Nejlepší semena Minecraft PE všech dob pro 1.20 (září 2023) – Pro Game Guides, 30 nejlepších semen pro Minecraft Pocket Edition (2021) | Beebom

30 nejlepších semen pro Minecraft Pocket Edition, na které byste neměli nechat ujít

Contents

Toto je skutečně vzácné semeno, které vás vynoří na okrajích velkého kráteru naplněného vodou za vytvoření jezera ve tvaru srdce. Kontrast barev mezi biomem džungle a zalesněnými Badlands, které obklopují jezero, vytváří živou oblast. Vyzkoušejte ruku na nové stavební bloky bambusu pomocí řady bambusových stromů kolem jezera nebo se vydejte za jezero, abyste našli svět, který se vrhne na rozmanitost.

Nejlepší semena Minecraft PE všech dob pro 1.20 (září 2023)

Posuňte svou hru Minecraft na další úroveň s Edition Pocket Edition pomocí skvělého semene pro váš nový svět!

Díváme se na některé z Nejlepší semena Minecraft Pocket Edition (PE) můžeš najít! Díky tomu bude spousta nového světa mnohem snazší a poskytne vám nohu na epickém místě k vybudování vašeho dalšího tvorby. Do našeho seznamu níže jsme zahrnuli screenshoty hlavního vrcholu z každého semene, popis toho, co najdete, a souřadnice pro klíčové počáteční oblasti.

Pokud hrajete na PC nebo jiném zařízení, přejděte na naše nejlepší semena Minecraft nebo Minecraft 1.18 semen pro naše nejlepší java a semena podloží!

Obsah

Nejlepší minecraft 1.20 semen PE

Love Heart Mesa Lake

Toto je skutečně vzácné semeno, které vás vynoří na okrajích velkého kráteru naplněného vodou za vytvoření jezera ve tvaru srdce. Kontrast barev mezi biomem džungle a zalesněnými Badlands, které obklopují jezero, vytváří živou oblast. Vyzkoušejte ruku na nové stavební bloky bambusu pomocí řady bambusových stromů kolem jezera nebo se vydejte za jezero, abyste našli svět, který se vrhne na rozmanitost.

Dark Forest Mansion s vesnicí

V tomto fascinujícím semeni se vynoříte vedle vinutého říčního kanálu vedle shluků bambusových lesů, biomů džungle a březových lesů. Přímo přes řeku z tření najdete sbírku vzácných struktur na jednom místě! K dispozici k likvidaci leží lesní sídlo, základna Pillager, vesnice a chrám džungle. Pokud se tak odvážíte, můžete dokonce vykopat pod chrámem džungle, abyste našli kostru žalář pro vaše zemědělské potřeby.

Plovoucí jezero

Toto semeno vás vynoří v biome džungle s ničím moc v dohledu. Jednoduše se však otočte a vydejte se přes malé kopce, abyste našli hlavní přitažlivost tohoto semene. Zde najdete vesnici Plains Afloat na jezeře uprostřed obřího kráteru, s biomem džungle obklopující ji ze všech stran. Pokud to nezní dostatečně lákavě, vesnice má také chrám džungle a zlomený portál, odkud můžete vyčistit základní zdroje.

Uvízlá lodi

Toto semeno nás vytváří podél okrajů obřího zmrazeného oceánu s souostroví houbových ostrovů. Hlavním prodejním bodem pro semeno je však výše uvedená lodi. Možná to byli piráti z eonů, kteří se snažili drancovat mnoho oceánských památek a pohřbených pokladů posetých po celé oblasti. Ať je to jakýkoli případ, tajemství a jedinečnost tohoto semene si zaslouží vaše prohlédnutí.

 • Klíčová umístění
  • Uvízlá lodi: -950 429
  • Savanna Village:-360 -328
  • Ocean Monument: -1 992 184
  • Pillager Outpost: -728 -760
  • Houbové souostroví: -1580 159

  Twin Lake Mesa Forest

  Toto semeno vás vynoří v srdci velké skvrny Badlands Biome. Hned vedle Spawn najdete zalesněnou náhorní plošinu Badlands, která je zralá pro stavbu. Hlavní atrakcí však jsou jezera Twin Valley, která jsou téměř symetrická, přičemž lesní biom působí jako dělič mezi nimi. Chcete -li dosáhnout dvojitých jezer, jednoduše zamířte na jih od bodu tření. Kopání pod pouštní půdou odhalí starověké město přímo pod vaším bodem tření. Kromě toho najdete ve svém okolí několik vesnic Savany pro náskok ve zdrojích!

  Konečný ostrov pro začátečníky

  Semínko: 968565878525959881

  Tento ostrov pro přežití je pro začátečníky a příležitostné hráče. Vynoříte se na okraji ideálního ostrova džungle, který je domovem několika malých biomů, včetně svěží jeskyně, která je uhnízděná pod hlubokou džunglí, která vyplňuje většinu ostrova. Hráči, kteří hrají na Minecraft PE.

  Klíčová místa Java Klíčová umístění podloží
  Džungle: -152 40 Pradávné město: 184 -51 104
  Pradávné město: 216 -51 136 Vrak: -232 -120
  Ocean Monument: -264 -712 Vesnice: -904 -424
  Vesnice: -944 48 Ocean Monument: -200 -776
  Vesnice: -1312 272 Vrak: 168 -344

  Taiga Valley

  Pokud nechcete trávit čas hledáním majestátního místa, ve kterém se usadíte, pak nehledejte dále než toto semeno, které vás vynoří na útesech sněhového pohoří. Tyto zubaté vrcholy obklopují údolí Taiga Biome, které má vodopád a krásné jezero uprostřed. A co víc, máte také připravený přístup do velké otevřené jeskyně, abyste se ponořili do pravého místa, kde se vynoříte. Dále na sever, kamenná pobřeží, obklopuje více pohřbených pokladů a vesnice Taiga a drancová základna čeká na vaše prohlédnutí směrem k jihovýchodu od Spawn.

  Vesnice nad pohřbeným městem

  Toto semeno nám připomíná, jak jsou civilizace postaveny na vrcholu starších pohřbených! Toto semeno nás vyvolává před krásnou, ale nenáročnou vesnicí kolem horské formace. Jeho skutečné tajemství však leží s. Kopávání skály vás povede do velkého starého město, doplněné pevností, minovinami a dokonce i zničeným portálem. Není divu, že tito měšťan nikdy nemusí opustit svůj malý ostrov!

  Starověké město

  To bylo jedno z prvních semen, které upoutalo oči veřejnosti v Minecraft 1.19. Ukazuje se to jako ideální semeno pro hráče, kteří chtějí ocenit krásnou svěží jeskyni, ale také chtějí prozkoumat nové biomy pro aktualizaci divočiny. Začnete v oblasti, která je blízko většiny biomů Overworld, takže většina zdrojů je vám rychle k dispozici. O několik set bloků daleko, je tu svěží jeskyně, která se větví do starověkého města a způsobuje jeden z nejvíce fascinujících přechodů mezi biomy. Ve svěží jeskyni jsou také dva exponované miny!

  Nejlepší minecraft 1.19 semen PE

  Dvojčata

  Semínko: -2445332425703120093

  Tyto vesnice jsou rozděleny zničeným portálem, který sedí na vrcholu kopce právě mezi nimi. Jsou tak blízko tak blízko! Dalo by se rozdělit a dobýt nebo postavit tunel, aby se připojil k komunitám. Je to inspirativní výchozí místo!

  Střet

  Minecraft 1.19 nemohl učinit světovou generaci zajímavější. Začnete toto semeno na okraji pouštního biomu, který se dotýká mangrovového plava. Krátká procházka od Spawn vás zavede do jedné z nejpodivnějších kombinací struktur, jaké jsme kdy viděli. Tato pouštní vesnice je proměněna lodní lodí, portálem, základně a pouštním chrámem! Se všemi těmito neobvyklými a vzácnými strukturami hned vedle Spawn máte k dispozici dostatek vybavení a cenných zdrojů, abyste mohli na mapě start náskoku!

  Záviření Mansion Island

  Možná hrajete Minecraft na malé obrazovce, ale budete mít pocit, že žijete bohatý život s tímto nádherným semenem s dvojitým strojím. Toto je perfektní semeno Minecraft Wilds PE, pokud si chcete ve svém světě přežití vytvořit více příběhu. Najdete také téměř každý biom v okruhu 2 500 bloků!

  Nezapomeňte se podívat na některé z našich dalších skvělých Minecraft Obsah jako nejlepší minecraft 1.18 dobrodružných map a nejlepší minecraft 1.18 map puzzle!

  Pokrytí semen Minecraft

  • Nejlepší minecraft 1.16 semen (září 2023)
  • Nejlepší minecraft 1.20 semen podloží (září 2023)
  • Minecraft 1.20 Semena základny Pillager – Nejlepší semena základny pro Bedrock & Java! (Září 2023)
  • Nejlepší semena Minecraft (září 2023) 1.20 – Xbox One, PS4 a všechny platformy!
  • Nejlepší minecraft 1.19 ostrovních semen pro Java & Bedrock (září 2023)
  • Nejlepší minecraft 1.19 Pouštní semena pro podloží a Java (září 2023)

  30 nejlepších semen pro Minecraft Pocket Edition, na které byste neměli nechat ujít

  30 nejlepších semen pro Minecraft Pocket Edition, neměli byste si nechat ujít

  Hráči PC Minecraft jsou vždy na svých vysokých koních s nejlepšími Modpacks Minecraft a dalšími exkluzivními funkcemi. Minecraft PE, kvůli mírně omezené funkčnosti, se donedávna snaží dohnat. Tato nejlepší semena Minecraft Pocket Edition jsou zde však, aby pro vás změnila hru. Od glitched koncových portálů po doslova nekonečné rokle je pro vás hodně prozkoumat. Tato semena lze také použít i na jiných edicích podloží Minecraft, ale vybrali jsme je, aby uživatelé PE měli na paměti. Takže aniž byste ztráceli více času, ponořte se do tohoto rozsáhlého seznamu nejlepších semen Microsoft Pocket Edition.

  Nejlepší semena pro Minecraft Pocket Edition (prosinec 2021)

  Mějte na paměti, že tato semena budou fungovat pouze na kompatibilních verzích oficiální hry. Všechna nejlepší semena pro Minecraft PE v našem seznamu jsou testována na verzi 1.17.4 a měl by také pracovat s 5-6 dřívějšími verzemi. Pokud jde o hráče Java Edition, již máme seznam nejlepších semen Minecraft, které se můžete vyzkoušet v roce 2021. Nicméně některá z těchto semen Minecraft Pocket Edition snadno zastíní mnoho z těchto semen Java v propojeném seznamu. Uvidíme jak.

  1. Nejvzácnější, ale zbytečné semeno s aktivním koncovým portálem

  Nejlepší, ale zbytečné semeno s aktivním koncovým portálem

  Hráči Java Minecraft měli hlavní výhodu, pokud jde o semena ve srovnání s hráči PE a Bedrock. Tuto výhodou jsou koncové portály připravené k použití. V Javě Minecraft jsou některá semena, která vytvářejí světy s konečnými portály, které jsou aktivní s 12 očima enderu. Bohužel neexistuje žádná alternativa na toto semeno, s výjimkou tohoto.

  • Semínkokód: 60873110
  • Aktivní koncový portál Souřadnice: X: 11589009, Y: 39, Z: 4689910

  2. Kruhová rokli

  Kruhová roklina v semenech PE Minecraft Pocket Edition

  Vytváření kruhů v Minecraftu není v žádném smyslu snadný úkol. A ve hře rokle jsou obvykle dlouhé struktury obdélníkového tvaru. Toto semeno však přináší nám vzácnou kruhovou rokli to je hluboké a vede přímo do lávy. Zatímco se šplháte po rokli, můžete si také všimnout, že se z určitých bloků nahlédnete, protože se protíná s touto roklinou. Nyní mějte na paměti, že toto umístění není blízko vašeho tření. Ale kořist z minoviny a tato vzácná struktura způsobuje, že je více než vyplatí vaše úsilí načíst do tohoto semene. Také se nesnažte kopat pod lávou, protože tam není nic jiného než podloží.

  3. Svislé semeno pouštní vesnice v Minecraft PE

  Vertikální pouštní vesnice

  Další semeno má vzácnou pouštní vesnici, kterou najdete dokonce v nejlepších semenech Minecraft Java Village. Je však známo, že vzácné vertikální vesnice se vynořují pouze v rozptýlených savanách. Ale toto semeno vám přináší vertikální víceúrovňovou pouštní vesnici a je to jedno z nejšťastnějších semen v Minecraft PE.

  • Semínko kód: 1859011
  • Vertikální vesnice Souřadnice: X: 100, Y: 70, Z: 100

  4. Velké vesnice vedle sídla

  Velké vesnice vedle sídla na Spawn v semenech Minecraft Pocket Edition

  Náš další vstup do seznamu nejlepších semen Minecraft PE nám přináší zajímavou oblast lesních tření. Hned vedle místa, kde se rozmnožujeme, je obrovská vesnice se spoustou vesničanů, železným golem a mnoha základními truhly a farmami na kořist. Ale když se přibližujete blíže k vesnici, můžete vidět obrovské nepřátelské sídlo za ní.

  • Osivo: 1390448415
  • Koordinace vesnic: X: 232, Y: 65, Z: 120
  • Druhá vesnice Souřadnice: X: 456, Y: 64, Z: 168
  • Woodland MansionSouřadnice: X: 248, Y: 66, Z: 264

  5. Glitched Ravine Seed in Minecraft Pocket Edition

  Glitched Ravine in Minecraft Pocket Edition Seeds

  V tomto semeni se vynoříme vedle obrovské vesnice uprostřed lesa. Na jedné straně vesnice je pláň a řeka podél lesa na druhé straně. Toto je pravděpodobně největší vesnice, kterou jsem viděl v semeni Minecraft Pocket Edition. Ale to není to, pro co jsme tady. Pokud se v tomto semenu teleportujete na určité místo (níže), najdete zábranou roklinu. Říkáme tomu při glitched, protože to generuje opakující se vzor rozbitých bloků, a to nikdy není případ s Minecraftem.

  • Osivo: 1669320484
  • Vesnice Souřadnice: X: 120, Y: 65, Z: 184
  • Glitched Ravine Souřadnice: X: -932, Y: 96, Z: -325

  6. Kontrastní nálady a obrovský květinový les

  Sloučení biomů v Minecraftu

  Toto další semeno je jedním z nejlepších semen Minecraft PE pro zachycení měnících se biomů. Dostáváme dva biomy s podobným terénem, ​​ale opačné nálady vedle sebe. Na jedné straně máme obrovský květinový les s rovinným biomem obklopujícím jej. Je to pravděpodobně jeden z největších květinových lesů, které najdete v Minecraft Pocket Edition.

  • Osivo: 1425516286

  7. Hornatý terén v semenech Minecraft Pocket Edition

  Horský terén

  Minecraft 1.Aktualizace 18 jeskyní a útesů Část 2 oslovila většinu hráčů Minecraft, takže již nejsou uvíznuty pravidelně vypadající generací hor. Pokud jste však nestabili aktualizaci a nechtěli jste velké vrcholy ve vašem semeni Minecraft PE, tento je určen pro vás.

  Na jednodušší straně nejlepších semen Minecraft PE nám tento nabízí nepravidelné a na určité úrovni bizarní generace hory. Některé z těchto kopců se zde vznášejí. Pak je tu také obrovská rokle hned vedle našeho tření pro případ, že byste chtěli vyzkoušet toto semeno v režimu přežití. Pokud jde o zdroje, můžete navštívit velkou studenou zříceninu nebo v poblíž vesnice Plains.

  8. Pevnost v Ravine vedle vesnice

  Pevnost v Ravine vedle vesnice

  Po cestování několik desítek bloků je toto semeno Minecraft Pocket Edition nemožné. Dostaneme nejen odkrytou pevnost, ale také dostaneme ten, který je generován otevřeně v rokli. Pak, aby se to zlepšilo, je to hned vedle vesnice. Na podporu vaší cesty do této vzrušující vesnice má umístění SPREAM zničený portál s okouzlenými předměty.

  • Semínkokód: -526746112
  • Zničený portál Souřadnice: X: 840, Y: 64, Z: 72
  • Vesnice Souřadnice: X: 1070, Y: 64, Z: 180

  9. Pillager Outpost in Lava Ravine

  Pillager Outpost in Lava Ravine v semenech Minecraft Pocket Edition

  Toto semeno Minecraft Pocket Edition nabízí pravděpodobně nejpodivnější místo pro existující základnu Pillager. S zachyceným železným golem se tato základna vynoří uprostřed lávové rokliny. Stále je spojen s přistáním na jedné straně, takže se nemusíte starat o spadnutí do lávy při lezení po základně. V tomto kontextu však může být užitečné tlačit davy do lávy.

  • Osivo: -322003417
  • Outpost Pillager Souřadnice: X: -710, Y: 78, Z: 390

  10. Pevnost, rokle a základna Pillager ve vesnici

  Pevnost, rokle a základna Pillager ve vesnici

  Všichni se můžeme shodnout, že semena s odkrytou pevností v rokli jsou úžasné. Toto semeno Minecraft Pocket Edition to však posouvá na další úroveň. Jak můžete očekávat, toto semeno má vesnici dobré velikosti vedle pevnosti v rokli. Ale má také základnu Pillager uvnitř vesnice. Můžete tedy očekávat, že ve vesnici dorazíte správný masakr.

  • Osivo: -1594804186
  • Vesnice a rokle Souřadnice: X: -715, Y: 64, Z: 1842
  • Outpost Pillager Souřadnice: X: -728, Y: 64, Z: 1800

  11. Obrovská zasněžená vesnice s pevností

  Snowy Village s pevností se semeny Minecraft Pocket Edition

  Naše další semeno nám přináší jeden z novějších přírůstků ve hře – zasněžená vesnice. Mnoho hráčů ještě musí objevit ve své hře, a může to být toto semeno, které by pro ně mohlo pořídit dohodu. Vesnice není přítomna na Spawn, ale cestování k ní splní většinu vašich požadavků na zdroje.

  • Osivo: 19825025
  • Vesnice Souřadnice: X: 1050, Y: 69, Z: 500
  • Pevnost digpoint Souřadnice: X: 1060, Y: 69, Z: 500

  12. Čtyři pohřbené poklady a vesnice Flower Island

  4 pohřbené poklady a Flower Island Village poblíž oceánského památníku se semeny Minecraft Pocket Edition

  Další na našem seznamu nejlepších semen pro Minecraft PE je řada dobrých náhod náhod. Je to další z nejšťastnějších semen Minecraft PE, kterou můžete vyzkoušet v roce 2021. Přistáváme na ostrově obklopeném chladným zříceniny všech velikostí na tření. Automaticky to vede ke 4 pohřbeným pokladům přítomným na plážích tohoto ostrova.

  Pak, pokud trochu cestujete na severozápad, objevíte ostrov s vesnicí. Je obklopen květinovým lesem, díky čemuž je jedním z nejmalebnějších míst. Vrcholem tohoto semene je však památník oceánu na opačné straně vesnice. V této oblasti je také lodi, pokud ji chcete prozkoumat, než riskujete svůj život na pomníku.

  13. Odkrytý vstup do pevnosti a knihovna ve vesnici

  Odkrytý vstup do pevnosti a knihovna ve vesnici Spawn se semeny Minecraft Pocket Edition

  • Osivo: 322161687

  14. Pouštní chrám a 4 vesnice poblíž tření

  Pouštní chrám a 4 vesnice poblíž Spawn v semenech Minecraft Pocket Edition

  • Osivo: -1490077216
  • Vesnice ve Spawn Souřadnice: X: 184, Y: 66, Z: 40
  • Pouštní chrám Souřadnice: X: 296, Y: 65, Z: -136
  • Plains Village Souřadnice: X: -296, Y: 65, Z: 136
  • Savanna Village Souřadnice: X: 568, Y: 68, Z: 152
  • Plains Village Souřadnice: X: 600, Y: 65, Z: -264

  15. Sbírka šťastných vesnic

  Sbírka šťastných vesnic

  Pokračování našeho ocenění vesnic, naše další nejlepší semeno Minecraft Pocket Edition vezme nejlepší typy vesnic ve hře a staví je do jediné oblasti. Nejprve se vynoříme nedaleko od vesnice Plains Village, která je postavena na pevnosti, kterou lze nalézt pomocí rokliny ve vesnici. Pak je blízko té vesnice pouštní chrám se zajímavým kořistí. Ale pokud jste chamtiví za lepší zdroje, je tu další pouštní chrám vedle pouštní vesnice ve stejném biome.

  • Osivo: eso (Jako postavy také existuje omezený počet semen Minecraft Pocket Edition. Mějte na paměti kapitalizaci.)
  • Vesnice s pevností a roklinou Souřadnice: X: 584, Y: 68, Z: 136
  • Pouštní chrám Souřadnice: X: 664, Y: 65, Z: 264
  • Zombie Village Souřadnice: X: 1400, Y: 64, Z: 184
  • Pouštní vesnice Souřadnice: X: 1080, Y: 67, Z: 232
  • Pouštní chrám Souřadnice: X: 1032, y: 69, z: 200

  16. Kingdom of Ice Seed in Minecraft Pocket Edition

  Kingdom-of-Ice-Minecraft-kapsy-edition-semeno

  Když se do tohoto semene vynoříme, je to docela normální. Je tu zničený portál a vesnice pláně téměř tisíc bloků od našeho tření. Oba mají kořist, kterou můžete použít k začít s vaší cestou Minecraft. Ale primárním zaměřením na toto semeno není to tak. Pokud najdete cestu na určité místo (souřadnice níže), jste na překvapení.

  • Osivo: 246669682
  • Snowy Village Souřadnice: X: 120, Y: 68, Z: 171
  • Zničený portál Souřadnice: X: 334, Y: 69, Z: 120
  • Vesnice poblíž Spawn Souřadnice: X: 1032, Y: 65, Z: 121
  • Zničený portál poblíž tření Souřadnice: X: 1032, Y: 67, Z: 8
  • Čarodějnice Souřadnice: X: 536, Y: 76, Z: 376

  17. Odkrytá pevnost ve farmářské vesnici

  Odkrytá pevnost ve farmářské vesnici

  Po procházení celým seznamem nejlepších semen pro Minecraft PE nemusíte vidět exponované pevnosti jako vzácné. Ale jsou vzácní, s nimiž se náhodně setkávají. Toto semeno je to vzácnější tím, že se třením pevnosti na vrcholu farmy vedle řeky. Dokonce přebírá téměř polovinu zemědělské půdy.

  • Osivo: 12023120
  • Souřadnice Zombie Village: X: 936, Y: 68, Z: 136

  18. 10 vesnic a 7 kovářů kolem tření

  10 vesnic a 7 kovářů v okolí tření

  Začněme tím, že věci vyčistíme. Všechny vesnice v tomto semeni jsou nezávislé. Žádná z nich není kombinací dvou vesnic, které se do sebe spojují. Mnoho z nich má další funkce, jako jsou zničené portály, pouštní chrámy, chladné zříceniny a minoviny kolem nich. Abyste dosáhli některých z nich, budete muset cestovat několik set bloků, ale bude to za váš čas za to.

  Nezapomenout, 7 z 10 vesnic má kováře, aby vám poskytli veškeré železo, které můžete ve hře potřebovat. Ideální pro hromady zdrojů, najdete doslova každou položku, kterou potřebujete, abyste se připravili na přínos portálu při pasivním přehrávání v tomto semenu. Ale abychom se vyhnuli ohromení, vynecháme souřadnice několika vesnic, které můžete objevit. Mezitím najdete některá zajímavá místa pomocí těchto souřadnic.

  • Osivo: 85292285
  • Pouštní chrám vedle zničeného portálu Souřadnice: X: -792, Y: 65, Z: 216
  • Savanna vesnice na pevnosti Souřadnice: X: 488, Y: 64, Z: 536
  • Savanna Village poblíž pohřbených pokladů a shluků s chladnými zříceninami Souřadnice: X: 504, Y: 68, Z: -236
  • Pouštní vesnice s chrámem a pevností Souřadnice: X: -792, Y: 70, Z: 1048
  • Pillager Outpost vedle pouštního chrámu Souřadnice: X: -904, Y: 73, Z: 648

  19. Uklidňující semeno vinutí řeky pro Minecraft PE

  Uklidňující semeno vinutí řeky pro Minecraft PE

  Po tolika zvratech a otočeních je čas relaxovat s naším dalším semenem Minecraft Pocket Edition. Vynoří vás vedle řeky, která se navíjejí skrz pláně, lesy a horské biomy. Semeno je ve většině termínů jednoduché a pokud chcete prozkoumat svět Minecraft při relaxaci, je to perfektní.

  • Osivo: 95475027
  • Kruhový kráter Souřadnice: X: 582, Y: 64, Z: -16

  20. Zima je všude semeno

  Zima je všude Minecraft

  Zima je tady. A toto semeno zajišťuje, že to cítíte. Vynoří nás to v chladném zasněžené tundře biome. Vedle toho jsou zasněžené hory a ledové hroty. To, co však dělá toto semeno Minecraft PE zajímavé, jsou plovoucí kousky země vedle hrotů ledu. V tomto biome jsou 3 vesnice a 3 zničené portály.

  • Osivo: 1541592643
  • Nejbližší vesnice Souřadnice: X: 24, Y: 67, Z: -296
  • Nejbližší zničený portál Souřadnice: X: 104, Y: 65, Z: 8

  21. Tři kováři a pevnost

  3 kováři a pevnost

  Kováři jsou oblíbeným typem vesničanů každého hráče Minecraft. Jejich truhly mají železné nástroje a ingoty a jsou volným zdrojem lávy. Získáte další bonus, pokud je ve hře najdete dostatečně brzy. Vesnice v tomto semeni Minecraft PE nemá jeden, ale tři kováři s lávou a truhly připravenými k vyplenění. Nikde se však nachází poblíž tření, takže si budete muset najít cestu nebo na ně teleportovat.

  • Osivo: 1287285758
  • Koordináty kovářských kovářů: X: 1053, Y: 64, Z: -345

  22. Všechny biomy kolem tření v Minecraft PE

  Všechny biomy kolem tření

  Pojďme se přesunout na vynalézavé a jedinečné semeno pro hráče Minecraft PE. V něm se vynoříme na pláži vedle zalesněných kopců. A kolem nás jsou do 2000 bloků možná všechny biomy Minecraft. V této oblasti jsem byl schopen potvrdit 60 biomů a sub-biomů (zobrazeno také na mapě výše). Pokud se objevíte, možná budete moci objevit více.

  • Osivo: 3568659533
  • Souřadnice zříceniny za studena: X: 2345, Y: 42, Z: 26

  23. Pod vodou igloo se suterénem

  Pod vodou igloo se suterénem

  • Osivo: -873280664
  • Iglú Souřadnice: X: 547, Y: 64, Z: 85

  24. Kopec přebírá mob

  Kopec přebírá mob

  Další semeno nám dává jednu z nejzajímavějších vesnic Minecraft. Nazískává se Zombie Village rozptýlená nad a pod kopcem. Můžete očekávat, že se zde v noci vynoří tuny davů, díky své rozmanité velikosti a umístění. Ale pokud chcete během dne bojovat s davy, máte vedle vesnice také základnu sloupu.

  • Osivo: 2011429558
  • Zombie Village Souřadnice: X: -740, Y: 95, Z: 100

  25. Spolehlivé semeno přežití

  Spolehlivé semeno přežití

  Na rozdíl od většiny ostatních nejlepších semen Minecraft Pocket Edition v tomto seznamu má tento také zvláštní výhody. Začneme svou cestu tím, že se poblíž vesnice Plains. Před dalším prozkoumáním musíte mít na paměti jeho polohu. To je místo, kde musíme vytvořit náš portál.

  • Osivo: -2063911105
  • Vesnice Souřadnice: X: 600, Y: 67, Z: 56
  • Vesnice Savannah Souřadnice: X: 175, Y: 67, Z: 195
  • Pouštní chrám Souřadnice: X: 58, Y: 66, Z: 366
  • Nether pevnost Souřadnice: X: -389, Y: 70, Z: 75
  • Bašta Souřadnice: X: 128, Y: 70, Z: 80

  26. Nejvyšší základna Pillager v Minecraft PE

  Nejvyšší základna Pillager v semenech Minecraft Pocket Edition

  • Osivo: 1256894139
  • Nejvyšší souřadnice Outpost Pillager: X: 100, Y: 64, Z: 504

  27. Semeno monumentální knihovny pro Minecraft PE

  Monumentální knihovna v semenech Minecraft Pocket Edition

  Jak všichni víme, památky jsou vzácné na setkání v Minecraft Oceans. To, co je ještě vzácnější, se nachází s exponovanými knihovny pevnosti pod vodou. Toto semeno nám však dává obě struktury sloučené do sebe. Nalezení dalšího semene podobného tomu je velmi nepravděpodobné. Klíčové umístění zde není úplně blízko k tření, ale rozhodně stojí za cestování.

  • Osivo: 1234569
  • Knihovna pod vodou Souřadnice: X: -1359, Y: 54, Z: -1162

  28. Vesnický ostrov s podvodní pevností

  Vesnický ostrov s podvodní pevností

  V našem dalším semeni Minecraft Pocket Edition se vynoříme poblíž zajímavé ostrovní vesnice. Je to vesnice pláně pokrývající téměř celý ostrov. Většinu zdrojů, které potřebujete, najdete na přežití na tomto ostrově. Nyní je zajímavější část této vesnice ve skutečnosti pod ostrovem.

  • Osivo: 2029555703
  • ostrov Souřadnice: X: 1320, Y: 72, Z: -328

  29. Zničený portál se sloučil s domem vesničany

  Zničený portál se sloučil s vesničanem

  Pokračujeme v porovnání s fúzovacími strukturami, máme zničený dům vesničana s zničeným portálem. Toto semeno je pravděpodobně Jedno z nejpodivnějších a jedinečných semen pro Minecraft PE mohli jsme najít.

  Vynoříme se vedle řeky a tmavého dubového lesa, ale blízko tohoto místa je obří vesnice. Je to zajímavé místo s různými vesničany a domy. Poté najdete ve vesnici zlomeného vesnického domu. Zde je polovina domu pohlcena zničeným portálem a jeho lávou. Je tu také hrudník. Mezitím je druhá polovina domu pravidelným domem, který má dokonce i postel a stůl. Pokud tento portál používáte jako hlavní portál, je pro vás postel vedle něj perfektním bodem tření.

  • Osivo: 1416082668
  • Vesnice Souřadnice: X: 152, Y: 67, Z: 40
  • Zničený portál Souřadnice: X: 99, Y: 74, Z: 36

  30. Svět Taigů v nejlepších semenech pro Minecraft PE

  Svět Taigů

  Mezi všemi lesními biomy Minecraft mají Taigas samostatný ventilátor. Naše poslední semeno v seznamu nejlepších semen pro Minecraft PE je postará. Vynoříme se na okraji rovin a Taiga Biomes. A pokud prozkoumáte Plains Biome, nejlepší věc, kterou je třeba objevit, jsou drobné rokle.

  • Osivo: BOM BOM (Pro toto semeno založené na postavě se prostor také počítá v kódu osiva. Při zadávání se tedy ujistěte, že používáte stejné zachycení a mezery)
  • Vesnice Taiga na stranu Souřadnice: X: 104, Y: 67, Z: 152
  • Vesnice Taiga Souřadnice: X: -232, Y: 64, Z: -232
  • Village Taiga Souřadnice: X: -328, Y: 65, Z: 136
  • Nejvzdálenější vesnice z tření Souřadnice: X: 520, Y: 68, Z: -264

  Vyzkoušejte tato nejlepší semena pro Minecraft PE

  Od sloučených struktur po Amazing Loot mohou tato nejlepší semena pro Minecraft Pocket Edition učinit vaši hru mnohem zajímavější. Nabízejí vám spoustu zajímavých dobrodružství, kde můžete soutěžit s hráči PC pokrývajících Minecraft Space. Ale s Minecraftem PE stále existuje nevyhnutelný boj o synchronizaci Minecraft Worlds. Naštěstí je náš podrobný průvodce synchronizací Minecraft Worlds napříč zařízeními Android pro vaši záchranu. Pokud jde o hráče Java, mohou také vyzkoušet tyto nejlepší Modpacks Minecraft, aby vylepšili zážitek a zlepšili ho než mnoho semen venku. Neváhejte sdílet více semen, která najdete s našimi čtenáři v sekci komentářů. Nyní nečekejte o minutu více a vyzkoušejte tato semena Minecraft Pocket Edition.

  Doporučené články

  Pandy chov v Minecraft

  Jak chovat pand v Minecraftu

  Vstup-oceánský monument

  Jak najít a zapadnout oceánský památník v Minecraftu

  Malý rybářský rybník v minecraft

  Průvodce rybolovem Minecraft: Vše, co potřebujete vědět

  Bloky bez texturního balení vlevo a s texturním balíčkem napravo

  14 nejlepší minecraft 1.20 texturních balíčků

  Srdce mořských předmětů v Minecraft

  Jak získat a používat srdce moře v Minecraft

  Jak vyrobit obsidian v Minecraftu

  Jak vyrobit obsidian v Minecraft (průvodce 2023)

  6 komentářů

  Francis J Ford říká:
  Dobrá semena, které jste obřadní

  Ta poblouzená rokli byla dobrá, ale když jsem po překročení ledových vrcholů vstoupil do nedaleké vesnice hned po tření, našel jsem 4 diamanty, 9 obsidiánů, 6 smaragdů a celé sady železných brnění (se 3 bonusovými ingoty). Děkuji vám za toto semeno, protože jsem měl skvělý začátek … ��

  PÁNI. Zkoušel jsem některá z těchto semen na svém zařízení a byla mimořádná! děkuji za doporučení!

  Čtenář tvář říká:

  Většinou nemůžu komentovat žádný blog, ale tentokrát, když jsem si přečetl váš blog, jak zjistit, že nether je vypadající úžasně, tento blog je alos užitečný pro to, jak najít pevnost v Minecraftu díky za sdílení vašeho nápadu