Nejlepší sestavení Diablo 4 PVE pro sezónu 1: Seznam úrovní pro ranou hru, Endgame, Nightmare Dungeons, More – Charlie Intel, The Best Diablo 4 sestavení | PCGamesn

Nejlepší sestavení Diablo 4

V podobném duchu jako Shely je Corningovou oblíbenou sestavou zamrzlá kouzelnice. “Jen miluji zmrazené koule,” říká s úsměvem. “Jsem jen jeden z těch lidí, kteří chtějí, aby se všechno obtočilo kolem zamrzlé koule – to bude moje hlavní dovednost.”. Chci jen být schopen spam zmrazené koule a nechat to dělat úžasné věci!

Nejlepší sestavení Diablo 4 PVE pro sezónu 1: Seznam úrovní pro ranou hru, Endgame, Nightmare Dungeons, více

Barbarian, Necromancer a nepoctivá postava v Diablo 4

Vánice

Díky častým aktualizacím se nejlepší sestavy v Diablo 4 neustále mění a stavba, která byla úžasná dříve, nemusí být v sezóně 1 tak efektivní. Chcete -li mít vždy nejlepší sestavy, zde je seznam Diablo 4 sestavuje seznam úrovní pro ranou hru, koncovou hru a noční můru Dungeons.

Poté, co se Blizzardova nejrychleji prodávající hra všech dob, byl Diablo 4 svědkem velkého poklesu jeho popularity a aktualizace sezóny 1 v tomto hrála hlavní roli. Od nedostatku sezónního obsahu až po nerovnováhu třídy bylo za frustrací hráčů mnoho důvodů.

Článek pokračuje po reklamě

Klasický zážitek Diablo v Diablo 4 stále můžete získat budováním svých oblíbených tříd, nalezení nejlepšího dostupného vybavení, vyrovnáváním vašich postav na 100 a zemědělskými dungeony. Sbírání špatné sestavy, která nemůže přežít současnou meta, by však mohlo věci zhoršit.

Článek pokračuje po reklamě

V této poznámce se jedná o nejsilnější sestavy Diablo 4 pro výzvy PVE, noční můry a sólové běhy.

 • Nejlepší sestavení Diablo 4 pro ranou hru (úroveň 1-50)
 • Nejlepší sestavy Diablo 4 pro střední hru (úroveň 50-75)
 • Nejlepší sestavení Diablo 4 pro Endgame (úroveň 75-100)
 • Nejlepší sestavy Diablo 4 pro sólovou koncovou hru
 • Nejlepší sestavení Diablo 4 pro týmy
 • Nejlepší sestavy Diablo 4 pro noční můry
 • Nejlepší celkové sestavy Diablo 4

Třída Diablo 4 Sorcerer

Třída čaroděje v Diablo 4 ovládá různé prvky.

Nejlepší sestavení Diablo 4 pro ranou hru (úroveň 1-50)

V níže uvedené tabulce jsme zařadili několik sestav Diablo 4 na základě jejich výkonu v rané hře, když vaše postava ještě nedosáhne úrovně 50:

Článek pokračuje po reklamě

Diablo 4 Barbarian Class

Barbarian v Diablo 4 může způsobit vynikající poškození melee.

Nejlepší sestavy Diablo 4 pro střední hru (úroveň 50-75)

V níže uvedené tabulce jsme zařadili několik sestav Diablo 4 na základě jejich výkonu v polovině hry, když je vaše postava mezi úrovněmi 50-75:

Rogue Build in Diablo 4

Rogue v Diablo 4 je agilní a může aplikovat různé debuffy.

Nejlepší sestavení Diablo 4 pro Endgame (úroveň 75-100)

V níže uvedené tabulce jsme zařadili několik sestav Diablo 4 na základě jejich výkonu v koncové hře, když je vaše postava mezi úrovněmi 75-100:

Druid v Diablo 4

Druid má schopnosti posunu tvarů a existuje mnoho způsobů, jak je postavit v Diablo 4.

Nejlepší sestavení Diablo 4 pro týmy

Mnoho hráčů Diablo 4 bude vyrábět klany a hrát hru v týmech a to jsou nejlepší sestavy, které se mají použít v týmu:

Necromancer v Diablo 4

Necromancers mají schopnost vychovávat mrtvé v Diablo 4.

Nejlepší celkové sestavy Diablo 4

Toto jsou nejspolehlivější sestavy Diablo 4, které fungují dobře bez ohledu na situaci, ve které jste:

Článek pokračuje po reklamě

Úroveň Diablo 4 Build
S Vířivý barbař, rozmělkově druid, kroucení Blades Rogue, Bone Spirit Necromancer, lední střepy čaroděje
A Storm Wolf Druid, Penetrating Shot Rogue, Blight Corpse Explosion Necromancer, Flurry Rogue, Barrage Rogue, Rend Barbarian, Blood Surge Necromancer
B Čaroděj firewall, těžký stínový nekromancer, Poison Trap Rogue, Thorns Barbarian, Hammer of Antikent Barbarian
C Summoner Necromancer, oblouk řasy
D Řetězový lightning čaroděj, medvěda Země Druid

Nezastavte se v budování postavy/třídy kvůli tomuto seznamu úrovní, pokud se vám opravdu líbí jeho styl hry. Se správným množstvím investic a úprav můžete nejen vytvořit vlastní stavby, ale také výrazně zlepšit výkon některých nízkoúrovňových sestav.

Článek pokračuje po reklamě

Doufáme, že vám tato příručka pomůže najít nejsilnější sestavy pro ranou hru, střední hru, hru, sólovou hru, týmové hry a noční můry v Diablo 4. Nezapomeňte, že tyto sestavy byly použity nejlepšími hráči, ale to by vás nemělo zabránit v experimentování s dovedností a paragonskou deskou.

Článek pokračuje po reklamě

Další obsah Diablo, podívejte se:

Nejlepší sestavení Diablo 4

Pokud hledáte nejlepší sestavy Diablo 4, které ovládají svatyni, aniž byste zlomili pot, tyto jemně vyladěné sestavy D4 udělají trik.

Diablo 4 Nejlepší sestavy: Žena s černými vlasy drží v ruce plamen na sobě modré látkové brnění

Publikováno: 26. července 2023

Jaké jsou nejlepší sestavy Diablo 4? Od strašidelných lesů Scosglena po šeptající zimní větry zlomených vrcholů, výběr nejlepších Diablo 4 sestavení je nutností pro nadšené fanoušky nejnovějšího titulu Blizzarda.

Pro každou z tříd Diablo 4 máme smrtící sestavy a všechna naše nastavení jsou vhodná pro sólo. Bez ohledu na to, na jaké úrovni Diablo 4 World, na kterém hrajete, neměli byste mít problém proti Lilith s těmito sestaveními.

Toto jsou nejlepší sestavy Diablo 4:

 • Build Necromancer Shadow Army
 • Barbarian Stavba víry
 • Sesuv půdy Druid Build
 • Penetrating Shot Rogue Build
 • Blesk Sorcerer sestaví

Thumbnail YouTube

Build Necromancer Shadow Army

Nejlepší dovednosti: Paranormální kostní oštěp (5/5), poháněný smrtí (3/3), poháněný smrtí (3/3) a dosah smrti (3/3).
Základní aspekty: Roztřídit aspekt, aspekt uchopení žil a aspekt zoubnutí.
Kniha mrtvého slotu: Reapers in the Melee Skeletons

Po zabití nedalekých démonických sil pomocí kouzla kostního kopí použijte schopnost nekromanceru vychovávat přisluhovače z mrtvých a vytvořit smrtící stínovou armádu. Naše sestavení Necromancer Diablo 4 využívá mrtvoly k vytvoření výbušných pytlů s explozí mrtvoly, a pokud si všimnete, že se k vám stále dostanete nějaké přisluhovače, zasažte je dalším kostním kopí, abyste je dokončili.

Barbarian Stavba víry

Nejlepší dovednosti: Násilný víro (5/5), Pit Fighter (3/3), Nejvyšší hněv Berserker (1/1).
Základní aspekty: Aspekt hrozného víru, aspekt ozvěny předků a aspekt ozvěny zuřivosti.
Nejlepší barbarské drahokamy: Lebky, smaragdy, diamanty.

Než začnete divoce točit kolem bojiště, musíte aktivovat Rallying Cry, náročný výkřik a válečný výkřik, abyste se ujistili, že jste všichni buffed a připraveni jít. Se správnými dovednostmi a talenty vybranými s naším diablo 4 barbarským sestavením byste měli být připraveni jít, když uvolníte víru na okolní nepřátele. Jakmile se váš Ultimate stane aktivní, použijte jej a znovu restartujte cyklu.

Sesuv půdy Druid Build

Nejlepší dovednosti: Primal Lonslide (5/5), přírodní hurikán (5/5), Defiance (3/3).
Základní aspekty: Shockwave aspekt, aspekt odvetných opatření a Vasilyho modlitba.
Nejlepší Druid Gems: Safíry, rubíny, diamanty.

Naše Diablo 4 Druid Build staví přední a střed formy. Můžete zaokrouhlit nepřátele pomocí Whirlwind, abyste přinutili každého blízkého nepřítele do středu bojiště. Využijte této příležitosti k rozdrcení každého živého přisluhovače pomocí schopnosti Druida se sesuvem. Jakmile skončí vířivý kol, můžete opakovat cyklus.

Penetrating Shot Rogue Build

Nejlepší dovednosti: Vylepšený pronikavý výstřel (5/5), Mistrovství zbraní (3/3), Innervace (3/3).
Základní aspekty: Trickshot Aspect, Aspect of the Umbral, aspekt nastávající
Nejlepší rogue drahokamy: Smaragdy, rubíny, diamanty.

Jedním z nejlepších důvodů, proč použít naši nejlepší rogue sestavení, je to, že funguje perfektně v sólové a party, což znamená, že se nemusíte spoléhat na Diablo 4 respecs, když hrajete se svými kamarády. Využijte vynikající mobilitu Rogue k propojení mezi nepřáteli před zahájením pronikného výstřelu, aby propukl vlny přisluhovačů.

Blesk Sorcerer sestaví

Nejlepší dovednosti: Glinting Arc Lash (5/5), Nejvyšší nestabilní proudy (1/1), přetékající energie (1/1)
Základní okouzlení: Ball Lightning and Spark
Nejlepší kouzelníkové drahokamy: Smaragdy, rubíny, diamanty.

Budete muset dosáhnout obsahu koncové hry, abyste vytěžili maximum z našeho Diablo 4 Sorcerer Build. Když získáte přístup k radě Paragon, vaše základní kouzla se mohou stát neuvěřitelně mocnými. Zaútočte na nepřátele s obloukem, dokud nebude váš Ulitmate připraven, použijte jej okamžitě, jakmile shromáždíte skupinu nepřátel, a zmrazte nepřátele na zem s Frost Nova, aby zabránili útěku jakým.

Thumbnail YouTube

Jak vytvořit nejlepší sestavení Diablo 4

Chcete -li vytvořit nejlepší sestavení D4, budete chtít zvážit věci jako svůj vlastní styl hry a situace, kterým očekáváte, že budete čelit. Pokud chcete hrát agresivně, zaměřte se na hledání nejsilnějších aspektů Diablo 4, abyste skutečně zvýšili jakoukoli sestavu.

Pokud chcete hrát defenzivně, pak se také mohou zapojit aspekty, ale dívat se do hloubky na stromě dovedností je místo, kde vaše sestavení skutečně přijde do své vlastní. Využití věcí, jako je propojení, může způsobit devastující poškození klíšťat, což dělá rozdíl mezi přežitím nebo utopením démonskými hordami.

Blizzardovy oblíbené Diablo 4 sestavy

Pokud jste někdy přemýšleli, co lidé, kteří vytvořili hru, už nehledejte. Máme sestavy od Diablo 4 Game Director, Lead Class Designer, Lead Game Producer a Dungeon Producent, abychom to vyzkoušeli.

Best Diablo 4 Build (herní ředitel) Joe Shelyho)

Jako muž, který vedl vývoj Diablo 4, by bylo šílenství vytvořit seznam, který nezahrnuje jeho oblíbenou sestavu D4. Když mluvil o všech věcech čarodějnice Angry Angry Chicken při exkluzivním rozhovoru v Londýně, řekl PCGamesno.“

“V předchozích Diablo hrách byl mechanik, kde pokud jste zamrzli monstrum, rozbije se a spousta příšer má chování, ke kterému dojde po smrti – explodují, nebo je mohou být vzkříšeny. Byl to druh přítomnosti v předchozích Diablo hrách jako tematický prvek, protože způsob, jakým monstra umírají, musí být slavný v jakékoli hře Diablo.

“S Diablo 4, Frost Build for the Showerere je obzvláště zábavná, protože jsme opravdu přijali [zmrazený] mechanik,” pokračuje. “Můžete použít poškození chladu mechanicky, abyste zabránili všem druhům nebezpečné smrti z monster – včetně výbuchu a podobných.”.“

Opálená žena, která nosí světle modré roucho, které drží personál, stojí na zeleném pozadí

Adam Z. Jackson’s Best Diablo 4 Build (Lead Class Designer)

Samozřejmě to pro Fletchera vždycky to byla těžká otázka, která to popsala jako „snažit se vybrat [jeho] oblíbené dítě“, protože „je všechny miluje.”Takže se rozhodl jít na svou poslední používanou build.”.

“Druidové mají tuto fantazii být bouřkovým kolegou a používají Storm Magic, která je jako vítr nebo Lightning.”. Jednou z jejich dovedností se nazývá tornádo a způsob, jakým to funguje, je to, že vrháte tornádo a začíná to před vámi a je to trochu pomalé; jen to víří kolem a meandry kolem bojiště po určitou dobu, a pak to zmizí.„Vezměte prosím na vědomí, že Fletcherovy doprovodné akce ruky jsou naprosto k nezaplacení.

Thumbnail YouTube

“Věc na tornádu je, že je to trochu náhodné; Můžete to trochu říct směru, do kterého půjde, ale nemůžete být jako: ‘Zasáhněte toho nepřítele právě tam.”Takže, protože je opravdu těžké zacílit na to, co chcete, dali jsme vás na tento úkol jako hráč” dobře, tornádo není super přesné, ale opravdu chci naplnit obrazovku tornádami, protože na tom pak nezáleží protože všude jsou tornáda a všechno je zasaženo!“

“Je to opravdu skvělá cesta, protože na začátku je to opravdu těžké zvládnout,” pokračuje. “Ale jak tyto upgrady dostáváte, musíte naplnit tuto [Storm Caster] fantazii.”. Když se dostanete na koncovou hru – a já jsem ji hrál v koncové hře – naplňujeme tu fantazii, kde všude jen spamujete tornáda a všechno umírá a všechno umírá. Je to opravdu skvělé a je to opravdu zábavné.“

Široký muž, který nosí kožešinovou brnění a helmu s jelenovými parohy, drží drsný dřevěný personál a vyvolává vlky, aby zaútočili na pavoučí stvoření v horském prostředí

Nejlepší Diablo 4 Build Melissa Corningová (hlavní producent her, příběh a vyprávění)

V podobném duchu jako Shely je Corningovou oblíbenou sestavou zamrzlá kouzelnice. “Jen miluji zmrazené koule,” říká s úsměvem. “Jsem jen jeden z těch lidí, kteří chtějí, aby se všechno obtočilo kolem zamrzlé koule – to bude moje hlavní dovednost.”. Chci jen být schopen spam zmrazené koule a nechat to dělat úžasné věci!

“Existuje mnoho legendárních, které umožňují vaší zmrazené koule aplikovat chladný efekt nebo zmrazený efekt, a existují i ​​další věci, které ve skutečnosti ovlivňují zamrzlé a chladné efekty, takže skončíte s tím, že tyto úžasné kombinace pokaždé vycházejí.” ‘znovu používat zmrazené koule. Takže to je v současné době ta, kterou jdu pokaždé, když udělám novou čarodějnici.“

Bílá žena s černými vlasy stojí s personálem na zádech na sobě fialové kožené brnění s podšívkou kožešiny

Ash Sweetring Vickey’s Best Diablo 4 Build (producent Dungeon)

Žena po mém vlastním srdci se Ashovy dvě oblíbené sestavy točí kolem a dělají obrovské množství poškození z dálky. “Opravdu mě baví sortiment Marksman se staví s čarodějkou a Rogue,” říká mi na Twitteru. “Moje oblíbená čarodějská budování je Hydra Fireball a já rád hraji našeho rychlého ohně Rogue.”!

Pokud chcete vyhodit do vzduchu démony, vyhledejte všechny oltář Lilith míst, abyste zlepšili své dovednosti. Máme také seznam míst Diablo 4 Dungeon, pokud máte rádi výzvu, plus vše, co potřebujete vědět o World Bosses, ať už můžete hrát Diablo 4 Solo a nejlepší nastavení Diablo 4 pro uživatele PC PC. Pokud právě začínáte, můžete se také divit o questy a aktech Diablo 4, které budete řešit během svého dobrodružství.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.