Nejlepší PC hry pro 2023, jaké hry na PC – Metacritic

Jaké hry hrají na PC

Contents

Final Fantasy XIV je ideální MMO pro lidi, kteří nehrají MMOS. Ano, je tu horkár a nájezdy a výstroj, aby se kořili, a ano, vyžaduje to obrovskou časovou investici, aby z toho vytěžila maximum. Ale ve svém jádru je to RPG řízený příběh jako každý jiný Final Fantasy. Většina z nich je postavena tak, aby se hrála sólo; Můžete dokonce řešit dungeony s členy AI namísto jiných lidí. Vyprávění roste v rozsahu a nuanci, když pracujete skrze jeho čtyři hlavní expanze, ale základní hra má také své ctnosti. Je to epos o práci, o zavedení práce a soucitu k přestavbě světa, který bude vždy trochu rozbitý, jeden úkol najednou. Nejnovější expanze, Endwalker, uzavírá jádro, osmiletý děj v rozvíjejícím se módě.

Nejlepší PC hry pro 2023

Jak tedy kategorizujete zvíře, jako je hraní na PC? S desetiletími titulů, které se mají vytrhnout (a také prvním přístavem pro většinu nezávislých titulů). Hraní na vašem počítači přidává výhody (téměř vždy bezchybné) zpětné kompatibility a grafického výkonu konzoly-pokud máte pro to minci. Celá myšlenka, co je herní počítač a kde můžete hrát. Snažili jsme se být široký s našimi doporučeními zde záměrně – existuje tolik skvělých nových titulů pro hráče PC, zvažte tyto počáteční body.

Rollerdrome

Bloudí

Overwatch 2

Elden Ring

Apex legendy

Beat Sabre

Kontrola Ultimate Edition

Disco Elysium – poslední řez

Halo nekonečný

FTL: rychlejší než světlo

Hades

Half-life: Alyx

Nier: Automata

Microsoft Flight Simulator

Resident Evil 7: Biohazard

Návrat Obra Dinn

The Witcher 3: Wild Hunt

Forza Horizon 5

Final Fantasy XIV

Euro Truck Simulátor 2

Rollerdrome

Rollerdrome

Rollerdrome je svěží. Je to neuvěřitelně stylové, užívá si narážky ze 70. let hollywoodského sci-fi, ale s atraktivním filtrem ve stínu Cel přes každou scénu. Ještě lepší než jeho ohromující vizuální prvky, Rollerdrome má hladkou, přesnou mechaniku, která umožňuje hráčům upadnout do toku na všech úrovních. Hra je hlavně o klouzání prostředím na kolečcích, zvednutí rychlosti a dělat triky při vyhýbání se a střelbě nepřátel, správu zbraní a ovládání času – a to vše se spojuje v napínavém dystopickém krvesporu.

Je radost vyhýbat se, vyhýbat se, vyhýbat se a pak skočit do vzduchu, zpomalit čas a vytáhnout lidi, kteří na vás střílejí, doplňují munici a v tomto procesu shromažďují munici a shromažďují zdraví. Mezitím se přirozeně rozvíjí znepokojující příběh o firemní chamtivost. Rollerdrome Byl to pražce z roku 2022, takže pokud jste na to zdřímli, nyní je čas se probudit a hrát.

Bloudí

Bloudí

Bloudí Dokonale obsažená dobrodružná hra, která vás ztělesňuje kočku v post-apokalyptickém světě, lidé zůstali pozadu. Má spoustu nových nápadů, z nichž každý se rozšiřoval na svou nejčistší podobu. Spousta akcí v Bloudí existují jednoduše proto, že mají smysl pro protagonisty kočky (a pravděpodobně proto, že jsou roztomilé jako peklo). K dispozici je diskrétní tlačítko a roboti, které kočka sdílí svůj svět, reaguje s šokem a frustrací, když proříznete jejich deskovou hru a házíte kousky na podlahu. Je možné se stočit a spát v podstatě kdykoli, kdekoli – dokonce i přímo na vrcholu robota cizince. Když kočka dostane domácí mazlíčky a mazlení z robotů, vrhá to a Haptics Dualsense je v reakci. Environmentální hádanky využívají tuto perspektivu na úrovni koček a vyzývají hráče, aby se podívali na svět s různými, světle odrazujícími očima.

Stejně jako řešení pro řešení hádanek, ledge a blob, Bloudí představuje svět lehké dystopie, kde roboti nenávidí lidi, kteří přišli před nimi. Místo toho se pokoušejí kultivovat rostliny, které mohou přežít ve tmě, jen proto, že by se to lidem líbilo. Ve srovnání s většinou dystopických kyberpunkových her, Bloudí je naprosto radostné.

Overwatch 2

Overwatch 2

Přestože Blizzard tentokrát vylepšil Onramp pro nové hráče, Overwatch 2 stále má strmou křivku učení. Držte se toho a budete se oddávat snad nejlepšího střelce týmu v okolí. Overwatch 2 má klamně jednoduchý cíl – postavte se na cíl nebo v jeho blízkosti a udržujte druhý tým dostatečně dlouho, aby vyhrál. V praxi je to mnohem složitější. Na netrénované oko se zápasy mohou zdát jako barevný chaos, ale Overwatch 2 má klamně jednoduchý cíl – postavte se na cíl nebo v jeho blízkosti a udržujte druhý tým dostatečně dlouho, aby vyhrál.

V praxi je to mnohem složitější. Blizzard snížil počet hráčů v každém týmu ze šesti na pět. To spolu s přesměrovým novým vylepšením nových postav učinilo hru zrychlovanou a příjemnější ve srovnání s originálem Overwatch. Důraz je kladen na individuální dopad, ale stále budete muset dobře spolupracovat se svými spoluhráči, abyste zajistili vítězství.

Nyní s obsazením více než 30 hrdinů, každý s odlišnými schopnostmi a herními styly, určitě najdete několik Overwatch 2 znaky, se kterými se můžete spojit. První dávka nových hrdinů je všechny výbuch. Existuje mnoho skvělých (i když často poměrně drahých) nových kůží, s nimiž je také připravují. Hra vypadá a také zní skvěle, díky úrovni Blizzardovy úrovně polštiny. Alespoň dokud nezjistíte, jak hrát Overwatch 2, Můžete se divit, jak dobře to vypadá.

Elden Ring

Elden Ring

Mysleli jste si, že tento seznam nezahrnuje Elden Ring? Silné stránky nejnovějších akcí RPG Fromsoftware je mnoho, ale co je na hře nejpůsobivější, je to, jak se ručně vyráběl navzdory svému měřítku. Elden Ring je velký, ale nikdy se necítí, jako by to ztrácelo čas. Daleko od toho; Fromsoftware vytvořil bohatý otevřený svět, s něčím překvapivým, nádherným nebo naprosto děsivým kolem každého rohu. Nikdy nezapomenu na okamžik, kdy jsem našel hrudník, který teleportoval mou postavu do jeskyně plné Eldritch Monsters. Elden Ring je plný těchto druhů objevů.

A pokud se obáváte, že zasáhnete cihlovou zeď Elden Ring’s potíže, nebuď. Jistě, může to být těžké jako nehty, ale je to také dosud z nejdostupnější hry. Pokud zjistíte, že boj proti přílišnému trestu, jděte za sestavení mága a odpálejte své nepřátele z dálky. A pokud vše ostatní selže, jedna z odměn za zkoumání Elden Ring’s Svět je zkušenost, kterou můžete použít k posílení vaší postavy.

Apex legendy

Apex legendy

V kola žánru bitevního royale najdete vše přesvědčivé Apex legendy. Každý tah, který vy a vaši 59 spolubojovníků uděláte, závisí na vašich kolektivních akcích těsně předem. Vždy na sebe reagujete, ať už to vidíte nebo ne. Každá hra se stává složitou sítí možností, všechny pramenící zpět k počátečnímu, zdánlivě neškodnému poklesu na mapu. Stejně jako u jiných bitev Royale, Vrchol požaduje, abyste si mysleli dopředu, hodnotíte rizika a ve skutečnosti věnujte pozornost svému okolí spíše než na účtování do boje bezohledně. A je to stále vzrušení, když je konec blízko.

Kde Vrchol vyniká ve srovnání s soupeři jako Fortnite, PUBG a Warzone – které jsou stále dobré časy svým vlastním způsobem – je jeho charakter a Cítit se. Jeho seznam hratelných postav je Overwatch-jako ve své rozmanitosti schopností a stylů pohybu. Stejně tak má každá zbraň a příloha jiný dopad na to, jak hrajete. To vše zůstává výjimečně hladké ovládat, jak se očekávalo od týmu za Pád titána série.

Fortnite může být stále nejpřístupnějším střelcem bitevního royale, ale Vrchol se bude cítit přímo doma každému, kdo je obeznámen s hrami FPS, a jeho systém ping stále umožňuje spolupracovat s vašimi spoluhráči, aniž by řekl slovo. Stále dostává pravidelné aktualizace čtyři roky do svého života a zůstává to hra zdarma, která pro vás nevyžaduje desetník, abyste byli konkurenceschopní.

Beat Sabre

Beat Sabre

Beat Sabre je euforický herní pocit, který maximálně využívá virtuální realitu. Natočíte se na příchozích boxech, otočíte své neoficiální světelné meče, krájíte a zabijete je do rytmu soundtracku. Podobně jako ikonický rytmický železniční střel, Rez, který má vlastní VR iteraci, Beat Sabre často se cítíte, jako byste vytvářeli hudbu, když zasáhnete své narážky. Při spuštění jsme možná měli počáteční rezervace na soundtracku, ale nové skladby a přizpůsobení se stále přidávají k výzvě. Pro hráče PC je dokonce i tvůrce úrovně, díky čemuž je to definitivní verze.

Řízení

Kontrola Ultimate Edition

Vezměte divný Twin Peaks vyprávění Alan Wake, rozbít to spolu s Kvantová přestávkaFrenetické síly a zbraň a ty máte Řízení. Hraje jako žena, která hledá svého pohřešovaného bratra, rychle se dozvíte, že existuje tenká hranice mezi realitou a fantastickým. Je to cattnip pro každého, kdo vyrostl milující Akta X a nadpřirozené. Je to také hlavní příklad studia pracujícího v jejich Creative Heights, jak rafinace, tak vyvíjející se vzorec otevřeného světa, který dominuje hry za poslední desetiletí.

Disco elysium finální řez

Disco Elysium – poslední řez

Disco elysium je speciální hra. První vydání z estonského studia ZA/UM, je to rozlehlé RPG sci-fi, které se více inspiruje D&D a Baldurova brána než moderní hry zaměřené na boje. Ve skutečnosti neexistuje žádný boj o o čem mluvit, místo toho budete vytvářet svou postavu, zvolit, jaké jsou jejich silné a slabé stránky, a pak projít kontrolami dovedností D&D, aby se prošli příběhem. Samozřejmě budete vyrovnat své schopnosti a posilovat statistiky s položkami, ale systémy hry opravdu padají místo skutečně poutavého příběhu a představují některé z nejlepších psaní, které kdykoli milí videoher.

S Poslední řez, Vydáno 18 měsíců po originálu, tato extrémně dialogová hra má nyní plné hlasové herectví, což oživuje jedinečný svět více než kdykoli předtím. Po debutování na PC, PS5 a Stadia, Poslední řez je nyní k dispozici pro všechny existující domácí konzole – včetně přepínače společnosti Nintendo.

Halo nekonečný

Halo nekonečný

Nejnovější dobrodružství hlavního hlavního náčelníka nemusí dávat narativně velký smysl, ale je jisté, že je zábavné hrát. Po středním úsilí z 343 průmyslových odvětví za poslední desetiletí, Halo nekonečný podaří se dýchat nový život do vlajkové lodi Microsoft, a zároveň zůstat věrný prvkům, které fanoušci milují. Hlavní kampaň je otevřenější než kdy jindy, a zároveň vám dává novou svobodu pohybu s důvěryhodným háčkem. A režim pro více hráčů je úžasně návykový (i když 343 stále musí urychlit zážitek), s houbou map a herních režimů, aby se věci zabránilo příliš zatuchlým. Jedinou věcí, která to zabrání od velikosti, je jeho nepochopitelný a nesouvislý příběh.

FTL: rychlejší než světlo

FTL: rychlejší než světlo

Kdo nechtěl kapitána své vlastní kosmické lodi? No, po několika hodinách FTL: rychlejší než světlo, Možná přehodnocujete své životní cíle. Ftl je roguelike, což znamená, že každá hra začíná ze stejného místa. Jediné, co musíte udělat, je cestovat přes řadu hvězdných systémů, náborové členy posádky a sbírání šrotu, když se vydáte k konečnému zúčtování proti hloupě přemožené lodi. Hra je zhruba rozdělena mezi zobrazení mapy, kde si můžete trvat tolik času, kolik chcete mapovat nejúčinnější cestu k vašemu cíli, a bojové události, které se hrají v reálném čase (i když můžete a budete používat tlačítko pauzy zpomalit věci).

Tam, kde přichází skutečná zábava, je v vyprávění, která se odehrává dvěma způsoby. K dispozici je strukturovaná stránka, kde budete tak často požádáni o rozhodnutí, která mohou zlepšit nebo bránit vaše šance na přežití. A pak je tu přirozený příběh, který vytvoříte pro sebe, protože jste nuceni se rozhodnout například, zda stojí za to obětovat člena posádky za větší dobro.

Hades

Hades

Hades byl první titul včasného přístupu, který kdy vytvořil náš nejlepší seznam her PC. Je to akce-RPG vyvinutý týmem za sebou Bašta, Tranzistor a Pyre. Hrajete Zagreus, syna Hadese, který má trochu plice se svým otcem a chce uniknout z podsvětí. Za to musí Zagreus bojovat přes různé úrovně podsvětí a až na povrch. Po cestě si vyzvednete „požehnání“ z celé řady starověkých božstev, jako jsou Zeus, Ares a Aphrodite, které nasazují další účinky na vaše různé útoky. Každá úroveň je rozdělena do místností plných démonů, předmětů a občasného minibossu.

Tak jako Hades je hra „Roguelike“, začnete pokaždé na stejném místě. S tím řekl, že položky, které shromažďujete, lze použít k přístupu a upgradu nových zbraní a schopností, které se drží mezi relacemi. Hades není na tomto seznamu z žádného důvodu, než je super přístupný a velmi, velmi zábavný. Můžete skočit po dobu 30 minut a mít výbuch, nebo se ocitnete hrát celé hodiny.

Half-life: Alyx

Half-life: Alyx

Half-life: Alyx Cítím se jako zázrak. Po 13 letech od franšízy vydal Valve opravdu vzrušující prequel Poloviční život 2 a zároveň mapuje nové území pro hraní VR. Gravitační rukavice, jeho klíčová nová vlastnost, jsou nejbližší, co jsem kdy cítil, když jsem měl telekinetické síly. Poskytuje vám více možností pohybu, abyste se onemocněli klusem kolem rozsáhlého prostředí. Ach jo, a je to také naprosto děsivé, bankovnictví na klaustrofobické povaze VR. Neexistuje žádné odvrácení, když na tebe skočí Facehugger z tmy, nebo když vám do tváře dostane strašně deformovaný zombie. Může to znít trochu hyperbolicky, ale Alyx by nakonec skončil jedním z nejdůležitějších titulů této generace. Budování hry s velkým rozpočtem pro trh s výklenkem VR pro většinu společností nedává velký smysl, ale pro Valve je úterý.

Nier Automata

Nier: Automata

Nier Automata Vezměte břitvu-ostrý boj o titul platinových her a staví ho do světa vytvořeného oblíbeným podivínkem, Yoko Taro. Nebojte se, můžete většinou jen běžet, zbraň a projít si cestu skrz hru, ale jakmile skončíte, a dokončíte a dokončíte tuto, ocitnete se do skutečně zvláštního vyprávění, to se nikdy předtím nebylo provedeno a nikdy se to nedělo a předtím se nedělo a Pravděpodobně už nikdy nebude provedeno. Je spravedlivé říci, že nové vydání PC, jak je bohužel často, nebylo úplně nejlepší a stále je pozoruhodně postrádá možnosti, ale nyní je to alespoň stabilní a věřte nám, když říkáme, že toto je nepříznivé.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator vyšel v perfektním čase, když byl svět na uzamčení a cestování leteckých společností bylo pro většinu lidí nemožností nemožností. Nejen Flight Sim Nechte hráče pilotovat obrovské množství letadel, ale představuje svět na talíři v ohromujícím a směšném detailu. Je to útěk, je to vzdělávací a je to zábavné – je to, co myslí E3? – a na jeho úrovni opravdu není nic jiného. Pandemic nebo ne, Microsoft Flight Simulator je neuvěřitelný úspěch s dlouhým ocasem uvnitř i vně průmyslu videoher.

Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard

Mnoho z nich bylo připraveno odepsat sérii Resident Evil po katastrofě, která byla Resident Evil 6. Co začalo jako The Hororová hra na původní PlayStation se stala nafouknutým nepořádkem akční hry. Místo toho, aby házel celou franšízu do koše a zapomněl na to, Capcom se tvrdě podíval na to, co nefungovalo, které – překvapení! – bylo v podstatě všechno a důkladně restartoval vzorec. Půjčování od Kojima’s Pt A v některých ohledech kreativní shromáždění Alien: Izolace, Resident Evil 7: Biohazard je hrůza prostřednictvím bezmocnosti. Pro většinu hry v podstatě nemůžete udělat nic jiného než utéct nebo zpoždění svých nepřátel. A to je to, co je tak dobré.

Návrat Obra Dinn

Návrat Obra Dinn

Toto je nezapomenutelný duchovní-story-slash-murder-mysserie s výrazným starým školním grafickým stylem. Je to na rozdíl od jakékoli hry, kterou jsme hráli za chvíli, s hudebním skóre s nízkým klíčem a stylem řešení hádanek, který je jako jeden uspokojivý, Grisly Riddle. v Návrat Obra Dinn, na palubu lodi jste na palubu. Poblíž kapitánské kabiny je však mrtvola. Když sledujete závěrečné stopy zesnulého, což vede k ještě příšernějším konkům, musíte přijít na to, co se stalo. Kdo zabil koho? A kdo je stále naživu? Zvláštní zmínka o zvukovém efektu, který kope pokaždé, když vyřešíte osudy tří posádky. Husí kůže.

Čaroděj 3

The Witcher 3: Wild Hunt

Může to být nejlepší RPG na otevřeném světě. Přestože je nyní několik let, The Witcher 3: Wild Hunt je hustá akční hra, která uznává zralost hráče s více – příležitostně trýznivé – příběhy, volby, které mají důsledky a téměř příliš mnoho hry. Není to dokonalé; Bojový systém je drsný, frustrující smrt přichází ve formě padajícího z jen pár stop a je tu spousta plnění úkolů spolu s mnoha neuvěřitelně dobře promyšlenými rozptýleními. Rozsah a ambice na displeji vás budou zahnat a jakmile skončíte, existují vynikající expanze k odhlášení.

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 obratně chodí na jemnou linii tím, že je extrémně hlubokou a komplexní závodní hrou, kterou téměř každý může jen vyzvednout a hrát. Hra má stovky aut, které můžete nekonečně vyladit, aby vyhovovaly vašemu stylu jízdy, a desítky kurzů se šíří po nádherném fiktivním rohu Mexika. Pokud se rozdrtíte obtíž, jedna chyba potopí celý váš závod a soutěž online může být stejně divoká.

Ale pokud jste v závodních hrách nováčkem, Forza Horizon 5 Dělá vynikající práci na tom, jak vás dostat do provozu. Úvod do hry vám rychle dává chuť na čtyři hlavní typy závodů, se kterými se setkáte (pouliční závody, cross-country atd.) a funkce, jako je tlačítko pro převinutí. Docela jednoduché, Forza Horizon 5 je krásná a zábavná hra, která pracuje téměř o jakékoli úrovni dovedností. Je snadné vyzvednout a hrát několik závodů a pokračovat ve svém dni, nebo se do něj můžete ponořit a snažit se stát nejlepším řidičem, jaký můžete být.

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV je ideální MMO pro lidi, kteří nehrají MMOS. Ano, je tu horkár a nájezdy a výstroj, aby se kořili, a ano, vyžaduje to obrovskou časovou investici, aby z toho vytěžila maximum. Ale ve svém jádru je to RPG řízený příběh jako každý jiný Final Fantasy. Většina z nich je postavena tak, aby se hrála sólo; Můžete dokonce řešit dungeony s členy AI namísto jiných lidí. Vyprávění roste v rozsahu a nuanci, když pracujete skrze jeho čtyři hlavní expanze, ale základní hra má také své ctnosti. Je to epos o práci, o zavedení práce a soucitu k přestavbě světa, který bude vždy trochu rozbitý, jeden úkol najednou. Nejnovější expanze, Endwalker, uzavírá jádro, osmiletý děj v rozvíjejícím se módě.

Schopnost rychle vyměnit mezi třídami na jedné postavě vám umožní zatřást připustitelně přímým bojem a můžete si vyzvednout stranu „úlohy“, které jsou výslovněji o existenci v zemi místo toho, abyste ji zachránili. Pokud chcete vyrábět jídla jako kulinářské nebo sklizňové zdroje jako botanik, jděte na to. Pokud chcete lovit mapy pokladů, hrát v kasinu, bitva v PvP Arenas, poslouchejte bardy hrát skutečnou hudbu nebo jen být jedním z těch buffů zelených chlápků, kteří stojí kolem Limsy Lominsa na sobě nic jiného než uši králíky, můžete. Jako nejlepší MMOS, Final Fantasy XIV Cítíte se jako jiný svět, ten, který pravděpodobně nikdy nepochopíte v celém rozsahu. A pokud si chcete hrát s ostatními, je to vše oživeno skutečně uvítací komunitou. Jen si všimněte, že budete muset zaplatit měsíční poplatek za předplatné, i když máte přístup ke základní hře a první expanzi bez přidaných nákladů.

Euro Truck Simulátor 2

Euro Truck Simulátor 2

Euro Truck Simulátor 2 Úkoly vás řídí spoustu velkých nákladních vozidel po celé Evropě, dodáním nákladu a budování vlastního přepravního podnikání. Jak název napovídá, jedná se o SIM, takže nákladní automobily zpracovávají realisticky a očekává se, že budete řídit pravidla silnice, doplňte své auto a dokončete své dodávky včas, s minimálním poškozením. Toto je zhuštěná verze Evropy, ale každá cesta vyžaduje čas a obvykle se podél cesty dochází.

Ta pomalost má smysl. Euro Truck Simulátor 2Potěšení jsou podobná těm, které jsou skutečné jízdy: plavba po otevřené silnici, poslouchání skutečných rozhlasových stanic, pohlédnutí na památky, když procházíte kolem. V důsledku toho je to hluboce relaxační hra. Vše, co máte, je silnice, cíl a hulkingová souprava, která sleduje. Dostanete se tam, až se tam dostanete. Manažerské bity Euro Truck Simulátor 2 Nejsou tak zajímavé jako řízení, ale existuje spousta modů a DLC, které by zážitek otřásly. Pokud byste dávali přednost přepravě v USA, Americký kamion simulátor je podobný název ze stejného studia.

Jaké hry hrají na PC

Najděte svou další hru pro jakoukoli platformu. Filtrujte podle platformy, žánru nebo roku vydání.

1. Baldurova brána 3

Starověké zlo se vrátilo k Baldurově bráně a záměrem ho pohltit zevnitř ven. Osud Faeruna leží ve vašich rukou. Sám, můžete odolat. Ale společně můžete překonat. Shromážděte svou párty a vraťte se do zapomenutých říší v příběhu společenství a zrady, oběti a přežití a návnady absolutní moci. Ve vás se probudí záhadné schopnosti, přitahované z parazity mysli zasazené v mozku. Odolávat a otočit tmu proti sobě. Nebo přijmout korupci a stát se konečným zlem.

2. Turbo Overkill

Johnny Turbo potřebuje vyčistit ráj, kybernetické město překročené rozšířenými přisluhovači pod kultovní kontrolou nejpokročilejšího AI na světě, Syn, která se snaží rozšířit na nadvládu světa, pokud se tady a teď nezastaví. Nástěnné, hrdinové, časy řetězové pily, létající auta a spousta rozmachů.

3. Street Fighter 6

Poháněný proprietárním motorem CAPCOM, The Street Fighter 6 Zkušenosti se rozprostírá ve třech odlišných herních režimech představující světové turné, bojové pozemní a bitevní centrum. Rozmanitý seznam 18 bojovníků. Hrajte legendární mistry a nové oblíbené fanoušky jako Ryu, Chun-Li, Luke, Jamie, Kimberly a další v tomto posledním vydání s každou postavou představující výrazné nové redesigny a vzrušující filmové speciality. Street Fighter 6 nabízí vysoce vyvíjený bojový systém se třemi typy ovládání – klasický, moderní a dynamický – umožňující rychle hrát na úrovni vaší dovednosti. Nová funkce komentáře v reálném čase přidává veškerý humbuk konkurenčního zápasu a také snadno srozumitelná vysvětlení o vaší hře. Měřič pohonu je nový systém pro správu vašich zdrojů. Použijte to moudře, abyste získali vítězství.

4. Resident Evil 4

Přežití je jen začátek. Resident Evil 4 je remake původního rezidentního zlého 4 z roku 2005. Reimaginován na rok 2023, aby přinesl nejmodernější hrůzu přežití. Resident Evil 4 zachovává podstatu původní hry a zároveň představuje modernizované hry, reimaginovaný děj a živě detailní grafika, aby se tato nejnovější hororová hra na přežití, kde se protíná život a smrt, teror a katarze. Příběh: Od biologické katastrofy v Raccoon City uplynulo 6 let. Leon s. Kennedy, jeden z pozůstalých incidentu, byl přijat jako agent, který se hlásil přímo prezidentovi Spojených států. Se zkušenostmi s více misemi na zádech je Leon poslán na záchranu prezidentovy unesené dcery. Sleduje ji do odloučené evropské vesnice, kde je s vesničany něco strašně špatného. A opona stoupá na tomto příběhu odvážné záchrany a vyčerpávající hrůzy.

5. Výroba Karateka

Tvůrce prince Persie Jordan Mechner byl vysokoškolským studentem, když vytvořil jednu z největších her z roku 1984: Karateka. Nyní v novém interaktivním dokumentu z Digital Eclipse příběh o tom, jak teenager s Apple II vytvořil jednu z nejvíce průkopnických, vlivných her všech dob.

6. Ghost Trick: Phantom Detective

Ghost Trick je příběh tajemství a intrik, který mísí zábavné logické hádanky se světem nadpřirozeného, ​​což způsobuje zcela nový a jedinečný zážitek v kapesním herním prostoru. Část dobrodružná hra, část logické hry, hraní Ghost Trick bude zpochybnit mozky hráče, zatímco jeho zřetelné umělecké prvky a návrhy postav poskytnou zábavu.

7. Quake II – Enhanced Edition

10. srpna 2023 • Hodnocení m

Jako poslední naděje lidstva je jen na vás, abyste zastavili válečnou stezku Wicked Strogg, než se potýká s lidstvem do mechanických hrůz. Šance jsou naskládány proti vám na nepřátelské mimozemské planetě, která se hemží nepřátelskými silami, ale pokud máte munici a puls, není u konce! Battle Hordes of Cybernetic Creatures in Blistering FPS Combat, Strafing prostřednictvím kampaně Quake II s ikonickým arzenálem kulky, raket a skořápky. Užijte si legendární hraní Quake II, uchovávanou a doplňovanou s původním soundtrackem Sonic Mayhem, nyní vylepšeným širokoúhlým podporou, obnovený obsah, který byl dříve ponechán na podlaze řezací místnosti, vizuální a výkonnost, aby se každý čenu a gib-gib-gib-gib-screen na Screenu a dokonce i nová úroveň. Vylepšené vydání Quake II přichází s oběma rozšířeními pro původní hru, Mission Pack: The Reckoning and Mission Pack: Ground Zero, přidáním více než 30 dalších úrovní pro jednoho hráče a více než 20 map Deathmatch. Quake II nyní zahrnuje Call of the Machine, zcela nové rozšíření vytvořené společností Wolfenstein: The New Colossus Developer, CombyGames. Skládá se z 28 úrovní kampaně plus zbrusu nová mapa Deathmatch, bojujte v čase a prostoru, abyste našli strogového výrobce, zničili jej a změnili osud sám. [Bethesda]

8. Hi-Fi spěch

25. ledna 2023 • Hodnocení t

Cítíte rytmus jako Wannabe Rockstar Chai a jeho ragtagský tým bojují proti zlému megacorpu s drsným rytmem bojem! Z Tango Gameworks přichází Hi-Fi Rush, zcela nová akční hra, kde svět synchronizuje s hudbou.

9. Pizza Tower

Peppino špagety, překvapivě agilní a silné tukové plešaté italské, je na misi zničit titulární věž na pizzu, aby zachránila jeho restauraci před zničením. Sledujte ho skrz jeho běsnění přes mnoho šílených podlah věže, sbírejte zálivky a porazíte příšery! Hrajte jako špagety Peppino, nadzvukový italský muž středního věku! A někdy Gustavo. Pizza Tower je rychlá 2D plošinovka inspirovaná sérií Wario Land, s důrazem na pohyb, průzkum a útok skóre. Představujeme vysoce stylizované umění pixelů inspirované karikaturami z 90. let a vysoce energetickým soundtrackem.

10. Videoverse

Znovu prožijte dny minulých sociálních sítí ve společnosti Videoverse, narativní dobrodružství založené na rozhodování zaměřené na vývoj postav, přátelství a lásku, od vývojáře za jedno noční stojan. Jak Emmett, mladý fanoušek videoher a aspirující umělec, se ponoří do této fiktivní éry videoher, kde herní systém Kinmoku Shark a jeho online sociální síť, Videoverse, stále populární. Posilujte přátelství Emmett, sdílejte umění fanoušků a procházejte živé herní komunity. Rozhodněte se, která změní, jak Emmett roste, jeho přístup k videoverse a nakonec konečný výsledek! Pomůže vaše akce Videoverse prosperovat, nebo vás chytí do dospívajícího dramatu, videohry fandomů a firemní spiknutí?

11. Gravitační obvod

V post-apokalyptickém světě osídleném vnímajícími roboty jsou jeho obyvatelé znovu ohroženi starým nepřítelem. Virová armáda, poté, co byla v minulosti poražena před desítkami let, se znovu objevila ze stínů. Jejich cíl? Úplná nadvláda světa. Těžce oslabené sbory Guardian zůstávají bez jiné možnosti, než vyzvat hrdinu předchozí války: osamělý dělník, Kai, který využívá síly nepolapitelného gravitačního okruhu. Jako poslední obranná linie na světě, najděte futuristickým nepřátelským ovládaným lokalitám a sundejte zlý mistr za chaosem. Připomíná klasické platformátory z 80. a 90. let, s akcí vytočeným na maximum, nasměrujte vaši sílu do pěstů a posílejte nepřátele létání, nebo je potýkat, aby se zblízka a osobní. Ve svém úkolu získáte mnoho nových sil, které vám umožní jít ještě dále za dále!

12. Mrtvé buňky: Vraťte se do Castlevania

Inspirace za tím vše se vrací ke svým 2D akčním kořenům! Nezapomenutelné postavy Castlevania a gotické prostředí splňuje rychle se rozvíjející boj o oceněné roguelitní mrtvé buňky v této bezprecedentní spolupráci. Najednou se objevila brána k výraznému hradu a impozantní válečník zvaný Richter vás žádá, abyste mu pomohli porazit velké zlo uvnitř. Spíše se to, že slibujete příslibem nového kořisti než pocitem morální povinnosti, vyrazíte po pozemcích a chodbách gotického hradu, abyste našli a zabili tuto záhadnou draculu. Slay hordy jeho nadpřirozených přisluhovačů, jak postupujete prostřednictvím našeho největšího DLC, včetně dvou úrovní, tří šéfů a nového příběhu!

13. Moře hvězd

29. srpna 2023 • Hodnocení E10+

Sea of ​​Stars je tahová RPG inspirovaná klasikou. Příběh prequel zasazený do vesmíru Messenger vypráví příběh dvou dětí slunovratu, které kombinují síly slunce a měsíce, aby provedly zatmění magii, jediná síla schopná odrazit monstrózní výtvory zlého alchymisty známého jako Fleshmancer. Slibující se dotyk sabotáže v každém systému, moře hvězd si klade za cíl modernizovat klasický RPG, pokud jde o boje založený. Klíčové ingredience: * Poutavý bob založený. Bojová hra zahrnuje aktivní vstup hráče během útočných animací (časované hity), více znakových kombo útoky, posílení a strategické možnosti obrany, aby bránily nepřátelům, zatímco směřují k mocným útokům nebo kouzlům. Pro pohlcující zážitek neexistují žádná náhodná setkání ani přechody na oddělené bojiště a žádné broušení. Navigace i boj dochází ve stejném prostředí. * Nepřišekné traverzální. Plavat, stoupat, trezor, skočte nebo zvedněte římsy, když protékáte světem s navigačním systémem založeným na odbornosti platformy, který se osvobodí od klasického pohybu založený. * Prequel příběh zasazený do vesmíru Messenger. Desítky originálních postav a oblouků příběhů vás zavede na podmanivou cestu. Někdy epické, někdy hloupé a jindy emocionální, moře hvězd plní svou RPG povinnost zkoumat klasická témata dobrodružství a přátelství a zároveň je také plná neočekávaných zvratů a událostí, které jste očekávali od sabotáže. * Plné dynamické osvětlení Naše na míru vyrobené vykreslení umožňuje vytvoření úchvatného světa ožíváním tlačením limitů 2D pixel-Art her. * Ošetření sabotáží v tahovém žánru RPG. Každý systém byl hluboce analyzován, aby vytvořil zážitek, který respektuje retro klasiku, a zároveň přepracoval některé prvky, aby nabídl modernizovaný zážitek bez podráždění a příliš zdlouhavých sekvencí.