i upgrade PS5. Otevřený svět téměř nedělá tuto herní spravedlnost vzhledem k tomu, že ve vesmíru Sky No Man’s Sky’s Universe je více než 18 novin.

K tomu jsou čtyři pilíře; Přežití, boj, obchodování a průzkum a to vše dostává prostor pro stoupání v této neuvěřitelné rozloze hry.

Nejlepší hry PS5 Open World: Jin drží zbraň v duchu Tshuisma

7. Ghost of tsushima ředitel je řez

. V tomto vstupu do nejlepších her PS5 Open World se hráči stanou Samurai, Jin Sakari, za úkol chránit ostrov Tsushima před invazí mongol v Japonsku.

S nastavením otevřeného světa je toho hodně práce a je to vaše cesta k výběru. Edice režiséra Cut je úplná upgrade PS5, která nabízí nový další obsah a také využívá úplné technické schopnosti PS5 Behemoth.

Nejlepší hry PS5 Open World: Lillith je vidět

8. Diablo 4

Jako ARPG se Diablo 4 odlišuje od zbytku her na tomto seznamu, i když je to skutečně obrovské a umožňuje vám prozkoumat pět regionů na jeho mapě, jak se vám líbí. S více obsahem než některými ostatními hrami otevřených světových her na tomto seznamu, obrovským množstvím opakovatelnosti a tun hloubky, je Diablo 4 titulem nutností play. Je to také pekelně dobrý příběh, který zažívá na vaší cestě k koncové hře Diablo 4, který vás udrží celou cestu skrz celou cestu.

Pokud preferujete hry shora dolů, Diablo 4 je pro vás, protože je to jedna z nejlepších RPG shora dolů na PS5 a jedna z nejlepších her na otevřeném světě, která se má zavést. Pokud přemýšlíte o potápění, použijte náš seznam nejlepších tříd Diablo 4.

PS5 Open World Games: Eivor bojuje s Kassandrou v Assassinu

9. Assassin’s Creed Valhalla

Pokud jsou vikingové a norské mytologie trochu z vás, pak je Assassin Creed Valhalla hra, kterou byste měli hrát. .

Fascinující historické prostředí, úhledná stealth mechanics a směšně obrovský svět k prozkoumání.

PS5 Open World Games: Ninja s lukem a šipkou v bezprostředních

10. Cesta bez cesty

Když se držíme mýtického tématu, přesuneme se na nezávislou hru Pathless od Developer, Giant Squid. V The Pathless, hráči převzali kontrolu nad lovcem, kterého se připojil její orla, když se pustí do dobrodružství přes obrovské lesy, louky a tundry, když lovíte způsob, jak zvednout kletbu na ostrově, který se ocitnete sami sebe.

Skvěle chváleno za svůj krásný design, je Pathless plná možností, hádanek a boje, když hráč prochází svou vlastní cestou touto legendární zemí.

PS5 Open World Games: Voják se připravuje na boj proti hrozícím monstrum v démonu

11. Démonovy duše

Jediný záznam na tomto seznamu, který je remake, Demon’s Souls, spuštěný podél konzoly a zcela přepracoval klasickou hru PlayStation 2009 s ohromujícími vizuálními a výkonnými schopnostmi, které jsou k dispozici pouze na konzole PS5.

Je to neuvěřitelně komplikované fáze a cesta probíhající ve hře způsobuje mírně odlišný otevřený světový zážitek, protože je o více než deset let starší než zbytek, ale výzva je skutečná a neuvěřitelně prospěšná.

PS5 Open World Games: Hráč bojuje s medvědem v nesmrtelném fenyxu

12.

A konečně, dalším startovacím titulem pro PS5 byl nesmrtelný Fenyx Rising, dříve známý jako Bůh a Monsters a náš třetí vstup od vývojáře, Ubisoft.

Hrajete jako Fenyx, z řecké mytologie a podobně jako naše další záznamy z Ubisoft s Assassin’s Creed and Far Cry, když dokončíte cíle napříč otevřeným světem, vaše postava roste v síle a schopnosti porazit vyšší síly. Ocenil za svůj pulzující design, dobrodružný hraní a za to, že jsem byl docela vtipný.

Nyní je čas, abyste se tam dostali a prozkoumali, když dojdeme na konec našeho nejlepšího seznamu her Open World PS5 Open World. Jak vidíte, je tu spousta pro vás potopit zuby a velké obrovské světy, které si můžete užít. Proč se podívat na nejlepší hry PS5 RPG, které můžete hrát pro více pohlcujících světů, aby se ztratili?

Grace Dean Grace píše o herních a technologiích po většinu jejího žurnalistického života. Naleznete ji hraní Call of Duty s přáteli a psaní o Starfield a dalších střeleckých hrách.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.