Nejlepší PC joysticks v roce 2023 | PC hráč, nejlepší PC řadiče v roce 2023 | PC hráč

Nejlepší řadiče PC v roce 2023

Naše odborní recenze:

Nejlepší PC joysticks v roce 2023

Zabalení nejlepšího PC joysticku je skvělý způsob, jak pilotovat bojovník ve Star Wars: Squadrony nebo letadlo po celém světě v Microsoft Flight Simulator pro The Ultimate Flight Sim Experience. Nejen, že vás nejlepší joystick PC zatáhne do zážitku a poskytne vám úroveň konečné kontroly, kterou gamepad nebo klávesnice a myš nemohou udělat. Tyto joysticks pomáhají zlepšit zážitek z letu nebo jiných vysoce mechanických zážitků.

Pokud se považujete za začínajícího virtuálního pilota, musíte zintenzivnit hru domů kokpitu. Joystick je nejkritičtější kus hardwaru, důležitější než jakákoli židle, ozdobná obrazovka nebo brýle Aviator. Právě teď je nejlepším PC joystickem Thrustmaster Hotas Warthog. Je to robustní a cítí se dobře ve vašich rukou. Je snadné použít jako stavební blok pro celý váš zážitek z kokpitu. Společnosti jako VKB a Virpil mají vše, co potřebujete pro divoce pokročilejší prostředí kokpitu, pokud chcete něco blíže k skutečnému obchodu a máte peníze na utracení.

I když se rozhodnete zřídit celý hotas (praktický škrticí klapku a hůl) s nožními pedály a výjimečným kapitánovým židlí ve vaší studii, stále doporučujeme získat vynikající bezdrátovou herní klávesnici a herní myš pro navigaci a podobně.

Níže jsou uvedeny nejlepší PC joysticks, které jsme osobně testovali. Tyto joysticks mohou udělat rozdíl ve světě při poskytování nejlepšího a nejvíce autentičtějšího zážitku z létání pro PC hráče,

Nejlepší PC joysticks

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

1. Thrustmaster Hotas Warthog

Nejlepší joystick pro hráče PC

Naše odborní recenze:

Specifikace

Typ: škrticí klapku a hůl
Tlačítka: 36 Akční tlačítka

Důvody k nákupu

Těžký, odolný a robustní
Nejlepší peníze si mohou koupit

Důvody, kterým se vyhnout

Žádná rotace Z na hůlce
Doprovodný software není skvělý

Thrustmaster Warthog je hands-down nejlepší joystick PC, který si můžete koupit. Je to krásně vyrobené, vypadá to, že byl vytržen přímo z A-10 a přichází s průmyslovou silou, což znamená, že jediná věc, která v naší post-apokalyptické budoucnosti zbývá, bude spousta švábů, které se snaží přijít na to, jak tyto tyčinky používat.

Jistě, je to drahá jednotka, ale budete vědět, že vaše peníze byly dobře utraceny, jakmile zvednete víko na obalu a vytáhnete nastavení ven. Samotná hůlka váží kilo. To je něco, co lze vidět, ale škrticí klapku je něco jiného.

2. Logitech G X56 HOTAS RGB

Nejlepší další joystick pro hráče PC

Naše odborní recenze:

Specifikace

Typ: škrticí klapku a hůl
Tlačítka: 31 Akční tlačítka

Důvody k nákupu

Důvody, kterým se vyhnout

Více plastu, než byste si mysleli

Aktualizace stárnutí X55, Logitech X56 HOTAS zlepšuje téměř všechny aspekty staršího designu Saitek, ale stále má mnoho stejných funkcí, díky nimž byl jeho předchůdce skvělým. Škrticí klapku lze odemknout tak, aby poskytovaly vstupy pro levé a pravé motory jednotlivě. Panel škrticí klapky také hostí celou řadu kovových spínačů a knoflíků, které vypadají a cítí se naprosto úžasně.

Byl jsem trochu zklamaný, když jsem zjistil, že kovová horní deska na letové tyčičce i škrticí klapce se nevztahuje na základnu a že jak holí, tak škrticí klapku jsou složeny převážně z plastu. Hardware se stále cítí robustní, ale šev běžící podél joystickového rukojeti je trochu otřesný vzhledem k kvalitě přítomnosti na zbytku sestavení.

Celé nastavení pro X56 je klamně světlo. I když to přichází s sacími poháry, které mohou být připojeny ke základně pro zvýšenou stabilitu, bez nich jsem zjistil, že hole a škrticí klapku příliš dychtí na to, abych proklouzl po stole. Avšak pro ty, kteří mají sklon učinit tuto shovívavost trvalejší součástí jejich nastavení, má X56 otvory přítomné ve svých základnách, aby vám umožnily připevnit k téměř jakémukoli povrchu příslušným hardwarem.

Tento škrticí klapku a joystick je nastavení kvalitního nastavení nastavitelného napětí a více než 180 programovatelných ovládacích prvků. Není to úplně ve stejné lize jako Warthog, ale je to o něco levnější. Pokud jste připraveni nakopat pneumatiky a lehké požáry, X56 je dobrý způsob, jak jít.

Nejlepší řadiče PC v roce 2023

Popadněte jeden z nejlepších PC řadičů, když vaše klávesnice a myš prostě neudělají.

  • Rychlý seznam
  • Nejlepší celkově
  • Nejlepší rozpočet
  • Nejvíce přizpůsobitelné
  • Nejlepší tlačítka
  • Nejlepší symetrické
  • Také testováno
  • FAQ
  • Jak testujeme

Nejlepší PC řadič je skvělý způsob hry. I když stále milujeme nastavení myši a klávesnice pro střelce, existuje spousta her navržených především s ohledem na ovladače.

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 je v současné době naším výběrem pro nejlepšího řadiče PC. Má spoustu swappable bitů a bobů a cítí se skvěle ve vašich rukou. Podobně, stejně jako ostatní ovladače, které jsme pečlivě testovali a zařadili níže, funguje také dobře v řízení her. Vzhledem k tomu, že většina klávesnic nenabízí tlakově citlivé přepínače, je vaše nejlepší volba pro přesný pohyb analogové tyčinky.

Mnoho z nich může nesouhlasit, ale pravda zůstává: kontroléři jsou někdy nejlepším nástrojem pro tuto práci, dokonce i ve hrách považovaných za PC Classics. Vezměte si například Elden Ring – má mnohem jednodušší kontrolní systém, když se hraje s nejlepším řadičem PC než myš a klávesnice. Můžete se vsadit, že nejlepší herní myš a nejlepší herní klávesnice převládají téměř ve všech exkluzivních počítačích, jaký kdy byl vyroben, ale přidání skvělého ovladače do vašeho inventáře pokryje oblasti, kde nedosáhnou.

Rozsáhle jsme testovali četné horní regulátory konzoly a řadiče PC, abychom zjistili, které z nich stojí za to vyměnit důvěryhodnou klávesnici a myš.

Rychlý seznam

1. Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Celkově nejlepší

Všechno o tomto ovladači křičí luxus. Je to krásné ruku, hraje skvěle a přichází se všemi dalšími kousky, které byste mohli požádat. Není to však levné.

2. Bezdrátový ovladač Xbox Core Wireless

Nejlepší rozpočet

Někdy nemůžete porazit klasiku, a to je velmi dobře postavený ovladač pro peníze. Xbox z nich dělá masy, takže jsou relativně levné za to, co dostanete.

Nejvíce přizpůsobitelný

Tento řadič si můžete opravdu vytvořit svůj vlastní, takovým způsobem, který není tak snadný s žádným jiným prémiovým ovladačem. Je to za to drahý, ale je to skvělé pro přizpůsobení barev k vašemu nastavení.

4. Razer Wolverine Ultimate

Nejlepší tlačítka

Razer zasekl několik mechanických spínačů za tlačítky obličeje na tomto ovladači a je to hmatový sen pro začlenění.

5. Bezdrátový ovladač Sony Dualsense

Nejlepší symetrické

Pokud hledáte symetrické umístění palec, nikdo to opravdu nedělá lépe než Sony. Je to pán jeho řemesla a Dualsense je skvělým ovladačem peněz.

Nejlepší PC řadič

1. Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Nejlepší PC řadič

Naše odborní recenze:

Specifikace

Hmotnost: 0.76 liber (345 g) (+/- 15G)
Konektivita: USB typ-C, Bluetooth, 2.4GHz
Funkce: 3-krokové režimy spouštění, vyměnitelné palce, pádlové spínače
Baterie: Interní dobíjecí baterie (40 hodin)

Důvody k nákupu

Spousta možností přizpůsobení
Odpojetný nabíjecí doku přes USB-C
Bluetooth-E-Enabled (konečně)

Důvody, kterým se vyhnout

Těžké ve srovnání s většinou ovladačů

Pokud používáte řadič Microsoft Elite Series 2 déle než deset minut, pochopíte, proč jej máme na místě číslo jedna. Všechno o sérii 2 křičí luxus. Možnosti přizpůsobení téměř bezkonkurenčního přizpůsobení vám poskytují bezkonkurenční úroveň kontroly (zamýšlená hříčka) během hry. Schopnost vyladit všechny aspekty ovladače, jako jsou D-Pads, posunové pádla a napětí joysticku, je absolutním dnem zvádí.

Mezi nejvýznamnější změny v řadě 2 v řadě 1 (které jsme také milovali) patří úhledný malý přepravní případ, který zdvojnásobí jako přenosná nabíjecí stanice poháněná USB typu C pro novou dobíjecí baterii řadiče, která má asi 40 hodin šťávy. A konečně, s projektem XCloud a Apple Arcade přinášející některé skvělé hry na mobilní zařízení, můžete snadno spárovat řadič řady 2 přes Bluetooth.

2. Bezdrátový ovladač Xbox Core Wireless

Nejlepší rozpočet bezdrátového ovladače

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: Xbox Wireless; Bluetooth
Funkce: Hybridní D-Pad, texturovaná přilnavost, tlačítko Sdílet

Důvody k nákupu

Oficiálně podporováno většinou her

Důvody, kterým se vyhnout

Původní bezdrátový ovladač Xbox One byl základem pro hraní PC. S vydáním Xbox Series S/X jsme byli všichni zvědaví, jak se Xbox zlepšil na již vynikajícím gamepadu.

Tento ovladač si zachovává mnoho funkcí, které jsme milovali o originálu. Udržuje celkový pohodlný design a zahrnuje texturizované gumové rukojeti, které ve vašich rukou poskytují skvělý pocit. Podobně jako jeho předchůdce se může pochlubit nesmírně nadřazeným D-padem, který neváháte používat v bojových hrách a platformátorech a inspirovat se z řadičů řady Xbox One Elite Series.

3. SCUF Instinct Pro

Nejlepší přizpůsobitelný řadič

Naše odborní recenze:

Specifikace

Konektivita: USB typu-C, bezdrátová hodnota Xbox, Bluetooth
Funkce: proměnlivé palce, odnímatelné obličejové desky, pádlové spínače

Důvody k nákupu

Skvělé možnosti přizpůsobení
Cítí se v ruce uklidňující pevné
Citlivé a přesné

Důvody, kterým se vyhnout

Přizpůsobení skutečně náklady
AA baterie, ne dobíjecí
To prostě není elita.

SCUF se nepořádá se svými ovladači a nabízí některé z nejlepších prémiových polštářů mimo Sony a Microsoft. A Instinct Pro je absolutně nejlepší řadič podložky zaměřeného na Microsoft, pokud si přejete vyhýbat se dvěma velkým boisovým světem konzoly. Ale když elitní série 2 existuje na světě, jak někdo jiný soutěží v prostoru nadšence.

V nabídce nabízí více možností přizpůsobení, než s téměř jakýmkoli jiným podložkou, kterou byste mohli pojmenovat. SCUF nabízí obrovskou škálu různých možností kosmetického a fyzického přizpůsobení z počáteční stránky úložiště. Možnosti obličeje a prsteny kolem palec jsou nejviditelnější, ale také si můžete vybrat svůj výběr skutečných palec, pokud jde o délku a vrchní část (konvexní nebo konkávní).

4. Razer Wolverine Ultimate

Nejlepší mechanický ovladač spínače

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: USB kabelový
Funkce: kabel 10 stop (3 m)

Důvody k nákupu

Swappable hole a d-pad
Hlasité, uspokojivé tlačítka obličeje

Důvody, kterým se vyhnout

Drahý pro kabelový ovladač
Potřebuje samostatnou aplikaci k konfiguraci

Razer’s Wolverine Ultimate by mohl být potenciálně nejlepším gamepadem, který je dnes dostupný, s výjimkou jednoho kritického diskvalifikačního faktoru: nemůže se připojit k PC bezdrátově. Tento GamePad ve stylu Xbox nabízí mnoho stejných luxusních funkcí jako bezdrátový ovladač Xbox One Elite, jako je například Swappable D-Pad a přizpůsobitelné zadní pádly. Navíc je to ceny podobně, což vyvolává otázku: Proč si místo toho jednoduše koupit jeden z nich?

Nemusí to být vhodné pro každého, ale Wolverine Ultimate má spravedlivý podíl jedinečných a skutečně lákavých funkcí. Nejprve začneme, tlačítka obličeje – ta označená A, B, X a Y – klikněte jako knoflíky myši. Tento zdánlivě malý detail je významný rozdíl. Je to podobné použití membránových klávesnic celý život a poté přechod na mechanické spínače. Při úpravě uzavřeného 10-stopového pleteného kabelu Micro USB může vyžadovat určitou úpravu, stisknutí tlačítka je užitečným kompromisem.

Přirozeně, žádný produkt Razer by nebyl úplný bez velkorysé dávky chroma, značka osvětlení RGB tříhlavé společnosti Green Snake Company. Avšak spíše než integrace do existující aplikace Synapse 3 pro Windows, Razer vyvinul samostatnou aplikaci speciálně pro Xbox One. Pokud tedy plánujete použít tento řadič pro váš počítač, nezapomeňte, že k jejímu konfiguraci budete potřebovat samostatnou aplikaci.