Nejlepší RTS hry 2023 (PC, Xbox, PS5 & Switch) • GamePro, 5 nejlepších her RTS v roce 2023.

5 nejlepších her RTS v roce 2023

Od samého začátku Age of Empires se série nakonec vařila na AOE 4 a fanoušci čekali na tento titul mnoho měsíců. Přestože je to téměř nemožné doplnit AOE 1 i AOE 2, AOE 4 je nejlepší dodržovat čekací dobu a do hry představí spravedlivou novou mechaniku.

Nejlepší RTS hry 2023 (PC, Xbox, PlayStation & Switch)

Udržujte je zatáčky a ty zdroje plynoucí s naším užším výběrem nejlepších strategických her v reálném čase, které si můžete hrát právě teď!

Poslední aktualizace: 10. září 2023

Stále zamilovaný do Age of Empires a hledat další z nejlepších her RTS, které se přidají do vaší rostoucí kolekci? Žádný pot! Kurátovali jsme seznam nejlepších strategických her v reálném čase napříč PC, Xbox, PS5 a Switch!

Jako žánr, který sahá až do roku 1989 s Herzog Zwei, se strategické hry v reálném čase viděly mnoho let, protože roky se valily kolem. To, co bylo tradičně žánrem videoher pro PC hráče, se od té doby přesadily na mnoho dalších platforem s velkou strategií a 4x hry nyní vezmou přední.

I když víme, že historické hry založené na RTS jsou stále krémem plodiny, nyní existuje mnoho titulů, které kladou menší důraz na minulost, když se díváme na budování měst nebo velících jednotek pro budoucnost lidstva.

Ale jaké tituly jsou vysoké jako nejlepší variace žánru? Pojďme to zjistit!��

Top 10 nejlepších RTS her

Nic nepřekoná prvotřídní strategickou hru v reálném čase. Je to perfektní směs akce, dobrodružství a samozřejmě; strategie. Od patnáctiletých klasiků po moderní RTS Adventures jsme sevřeli, děrovali a poškrábali, abychom kurátovali, o čem věříme, je konečná sbírka her RTS kolem! Připraven k přijetí svého velitele?

Zde je 10 nejlepších nejlepších her RTS, které se mají hrát právě teď:

 • Crusader Kings 3 – Nejlepší pro detail
 • Northgard – nejvhodnější věk říší
 • Celková válka: Warhammer II – Nejlepší totální válečná hra
 • Společnost Heroes 3 – Best for Warfare
 • StarCraft 2 – nejlepší esports hra
 • Frostpunk – nejlepší pro jednotlivé hráče
 • Civilizace Sid Meiera VI – Best on Xbox Game Pass
 • Železná sklizeň – nejlepší děj
 • Command & Conquer: Red Alert 2 – Nejlepší klasika
 • Age of Empires 4 – Nejlepší pro multiplayer

Crusader Kings 3

Crusader Kings 3

Nejlepší hra RTS pro detail

Datum vydání: 1. září 2020
Platformy: Xbox, Series X, PS5, Windows & Mac
Vývojář: Paradox Interactive

Odkotování našeho seznamu nejlepších her RTS přichází oceněný Crusader Kings 3. A podle Golly je to jedna sakra velké strategické hry!

Crusader Kings III je masivně přepracovaná z minulých položek do série. S každou postavou plnou osobnosti, k lepšímu nebo k horšímu, Crusader Kings 3 je posetá tolik detailu, budete nadšeni měsíce po skončení, když přebíráte kontrolu nad svou říší.

Zatímco Crusader Kings 3 křičí vaše tradiční válečný fest, veselé příběhy a detaily jsou tím, co dělá tato hra opravdu zvláštní. Pro nováčky do série se musíte hodně naučit. Ale pokud se dokážete několikrát vyrovnat, pak Crusader Kings 3 absolutně srazí vaše ponožky – ze všech správných důvodů!

Neglovejte backstabbers, využijte sílu prostřednictvím vojenské síly a mějte na paměti, že náboženské hodnoty, vliv a diplomance mají ve svém sledu kritické části pro hraní.

Strategická hra v reálném čase v reálném čase

Northgard

Nejlepší věk říší, jako je hra RTS

Datum vydání: 22. února 2017
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Switch & Android
Vývojář hry: Shiro hry
Důvod: Nejlepší věk říší, jako je hra RTS

Pokud do mixéru vložíte civilizaci IV, Valhalla a jednoduchou mechaniku, v podstatě byste dostali Northgard. Pro všechny milovníky AOE tam hledají jedinečnou rotaci na velmi milované klasice, Northgard je jednou z nejlepších strategických her v reálném čase Právě teď můžete hrát na více platformách.

Vezmeme -li kormidlo různých klanů Vikingu Northgard, vaším posláním je zaútočit na neznámé země a získat svůj nárok. S režimem příběhu, režimem pro jednoho hráče, režimem pro více hráčů a různou úrovní obtížnosti existuje tolik způsobů, jak vítězství a mnoho scénářů, s nimiž se můžete setkat. Od zúčtování oblastí vlků po kování norských mytologických artefaktů, které nakonec dávají vašim výrobním jednotkám obrovské množství podpory, zatímco hra v sobě je relativně jednoduchá, existuje mnoho skvělých mechaniků, které je třeba využívat v celém.

Mapy jsou super dynamické, existují bláznivé povětrnostní podmínky, které zvládněte, a samozřejmě spousta strategií pro každou kapitolu, kterou hrajete. Upřímně řečeno, tuto hru jsme vyzvedli na loňském eofy prodeji za pouhých 4 $ a od té doby jsme ji neodkládali. S mnoha bezplatnými aktualizacemi od vydání se nenechte odkládat počáteční datum vydání 2017.

S Northgardem je ještě spousta, dokonce i na vašem mobilu!

Celková válka: Warhammer 3

Celková válka: Warhammer II

Nejlepší RTS Total War Game

Datum vydání: 28. září 2017
Platformy: Windows, Mac & Linux
Vývojář hry: Kreativní shromáždění, Feral Interactive

Žádný seznam her RTS by nebyl úplný, aniž by zmínil alespoň jednu z celkových válečných sérií a totální války: Warhammer II je bohužel náš výběr parta!

I když nejsme velcí fanoušci Warhammer, Total War: Warhammer II je bezpochyby nejlepší dostupnou celkovou válečnou hrou; Úzce následuje středověká celková válka. Ano, Warhammer 3 je však k dispozici, Total Warhammer II stále převyšuje hodně; Stála vysoká jako dosud nejkreativnější práce Creative Assembly.

Totální válka: Warhammer II, nabízející extrémně rozmanité vrstvy s poutavými setkáními, vezme vše, co milujeme, o historické strategické sérii totální války a přesahuje archaické vyprávění do modernizované fantazie, že upřímně řečeno je totální výbuch.

Předpoklad hry je téměř totožný s známou sérií Total War, s výjimkou, že tentokrát nebudete nasazovat lukostřelky a Pikemen!

Společnost hrdinů 3

Společnost hrdinů 3

Nejlepší vojenská hra RTS

Datum vydání: 17. listopadu 2022
Platformy: Windows PC
Vývojář hry: Relic Entertainment

Pokud víte něco o seriálu společnosti Relic Entertainment Company of Heroes, budete vědět, že společnost Heroes 3 se stane jednou z nejlepších vojenských strategických her všech dob v reálném čase. Vlastně je to jediná vojenská strategická hra z druhé světové války, kterou vám doporučujeme hrát!

Společnost Heroes 3 vás představuje nové mechaniky a herní režimy, která vás nastaví v Itálii a severoafrických divadlech války, která je docela upřímně vydávána v rámci válečných her, které byly zpřístupněny v průběhu let. Z expanzivní kampaně pro jednoho hráče vás ve skutečnosti nutí přemýšlet o využití vaší skupiny válečníků jako Cannon-Fodder k jeho náročné a složité herní herní režimy pro více hráčů, společnost Heroes 3 je válečnými veliteli Dream.

Pravděpodobně nejlepší série strategie v reálném čase všech dob, Company of Heroes 3 nakrmí mysli historie fanatiky i milovníků RTS. Pokud jste nikdy nehráli žádnou hru společnosti Heroes, ale užijte si to série Total War War Creative Assembly, budete se do toho absolutně zamilovat!

Starcraft 2

Starcraft 2

Nejlepší esports v reálném čase strategická hra

Datum vydání: 10. listopadu 2015
Platformy: Windows & Mac
Vývojář hry: Blizzard Entertainment

Jako kmotr moderních eSports se Starcraft 2 připojuje k našemu seznamu nejlepších strategických her v reálném čase pro řadu důvodů, proč se opravdu nemusíme zmínit.

S režimem kampaně, který je stále považován za jeden z nejlepších příběhů RTS všech dob, je Starcraft naprosto nabitý nádhernými postavami a zápletkami, které jsou šíleně vzrušující. Je to perfektní směs strategie a mechaniky hry, která tam staví Starcraft 2 jako nejkonkurenceschopnější hru eSports RTS na planetě.

Pro nováčky je nyní velmi strmá mana křivka, kdy hra hrálo tolik hráčů. Avšak bez oficiálního vývoje, ale velká naděje na horizontu pro Starcraft 3, je spousta času, abyste se seznámili s jednou z největších strategických her MOBA!

Frostpunk - nejlepší hra o přežití RTS

Frostpunk

Nejlepší hra pro jednoho hráče RTS

Datum vydání: 24. dubna 2018
Platformy: PS4, Xbox, Windows, Mac, Android, iOS
Vývojář hry: 11 bitové studia

Frost Punk, který stojí vysoký jako jeden z jediných dějových linií na našem seznamu nejlepších strategických her v reálném čase!

Za předpokladu, že kontrolu nad svým vůdcem klanů v rámci alternativní říše z konce 19. století musíte spravovat své zdroje, stavět a udržovat město a rozhodovat se, abyste přežili celosvětovou sopečnou zimu. Mluvíme o tom, jak se brutální rozhodnutí o tom, zda vaši civilisté pracují přesčas nebo zamrznou, protože během chladných nocí nezachováváte hoření pece!

Také zde uvádí: Nejlepší hry pro přežití Xbox

Každé rozhodnutí, které učiníte, má příčinu a účinek a s několika scénáři, které se mají provést, je vyžadována chirurgická přesnost s každou volbou, kterou uděláte. Abych byl upřímný, Frostpunk je jednou z nejvíce vzrušujících her, které nezahrnují krvavé nepřátele, které jsme kdy hráli!

Sid Meier

Civilizace Sied Meiera VI

Nejlepší hra Xbox Game Pass RTS

Datum vydání: 21. října 2016
Platformy: PS4, Xbox, Switch, Windows, Mac, Android, iOS
Vývojář hry: 2K hry, hry Firaxis

Civilizace VI, podporovaná dědictvím, které je bezkonkurenčními hrami 4x RTS, dělá malá vylepšení svého velmi ohlašovaného předchůdce ve snaze pokračovat v odkazu nových hráčů do budoucnosti. Zatímco ostřílení hráči CIV možná doufali v úplnou generální opravu, všechno, co milujeme o civilizačních hrách.

O přírůstkových vylepšeních je toho hodně, co je třeba říci hodně a Civ VI to zvládne velmi dobře. Na vnější straně můžete být zahrnut, abyste se drželi civilizace 5. Malé mody však ve skutečnosti vytvářejí mnohem více hratelnou hru s Civ VI a připravují cestu, jak je v budoucnu zamknout. Jako jedna z nejlepších sérií Velké strategie všech dob Civilizace VI používá menší milníky k dokončení vaší cesty k Ultimate Victory.

Od holých kostí civilizace po robotiku a kosmické závody existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout vítězství a spoustu překážek v tomto procesu! Budete tlačit na OSN? Drup Nukes na nedostatečně rozvinutých osad nebo prosazovat kulturu přes říši, abyste si získali kulturní vítězství?

Ta volba je vaše.

Sklizeň železa - nejlepší hra Xbox RTS

Sklizeň železa

Nejlepší děj RTS

Datum vydání: 1. září 2020
Platformy: Windows, Xbox Series X, PS5
Vývojář hry: King Art Games

Pokud chcete do své sbírky přidat další z největších vojenských her RTS všech dob, pak by byla sklizeň železa jedním z našich nejlepších tipů. Se silnými podobnostmi se společností hrdinů je sklizeň železa zasazena do světa alternativní historie 20. let Jakub Rozalkski.

Jeho představivost se skládá z vesnic Hovel s ničím jiným než hořícími vozidly a zbytky vašich komunit bývalých domovů obklopených dieselpunkovými mechy, které šplhají polí a proříznou budovami jako horký nůž máslem. Ano, je to abstraktní, ale hratelnost je fenomenální.

Se zvýšeným zaměřením na bitvu spíše než na budování základny zahrnuje hra s sklizněmi železných.

Pokud máte rádi strategické hry v reálném čase, které zahrnují válku a také trochu fantazie, tato akce zabalená RT z King Art Games je skvělým doplňkem vaší sbírky.

Command & Conquer: Red Alert 2

Command & Conquer: Red Alert 2

Nejlepší klasická strategická hra v reálném čase

Datum vydání: 25. října 2000
Platformy: Windows PC
Vývojář hry: Westwood Studios, EA Pacific

Je velmi málo, co může žít podle série bezpuštění a dobytí. Z toho je nastavení studené války ve studené válce ve Command & Conquer 2 smetanou plodiny! Ovládání obou národů na obranu proti supervelmoci s hratelností arkádového stylu, každá postava se má formovat jako legrační karikatura protějšku skutečného života a každý národ hraje věrné nejnáročnějším stereotypům na světě.

Ano, neděláme si legraci!

Od neuvěřitelných cutscenes a hojnosti shromažďování zdrojů po práci prostřednictvím různých cílů napříč složitými mapami, příkazem a Conquer 2, přestože je starý více než 2 desetiletí, je vlastní jako jedna z nejlepších strategických her v reálném čase všech dob všech dob v reálném čase.

Nenechte se oklamat, když si myslíte, že je to váš standardní simulátor alternativní historie. Každý jednotlivý aspekt Command & Conquer 2 je pro sérii zcela jedinečný. Nebudete hrát takovou hru dříve, to je jisté!

Age of Empires 4 - Nejlepší hra RTS na PC

Age of Empires 4

Nejlepší strategická hra pro více hráčů

Datum vydání: 28. října 2021
Platformy: Windows PC
Vývojář hry: Relic Entertainment, World’s Edge

Zaokrouhlování našeho seznamu nejlepších strategických her v reálném čase je samozřejmě Age of Empires 4.

Od samého začátku Age of Empires se série nakonec vařila na AOE 4 a fanoušci čekali na tento titul mnoho měsíců. Přestože je to téměř nemožné doplnit AOE 1 i AOE 2, AOE 4 je nejlepší dodržovat čekací dobu a do hry představí spravedlivou novou mechaniku.

Jistě, v současné době je k dispozici o něco krátké. Nepochybujeme však, že AOE 4 bude posledním přírůstkem do série, a proto bude v následujících letech dobře podporován pravidelnými aktualizacemi. Je to bezplatná DLC, kterou Relic Entertainment poskytla v průběhu let, která skutečně vyrábí hry jako Aoe 4 tituly, které prostě musíte jednoduše přehrávat.

Nebudeme jít do příliš mnoha spoilerů, protože víme, že jste na tuto hru pravděpodobně čekali také. Je to však hra, kterou si musíte koupit RTS, a my můžeme jen doufat, že bude přenesena na konzole velmi brzy!

Nejlepší strategická hra v reálném čase všech dob

Top 10 nejlepších her PC RTS

Pro hráče PC je třeba si vybrat z hojnosti strategických her v reálném čase. Age of Empires, Total War, Company of Heroes, Starcraft. Seznam je zcela nekonečný. Ale jaké jsou nejlepší hry PC RTS právě teď?

Zde je nyní 10 nejlepších strategických her v reálném čase PC v reálném čase:

 • #1: Age of Empires 4
 • #2: Společnost hrdinů 3
 • #3: Starcraft 2
 • #4: Total War: Warhammer II
 • #5: Crusader Kings 3
 • #6: Civilizace Siera VI SID Meiera
 • #7: Driftland: The Magic Revival
 • #8: Středověká celková válka 2
 • #9: Northgard
 • #10: Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Top 10 RTS her na Xbox & Series X

Zatímco Xbox není pro hry RTS tak plodný jako Windows, co s chybějícím věkem říší a série Total War, stále existuje spousta neuvěřitelných titulů, z nichž si můžete vybrat.

Zde je nyní 10 nejlepších her Xbox RTS:

 • #1: sklizeň železa
 • #2: Northgard
 • #3: Frostpunk
 • #4: Crusader Kings 3
 • #5: Stellaris
 • #6: Kolonisté
 • #7: Dark Souls 2
 • #8: Bad North
 • #9: Halo Wars 2
 • #10: LOTR: Battle for Middle Earth 2

Nejlepší hry PS5 RTS

Podobně jako u Xboxu není PlayStation požehnána s množstvím strategických her v reálném čase. Z výběru, který máte, však existují absolutní bankery!

Jak jste hlasovali pro vás, zde je 10 nejlepších her PS5 RTS:

 • #1: Crusader Kings III (PS5)
 • #2: Frostpunk: (PS4)
 • #3: Evil Genius 2: World Domination (PS5)
 • #4: Shadow Tactics: Blades of Shogun (PS4)
 • #5: Dungeon of the Endless (PS4)
 • #6: Desperados III (PS4)
 • #7: Defenders Quest (PS4)
 • #8: Kolonisté (PS4)
 • #9: Náhlá stávka 4 (PS4)
 • #10: Stellaris (PS4)

Nejlepší hry Nintendo Switch RTS

Poměrně nové v žánru RTS jsou konzoly Switch domovem některých méně známých titulů strategie v reálném čase. To, co přepínač přináší, je změna strategických her v reálném čase, které odstoupí od vašich typických středověkých válečných titulů.

Zde je 10 nejlepších nejlepších her RTS na přepínači Nintendo:

 • #1: bradavice
 • #2: Northgard
 • #3: Volta-X
 • #4: Bad North
 • #5: Kolonisté
 • #6: Swords & Soldiers 3
 • #7: War Party
 • #8: Pikmin 3
 • #9: Masters of Anima
 • #10: 8bitové armády

Nejlepší hry RTS

Poslední slovo

Takže to máte, naše zaokrouhlení nejlepších strategických her v reálném čase všech dob i současnosti. Od klasiků, jako je Command & Conquer po moderní tituly RTS, jako je Sid Meier’s Civilization VI, zaručujeme, že budete moci rychle navíjet tisíce hodin čisté zábavy.

Historicky vývojáři her, jako je Feral Interactive a Relic Entertainment, absolutně dominovali prostoru RTS po mnoho let s řadou AOE a Total War v tomto pořadí. S novými hráči v oboru, jako je Paradox Interactive a 11 bitových studií.

Ze všech zde uvedených strategických her v reálném čase bychom velmi doporučili prozkoumat kombinaci jak městské budování a přežití. Za hry, které neobsahují to všestranné násilí.

Jen si pamatujte, že hry RTS by vás měly přimět k rozdrcení, takže se ujistěte, že máte dostatek popcornu připraveni si užít příběhy, které se odehrávají!

Chyběly nám nějaké tituly?

Dejte nám svých 5 nejlepších nejlepších strategických her v reálném čase v komentářích níže. Mezitím se neváhejte podívat na některé z těchto dalších neuvěřitelných kulatých a herních recenzí:

 • Nejlepší hry Gameboy Advance.
 • Nejlepší hry Zombie Shooter.
 • Nintendo Switch OLED Review.
 • Nejlepší hry JRPG všech dob.
 • Vysvětleno Dota 2 řady a medaile
 • Elden Ring Xbox Review.
 • Nejlepší hororové hry na Xboxu.
 • Jednorubé klávesnice: vše, co potřebujete vědět.
 • Nintendo Switch vs Nintendo Lite.
 • Nejlepší hry Nintendo DS (vždy)

Zřeknutí se obsahu: Tento ručně vybraný užší seznam nejlepších her RTS byl napsán samostatně. Na tomto seznamu jsme nebyli pověřeni žádnými výrobci, ani jsme za tento článek nedostali žádné licenční poplatky. To zahrnuje finanční úhradu, bezplatnou reklamu nebo bezplatné dárky. Kromě toho jsou všechny statistiky odhady založené na publikacích od výrobců.

Pokud kliknete na jakýkoli odkaz na Amazon a provedete nákup, můžeme obdržet malou provizi. Ale to je to, jak udržujeme tento web naživu a zdarma k použití! Prosím, zasáhněte nás v komentářích s jakýmikoli dotazy ohledně strategie v reálném čase nebo některých z největších her všech dob.

5 nejlepších her RTS v roce 2023

Nejlepší hry RTS

Strategie v reálném čase nebo RTS, hry jsou skrytým drahokamem postaveným pro hráče, kteří rádi plánují, řídí a provádějí útok proti svým nepřátelům. Na rozdíl od strategických her založených na tahu, hry RTS vydělávají včas a přesnost. Čím rychleji a přesnější jste při plánování, tím vyšší je vaše šance na vítězství. Pokud příliš váháte, možná skončíte s hlavou na hůlce. Nebo spíše, pokud provedou špatně, ztratíte.

Na rozdíl od populárního názoru nejsou hry RTS vždy akční tituly. Ani nejsou vždy omezeni na plánování. Mohou to být hry jako Fotbalový manažer 2022 které vyžadují strategické plánování, aby získalo výhru dokonale. Nebo by to mohly být hry jako Mount & Blade které vyžadují, abyste ovládali armádu a zároveň byli osobou, která bojuje v přední linii války a přijetí prvního zásahu. Bez ohledu na to, jaký typ hry RTS dáváte přednost, zde je pět nejlepších her RTS v roce 2023.

5. Celková válka: Warhammer III

Total War: Warhammer 3 – Oficiální filmový přívěs

Celková válka: Warhammer III je zdravý zážitek sám, který dokončuje kataklyzmickou Celková válka: Warhammer trilogie. Opět se hráči ocitnou v oblasti chaosu. Budete muset vychovávat armádu ze sedmi jedinečných závodů a stovek jednotek a přikázat jim do epických bitvy v reálném čase přes mysli chaosu.

Celková válka: Warhammer III je nejambicióznější Totální válka Zatím vstup. Je vybaven působivou kampaní pro více hráčů 8-hráčů, intenzivní režim nadvlády one-on-one, kampaně s více hráči založené na příběhu, stejně jako hodnocené a vlastní bitvy. Má také miliardy potenciálních přizpůsobitelných možností pro legendárního lorda nebo démona prince podle vašeho výběru. Především, Celková válka: Warhammer je mistrem vyprávění vyprávění, spojuje smrtelný svět proti ničivé démonické síle říše chaosu.

4. Frostpunk

Frostpunk | Oficiální přívěs

Vydáno v roce 2018, Frostpunk je první hra pro přežití společnosti. Je to vtipné jak Frostpunk Koncept již není oslaben, ale to je úžasné, protože můžete mít první pokus o budování čerstvé společnosti od nuly. Set v 19. století, Frostpunk Poskytuje vám nástroje a lidské zdroje, které potřebujete k vytvoření alternativní historie od nuly. Jako vůdce této nové společnosti je vaším posláním, aby to bylo, takže město přežije po apokalyptickém globálním chlazení. Jo, a je to také poslední zbývající město na Zemi, takže žádný tlak.

Hlavním vzrušením této hry je ohromná odpovědnost, kterou máte. Každé rozhodnutí přichází za cenu. Zatímco hra nezahrnuje žádné nepřátelské síly ani bojové scénáře, je překvapením, kolik úsilí je třeba udržovat mírumilovné, prosperující město s nadějnými a šťastnými občany. Některé z věcí, které děláte Frostpunk staví nové domovy pro lidi, zkoumáme nové technologie, skautingu pro více přeživších a obecně stavíme novou společnost, která přežije proti tvrdé zimě.

Nic z toho nebude snadné, protože budete muset prosazovat některé pochybné zákony, z nichž většina s lidmi nebude dobře hrát. Je však jen na vás, abyste posoudili aspekty, jako jsou morálka, hodnoty a zkušenosti a rozhodněte se, kdo poslouchat, co ignorovat, a celkově, co by bylo pro vaše město nejlepším postupem pro vaše město. Všechno je nejisté Frostpunk , a všechny další kroky jsou na vás zcela závislé.

3. Kultistický simulátor

Trailer spuštění simulátoru kultistského simulátoru

Někdy možná budete chtít hrát hru RTS na cestách. Kultistický simulátor by byla skvělá volba; Je to karetní hra na Android hrající v reálném čase. Navzdory restriktivní platformě výběru je to docela hloubková hra, která nabízí spoustu opakovaného obsahu. Hráč se pustí do Lovecraftian Adventure, kde vyvoláte duchy, jděte jeden na jednoho s bohy a překonávají úřady.

Bez spousty strategického plánování a správy zdrojů je snadné ztratit kontrolu nad hrou. Více tak, že neexistuje žádný tutoriál, který by vám dal pomocnou ruku. Postupem času je však snazší navigovat a stává se poněkud druhou povahou, aby si chtěl naplnit svůj volný čas, díky svému mazanému, ale poutavému zvratu a zatáčkám.

2. Společnost hrdinů 3

Společnost Heroes 3 // Oficiální oznamující přívěs

Pokud se chcete žonglovat s převzetím vedení v teplu bitvy v reálném čase, pak převzít velení jako obecné a vedení válečných jednotek k vítězství, možná budete chtít vyzkoušet Společnost hrdinů 3 . The Společnost hrdinů Série je populární hra s tématem druhé světové války s nadcházejícím Společnost hrdinů 3 , Vydání 23. února a představovat nastavení druhé světové války v Itálii a severní Africe.

Konečně, Společnost hrdinů 3 přichází na konzole PS5 a Xbox Series X/S, představující plnou podporu ovladače a vlastní uživatelské rozhraní. Vyznačuje se srdeční bojovou a hlubší strategické možnosti, které jsou větší a lepší než kdy předtím. Zejména bude obsahovat až čtyři jedinečné frakce a nové mezinárodní jednotky, včetně pozemních, vzduchu nebo námořních sil.

Jako velící generál budete mít svobodu pozastavení akce k posouzení lay země, jak to bylo, pak fronty a uvolnění ničivých přesných her na nepřátelských frontě. To dává hráčům výhodu v bitvě a je to obranný aspekt, který by dokončil hádanku.

1. Age of Empires IV

Age of Empires IV – Oficiální startovní přívěs

Ruce dolů, Age of Empires IV vezme vítězství zde. Přestože hra přišla pozdě na herní párty RTS, zatím se to povede docela dobře. To vše díky zřejmé poctě tomu, co fungovalo v předchozích hrách, a novým přírůstkům, aby se herní zážitek ještě více zvýšil. Dalo by se říct Age of Empires IV z velké části reimaginy Age of Empires II . Nová položka však dokazuje Věk říší stárne elegantně se svým krokem v grafice a novým převzetím jeho civilizace.

Ve zkratce, Age of Empires IV je hra o velení mocných vůdců a budování rozsáhlých království prostřednictvím jejich vlivu na jejich lidi. Obrana vašeho království proti potenciálním hrozbám je samozřejmostí, často vyžaduje, abyste se shromáždili vojáky a bojovali v nejkritičtějších bitvách středověku. Připraveni se dostat do věků? Neváhejte se podívat Age of Empires IV , K dispozici na platformách Xbox One, Xbox Series X/S a PC.

Jaký je váš názor? Souhlasíte s našimi pěti nejlepšími hrami RTS v roce 2023? Jsou tam více her, o kterých bychom měli vědět? Dejte nám vědět v komentářích nebo o našich společenstvích tady.

Evans i. Karanja je spisovatel na volné noze, který miluje psaní o něčem technologii. Vždy hledá zajímavá témata a rád píše o videohrách, kryptoměně a blockchainu a dalších. Když nepíšelo, najdete ho hraní videoher nebo sledování F1.