Nejlepší servery Minecraft z roku 2023 | Techradar, 5 nejlepších serverů Minecraft v roce 2022

5 nejlepších serverů Minecraft v roce 2022

Síť Blockdrop je nejlépe známá pro postele s hráči chránící svou postel a ničení jiných lidí, aby vyhráli – vážně. Něco však nelze přehlédnout, je jeho režim městského života. Režim umožňuje hráčům pronajmout byty, přijímat pracovní místa a účinně si užívat formu her ve stylu SIMS Minecraft. Je to velmi zábavná odchylka od obvyklých Minecraft Možnosti.

10 nejlepších serverů Minecraft 2023

Některé klíčové umění z Minecraft ukazuje postavy a zvířata hráče na vrcholu kopce

Se zdánlivě nekonečným dodávkou nejlepších Minecraft Servery na výběr, může být obtížné vědět, kde začít. To je radost z ponoření do hry, která je především o rozšiřování horizontů, používání vaší představivosti a pravidelném zažívání něčeho nového a vzrušujícího.

Zatímco oddané duše by si mohly přát zřídit svůj vlastní server prostřednictvím jednoho z nejlepších Minecraft Služby hostování serverů, snazší možností je najít existující, který vyhovuje tomu, co máte chuť.

Strávili jsme chvilku hledáním internetu, abychom našli to nejlepší Minecraft Servery kolem, nabízející skvělý zážitek pro jakýkoli váš vkus. Servery zahrnovaly se liší od serverů, které jsou ideální pro dobrodruhy, stavitele nebo ty, které chtějí vidět, jak odlišné Minecraft může se stát. Pojďme se podívat na to, co je tam venku.

Chcete -li se připojit k některému z nich, zkopírujte IP adresu serveru uvedenou vedle nich a dovnitř Minecraft, Přejděte na multiplayer, klikněte na Přidat server a vložit text do pole Server Address.

Nejlepší servery Minecraft

Hymbael

IP adresa serveru: MC.Hymbael.síť

Nejslavnější Minecraft Servery, připomíná vám, že po vlastnictví Minecraft opravdu nepotřebujete žádné jiné hry. Je to obrovské a nic menšího než vysoce kvalitní, s množstvím originálních her pro vás a některé přátele, kteří si můžete hrát. Patří mezi ně vražedná tajemství, kde hráči přebírají roli vraha, detektiva nebo nevinného, ​​velmi mezi námi. Alternativně existuje quakecraft, který je v podstatě a Minecraft-styl převzetí klasického střelce, zemětřesení. Puristé mohou dávat přednost něčemu minecaftianovi, ale je působivé, kolik hodin můžete ztratit pouze na Hymsixel.

Složité hraní

IP adresa serveru: rozbočovač.MC-Complex.com

Budete muset nainstalovat Minecraft mody, aby co nejlépe využily složité hraní, ale stojí za to udělat čas. Stejně jako Hympixel je zde obrovský výběr herních režimů, od PVE po PVP a režimy přežití. Řada vanilkových serverů bude vyhovovat puristům, ale nejvíce nás přijala verze Pixelmona, což znamená.

Blockdrop Network

IP adresa serveru: PlayBD.hry

Síť Blockdrop je nejlépe známá pro postele s hráči chránící svou postel a ničení jiných lidí, aby vyhráli – vážně. Něco však nelze přehlédnout, je jeho režim městského života. Režim umožňuje hráčům pronajmout byty, přijímat pracovní místa a účinně si užívat formu her ve stylu SIMS Minecraft. Je to velmi zábavná odchylka od obvyklých Minecraft Možnosti.

Catcraft

IP adresa serveru: hrát si.Catcraft.síť

Láska koček? Kdo ne?! Catcraft kombinuje lásku každého k roztomilým kočkám Minecraft Hra na přežití vanilky. Existují pravidelné aktualizace, jako je zahrnutí Starcats-mezihvězdné téma a také sezónní přírůstky. Nakonec je to však stále tradičnější zážitek z přežití, než byste dostali jinde, a je ideální, pokud chcete prozkoumat zábavný komunitní server přežití.

Semínko

IP adresa serveru: theedmc.com

Přivést to zpět Minecraftjádro, semeno je uspokojivě chladný server pro přežití vanilky. Existuje několik mechanických změn, jako je schopnost chránit vaše stavby před zármutky a možnost vytvořit obchod pro prodej a výměnu zboží s ostatními, ale je to většinou docela čisté. Jeden pěkný doplněk je schopen se účastnit úkolů a jeho komunita je docela dobrá v budování soutěží, aniž by byla příliš plná.

Minewind

IP adresa serveru: MC.Minewind.com

Všechno se pro vás cítí trochu příliš pěkné? Připojte se k Minewindu a všechny sázky jsou vypnuté. Jak pravidla vysvětlují, je povoleno zármutky, i když je hráčům řečeno, aby se „pokusili být milí. jestli můžeš’. Příroda nebude vyhovovat všem, ale pokud chcete poměrně začarovaný server přežití, je to ono. Existuje spousta davů, které vás chtějí sledovat spolu s agresivními hráči. Váš počet najetých kilometrů se může lišit v závislosti na vaší trpělivosti, ale hardcore server je docela svůdný.

Fialové vězení

IP adresa serveru: Purpleprison.org

Fialová vězení způsobuje, že se vás a ostatní stali vězni a potřebujete držet se pohromadě na restriktivním serveru. Ekonomika černého trhu přidává zábavné zvrat, zatímco můžete také vsadit peníze v mini-hrách. Koneckonců, výměn a příjem je hlavní součástí jakéhokoli pochybného vězení. Existují desítky dolů k prozkoumání, aby to bylo méně omezující, stejně jako velký kurz parkouru. Nakonec se jedná o zábavný server RPG pro někoho, kdo má rád zvrat do obvyklého formátu.

Westeroscraft

IP adresa serveru: MC.Westeroscraft.com

Pokud máte rádi být kreativní a nemůžete toho dostat dost Hra o trůny, opravdu oceníte Westeroscraft. Server pomalu vytváří kontinent Westerosu a je neuvěřitelně příjemné zkoumání ulic King’s Landing. Není to úplné, ale již nabízí více než 400 míst a cítí se nádherně ambiciózně v rozsahu.

Wildercraft

IP adresa serveru: hrát si.Wildercraft.síť

Ne největší ze serverů, Wildercraft je potenciálně nejhezčí. Hned od začátku poukazuje na to, že se jedná o zábavnou komunitu s užitečným personálem a zaměřením na přátelský přístup od všech. Je to mnohem lépe než většina ostatních serverů přežití a je to příjemné místo, kde si můžete prohlédnout, když chcete z vašich zasedáních něco uklidňujícího.

Piratecraft

IP adresa serveru: MC.piratemc.com

Mít dávku Moře zlodějů Ale s Minecraft světlice? Piratecraft je pro vás server přežití. Nabízí některé působivě obrovské lodě a také boj proti lodi. Je to skvělá připomínka toho, jak stavební bloky Minecraft lze použít takovým vynalézavým způsobem. Budování vlastní lodi je uspokojivé, než se podíváte na nové přístavy, zatímco ekonomika řízená hráčem funguje přiměřeně dobře. Ve vaší snaze o zpracování pirátských řad stále existuje prostor pro soutěže.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

5 nejlepších serverů Minecraft v roce 2022

Rupesh Nair

Po více než deset let byli fanoušci Minecraft nadšeni úrovní stvoření a kontroly, kterou mají, díky masivnímu karanténě hry.

Tuto a.

S tím bylo řečeno, zde jsou některé z nejlepších serverů Minecraft, které by hráči mohli chtít vyzkoušet.

Hymbael

IP adresa serveru: MC.Hymbael.síť

Pokud jde o mini-hry, Hymsixel je králem Minecraft Servers kvůli velkému množství možností, které poskytuje.

Vzhledem k tomu, že Skywars zaujme nejlepší místo, budou mít hráči spoustu příležitostí hrát proti jiným hráčům Minecraft, a to díky stále rostoucímu seznamu herních režimů.

Mineplex

IP adresa serveru: my.Mineplex.com

Mineplex drží název největšího serveru Minecraft, který je známý lidstvu. Zahrnuje celou řadu herních režimů, které Minecraft milovníci zbožňují.

S velkým serverem, jako je tento, budou hráči postaveni proti mnoha různým soupeřům kvůli jeho rostoucí hráčské základně, což z něj činí oblíbenou volbu.

Pixelmoncraft

IP adresa serveru: MC.Hymbael.síť

Hráči Minecraft, kteří mají mírné obdivování vůči japonské franšíze Pokemon, se možná budou chtít podívat na server, který se točí kolem něj.

V Pixelmoncraft budou hráči přepravováni do Kanto a Janto, kde jsou zvířata nahrazena Pokemons, které mohou hráči chytit. Poté je mohou použít k boji proti ostatním hráčům na serveru.

Minr

IP adresa serveru: nula.Minr.org

Minr je jedním ze starších a velmi respektovaných serverů na Minecraft. S důrazem na scénu parkouře hry budou mít hráči přístup k masivnímu seznamu map serveru, který si můžete hrát.

S více než 500 výzvami v různých potížích k pokusu mohou hráči vyzkoušet své dovednosti parkouru na tomto úžasném serveru.

Manacube

IP adresa serveru : hrát si.manacube.com

Podobně jako u Hymsixel je Manacube dalším populárním serverem Minecraft s masivní hráčskou základnou pro fanoušky, proti.

Server založený na frakcích má tunu rozmanitosti, pokud jde o mini hry, a měl by být také na seznamu mnoha lidí.