Nejlepší signál 50 načítání ve Warzone | Nejlepší přílohy pro signál 50 – Dot eSports, Best Signal 50 Loadrout Warzone 2 (A -Tier): Ultimate Guide Aktualizovaný

Nejlepší signál 50 Loadrout Warzone 2 (A-Tier): Ultimate Guide Aktualizovaný

Signál 50 v současné době sedí jako jedna z nejvyšších možností odstřelování částečně z jeho vysoké rychlosti požáru, což vám umožní rychle se dostat z následných výstřelů. S Warzone 2..

Existuje několik odstřelovacích pušek, pušek Marksman a bitevní pušky, které to dělají v rámci hry Battle Royale, ale jedním z nejlepších nástrojů pro tento úkol je Signál 50 odstřelovací pušky.

Podle jeho popisu ve hře má signál 50 obsahuje „reciproční hlaveň, která zmírňuje zpětný ráz devastujícího .50 Cal Cartridge.„Sniper je„ protimolatová puška “, která je„ postavena pro konzistentní výstřely na cíl.

Nejlepší přílohy k použití na signálu 50 Warzone’s .

Nejlepší signál 50 načítání v Warzone

Snímek obrazovky nejlepšího signálu 50 načtení ve Warzone

  • AIM Down Sight Speed: -1.
  • .00 in
 • 29 ″ TV KILO-50
  • Postavivost zpětného rázu: +0.50 lb
  • AIM Down Sight Speed: -0.
 • FSS ole-V laser
  • Sprint to Fire Rychle: -0.
  • AIM Down Sight Speed: -51.
 • .
  • Rozsah poškození: +0.70 g
  • Rychlost střel: +9.00 Gr

Potenciál zabíjení zabijáka je název hry s tím Signál 50 načítání, nabídka nárůstu poškození, rozsah, přesnost a kontrola zpětného rázu. Myslím, že signál 50 je nesmírně uspokojivý střílet s velmi rychlou rychlostí pro odstřelovací pušku s odstřelovacím šroubem. ..

Jak je tomu vždy v Warzone, . Vzhledem k tomu, že signál 50 je o zasažení ostřelovačů z dálky, ujistěte se Spárujte ji s samopalkou nebo útočným puškem .

.

Nejlepší balíček Perk pro signál 50 in

 • Dvojnásobný čas a bitva ztuhla, zaostřila, duch

Warzone’s . . .

Nejlepší vybavení pro signál 50 in Warzone

 • Taktický: Senzor omračování nebo srdečního rytmu
 • Smrtící:

Pro vybavení odstřelovače to vše záleží na stylu hry.

Ráda běží a zbraň a používám odstřelovač jako svou podpůrnou zbraň, takže používám omráčení a házení nože. Pokud jste pomalí a metodičtější v tom, jak hrajete BR, použijte k ochraně senzoru srdečního rytmu a Claymore.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. . Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. . .

. .

Signál 50: Klíčové s sebou

 • Aktuální nejlepší přílohy pro signál 50 jsou: 29 ″ TV KILO-50, Bruen Counter-Ops, FSS Ole-V Laser, FTAC Ripper 56 a .
 • Věříme, že budoucí úspěch signálu 50 bude záviset na tom, jak se v budoucích aktualizacích zpracovává odstřelování celkově

Obsah

Signal 50 Aktuální meta: A-Tier

Signál 50 je v současné době jednou z nejlepších možností odstřelovače ve Warzone 2.0 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). . Kromě toho můžete spárovat s možností střední řady a sledovat tým, který jste označili s odstřelovací puškou.

Signál 50 v současné době sedí jako jedna z nejvyšších možností odstřelování částečně z jeho vysoké rychlosti požáru, což vám umožní rychle se dostat z následných výstřelů. .0 Sniping není jeden headshot dolů k nepřátelům se 3 vesty na talíři, rychle se vyskytují následné výstřely a na cíl může být rozdíl mezi nepřítelem, který se dostane na krytí nebo zabíjí.

Příběh pokračuje níže

.

Signal50 ModernWarfare2 01

Signal 50 Doporučené přílohy

Signál 50 Doporučené taktické: kouřový granát

Naše doporučené taktické vybavení pro spárování se signálem 50 je Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

Příběh pokračuje níže

Signál 50 Doporučené smrtelné: Vrtací náboj

. .0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

Signal 50 Doporučený balíček Perk: Specialista na zbraně

Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí přehnaný (schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován k kombinovanému signálu 50 s možností střední nebo blízkého dosahu v závislosti na stylu hry.

Příběh pokračuje níže

Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro signál 50

Sniping in Warzone 2.0 se rozhodně liší od ostřelování v původní Warzone. Headshot k nepříteli s vestou 3 talíře je nezloví, prostě to zlomí brnění. Z tohoto důvodu se zdálo, že hráči se odtrhli od ostřelování. Protože se to zdá být úmyslným pohybem vývojářů, aby zabránili ostřelovačům, kteří ve hře běží, změny rovnováhy v signálu 50 budou všechny záviset na tom, jak je vyvážení na ostřelování obecně řešeno.

Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. . . .
Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.