Nejlepší PDSW 528 načtení pro Warzone Season 5 Reloaded, Modern Warfare 2 PDSW 528 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení

Modern Warfare 2 PDSW 528 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

.

Nejlepší PDSW 528 načítání pro Warzone Season 5 Reloaded

PDDSW 528 je pozoruhodná pro svou vysokou míru požáru, značné palebné síly a velké kapacity časopisu, dominantní v blízkém dosahu a slouží jako silný spojenec v .

Navzdory svým působivým specifikacím má PDSW 528 svůj podíl na výzvách, především omezený rozsah a podstatný zpětný ráz. Když je správné načítání kombinováno s agresivním stylem hry, může být PDSW 528 měnič her v .

. Níže uvedené přílohy výrazně zlepší rychlost pohybu, rychlost a stabilitu reklam, nechá vás běžet a zastřelit své nepřátele, než budou mít šanci reagovat.

Dragonův dech nerfinoval poslední aktualizaci pro Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone

Nejlepší načítání PDSW 528 Warzone Sezóna 5 Reloaded je:

PDDSW 528 LOACOUT WARZONE 2 Sezóna 4 Znovu načíst výběr zbraně

  • : Bruen kyvadlo
  • Hlaveň.5 ″
  • Zadní rukojeť: Bruen Q900 Grip
  • Skladem: CQB Stock
  • Laser

Co dělá každá příloha pro PDSW 528 ve Warzone?

The čenich a . .

Bruen Q900 Přilnavost je neocenitelná pro jeho vylepšení času reklam a rychlost sprintu-to-fire, což poskytuje zvýšenou mobilitu v potyčkách těsné řady. The . A konečně .

. Sezóna 5 se znovu načte. S tolika buffy na reklamy a rychlostí pohybu, váš nepřítel nebude mít čas reagovat, když vtrhnete do místnosti.

To je perfektně partneři s odstřelovačem pro dlouhodobý boj, zde je náš průvodce FJX Imperium Loadrout.

Modern Warfare 2 PDSW 528 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

MW2 PDSW Loadrout: PDSW 528 SUBNACHINE LIVE LIVES V BUN CHERAL

Pokud se dostanete nostalgicky o klasických zbraních Call of Duty, měli byste určitě běžet a Modern Warfare 2 PDSW 528 načítání. .

. . .

Modern Warfare 2 PDSW 528 načítání

K vytvoření těchto pěti příloh doporučujeme použít těchto pět příloh

S tímto sestavením PDSW budete stále dominovat v zakázkách z blízkých čtvrtí, ale s Xtenem čenichem a FTAC barelem máte nyní nějaké přidané poškození, rozsah a rychlost kulky. Vaše kulky budou také potlačeny.

Pohled Cronen Mini Red Dot lze vyměnit za vaše osobní preference, ale doporučuje se optika s nízkým zvětšením, protože železné památky PDSW nejsou tak skvělé.

Poté vám laser pomůže s vaší mobilitou a přesností na blízkém dosahu, jako s volbou hřebenu. .

Skvělé načítání PDSW se však na přílohách nezastaví – podívejme se na některé další aspekty vaší třídy, které budete muset zvážit. Nejprve budete potřebovat sekundární zbraň, jen pro případ, že by vaše rezervy munice byly suché. .

Pak je tu vybavení. .

Mrtvé ticho je polní upgrade, který bychom doporučovali pro agresivní hráče, ale pokud jste o něco opatrnější, přenosný radar vám umožní detekovat blízké hráče, než se nabijete do cíle.

Nakonec budete potřebovat nějaké výhody. Double Time and Tracker je dobrá základní kombo pro mobilní hráče SMG, Hardline je vynikající bonusový výhoda a Ghost je konečný výhoda, která vás udrží mimo nepřátelské radary.

Vyzkoušejte tento nejlepší načtení PDSW MW2 a uvidíte, co si myslíte – je to určitě jeden z nejlepších SMG v moderní válce 2. .

Jamie Hore Jamie zahájil svou žurnalistickou kariéru pochmurnou o FIFA esports, takže přirozeně svědí skočit do FC 24. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.