Nejlepší RPG a JRPGS pro Android – Android Authority, Best Fantasy Role Hraje hry – nejlépe hodnoceno 26 fantasy RPG

Nejlepší fantasy role hraní her

Evoland a Evoland 2 jsou dvě velmi zajímavé hry. Mají různé mechaniky. To zahrnuje RPG, plošinovka, hack-and-slash, puzzle a dokonce i některé zábavné věci jako 3D stíhací a obchodní karta. Hráči procházejí herním světem, který se často mění spolu s mechanikou hry. Jeho hlavním žánrem je však RPG. Hry se mohou pochlubit zhruba 20 hodinami hry, podporou offline, podpory hardwarového ovladače a dalšími. Ovládací prvky pro mini-hry jsou kolem okrajů trochu drsné a uživatelé hlásili některé chyby. Kromě toho jsou tyto hry docela dobré. Navíc žádný z nich nemá nákupy v aplikaci. Obě hry jsou k dispozici také na Google Play Pass zdarma.

15 nejlepších RPG a JRPGS pro Android

RPG jsou jedním z nejúspěšnějších žánrů na mobilu a jediným domovem pro fanoušky JRPG. Zde jsou nejlepší RPG pro Android.

Titan Quest Best RPGS pro Android

RPG mají jedno z nejvěrnějších následků jakéhokoli herního žánru. Ať už se jedná o Final Fantasy nebo World of Warcraft, lidé tráví desítky (někdy stovky nebo dokonce tisíce) hodin vytváření postav, hraní příběhů a užívání si sebe. RPG byly také jedním z prvních žánrů, které to opravdu zasáhly na Android, a je jich z nich, z nichž si můžete vybrat. Zde jsou nejlepší RPG a JRPGS pro Android.

Rádi bychom také poskytli čestné uznání Beamdog (Google Play), vývojáři s několika skvělými RPG ve staré škole, jako je Baldur’s Gate a Icewind Dale. Chceme také čestné uznání Star Wars Kotor (Google Play) a Kotor II (Google Play).

Nejlepší RPG pro Android

 1. Doom & Destiny Advanced
 2. Eternium
 3. Exilená království
 4. Evoland 1 a 2
 5. Hrdinové požárního znaku
 6. Dopad Genshin
 7. Guardian Tales
 8. Kemco RPGS
 1. Příběhy Monster Hunter
 2. Postknight 2
 3. Princezna se spojí! Re: ponor
 4. Square Enix RPGS
 5. Titan Quest: Legendary Edition
 6. Věž fantazie
 7. Čarodějnice 1-4

Doom & Destiny Advanced

Cena: Zdarma / 4 $.99

Doom and Destiny Advanced je pokračování, prequel a restart pro původní zkázu a osud. Jeho předchůdce byl na náš seznam nejlepších RPG již několik let. Hra obsahuje mnoho stejných postav a předpokladu jako originál, ale v úplně jiném ději (a dokonce i dimenzi), podle vývojářů. Může se pochlubit 15 hodinami obsahu s přidáním obsahu zdarma, spoustou dungeonů a tajemství, které je třeba najít, tuny příšer a dokonce i online kooperační režim. Hra je hodně hry a je to ideální pro fanoušky retro JRPG.

Eternium

Cena: Zdarma hrát

Eternium je bezplatné akční RPG a jeden z těch lepších na mobilu jistě. Má některé vzácné rysy, jako je schopnost hrát offline. Je to funkce, které má v těchto dnech několik akčních RPG. Kromě toho má přiměřeně dlouhý příběh, snadné ovládání, spoustu možností přizpůsobení postav a relativně lehký dotek na aspekty hry zdarma. Zasáhne téměř všechny správné krabice a myslíme si, že to velmi přispívá k jeho dlouhověkosti. To je jeden z dobrých.

Exilená království

Cena: Zdarma / 4 $.99

Exiled Kingdoms je akce pro jednoho hráče RPG. Je to jeden z mála v tomto žánru, který není také hra freemium. Je vybaven ději, kde musíte zachránit svět před hrůzami, které zůstaly z předchozí kataklyzmy. Grafika není nejlepší součástí hry. Hra však vyrovnává tím, že nemá nákupy v aplikaci, aby zničila zážitek. Navíc je uživatelské rozhraní přiměřeně snadno použitelné. Vypadá to a hraje hodně jako starší hry jako Diablo II nebo Baldur’s Gate. Stejně jako většina RPG budete muset upgradovat svou postavu, dokončit příběh a prozkoumat svět kolem sebe, abyste našli všechna tajemství. Verze zdarma vám dává poměrně velkou zkoušku se dvěma typy znaků. Plná verze odemkne vše.

Evoland 1 a 2

Cena: 2 $.99 a 8 $.49

Evoland a Evoland 2 jsou dvě velmi zajímavé hry. Mají různé mechaniky. To zahrnuje RPG, plošinovka, hack-and-slash, puzzle a dokonce i některé zábavné věci jako 3D stíhací a obchodní karta. Hráči procházejí herním světem, který se často mění spolu s mechanikou hry. Jeho hlavním žánrem je však RPG. Hry se mohou pochlubit zhruba 20 hodinami hry, podporou offline, podpory hardwarového ovladače a dalšími. Ovládací prvky pro mini-hry jsou kolem okrajů trochu drsné a uživatelé hlásili některé chyby. Kromě toho jsou tyto hry docela dobré. Navíc žádný z nich nemá nákupy v aplikaci. Obě hry jsou k dispozici také na Google Play Pass zdarma.

Hrdinové požárního znaku

Cena: Zdarma hrát (každý)

Fire Emblem Heroes je SRPG od Nintendo. Je to mobilní varianta populární série prominentně uváděná na dalších konzolách Nintendo. Tato verze je hra Gacha s přiměřeně dobrými sazbami tahu a nadprůměrným zážitkem zdarma. Může se také může pochlubit více než 1 800 příběhovými misemi, tradičně zábavným bojem RPG RPG a přiměřeně lineárním růstem. Nintendo také ztratil Dragalia, ale hru zavřela v listopadu 2022. Myslíme si však, že společnost udržovala lepší hru a hrdinové požárního znaku by měli být pro nadcházející roky dobří.

Přečtěte si více:

Dopad Genshin

Cena: Zdarma hrát

Dopad Genshin je nejnovější RPG na seznamu. Hraje hodně jako Zelda: Dech of the Wild. Hráči získají přístup do masivního otevřeného světa a můžete v podstatě vylézt a prozkoumat v podstatě. Místo chůze a lezení všude je dokonce kluzák, který zakrývá delší vzdálenosti. Hra má některé drobné prvky gachy, ale nezpůsobuje mnoho problémů. Hraní, příběh, grafika, hudba a mechanika jsou solidní s fenomenálním provedením. Existuje občasná chyba, ale jinak je to snadno mezi nejlepšími RPG na mobilu a jedním z našich oblíbených gacha RPG.

Guardian Tales

Cena: Zdarma hrát

Guardian Tales je jednou z těch her, které nejprve neberete vážně, protože umělecký styl je tak cutesy. V poslední paměti je to však ve skutečnosti jeden z hlubších a příjemnějších RPG na mobilu. Získáte obvyklou radost z progrese RPG smíchanou s řešením hádanek, Action RPG Combat, Dungeons, Bosses, PvP režim, sociální cechy a dokonce si můžete postavit svůj vlastní plovoucí hrad. Spousta spousta mobilních her rozdrtí spoustu mechaniků, aby vynikla z davu, ale Guardian Tales ve skutečnosti dobře mísí svou různá mechaniku a díky tomu je příjemné hrát. Je to zdarma, ale není to agresivní s mikro-transakcemi.

Kemco RPGS

Cena: Zdarma / liší se / zdarma

Předtím, než Square Enix začal ukládat přístavy svých klasických JRPGS, byl na Androidu pouze jeden opravdu dobrý vývojář JRPG, a to byl Kemco. Studio se specializuje na JRPGS a v současné době mají ve svém repertoáru desítky her. Mezi jejich populárnější možnosti patří symfonie nebo původ, stroj rytíř, smlouva o samotě a Alphadia Saga. Většina her stojí pod 10 $. Existuje dokonce i několik, které jsou zdarma. Nikdo z nich není špatný, ale na základě vašich preferencí se vám může nebo nemusíte líbit. Kliknutím na tlačítko níže zobrazíte celou kolekci vývojáře. Je to docela velké, takže se připravte na nějaké posouvání a nějaké surfování. K dispozici jsou doslova desítky možností a většina z nich je docela dobrá.

Příběhy Monster Hunter

Cena: Zkušební zkouška / 19 $.99

Monster Hunter Stories byl jedním z nejlepších RPG od roku 2018. Hra je port z hry Nintendo 3DS od 2016-17. Je vybaven mechanikou založenou na tahu, slušnou grafiku a slušný příběh, který si můžete hrát. Samozřejmě také lovíte, zachycujete a boje také. Je to port, ale ve skutečnosti hraje docela dobře pro mobilní port. Kromě toho má hra jedno z nejlepších ukázek, jaké jsme kdy viděli. V podstatě hrajete prolog v demu a poté přineste uložení hlavní hry ve verzi prémie. Prémiová verze je docela drahá za 19 $.99. Jedná se však o jediný nákup bez nákupů nebo reklam v aplikaci.

Postknight 2

Cena: Zdarma hrát

Postknight 2 je nejnovější hra v populární sérii. Hra má jedinečný předpoklad. Jste v podstatě Mailman a vaše dobrodružství vás zavede po celém světě hry, abyste doručili balíčky lidí. Cestování vás povede na spoustu míst, kde se vyrovnáte a stanete se silnějším. Existují také různé postavy, se kterými se můžete setkat, jednoduchý, ale efektivní bitevní systém a další. Konečným cílem je stát se S-Rank Postknight. Není to tak tradiční jako váš standardní RPG nebo JRPG, ale stále si myslíme, že hra je docela zábavná a je tam dost RPG, aby ji přidal do tohoto seznamu.

Přečtěte si více:

Princezna se spojí! Re: ponor

Cena: Zdarma hrát

Princezna se spojí! Re: Dive je mobilní gacha RPG a jeden z nejlepších aktuálně na mobilu. Hra se může pochlubit obsazení více než 50 hrdinek pro hráče, který by mohl sbírat a hrát. Můžete také trávit čas se svými hrdinky, abyste zlepšili své pouta, což je zase dělá silnějšími. Combat je docela standardní 2D, tahový styl. Pokud jde o čistou mechaniku, není mnoho oddělit ji. Sazby tahu jsou však slušné, je docela přátelské k hraní a lidé tuto hru stále chválí i po roce nebo více hraní.

Tituly Square Enix

Cena: Zdarma / liší se / zdarma

Square Enix pracuje na ruce-over-pěst na uvolnění své sbírky RPG na Androidu v posledních několika letech. Naštěstí většina z nich jsou fantastické RPG. Některé z věcí, které najdete, zahrnují Final Fantasy I-VII (a IX), Dragon Quest I-VI (a VIII), Secret of Mana, Adventures of Mana, Final Fantasy XV: Pocket Edition, Chrono Trigger a mnoho dalších. Mají také mobilní hry RPG jako Final Fantasy Brave Exvius, Nier Re [in] Caranation a Dissidia Final Fantasy Opera Omnia. Můžete dokonce vyzvednout strategii RPG, jako jsou soupeři Heavenstrike a Final Fantasy taktics: War of the Lion.

Sbírka RPG Square Enix je poměrně rozsáhlá a každý rok se zvětšuje. Níže uvedené tlačítko se dostanete na stránku vývojáře, takže je můžete procházet ve svém volném čase. Square udělal verzi Remaster Pixel Remaster Final Fantasy Games I přes VI a ty jsou k dispozici v obchodě Play od února 2022.

Titan Quest: Legendary Edition

Cena: 19 $.99

Titan Quest: Legendary Edition je starší RPG z roku 2006, který byl remasterován a nasazen na mobily. Vývojáři vydali tuto verzi hry v loňském roce s dobrým úspěchem. Titan Quest je akční RPG podobný pocitu jako hry jako Baldur’s Gate nebo Diablo II. Potulujete se po otevřeném světě, porazíte padouchy, zabijí šéfy, hrajete přes hlavní příběhové úkoly a najdete lepší vybavení.

Tato verze hry zahrnuje všechny Titan Quest DLC, včetně nesmrtelného trůnu, Ragnaroku a Atlantis. To pomáhá ospravedlnit jeho vyšší než průměrná cenovka. Na našem seznamu jsme měli první verzi této hry. Doufáme, že vývojáři to udržují aktualizovaní, abychom si to mohli na chvíli udržet také.

Věž fantazie

Cena: Zdarma hrát

Tower of Fantasy je gacha RPG, která je podobná rozsahu jako Genshin Impact. Hráči mají velký svět k prozkoumání, různé hrdiny, které mohou vyvolat, a příběhy, které si mohou hrát. Začnete malé, ale rychle získáte sílu, když hromadíte nové hrdiny a oni se vyrovnávají. Tato hra je dobrá ze stejných důvodů jako dopad Genshin. Otevřený svět je zábavný prozkoumat, je tu spousta věcí, boj se cítí dobře a hra běží hladce většinu času za předpokladu, že máte vyšší koncové zařízení.

Čarodějnice 1-4

Cena: $ 1.99-4 $.99 každý

Witchspring je trochu skrytý drahokam na mobilu. Ve franšíze jsou čtyři hry a každá z nich je kompetentní RPG. Hry se liší od vydání k vydání. Všechny jsou však obecně slušné RPG s vaší typickou mechanikou RPG. Větší remíza je zde nadprůměrná vyprávění, různé věci, které mají dělat, nadprůměrná grafika a jednoduché ovládací prvky. První tři hry se odehrávají současně ve vesmíru hry, přičemž první dva tituly vyprávějí stejný příběh ze dvou různých perspektiv. Nemusíte tedy přehrávat tuto sérii, a to z větší části. Doporučujeme hrát první před druhým, ale můžete hrát třetí a čtvrté tituly nezávisle v každém okamžiku.

Pokud jsme zmeškali nějaké skvělé RPG, řekněte nám o nich v komentářích. Kliknutím sem můžete také podívat na naši nejnovější seznamy aplikace Android a hry.
Děkuji za přečtení. Zkuste to také:

 • Nejlepší a největší mmorpgs pro Android
 • Nejlepší strategie RPG pro Android
 • 15 nejlepších emulátorů pro Android hrát staré oblíbené

Nejlepší fantasy role hraní her

Kompilace 26 úžasných RPG ve fantasy žánru. Čekají meče, magie, monstra, upíři a draci!

Nejlepší fantasy hry RPG

 • Od Lucrorpg
 • Před 7 měsíci

Hry hraní rolí jsou zábavné, zejména v Nastavení fantazie. Draci, mágové, monstra a takové jsou pilířové kameny her, věřte tomu nebo ne.

Nastavení fantazie v hraní her a literatury je velmi populární kvůli faktor escapismu. Někteří považují argument úniku za špatnou věc, ale nesouhlasím. Skutečný život někdy může být světský, nudný nebo dokonce bolestivý. Trochu útěku občas může být pro vás zábava a dobrá.

Jste připraveni nalévat stovky hodin času na hraní her? Raději ať jsi. Protože RPG žánr je známý pro své dlouhé hodiny. Zde je seznam 26 nejlepších herních herních her:

1. Starší svitky Skyrimu

Je zřejmé, že starší svitky Skyrimu jsou Nejlepší fantasy role hraní hry všech dob. Je to první hra přijde na vaši mysl, když mluvíte o RPG obecně a možná nejvíce hraje.

Je to karantén s otevřeným světem, jako je příroda, několik různých způsobů hraní rolí, živý svět a svoboda z něj činí podle mého názoru nejlepší fantasy RPG všech dob. A nejsem jediný, kdo si myslí tak.

Když mluvíte o Skyrimu, měli byste se rozhodně zmínit Modding. Protože dnes je Skyrim jako prázdná skořápka bez modů. V modech je tolik nového obsahu, díky kterému je Vanilla Skyrim vypadat jako demo hra.

2. Čaroděj 3

Hry i filmy jsou založeny na knižní sérii Polský spisovatel Andrzej Sapkowski. Měli byste si je přečíst, pokud se vám hry líbily. Každopádně jsem zařadil zaklínač 3 číslo 2, ale abych byl upřímný, Skyrim a Witcher sdílejí vrchol. Jsou to opravdu odlišné hry, ale přesto jsou oba považováni za fantazii RPG.

Witcher 3 je oceněním vítězem Fantasy RPG považovanou za nejlepší hru. Nabízí atmosférickou hraní na otevřeném světě s příběhem bohatým příběhem. Postava hráče je Gerald The Witcher, jako čaroděj musíte lovit monstra, duchy a ohavy s vaší sadou dovedností. Může to být meč, magie nebo prostě rozum.

Co mohu říct víc? Witcher 3 je mistrovské dílo.

3. Elden Ring

Elden Ring je Nejoblíbenější fantazie RPG z roku 2022 – 2023. Vím, popularita ne vždy se rovná dobré hře. Ale v tomto případě ano!

Je to hra podobná duše vyvinutá franšízami tvůrců Dark Souls. Neočekávejte tedy zážitek z chill RPG, jedná se o hru tvrdých. Hra, ve které hodně zemřete.

Celkově vzato, Elden Ring je nutností hrát kvůli jeho otevřenému světovému průzkumu, rozmanitosti tříd a epických šéfů bitvy.

4. Baldurova brána 3

Tam je to moje oblíbená hra s raným přístupem. Baldur’s Gate 3 je založená na večírku Fantasy RPG založeno na DE&D Lore. Pro ty, kteří to nevědí, Dungeons & Dragons je nejoblíbenější hra na hraní rolí.

Tady je příběh. Mind Flayer Ship vás unesla spolu s mnoha dalšími a infikovala všechny mozkový parazit. Tento parazita vás zabije a změní vás na jednu z nich. Vy a vaši společníci musíte spolupracovat na odstranění tohoto mozkového parazita.

Hra je vydána v roce 2020 s pouze akt 1 dostupný. Je to stále v raném přístupu, ale Očekává se, že bude plně propuštěn v roce 2023.

5. Božství Originální sin 2

Divinity Original Sin 2 je stejný jako Baldurova brána 3, kromě toho, že není založena na D&D. Má svou vlastní tradici. Ale oba jsou RPG založené na straně Vytvořeno Larian Studios.

Utekl jsem od RPG založených na tahu jako mor. Potom potkávám série originálního sin. Své Zábava, nepředvídatelná, epická a úžasná franšíza RPG to je třeba hrát.

Božský je mrtvý. Prázdnota se blíží. A síly, které ve vás ležící, se brzy probudí. Bitva o božství začala.
A jste uprostřed toho.

6. Kenshi

Kenshi je RPG založená na volném rohu, kde hrajete jako drifter. Jako unášeč uděláte jakoukoli práci, kterou můžete získat v prostředí karantény.

Můžete být dobrodruh, obchodník, farmář, zloděj, rebel, válečník atd. V Kenshi je mnoho pracovních míst, ale nikdo z nich platí dobře. Přežívání je těžké v Odpustivý svět Kenshi. Zkuste se vyhnout konzumování kanibaly v prvních 5 minutách hry.

Kenshi je jedním z těch vzácných fantazijních RPG Nejsi hrdina ale běžný člověk, který se snaží vydělat na živobytí.

7. Dragon’s Dogma: Dark Arisen

Dragon’s Dogma je akční RPG poprvé v roce 2012 pro konzoly. Poté je později přenesen do PC v roce 2016, Next Gen Consoles v roce 2017 a Nintendo v roce 2019. Vylepšená verze se nazývá Dragon’s Dogma: Dark Arisen.

V podstatě je to stará hra, ale dovolte mi, abych vám něco řekl, ještě jsem viděl fantasy RPG s lepšími animacemi obsazení kouzla. Dragon’s Dogma má nejlepší kouzla v jakékoli fantasy RPG, dodnes.

8. Dračí věk původ

Dragon Age Saga začala s Dragon Age: Origins a věř mi, když to řeknu, je to nejlepší hra Dragon Age Game. Můžete si ji koupit na Steam včetně všech DLC. Je to také možné hrát dao via EA hra.

V této hře jste nábor čerstvého šedého strážce, nejnovějšího člena posledního legendárního řádu strážců. S návratem starověkého nepřítele lidstva jste vy a vaše objednávka potřebovala jako nikdy předtím.

9. Fable Anniversary

Pro mě je bajka konečná fantazie RPG. The Více dobře, Jasnější andělský svatozář dostanete se na hlavu svých postav. A samozřejmě, zlo Skutky budou vydělat ďábelské rohy Roste na vaší hlavě. Pro každou volbu existuje důsledek.

Je to docela stará hra, která vychází v roce 2004, ale naštěstí vydali re-make v roce 2014 s názvem Fable Anniversary. Je to vylepšené, vyleštěné a stále hratelné i v roce 2023.

10. Gotic 3

Gothic 3 je kultovní klasická hra z roku 2006. Normálně to neříkám, ale měli byste vědět, že by se mohl dostat gotic 3 zastaralý.

Pokud jde o příběh, je to nadčasové a epické. Hra vás zavede na cestu bezejmenného hrdiny, která se stává legendou.

11. Kingdoms of Amalur: Reconing

Kingdoms of Amalur je fantasy RPG na trh jako a Skyrim Killer. Mělo to soupeřit s Skyrimem, ale nestalo se to. Přesto je to dobrá fantazijní RPG z roku 2012, která je v roce 2020 znovu vytvořena s mnohem lepší grafikou.

Tajemství Amaluru čeká na odkrytí! Skočte přímo na cestu a prozkoumejte pulzující město Rathir, Jasné dungeony, a zachraňte svět roztrhaný začarovanou válkou.

12. Grim Dawn

Grim Dawn je hra Diablo jako hra s více Prvky RPG. Skvělá mix mezi RPG a Hack & Slash Žánry.

Hra vás zavede do apokalyptického světa fantazie, kde se má lidstvo vymazat. Musíte pomoci přeživším a bojovat s nepřáteli se vším, co jste dostali.

13. Titan Quest

Zde je epická fantazie RPG s mytologií z celého světa s úžasnými bitvami šéfů. Můžete říci, že Titan Quest je Izometrická verze RPG boha války.

Zajímavá místa, která navštívíte v Titan Quest:

 • Řecko: Delphi, Megara, Sparta, Atény, Parnassus.
 • Egypt: Giza, Nile, údolí králů, Memphis, Thebes.
 • Orient: Hanging Gardens, Babylon, Silk Road, Velká zeď, Jade Place.
 • Atlantis
 • Olympus
 • Asgard
 • Jotunheim

Je to hra z roku 2006, ale 2016 Re-Make Anniversary Edition je k dispozici na Steam.

14. Torchlight II

Pojďme pokračovat s jiným starým Klasická akce Hack & Slash Action RPG. Torchlight 2 nabízí nepřetržité akce, epické bitvy, poklady a plně randomizovaný svět. Takže si můžete užít jiný zážitek, kdykoli hrajete s jinou třídou.

Také si můžete relaxovat při hraní Torchlight, protože je to trochu Chill Game. Můžete lovit, domácí mazlíčky, komunikovat a prozkoumat. Grafika je také roztomilá, jak je vidět z miniatury výše.

15. Poslední epocha

Poslední epocha je jednou z těch her, které dokonale mísí magickou fantazii a sci-fi. Cestování v čase, Dungeon Crawling, hraní rolí a mnoho dalších zajímavých prvků, které na vás čekají v poslední epochě.

V současné době je to hra s časným přístupem, ale téměř kompletní. Můžete si vybrat jeden z 15 mistrovských tříd a užijte si jedinečný svět poslední epochy.

16. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

První herní monster Hunter Stories 1 byl Nintendo exkluzivní. Naštěstí, Monster Hunter Stories 2 vydané pro Nintendo i Okna. Je to hra na hraní rolí Lovecké monstra.

V tomto jste se stali jezdcem a vytvořili pouta s přátelskými příšerami, lovit divoké příšery. Vylíhnete se, zvednete a zvednete své kamarádské monstra … podívejte se, jak se stoly otáčí.

17. Pilíře věčnosti

RPG, fantazie, izometrická, bohatá na příběh, rozhodnutí a důsledky… Pilíře věčnosti je mix mých oblíbených žánrů. Koneckonců, pilíře věčnosti jsou duchovní nástupcem brány Baldura 1 a Icewind Dale Video Games.

Hrajte jako jeden ze šesti závodů, využívejte pět základních dovedností, přizpůsobujte svou postavu, vyřezávejte svůj vlastní příběh a prozkoumejte! Tak na co čekáš? Shromážděte svou párty a vydejte se.

18. Spellforce: Dobytí EO

Pojďme pokračovat s Strategie RPG založená na tahu Set v magickém světě kouzla. V této hře převezmete kontrolu nad věží čaroděje od svého pána a studujte množství kouzel, která se vrhnou přes země kolem vás. Jako čaroděj můžete svolat fantastické přisluhovače a trénovat mocné válečníky, aby se potulovali po světě.

Spell Force: Dobytí EO nabízí boj s fas, ale taktickým způsobem založeným na tahu. Zní to neuvěřitelně, vím, ale funguje to velmi dobře.

19. Chamtiktní

Greedfall je RPG, ve kterém vy Prozkoumejte nezmapované nové země plné bohatství, fantastických tvorů, magie a tajemství. Budete ten, kdo vytvoří osud tohoto nového světa.

Takže, použijte diplomacii, podvod a sílu k ovlivnění živého magického světa a staňte se jeho součástí.

20. Zapomenuté město

Zapomenuté město je jedním z mých oblíbených RPG všech dob. Mísí Fantasy, sci-fi a filozofie v Římská éra nastavení.

Tady je příběh. Narazíte na jeskyni, která vede k starověkému římskému městu. Město je mrtvé, ale můžete Přetočit čas V tomto zapomenutém městě. Tady je úlovek, kdykoli se někdo dopustí trestného činu Utopické město, Sochy stroje se probudí a zabíjejí všechny. Vaším účelem je tedy zabránit zničení.

Pokud občan nebo dopustíte zločin, všichni zemře, ale můžete znovu převinout čas, abyste se pokusili znovu zachránit občana a znovu a znovu ..

21. Tyranie

Tyranie je RPG, který je Nadměrně zaměřené na výběr a důsledky. Což je dobrá věc pro jakoukoli hru přehrávání rolí.

V této hře nejste hrdina nebo vyvolený. V tomto světě již tyran vyhrál. Jako důstojník tohoto nového režimu máte několik možností. Pomůžete posílit pilíře nového světového řádu nebo jej vyzvat? Je jen na vás, abyste se rozhodli.

22. Pathfinder: hněv spravedlivých

Vydat se na cestu do a Realm překonává démony s Pathfinderem: hněv spravedlivých. Svět, jako je tento, vám umožní prozkoumat povahu dobra a zla.

Můžete být spravedlivým mýtickým hrdinou nebo doslovným zuřícím démonem. Hrajte si tedy v cestě a naučte se skutečné náklady na moc!

23. Solasta: Koruna Magister

Solasta: Koruna Magister je klasický RPG založený. Je také licencováno Dungeons & Dragons Hra stejně jako Baldur’s Gate 3 na tomto seznamu. Někteří říkají, že je to ještě lepší než Baldurova brána 3 jako hra D&D PC, i když je vytvořena mnohem menším studiem. Nesouhlasím s tímto odvážným tvrzením, ale je to jen můj názor.

Hra tedy nabízí Epická cesta Ve světě dungeonů a draků a Fanoušci tradice musí to hrát.

24. Sims 4

Ano, mluvím o Sims! Je to jedna z nejpříjemnějších her hraní rolí všech dob. Vím, Vanilla Sims nemá žádné fantasy prvky. Ale pro The Sims 4 je vydáno mnoho paranormálních a fantazií DLC. Samozřejmě existují i ​​mody!

Sims 4 Fantasy DLCS:

 • Upíři
 • Realm of Magic
 • Paranormální věci
 • Vlkodlaci
 • Cesta Star Wars do Batuu
 • Strangerville
 • Strašidelné věci

25. Vampyr

Vampire je sub-žánrem fantazie, ale myslím, že můžeme udělat výjimku z Vampyru a přidat ji do našeho seznamu fantasy RPGS. Protože je to jeden z nejlepších upíří RPG všech dob.

Hra obsahuje příběh nově otočeného Vampyr DR. Jonatha Reid a jeho boj. Chcete najít lék na záchranu města, ale vy musí krmit také…

Je to skvělá upírská hra, která vám umožní krmit lidi, proměnit lidi v upír, zesílit, ošetřit a svést oběti…

26. Král Arthur: Knightův příběh

Pokud máš rád Arthurské příběhy, Rytíři kulatého stolu a Merlin, budete milovat krále Arthura: Knight’s Tale. Bože, miluji tradiční příběhy rytířství.

Samotná hra je jedinečným hybridem mezi RPG založenými na tahu a klasické postavy. Budete spravovat tým hrdinů a zapojit se do morálních možností k přestavbě Camelot.

 • Kategorie: RPG hry
 • Štítky: Nejlepší fantazie role hraní her BeBest Fantasy RPG GamesBest Fantasy RPGSHIGH FANTASY RPGSRPGS ve fantazii žánru