Nejlepší PC hry 2023 | PCGamesn, nejlepší PC hry (měli byste hrát) | Techspot

Nejlepší PC hry (měli byste hrát)

Contents

Tam, kde hra svítí, je v otevřenosti, dává vám prozkoumat jeho centrální zločin. Jiné detektivní hry často činí vyšetřování věcí nalezení zářícího objektu na scéně vraždy. Jak můžete zjistit v naší recenzi jejího příběhu, musíte hledat krátké archivované klipy pro stopy a zadat klíčová slova do vyhledávače ve hře, jako byste přímo zpochybňovali ženu ve filmu. Její příběh musí vytvořit tento seznam, protože od svého vydání v roce 2015 se ho nikdo nepokusil zkopírovat. Zůstává jednou z nejlepších PC her, protože nemá konkurenty.

Nejlepší PC hry 2023

Toto jsou absolutně nejlepší PC hry 2023, které stojí za to hrát právě teď, od nedávných přírůstků jako Elden Ring a Deathloop po klasiku jako Minecraft a Portal.

Nejlepší PC hry: Arthur Morgan z Red Dead Redemption 2

Jaké jsou nejlepší dostupné PC hry? Od Triple-A World-Shaders, jako je GTA V po Enchanting Indie vydání, jako je Rocket League, jsou tyto klasiky největší hry napříč Steam, Epic Games Store a další.

Nalezení nejlepších PC her není snadný úkol. Možná jste si všimli, hodně z nich. Od 50 000 plus parních her po… všechny ostatní platformy, které tolik milujete.

Pomozte nám tedy. Níže najdete náš seznam nejlepších PC her, které můžete hrát právě teď, ať už houpáte nejlepší herní notebook nebo něco trochu více vstupní úrovně. Jo, a před zahájením křiku se nejedná o kolo „všech dob“ nebo vyčerpávající seznam velmi dobrých her PC, podle nás to jsou nejlepší z nejlepších bests pro 2023.

Zde jsou nejlepší PC hry:

Nejlepší PC hry: kosmická loď, ve vesmíru

Starfield

Starfield je už roky na špičce jazyka všech; Vyhlídka na gigantický vesmír pro prozkoumání, schopnost přistát a putovat kolem 1000 Starfield Planets, Custom Ship Building – je to absolutní sen. Naše recenze Starfield hovoří o ohromující řadě aktivit, naprosté rozlehlosti prostoru a o tom, jak se herní studia Bethesda vzala mocná houpačka na to, co se zdálo být nemožným úkolem.

Pokud jste někdy snili o vyřezávání vlastního rohu planety a volání domů, kování pouta a nových vztahů, o tom, jak to udělat sám, pak je Starfield opravdu vynikající zážitek. . Dokonce jsme sestavili nejlepší stavění Starfield, abyste mohli skočit a začít odstřelovat.

Baldurova brána 3

Larianská pověst jednoho z nejlepších vývojářů v okolí byla zpevněna vydáním Božství: Original Sin 2, ale pokud jste měli nějaké pochybnosti, šli dopředu a vydali Baldurovu bránu 3. BG3, postaveno na základech dungeonů a pátého vydání Dragon’s Páté vydání.

Mnoho her slibuje tuto úroveň hloubky, ale BG3 je navržen tak, aby pokračoval, i když se hráč rozhodne zabít všechny užitečné NPC kolem. V této 70hodinové epice se příběh přizpůsobí vašim jednáním, i když zavraždíte oblíbené fanoušky jako Astarion a Karlach. Přečtěte si recenzi BG3, abyste zjistili, proč jsme dali této neuvěřitelné hře vynikající skóre 9/10, a nezapomeňte se podívat na náš nejlepší průvodce třídami Baldur’s Gate 3, pokud chcete navrhnout svou vlastní postavu.

Rohatá žena, zahalená na temnotě, je částečně osvětlena krystalem, který drží

Diablo 4

Série Diablo je klenotem v Blizzardově koruně-dlouhodobý příběh dobrého vs zlého, nebe vs peklo a kliknutí, dokud nevyvinete nějaké opakující se zranění kmene. Diablo 4, jak naznačuje naše recenze D4, je dosud největší a nejlepší ze série, dává nám engrossing příběh, odměňující herní smyčku a krásně hrubé vizuální prvky.

Pokud ještě musíte vstoupit do země svatyně, máme spoustu průvodců, kteří vám pomohou začít. Náš průvodce třídami Diablo 4 vám pomůže zabít, která z pěti tříd vám nejlépe vyhovuje, a máme individuální sestavovací průvodce pro barbarský, kouzelník, druid, rogue a samozřejmě nekromancer, takže máte všechny výhody, které potřebujete, když potřebujete, když potřebujete Přichází na to, aby se postavil proti Lilith a její armády zla.

Valoranta

CS: Go seděl od roku 2012 nezpochybněn jako vrchol konkurenčních her FPS, s mechanikou střelby, která odměňuje mechanické dovednosti především, ekonomikou zbraní, která vyvolává neustálé strategické převodivky a dokonale vyvážené mapy. . Některé z těchto schopností mají CS: GO protějšky, jako jsou kouřové clony, záblesky a granáty, ale existuje nuance, jak funguje souprava každého agenta, která zajišťuje, že každé kolo hraje jinak.

Naučit se, jak kombinovat schopnosti agenta a aplikovat je na každou z map hry, je neomezená křivka učení, která vždy podporuje experimentování a neortodoxní hru. Jistě, můžete se naučit několik základních míst schopností z YouTube, ale pokud vymýšlíte své vlastní, budete mít vždy větší šanci chytit svého soupeře nevědomky.

Valorant nemusí vyhrát nad puristy FPS, ale je nekonečně přístupnější a nabízí novým hráčům Inroad, která nezahrnuje opravdu, opravdu dobré v klikání na hlavy. A pokud jste jedním z těchto nových hráčů, pak nám dovolte, abychom vám pomohli s průvodcem všech postav Valorantu, jejich hodnocením ve formě seznamu valorantových úrovní a pomocnou rukou, která si zvykne na zbraň, stříkací vzory , a crosshairs varorant.

Nejlepší PC hry - Half Life: Alyx

Half-life: Alyx

Dobře, takže možná hra VR nebyla tím, co jsme všichni měli na mysli, když Valve oznámila svou první novou hru poločasů od dlouhodobějšího poločasu 3, ale Alyx není jen neuvěřitelná hra s poločasem, to, to Také – konečně – ověřuje roky VR humbuku.

Rozsah je určitě menší než hlavní hry v poločase, ale zatímco mise v Alyxu se často budou konat v jedné budově, úroveň interakce, která máte k dispozici, daleko přesahuje i úroveň gravitační zbraně. Ať už je to ve honosných okamžicích, jako je použití dřevěného paprsku k hraní baseballu s nepřátelskými granáty, nebo jednoduše zametání nepořádku z polic při hledání další munice. Má to dobrý pocit hry, stejně jako brokovnice v Doom nebo Mario’s „Yahoo!“, Ale tentokrát to způsobuje, že se cítíte tolik součástí města 17, jak se blíží kombinované lodě. Zde si můžete přečíst naši plnou poločas: Alyx Recenze pro případ, že by vám mysl ještě není vytvořen.

Nejlepší hry PC - Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

V rockstar je sledování jedné z největších západních her všech dob-převezmete roli drsného Outlaw Arthur Morgan, součást bezohledného a vyčerpávajícího van der Linde Gang. Když projíždíte nemilosrdnou fiktivní americkou krajinou, Red Dead Redemption 2 vás nejen vrhne do nebezpečného světa, ve kterém psaní čelí vyhynutí, rozdrcené pod odpovědnost za zákon a pořádek, a to vás pohání do sestupné spirály morálky versus přežití vás.

Krása Red Dead Redemption spočívá v bezprostředním osudu gangu a ukradených okamžiků kolem táboráku. .

Red Dead Redemption 2 je jednou z těch her, které s vámi zůstanou po mnoho let poté, co se kredity rolí. Od tichých strašidel sledování legendárních zvířat a škubání bylin ze strany starých železnic až po chvíle zoufalství, kde gang vede zoufalé odvetné opatření proti soupeřům, – v tomto světě je nesmírné množství detailů a stejně jako stejně srdce. Podívejte se na naši recenzi PC Red Dead Redemption 2 PC pro úplný verdikt. Pokud uvíznete, zkuste naše podvádění Red Dead 2.

Nejlepší PC hry - Marvel

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

První z Insomniac’s Spider-Man Games nás představila do zběsilého boje a rychlého zatížení webových stránek rušnými ulicemi Manhattanu, které jsme nikdy předtím neviděli ve videohrách, a pokrytí Miles Morales je v podstatě více stejné, ale zlepšilo se v každém cesta. Boční mise, jako je plížení se do galerie umělecké galerie, protože MJ jsou pryč, bojové schopnosti a dovednosti byly dány více gusto a příběh je o něco kratší, aby se zajistilo, že se v žádném okamžiku nikdy neklesne v kvalitě.

Ještě lepší je, že zatímco Miles Morales je technicky spin-off a v důsledku toho používá stejnou mapu Manhattanu, je nastavena během slavnostního období, takže se automaticky stává jednou z nejlepších vánočních her, se sněhem a slavnostními dekoracemi všude. Příběh je o Miles, který se osvědčil jako Spider-Man, zatímco Peter si vzal dovolenou nepřítomnost, a to je určitě jedna z nejlepších superhrdinových her, pokud ne The nejlepší.

Nejlepší hry PC - Divinity Original Sin 2

Božství: Original Sin 2

Slovo „simulace“ má tendenci přicházet se vzduchem vážnosti: odpovědnost za přistání letadla nebo anatomicky přesné stoicismus zamrznutí poloviny k smrti v kanadských odpadech. Božství: Original Sin II je určitě simulace. .

Ale je to také hluboce hloupé – svěží, ale tvrdý taktický RPG, ve kterém většina bitev má tendenci vyvolat řadu nezamýšlených výbuchů. Jsou to dvě části Dragon Age a jedna část Monty Python a představuje kampaň, která vypráví slušný příběh a přitom pro vás ponechává dostatek místa, na kterou byste mohli křičet hlavou na hůlce, když jste trek po mapě.

Přijměte akci online a Divinity: Original Sin II PVP je ještě silnější, kde vám hlavní režim hry umožňuje přesvědčivě znovu vytvořit nepředvídatelné vyprávění stolního roleplayingu. Není divu, že jsme pro toto mistrovské dílo šli absolutně gaga v našem božství: Original Sin II PC Review. Co. A. Hra. Už to milují? .

Nejlepší hry PC - Inscryption: The Pack Rat Karta

Inscryption

Velmi málo her mísí žánry a také inscryption, kde jednoduchá karetní hra splňuje atmosférickou hrůzu. Kdo věděl, že můžete cítit takové napětí – nebo v našem případě existenciálním strachem – umístěním nesprávné karty na stůl?

Inscryption se inspiruje stolními hrami, které byste viděli na Wargamer. Jeho cenovka je krádež, s přesvědčivou herní smyčkou, která vás nechá více chtít. Sbalí také příběh s více zvraty a zatáčkami než m. Night Shyamalan film, ale čím méně o tom říkáme, tím lépe.

Nejlepší PC hry - Outer Wilds: Postava seděla u táboráku hrající na kytaru

Vnější divočiny

Nemusí existovat hra Groundhog Day, ale Outer Wilds je nejbližší, co dostanete. Spíše než prožívání stejného dne v Pensylvánii jste však mimozemšťan a znovu prožíváte stejných 22 minut ve vesmíru, než hvězda jde Supernova. Vaším cílem je naučit se, jak pilotovat kosmickou loď, poté prozkoumat galaxii na lovu, aby zjistil proč Hvězda jde Supernova, a co je důležitější, jak to zastavit – pokud je to možné.

Outer Wilds je však o cestě po cestě, když prozkoumáte řadu planet s podivnými a nádhernými událostmi, včetně některých ztracených přátel, kteří byli rezignováni, aby viděli svou existenci na těchto planetách. Občas vám také ponecháte škrábání hlavy, protože existuje spousta logických hádanek, které lze vyřešit v jedné z nejlepších vesmírných her všech dob. Skvělá povaha Outer Wilds je opravdu obtížné vysvětlit, protože je to zážitek, který by měl každý zažít, aniž by do toho věděl mnohem více, takže na co čekáte?

Nejlepší PC hry - Monster Hunter Rise: Squad of Players sundávající létající zvíře

Zatímco základní hra byla hodně legrace, jak můžete z naší recenze Monster Hunter Rise Review, jen s expanzí na sluneční útěk. To, co začíná jako mise na ochranu vaší vesnice před zuřivým zvířaty, se brzy stává dobrodružstvím na druhou stranu světa, aby zabránilo zlým tvorům v ničení všeho.

Převzetí těchto kolosálních tvorů, ať už hraní s přáteli nebo na vlastní pěst, je vzrušující jízda na bílém kloubu proti některým z nejlépe navržených šéfů vůbec. Pokud to zní jako vaše představa o skvělých čase.

Nejlepší PC hry: Zagreus bojuje přes Hádes

Hades

Po úplném vydání v září 2020 získal Hades hodně chvály jako jeden z nejlepších Indie a vytvořil spoustu goty seznamů, včetně našich vlastních. O tři roky později je tato izometrická roguelike stále jednou z našich oblíbených her na PC.

Hrajete jako Zagreus, syn Hadese a prince z podsvětí, musíte bojovat s peklem pomocí různých zbraní a požehnání posílaných od olympijských bohů. S každým neúspěšným pokusem o úspěšné útěk jste vzkříšeni zpět v domě Hades, kde můžete hovořit s přáteli a pomocí svých komor získat upgrady a výhody.

Hades má ve svém jádru přesvědčivé vyprávění, stejně jako obsazení vtipných postav a náročného boje, aby se jednalo o jednu z nejlepších her Roguelike všech dob. Dejte našemu průvodci datem vydání HADES 2 a zjistěte, co přichází do vysoce očekávaného pokračování.

Nejlepší PC hry: Total War: Warhammer 3 - Slaanesh namíří meč směrem k fialové obloze

Celková válka: Warhammer 3

Zaokrouhlení epické trilogie strategických her, Total War: Warhammer 3 spojuje vrcholy z předchozích her v sérii do jednoho nádherného závěru. Je to vyvrcholení let iterace podle Creative Assembly a je to dokonalý zážitek z Warhammer Fantasy a jednou z nejlepších totálních válečných her. Sedm frakcí, několik různých typů kampaní a online kampaň je jen několik důvodů, proč se znovu projít do starého světa, ale budete se držet déle než kdy jindy díky důkladně aplikovanému polskému na všech úrovních hra.

Je to také divoce ambiciózní, s mapa rozlehlé nesmrtelné říše zahrnující vše, co kreativní shromáždění kdy vytvořilo pro tři hry Warhammer. Podívejte se na naši celkovou válku: Warhammer 3 Review pro náš kompletní pohled.

Forza Horizon 5

Série Forza Horizons vždy posunula hranice závodních her a to zazvoní platí s 5, která přepíná britskou krajinu svého předchůdce pro obrovskou řadu prostředí v Mexiku. S jednou z největších seznamů vozidel v jakékoli hře můžete řídit minibus kolem starověkých aztéckých ruin nebo závodních supercarů podél slunné pláže, a to vše při přidávání dalších aut do vaší garáže.

Forza Horizon 5 je hra, která se pyšní tím, že je odvážná a krásná, a to znovu rozbije z parku svou pátou splátkou. Podívejte se na naši recenzi Forza Horizon 5 a podívejte se, co z něj dělá jednu z nejlepších závodních her všech dob.

Nejlepší počítačové hry - zabijte Spire: hráč směřující proti slizu

Zabít věž

Viděli jsme další vývojáři, kteří se snaží jejich ruku při vytváření Roguelike Deck Builder, ale nikdo nezdokonalil žánr jako Megacrit’s Slay the Spire. Je snadné pochopit všechny archetypy paluby pro každou třídu a při začlenění relikvie můžete věci přenést na jinou úroveň. Tyto výkonné položky obsahují speciální buffy, které trvale ovlivňují váš balíček.

Relikvie otevírají nekonečné možnosti budování paluby, jak můžete objevit kombinace pro zlomení her, ale v tom spočívá problém. Ve svých příštích 50 pokusech nemusíte obdržet stejnou směs relikvie a karet, což vás vede k objevování silnějších nastavení, než jste si kdy představovali. S 20 obtížnými úrovními, které se mají projít, smrtícího šéfa na konci každého běhu a čtyřmi jedinečnými třídami, které se mohou učit, existuje dobrý důvod, proč většina zabíjejících hráčů Spire má stovky hodin zaznamenané na Steam. Podívejte se na naše PC Slay the Spire Review a podívejte se, proč milujeme tuto hru PC Card.

Nejlepší PC hry - Dishonored 2: Hráč, který rozptyluje některé stráže

Dishonored 2

Někdy v Dishonored 2 se musíte zabít, abyste se zachránili. Hrajete jako Emily Kaldwin, můžete vrhnout strašidelný doppelganger na úrovni ulice a skočit dolů na hlavu, vrhnout si dýku do krku, aby vám zlomil pád, a negnoval jakékoli poškození.

Zamýšlená funkce Doppelgangera má být použita jako rozptýlení, způsob, jak uniknout z konfrontace. Vývojář Arkane však chce, abyste ohýbali pravidla; Chcete -li vidět, co je za závojem. Měli byste experimentovat, abyste viděli, co je možné – a, ach, chlapče, můžete toho tolik udělat, pokud jste dostatečně vynalézaví. Ve skutečnosti je toho tolik, na co se můžete pohledat, ARKANE’s Sneaker je jednou z mála her, které jsme udělili perfektním skóre. Přečtěte si naši recenzi na 2 PC, abyste zjistili, proč ji tak zatraceně milujeme.

Hrajete s těmito systémy v Karnace – nádherný, stylizovaný, fiktivní plátek Středomoří. Je to jedno z nejvíce soudržných, příběhových prostředí ve videohrách, přičemž každá místnost vypráví příběh se svými rekvizity. Ať už se sklouznete přes střechy nebo sprintujete, nůž v ruce, je to místo, které prosí, aby bylo prozkoumáno stejně jako vaše schopnosti. Pokud se vám vaše hry líbí jak s násilím, tak mozkem, nepřehlédněte tuto chytrou atentátní sim. Opravdu je to jedna z nejlepších tajných her na PC vůbec.

Nejlepší PC hry: Tryskání stoupence s brokovnicí páky v Deathloopu

Deathloop

Střelci první osoby byli natolik dlouho, že je těžké přijít s způsoby, jak smysluplně inovovat na vzorci. Naštěstí je tu Deathloop, který se stane naší oblíbenou hrou 2021. Začnete na pusté pláži jako Colt Vahn, vágně si pamatujete, že jste hlavou bezpečnosti pro tajemný severní Atlantik, který byl přeměněn na věčné hřiště pro ultra bohatý, díky stroji časové smyčky, který každý den resetuje čas, který resetuje čas a zajišťuje, že nikdo netrpí důsledky pro cokoli.

To s Coltem nesedí dobře, což znamená, že je na vás, abyste vytáhli osm „vizionářů“, kteří udržují smyčku neporušenou, včetně tajemné Julianny, která hraje s Vahnem přes rádio, když odhalujete tajemství ostrova a Naplánujte si svůj perfektní den. Porážka každého vizionáře vás odměňuje dehtoopovou deskou, což je zvláštní schopnost, kterou lze použít k tomu, aby se Cole proměnil v skutečný problém pro lidi na ostrově.

Je to Groundhog Day se zbraněmi, zasazený do alternativy 60. let plné chaosu, který charakterizoval desetiletí. Experimentální Bauhaus Art, Scorching Funk Soundtrack, sada zvláštních schopností zneužití a masivní zbraně, které můžete s dvojím ovládáním udělat, aby Deathloop byl skvělý střelec. Nezastaví se tam však: Chcete -li se věci vyrovnat, aby mohl být každý vizionář vyřazen za jediný den, budete muset prozkoumat, vyřešit hádanky a pečlivě plánovat – nebo se můžete rozhodnout, že se pokazíte někoho jiného běhu invazí do hry jako Julianna.

Deathloop je od začátku do konce rychlého pohybu a oslňující a nepřekročí jeho přivítání-zatímco můžete napadnout hry jiných hráčů jako Julianna až do konce času, kampaň Deatloop se zabalí asi za 30 hodin-a to je čas-a to je čas dobře utracený. Pokud poprvé skákáte do kampaně nebo potřebujete opakovací číslo, podívejte se na naše zářivé kódy Deathloop a zářící předměty deatloop. Přečtěte si naši recenzi deathloop pro úplný přehled.

Nejlepší PC hry - XCOM 2: Postava, která se chystá střílet na robotického plovoucího nepřítele

XCOM 2

XCOM 2 je speciální pokračování. Většina herních sledováním je iterativní vylepšení na vzorci, ale toto usiluje o ospravedlnění jeho existence tím, že je úplně jinou hrou. Tam, kde vám nepřítel neznámý vám poskytl podporu všech vlád planety a požádal vás, abyste si ho prohlédli, XCOM 2 vás začne s ničím: hrst bojovníků ragtagů sporný dobyla Zemi.

Tato perspektiva Nová Guerilla vytváří některé z nejlepších taktik, jaké kdy PC viděl, a jak to svědčí naše recenze XCOM 2 PC, je to jedna z nejlepších strategických her v letech. Načasované mise vynucují tvrdá volba mezi vyhýbáním se nováčkům s nejlepším granátem nebo odstřelovačem, který jste laskavě upgradovali. Chladná a krutá rozhodnutí, jako jsou tato, vám přinesou úspěch a vinu – pouze zhoršená válkou zvoleného DLC, která váže vojáky ve vztazích jen tak, aby bolí ještě více, když jsou tyto pouta nevyhnutelně zlomeny. Pokud se snažíte zachránit lidskou rasu před těmi otravnými mimozemšťany v expanzi, podívejte se na naši válku XCOM 2 vyvoleného průvodce.

I když jsme stále nikde poblíž datum vydání XCOM 3, nedávná skupina XCOM Chimera je hra zaměřená na charakter s novými funkcemi hraní, kde budete moci hrát jako mimozemšťané i lidé a bojovat proti hnutí, které ohrožuje nové Mír ve městě 31.

Nejlepší počítačové hry - GTA 5: Postava, která dělá kolo na motorce

Grand Theft Auto V

Existuje důvod, proč GTA V stále trvale vrcholí grafy a může se pochlubit neuvěřitelným hráčem počítá roky po jeho vydání: Je to stále vrchol žánru sandboxu, nemluvě o jedné z nejlepších PC her všech dob. Od té doby jsme měli spoustu dalších her s otevřeným světem, ale nikdo neodpovídá věrnosti smyšlené rekreace GTA V: jeho rozlehlé svahy, vzdálená hora Chiliad, jeho vyčnívající metropoli a zaprášené parky přívěsu, která ji obklopuje vše.

Je to svět, který na vás volá a prosí vás, abyste se přes něj urychlili na motorce, tkaní mezi provozem, když jdete. Spousta her nás láká na vrcholy jejich hor, ale jen velmi málo z nás potom založí na základě vrcholu hory, zatímco jezdí na špinavém kole.

Série kriminality společnosti Rockstar obecně přitahuje titulky kvůli jeho násilí, ale není to střelba, která udržuje hráče prozkoumávat svůj svět – je to pocit, že se může stát cokoli, fyzický systém zuřivosti vztekového motoru poskytuje nekonečnou zábavu, když si válčí kopce nebo si vliv hlava s křídlem roviny. Skutečnost, že můžete zažít všechny toto online s přáteli, je to vše sladší a že online část hry je nyní stejně populární jako hlavní hra a může se může pochlubit bohatými komunitami RP GTA, které vyplňují obyčejné civilisty, jako by část a Rich MMO. Hra stále roste s mody GTA 5 a pokud uvíznete. Přečtěte si naši recenzi 10/10 GTA 5 a podívejte se, proč je to jedna z nejlepších her na karanténě na PC.

The Witcher 3: Wild Hunt

Nejlepší RPG si udržují své největší příběhy ve svých vedlejších úkolech a ty v The Witcher 3 obsahují některé z nejpamátnějších a srdcervoucích okamžiků ve videohrách.

Jeho génius spočívá v tom, jak jsou jeho postavy nuance. Vezměte si krvavého barona – když se s ním poprvé setkáte, narazí na nenávistný, ošklivý muž bez vykoupení. Vůbec mu pomůžete. Na konci jeho pozemku se s ním budete vcítit, navzdory jeho nechutným charakterům. Je to temná fantazie ve své nejtemnější-hru pro dospělé, která je ve skutečnosti pro dospělé, plné okamžiků, které s vámi zůstanou dobře po roli kreditů. .

Když se však kredity hodí, máte stále dvě z nejlepších expanzí videoher, abyste se dostali do toho. První, srdce Stone, má zdánlivě neškodnou postavu, se kterou se setkáte na začátku hlavní hry, a promění je v toho nejsilnějšího, znepokojujícího protivníka, jaké jste kdy viděli. Druhá, krev a víno, je téměř další hra sama o sobě, přičemž vás vezme do slunné země Toussaint, abyste bojovali proti rostoucímu upírskému problému. Pokud se chcete ztratit v jiném světě více než 100 hodin, není to lepší, než zírat na spálené oranžové západy této krásy. Chci, aby hru ještě zlepšila? .

Nejlepší PC hry - Stardew Valley: Guvernér vysvětluje, jak moc se mu líbí navštěvovat Stardew Valley

Nezávislé zemědělské hry jsou v těchto dnech desetník, ale Stardew Valley je zářící hvězdou žánru a absolutně nejlepším místem pro začátek. Poté, co se vzdáte nudné práce v kanceláři, přestěhujete se na farmu svého dědečka a převezmete otěže. Není to tak jednoduché jako rostoucí plodiny a péče o zvířata, protože kuriózní vesnice Stardew Valley je plná zajímavých postav a záhad, které mají odhalit.

Rozšiřování je jen jedním z úkolů na vašem seznamu, když si spravujete přátele a dáváte dárky spoustu začínajících bakalářů a bakalářů, a přitom pomáhat obnovit komunitní centrum v srdci města a zabránit – nebo pomáhat, pokud byste spíše – konglomerát supermarketu Joja Corp z převzetí. Boj je také životně důležitým aspektem hry, když se vydáte hlouběji do dolů, stejně jako rybaření a zkoumání tajných oblastí od samotné vesnice. Stardew Valley je konečná relaxační hra, i když možná zjistíte, že jste blikali a uplynulo několik hodin. Pokud máte chuť na zážitek ještě více, náš seznam nejlepších modů Stardew Valley bude pro vás něco mít.

Nejlepší PC hry - Hitman: Agent 47 stojící před obrovskou budovou s pistolí

Hitman

Pokud jste si mysleli, že Hitman: Absolution byl nesprávný krok, odložte tyto obavy stranou-Baldie z Hitdie je v Hitmanu v pořádku.

Série Hitman je plná neuvěřitelných, napjatých a někdy veselých misí a v tomto epizodickém vstupu jsou některé z nejlepších. Sapienza je okamžitá klasika, která vás žádá, abyste v malebném italském městě vytáhli šéfa davu. V něm můžete svůj cíl odstranit tím, že do jejich caddy pytel vložíte výbušný golfový míček a sledujete, jak se na něj houpají. Nikdy nebyl golf více vzrušující než tohle.

. Každá mise je navržena tak, aby se hrála znovu a znovu a prosila, abyste se k ní přiblížili nesčetným způsobem. Jak objevíte v naší recenzi Hitman PC, můžete strávit dny zvládnutím, je toho tolik co dělat. Pokud chcete ve svých hrách zavraždit, aby byl smysluplnější, natáhněte si vláknový drát a chyťte Hitmana za krk.

Pokračování, jak Hitman 2, tak Hitman 3, nedělají moc, aby vynikli vzorec, ale s několika novými karantény, které vám zavraždíte, stojí za to je vyzvednout, pokud si užijete první hru. Podívejte se na náš průvodce časovou osou Hitmana a podívejte se na celý příběh agenta 47.

Nejlepší PC hry: Bitva na ulicích Rio v Overwatch 2

Overwatch 2

Overwatch 2 je lepší myslet jako na pokračování první hry než plné pokračování. Ale zatímco přepínač s volným hráčem neklesl zvlášť dobře a naše recenze Overwatch 2 ukazuje některé rozdělené názory, nelze popřít, že hraní hry OW2 je lepší.

Hrdinový střelec 6v6, který převzal svět v roce 2016, je nyní 5v5, a že zdánlivě malý vylepšení způsobil svět rozdíl, otevíral mapy pro další pohyb, umožnil více individuálních her a usnadnil to akce. Je to snadno osvojitelná, nemožná práce geniálního, dláždění všeho vánice a průmysl se obecně dozvěděl o tom, jak přimět hráče a udržet je v zapojení.

I když se pravidelně přihlásíte, je nemožné vyhnout se bombardování uměleckého umění fanoušků, zvýraznit GIF a nové kůže, které pravidelně jezdí na internetu. Overwatch přestal být „jen hra“ téměř, jakmile byla vydána, a bude to kulturní jev, který si pamatoval po dlouhou dobu, dlouhou dobu. Pokud chcete začít, podívejte se na náš seznam úrovní Overwatch 2 pro nejsilnější hrdiny ve hře právě teď.

Nejlepší PC hry: Raz drží nějakou slaninu poblíž plovoucí hlavy v Psychonauts 2

Psychonauts 2

Nové, velké rozpočtové 3D platformy jsou stále vzácnějším pohledem na hraní, ale návrat Double Fine do kultovní klasiky nás dělá borovicí pro žánr’s rozkvětu. Je to pokračování, které se zlepšuje prakticky na všech aspektech originálu, s ostřejším pohybem, rozmanitějším bojem a hlavně příběhem, který používá jeho prostředí a představuje některé opravdu bystré a důležité věci o duševním zdraví – a to jasně prospělo z toho prospěch 15 let zvýšeného kulturního porozumění duševního zdraví.

Každá úroveň je založena uvnitř mysli postavy a v každém případě poskytuje zcela odlišné typy hraní. V jednom se možná ocitnete v mysli lékaře se závislostí na hazardních hrách a pokusíte se štěstí v kasinových minigích, abyste mohli získat přístup k apartmá s vysokým válcem a napravit věci, zatímco ostatní patroni se dostanou do léčby plodnosti nebo životem- Úspora chirurgie. V jiném se jménem někoho, jehož strach z úsudku ničí jejich život, přijímáte výzvu. Jsou tonálně, esteticky a narativně konzistentní – a jsou to vždy spousta zábavy. Úplný verdikt se podívejte na naše zářící Psychonauts 2 Recenze.

Nejlepší PC hry - Euro Truck Simulator 2: Panoramatický výhled na dálnici s modrou oblohou, několika mraky a některými vozidly, která jezdí přes most

Euro Truck Simulátor 2

Když přemýšlíte o nejlepších hrách PC, trávení hodin za volantem osmnácti kol pravděpodobně není to, co jste měli na mysli. Na jedné z mnoha vyhrazených rozhlasových stanic Truck SIM však je však jen málo věcí, které se uvolní na jedné z mnoha vyhrazených rozhlasových stanic SIM.

I když to není měřítko repliky Evropy, Euro Truck Simulator 2 je neuvěřitelně realistický, když stavíte svou přepravní říši od základů, najímáte personál a dodáváte všechny druhy nákladu. Slova nemohou zcela popsat, jak je terapeutický a příjemný být řidičem virtuálního kamionu, a pokud chcete zážitek ještě více zlepšit, je k dispozici spousta modů ETS2, včetně grafických generálních opravách, zcela nových oblastí k prozkoumání, multiplayeru a více. .

Nejlepší PC hry - Alien Izolace: Hráč, který vypálí plamenomet na Android

Alien: Izolace

Pokud jste někdy sledovali hororový film Ridleyho Scotta Alien a pomysleli si: „Rád bych byl uvnitř toho filmu“, pak Alien: Izolace je vaše zlatý lístek. Hra Creative Assembly Survival hororová hra replikuje svět Wyland Yutani a Xenomorphs s úžasnou pozorností k detailům, přímo na počítačové terminály, které blikají a hučí, jako by to bylo znovu 1979.

. Skutečným triumfem je samotný Xenomorph: osamělý, nezastavitelná zvíře, která vás neustále pronásleduje na vaší cestě hrou.

To, co je skutečně pozoruhodné, je adaptivní systém AI, což znamená, že se neustále učí – pokud zjistí, že se skrýváte ve ventilaci, začne hledat otvory během následných setkání. Tímto změní stvoření na skutečnou hrozbu, udržuje úrovně napětí vysokou během hry i dlouho poté, co jste zavřeli počítač. Přečtěte si naši recenzi mimozemské izolace a pokud máte nervy z oceli, můžete připojit izolaci k Oculus Rift pro jednu z nejlepších VR her na PC, které kdy budete hrát. A při pohledu dopředu můžeme jen snít o mimozemské izolaci 2.

Nejlepší PC hry - World of Warcraft: Obrovský Murloc stál s mágem a orkem

Svět války

Jediným jediným předplatným MMO, který to napraví, a vždy schopný oživení popularity a kvality, je World of Warcraft opět snadným doporučením. Jeho válečníci Draenor Low Point nechali mnoho přemýšlel, jestli stále existuje budoucnost pro jednu z nejslavnějších her všech dob. . Bez ohledu na to, na co se přihlašujete, zůstává jednou z nejlepších PC her v okolí.

Každá expanze poskytuje masivní kooperační příběh RPG, přičemž pouze ty klimatické momenty vyžadují přítomnost ostatních lidí. Samozřejmě, pokud se chcete ponořit do koncové hry a připojit se k 24 dalším při svržení největších světa na světě, vše, co je tam také. World of Warcraft Raiding zůstává úžasný, zatímco neustálé aktualizace a solidní obsahový plán z něj činí jeden z nejlepších MMO na PC.

Pokud se Wow jeví příliš skličující, můžete jej hrát ve své základní podobě s World of Warcraft Classic. V naší Wow Classic Review to nazýváme „dobře implementovaný redux okamžiku v čase, což vás může překvapit jeho poutavým zaměřením na vyrovnání a přátelskost jeho hráčů“. Pokud se chcete dostat na rychlý začátek, pak náš průvodce třídami Wow Classic Yelaring nebo Wow Class Guide bude veškerá příprava, kterou potřebujete.

Nejlepší PC hry - její příběh: Statický obrázek ženy FMV ve videokazetě

Její příběh

Mluvte o revoluční hře. Její příběh je o to působivější tím, že je postaven na jedné z nejstarších technologií her: Video s plným pohybem. FMV byl použit v době, kdy bylo příliš drahé na vytvoření dobrých cgi cutscenes. V průběhu let to začalo získávat pověst pro lacinosti a kýči a vypadla z používání. Ve svém příběhu se však používá k vytvoření pocitu reality.

Tam, kde hra svítí, je v otevřenosti, dává vám prozkoumat jeho centrální zločin. Jiné detektivní hry často činí vyšetřování věcí nalezení zářícího objektu na scéně vraždy. Jak můžete zjistit v naší recenzi jejího příběhu, musíte hledat krátké archivované klipy pro stopy a zadat klíčová slova do vyhledávače ve hře, jako byste přímo zpochybňovali ženu ve filmu. Její příběh musí vytvořit tento seznam, protože od svého vydání v roce 2015 se ho nikdo nepokusil zkopírovat. Zůstává jednou z nejlepších PC her, protože nemá konkurenty.

Nejlepší hry PC - Titanfall 2: Pilot stojící s BT -7274

Titanfall 2

Všechno titanfall 2 dělá to bezchybně. Je to prostě jedna z nejlepších PC her, jaké kdy byly vyrobeny. Tok pilotního boje je stále nepředstavován v předvádění toho, jak dobře lze střelbu a pohyb kombinovat ve hře první osoby, a to i s poměrem k poměru poměru do doby, která se shoduje s poměrem. Na druhou stranu, hulking, pomalý, strategický boj o Titan boje přináší zcela odlišný způsob hry a interakce mezi oběma fázemi je úplně jiná konvice ryb. Pouze Doom (2016) – který se blíží k tomu, že má v tomto seznamu svůj vlastní vstup – soutěží s čistým vzrušením z podaří k melee provést soupeřící Titan.

Jak zdůrazňujeme v naší recenzi kampaně Titanfall 2, je tento FPS požehnán některými z nejlepších setu, jaké jsme kdy viděli. Je to mistrovské dílo stimulace a struktury, které se podaří učinit i jeho úroveň kanalizace radostí hrát. Nejznámější mise, efekt a příčina, klesla jako jedna z nejlepších v paměti a z dobrého důvodu-ne kalivujte to pro sebe, ale hrajte ji co nejdříve.

Nejlepší PC hry - League of Legends: Jhin ve své kůži Bloodmoon stojící pod fialovou oblohou

League of Legends

Pokoušet se rozhodnout, která je nejlepší MOBA, je argument, který by mohl zuřit celé hodiny, ale League of Legends je docela dobrým místem pro začátek. Od svého vydání v roce 2009 se stal globálním jevem, důsledně jednou z nejvíce hraných her na světě a na jednom místě měla hráčskou základnu více než 100 milionů.

Snadnější pochopení než Dota 2, ale mechanicky hlubší než hrdinové bouře, lol zasáhne sladké místo, pokud jde o přístupnost, přičemž se stále dokáže neustále vyvíjet. Noví a aktualizovaní šampióni dorazí do rozpuštění několikrát do roka a udržují hru svěží navzdory svému věku. Každý z nejlepších šampionů LOL je také jedinečný; Od starověkých bohů po piráty po monstra z jiného světa existuje způsob, jak si hru užít bez ohledu na to, co hledáte.

Nejlepší PC hry - Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV

Nasazeno ve velkolepém světě Eorzea, Final Fantasy XIV Online je nutností pro dlouhodobé fanoušky franšízy i hráčů MMORPG-zejména v důsledku Endwalkeru. S dramatickým příběhem, stoupajícím soundtrackem a ohromujícími vizuálními prvky se vyplatí absolvovat bezplatnou zkušební verzi. Podívejte se na naši recenzi Final Fantasy XIV expanze Endwalker.

Kromě akce je neustále se rozvíjející komunita hry neuvěřitelně přátelská a nabízí hráčům virtuální rodinu, která dokáže nastavit události, účastnit se nájezdů a bojovat v soutěžích společně. FFXIV je definován svou hráčskou základnou – tak jděte a staňte se součástí toho! Pokud již hrajete, podívejte se na FFXIV Housing, Classes and Races Guides.

Nejlepší hry PC: Elden Ring - Godrick Grouphed

Elden Ring

Série Souls Souls se etablovala jako jedna z nejvyšších skvělých sérií posledních desetiletí v hraní, ale jeho pověst pro obtíže se pravděpodobně vyděsila alespoň tolik potenciálních hráčů, kolik se vtáhla se svými náladovými, truchlivými světy a esoterickými vyprávění. Zatímco Elden Ring se neodpočívá od Soulsův tradiční výzvy, nabízí mnohem příjemnější zážitek díky obrovskému otevřenému světu – první svého druhu pro studio.

A jaký je to otevřený svět. Elden Ring’s the Lands mezi je zjevení: natahuje se na míle daleko, ale nikdy se necítí prázdný. Každá oblast je plná nových nepřátel, aby převlečela, starověké hrobky, aby odhalily, divné postavy, které se setkaly, a fantastické šéfy Elden Ring, aby zemřeli znovu a znovu, a znovu, dokud konečně nebudete moci spojit znalosti a popravu a objevit vítězství. Každá z zón Elden Ring zahrnuje „starší dungeon“, který se cítí více podobný lineárnějším úrovním her Souls, ale každá z nich si zaslouží revizi, aby našla tajemství skrytá hluboko uvnitř uvnitř.

Ale pokud například zbloudilý drak hlídající jezero je příliš obtížný, můžete vždy vyrazit a prozkoumat někde jinde. Dostali jste jen někdy pouze návrhy a vždy se můžete vydat na vlastní pěst, abyste se dozvěděli více o světě a rostli silnější jednoduše sledováním vlastního pocitu zvědavosti a dobrodružství, nebo vyzkoušejte různé sestavení Elden Ring Builds.

Elden Ring je dobrá hra, když je zvažován na jeho zásluhách, ale je to také Důležité Hra: Její přístup k návrhu hry s otevřeným světem představuje nový kurz pro žánr, směrem k světu, ve kterém se opakovatelné aktivity řezačky cookie a nekonečné ikony map jsou relikvie minulosti. Neexistuje žádná sezónní trať odměn, která by se měla řídit, protože hraní Elden Ring odměna – a to je víc než dost. To znamená, že pokud jste hledali ještě více obsahu Elden Ring, nezapomeňte na stín data vydání Erdtree, který bude zahájen někdy v tomto roce. Úplný verdikt se podívejte na naši recenzi Elden Prsten.

Nejlepší PC hry - Minecraft: Steve a Alex stáli na hoře s vlkem, prasetem, ovcemi a liánem

Minecraft

Je to více než deset let, ale stále je nemožné doporučit další hru s karanténou přes Minecraft. Jednoduše řečeno, je to jedna z nejlepších PC her pro tvůrce – něco tak jednoduchého, že se stal fenoménem v dobré víře mezi dětmi a rodinami. A přesto se také může pochlubit dostatečnou hloubkou a složitostí pro udržení masivních komunit modistrů, architektů, válečníků, roleplayerů, odborníků na přežití, návrháři her a vypravěčů.

Je snadné zapomenout, že pod všemi mapami Minecraft s pochouchajícími titulek a nejlepšími mody Minecraft zůstává pozoruhodně skromnou hrou o stavbě chatrče, aby přežil nesčetné příšery, které vycházejí v noci. Krása je taková, že funguje na obou úrovních, takže pokud se do ní zamilujete, existují nekonečné možnosti, kam vás doplňkové doplňky mohou vzít. Stačí, abychom řekli, že bychom byli lechtaní zvláště potěšený odstín růžové, pokud bude Minecraft 2 oznámen.

Nejlepší PC hry - CITIES SKYLINES: Krajina SHOT CITY

Města: Skylines

Přicházející krátce po neuspokojivém SimCity, všechna města: Skylines musely být moderním městským stavitelem bez vždy vnímačského nesmyslu. Kolosální objednávka vývojáře to doručila a mnohem více.

CITIES: Skylines je krásná pocta územního plánování, která vám umožní načrtnout předměstí a mrakodrapy na svěží krajinu. Nemůžete však sedět nečinně, protože tak rychle, jak se vaši občané pohybují do svých nových domovů, vyžadují práci, zdravotní péči a instalatérství, které se nezabývá hovno – vytáhnete požáry urbanistického plánování, když oříznou nahoru po celé vaší metropoli (doslovný a metaforický).

Krátce po propuštění se města: Skylines vzala na vlastní život, s modurs vylévajícími do nových stylů budov, podprogramy AI a dokonce přidáním způsobu, jak letět nad vaším městem v helikoptéru první osoby. Od té doby hra nikdy nebyla bez novinky. Mezi nejlepšími městy: Skylines mody, aktualizace a nové expanze se hra vyvinula v nejúplnějšího a nejhranějšího stavitele města kolem.

Nejlepší hry PC - portál 2

Portál 2

Portál 2 může být starý přes deset let, ale v roce 2022 to neznamená, že je to méně působivé. Plně formované pokračování první hry velikosti kousnutí, Portal 2 přesahuje zkoušku času s jeho bez námahy vtipným příběhem a naprostým rozmanitostí hlavových škrtících logických místností.

Portál 2 je nutností pro každého fanouška puzzle a s odlišnými sólovými a kooperačními kampaněmi je hodně. Valve odstranil limit velikosti na úrovních parního dílny v roce 2021, což znamená, že nyní existuje spousta ještě větších a lepších způsobů, jak otestovat váš noggin na vědu. Ty monstrum.

Nejlepší hry PC - Rocket League: Modré auto, které jezdí po zdi jako cíl, je skórován proti týmu Orange

Raketová liga

„Fotbal s auty“ zní jako jednoduchý koncept a na jeho nejzákladnější úrovni je to víceméně přesně to, co je Rocket League. Vystřelíte kolem mapy v autě s raketou a snažíte se dostat příliš velký fotbal do opačného cíle.

Ale poškrábejte povrch a uvědomíte si, že tento fotbalový speedster, jak zdůrazňujeme v naší recenzi Raket League PC, je jednou z nejsložitějších a nejnáročnějších sportovních her, jaké kdy byly vyrobeny. Jedna sekunda nerozhodnosti může být fatální, jedno kolo na místě může hodit celou zápas. Budete potřebovat reflexy Lightning, taktický génius a mechanické mistrovství, abyste uspěli ve hře, která je stejně jízda na bílém kloubu jako FIFA.

Na svém vrcholu je Rocket League rychle se rozvíjejícím leteckým baletem, hra, která porozumí se několik sekund, ale roky, ale roky. A pokud chcete dosáhnout uvedeného mistrovství, přečtěte si naše tipy pro zaručený fotbalový úspěch.

Nejlepší hry PC - Crusader Kings 3: Tři Royals stál tváří v tvář kameře

Crusader Kings 3

Máme rádi Crusader Kings 3 hodně. . Od vyhlášení války s dětmi po zjištění jednoho z vašich členů soudu je kanibal, je to simulátor Tragédie Temného věku. Naše recenze Crusader Kings 3 vám může říct, jak se jedná o fantastickou velkou strategickou hru- a ještě lepší RPG-, pokud jste ji nikdy předtím nezkoušeli, a přesto také vyzvedne, kde Crusader Kings 2 skončil, na dlouhou dobu Časové fanoušci CK. Aktualizované uživatelské rozhraní, komplexnější tutoriál a ještě více způsobů, jak pohrávat s vaším královstvím a komunikovat s ostatními vůdci – v podstatě jsme nemohli požádat o mnohem více z paradoxní hry při startu.

Pokud hledáte PC hru, která vás trochu učí o zvycích Evropy a severní Afriky, než je zničíte, jak se vám líbí, tato hra je pro vás. S mody CK3, které se již vlévají, si můžete být také jisti, že vám nikdy nedojdou nové způsoby, jak přistupovat k životu středověkého vládce. .

Právě když jste si mysleli, že se tato hra Roguelike nemohla zlepšit, Spelunky 2 se drží na svých tvrdých kořenech, aby vytvořili dlouho očekávané pokračování pro svou specializovanou komunitu. Spelunky 2 vezme hráče na smrtící cestu při hledání pokladu, ale musíte udržet oči oloupané pro skryté pasti, protože svět nechce nic víc, než tě zastavit ve vašich stopách. Tato hra je roguelike v nejpravdivějším smyslu tohoto termínu, což vás nutí vrátit se na čtvercové, jakmile uděláte nejmenší chybu. To je součást toho, co dělá Spelunky 2 tak návykovým hraním, je vzrušující prozkoumat nové části hry a přitom překonat sekce, které jste kdysi cítili, nemožné projít.

Poté, co jste dokončili hlavní sadu úrovní Spelunnky 2, se můžete pokusit jít na kosmický běh, který je navržen tak, aby otestoval vaše spelunky dovednosti. ? Spelunky 2 rampy se zavádějí zavedením kooperativního kooperamentu a dá vám a až tři přátelé šanci dokončit kampaň společně. I když si můžete myslet, že přidání více lidí by mělo hru usnadnit, musíte ji zkusit, abyste pochopili, proč se věci stávají tak složitými.

Efekt Tetris: Připojeno

. Létejte v horkovzdušných balónech nad poušť, plavete v oceánu obklopeném mořskými tvory a v této působivé kampani pro jednoho hráče se vydejte na výlet hustým lesem.

Nejlepší hra Tetris, která byla kdy vyrobena, se právě zlepšila s připojením, bezplatnou expanzí, která přidává meziplayery mezi platformami a kooperativní režimy do logické hry. Jak název napovídá, až tři přátelé se mohou spojit, když bojují proti šéfům kontrolovaným AI. Pomocí mechanika zóny hráči kombinují své obrazovky dohromady, aby vytvořili jednu super velkou desku Tetris, což vám poskytne možnost vystřelit masivní množství linek odpadků. Pokud se cítíte konkurenceschopní, můžete hrát moderní verzi Battle Tetris pomocí mechanika zóny nebo převinout hodiny s klasickými NES pravidly.

PC verze Tetris Effect: Connected je stejně dobrá, jak se dostane, obsahuje volitelnou podporu VR, podpora ultralehkových poměrů stran a bezstapovanou snímkovou frekvenci. Pokud debatujete o vyzvednutí této hry pro vaši konzoli nebo počítač, měl by počítač střední třídy stačit k tomu, aby zvládl vše Tetris Effect: Connected může nabídnout.

Cal Kestis se dívá na obzor se svým robotickým společníkem

Star Wars Jedi: Survivor

Sledování Respawn Entertainment na Star Wars Jedi: Fallen Order byl do značné míry úspěšný … pokud ignorujete všechny problémy s výkonem, hráči PC zažili. Cal pokračuje ve své cestě jako zkušený Jedi, tentokrát se prochází galaxií, která je i nadále pekelná, když eliminuje každé existence Jedi.

Každý aspekt Jedi Survivor byl vylepšen z první hry, z boje, který nyní obsahuje pět různých bojových postojů, až po možnosti přizpůsobení charakteru, které v Fallen Order bolestně chyběly. Rozhodně dejte našim Star Wars Jedi: Survivor Recenze čtení, abyste viděli, proč jsme dali této hře vynikající skóre 8/10.

Dark Souls 3

Mohli jsme si vybrat některou ze her z trilogie Dark Souls, včetně Dark Souls 2 podle některých lidí, ale usadili jsme se na Dark Souls 3 kvůli jeho vynikající stimulaci během celé hry. Dark Souls 3 vezme hráče na cestu přes lothic, počínaje hřbitovem popela. Stejně jako byste očekávali od hry Souls, boj je tvrdý jako nehty, ale neuvěřitelně obohacující.

Od systému Enhanced Weapon Arts od Bloodborne po vylepšeného mechaniku rychlého cestování z Dark Souls 2 je Dark Souls 3 vyvrcholením všeho ze softwaru, které se naučilo a bylo dohromady spojeno, aby vytvořila svou nejlepší hru. Přečtěte si naše recenze Dark Souls 3, abyste přesně pochopili, co to dělá, díky čemuž je tato hra hodná 9/10.

Street Fighter 6

Horký pruh Capcom pokračuje, protože v roce 2023 uvolní další Scorcher. Tentokrát je to Street Fighter 6, který byl neuvěřitelně populární mezi obvyklým hardcore publikem hry a díky svému příležitostnému přístupu se podařilo dosáhnout nové sady fanoušků. Street Fighter 6 obsahuje obvyklý režim boje 1v1, o kterém je série známá, ale nyní existuje 15hodinový režim příběhu, aby se hráči naučili mechaniku a kartáčování na jejich pouliční bojovníky Lore.

Bojová stránka Street Fighter 6 nebyla nikdy lepší a představovala hnací lišta, která zahrnuje řadu nových a vracející se mechaniky. Nejenže je klasický parry zpět, ale hráči mají také přístup k řízení spěchu, nová technika, která umožňuje bojovníkům zrušit konkrétní pohyby vedoucí k velkolepým komba. Podívejte se na naši recenzi Street Fighter 6, abyste zjistili, proč jsme tuto hru udělili 9/10.

Tam to máme, nejlepší PC hry, které si můžete koupit dnes. Zatímco netrpělivě čekáme na datum vydání Witcher 4 a poločas 3, proč nečett o některých z nejzajímavějších nadcházejících PC her zamířených k soupravě ve vašem okolí? Alternativně je naše kolo nahoru všechny nové počítačové hry, které stojí za kontrolu. Abych byl upřímný, výše uvedená mistrovská díla by vám mohla snadno vydržet celý život, takže možná už nikdy nebudete muset hrát nové vydání. Vlastně to zašroubujte. Dejte nám datum vydání GTA 6 hned teď, rockstar! Ano, jsme strašně netrpěliví. Co z toho?

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Nejlepší PC hry (měli byste hrát)

Techspot slaví své 25. výročí. .
Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Index článku

Jaký rok kontrastuje to pro hráče PC. Poté, co jsme si zvykli, že téměř každé velké vydání je neoptimalizovaný, nehratelný nepořádek, z nichž některé byly zklamáním samy o sobě, naše trpělivost byla odměněna některými z nejvyšších a populárních her v letech.

(Měli byste hrát) Seznam obsahuje nové tituly, které budou na jednotlivých lidech pro nadcházející roky, několik nezávislých drahokamů a některé starší hry, které stále stojí za to podívat. Letos je kladen větší důraz na položky pro jednoho hráče, vzhledem k nárůstu v online hrách pro více hráčů, které jsou v současné době naneseny.

Měli bychom také zmínit, že naše nejnovější tipy nezbavují naše předchozí doporučení PC Game od roku 2022 a 2021, z nichž mnohé jsou vynikajícími hrami, které si nenechávají nechat ujít a nyní je lze najít pro hluboké slevy.

Největší PC hra všech dob?

Baldurova brána 3

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: CRPG
 • Podobné: Božství: Original Sin 1 & 2, Baldurova brána 1 a 2, Pathfinder: Wrath of the Spravedlivé, sloupy věčnosti II: Deadfire
 • Grafika: Nejlépe vypadající CRPG vůbec
 • Hra: Boj založený na tahu, výběr a důsledek, průzkum strany, volitelný kooperační multiplayer, pravidla 5. vydání D&D 5. vydání

Úplné vydání Baldurovy brány 3 bylo k dispozici pouze několik týdnů, ale ocenění, které získala objemy Speak: PC nejvyšší hodnocení všech dob na Metacritic; Stejné ocenění na Opencritic, což také řadí nejlepší hru všech dob Všechno platformy; Hra nejvyššího skóre PC Gamer UK vůbec. A ano, je to všechno dobře zasloužené.

Larian Studios měla hodně co žít po Divinity Original Sin II, které mnozí považují za jednu z největších her vůbec, nemluvě o tlaku přenášení jména Baldur’s Gate. Nějak se BG 3 pod touto váhou nekorapsuje a stala se součástí legendy PC Gaming Legend. Vytvoření hry na hraní rolí vyžaduje nejlepší prvky všech předchozích CRPG.

Baldurova brána 3 je opravdu radostný zážitek. Ponoří hráče do úžasně reaktivního zapomenutého světa říší a nabízí tolik svobody se skutečnými důsledky z výběru. Opravdu to vypadá, jako byste seděli u stolu a válcovali kostky, protože DM mění příběh na základě vašich akcí.

Skoro všechno o tom je téměř perfektní: psaní, třídy, hloubka, schopnosti, kouzla, herectví, hádanky, mechanika s výskytem kostky, volitelný kooperativní multiplayer atd. Je to také smích nahlas legrační v částech. Boj na tahu je vrcholem; Budou chvíle, kdy se domníváte, že setkání je nemožné, pouze objevit perfektní kombinaci svitků, lektvarů, schopností a magie, která vám dává bojovou šanci.

Je nemožné zahrnout všechny nejlepší body Baldurovy brány 3 je obrovský 100+ hodinový čas-mnohem déle, pokud chcete dělat všechno-a je to zastrašující hloubka, která by mohla některé lidi zbavit, přestože to bylo tak odměňující. Stále je to hra D&D, což znamená, že si pár může věřit, že zdlouhavý vousy a znalosti s mnohostrannými kostkami je požadavek, i když to není. Byly také stížnosti, že třetí akt není tak bez chyb nebo hladký jako ostatní.

Baldurova brána 3 byla připisována s vládnoucí láskou lidí ke hrám a dokonce způsobila, že jiní vývojáři varují před nastavením baru příliš vysoko. Tříleté období předčasného přístupu samozřejmě pomohlo nesmírně přispívat k jedné z největších her naší generace.

Pekelně dobrý

Diablo IV

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: ARPG
 • Podobné: Diablo 3, Titan Quest, Torchlight 2, Path of Exile
 • Grafika: Neuvěřitelně detailní a čistá, doplněná obvyklým filmovým cutscenes Blizzardem
 • Hra: Hra: Open-World, třetí osoba, (kouzlo) střelce, hádanky, kouzelníky

Čekali jsme s dechem na Diablo IV. Je to, jak Blizzard dává za to maligní-if-lucrativní Diablo nesmrtelný? Zdá se, že společnost uspěla, s hrou, která zahrnuje své strašlivé kořeny a přitahuje tu část našeho mozku, která uvolňuje endorfiny po nalezení nového kořisti, odemknutí dalších schopností a setkání s subjektivně sexy démonskými ženami.

Pokud jste hráli jiné Diablo hry nebo podobné ARPGS, budete vědět, co můžete očekávat zde: Kompletní úkoly, úroveň nahoru, postupujte do stromu dovedností a najdete nejlepší kořist. Jednoduché věci, ale herní smyčka je nebezpečně návyková.

Třídy Diablo IV mají dostatek rozdílů, že je zábavné zkoušet různé. Boj je uspokojivě křupavý a napjatý, zatímco celá věc vypadá svůdně a hladce. Diablo IV se také opravdu otevírá v koncové hře a přidává podobné jako čepice čepice, které zavádějí úrovně Nového světa, trestání noční můry a ponurý laskavosti/Strom šeptání.

Hra samozřejmě není dokonalá. Hry živé služby nejsou podle vkusu každého a některé prvky uživatelského prostředí a designu přicházejí se spoustou kritiky,. Navíc jsou chvíle, kdy se mletí může dostat příliš.

Fanoušci akčních RPG s největší pravděpodobností budou milovat Diablo IV. .

Grafika nedělá hru

Upírští přeživší

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: Rogue-like Bullet-Hell
 • Grafika: Retro 8bitový styl
 • Hra: Autoshooter, shora dolů, život ukradeně návykový

Jak lze titul, který se na první pohled zdá být připomínající 8bitovou éru, byl vyvinut a publikován jednou osobou, má instalaci 349 MB a náklady jen 5 $ se nyní považují za jednu z nejlepších PC her právě teď? Protože tato návyková příroda Roguelikeova z kulky ponoří do vás jeho tesáky a nepustí.

Hra v zásadě zahrnuje uhýbání a eliminaci toho, co jsou doslova tisíce protivníků, když shromažďujete zkušenosti s drahokamy a zbraněmi (až šest současně), které se vypouštějí na krátký časovač – vše, co musíte udělat, je manévrovat. Cílem je přežít co nejdéle na mapě, protože různá monstra rostou silnější a jejich počet se proliferuje. Naštěstí, do deseti minut od startu, se přeměníte na chůzi Armageddon a na těchto démonech uvolníte spravedlivou zuřivost.

Jakmile jste mrtví, upgradujte své statistiky a možná si koupte novou postavu s tím, co jste shromáždili, než zkusíte znovu.

Stejně jako všichni roguelikes, někteří by mohli považovat hru opakující se a jiní mohou považovat vizuální prvky přitažlivé, bez ohledu na to, jak příjemné by hry mohly být. Nicméně přeživší upír dokazují, že nepotřebujete trasování Ray a RTX 4090 k vytvoření kvalitní hry. Hra vám dává stejnou nutkání vyzkoušet si další běh se silnějším sestavením, díky které je Hády tak skvělým. Ale buďte upozorněni: může to být náročné. Za 5 $ a hratelné téměř na jakémkoli zařízení, přeživší upírů stojí za váš čas bezpochyby.

Je tam celý vesmír

Starfield

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: RPG
 • Podobné: vnější světy, obloha bez člověka, masový efekt: Andromeda
 • Grafika: Většinou krásné, často podrobné, náročné
 • Hra: Perspektivy první a třetí osoby, otevřený svět, průzkum vesmíru, kosmická loď

Starfield, a.k.A. Skyrim ve vesmíru, byla nejvíce nejvíce očekávaná hra od Cyberpunk 2077. Je příliš brzy na to, abychom zjistili, zda titul bude dodržovat humbuk, zdá se, že se to doposud daří mnohem lépe než Cyberpunk, i když rozhodně neobdržel stejné univerzální uznání jako Baldurova brána 3. Prozatím má masivní RPG Bethesdy metakritické hodnocení 88, což naznačuje mnohem více pozitivních recenzí než negativních.

Reputace Bethesdy pro vytváření masivních světů byla zřídka zřídka zjevnější než ve Starfieldu. Je tu ohromné ​​množství aktivit a misí, do které se musí zapojit, zejména návykové stavitelství a průzkum planety. Oženit se, pašovat lidské orgány a žít život farmáře vesmíru. V této hře můžete ztratit hodiny, aniž byste si to uvědomili.

Bojové i lodní bitvy založené na rychlých akcích jsou zábavné, frakční úkoly jsou jedny z nejlepších misí a mnoho hlavních míst je vynikající. Ale Starfield je divisivní a není to pro každého. Jako některé z méně uvítacích prvků byly citovány nedostatek map, nevýrazný hlavní příběh, chyby, kyslíkový systém, průzkum s omezenými planetami a mechanik pro zatahování.

Pointa je, že mnohem více lidí jako Starfield než ne, a mnozí to dokonce milují. Můžeme také očekávat spoustu fanouškovských modů a aktualizací od Bethesdy, abychom vyřešili některé z těchto počátečních stížností.

2d pixel dokonalost

Dave potápěč

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: Retro-styl Adventure Mash-Up
 • Podobné: Dredge, Stardew Valley, Moonlighter
 • Grafika: krásné 2D pixelové umění
 • Hra: Management, RPG, Action-Adventure

V éře, kdy jsou vydávány masivní, více milionů dolarových her (a ne všechny dobré), je osvěžující vidět nezávislý titul o rybolovu a řízení restaurací se stane tak masivním hitem.

Dave potápěč je tak příjemný, že mnoho lidí ji považovalo za svou oblíbenou hru z roku 2023, než dorazila Baldurova brána 3.

Toto dobrodružství v retro-stylu 2D pixel-Art je hra dvou částí: správa sushi restaurace a oštěp v oceánu. Dave potápěč hladce kombinuje několik žánrů, včetně správy a RPG, spolu s minihry. Má také některé z nejvíce sledovatelných cutscenes v letech.

Většina hry se odehrává v Blue Hole Shallows, kde se setkáte s kolem 200 různých mořských tvorů, včetně masivních šéfů, to vše při zkoumání a přijímání několika hádanek. Prvky RPG pocházejí z upgradu nebo vytváření položek, které lze použít, zakoupené pomocí výdělků z restaurace.

Hraní smyčka v Dave The Divent funguje skvěle a dělá celou věc děsivě návykovou. K dispozici je také tuna minihrů a funkcí (rybí farma! Seahorse Racing!), fantastický příběh a postavy, a větší hloubka, než byste věřili ze hry o těžce nastaveném majiteli baru Sushi. Ne všechny minihry jsou stejně příjemné a hádanky jsou jednoduché, ale to je nitpicking v tom, co se stalo překvapivým hitem roku. Pokud vás všechno nepřesvědčí, víte, že Dave potápěč je jen 20 $.

Stojí za to čekat

Jagged Alliance 3

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: TOUND TACTION TAKTION
 • Podobné: XCOM 2, Wasteland 3, Silent Storm
 • Grafika: Živé a podrobné
 • Hra: tahová, izometrický pohled, kooperativní režim, světlo RPG a správa

Je to skvělý čas pro hráče ze starých škol, kteří si v současné době užívají pokračování klasiky včerejších. Další dlouho očekávaný třetí hlavní položka v sérii, která nedávno dorazila, pochází z franšízy Jagged Alliance a fanoušci taktických her založený.

Jagged Alliance 3 se drží známého tématu skupiny ragtagských žoldáků – celkem 40, včetně některých známých tváří – umístěných do smyšlené země.

Jakákoli taktická hra založená na tahu bude porovnána s moderními tituly XCOM. I když existují podobnosti, existuje také spousta rozdílů, jako je najímání Mercus s backstorie. Je to také docela jazyk v tváři a vzdává hold akčním filmům na začátku roku 2000 (hra je nastavena na začátku roku 2001).

V JA3 je spousta zábavných prvků, jako je schopnost zacílit na konkrétní části těla pro stavové efekty a použití modů zbraní vyrobených z náhradních dílů. K dispozici je také působivě otevřená mapa světa plná potenciálních bitev. Největším vrcholem je však boj, který nabízí spoustu způsobů, jak odstranit nepřátele, zničitelné prostředí, krycí mechaniku a mnoho dalšího – je tu spousta hloubky.

I když se jedná o název taktiky založený na tahu, existují také prvky RPG a řízení. Některé části posledně jmenovaného nemusí být zábavné pro každého, hra může být náročná a humor není podle vkusu každého. Projděte to však, a najdete ponorný titul, který vás udrží několik hodin závislým.

Přineste náhradní kalhoty

Mrtvý prostor

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: hrůza přežití
 • Podobné: Protokol Callisto, Dead Space 2 a 3, Resident Evil Series, The Evil Worde
 • Grafika: Krev můžete téměř cítit
 • Hra: třetí osoba, střelec, hádanky, pant-wetting

Zcela nový mrtvý prostor je vizuálně ohromující, děsivější a děsivější než kdy jindy. Pokud je Resi 4 mimozemšťany zaměřené na akci, pak je mrtvý prostor kosmickou hrůzou mimozemšťanů.

Pocit strachu a teroru je přítomen od okamžiku, kdy se přiblížíte k USG Ishimura, a skokové strachy dorazí silně a rychle, jakmile jste na palubě-hrajte si to s některými dobrými sluchátky pro nejlepší, nejvíce zážitky z rizika infarktu na infarkt.

Pokud máte hovězí soupravu, remake vypadá nádherně a přidává k celkové atmosféře bytí v prostředí, které vás chce vyvinout. Sekce nových nulových G, další vedlejší dotazy a vylepšené zbraně jsou více důvody k hraní, pokud se vám líbí originál. Navíc, Isaac nyní může mluvit.

Ačkoli to není nejdelší hra venku (režim hry+ je k dispozici) a intenzivní, opakující se skokové vyděšení může být pro některé ohromující, mrtvý prostor je nutností pro každou sbírku nadšence hororových her.

Krásný svět, na který nezapomenete

Tchia

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: Akce-adventure
 • Podobné: Subnautica, Yonder: Cloud Catcher Chronicles
 • Grafika: Ručně kreslená nádhernost
 • Hra: Open-World, třetí osoba, držení zvířat

Tchia možná při propuštění mohla sklouznout pod radar, ale existuje důvod, proč tato hra získala hvězdné recenze.

Zkoumání souostroví v jihozápadním Pacifiku, které se tají tajemstvím a mini-hrami, je sama o sobě radost, která byla o to lepší mechanikem duše. Tato funkce umožňuje, aby se titulární charakter ponořil a obýval neživé předměty a zvířata, z nichž každá má jedinečné schopnosti.

Horolezectví a klouzání v Tchii rozhodně přivádí k mysl dech divočiny-srovnání, na které je hrdý-zatímco jeho mise, sběratelské předměty a různé přístupy jsou ve své implementaci téměř daleko, jen bez arzenálu zbraní a výstředních baddies. Jinde je obzvláště působivý režim foto a mapy pokladů; Nikdy nebudete chtít více možností přizpůsobení; A nové kaledonské kořeny vývojářů, na nichž je založen svět Tchie, jsou patrné v podrobné péči do vytváření tohoto světa.

Nepřátelské základny se mohou stát trochu fuškou na konci hry, ale to je nitpicking v tom, co je krásný zážitek, který zůstane ve vaší paměti dlouho po dokončení.

Tmavé duše se zbraněmi, část 2

Zbytek 2

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: Akce třetí osoby
 • Podobné: zbytek: Z popela, Elden Ring, Tom Clancy’s The Division 2
 • Graphics: Nereal Engine 5-poháněná prettiness
 • Hra: Soulslike, volitelný kooperační multiplayer, Looter Shooter, RPG, procedurálně generovaný

Zbytek 2 neměl nejlepší spuštění – dorazil se stížnostmi, že byl neoptimalizován, s nejrušivějšími plošinami neschopné zasáhnout stabilních 60 fps.

. Naštěstí od té doby dorazily náplasti, které zvyšují výkon, a nechají většině lidí si užívat, co je vynikající hra, kterou budete bojovat o přestali hrát.

Jeho předchůdce, zbytek: Z popela získal přesný popis temných duší se zbraněmi. Přestože bylo dobře přijato, nebylo to bez jeho problémů, ale pokračování se zabývá mnoha z nich a staví se na nejlepších prvcích originálu.

Známé prvky duší jsou zde, jako jsou nepřátelé respawing po odpočinku na kontrolních bodech. Kořist a postavy původního postavení byly vylepšeny a obsahuje procedurálně generované úrovně. Zatímco posledně jmenovaný může odložit některé lidi, je to požehnání, díky kterému je zbytek 2 nesmírně opakovatelný – příběh a úkoly jsou také náhodně generovány. Navíc je hra ještě zábavnější, když se připojí až dva přátelé.

Nejlepší část zbytku 2 je boj: fantastický, tekutý zážitek, který vyžaduje efektivní využití zbraní, dovedností a umístění. Pomáhá to, že v nádherných světech existuje spousta různých nepřátel, včetně nyní úžasných bitv, které vyžadují více než jen bušení je projektily. Věci se ještě zlepšují, jakmile můžete duální třídu, nechat hráče vybavit druhý archetyp.

Příběh není vrcholem a hra může být pro některé příliš tvrdá, ale zbytek 2 je pravděpodobně více odpouštějící než Elden Ring.

Eldritch Eel

Hloubit

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: Fishing Horror
 • Podobné: moře bez slunce, nebe bez slunce, vnější divočiny
 • Grafika: Barevné nízké poly umění
 • Hra: Rybářství ve stylu minihry, Lovecraftian, třetí osobu (loď), Inventář a správa času

Hra o tom, že by byl rybář provádějící jeho profesionální obchod, mě nekřičí, ale je toho mnohem víc, než by se bagroval než rybářský simulátor založený.

Klidné ryby a lovecraftian horor se nezdá být jako montáž Bedfellowshowever, tyto dva žánry se hladce spojují v titulu Black Salt ‘. To, co začíná jako rybolov a prodávání vašeho úlovku, splácení dluhu a upgrade vaší lodi se rychle přemění v noční můru Eldritch, když se ponoříte do tajemství pod a nad vlnami.

Primární herní mechanik chytání a skladování více než 100 různých typů ryb je zábavný sám o sobě a po hlavním příběhu, prozkoumání mapy a převzetí pracovních míst přidává zážitek zvláštní rozměr.

. .

Zatím nejlepší remake RESI

Resident Evil 4 Remake

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: Action Horror
 • Podobné: Resident Evil 2 a 3 Remake, Remake Dead Space, Calisto Protocol
 • Grafika: Moderní upgrade způsobuje, že všechno vypadá groteskně hezky
 • Hra: střelec třetí osoby, hádanky, správa zásob, občas děsivé

Mnoho lidí bylo optimistických, že Capcom mohl replikovat úspěch Resident Evil 2 a Resi 3 Remake s jedním z nejuznávanějších záznamů v sérii: Resident Evil 4. .

Remake eliminuje několik zastaralých prvků, které označily Resident Evil 4 jako „své doby“ a zesiluje nejlepší funkce hry. Některé boje šéfa byly vylepšeny, ovládací prvky byly upgradovány, QTE již nejsou přítomny v cutscenes a všechno je rychlejší a vizuálně výrazné. Snad nejvíce vítanou změnou je přidání parrií. .

Známé znamém znaky RESI jsou zde: Monstra, napjatý boj, správa zásob, strategická ochrana munice a příběh, který se odehrává v dokonalém tandemu s postupem hráče. Po dokončení budete dychtivě přehrát to všechno v nové hře+ režim. Je jasné, proč je Resident Evil 4 považován za nejlepší remake Capcom k dnešnímu dni.

Battle Royale King

Apex legendy

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Grafika: Pravděpodobně nejkrásnější hra BR venku
 • Hra: FPS, týmový multiplayer

Přidání dalších her pro jednoho hráče do seznamu znamená, že jsme omezili střelce pro více hráčů, ale Apex Legends udržuje své místo jako nejlepší pro všechny. Hra obsahuje několik známých F2P Battle Royale Staples, včetně zmenšující se hřiště, skydiving na ostrov a rabování.

Systém Apex, který se staví až 20 týmů, každý se třemi členy, proti sobě, aby byl posledním stáním, se ukázal jako tak populární, že v prvním měsíci se zaregistrovalo více než 50 milionů hráčů. Ukázal žádné známky zpomalení, v současné době v průměru 15 až 16 milionů aktivních hráčů týdně.

Zatímco Apex Legends sdílí karikaturní umělecký styl podobný Fortnite, příběhy, osobnosti a jedinečné schopnosti jeho hrdinských postav jsou blíže k Overwatch.

. Respawn svítí v oddělení zbraní s Apex Legends a nabízí řadu vzrušujících zbraní a připoutání k experimentu a objevování vašich oblíbených. Stejně jako u podobných titulů je obsah po vydání, jako jsou nové postavy a zbraně, zaváděn v ročních obdobích. Akce navíc nabízejí kosmetiku omezeného času, herní režimy a další.

Snad nejlepším aspektem apexových legend je jeho dostupnost pro ty, kteří vždy chtěli vyzkoušet titul Battle Royale, ale byli odrazováni internetovými trolly, hlavně kvůli efektivnímu komunikačnímu systému pingů podobný tomu, který se nachází ve Valorant. Ve světě naplněném bitvou je to král kopce.

Moderní nezávislý pracovník

Everspace 2

Kliknutím na obrázek pro herní video

 • Žánr: Space Sim
 • Podobné: Chorus, Freelancer, Elite: nebezpečné
 • Grafika: Velmi hezká, barevná, karikatura
 • Hra: Open-World (vesmír?), Zobrazit třetí osobu, Looter Shooter, RPG, Adventure

. .

Po rozšířeném stintu včasného přístupu je nyní k dispozici konečná verze Everspace 2 z otevřeného světa. Roguelike prvky původní hry byly svléknuty a nahrazeny konvenčnějším nastavením „Die and Restart na posledním kontrolním bodu“ a Everspace 2 je pro to o to lepší.

Tento vesmírný střelec třetí osoby má živý, odlišný styl. Poskytuje také hráčům vysokou úroveň kontroly nad loděmi, což je skvělé pro manévrování v těsných prostorech. Bitvy jsou rozsáhlé a vzrušující, a přestože existuje příběh nabitý misí s komiksovým ručně kresleným cutsceny, významnou částí herních center kolem sběru kořistí a upgradováním vašich lodí-existuje důvod, proč byl ve vesmíru dabován ‘Diablo ve vesmíru „Diablo ve vesmíru“ ‘.

.

Čestná uznání

Moře hvězd

RPG založená na staré škole inspirované klasikou žánru, jako je Chrono Trigger a Final Fantasy 6. Milující pocta JRPGS, že ti, kteří si pamatují 16bitovou éru s nostalgickou laskavostí, pravděpodobně zbožňují. Není divu, že moře hvězd prodalo v den zahájení přes 100 000 kopií.

Obrněné jádro VI požáry Rubicon

. Škoda, že to bylo zastíněno některými většími vydáními.

Street Fighter 6

. Ale prvky otevřeného světa, tvůrce postav a úžasný základní zážitek ztěžují tvrzení.

Shadow Gambit: Cursed Crew

Skvělá pirátská stealth taktika/strategická hra od společnosti za Desperados 3 a Shadow Tactics. Pravděpodobně nejlepší titul, který kdy přišel z her Mimimi, což nedávno oznámí, že Shadow Gambit bude posledním projektem studia ještě smutek.

Vypadl ze seznamu

Zde si můžete prohlédnout náš začátkem 2023 tipů a článku 2022.

 • Bradavice Legacy
 • V rostoucí
 • Star Wars Jedi: Survivor
 • Poslední z nás část 1
 • Pentiment
 • Vracet

.

 • Zkušenosti s technologií bez reklam při podpoře naší práce
 • Náš slib: Všechny příspěvky čtenářů půjdou na financování více obsahu
 • To znamená: více technologických funkcí, více měřítka a analýzy

Nejlepší PC hry právě teď

? Tady je to, co hrajeme v roce 2023.

Obrázek pro nejlepší PC hry právě teď

(Image Credit: Larian Studios)

 • Nejnovější tipy
 • Více skvělých her
 • Konkurenční multiplayer
 • Nejlepší PC hry podle žánru

2023 je na půli cesty a již nám to přineslo desítky vzrušujících nových PC her, velkých i malých. Baldurova brána 3 je naše současná posedlost ve velké kategorii, se zbytkem 2 a Diablo 4 na boku, ale pokud jste ještě neslyšeli o věži Pizza, chystáte se.

Tento seznam je konkrétně naší odpovědí na otázku „Jaké nové počítačové hry bych měl hrát právě teď?„S tipy vytaženými z nejlepších nedávných PC her, několik starých oblíbených, o kterých si myslíme, že je nyní vhodný čas, a některé skryté drahokamy. . (Naše nejvyšší skóre přezkumu loňského roku bylo 95%. V téměř 30leté historii hráče PC Gamer hrálo jen velmi málo her.

Pro komplexnější seznam skvělých PC her minulých a současných her najdete v našem každoročním 100 nejlepším seznamu nejlepších her na PC. Máme několik čerstvých tipů pro nejlepší hry na parní palubu, pokud máte na cestě jeden z kapesních počítačů Valve.

Zůstáváme také na vrcholu ročního kalendáře s naším průvodcem novými hrami z roku 2023, pořádaných podle měsíce.

Některé dobré zprávy související s tímto seznamem: Nedostatek grafické karty se konečně uvolnil, což znamená. Máme průvodce, jak sestavit herní počítač na základní úrovni za přibližně 750 $ a máme také několik doporučení pro předem vytvořené počítače.

Klíč ikon

Odkazujte na tyto emodži, abyste zúžili to, co hledáte při našem výběru nejlepších PC her.

Toto jsou hry, které tým hráčů PC v současné době hraje: App-to-the-minutové (nebo alespoň měsíc) věci na našich menu s rychlým startem Steam. Další informace, podívejte se na všechny naše nedávné recenze her a také loňské vítěze Goty.

Baldurova brána 3 ��‍♀
Naše nejvyšší skóre přezkumu za 16 let jde na „bezkonkurenční RPG, který váš život spolkne celý.„Je to pravda: jen několik z nás v PC Gamer nebylo zameteno Baldurovou bránou 3’s D&D Sandbox.

��‍♀
. Jeho pokračování by to mohlo napravit a přilákat ještě větší dav s lepším bojem a ještě větší objem procedurálních překvapení a podivných šéfů. Jen počkejte, až bojíte s labyrintem Sentinel.

Dave The Diver (91%) ��‍♀
Dosud největší překvapení roku a skutečně uchazeč o Goty. Dave potápěč se zdá jako jednoduchý sim pro správu rybolovu a restaurace, ale jde to mnohem hlouběji než tohle.

Hledáček (87%) ��‍♀
.„Je třeba to uvěřit, řekl Robin ve své recenzi.

Jagged Alliance 3 (81%)
Velmi dlouho očekávané pokračování strategie-24 let!—V, že najmete merce pro taktický bojový. Goofy, stará škola zábava s vrstvou RPG, která ji odlišuje od jiných strategických her.

Diablo 4 (85%) ��‍♀
Nejsme zamilovaní do živých věcí, zejména tam, kde design běžeckého pásu MMO podkopává příšernou, okultní atmosféru, ale kliknutí na monstra? Ten kousek je skvělý a první sezóna právě začala.

Street Fighter 6 (89%) ��‍♀
Nová pravidla Street Fighter, zejména pro nováčky: Poté, co jsem se pohrával v tutoriálech, příručkách postav a kombo pokusy. Mohly by moje dny drhnutí skončit? (Nepravděpodobné.)

Amnesia: Bunker (93%) ��‍♀
Amnesia to udržuje kompaktní pro nejnovější brilantní hru v seriálu, která je zasazena v bunkru WWI. Máte jednu zbraň a je tu jedno monstrum. které nelze zabít zbraní. Hodně štěstí!

Systémový šok (80%) ��‍♀
Zatraceně dobrý remake pohlcující klasiky Sim, který recenzent Josh nazval „De facto způsob hraní systému v moderní éře.

Jedi: Survivor (80%) ��‍♀
Další špatný port PC v jejich řetězci, ale to nás nezabránilo v tom, abychom si užívali druhé trhliny Respawn ve Star Wars a opravy se zdá být postupně zlepšují výkon.

Tchia (90%) ��‍♀
.

Pizza Tower (90%) ��‍♀
„Hrajte jako špagety Peppino, nadzvukový italský muž středního věku“ v této ódě do Wario Land, která je lepší než Wario Land.

Upíří přeživší (87%) ��‍♀
Nejlepší hodnota na Steam: Toto je 5 $ Bullet Hell Roguelike, který by běžel na toustovači a je dost těžké přestat přehrávat, že byste mohli chtít pro svůj toustovač kopii. Vyzvedněte si to na prodej a poměr zábavy k nákladu je ještě absurdně příznivější.

Tyto hry nejsou z trouby horké, ale některé věci se s věkem zlepšují. Jsou to krém plodiny na PC, buď bodování 80%+ v recenzi, vyhrávají jednu z našich cen Goty, nebo se objevují na našem seznamu nejlepších 100 PC her. Pokud chcete z posledních několika let jen zatracenou jemnou hru PC, podívejte se na ně.

 • ��‍♀ Kapela žoldáků, boje proti tahu a ponuré nízké fantasy říše: jo, je to počítačová hra.
 • Terra Nil (80%) ��‍♀: Relaxační „reverzní stavitel měst“ o uklizení prostředí
 • Honkai: Star Rail (90%) ��‍♀: Nový RPG z Genshin Impact Studio.
 • ��‍♀ : Simulační klasika má nyní, získejte to, grafiku.
 • Mrtvý prostor (84%) .
 • Pentiment (88%) ��‍♀: Skvělé, vyprávěné vražedné záhady založené na 1500s.
  Marvel’s Midnight Suns (88%) .
 • Případ Golden Idol (89%)��‍♀: �� náročné detektivní hádanky s fascinujícím příběhem.
 • Elden Ring (90%)����‍♀: .
 • Nesmrtelnost (95%) ��‍♀: Její nejnovější video Mystery jejího příběhu Sam Barlow je jeho nejlepší zatím.
 • Roztržení (90%) ��‍♀: Fyzikální destrukční motor, který by byl zábavný, i kdyby to nebyla také geniální logická hra.
 • Uzemněný (90%) ��‍♀: Hra přežití, která nezapomene, že hry mají být zábavné.
 • Disco Elysium (92%) .
 • Crusader Kings 3 (94%) ��‍♀: Král je mrtvý, dlouho žijte krále!
 • Hitman 3 (90%) ��‍♀: Umění atentátu, vyleštěné tak jemně jako hlava agenta 47.
 • Slay the Spire (92%) ��‍♀: Deckbuilding Roguelike Všichni ostatní usilují o porážku.
 • ����‍♀: Vytvořte cokoli, co si dokážete představit, pokud je vyrobeno z kostek.
 • The Witcher 3 (92%) ��‍♀: Stále jeden z našich nejoblíbenějších RPG.
 • Celková válka: Warhammer 3 (90%) ��‍♀: Brilantní závěrečný akt s nejvíce vynalézavějším a neobvyklým frakcí série série.
 • Podivné zahradnictví (90%) ��‍♀: Krásná a ponižující detektivní hra plná záhad, hádanek, rostlin a intrik.
 • Forza Horizon 5 (90%) ��‍♀ ��‍♀: Dokonce i okrajové zlepšení nejlepší závodní série v okolí stojí za oslavu.
 • .

Nejlepší konkurenční hry pro více hráčů právě teď

��‍♀
Tiše jedna z nejlepších her pro více hráčů, které můžete hrát dnes. Morgan rozpracoval, proč minulý rok: „Hunt, který si užívá s přáteli.”

Call of Duty: Modern Warfare 2 (83%) ��‍♀
Infinity Ward opět nastavil bar pro design zbraně ve vozu Call of Duty. Je tu spousta, na které si můžete stěžovat (havárie, na jednu věc), ale spousta změn, které považujeme za zábavu, jak v Modern Warfare 2 správně, tak v její doprovodné hře zdarma, Warzone 2..

����‍♀
Jedna z našich oblíbených současných her Battle Royale. Mapa je fantastická, komunikační systém „ping“ je něco, co by odtud měl mít každý FPS, zbraně a pohyb jsou skvělá zábava (bez nástěnné, ale klouzání dolů kopců se cítí skvěle).

Rainbow Six Siege (90%)
Obléhání může postrádat ostrou detekci zásahu a čistotu CS: GO, ale je to dostupnější a moderní FPS, který odměňuje chytré načasování a koordinovanou týmovou práci stejně jako AIM.

Najděte náš výběr nejlepších PC her jen příliš široký? Možná víte, že jste po poutavém příběhu nebo intenzivním závodníkovi nebo druhu sim, který můžete strávit celý víkend hraním jako druhé zaměstnání. . Zkontrolujte je:

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.