Nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap (září 2023) | Ginx Esports TV, nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap a jak je čelit – dot esports

Nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap a jak jim čelit

Tech průvodci

Nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap (září 2023)

Ruel Butler

EA FC24 Průvodce

Většina hráčů v Marvel Snap podstoupí podobnou zážitek z nového hráče. Začnete milující karty jako Hulk, které na desku upustí masivní statistiky. Pak si pomalu uvědomíte, že karty bez schopností jsou jasně nižší než karty se schopnostmi, i když má posledně jmenované o něco nižší statistiky. Pak objevíte Patriot a všechno přichází plný kruh!

Patriot je karta, která jednorázově vyrábí karty jako Shocker, Cyclops a věc životaschopná v konkurenční hře. Nejen životaschopné, ale meta-definující! Paluby Patriot jsou neuvěřitelně silné a lze je plně hrát na naklonění do archetypu nebo spárované s kartami jako Silver Surfer pro ještě více kombo šílenství. Pokud tedy chcete získat nekonečnou hodnost pomocí karet bez schopností, zde jsou nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap, které můžete začít používat!

Obsah

 • Nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap
  • Standardní Patriot Deck
  • Patriot + Silver Surfer Deck
  • Vícenásobné výhry Patriot

  Nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap

  Marvel Snap

  Jak již bylo zmíněno, Patriot Buffs na každé kartě bez schopností dvou moci. To zahrnuje jak základní karty, jako je výše uvedený Shocker a karty vytvořené mláďatem, veverka, ultron a další. Patriot funguje nejlépe v balíčku s mnoha kartami nulové schopnosti, které lze buffed. Budete také chtít zvážit zvýšení potenciálu buffů pomocí karet jako Blue Marvel, Onslaught a Mystique.

  Standardní Patriot Deck

  Standardní paluba Patriot nemá žádné honosné triky ani bláznivé komba a jen se snaží dostat karty a budovat je. To se provádí třením spousty žetonů přes debrii a veverka a zvyšuje váš buff potenciál kartami jako Kazar.

  Standardní seznam paluby Patriot:

  Patriot + Silver Surfer Deck

  Pokud samotný Patriot nestačí podmínkou výher, proč do paluby nepřidat další podmínku výhry? Silver Surfer je samo o sobě neuvěřitelně silná karta, a když jsou spárovány s Patriotem, věci se staly ještě šílenějšími. Budete chtít strávit svou ranou hru vyvíjet každé místo před použitím séra na kola pět. To vám umožní hrát Wong a Silver Surfer na konečném zatáčce pro maximální potenciál buff.

  Seznam Patriot + Silver Surfer Deck List:

  Vícenásobné výhry Patriot

  Marvel Snap

  Tři nebo čtyři podmínky výhry pro vás stále nestačí?! Pokuta! Mít každou podmínku výhry v celé hře na jednom balíčku! Tato paluba Patriot je frankensteinovou ohavností sestavení, které bude muset být pilotováno velmi pečlivě, aby bylo dosaženo slušných výsledků. Při hraní obyčejné paluby Patriot se vaše výherní stav opravdu nezmění. S touto palubou však možná budete muset svou strategii přizpůsobit a více se naklonit do konkrétního výherního stavu, v závislosti na toku hry.

  Seznam vícenásobných výherních podmínek Patriot Deck:

  A to jsou nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap!

  Pro více zpráv Marvel Snap se nezapomeňte podívat na naši vyhrazenou sekci nebo se podívejte na některé z našich průvodců a tutoriálů těsně níže:

  Velké bazény BADS & CARD –

  Nejlepší paluby –

  Herní průvodce –

  Nákupní průvodce –

  Tech průvodci

  Ruel Butler

  Napsal Ruel Butler

  Ruel je spisovatel na volné noze, který obsah publikoval na více vážených webech, včetně Den of Geek, Qooapp, Fandomspot, Zenplus a další. Je to fanatik gachy na plný úvazek, který je v současné době závislý na Hvězdově Hvězdné železnici. Během čekání na vzpamatování jeho průlední síly stráví čas dosažením nekonečného hodnosti v Marvel Snap nebo bojovat s nejnovějším tera raid den v Pokémonovi Scarlet a Violet. Milovník všech věcí Nintendo a Anime, Ruel je připraven pokrýt nejnovější vydání a cokoli nového, co upouští jeho oko! Můžete se k němu také dostat na Ruelbutler.com.

  Nejlepší paluby Patriot v Marvel Snap a jak jim čelit

  Podceňovaná postava Marvel, ale velmi výkonná karta Snap.

  Obsazení postav od Marvel Snap

  Když fanoušci Marvel myslí na vlastenecké superhrdiny, je tu jeden, který na mysli skočí. Ale není to nejmocnější vlastenecký hrdina Marvel Snap, Digitální karta Battler, který se od jejího spuštění v roce 2022 nadále rostl v popularitě.

  Když Marvel Snap Hráči si myslí na mocnou vlasteneckou postavu, jejich mysl pravděpodobně skočí na Patriot. The Young Avenger je karta celé paluby a metas může být postaven díky jeho schopnostem, což z něj činí jednu z populárnějších karet hry.

  Tady je vše, co byste měli vědět o Patriot, palubách postavených kolem něj a jak ho čelit Marvel Snap.

  Schopnosti Patriot Card v Marvel Snap

  Patriot se může zdát jako slabá karta na první pohled, díky jeho třem energii a jen jedné síle. Ale jeho skutečná síla spočívá v jeho textu schopnosti.

  Elijah Bradley, lépe známý jako Patriot, dá plus-dva sílu všem vašim kartám bez schopností. To zahrnuje základní karty jako Wasp, Misty Knight, Shocker a Cyclop.

  To vytváří několik velmi zábavných kombinací pro Patriot, aby se s nimi opravdu způsoboval zmatek. Ačkoli snadno čelí, můžete zachytit soupeře mimo dohled s dobře vytvořenou palubou Patriot, která měla maximalizovat energii na více místech.

  Patriot strategie v Marvel Snap

  Strategie s Patriotem je v textu schopností. Chcete hrát co nejvíce karet bez schopností. To znamená, že se synergizuje s několika kartami, zejména ty, které se jinak nepoužívají příliš často jako Shocker a Wasp.

  Můžete buď zachránit Patriot pro poslední hru na šest, abyste mu zabránili v tom, aby jeho trvalé schopnosti odebraly Enchantress nebo Rogue, nebo ho můžete hrát brzy vedle karty, jako je Cosmo, aby se zabránilo tomu, aby se to stalo a zachránila otočení šest pro velké hry jako doktor Doom, Ultron nebo nápor.

  Nejlepší kombo synergie s Patriot v Marvel Snap

  Patriot komba s poměrně několika kartami v Marvel Snap. Zde je jen několik, které zdůrazňují jeho schopnost:

  • Veverka dívka
  • Mystika
  • Mister zlověstný
  • Dumat
  • Debrii
  • Ka-Zar
  • Blue Marvel
  • Doktor Doom
  • Ultron
  • Útok

  Squirrel Girl je skvělá s Patriotem, protože na dvou dalších místech upustí dvě veverky bez schopnosti, což vám dá nejméně tři síly na každém z těchto míst pouze za jednu energii. Debrii funguje stejně, hraje skálu na dalších dvou místech, zatímco Mister Sinister a Blood budou hrát své vlastní kopie bez schopností.

  Mystique může být Patriot’s Ultimate Combo, protože replikuje jeho pokračující schopnost poskytnout všechny vaše neabtorické karty plus čtyři sílu a mohou být dále roztvořeny jinými kartami jako Ka-Zar, Blue Marvel nebo Poprch.

  Mezitím můžete budovat jakoukoli jinou hratelnou kartu, která přichází bez schopností začít. Aktuální karty v Marvel Snap Bez schopností není následující:

  • Vosa
  • Misty Knight
  • Ostuda
  • Cyclops
  • Věc
  • Ohavnost
  • Hulk

  Nejlepší paluby Patriot Marvel Snap

  Standard Patriot

  Vosa Misty Knight Ostuda Mystika Vlastenec Bouřka
  Debrii Ka-Zar Blue Marvel Doktor Doom Útok Ultron

  Toto je docela standardní paluba Patriot, většina hráčů série tři by měla mít karty. Cílem je naplnit vaši desku kartami jako Wasp, Misty Knight a Shocker, než hrajete Patriot na třetí, následované Mystique ve čtvrtém zatáčce.

  Poté můžete buď použít Blue Marvel, abyste mohli budovat každou kartu, nebo Ka-Zar, aby budovali všechny jedno energetické karty a poté je dokončili vyplněním desky Ultron’s Drones, které jsou celá jednoná energie.

  Můžete také použít Storm na třetím tahu a pak na chvíli zapomenout na ten pruh, protože můžete použít doktora Doom nebo Ultron k hraní karet bez schopností do něj, aniž byste museli hrát samotný pruh.

  Můžete alternativně přehrávat nápor do patriot nebo mystique pruhu, abyste zdvojnásobili své onngoings, aby poskytli plus-čtyři na všechny karty bez schopností.

  Patriot Leech

  Vosa Veverka dívka Misty Knight Mystika Vlastenec Debrii
  Shang Chi Věc Blue Marvel Pijavice Ohavnost Ultron

  Jeden z nejpopulárnějších paluby Patriot na nevyužitých.GG, tento je podobný ostatním sestavením Patriot, pouze používá pijavice.

  Nejrychlejším způsobem, jak nechat soupeře zachytit, když hraje na palubu Patriot, je, aby měli pro ně kouzelník nebo nepoctiví bez pultu. Obě karty odstraní vaše pokračující schopnosti a učiní všechny karty, které jste hráli, docela k ničemu bez jejich Patriot Buffy.

  Tento balíček však také používá Shang Chi jako zálohu, aby vytáhl jakékoli velké karty, které soupeř hraje. Cílem je však naplnit svůj balíček kartami, které neabilizují, přehrát Leech na pět, aby odnesli jejich potenciální kouzelníku nebo nepoctivou hru, a pak spolu hrát jak Patriot, tak Mystique, aby najednou přidali spoustu energie najednou celou spoustu energie.

  Patriot Wave

  Vosa Veverka dívka Misty Knight Ostuda Mystika Vlastenec
  Mávat Ka-Zar Blue Marvel Doktor Doom Útok Ultron

  Hlavním rozdílem v tomto balíčku je, že používá Wave na třetí místo místo Patriot, aby vám umožnil hrát jednu z velkých karet velmi brzy na čtvrtém tahu, jako je Doctor Doom.

  Můžete naplnit dva pruhy svými doomboty, které nemají schopnost, a pak je pracovat na jejich leštění v průběhu zbytku hry.

  Jak čelit Patriot Marvel Snap

  Jak je uvedeno výše, Enchantress a Rogue jsou absolutní noční můrou pro paluby Patriot. Enchantress odstraní všechny probíhající schopnosti v místě, které hrála, zatímco Rogue bude přímo nahoru probíhající schopnost z nepřátelské karty. Oba z nich zničí váš den opravdu rychle při hraní Patriot.

  Leech je také úlovek pro hráče, kteří se snaží ušetřit svou nejlepší hru pro šest za Turn. Pokud vidíte desku plnou malých karet bez schopnosti, použijte Leech na pět, než mohou Patriot, a to opravdu zkazí celý svůj plán.

  Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

  Nejlepší Marvel Snap Patriot Deck

  Nejlepší Marvel Snap Patriot Deck: Základní karta Patriot Card Art se přiblížila na Patriotově tváři a štít

  Znát to nejlepší Marvel Snap Patriot Deck Seznam je zásadní, pokud chcete používat karty, které by neměly místo v jiných listinách paluby, kvůli jejich nedostatku schopností. Patriot je tříkoná jednorázová karta, která má trvalou schopnost budovat všechny karty bez schopností s mocí +2, což znamená jinak nemilované karty jako Wasp, Misty Knight a Cyclops může vidět nějakou dobu hraní.

  Patriot paluby patří mezi nejlepší paluby Marvel Snap právě teď, ale to, zda se na chvíli drží, je další otázka. Vypadá to, že se jeho čas zmenšuje, protože do hry se přidává více karet s fantastickými schopnostmi, ale v době psaní můžete tento jednoduchý balíček hrát v jedné z nejlepších karetních her pro nějaké rychlé horolezectví. Zde je nejlepší balíček Marvel Snap Patriot, který využívá některé stejné karty, které najdete v našem seznamu balíčku Marvel Snap Silver Surfer pro hru zdarma PC.

  Nejlepší seznam Patriot Deck List

  Nejlepší seznam balíčků Marvel Snap Patriot je:

  • Vosa
  • Misty Knight
  • Mister zlověstný
  • Ostuda
  • Mystika
  • Stříbrný surfer
  • Vlastenec
  • Dumat
  • Cyclops
  • Blue Marvel
  • Séra
  • Ultron

  Máte zde dvě metody vítězství. Jeden se točí kolem Silver Surfer a druhý se zaměřuje na Ultron, v závislosti na tom, jak hra proběhla do doby, kdy dosáhnete, zatáče. Většina karet mluví sama za sebe; Hrajte Wasp, Misty Knight, Mister Sinister, Shocker, Cyclops a Blood brzy, aby naplnili palubu, zajistěte, abyste měli patriot nebo modrý zázrak, pak Mystique a Silver Surfer pro maximální buff.

  Pokud však věci nejdou podle plánu a ty ty karty časy nenakreslíte, můžete použít jakoukoli kombinaci Patriot, Mystique a Blue Marvel, následovanou Ultron, aby rychle vyplnila desku výkonným jedním- nákladové drony od Ultron. V ideálním případě nechcete hrát Patriot až do konečného otočení, takže váš soupeř je oklamán v myšlení, že ho ještě nemáte.

  Zde jsou klíčové interakce:

  • Wasp, Misty Knight, klon Mister Sinistera, Shocker a Ultron’s Drones, kteří jsou hoštěni Patriot.
  • Hrajte Mystique ihned poté, co Patriot klesne, nebo pokud nekreslíte Patriot, po Blue Marvel. Ujistěte se, že hraje před Silver Surfer.
  • Hrajte Ultron, pokud vaše deska není tak plná, jak byste chtěli, a máte Patriot dolů.
  • Blue Marvel je v podstatě zálohování, pokud nenakreslíte Patriot.

  Alternativy Patriot Deck

  Existuje také spousta dalších karet, které můžete použít také v tomto balíčku, pokud nemáte všechny požadované inkluze. Pokud jste během prosincové sezóny nezískali stříbrný surfař a nedostali jste ho přes sběrnou stopu, můžete se vzdat pobora a stříbrného surfaře, abyste se místo toho soustředili na jedinou palubu Patriot. Zde je několik dalších inkluzí, které je třeba zvážit:

  • Útok
  • Debrii
  • Veverka dívka
  • Věc
  • Valkyrie
  • Neviditelná žena
  • Doktor Doom

  Nyní znáte nejlepší balíček Marvel Snap Patriot, ujistěte se, že jste aktuální na všech kartách v každém bazénu Marvel Snap, protože tam jsou hodně z nich. Pokud právě začínáte, proč se podívat na náš seznam úrovní Marvel Snap, který pokrývá všechny karty v Pool One?

  Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.