Nejlepší policejní hry a policejní simulátorové hry, jedna z nejprodávanějších parních her minulého měsíce byla policejní sim

Jednou z největších her Steam byl minulý měsíc policejní sim, který se vůbec nebál

Myslím, kde to dokonce začít? Upřímně, to dělá to Volání povinnosti Úroveň z poslední hry vypadat krotká. A co je s lidskými zuby? Dělají devs předpokládat, že lidé nosí takové věci kolem, a dělají to, že pravidelní ol ‘Street Cops tráví většinu času zmařením vražd s zálibou v užívání zubů? “První člověk, kterého jsem hledal, jsem našel lidské zuby. 10/10 ”čte další recenzi.

Nejlepší policejní hry a policejní simulátorové hry všech dob, zařazené

Pokud jste někdy chtěli sedět na sedadle řidiče vozu Squad Místo zadního sedadla s pachateli, rádi byste hráli některé z nejlepších níže uvedených policejních her. Nejlepší ze všeho je, že nebudete muset procházet policejní akademií! Nejlepší hry Cop simulují, jaké to je být důstojníkem zákona, kde musíte pečlivě zvážit každé rozhodnutí, které učiníte. Například v La Noire hrajete detektiva Cole Phelps a musíte odhalit pravdu zabité související zločiny. Jedno nesprávné kroky nebo falešné obvinění a viník by se mohl uvolnit. Ale které hry policejního simulátoru jsou nejlepší? Podívejte se, co si hráči myslí, protože hlasovali pro své oblíbené policejní hry níže.

Nesouhlasíte s žebříčky? Vyslovte svůj názor a hlasujte na vašich oblíbených policejních simulačních hrách, které obsahují boje proti zločinu jako ústřední téma, aby ostatní mohli vědět, co jim při hraní chybí. Pokud nevidíte policejní hru, o které se cítíte na seznamu, přidejte ji! Koneckonců, má to být komplexní seznam her, které simulují, jaké to je být Cop. Pokud jsou bojové části těchto her, které vás opravdu vzrušují, pravděpodobně byste také měli tyto hry FPS vyzkoušet také.

V mnoha nejlepších policejních simulátorových hrách musíte tvrdě pracovat na boji proti zločinu, aniž byste byli zraněni nebo zkazili vyšetřování. Ale není nic více vzrušujícího než urychlení městem ve vašem vozidle týmu, který se snaží chytit pachatele, jen proto, aby to skončilo v bitvě na střešní zbraň. Ale pokud nejlepší hry na simulaci policie na tomto seznamu pro vás nejsou zábavné, měli byste místo toho pravděpodobně vyzkoušet tyto úžasné hry s adventure akcí. Pro ty, kteří jsou fanoušky vymáhání práva, hlasujte o nejlepších policejních simulačních hrách níže!

Jednou z největších her Steam byl minulý měsíc policejní sim, který se vůbec nebál

Fresh of Early Access minulý měsíc, policejní simulátor vám umožní zasáhnout ulice jako policajt, ​​všech věcí

Publikováno 21. prosince 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Policejní vůz sedí na parkovišti a čeká, až někoho obtěžuje bez dobrého důvodu

Valve právě aktualizoval svůj seznam nejlepších nových vydání ve společnosti Steam pro listopad . Existují obvyklí podezřelí jako Crysis 2 a 3, Spider-Man: Miles Morales, a Sonic Frontiers. Je tu také moje oblíbená hra pro jednoho hráče, Pentiment , a úhledná maličká střelce extrakce, která nás před několika měsíci upoutala Nula sievert . Ale jedna z 20 nejlepších nejprodávanějších parních her minulého měsíce byla ze všech věcí, zasraná policejní sim.

Tato akční hra se ptá, co když Ninja Gaiden zklamá vlasy
Slzy královstvíNovinářský questline a stav Hyruleanské žurnalistiky
Tato dobrodružná hra chce, abys opustil společnost

Vydáno minulý měsíc, Policejní simulátor: hlídkové důstojníci se koná ve fiktivním u.S. Město Brighton. Hra vás žádá, abyste „zaujali odznak“ jako policajta, což ve skutečnosti znamená obtěžovat občany citacemi narušení provozu, zatčení je za držení drog, „honící graffiti postřikovače“ a další cop věci. V současné době má „velmi pozitivní“ status přezkumu, přičemž několik aktivních a bývalých policistů, kteří se zabírají k komentářům, a dalšími, kteří nedostali dost kopu z šikany lidí v dětství, které váží, také váží.

Jeden recenzent shrnuje typický zážitek Policejní simulátor. Je to napsáno jako báseň (a měli byste si ji přečíst jako takový):

Začal jsem svou první směnu.
Viděl jsem chůzi Lady Jay, tak jsem ji zastavil.
Vypadala nervózně, takže jsem požádal o její ID.
Rozhodl jsem se ji prohledat.
Běžela.
Zastřelil jsem ji svou omráčenou zbraní.
Našel jsem přepínací čepel a lidské zuby, takže jsem ji zatkl.
Vyzval jsem zálohování a oni ji hodili do patty vozu.
Čištění ulic, jedna osoba po druhém.

Myslím, kde to dokonce začít? Upřímně, to dělá to Volání povinnosti Úroveň z poslední hry vypadat krotká. A co je s lidskými zuby? Dělají devs předpokládat, že lidé nosí takové věci kolem, a dělají to, že pravidelní ol ‘Street Cops tráví většinu času zmařením vražd s zálibou v užívání zubů? “První člověk, kterého jsem hledal, jsem našel lidské zuby. 10/10 ”čte další recenzi.

Další recenze naznačují, že se jedná o docela jednoduché, poněkud buggy a celovečerní občanskoprávní sim. Zdá se, že taková nudná práce není naděje každého. Další recenze Steam zní:

Pro je [sic]: Buďte policajtem.

Con’s [sic]: Nemůže to být špatný policajt.

První věc, kterou jsem udělal, bylo vytáhnout si pistoli a zastřelit dámu, která byla jaywalking a já jsem se dostal z práce. Nemohl jsem ani udělat zbývajících 16 kulek v mém mag.

Zábavná hra, ale trochu nerealistická.

7/10 – Stojí to za to, že jste zaútočili na vaše policejní auto [sic] do náhod a uprchli ze scény.