Nejlepší parní hry Zombie Co-op Steam?, 22 nejlepších zombie her na Steam | Diamondlobby

22 nejlepších zombie her na Steam

Komentář se zhroutil.

Nejlepší parní hry Zombie Co-op Steam?

Hledám nějaké dobré kooperační zombie hry, které si mohou hrát s malou skupinou přátel.

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2
Umírající světlo
Definitivní edice mrtvého ostrova
Definitivní vydání mrtvého ostrova Riptide
Mrtvý rostoucí 3

Jakékoli další dobré kooperační zombie hry, které stojí za hraní/nákup?

Komentář se zhroutil.

Cry of Fear nemusí být nutně zombie, ale je to moc zábavné.

Komentář se zhroutil.

Komentář se zhroutil.

Obě zabíjející podlahy jsou zábavné!
Call of Duty World at War (nacistický zombie režim) je také zábavná a navíc je zde několik vlastních map/modů
Série nacistické zombie armády, může vás také zajímat
Resident Evil 6 je zábava hrát s jiným freindem, jeho svinstvo, ale je zábavné se smát a hrát
A poslední, co mám, je mrtvá rostoucí série

Komentář se zhroutil.

prvotní obavy hehe

Komentář se zhroutil.

Ahoj. Ze seznamu, který jste zmínili (dobrý seznam: d), se vám zdá, že si užijete Zombie hry FPS, takže bych navrhl, abyste vyzkoušeli hru s názvem „No More Room in Hell“, je to trochu pomalejší než hry, které jste zmínili, a má jinou atmosféru. Je to zdarma na páře.

Tam je tato hra s názvem „Contagion“, hra FPS Zombie, ale má smíšené recenze na Steam. Někteří říkají, že jeho nejlepší hraní s přáteli, jiní říkají, že se tomu vyhněte.

Další hra, kterou jsem si užil hraní s přáteli, se jmenuje „Project Zomboid“, ačkoli tato hra je hra pro přežití zombie a už nějakou dobu to bylo v raném přístupu.

To je vše, na co teď mohu myslet.

Komentář se zhroutil.

 • Nákaza
 • Projekt zomboid
 • Trilogie armády zombie

Komentář se zhroutil.

Zabíjení podlahy 2.

Komentář se zhroutil.

Zabíjení podlahy 1 a 2

Komentář se zhroutil.

Nákaza je zábavná hra na přežití, která se mi opravdu líbila jeho cool, která může Pvp Aswell za 10 $, rozhodně to stojí za to

Killing Floor 2 je opravdu zábavná, je tak uspokojivá hrát podle mého názoru, není to hra rané hry pro hraní, prostě postrádá mapy bankomat.

Komentář se zhroutil.

Counter Strike: Nexon Zombies

Komentář se zhroutil.

Hodně se mi líbilo Black Ops 2, ale lepší se dostat k prodeji, protože si myslím, že jsou stále docela drahé; P

Komentář se zhroutil.

Tento komentář byl smazán před 4 lety.

Komentář se zhroutil.

Hm, existují nějaká omezení, jako je pouze místní/online co-op? Nebo počet hráčů? Podle her, které prezentujete, jen předpokládám, že hledáte hry online co-op.

 • RE5/RE6 (ačkoli RE5 technicky není Zombie Game): 2 hráčský kooperační režim pro příběh a žoldák. Až 4 hráči v některých konkurenčních režimech. Může být docela zábavná, pokud nemáte problém s ovládacími prvky.
 • Žádná další místnost v pekle: Jak uvádí Wildkiller předtím, než se jedná o pomalejší přístup pro Zombie Games. Neexistuje žádný režim příběhu, ale existuje několik map založených na objektivu, kde může dokončení trvat od 15-60 minut. Zaměřte se na přežití a boje na blízko (pokud nehrajete jeden z hloupých neomezených serverů munice, které zabíjejí skutečný účel hry) až 8 hráčů. Animace vypadají, jakkoli někdy podivně.

Kromě toho existuje také některé zábavné místní koo-op zombie hry, i když jsou hlavně pro dva hráče. Nemůžu si vzpomenout více a v tuto chvíli nemáte přístup k mé knihovně. Může něco přidat později.

Komentář se zhroutil.

Zdroj paniky zombie
V PEKLE UŽ NENÍ MÍSTO

Pokud hrajete Cry of Fear. Porazte to prosím v jednom hráči. První Cuz 2 Player Co op je. SpoilersssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssSssssSssSssSSSSSSSSSSSSSSss
Jeden hráč dozadu

Komentář se zhroutil.

Většina komentářů je skvělá!
Zjistil jsem, že tento seznam je velmi užitečný. http: // chaos-gamerz.com/5-best-zombie-her-bever/

Na PC však pár není k dispozici. SWAP State of Decay 2 za sod 1, protože to ještě není uvolněno.

Komentář se zhroutil.

Nákaza byla skvělá, dokud se tým nerozpadl a nový personál zavedl několik posledních aktualizací, které hru rozbily, než ji opustili. Jedinou hrou, kterou mohu říci, je konečná a nejvíce přizpůsobitelná pro váš vkus a vizi dokonalého zážitku z přežití zombie, je projekt Zomboid, který má také multiplayer (může být kooperací na místně hostovaném serveru chráněném heslem pro přátele).
Také můžete trochu hrát Zafehouse: Diaries in Co-op, sdílet vaši obrazovku svým přátelům a nechat je rozhodnout, co jejich postavy udělají každý otočení. Hra se skládá z vydávání příkazů pozůstalým a čtení jejich hodinového protokolu o tom, jak to šlo a co se stalo v minulém tahu/hodině. To se nemusí cítit velmi pohodlné, ale zkusil jsem to a byla to hodně legrace a pouze „DM“ potřebuje hru 🙂

Komentář se zhroutil.

Tento komentář byl smazán před 3 lety.

Komentář se zhroutil.

Zobrazení 1 na 17 z 17 Výsledek

[Pokorná pára] Super Monkey Ball Banana Blitz H.

5 komentářů – poslední příspěvek před 2 hodinami od FreshDuke

[Humble Bundle] August 2023 Humble Choice (#45).

455 komentářů – poslední příspěvek před 3 hodinami od Aragon789

22 nejlepších zombie her na Steam

Diamondlobby

Zombie hry jsou docela specializovaný žánr, ale staly se ultra populární kvůli veškerému úspěchu, který měl koncept na velké obrazovce (kino) a na počátku 90. let. Vývojáři by otevřeli svou mysl a vyčistili jedinečný zvrat, jak může dojít k apokalyptickému scénáři s jednoduchou mutací nebo virem.

Existuje jen několik her zombie, z nichž si můžete vybrat ve srovnání s jinými populárnějšími herními žánry, ale my jsme přišli s hrstkou her, které můžete vyzkoušet a uspokojit žízeň po těle.

Náš seznam 22 nejlepších zombie her na Steam se liší ve hře, žánrech a nákladech, takže nejsou zvláště v žádném pořadí zařazeny.

Některé hry mohou být nabité akční, děsivé, komediální nebo dokonce matoucí. Stručný přehled každé hry vám umožní zjistit, zda máte zájem o základní prvky hry nebo ne.

Rychlá navigace ukázat

Umírající světlo

Umírací světlo 1

Žánr Zombie, přežití, hrůza
Kam Koupit? Parní
Vývojář Techland
Délka 17 hodin pro hlavní příběh; 50+ pro dokončení
Datum vydání 26. ledna 2015
Multiplayer? Ano

Dying Light je hra první osoby Zombie Adventure Set v post-apokalyptickém otevřeném světě překročení zombie.

Hra je neuvěřitelně řízena příběhem pro hru, která má spoustu akce kvůli svému zaměření na parkour. Hrajete jako hlavní protagonista, budete se pustit ze světa a pokoušet se přežít proti TechlandJedinečný pohled na zombie.

Zombie v této hře jsou schopny běžet jako blázen a obvykle se drží v hordách. Představují také jedinečné nebo speciální zombie, které mají jedinečný způsob boje proti nim. Hra představuje tyto zombie s příběhem o tom, jak se věci objevily a jak mutovali.

Dying Light má jeden z nejlepších příběhů vůbec, a to je určitě hra, kterou musíte vyzvednout, pokud jste fanouškem zombie her a rychle se rozvíjejícími akčními dobrodružstvími. Bojový a pohyb jsou ve hře velmi plynulý a stává se návykovým bodem, kdy chcete prozkoumat každý centimetr post-apokalyptického světa.

Umírací světlo má také pokračování s názvem Dying Light 2: Zůstaňte lidskou. Hlavní příběh pokračování není spojen s hlavním příběhem prvního; Existuje však několik dialogů, které zmiňují minulost, ale nic příliš důležitého. Můžete začít s obou hru, ale určitě bych navrhl přehrát první titul jako první.

Hra je jen okamžitá klasika, a pokud se vám ten první nelíbí, nebude se vám taková druhá líbit.

Pokud se bojíte hraní, protože by to mohlo být příliš děsivé, nebuďte. Umírací světlo se více zaměřuje spíše na rychlou hraní hraní než na házení levných strach do hry. Vaše srdce určitě začne závodit, jakmile vás hordy začnou honit.

FRANCHISE RESIDENT Zla

Resident Evil Village

Žánr Akce, hrůza, přežití
Kam Koupit? Parní
Vývojář CAPCOM CO., Ltd.
Multiplayer? Ne

Nikdy nemůžete mít nejlepší seznam zombie, aniž byste zmínili franšízu Resident Evil. Franšíza Resident Evil umístila zombie na mapu v průmyslu videoher. V závislosti na tom, která hra Resident Evil hrajete, se hratelnost může lišit.

Hry Old Resident Evil, které byly přepracovány.

Celý příběh rezidentního zla neustále roste, ale všechny hry lze hrát bez hraní ostatních.

Kromě vývoje postav vracejících se postav, jako je Leon z Resident Evil 2, 4 a 6, lze každou hru hrát jako samostatný příběh (příběh, který může samostatně stát sám).

Hra se točí kolem protagonisty, který řeší hádanky a bojuje s zombie, které se zároveň nečekaně skrývají.

Procházíte oblastmi a bojujete s šéfy a zároveň získáváte dostatek zdrojů k boji proti nim, když představují nové a silnější nepřátele nebo vám dávají obtížnější scénáře k překonání.

Existují jedinečné zbraně, které budete muset najít a pomoci vám pomoci při porážce šéfů. Hra zkouší správu zdrojů na test, zejména pokud chcete hrát na těžší úrovni obtížnosti.

Navrhuji vyzkoušet Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 4, Resident Evil 7 a Resident Evil 8, pokud chcete zažít úžasný příběh s momenty chlazení páteře mezi nimi.

Resident Evil 5 a 6 může mít nízké recenze, ale je to pouze proto, že se hra rozvětvila z jádra her Resident Evil a učinila je více akčními nabity.

Obě hry mají režim kooperace, který je stále zábavný pro ty, kteří tuto sérii milují a chtějí ji hrát s někým jiným.

Projekt zomboid

Projekt zomboid

Žánr Přežití, zombie, otevřený svět, 2d
Kam Koupit? Parní
Vývojář Nezávislý kámen
Datum vydání 8. listopadu 2013
Multiplayer? Ano

Project Zomboid je hra s karanténou Open-End. Někteří hráči by se mohli grafikou vypnout, ale hry, jako jsou tito. Hra vás staví na náhodné místo při přehrávání nejlepšího pohledu na mapu a budete se muset pokusit přežít zombie apokalypsu hledáním zásob a vytvořením základny.

Hra má hluboký systém dovedností, díky kterému se cítí jako hra RPG. Budete mít spoustu dovedností na úrovni do šesti hlavních kategorií – pasivní, obratnost, boj, tvorba, střelná zbraň a přežití. Tyto dovednosti se zvyšují, když prozkoumáte oblasti, bojujete s zombie, řemesle nebo dokonce při čtení knihy.

Project Zomboid se také spoléhá na svůj hluboký systém řemesel, který je ve většině her přežití docela běžný, ale úroveň hloubky je daleko mimo grafy. Určitě budete zkoumat většinu z těchto online, jakmile se začnete na hře spojit.

Když se projekt Zomboid vydal, ještě neměli multiplayer, ale nyní můžete hrát projekt Zomboid v místním nebo online multiplayeru a pokusit se přežít se svými přáteli. Jakmile se hrajete jako tým, je vše jednodušší.

Dayz

Dayz

Žánr Přežití, zombie, otevřený svět
Kam Koupit? Parní
Vývojář Bohemia Interactive
Datum vydání 14. prosince 2018
Multiplayer? Ano

Dayz je hra na přežití otevřeného světa. Hra se náhodně mýlí za to, že je bitevní royale, protože odráží část jeho hraní.

Dayz staví hráče proti sobě na serveru, kam může kdokoli vstoupit, dokud nebude plný. Nezáleží na tom, v kolik je čas, ale jakmile hrajete, vaše tělo zůstane uvnitř hry, i když odejdete.

Cílem je najít položky, které přežijí. Najdete zdroje jako jídlo a zbraně, na které se můžete zásobit, a setkáte se s ostatními hráči, kteří se snaží udělat to samé.

Správa vašeho hladu a žízeň je faktorem při boji proti ostatním hráčům a přidává do vašich typických bitevních her Battle Royale úplně jiný zážitek.

Budete také muset spravovat své zdroje, jako jsou zbraně, munice a vybavení. Celým cílem hry je přežít a pokusit se hrát tak, jak chcete, a ponořit se do post-apokalyptického scénáře.

Zombie se budou potulovat kolem mapy, zatímco se pokusíte uklidit zdroje. Tyto zombie nepředstavují žádné významné potíže, ale zvyšuje to k ponoření, které hra doufá.

7 dní do smrti

7 dní do smrti

Žánr Přežití, zombie, otevřený svět
Kam Koupit? Parní
Vývojář Zábavní kuplíři
Datum vydání 14. prosince 2013
Multiplayer? Ano

7 dní na zemřít je další hra o přežití otevřeného světa, jako je Dayz, ale také přidává RPG prvky a řemeslné výroby, aby do hry přidala větší hloubku. Vyberete si také servery, na které se můžete hostit nebo hrát, a můžete s sebou přinést přátele.

Hra vás nutí najít zdroje a postupovat rychle, protože vás zombie horda zaútočí každých 7 dní. Pokaždé se to zesílí a pro každý útok se budete muset připravit co nejrychleji. Budete muset postavit vlastní základnu a nastavit obranu a zároveň uchytit zdroje.

Každá akce, kterou provedete, ovlivňuje také váš postup dovedností. Například můžete zvýšit své bojové schopnosti bojem a vydělávat lepší výhody, které vám pomohou vypořádat se s zombie.

Zdroje jsou vždy klíčem k přežití a vy můžete buď zachytit zbraně a munici, nebo shromáždit materiály, abyste si vytvořili zbraně a munici sami.

Nejlepší část asi 7 dní zemřít je, že každý může být vaším nepřítelem. Pokud si myslíte, že boj s zombie horde je těžké, zkuste proti němu bojovat a napadeni jiným hráčem online.

Pokud zadáte veřejné servery, můžete je bojovat s ostatními hráči a bojovat za zdroje. Můžete zničit základny ostatních hráčů nebo ukrást jejich zdroje jako způsob postupu.

Hra má dostatek obsahu, aby vás udržovala postupující více než 100 a více hodin, a to i bez PVP (hráč vs. Hráč). Můžete také strávit více času hraním, pokud jste v budování základny a experimentujete s fyzikou hry.

Hunt: Showdown

Hunt Showdown

Žánr Otevřený svět, taktický, extrakce, smrt perma
Kam Koupit? Parní
Vývojář Crytek
Datum vydání 27. srpna 2019
Multiplayer? Ano

Hunt: Showdown je jedinečný PVPVE (hráč vs. Hráč vs. Prostředí) Battle Royale hra. Je to jedinečné, protože hra přidává cíle, jako je zabíjení šéfů nebo provádění konkrétních úkolů při hraní hry proti jiným hráčům.

Jste umístěni do prostředí otevřeného světa a kolem mapy číhají zombie. Nepřátelští hráči budou mít ve stejné hře různé oblasti tření a budete muset přijít na to, jak půjdou.

Pokud je vaším cílem dokončit cíle, jako je zabíjení šéfů, můžete k nim jít, ale bylo by to nebezpečné, protože nějaký nepřátelský hráč by mohl narušit stranu.

S týmem můžete strategizovat o tom, jak se chcete přiblížit k cíli, protože váš úspěch bude velmi závislý na tom, jak využijete výhody během bojů.

Jakmile dokončíte cíl, můžete se vydat na extrakci umístěnou někde na mapě. Opět budete muset opatrně navigovat, protože stále můžete být zabiti roamingovými hráči.

Vlevo 4 mrtvé

Vlevo 4 mrtvé

Žánr Zombie, družstvo, FPS, akce
Kam Koupit? Parní
Vývojář Ventil
Datum vydání 17. listopadu 2008
Multiplayer? Ano

Left 4 Dead je jednou z nejlepších her Valve a je pravděpodobně na seznamu nejlepších kooperačních her všech všech. I když byla hra propuštěna v roce 2008, hráči ji stále hrají desetiletí poté kvůli své návykové kombinaci akce a hrůzy. Zatímco komunita moddingu udělala hodně pro svou dlouhověkost, hra byla naprosto perfektní.

Zahájíte hru hraní se třemi dalšími hráči. Cílem vašeho týmu je dokončit jeviště při boji přes hordy zombie a přežívajících nešťastných scénářů (bojové tanky a čarodějnice). Při boji skrz vše zmíněné se stále musíte vypořádat s nepřátelskými hráči pomocí speciálních zombie, abyste narušili pokrok vašeho týmu.

Na každé mapě se na každé mapě vyzvednete zdroje jako Medkits, propanové nádrže, střelivo a zařízení, které vám pomohou projít.

Left 4 Dead nabízí spoustu různých map nebo fází a každý z nich vás staví do jiného scénáře proti Horde. Nepřátelé jsou všichni náhodně generováni, takže hra by měla mít nekonečnou opakovatelnost, pokud se nebudete nudit hratelností nebo hraní se svými přáteli.

Left 4 Dead 2 je také více leštěné pokračování prvního titulu. Nemusíte hrát první, kdo hraje pokračování. Oba nabízejí stejné základní prvky. Pokud jste tuto hru nehráli, vsadím se, že najdete přítele, který to předtím hrál a ukázal vám hru.

Dny pryč

Dny pryč

Žánr Otevřený svět, zombie, přežití
Kam Koupit? Parní
Vývojář Bend Studio
Délka 35+ hodin pro hlavní příběh; 65+ hodin pro dokončení
Datum vydání 18. května 2021
Multiplayer? Ne

Dny pryč je hra s otevřeným světem akcí. Tento post-apokalyptický svět začal pandemií, která téměř vyhladila celé lidstvo. Stejně jako umírající světlo, dny pryč se zaměřuje na svůj strhující příběh o lásce a vytrvalosti.

Hra vás tlačí až do konce, snaží se přežít, zatímco hledáte zdroje a bojujete současně. Zombie ve hře jsou divoké a přicházejí v hordách.

Pokud jste obeznámeni s hrami, jako je světová válka z nebo umírající světlo, je to více podobné jejich verzi zombie než pomalé a děsivé zombie Resident Evil.

Hra má skvělý herní design a budete se cítit, jako byste žili fantazii jejich verze zombie apokalypsy.

Stimulace je skvělá, kde existuje dobrá rovnováha mezi tím, že je grindcy, a ne jen vás tam hází. Dny pryč se rozhodně vyplatí vyzkoušet, dokonce i pro herní značku AAA.

GTFO

GTFO

Žánr Online co-op, FPS, hrůza
Kam Koupit? Parní
Vývojář 10 komor
Datum vydání 10. prosince 2021
Multiplayer? Ano

GTFO je hardcore kooperační hra první osoby. Hardcore hru ani dostatečně nepopisuje. Je to téměř jako by hra byla nemožná hra, protože byste potřebovali extrémní spolupráci s vaším týmem k dokončení úrovně.

Budete hrát jako skupinu 4-hráče a budete muset spolupracovat, abyste prozkoumali zkroucení a dokončili pracovní příkazy vydané strážcem. Sestoupíte dále po úrovních a pokaždé exponenciálně bude těžší.

Každá hra začíná po dokončení vybavení všech zbraní a nástrojů, které potřebujete pro konkrétní úroveň. Musíte komunikovat se svým týmem o tom, jak si chcete vybrat nástroje, které používáte. Každý nástroj je jiný a ve hře hraje významnou roli. Nechcete některé z nich duplikovat, protože budete potřebovat všechny výhody, kterou můžete získat.

Hraní vás nutí buď vyčistit pokoje nebo se proklouznout stvořeními, abyste se vyhnuli ztrátě munice. Správa zdrojů je v GTFO nesmírně těsná a je jedním z klíčů k dokončení úrovně. Jít utajení je často tou správnou volbou, ale věci se mohou za vteřinu rychle stát špatně.

Hra je jednou z nejlepších hardcore kooperačních her venku na Steam, takže velmi doporučuji hrát tuto hru s přáteli, kteří chtějí zažít stres a extrémní spokojenost (po dokončení).

Přehnatelnost hry vysoce závisí na tom, jak často jsou aktualizace. Každá zkroucení se mění na každé úrovni, takže je to pokaždé nový zážitek.

Zpět 4 krev

Zpět 4 krev

Žánr Zombie, střelec, online co-op
Kam Koupit? Parní
Vývojář Turtle Rock Studios
Datum vydání 12. října 2021
Multiplayer? Ano

Zpět 4 krev je neoficiální pokračování levé 4 mrtvé série. Tvůrci Left 4 Dead Series se vyvinuli zpět 4 Blood pod Turtle Rock Studios a implementovali stejné základní prvky, díky nimž Left 4 Dead byl obrovský úspěch.

Pokud jste si přečetli popis Left 4 Dead nahoře, mělo by to být v podstatě stejné. Přidali nové nepřátele, nové zbraně a zbrusu nový a vnitřní systém karet. Playstyle bude více přizpůsoben kvůli celé této cestě sestav, se kterými můžete experimentovat.

Největší vadou zpět 4 krve je však to, že speciální Riddens řízené hráčem (zombie) nejsou implementovány s kampaními.

Místo toho přidali zcela nový versus režim pro hráče hrát PVP. Koncept PVP je jedinečný, ale bylo by to skvělé, kdyby byl také k dispozici pro kampaň.

Kromě toho je hra stále neuvěřitelně zábavná, zejména s přáteli. Zpět 4 Blood je hra AAA, takže pokud jste hráli Left 4 Dead a nelíbilo se jí to tolik, navrhuji hledat další hru.

Mrtvý stoupající

Mrtvý stoupající

Žánr Zombie, akce, dobrodružství
Kam Koupit? Parní
Vývojář Capcom
Délka 12 hodin pro hlavní příběh; 70+ hodin pro dokončení
Datum vydání 13. září 2016
Multiplayer? Ne

Dead Rising má zajímavý pohled na zombie žánr. Je to hra a akce-adventure třetí osoby, kde jste uvízli v obchodě s zombie. Hraje jako kultovní Frank West, budete vyšetřovat, co se stalo v obchodě.

K nakládání s těmito zombie můžete využít téměř všechno uvnitř obchoďáku a hra vás odměňuje za prozkoumání obrovského prostředí. Systém v reálném čase dává větší ponoření, protože klíčové prvky příběhu se dějí v konkrétních dobách, kdy je Frank West na určitém místě v obchodě.

Systém úrovně také přispívá k hraní více zábavy, protože to motivuje hráče, aby se potulovali a volně rozšiřovali zombie. Hra je nepředvídatelnější než děsivá a úplně to předefinovalo zombie hry. K seriálu existuje několik pokračování a musíte začít s prvním, protože příběhy jsou připojeny. Není to však povinné, zejména pokud jste v něm pro zábavnou hru.

Stav úpadku

Stav úpadku

Žánr Zombie, přežití, otevřený svět, RPG
Kam Koupit? Parní
Vývojář Nemrtvé laboratoře
Datum vydání 6. listopadu 2013
Multiplayer? Ne

State of Decay je další typická hra založená na přežití zombie. Hra nabízí při hraní širokou škálu věcí, které mají dělat, a má pocit, že má dostatek obsahu, aby byl dokonce považován za hru na hraní rolí.

Hra se cítí neuvěřitelně plynulá pro titul mimo AAA a má také více obsahu než většina zombie her venku. Po dokončení kampaně můžete také přehrávat režimy rozkladu nebo záchranného linie.

Celkově budete hrát stav úpadku většinou pro kampaň a odemknete nové a jedinečné postavy, které se mají hrát v jiných herních režimech.

Vozidla jsou příjemným nádechem pro průzkum otevřeného světa, protože vám ušetří více času rychleji. Pokud jste tuto hru milovali, mají také pokračování, které můžete vyzkoušet.

Jsou to miliardy

Jsou to miliardy

Žánr Budování základny, zombie, strategie, kolonie sim
Kam Koupit? Parní
Vývojář Numantian Games
Datum vydání 19. června 2019
Multiplayer? Ne

Jsou to miliardy je hra zombie RTS, kde se pokusíte přežít šílené množství zombie invazí. Vybudujete svou základnu, shromažďujete zdroje, zvyšujete výrobu a pokusíte se přežít hrozbu infekce.

Říká se tomu „jsou to miliardy“, protože to velmi zveličuje šílený počet infikovaných, kteří jde proti vaší lidské kolonii. Naučíte se základní prvky jakékoli obrany věže a zároveň zcela spravujete své zdroje, upgrady a jednotkovou výrobu.

Je tu spousta věcí, na které se musíte podívat, a může být obtížné zvládnout, ale díky tomu je to návykové. Neustále najdete věci, se kterými je třeba experimentovat, zatímco se snažíte hrát režim přežití. Hra také obsahuje kampaň s více než 48 misemi, které již mají 60 hodin v hodnotě hry.

Hra je docela levná a je určitě jednou z nejvíce podceňovaných zombie her na Steam. Dokud si užijete hry RTS v neposkvrněném měřítku, jsou to miliardy, budou mít stovky hodin hry.

Rostliny vs. Zombie

Rostliny vs zombie

Žánr Obrana věže, zombie, strategie
Kam Koupit? Parní
Vývojář Popcap Games, Inc.
Datum vydání 6. května 2009
Multiplayer? Ne

Rostliny vs. Zombies je jednou z nejznámějších herních her, jaké kdy byly vyrobeny. Hra je velmi jednoduchá. Budete bránit svůj trávník proti příchozí zombie vlnu. Tyto zombie budou mít jedinečné brnění a dokonce i schopnosti. Zombie budou zobrazeny na horní části obrazovky, když se pokusí zaútočit na váš trávník.

Chcete -li bránit svůj dům před nastávajícím útokem zombie, umístíte na trávník všechny druhy rostlin, které mohou buď zaútočit, bránit nebo nabídnout nějaký obslužný program. Hra běží v reálném čase, takže budete muset být rychlí se svými rozhodnutími.

K tomu je spousta etap a každá z nich je jedinečná. Jak postupujete v kampani, získáte měnu za upgrady k napájení vašich rostlin. Můžete také odemknout různé rostliny a vložit do seznamu rostlin.

Experimentování se všemi těmito upgrady a rostlinami dělá hru šíleně návyková. S levnou cenovou značkou hry stojí za to každý cent, zejména pro ty, kteří milují hraní her Tower Defense.

Zabíjení podlahy

Zabíjení podlahy

Žánr FPS, zombie, přežití, hrůza
Kam Koupit? Parní
Vývojář Tripwire Interactive
Datum vydání 14. května 2009
Multiplayer? Ano, meziplatformový multiplayer mezi platformami

Zabíjení podlahy je v podstatě další levá 4 mrtvý klon, ale tento je více arkádový. Vaším cílem je přežít tak dlouho, jak můžete, dokud už nemůžete. Prvních několik kol bude na začátku snadná, ale budete muset vydělávat na rychlejším posílení.

Další kola exponenciálně ztěžuje hru. Můžete hrát ve skupině 6 a prozkoumat pevné a polootevřené prostředí, které máte. Zombie budou pocházet ze všech úhlů a počet zombie se zvýší, když přežijete více kol.

Je to v podstatě stejný koncept jako verze zombie Call of Duty, ale s několika dalšími kroky. Ve hře je k dispozici spousta tříd a každá z nich bude mít jedinečnou schopnost nebo sestavení, které odděluje jejich styl od sebe navzájem. Hra má také jedinečný perk systém, kde budete muset hrát tunu her, abyste se mohli vyrovnat.

Zkombinujte tyto dvě funkce a máte jedno peklo grind. I když to může trvat nespočet hodin, než se plně vyrovnáte určitou třídu, přidává celou úroveň obsahu ke konzumaci.

Určitě byste chtěli zažít hraní každé z tříd a vidět, jak se hodí k vašemu stylu hry. Můžete dokonce experimentovat s několika sestavami pohledu v kombinaci s různými zbraněmi.

Killing Floor také obsahuje versus režim, kde ostatní hráči mohou hrát jako jedinečné Zeds (jedinečné zombie) a bojovat proti týmu pozůstalých.

Série má dva tituly, zabíjení podlahy a zabíjení podlahy 2. Obě hry jsou skvělé a žádná z nich není spojena. Navrhuji hrát zabíjení podlahy 2, protože tam může být více zbývajících hráčů, pokud nemůžete najít někoho, s kým by si mohl hrát.

Night of the Dead

Night of the Dead

Žánr Zombie, přežití, budování základny
Kam Koupit? Parní
Vývojář Jacktostudios
Datum vydání 28. srpna 2020
Multiplayer? Ano

Night of the Dead je další hrací zombie hra na otevřeném světě s větším důrazem na budovu základny. Vaším cílem je přežít při zkoumání obrovského ostrova pro zdroje. Tyto zdroje budete používat k budování a upgradu základny a nakonec se udržíte správnými budovami, abyste přežili útoky zombie.

Budete také muset získat vlastní jídlo lovem, ale musíte dokonale zvládnout svůj čas, protože vaše základna může potřebovat nějakou posílení.

Hra většinou odráží předchozí hru na seznamu, 7 dní zemřít. Setkáte se však s mnoha jedinečnými zombie v noci mrtvých ve srovnání se 7 dny, než zemřete.

The Walking Dead: Telltale Games

Chodící smrt

Žánr Příběh bohatý, horor, komiks
Kam Koupit? Parní
Vývojář Skyhound hry
Datum vydání 30. října 2020
Multiplayer? Ne

The Walking Dead by Telltale Games je komiksová hra bohatá na příběh, která, když byla vydána. Hra je především o sledování cutscenes a rozhodování prostřednictvím výběru dialogu a kontrole, jak se to všechno bude hrát.

Každé učiněné rozhodnutí bude mít menší nebo silný dopad na výsledek příběhu a budete ho chtít hrát několikrát, pokud chcete vidět různé scénáře.

Hra je doslova vše o příbězích a volby dialogu přidávají úroveň ponoření do tohoto klasického příběhu komiksu Zombie. Můžete přehrát všechny scénáře, dokud nezažijete všechny vyčerpávající okamžiky. Definitivní vydání hry obsahuje všechna čtyři roční období uvnitř jedné hry s více než 50 hodinami hry v 23 epizodách.

Mrtvý za denního světla

Mrtvý za denního světla

Žánr Horor, přežití, multiplayer
Kam Koupit? Parní
Vývojář Behavior Interactive Inc.
Datum vydání 14. června 2016
Multiplayer? Ano

Mrtvý podle denního světla není technicky zombie hra a já přiznávám, že je trochu dosah, abych mohl hru dát na seznam. Hra je hra PVP, kde se čtyři přeživší pokoušejí uniknout z oblasti proti jednomu zabijáci. Pokud jde o hraní přeživšího nebo vraha.

Jediná věc, která zahrnuje zombie ve hře, je, když narazíte na vraha, který používá Nemesis. Hra spolupracovala s franšízou Resident Evil, aby přinesla ikonickou nemesis jako jedinečného zabijáka tyranu.

Jakmile budete čelit nemesis, budou kolem oblasti tření zombie. Pozůstalí musí kolem mapy opravit nejméně pět generátorů a otevřít výstupní brány, aby unikli a vyhráli. Jedinou prací vraha je lovit každého přeživšího nebo alespoň zabránit většině přeživších v útěku.

Zatímco mrtvý za denního světla není technicky zombie hra, můžete ji hrát, pokud chcete nějakou příležitostnou a vzrušující hru. Všechna mechanika je jednoduchá, ale těžko zvládnutelná. Můžete dokonce hrát jako vrah po celou dobu a hrát nemesis, takže každá hra je zombie hra.

Sniper Elite: nacistická zombie armáda

Sniper Elite nacistie zombie

Žánr Zombie, Action, Co-op, Sniper
Kam Koupit? Parní
Vývojář Povstání
Datum vydání 1. března 2013
Multiplayer? Ano, kooperační kampaň

Sniper Elite: Nacistické zombie armáda je kooperační zombie hra založená na populární sérii studia, Sniper Elite. Režim zombie mohl být DLC nebo přidanou funkcí do jejich budoucích elitních her, ale rozhodli se jej uvolnit jako samostatnou expanzi.

Hra nabízí až 4 hráče v režimu Co-op, kde projdete kampaní a zažijete příběh při trhání zombie vlevo a doprava. Můžete také hrát hru sólo, ale vyvinuli kampaň speciálně pro kooperaci.

Vzhledem k tomu, že hra je pojmenována „Sniper: Elite“, tato samostatná expanze odráží jedinečnou mechaniku odstřelování, díky níž byly jejich hry populární na prvním místě.

Můžete to i nadále vidět v této hře, ale prostřednictvím kostí se rozbíjející zabíjení s pomalým pohybem zabíjejte vačky proti zombie místo vojáků.

Psaní mrtvých: Overkill

Psaní mrtvých

Žánr Psaní, zombie, komedie
Kam Koupit? Parní
Vývojář Moderní sen
Datum vydání 30. října 2013
Multiplayer? Ne

Pokud jste hráli všechny ty zombie hry, které vidíte v arkádách, pak si tento další titul určitě zamilujete.

Psaní mrtvých: Overkill vás staví do automatizované simulace, kde na vás zaútočí zombie, ale musíte je zastřelit, než se k vám dostanou.

Místo jejich natáčení však budete muset psát slova, fráze nebo dokonce shakespearovský jazyk, abyste porazili zombie.

Budete muset napsat ty, které jsou nejblíže k útoku na vás, aby mohly být trochu chaotické. To jsou vaše typické střelce na kolejích.

Hra do hry přidává několik veselých slov, takže vás zajímá, zda jsou slova zabijáka opravdu randomizovaná. Hru můžete hrát v kooperaci dvou hráčů a vypadá to, že hrajete v arkádě se svým kamarádem, ale nemusíte kupovat kredity, abyste mohli hrát hru.

Mrtvý ostrov

Mrtvý ostrov

Žánr Zombie, Co-op, Open World, Gore
Kam Koupit? Parní
Vývojář Techland
Datum vydání 31. května 2016
Multiplayer? Ano

Mrtvý ostrov je zombie apokalypsa na ostrově Paradise. Projdete příběhem a nakrájíte zombie po cestě a přitom prozkoumáte otevřený svět až s 3 dalšími hráči na kooperaci. Vyberete si ze 4 různých znaků pro kampaň a každá z nich nabízí jinou hru.

Tyto postavy mají jedinečný strom dovedností, díky kterému se od sebe odlišují. Můžete s nimi experimentovat, dokud nenajdete správnou kombinaci pro svůj styl hry. Je to určitě jedna z nejvíce podceňovaných zombie her. Dead Island byl vyvinut Techlandem, který také vyvinul sérii Dying Light. Můžete vidět, jak dobře se zlepšili, a mrtvý ostrov byl katalyzátorem jejich úspěchu.

Arizona Sunshine – VR

Arizonské slunce

Žánr Akce, VR, Zombies, Horror
Kam Koupit? Parní
Vývojář Vertigo hry, jaywalkers interaktivní
Datum vydání 7. prosince 2016
Multiplayer? Ano

Arizonské slunce je postaveno výhradně pro VR. Pokud nemáte správné vybavení nebo specifikace pro hraní VR, nemůžete přehrát tuto hru. Arizona Sunshine je zasazeno do post-apokalyptické jihozápadní Ameriky, která byla překročena zombie. Kampaň můžete hrát se třemi dalšími hráči na vaší cestě.

Jediným problémem se sluncem Arizony je, že hra je příliš krátká. Hru můžete dokončit za pár hodin, ale hra je stále dobře vylečená hra Zombie VR. Hra má na konci neuvěřitelný zvrat, aby to všechno stálo za to.

 • 11 nejlepších relaxačních her na páře
 • 10 nejlepších ninja her na Steam
 • 10 nejlepších loveckých her na páře
 • 11 nejlepších her na přežití na páře
 • 12 nejlepších bočních rolovacích her na páře
 • 10 nejlepších fantasy her na Steam
 • 11 nejlepších dobrodružných her na Steam
 • 5 nejlepších herních royale her na Steam
 • 13 nejlepších podceňovaných parních her
 • 9 nejlepších městských stavebních her na páře
 • 14 nejlepších 2D her na Steam
 • 13 nejlepších ostřelovacích her na Steam
 • 13 nejlepších superhrdinových her na Steam
 • 16 nejlepších terénních her na Steam
 • 15 nejlepších akčních her na Steam
 • 12 nejlepších společenských her na Steam
 • 11 nejlepších her pro jednoho hráče na Steam
 • 22 nejlepších sci-fi her na Steam
 • 16 nejlepších hororových her na Steam
 • 10 nejlepších místních kooperačních her na páře
 • 10 nejlepších středověkých her na Steam
 • 10 nejlepších online her pro více hráčů na Steam
 • 11 nejlepších her Horde Mode na páře
 • 14 nejlepších detektivních her na Steam
 • 12 nejlepších dětských her na páře
 • 14 nejlepších driftovacích her na páře
 • 20 nejlepších vesmírných her na páře
 • 21 nejlepších japonských her na páře
 • 17 nejlepších bowlingových her na Steam
 • 9 nejlepších her FPS na Steam
 • 10 nejlepších plošinových her na Steam
 • 10 nejlepších her Roguelike ve páře
 • 5 nejlepších RTS her na Steam
 • 12 nejlepších koňských her na páře
 • 22 nejlepších třetích her na páře
 • 19 nejlepších retro her na Steam
 • 16 nejlepších her pro hacker a lomítko na páře
 • 12 nejlepších stavebních her na páře
 • 12 nejlepších vzdělávacích her na Steam
 • 16 nejlepších nezávislých her na Steam
 • 15 nejlepších golfových her na páře
 • 13 nejlepších závodních her na Steam
 • 20 nejlepších JRPG na Steam v roce 2023
 • 20 nejlepších her Metroidvania ve páře
 • 18 nejlepších sportovních her na Steam
 • Nejlepších 21 otome her na Steam
 • 22 nejlepších záhadných her na Steam
 • 17 nejlepších deskových her na Steam
 • 26 nejlepších her bohatých na příběhy na Steam
 • 46 nejlepších neformálních her na Steam
 • 10 nejlepších herních her na Steam
 • 15 nejlepších kořistí na páře
 • 20 nejlepších logických her na Steam
 • 16 nejlepších tahových parních her
 • 10 nejlepších nečinných her na Steam
 • 15 nejlepších otevřených světových parních her
 • 20 nejlepších karetních her na Steam
 • 23 nejlepších pixelových her na Steam
 • 50 nejlepších parních her pro Mac
 • 30 nejlepších her s karanténou na páře
 • 23 nejlepších mech her na Steam
 • 37 nejlepších parních her pro hraní s vaší přítelkyní nebo přítelem
 • 21 nejlepších her podobných Zelda ve páře
 • 27 nejlepších her Best Tower Defense na Steam
 • 23 nejlepších bojových her na Steam
 • 8 nejlepších her nejlepších kuliček na Steam
 • 15 nejlepších anime her na Steam
 • Jak přidělit více RAM na parní hry

12 nejlepší zombie PC hry z roku 2023, které nejsou Resident Evil

12 nejlepší zombie PC hry z roku 2023, které nejsou Resident Evil

Ať už máte rádi rezidentní zlé nebo umírající světlo, najdete pro sebe něco!

Není žádným překvapením, že nemrtví převzali herní svět, vzhledem k popularitě zombie filmů a televizních pořadů. Všichni se můžeme shodnout, že téma je v tomto bodě trochu nadužívané. Přesto stojí za to prozkoumat některé z nejlepších zombie her na Steam. Zejména proto, že se zdá, že žánr umírá, soudě podle nadcházejících vydání.

Od akčních střelců po atmosférické přežití hrůzy, Valve’s Platform se může pochlubit celou řadou skvělých titulů s našimi oblíbenými ghouly. Připravte si tedy své zbraně, shromáždíte své přátele a připravte se čelit nemrtvým v některých z nejvíce výjimečných dostupných Zombie Apokalypse her.

Nejlepší hry na parní zombie PC, které se hrají v roce 2023

Ať už dáváte přednost intenzivní akci nebo napětí na srdce, na našem seznamu je něco pro každý typ hráče. Také jsme se ujistili, že budeme zahrnout tituly z různých žánrů. Bez dalšího povyku, zde jsou nejlepší hry Steam Zombie.

Jsou to miliardy

Jeho hraní není podobná jako u her jako Resident Evil. Přesto to stále stojí za to dát šanci. Jsou to miliardy je kombinace, která osloví fanoušky obou strategických her a zombie apokalypsy.

Jak hrajete, postavíte a spravujete svou vlastní kolonii a zároveň odrazíte hordy nemrtvých. Jsou pro vaše město neuvěřitelnou hrozbou, takže musíte rychle jednat, abyste zabránili šíření infekce. Název nabízí dva režimy; ten, který vám umožní ponořit se do více než 60 hodin misí a druhý, který testuje vaše dovednosti přežití v procedurálně generovaném světě.