Nejlepší RIMWORLD MODS 2023 | PCGamesn, Top 40 nejlepších modů Rimworld všech dob – fandomspot

Top 40 nejlepších modů Rimworld všech dob

Contents

Tam, kde to bylo jen několik zvířat do schopnosti to udělat ve vanilce, včetně alpak, bizonů, oslů, slonů a koní – více smečcích zvířat umožňuje jiným typům zvířat nést vybavení, jako jsou medvědy, velké kočky, krávy a další.

Nejlepší RIMWORLD MODS 2023

Nejlepší mody Rimworld transformují vaši bezútěšnou hraniční kolonii na prosperující kosmickou metropoli s multiplayerem, přizpůsobením kolonistům, magií a dalšími.

Nejlepší mody Rimworld: Tři kolonisté stojí pohromadě a drží sortiment položek z mutovaného kosmického krysu, cigarety a podivné krychle

Publikováno: 12. července 2023

Jaké jsou nejlepší mody Rimworld? Existuje spousta modů Rimworld, které přidávají doplňky a vylepšení kvality života k vašim přehráváním, od základních vylepšení po zbrusu novou mechaniku. S tak pulzující komunitou moddinků na dosah ruky můžete být trochu ztraceni, kde začít – takže jsme si vybrali to nejlepší z parta jen pro vás. A co víc, drtivá většina těchto modů Rimworld je k dispozici z parní dílny, takže je lze nainstalovat jednoduchým kliknutím na tlačítko.

Rimworld je hra pro správu kolonií s velmi jednoduchým předpokladem: Musíte zajistit přežití ragtagové svazky kolonistů, z nichž každá má vlastní náhodně generované dovednosti, příběhy a idiosynkrasies. V závislosti na nastavení vypravěče AI by vaše zkušenost mohla klesat kdekoli mezi „zdravou zemědělskou hrou“ a „neúnavnou kaskádou katastrofy“. Pokud jste připraveni přejít z hrůz, které postihly vaše kolonie během zážitku z Rimworld, pak naše sbírka nejlepších modů Rimworld je pro vás.

Zde jsou nejlepší mody Rimworld:

Mapa světa zobrazující umístění osad v jednom z nejlepších modů Rimworld

Rimworld multiplayer

Multiplayer Rimworld by měl být vaším prvním přístavem, pokud chcete zažít stavitele města vnějšího prostoru s přáteli. Tento mod umožňuje hrát si s tolika lidmi, kolik chcete, i když doporučujeme maximálně osm hráčů, aby udržovali kooperativní chaos pod kontrolou. Je plně kompatibilní s nejnovějšími záplatami a rozšiřováním, podporuje nastavení více kolonií a má vlastní modovou podporu. Sestavili jsme komplexnější průvodce pro více hráčů Rimworld, pokud si chcete přečíst více o tom, jak tento funguje.

Titulní karta pro pohostinnost, jeden z nejlepších modů Rimworld

Pohostinství

Jedním z našich největších gripu s dřívějšími verzemi strategické hry bylo to, že návštěvníci měli velmi malý účel – putovali by se na vaši mapu, na chvíli zůstali kolem a pak se odcházeli domů. Občas přišli obchodníci, ale byli mezi nimi jen málo a daleko. No, tady je mod Rimworld, který to opraví. Pohostinnost vám dává možnost stavět pokoje hostů, nasměrovat návštěvníky a zlepšovat (nebo poškodit) vaše vztahy s frakcí tím. Přidává také mnoho nových možností, jako je otevření hotelu, který podává pivo vařené kolonií nebo zahájení kruhu obchodování s lidmi. Ehm, možná ne ten poslední.

Obrazovka přizpůsobení znaku pro pohrávání s kolonistou

EDB se připravte opatrně

Už jste někdy strávili příliš mnoho času osvěžením vaší skupiny startovacích diressu, hledáním někoho, kdo ví, že nebude držet nůž na špičkovém konci, nebo kdo je schopen na někoho fackovat obvaz, ale nebude hrozí, že vaše kolonie vyhrožuje, že spálí vaši kolonii dolů? EDB Připravte si pečlivě umožňuje upravit své počáteční kolonisty a předměty a vytvořit si svůj ideální začátek, a to buď pomocí volitelných bodů bodových limitů, aby se s nimi úplně udržela pocit rovnováhy nebo vydávání, a necháte vás volně navrhovat nadané a talentované kolonisty. Pokud máte sklon k růstu připojenou k vašim kolonistům, pak je tento mod Rimworld pro vás ideální volbou.

Manažer kolonie

Manažer Colony vám umožňuje jmenovat manažera, který kolonistům automaticky přiřadí pracovní místa, aby udržoval kolonii skladovanou dřevem, masem a hospodářskými zvířaty. To znamená, že již nemusíte dávat pozor na zmenšující se zásoby, protože jsou vaši kolonisté automaticky doplněni co nejdříve. Chcete -li použít tento mod, budete však muset začít novou uložení.

Kolonista chodí mimo ložnici v jednom z nejlepších modů Rimworld

Realistické pokoje

Kolonisté mají docela nepřiměřená očekávání ohledně velikosti svých pokojů – konec konců se snaží přežít přistání na havárii. Naštěstí realistické pokoje přinášejí požadované velikosti pokoje více v souladu s realitou, což usnadňuje vytváření kompaktních základen bez narušení vašich nevděčných pěšců. Dokonce přichází svazek se sníženým kosmetickým debuffovým, aby se zabránilo, aby se kolonisté postavili na to, kdy se nejmenší hromada nečistot hromadí v jejich domově.

Interakce bubliny

Vaši kolonisté neustále říkají nejrůznější bizarní, fascinující věci navzájem – které vám pravděpodobně nebude chybět, pokud neustále nekontrolujete sociální protokol. Díky Jaxeovým interakčním bublinám se tyto vtipy a otázky automaticky objeví nad vašimi kolonisty, když mluví, takže už nikdy nezmeškáte interakci. Lze jej kdykoli přidat nebo odstranit bez přerušení ukládacích souborů.

Selský rozum

Někdy vaši kolonisté nejsou tak chytří. Nevytahují všechny ingredience, které potřebují najednou, nebo budou vařit jídlo ve špinavé místnosti. S modem Rimworld Common Sense je však jejich chování o něco více, dobře, rozumné. Místo toho, aby se rozzuřili dovnitř, zatímco touží po malé venkovní rekreaci, budou to hledat. Rovněž se vyhýbají tomu, aby se postavili ve špatném počasí, uklidní se po pacientů, vložili předměty zpět do inventáře, když jsou přerušeni, a další. Pokud dáváte přednost svým kolonistům Rimworld na Sillier, budete rádi, že všechna tato chování jsou volitelná, necháte vás volně vybrat a vybrat podle libosti.

Světla představují, jak můžete umístit položky přímo na stěny v jednom z nejlepších modů Rimworld

Nástěnné osvětlení

Světlo je, dobře, světlo, které jde na zeď. Tento jednoduchý mod Rimworld je klamně užitečný – elegantní a nepřekonatelná, tato světla mohou být namontována na jakékoli zdi ve vaší kolonii a odstranit potřebu ošklivých lamp, které zabírají prostor. Můžete také prozkoumat „barevná světla“ a proměnit svou kolonii na nesprávný noční klub a nakonfigurovat, kolik materiálů je náklady na výrobu, stejně jako poloměr samotného světla.

Ponurá realita

Je to těžký život na okraji, ale i když vaši kolonisté bojují za své vlastní přežití, jejich nálady a názory mohou po nejmenším nepříjemnostech drasticky klesnout. Super-inteligentní lékař možná jen zachránil jejich život, ale jejich štěstí je zatměněno romantickým odmítnutím nebo místem deště. Grim Reality přináší dávku realismu vašim rozcuchaným malým pěšákům a zmenšuje dopad nevýznamných nevýhod a zároveň zvyšuje dopad skutečně hrozných událostí.

Několik kolonistů spí ve svých ložnicích v noci v jednom z nejlepších nejlepších modů Rimworld

Dubs Bad Hygiene

Jediná věc, kterou váš zážitek z Rimworld dosud chyběl: toalety. Společnost Bad Hygiene DUBS přidává do stavební hry kompletní a plně funkční hygienický systém, včetně kanalizačního systému a instalatérské infrastruktury, aby vaši kolonisté udržovali čisté a bezplatné. Tento mod Rimworld také přidává zavlažovací systémy, vířivky a ústřední vytápění – zahrnuje dokonce kuchyňský dřez.

Děti se učí, jak vařit od učitele díky jednomu z nejlepších modů Rimworld

Děti, škola a učení

Dylanovy děti, škola a učení se do hry přidávají těhotenství a děti, i když naštěstí se nějak objeví jako plně formovaní teenageři, což bychom vám povzbudili, abyste se vyhnuli zobrazení ve vaší hlavě. Nevýhodou je, že děti jsou okamžitě užitečné. Můžete stavět blackboardy a školní stoly, kde vaši kolonisté budou učit dovednosti dětem – ale jsou schopni se učit pouze jeden rok, než se stanou dospělými.

Dva různé pohledy na kolonickou loď, ten napravo, je ve vesmíru, umožněný pouze jedním z nejlepších modů Rimworld

Uložit naši loď 2

Konečným cílem Rimworld je postavit loď a dostat ji z planety. Uložte však naši loď 2 masivně rozšiřuje hru od poloviny až do poznání tím, že vám umožní pilotovat loď sami. Můžete ukládat kolonisty a předměty na palubě a cestovat do vzdálených světů, nechat vaše kolonie pozadu v rukou spojeneckých frakcí – ale nebojte se, můžete se vždy vrátit a navštívit, pokud se cítíte trochu domácího domova. Mezitím můžete bojovat s vesmírným piráty nebo si dokonce dopřát malou pirátství a vlehněte do trosky pro poklad. Ať už si máte rádi neohrožený průzkumník nebo začínající dobyvatel, je to ideální Mod Rimworld, pokud ocitnete touhu po hvězdách.

Vanilla se rozšířila

Vanilla Expanded je obrovská sbírka modů Rimworld, která rozšiřuje vesmírnou hru v několika nových, ale pečlivě vyvážených směrech. Protože jsou všechny vyrobeny stejným týmem, je zaručeno, že budou spolupracovat bez problémů – a společně přidávají pytle nového obsahu, včetně modů textur, více nábytku, rozšířeného brnění a zbraní, více zvířat, vylepšeného vaření, rybolovu, rybaření, rostliny, frakce a knihy. S tímto modem Rimworld je obloha skutečně limitem.

Kolonista vrhá ohnivou magii v poušti přes jeden z nejlepších modů Rimworld

Rimworld of Magic

Rimworld of Magic zcela opravuje boj zavedením 12 magických tříd a šest bojových tříd do Rimworld, každý s vlastní sadou schopností a vývojových stromů. Existuje také spousta nových možností oblečení a vybavení a nové události. Zatímco hraní s magií je nepopiratelně zábavné, všimli jsme si, že to může být často docela přemoženo-i když některá nastavení můžete vyladit ve hře, abyste se vrátili o trochu více výzvy.

Boj prodloužený

Boj pro rozšířené změny celého bojového systému Rimworld, znovu vyvážené brnění a štíty, zranění a boje na melee a projektil. Frustrující procentuální střelecký systém je zcela pryč, nahrazen balistickým modelem. Pokud jde o nás, jedná se o definitivní upgrade ve všech oblastech, ale přichází s několika hlavními upozorněními. Pro jednu věc, tento mod Rimworld vyžaduje novou uložení a nelze jej z této uložení odstranit, jakmile je použito. S ostatními mody také nehraje hezky.

Vyměňte věci

Někdy chtěl nahradit, dobře, všechno ve vašem světě? Pomocí MOD nahrazení věcí máte možnost vyměnit cokoli za cokoli. Vezměte si postel a nahraďte ji větší. Vaše slabé zdi? Pryč. Nahraďte je něčím, co by bylo více odolné, aby se zajistilo, že se nikdo nemůže proniknout. Tento mod je skvělý, protože jej můžete použít z praktických důvodů, nebo pokud chcete, aby vaše věci vypadaly hezky, můžete je přizpůsobit tak, aby váš prostor byl dokonalým.

Nyní, když máte k dispozici všechny nejlepší mody Rimworld, je čas na hromadění vaší digitální desky vysoko se všemi z nich současně a pak se pokuste přijít na to, proč se vaše hra nenačte. Samozřejmě doporučujeme testovat několik najednou, protože jsou téměř jistě všichni kompatibilní. Pokud jste zvědaví, jak jsme se dostali do verze Vanilla, podívejte se na naši recenzi Rimworld. Alternativně máme sbírku nejlepších her, jako je Rimworld.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Top 40 nejlepších modů Rimworld všech dob

Od Paolo Owyong Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

Začněte s ničím - náhled modworld mod

Pokud jde o simulační/stavební/manažerské hry, neexistuje mnoho možností.

Překvapivě, jedním z nejlepších uchazečů v žánru je crowdfunded indie titul s názvem Rimworld.

Není pochyb o tom, že od spuštění došlo k dlouhé cestě, budování velké fanouškovské základny navzdory neohrabanému rozhraní a ošklivé grafice, která se běžně cituje pro zlepšení.

Velká část toho, co dělá hru tak návykovou. Existuje spousta modů, od zlepšení kvality života až po úplné opravy.

Samotná parní dílna již má více než 15 000 záznamů. Ale nebojte se, už jsem prošel seznamy a uspořádal to nejlepší z nejlepších právě tady pro snadné prohlížení. Užívat si!

40. EDB se připravte opatrně

EDB Připravte pečlivě rimworld mod

RNG hraje obrovskou roli při spuštění hry Rimworld.

Na začátku hry se dostupní kolonisté vynoří s náhodně generovanými rysy, které v podstatě diktují způsob, jakým jedná.

EDB připravuje pečlivě vám dává trochu větší kontrolu nad tím, co získáte, což vám umožní předem přizpůsobit své kolonisty.

Můžete si vybrat dostupné vybavení, změnit jejich jména a dokonce přiřadit body dovedností. Existují možnosti omezení rozdělení bodů, ale to lze také odstranit. Jen buďte opatrní s tím, protože vytváření OP Počáteční postavy se mohou rychle nudit.

Doporučil bych zahájit hru bez této první, takže získáte pocit původní hry. Pak to hodte, jakmile budete mít lepší představu o tom, co budete potřebovat od svých startovních postav.

39. Inteligentní rychlost

Inteligentní rychlost rimworld mod

Ovládání rychlosti je do značné míry základem, pokud jde o hry s managementem shora dolů.

Je nevyhnutelné, že budete chtít věci urychlit každou chvíli a většina her prostě nejde tak rychle, jak bychom chtěli.

Mod Smart Speed ​​to opravuje a umožňuje vám urychlit čas, aby se věci pohybovaly rychleji.

38. Blighted Alert

Blighted Alert Mod pro Rimworld

Jak jsem již zmínil, Rimworld může být spousta zábavy, ale zdaleka není dokonalá.

Není neobvyklé, že vývojáři přehlížejí malé detaily; na které hráči nakonec narazí po potopení hodin do hry.

Mechanik Blight je jednou z těchto věcí a jakmile je opravena, vás zajímá, proč nebyla implementována v základní hře.

Všechno, co mod, je dává vám změnu, když na mapě existují, když existují rozrušené rostliny.

To vám umožní zbavit se jich bezprostředně předtím.

37. Realistické pokoje

Realistické pokoje mod pro Rimworld

Požadavky na velikost pokoje jsou také docela zvláštní v základní hře.

Jste povinni vzít 12 dlaždic pro „těsnou“ místnost, jen aby si váš kolonista stěžoval, že je příliš malý?

Mod snižuje požadavky pokoje, aby lépe odpovídal realistickým velikostem domu.

Je to skvělé pro maximalizaci prostoru a budování menších základů, ale také je přežití trochu zvládnutelnější – což z něj činí celkově skvělý mod.

36. Draggable rohy

Draggable Corners Mod for Rimworld

Další mod kvality života, který vás přiměje k přemýšlení, proč byla hra navržena tak, aby vám poskytla tak těžké časy – draggable rohy.

Nyní je to docela divné, když o tom přemýšlíte, proč vám Rimworld umožňuje stavět zdi v jednotlivých liniích?

Vytváření budov může být tímto způsobem docela únavné a mysleli byste si, že by měl existovat jednodušší způsob, jak to udělat.

Naštěstí pro nás, Modder Sparr to umožnil. S drahými rohy můžete nyní provádět potrubí a pytle s pískem ve tvarech L a vytvářet stěny a další neprůchodné budovy ve čtvercích nebo obdélnících.

35. Blueprints

Blueprints Rimworld Mod

Blueprints je další nezbytný, který odebírá většinu potíží z budovy v Rimworld.

V zásadě vám to umožňuje vytvářet plány z budov, které jste již vytvořili, takže můžete snadno umístit kopie později.

Pokud máte pocit, že jste vytvořili perfektní ložnici, nemusíte ji znovu a znovu budovat.

Nejen to, ale existuje spousta dalších užitečných funkcí. Před umístěním můžete změnit materiály na zeď a další aspekty sestavení.

34. Barevný bar náladový panel

Barevný kódovaný panel nálady RIMWORLD MOD

Správa kolonistických nálad je velkou součástí hry.

Stejně jako u téměř jakékoli manažerské hry máte v Rimworldu roli podobnou bohu. Zdá se však, že zde mají kolonisté více než jakákoli jiná hra a věci se mohou velmi rychle dostat chaotické.

I když došlo k velkému pokroku v oblasti usnadnění spravování nálad, tento mod usnadňuje přidání jednoduchého schématu kódování barev.

Základní hra zahrnuje vyčerpávající panel nálady za kolonisty a tento mod přidává nějakou barvu, aby bylo mnohem snazší zjistit, zda jsou šťastní nebo nespokojeni.

33. Výzkum

ResearchPal Rimworld Mod Screenshot

Bylo známo, že menu pro výzkum je také docela buggy.

Obzvláště při používání modů je známo, že strom výzkumu shlukuje určité techniky společně, což velmi obtížné je zvládnout.

Mod do značné míry vylepšuje strom výzkumu a dává mu hladší doba načítání a rozvržení, které je snáze srozumitelné celkově.

Zde je také mnoho funkcí, protože umožňuje výzkumné fronty, takže se nebudete muset do nabídky neustále chodit tam a zpět.

32. Fashionrimsta

Módní mod Fashionrimsta pro Rimworld

Co kdybychom si udělali přestávku od všech dosud kvality života a okořenili vizuální prvky hry pro změnu?

Fashionrimsta přidává do hry spoustu oděvních možností a přidává nějakou rozmanitost, jak vaši kolonisté vypadají.

Mod však není čistě estetický, protože se spojuje s mechanikou některých herních základních her. Mnoho oblečení bude vyžadovat výzkum, než bude řemeslný.

Jakmile však byly odemčeny, poskytují také pracovní bonusy.

To je to, co dělá tento mod speciální. Specializované oblečení zlepšuje výkon práce – klobouk šéfkuchaře vás způsobí, že vaříte rychleji, peelings zlepšuje váš lékařskou výkonnost atd.

31. Viditelné kalhoty

Viditelné kalhoty rimworld mod

Na druhou stranu existuje několik modů, které jsou zcela kosmetické.

Grafika by rozhodně nebyla pro Rimworld silný oblek … tak proč to nevypadat tak dobře, jak to může?

Jedna věc, kterou fanoušci chtěli opravit.

Rozhodně to není obrovská změna.

Ale přidává trochu chuti, pokud jde o to, jak se kolonisté vypadají a liší se od sebe.

30. Pánské vlasy

Pánské vlasy Rimworld Mod Screenshot

Existuje mnoho modů pro přidávání účesů do výchozích možností v základní hře.

Zatímco vanilkové možnosti mohou být docela nudné a některé mody mohou být docela pobuřující, pánské vlasy ODS mají za cíl dosáhnout rovnováhy a nabídnout realističtější předvolby pro vaše kolonisty.

Tento mod nabízí několik nových účesů, ze kterých si můžete vybrat, spolu s možnostmi vlasů obličeje také.

ODS má také smečku pro ženské účesy, takže si možná budete chtít také zkontrolovat.

29. Pohostinství

Pohostinství Rimworld Mod Title Screenshot

Zdá se, že interakce mezi kolonisty nehraje tak velkou roli v Rimworldu a přidání k tomuto aspektu může mít velký rozdíl v tom, jak hrajete hru.

Začínáme s pohostinstvím Mod od Orionu a oslovení zbytečnosti hostujících frakcí.

Každou chvíli se návštěvníci z jiných frakcí putují do vaší kolonie, trochu se chodí kolem a nakonec se vydejte zpět do svých domovů.

Opravdu na to nemá smysl. Prostě přicházejí a odcházejí, jak potěší bez jakéhokoli skutečného dopadu na hru.

Tento mod se změní, což vám umožní interagovat s návštěvníky mnoha způsoby.

Můžete přesvědčit návštěvníky, aby zůstali, poskytli jim pěkné pokoje, ve kterých je, aby mohli spát, umožnit jim nakupovat z vašeho inventáře a dokonce s nimi obchodovat.

28. Interakce bubliny

Interaction Bubbles Mod for Rimworld Game

Druba interakcí ve hře však s návštěvníky nezačíná, protože dialog mezi kolonisty není ani příliš věnována.

Interakce Bubbles je skvělý způsob, jak to napravit, takže vaše kolonisty je mnohem zajímavější je pozorovat, když jdou o svůj každodenní život.

Místo toho, aby musel jít do samostatného protokolu, Mod přidává řečové bubliny, když si kolonisté spolu mluví, a nechává vám přečíst, o čem si povídají o reálném čase.

Z hlediska hry to moc nedělá.

Ale rozhodně to způsobuje, že se Rimworld cítí celkově živější.

27. Selský rozum

Screenshot Mod Common Sense

Pokud jde o chování AI, zdravý rozum je pravděpodobně nejužitečnějším mod, který můžete získat.

Vaše pěšáci obvykle nejsou dostatečně chytří, aby si věci vymysleli sami, a stejně jako většina AI, většinou nakonec nedělá to, co vlastně chcete, aby dělali.

Vylepšení zdravého rozumu Pawn AI, aby přidala řadu nových akcí, které mají provést, z nichž každá je snadno povolena/deaktivována rychlým kliknutím myši.

Můžete nastavit AI tak, aby před spaním vyčistila svůj pokoj, přestat jíst příliš mnoho sladkostí nebo upřednostňovat jídlo, které se chystá zkazit.

Je tam mnohem víc – celkově to jen způsobí, že se AI cítí mnohem chytřejší, což je vždy dobré.

26. Děti, škola a učení

Děti, škola a učení se snímkem mod

Toto je jeden z nejzajímavějších modů, ve skutečnosti přidává zcela nová úroveň hloubky Z hlediska hry.

Děti, škola a učení se přesně to, co říká – umožňuje vám mít ve hře děti.

Těhotenství nyní ovlivňuje pěšáky stejným způsobem, jakým ovlivňuje zvířata. Děti se narodí po 45 dnech a zdědí pohledy a dovednosti od svých rodičů.

Existuje dokonce školní systém, kde kvalifikovaní dospělí mohou učit děti, aby zvýšily své statistiky.

Mod je ve skutečnosti docela promyšlený, protože existuje dokonce mechanik pro výzkum a tvorbu drog na antikoncepci pro řízení populace.

25. Vedení kolonie

Colony Leadership Mod Rimworld Gameplay Screenshot

Další zajímavý nový herní mechanik je představen modem vedení Colony.

Vaše kolonie může být nyní buď demokracií, kde pěšáci hlasují, aby volili vůdce nebo diktaturu, kde si vyberete a vyberete, kdo bude pod kontrolou.

V tomto případě budou vůdci v tomto případě obecně lepšími kolonisty, jakmile budou zvoleni, budou mít lepší statistiky než všichni ostatní.

Dostanou také nové dovednosti, jako je aura buff, který ovlivňuje blízké kolonisty, schopnost inspirovat ostatní zlepšující jejich náladu a zlepšil obchodní ceny.

Vůdci jsou také schopni učit ostatní, takže máte prostředky, jak pomoci svým ostatním kolonistům zlepšit.

Celkově vzato je to zajímavý koncept. SND přidává zcela novou dimenzi do Life Colony v Rimworld.

24. Psychologie

Psychology Mod Menu Rimworld

Hloubka postavy prostě není věc v Rimworldu.

Stejně jako většina simíků budov/managementu obvykle jen vidíte, že vaši občané chodí po jejich každodenním životě.

Sotva se naučíte jejich jména. Nemají žádný skutečný dopad na vaše rozhodnutí. Každý z nich nemá příběhy dostatečně hluboké, aby byli vůbec zajímaví.

Psychologie to mění, což dává vašim kolonistům pocit hloubky, jako žádný jiný mod.

V podstatě to zcela přepracovává psychologické a sociální systémy hry, což každé postavě dává vlastní osobnost.

Psychologie přidává nový společenský aspekt, který umožňuje kolonistům hovořit o řadě témat a vytváří názory na jiné postavy, se kterými komunikují.

Představuje mnoho nových sociálních mechaniků, jako jsou vztahy, romantické i platonické, sexuality a dokonce i duševní zdraví.

23. Chály odrůdy zvířat

Chály odrůdy zvířat RIMWORLD MOD

Nyní, když jsme se podívali na řadu modů pro zlepšení vašich pěšců, proč také nezlepšit zvířata Rimworld?

Chály odrůdy zvířat je skvělý způsob, jak přidat nějakou chuť, pokud jde o zvířecí vzhled ve hře.

To tedy přidává do zvířecích kabátů určitou rozmanitost a dává jim různé odstíny, aby všechny nevypadaly stejně.

Zvířata v základní hře prostě vypadají jako dodatečná myšlenka a tento mod přidává nějakou variantu, aby se cítil realističtější.

Ovlivňuje to téměř každé zvíře ve hře, takže se nemusíte neustále ptát, jestli ten muffalo byl stejný, jaký jste viděli před několika minutami.

22. Pes řekl … protetika zvířat

Řekl pes. Animal Protetics Rimworld Mod

Pokud mohou být amputované kolonisté podávány protetické nohy, proč nemohou zvířata dostat stejnou léčbu?

Pes řekl … Protetika zvířat vám umožňuje udělat přesně to, což umožňuje bioniku a protetiku pro všechna vanilková zvířata ve hře.

Přidává do hry několik nových nabídek, což vám umožní dát zvířatům bionické oči, plíce, ledviny a cokoli jiného, ​​co by mohli potřebovat.

Díly lze získat od obchodníků nebo vytvořených na lavičce protetiky pro protetiku zvířat po dokončení nezbytného výzkumu.

21. Více sbalení zvířat

Více balení zvířat rimworld mod

Chování zvířat lze také změnit, takže naše chlupaté společníky jsou o to užitečnější.

Mod více sbalců zvířat umožňuje přijímat více zvířat na karavanu, aby přenesl vaše věci.

Tam, kde to bylo jen několik zvířat do schopnosti to udělat ve vanilce, včetně alpak, bizonů, oslů, slonů a koní – více smečcích zvířat umožňuje jiným typům zvířat nést vybavení, jako jsou medvědy, velké kočky, krávy a další.

20. Lov na mě

Lov pro mě rimworld mod

Další mod, který obecně dělá zvířata užitečnější – lov pro mě vlastně necháme trénovat svá zvířata k lovu.

Správně, většinou jakékoli zkrocené zvíře se může naučit lovit s tímto mod.

Jakmile je predátor vyškolen, nyní může lovit sólo nebo v balíčcích a určovat velikost kořisti, kterou si vezmou domů.

Mod vám dává kontrolu nad tím, jak také loví predátoři, což vám umožní povolit/zakázat pomstu, nebo vám dává schopnost ovládat, která zvířata loví váš predátor s režimem dozoru.

Kočky jsou nyní dokonce užitečné, protože vám mohou přinést dary.

19. Logika zvířat

Rimworld Gameplay Screenshot Animal Logic

Podobně jako u zdravého rozumu se chování zvířat drasticky zlepšilo také prostřednictvím moddingu.

Logika zvířat vám dává řadu nových chování zvířat, která jsou mnohem chytřejší, takže vaše domácí mazlíčky jsou méně nepříjemné, protože jsou to činy celkově větší smysl.

Mod umožňuje zvířatům vlastnit postele a efektivněji lovit, způsobuje, že zvířata nanášejí vajec najdou postele, na které se nachází vejce, a dokonce zabraňuje zvířatům v konzumaci náhodných věcí.

Existuje mnoho dalších konfigurovatelných možností, které je třeba prozkoumat, včetně upozornění na lékařskou pohotovost, efektivitu přepravy a rychlosti rozpadu tréninku.

18. Farmaceut

Lékárník Rimworld Mod

Kromě pěšáků a zvířat existuje několik modů, které také zlepšují nebo staví na současných herních systémech.

Příkladem by byl lékárník – který vám dává větší kontrolu nad tím, jak se léky podávají ve vaší kolonii.

Mění způsob, jakým lékaři používají léky přidáním čtyř úrovní zranění-menší, hlavní, život ohrožující a operace.

S povoleným modem budete moci nastavit maximální množství léku, které lze použít na typ zranění, což usnadní správu zásob.

Lékární rada může být také vyladěna v závislosti na příjemci léčby, protože maximální úrovně mohou být stanoveny odlišně pro kolonisty, hosty, vězně a zvířata.

17. Vanilkové zbraně se rozšířily

Vanilkové zbraně rozšířené obrazovky MOD RIMWORLD

Modders Oskar Potocki a Trunken se rozhodli zaměřit se na systém zbraní, protože cítili, že to byl jeden z nejvíce chybějících aspektů hry.

Vzali si to na sebe, aby udělali velké vylepšení, aby to dostali tam, kde si mysleli, že by to mělo být.

V tom, co se nakonec stalo rozšířeným vanilkovými zbraněmi, byli schopni přidat celkem 47 zbraní, které však lépe vyhovovali rozvíjejícím se éřům hry.

Neolitické zbraně nyní zahrnují sekeru a dlouhé průmyslové zbraně zahrnují různé typy zbraní od pistolí po granátové launchers a mezerní zbraně zahrnují nábojové pušky za pokročilejší kolonie.

Zbraně byly rozšířeny přes technologický strom, takže progrese hraje velkou roli. Pokročilejší technologie jsou těžší zkoumat, ale je více obohacující.

16. Runandgun

Runandgun Gameplay RIMWORLD MOD

Zatímco jsme na téma zbraní, proč také trochu nevylepšit bitevní mechaniku?

Runandgun dělá přesně tak, jak název napovídá, což umožňuje kolonistům pohybovat se a střílet současně.

Může to vypadat jako malá změna, ale mod nabízí různé možnosti, které byly ve skutečnosti docela promyšlené.

Střelba při pohybu skutečně ovlivňuje váš pohyb a přesnost pro jeden.

Zatímco mnoho fanoušků předpokládá, že tento mod způsobí, že vaše kolonisty OP, modid.

Vezměte na vědomí, že Runandgun nemá vliv pouze na vás, ale také nepřítel AI.

15. Rimatomics

Rimatomics Mod Screenshot

Tentokrát se podíváme na mod, který dělá vylepšení výzkumného systému hry.

Rimatomics přidává zcela novou odvětví technologií, která se zabývá jadernou a energetickými zbraněmi.

Ve skutečnosti budete moci stavět jaderné reaktory, s různými možnostmi dostupných pro chladicí systémy, turbíny a jádra reaktoru.

Jaderná energie se překládá do různých energetických zbraní, jako jsou mikrovlnné systémy pro popírání, cívky Tesla, lasery s vysokou energií a železniční koleje.

Jaderné zbraně budou nakonec k dispozici také prostřednictvím výzkumu.

Nyní si nejsem jistý, proč byste chtěli být ve vesmíru kolonií s jadernou.

14. Středověk

Středověký čas rimworld mod

Jedním z nejlepších způsobů, jak vylepšit váš zážitek z Rimworld, je hrát prostřednictvím různých scénářů od komunity Modding.

Existuje tolik kreativních scénářů modů, že vám nedojde způsoby, jak udržet hru svěží a vzrušující.

Příkladem těchto modů je středověké časy a přidává do první hry zcela novou dimenzi.

Mod obsahuje nové mapy, předměty, budovy a vybavení ve středověkém tématu.

13. Rimworld of Magic

Rimworld of Magic Mod

Pokud byste chtěli do svého zážitku z Rimworld přidat fantasy zvraty – můžete tak učinit s magickým rozlišením magie.

Mod ve skutečnosti přidává různé třídy s jedinečnými schopnostmi, díky čemuž je vaše hra zcela nový fantasy zážitek.

Existuje 12 různých tříd magie včetně mágů, paladinů a nekromancerů. K dispozici je také 6 bojových tříd, včetně Gladiator, Sniper a Ranger.

Zahrnuty jsou také jedinečné oblečení a vybavení, takže vzhled hry se také drasticky mění.

12. RIMWORLD – přehlídka reality přežití

Název SREENSHOT RIMWORLD - SHOW SHOW SHOW SHOW MOD

Zábavný pohled na scénář Rimworld, který je ve skutečnosti založen na populárním televizním seriálu Survivor.

V tomto scénáři se skutečně stanete producentem Rimworld: The Survival Reality Show.

Zahájíte hru s 10 kolonisty. Vaším úkolem je pomoci vést soutěžící prostřednictvím dramatu určování toho, kdo bude volen.

Scénář zahrnuje planetkiller, který zničí vše za 46 dní a tribunární událost každých 5 dní, kdy bude volen nový kolonista.

To pokračuje, dokud nezůstanou pouze dva přeživší, přičemž závěrečné kolo bude určeno celkovou náladou.

Zbývající přeživší bezpečně opustí planetu. A je jen na vás, kdo bude poslední stát.

11. Miluji tě. vím. Scénář Starwars

Scévence MOD SCRESSOT HARWARS SCENARIO

Mody scénáře videoher by nebyly úplné bez pocty Star Wars.

Vaše frakce jsou novými příjezdy a vy začnete se 4 kolonisty-princezna Leia, Han Solo, Chewie a C-3PO.

Začnete se základy mikroelektroniky, geotermálním výkonem, sestavením komponent a obráběním mezi jinými počátečními technologiemi.

Kolem mapy jsou kousky lodí, počítačové jádro, ocel a uran.

Budete muset procházet planetou, abyste našli způsoby, jak přežít.

Nebojte se však, když začnete s nábojovými puškami, abyste bojovali proti nepřátelským.

10. Amazons Challenge

Amazons Challenge Rimworld Mod

Tentokrát máme mod zaměřený na Amazonky.

Tribe ženských válečníků identifikoval Rimworld jako svůj nový domov a zničí cokoli nebo kohokoli, kdo se jim dostane do cesty.

V Amazons Challenge jsou v kolonii povoleny pouze ženy. Zatímco muži mohou navštívit kolonii, nejsou vítáni. Kromě návštěvníků budou všichni muži zabiti nebo vyhoštěni.

Aby se věci staly zajímavějšími, má vaše 5 startovních znaků 70% šanci být misAndrist a 50% být gay.

9. Addikt Luciferium

Luciferium Addict Gameplay RIMWORLD MOD

Addictor Luciferium nabízí mnohem hlubší příběh než předchozí scénář.

Tady hrajete jako sólový pěšce. Jste jediným přeživším války Urbworld. Nalezeno krvácení k smrti sestrou, máte lék zvanou Luciferium, abyste vás udrželi naživu.

Luciferium, známý jako „ďábelský obchod“, vás stále udržuje naživu, protože vaše závislost rostla.

Nyní musíte mít opravu každých 6.667 dní, aby se zabránilo fatálním abstinenčním symptomům v převzetí vašeho těla.

Začnete zbývajícími pouze 10 dávků. Je jen na vás, abyste se probojovali po celém světě a přežili.

8. Padlé mariňáky

Fallen Marines Rimworld Mod

Fallen Marines je režim scénáře Rimworld založený na Halo Marines.

Začnete s 3 UNSC ODST mariňáky a pomáháte jim bojovat proti přežití na nepřátelské planetě.

Počáteční rysy mariňáků jsou krveprolití, jogger, železné a tvrdé pracovníky. Začnete také znalostí věží zbraní, hydroponiky, geotermální síly a autodoorů
obráběcí stoly.

Existují komponenty, kousky oceli, kousky ocelové strusky a balená jídla pro přežití roztroušené po mapě.

Je jen na vás, abyste udrželi své mariňáky naživu. Ale můžeš to udělat?

7. Fallout – pěšec a jejich pes (Alpha 17)

Fallout - pěšák a jejich pes (Alpha 17) Snímek MON MON MON

Tentokrát máme scénář modi založený na populárním herním sérii Fallout.

Jste jediným přeživším z trezoru 13 a vstupujte do světa, který zničil jadernou válku. Trvalý toxický spad ztěžuje hru, protože jedovatý vzduch pomalu zabíjí každého, kdo není bezpečně uvnitř.

Vaše postava bude mít 80% šance počínaje železným nebo pracovitými rysy, zatímco NPC mají 60% šanci začít strašidelné dýchání nebo ošklivé.

Vaše kolonie byla technologicky pokročilá, takže začnete s dokončením veškerého výzkumu.

Jen jeden muž a jeho pes – jak přežijete toxickou pustinu?

6. Kocovina z pekla

Kocovina z Hell Rimworld Mod Menu Menu Screenshot

Kocovina z pekla si udělá přestávku od veškeré vážné a vidí, jak spravujete 4 kolonisty, kteří se právě probudili s nejhorší kocovinou vůbec.

Nepamatujete si, co se stalo na včerejším večírku, ale probudíte se, abyste zjistili, že loď je jeden oheň.

Vytáhnete veškerý alkohol, který můžete, vydáte se na záchranné čluny a bezpečně se vydáte na Rimworld.

Všechny postavy začínají kocovinou a 80% šancí na chemický zájem.

Bez zkoumaných technologií s výjimkou vaření musíte najít způsob, jak přežít.

5. Začněte s ničím

Začněte s ničím titulem RIMWORLD MOD

Začněte s ničím, je jedním z více hardcore scénářů přežití.

V zásadě je to, že vaše loď byla převzata AI, každý byl buď zabit nebo uvězněn, a vy jste žili pod pravidlem vašich věznitelů 6 měsíců.

Unavili jste se ze situace a vytvořili jste plán na útěk, který vás nakonec přivede k Rimworldu.

Jak naznačuje název mod, začnete s absolutně ničím.

Máte svobodu přizpůsobit dovednosti své postavy, jak chcete, proto si pečlivě vyberte. Budete se jen spoléhat na přežití.

4. Nejtemnější Rimworld

Nejtmavší přehled o obrazovce Mod Herplay RIMWORLD

Nejtemnější Rimworld je založen na tahovém RPG The nejtemnější dungeon.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, nejtmavší dungeon vás vidí hrát jako skupina různých hrdinů, kteří se procházejí různými stvořeními, hladomorem a nemocí.

Podobně, v nejtemnějším Rimworldu začnete jako skupina 4 hrdinů vybraných z 10 možností včetně dismas the Bandit, Reynauld The Knight a Paracel the Doctor.

Váš počáteční výzkum bude založen na postavách, které si vyberete, a na jejich příslušných třídách, takže si budete muset pečlivě vybrat.

3. Zapomenutý skaut

Screenshot zapomenuté skautské mod hry

Další scénář sólového pěšce – zapomenutý skaut, který si hraje jako skaut pro vaši kolonii.

Právě jste našli novou zemi, která přesune svou kolonii, ale vrátíte se, abyste našli své osídlení v troskách.

Žádná těla nezůstanou, ale všude je krev, takže si nejste jisti, co se stalo s lidmi.

Berete jakékoli zásoby, které můžete, a vydejte se sami.

Na začátku hry máte několik položek a 53% šanci mít pečlivou vlastnost střelce na začátku hry.

2. Temný svět

Darkworld Rimworld Mod

Darkworld je skvělý scénář hrát, pokud hledáte dobrou výzvu Rimworld.

Vaše generace byla umístěna do hibernačního cyklu, který měl trvat dvě desetiletí.

Svět měl být lepší, protože dlouhá noc měla skončit do té doby, a místo toho skončíte s probuzením o čtyři století pozdě.

Vaši rodiče a zákonní zástupci už nejsou kolem, aby vás pozdravili, a svět je stále tak tmavý, jak to bylo, když jste spali.

1. Pojďme vařit – rozbitý špatný scénář

Nechat

Pokud jste fanouškem Breaking Bad, je to určitě ten, na který se podíváme.

Podobně jako populární televizní pořad, s tímto mod začnete s 2 kolonisty, kteří se snaží aplikovat své pokročilé chemické znalosti na obchod s drogami.

Tentokrát však místo Crystal Meth jednáte.

Budete muset projít trhem s drogami, přežít a obchodovat a obchodovat.

Snadno jeden z nejlepších modů můžete vyzkoušet, pokud jste fanouškem show.

Ale mod je dost dobrý na to, aby udělal zajímavý přehrávání, i když nejste obeznámeni s Walterem Whiteem a jeho šílenými antikami.