Nejlepší sims 4 mody pro hraní s životem | PC Gamer, 65 nejlepších sims 4 mody v roce 2023 (pro zlepšení hry) – Snootysims

65 nejlepších sims 4 modů v roce 2023 (pro zlepšení hry)

Contents

Alarmový mod Sunrise Alarm Clock umožňuje vašim simům probudit se ve stanoveném čase, ať už to znamená vstát v 6:00 nebo 14:00. Závisí to na vás, protože existují možnosti založené na kariéře a východu slunce, které si můžete vybrat pro probuzení návyků vašich simíků.

Nejlepší sims 4 mody pro rozšíření vašeho života karantény

Nejlepší sims 4 mody přidávají nové funkce velké a malé, od osobnostních vylepšení po nekonečné podvody.

  • Create-A-SIM
  • Režim sestavení a nákupu
  • Živý režim
  • Nástroj

Kurátorství sbírky Nejlepší Sims 4 modys je práce, která nikdy není opravdu hotová, ale je to povinnost, kterou se odmítáme. Bez ohledu na to, kolik EA a MAXIS přidávají ke zkušenosti Sims, můžeme všichni souhlasit: nikdy to nebude stačit. Nic bude někdy stačit – ale s moddingem se můžeme alespoň přiblížit. Ať už chcete přidat mírné vylepšení kvality života, abyste vyhladili některé hračky Sims hraní, nebo chcete do správy SIMu více hlavních generálních orgánů, Modding je neustále se rozvíjející hranicí pro změnu vašeho zážitku. Něco nás musí držet, dokud nepřijde Sims 5, koneckonců.

Sims 4 Cheats: Life Hacks
Sims 4 Mods: Zahrajte si cestu
Sims 4 CC: Vlastní obsah
Sims 4 dlcs: stojí za to?
Sims 5: Co zatím víme

Téměř deset let po vydání, zbrusu nové mody Sims 4 vydávají každý den na Modthesims – dlouholetá standardní platforma jako první zastávka pro Sims 4 Mod Seeking. Zda je mod malým vylepšením nebo masivním přepracováním, najdete ho tam. Novější možností vyzkoušet je oficiální podpora Modding Sims 4 prostřednictvím Curseforge, která je k dispozici v oficiálním mod Hub pro Sims 4. Jinde zjistíte, že někteří z větších modulů Sims 4 – včetně Littlemssam a Kawaiistacie – uvedou své vlastní vyhrazené webové stránky pro jejich katalog upravených doplňků.

Může to trvat nějakou práci, aby zjistila, které mody budou hrát pěkně společně a díky kterému bude vaše hra sestoupit s digitálním chladem. Nejnovější oficiální přírůstky a aktualizace z EA mohou být nekompatibilní se staršími vydáními mod, takže se nezapomeňte provést nějakou dvojí kontrolu, než všechno hodíte dohromady.

Nenechali bychom vás však vystopovat nejlepší mody na vlastní pěst. Zde je vzorkovač nejlepších modů Sims 4, od malých vylepšení až po dokončení generálních oprav prvků. Nenechte si ujít čtení instalační sekce a ujistěte se, že zkontrolujte konflikty, abyste se ujistili, že neprovozujete dva mody, které se společně nedostanou.

Jak nainstalovat SIMS 4 MODS

Jak nainstalujete mody pro Sims 4? Naštěstí je to docela jednoduché, zvláště pokud chcete udělat jen pár vylepšení.

Chcete -li nainstalovat sims 4 mody, můžete přetáhnout složky MOD, které jste stáhli do složky SIMS 4 „Mods“. Hra by měla automaticky vytvořit jeden pro vás poté, co spustíte hru poprvé.

Vaše složka MODS je umístěna v: Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Mods.

Jakmile jste ve hře, budete také muset Povolte mody v nastavení hry Přechodem do nabídky možností pod druhou kartou. Nezapomeňte zkontrolovat „Povolit vlastní obsah a mody“ a „Povolené mody skriptu“ v závislosti na tom, co jste se rozhodli nainstalovat. Poté budete muset restartovat hru.

Vždy se podívejte na instalační pokyny pro jakýkoli mody, který stahujete, abyste se ujistili, že nejsou další kroky. Většina by měla být jen rychlou záležitostí kopírování souborů. Dávejte pozor na jakékoli závislosti, které mají vaše mody, například sítky, které vytvářejí jinými modurátory, které také budete muset nainstalovat.

Create-A-SIM MODS

Nové rysy osobnosti

Stáhnout z: Modthesims

Mnoho z nejlepších sims 4 modů ovlivňuje způsoby, jak si Sims vzájemně interagují. Sims 4 má a Dlouhý seznam vlastností To mění způsob, jakým se SIM chová, a protože jsou relativně snadné pro modury, aby vytvořili, můžete tento seznam rychle rozšířit pomocí vlastního obsahu.

The Sladký zub Například vlastnost zlepšuje vaše simíky v pečení a přidává nové nálady, které jim pomohou vyjádřit jejich lásku k dortu, zatímco nové rysy Hobby pomáhají vám povzbudit, abyste se zapojili do svých oblíbených aktivit, aby zůstali bez stresu bez stresu. K dispozici jsou tuny vlastností Modthesims V případě, že hledáte ještě neobvyklejší rozhodnutí.

Chcete vyzkoušet několik nových rysů najednou? Tento mod umožňuje přidat více než tři vlastnosti najednou: stačí zadat rychlý cheat kód včetně názvu požadované vlastnosti, abyste jej přidali do svého sim. Všechno je vysvětleno na stránce mod.

Výškové jezdce

Stáhnout z: Modthesims

S novým nástrojem Create-A-SIM v The Sims 4, můžete vytvořit Sims mnoha různých šířk, ale nemůžete změnit, jak vysoké jsou. Tento posuvník výšky z Godjul1 vám umožní upravit výšku svých simus.

Mody sestavit a nákup režimu

Police OMSP

Stáhnout z: PictureamOebae

Toto je velká nutnost pro hráče, kteří mají rádi konstrukci složitých scén. Umístění nepořádek přirozeně do Sims 4 může být trochu bolesti hlavy. I když jste se dostali dobře na používání klíče ALT pro umístění zdarma a 0 nebo 9 klíčů ke změně výšky objektu, můžete narazit na noční můry. Police OMSP vám pomůže přidat nepořádek téměř na cokoli tím, že působí jako povrch zástupného symbolu, zatímco vy nepořádte k touze svého srdce.

Zelený stůl

Stáhnout z: Blog Zwhsims

Podobně jako u police OMSP je zelený stůl mod, který vám dává lepší kontrolu nad inscenováním vaší dokonalé sestavení. Stejně jako předměty, které se na povrchy vytahují, někdy židle zachytí ke stolům způsobem, který se vám nelíbí. Chcete -li to zabránit tomu, použijte zelený stůl k umístění židle jen tak, nedbale vytažené nebo u diagonálu nebo blízko stolu bez bytí na stůl.

Lepší sestavení/nákup

Pro profesionální stavitele v místnosti, TwistedMexi’s Better Build/Buy Mod uvolňuje mnoho bolesti hlavy. Tento mod rozšiřuje počet řádků při prohlížení objektů a také usnadňuje použití filtrů. Skutečným biggie je však to, jak snadné způsobuje, že lov pro ladicí předměty – úhledné předměty, které existují v Sims 4, ale obvykle mohou být odhaleny pouze pro použití prostřednictvím podvodníků. Lepší sestavení/nákup vám umožní vidět je bez podvodníků a dává jim všechna jména, což je mnohem snazší najít. Položky ladění mají také vzorky barev.

RAVASHENOVÉ PALNICKY

Stáhnout z: Ravasheen

Pracovní palandy Ravasheen udělaly skutečné rozstříknutí, než Sims 4 přidal vlastní palandy. Přestože jsou palandy nyní oficiální, palandy Ravasheen jsou skvělou modulární možností pro ukládání prostoru. Můžete také dát Ravasheenovy miniaturní stoly pod lofted postel a Sims je stále schopni je používat, na rozdíl od mnoha základních herních položek spárovaných se standardními sims 4 palandy. Pravděpodobně budete chtít chytit aktualizace palandy Ravasheen, abyste mohli jít také s běžným sadem.

Živé režimy

Úžasné rozmary

Stáhnout z: Modthesims

Tento mod je o sims 4 je o přidání složitosti romantiky a interakcí postavy, což vám umožní vyladit rysy, které najdou přitažlivé v jiných, datovacích preferencích a dokonce i postoj k antikoncepci. Nádherné rozmary přidávají do zážitku ze seznamování Sims 4 celou vrstvu, což jí dává trochu navíc a méně povrchnosti.

Životní drama

Stáhnout z: Obětnímody

Životní drama přidává do všech okolí pomlčku kontroverze, s 11 novými dramatickými scénáři pro Townie NPC, z nichž některé můžete zasáhnout. Vaši simíci by se mohli dívat na své okno, aby viděli pár zapletených do obrovského argumentu, loupežku, který se snaží vybrat kapsu nebo nevěstu utékající z její svatby. Můžete způsobit nějaké drama sami prostřednictvím nové akce „Vystavení milovaného člověka“, která pracuje na Sims, kteří mají partnery. Umístěte bombu a chyťte nějaký popcorn.

Úplné pokyny k instalaci jsou tady.

Prozkoumejte mod

Stáhnout z: Kawaiistaciemods

Tento mod od Kawaiistacie přidává spoustu akcí králičí díry – aktivity, které mohou simíci udělat sami, aniž byste sledovali – které aktivují buffy nebo zlepšují vztahy svých Sims s těmi, které jsou nejblíže k nim.

Jakmile vaši Sims navštívili DMV na licenci nebo průsmyk s autobusem, můžete je poslat prozkoumat pouhým kliknutím na ně, což vyvolá radiální kolo možností. Můžete jim poslat nakupování (vrátí se s novým oblečením), do tanečních kurzů, na místní atrakce, na místa hazardních her, na nějakou práci na částečný úvazek a další. Jejich dovednosti a motivy se změní na základě aktivity, kterou si vyberete, a můžete svému Sim říct, aby „prozkoumal“ jinou postavu, pokud chcete zlepšit vztahy.

Sims také náhodně prozkoumá, pokud nezasáhnete, což je úhledné. Mod pracuje se základní hrou, ale některé možnosti se spoléhají na konkrétní balíčky: SIMS pro výuku zmrzliny nemůžete odesílat, pokud nevlastníte balíček Cool Kitchen Stuff, například.

Smysluplné příběhy

Stáhnout z: Roburky.svědění.io

Modská balíček obsahující některé z nejlépe práce s plodnými Sims 4 Modder Roburky, vše zaměřené na to, aby se vaše simíci cítili více člověka. Pokud jste použili emocionální setrvačnost nebo skutečné štěstí-dříve na tomto seznamu individuálně-pak potvrzujete kvalitu Roburkyho díla a oba tyto mody jsou v balíčku spolu s dalšími must-haves.

Ujistěte se, že vaše Sims vypadají úžasně s nejlepšími herními počítači právě teď.

Emocionální setrvačnost, přepracovaná pouze pro tuto sbírku, zastaví nálady vašich simíků, které se obracejí a vypínají jako spínač světla. V základní hře, prostě mít dobré jídlo v dobře zdobené místnosti je naplňuje radostí na několik hodin, ale pak ten pocit zmizí. Emocionální setrvačnost způsobuje, že nálady jsou méně předvídatelné, ale stabilnější: změní se méně a vydrží déle, takže je obtížnější hrát systém. Skutečné štěstí mezitím mění výchozí stav vašeho Sims z „šťastného“ na „jemné“. Dělat je ve skutečnosti vyžaduje něco zvláštního, například setkání s novým partnerem, který na krátkou dobu výrazně zvýší jejich náladu.

Ale smysluplné příběhy jsou víc než jen tyto dva oblíbené mody. Také to mění, jak prostředí, jako jsou obrazy, ovlivňuje nálady vašich simíků. Účinky jsou nyní jemnější a postupem času se hromadí. Také zastaví extrémní výkyvy nálady, takže místo toho, aby přešel z extrémního štěstí k smutnému, váš SIM se pohybuje přirozeným, neutrálním mezinárodním stádiem. Nakonec vytváří variabilnější nálady, což znamená, že stejný zdroj nálady může náhodně poskytnout silnější nebo slabší efekty.

Stát se kouzelníkem

Stáhnout z: Triplis.GitHub.io

Chybí vám kouzlo předchozích her Sims? Staňte se čarodějovi, přidává vydatnou porci nadpřirozeného a nechává vaše kouzelná kouzla Sims Sling, která může buď vysávat smutek z přítele, nebo udeřit nepřítele s bleskem.

Musíte se jen dotknout hrudku hlíny, vybrat jeden ze tří rituálů – určí, které potřeby jsou nahrazeny novými magickými – a dostat se k obsazení. Používání magie posiluje vaše síly a odemkne nová kouzla, ale také to vyčerpává vaše „magické spojení“ (mana lišta v podstatě) a budete muset vypustit buď sebe, nebo jiný sim, abyste ji doplnili.

V závislosti na vašich možnostech se nakloníte k dobru nebo zlu, což mění typ kouzel, která můžete obsadit. Dočlitelé mohou nakonec oživit duchy, ale pokud to nezní jako zábava, místo toho zapálíte stůl. Pokud se nudíte ze svého současného přehrávání, pak to musí oživit.

Aplikace Simda Dating

Stáhnout z: Littlemssam

Tento mod od Littlemssam přidává další možnosti pro vaše romanticky vyklouznuté Sims. Pomocí svého telefonu mohou Sims naplánovat rande s jiným SIM v konkrétním místě v sousedství. Můžete si také vybrat, zda budete mít jednodenní stojany a získat výzvy k připojení od jiných sim NPC Sims. Hlavní mod je docela neomezený v tom, kdo považuje za nárok na data, včetně těch v různých věkových kategoriích, než jsou vaše SIM a Sims již ve vztazích. Chcete-li doladit svůj zážitek z datování, podívejte se na hrst volitelných doplňků dostupných s aplikací SIMDA.

Dostat práci

Hráči přidávají nové Kariéra k Modthesims Každý týden, takže pokud někdy hledáte inspiraci, kterým směrem nasměrujte simulovanou, dejte jí procházet. Představivost za nimi je působivá a většina z nich vám dává plně plně nalezenou cestu.

Ať už se chcete stát Tetovací umělec , vývojář hry, Stock Broker nebo Zookeeper, Nyní můžete sledovat své sny. Obzvláště si užíváme transformaci našeho SIMu z nízkého asistenta PR na majitele sportovního týmu v kariéra sportovního agenta, Což je převedená verze kariéry ze Sims 3: University Life.

Varovné slovo: Tyto vlastní kariéry nebudou fungovat s většinou modů pro generální opravy kariéry, jako je turbo kariéra – ale to vás nenechte odložit.

Vlastní interakce s potravinami

Potřebujete více cheatových listů?

Stáhnout z: Modthesims

Pokud chcete více kulinářské kreativity, pak je vlastní místo, které byste měli začít s vlastními potravinami. Do hry nepřidává žádné ingredience ani recepty-pouze přidává nové možné interakce do kuchyňského vybavení spolu s rámcem, který vám umožní vytvořit ledničku plnou vlastní jídla z kuchyní jiných moderních kuchyní.

S nainstalovanou budete chtít jít na Modthesims Vlastní sekce potravin a vyberte si z nabídky. Najdete recepty na všechno od Čínské knedlíky na Beignets, borůvkový tvarohový koláč na Biriyani. Popadněte volitelný bryndáček, abyste se ujistili, že na klávesnici náhodně neslišíte.

Mějte prosím nějakou osobnost!

Stáhnout z: Modthesims

Toto je jeden z našich oblíbených na seznamu nejlepších modů Sims 4. Je to obrovská revize – jak můžete pravděpodobně hádat – způsob, jakým Simsovy osobnosti fungují. Na pozadí se mění hodně (přečtěte si popis na stránce MOD pro vyčerpávající seznam), ale nejlepší na tom je, že eliminuje všechny nečinné konverzace. Už nikdy nebudou dva simíci bezcílně zablokovat o ničem konkrétním: místo toho budou nuceni vybrat interakci, což je mnohem zajímavější.

Tyto interakce nejsou také náhodné: Mod je vybere na základě vlastností, nálad a stávajících vztahů mezi dvěma dotyčnými simy, což jim poskytne větší pocit autonomie než kdykoli předtím. Očekávejte více polibků z milostných zájmů – a více přísavek od vašich nepřátel.

Turbo kariéra

Stáhnout z: Zerbu

Další ze Zerbu, Mod Turbo Careers Mod způsobuje, že všechny kariéry pro dospělé (a dvě dospívající) fungují jako aktivní kariéra z expanze Get to Work. Místa konání pracovních míst si můžete stáhnout z galerie, včetně těch s kombinovanou funkcí, nebo si vytvořit vlastní – jen se ujistěte, že mají pro Sims to správné objekty, aby mohli vykonávat svou práci.

Nezbytné aktivity pro postup kariéry jsou přirozeně spojeny s kariérou – programováním, vařením, cvičením – a někdy si Sims obdrží v terénu práce v terénu. Sportovec možná bude muset jít do tělocvičny a předvést své svaly, zatímco Sim, který pracuje v podnikání, možná bude muset nabídnout kariérní radu těm, kteří provozují maloobchodní místa.

Zde si můžete procházet všechny dostupné kariéry a požadavky na místo pro každou práci.

Náhradní obrazy

Stáhnout z: Modthesims

Jakmile váš umělec Sim zabalil pět obrazů denně po dobu jednoho týdne, začnete vidět stejné obrázky přicházející znovu a znovu. Tento mod z Daisytighfieldu nahrazuje tyto výchozí obrazy ve všech kategoriích obrázky z celého webu a obsahuje spoustu fanart z populárních filmů a videoher.

Pokud se vám líbí to, co vidíte, můžete sledovat poskytované odkazy a najít původní obrázky na deviantart nebo na jiných webech. Můžete si dokonce vytvořit vlastní mistrovská díla, aby si své simíci malovali ve hře-pokyny jsou na stránce mod.

Rizický woohoo

Stáhnout z: Modthesims

Další mod přiblíží Sims blíže ke skutečnému životu, je jeden z Polarbearsims. Představuje to šanci pro Sims, kteří jsou schopni otěhotnět, aby se stali tak, jak kdykoli woohoo místo toho, když záměrně používají „zkuste pro dítě“. Mod je dodáván s řadou různých procentních rizik a upravuje šance na základě toho, kde se to vaši simíci dostávají. Také přepracovává aspekty těhotenství, zavádění komplikací a možnou neplodnost pro některé sims.

Je třeba poznamenat, že můžete také ručně upravit šance na otěhotnění v MCCC. Rizický woohoo je kompatibilní s tímto mod, ale MCCC přepsá procentuální šance.

Pokud chcete hru změnit ještě více, proveďte správné vykopávání do vytvoření sim „vlastní nastavení pohlaví“ v základní hře. Byly aktualizovány chvíli zpět a nyní vám poskytují více možností, jako je schopnost umožnit otěhotnět párům stejného pohlaví.

A pro ještě větší kontrolu, podívejte se na těhotenství ARTURLWWW MEGA MOD, který vám umožní dělat věci jako porod quintuplety.

Lepší děti a batolata

Simmers už roky prosí o lepší základní hry. Mějte na paměti, že tento mod vyžaduje balení rodičovství dlc. Jakmile máte obojí, The Better Babies Mod vám poskytne nejrůznější nové moodlety a konverzační témata související s zvyšováním malých Sims.

Jakmile vaši novorozenci stárnou, budete mít ještě více možností jejich rodičům. Prostřednictvím nabídky Better Toddlers se mohou vaši simíci pokusit učit své děti nová slova, požádat je, aby řekli „maminka“ nebo „tatínek“ a o těchto úspěších také vyprávěli ostatním dospělým simům.

Budete potřebovat mod Mood Pack, abyste mohli také použít lepší děti. Ačkoli to není nutné, možná budete chtít zvážit, aby těmto opotřebovaným rodičům bylo přestávku spárováním s modem pro chůvu Littlemssam.

Užitkové mody

Rozšíření UI podvádí

Užijte si úžasně veselý soundtrack Sims 4 s nejlepšími herními náhlavními soupravami.

Stáhnout z: Weerbesu’s Patreon

Tento šikovný mod od Weerbesu dělá používání Sims 4 Cheaty vánek, pokud neznáte hodně ze srdce. Klepnutím pravým tlačítkem myši na různé části rozhraní Normal Sims 4 vám poskytne další možnosti pro věci, jako je dát domácnosti více peněz, propagace Sims v jejich kariéře nebo změnit čas ve hře. Úplný seznam funkcí najdete tím, že se trochu posouváte na stránce stahování.

MC velitelské centrum

Stáhnout z: Deaderpool-MCCC

MCCC je mega-mod, který vám umožní vyladit prakticky aspekt životů vašich simíků, což vám dává božskou kontrolu nad nimi a ostatními ve svém světě. Můžete na černé listině určité oděvy, a to i na Sims, které nekontrolujete. Můžete nastavit míru zaměstnanosti pro Sims různého věku, skenovat Sims a zjistit, zda jsou těhotné, nebo dokonce ukončit těhotenství.

Existuje také spousta automatických nastavení zaměřených na umožnění nekontrolovaných Simsů žít plné životy bez vás, oženit se a mít děti své vlastní vůle, a můžete také použít mod k upravení nastavení času ve hře, aby vaše simíci donutili ‘ T trvejte půl dne na sprchu a snídani. Pokud chytíte pouze jeden mod, udělejte z toho tento.

Genderová preferenční mod

Stáhnout z: Modthesims

Mod preference genderových preferencí vám umožňuje změnit preference, které mají Sims pro romantické partnery konkrétních pohlaví (v The Sims 4 v současné době je to jen dva, žena a muž). Čísla můžete upravit tak, aby nastavila své simíky tak, aby upřednostňovaly jedno pohlaví před vyloučením druhé. Romance pryč.

Denně uložit mod

Stáhnout z: Modthesims

Pokud jste někdy prohráli týden života svého SIMA tím, že jste zapomněli ušetřit, budete chtít přemýšlet o tomto mod od Temppest, který automaticky ukládá vaši hru každý den ve zvoleném čase. Vytváří také sedm úsporných slotů, takže se můžete vrátit zpět do předchozího dne, pokud opravdu chcete.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

65+ Nejlepší Sims 4 mody v roce 2023 (pro zlepšení hry)

Snootysims

Jste ve snaze o nejoblíbenější mody, které vám poskytnou spoustu zábavy pro Sims 4? V tomto velkém seznamu jsme kurátovali špičkové sims 4 mody, které vám umožní zažít vaši hraní na zcela nové úrovni! Přečtěte si dále a objevte své oblíbené mody Sims 4 z celého seznamu!

65+ Nejlepší Sims 4 mody v roce 2023-seznam nutných

Víme, že vždy hledáte ty nejlepší mody, které jsou k dispozici pro Sims 4, ať už učinit životy vašich Sims realističtější nebo jednoduše posílit vaše potěšení ze hry. Abychom tak usnadnili vyhledávání, jsme v tomto velkém seznamu kurátovali 65+ nejlepších sims 4 modů! Určitě se musíte podívat na číslo 1. Kromě toho, že jsme náš oblíbený, je to konečný mod, na které nesmíte nechat ujít pro Sims 4.

69. Hlavní školka

Právě jsem narazil na tento mod od TheGoldsima a nemohl jsem být šťastnější. Je to nejlepší věc, kterou jsem viděl pro batolata a děti v The Sims 4. Velmi zábavná školka pro vaše batole a děti lil. Mod přináší řadu různých funkčních objektů a položek deco tak, aby odpovídaly atmosféře celého tématu herny.

To zahrnuje funkční panenky Highchair, funkční dětskou panenku, funkční přebalovací stůl, funkční dětský kočárek a spoustu módních panenek a další objekty deco deco.

Podívejte se na další kojence a dětské mody a CC kliknutím na obrázek níže!

Stáhněte si tento mod zde.

68. Teen těhotenství mod

těhotenství dospívajících

Ano, slyšeli jste to správně. Sims, kteří jsou ve svých dospívajících letech, mohou nyní otěhotnět, díky kreativním modulům TS4. S modem těhotenství Teen těhotenství dostupné v příkazovém centru MC mohou vaši dospívající simíci projít přísností těhotenství, včetně prožívání různých nálad, procházení třemi trimestry a poté doručením sim baby. Kromě těchto věcí můžete také ovládat dobu trvání těhotenství a objevit pohlaví dítěte prostřednictvím ultrazvukového skenování.

Stačí kliknout na MC Woohoo pod příkazovým centrem MC, klikněte na akce Woohoo a vyberte povolit dospívající aktivovat těhotenství dospívajících.

Podívejte se na náš celý článek o těhotenství dospívajících!

Teen těhotenství mod

Stáhněte si tento mod zde.

67. Více sloupců mod

CAS MOD

Pro číslo 5 máme další základní mod, díky kterému bude vaše hry TS4 pohodlnější. Seznamte se s více sloupcem v modu Create-A-SIM, který vytvořil Weerbesu. Tento skvělý malý mod umožňuje rozšířit katalog položek v uživatelském rozhraní vašeho CAS, abyste se snadno podívali na další položky. Je to jednoduché, ale opravdu užitečné, protože vám umožňuje rozšířit svůj katalogový panel do 3 sloupců, 4 sloupců nebo 5 sloupců. Nyní nemusíte pokračovat v posouvání níže, abyste viděli více položek CAS.

Přečtěte si více o našem článku o více sloupcích! Stáhněte si tento mod sims 4 zde.

66. Strávit víkend s mod

SIMS 4 MODS

Littlemssam opravdu ví, jak vytvářet mody, které připomínají skutečné životy jednotlivců. S Wart Weekend With Mod můžete nyní nechat děti Sims zůstat se svými prarodiči, matkou nebo otcem, kteří žijí v jiných domovech. Nebo můžete také nechat jakéhokoli jiného člena vaší domácnosti (dokonce i domácí zvířata!) Navštivte a zůstaňte se svými příbuznými nebo přáteli. Jednoduše sáhněte po telefonu a pod sociálním kliknutím na „strávit víkend s“ a vyberte SIM. Vybraný SIM pak navštíví vaši domácnost, aby vyzvedl SIMA, který volal.

Kliknutím na tento odkaz ke stažení: Strávte víkend s MOD.

65. Better Elders Mod

lepší starší

Svědkem bohatšího a hlubšího okamžiku s ohledem na starší Sims přidáním do vaší hry moderní mod! Tento mod, vytvořený společností PimpMysims4, vám umožňuje zlepšit stav života Elder v Sims 4 zahrnutím nových rysů, interakcí, aspirací a společenských událostí. Prarodiče simíci nyní mohou mít rysy jako unavení, nevrlý Greezer a tečkování. Pokud jde o interakce, mohou vyprávět příběhy o starých časech, stěžovat si na technologii, poskytnout radu života, kritizovat moderní hudbu a zkazit své vnoučata.

Starší simíci mohou nyní také dokončit útulné ašpirace Crafters a Globe Counters. Stáhněte si tento mod sims 4 zde: Better Elders Mod.

64. Emocionální setrvačnost klasika pro Sims 4

Emocionální setrvačnost klasika pro Sims 4

Mluvili jsme o smysluplných příbězích mod a o tom, jak velký realismus to přidává, pokud jde o potřeby a nálady vašich Simsů. Emocionální setrvačnost je mod, který pracuje podobným způsobem. Pokud se na něco zlobí, hněv nezmizí, dokud nebude problém vyřešen. Takto lidé jednají také v reálném životě, takže je to skvělý způsob, jak zvýšit vaši hru. Navíc všechny nálady mají s tímto modem větší hloubku a zážitek je mnohem lepší. Stáhněte si tento mod prostřednictvím tohoto odkaz.

63. Sunrise Alarm Mod

Sunrise Alarm Mod

Alarmový mod Sunrise Alarm Clock umožňuje vašim simům probudit se ve stanoveném čase, ať už to znamená vstát v 6:00 nebo 14:00. Závisí to na vás, protože existují možnosti založené na kariéře a východu slunce, které si můžete vybrat pro probuzení návyků vašich simíků.

Color Wheel Mod

Pokud jste také jako my, který chybí kreativita přinesená nástrojem pro výběr barev, který je k dispozici v The Sims 3, oceníte tento další mod, Carl Colorpicker Mod. Tento mod je docela jednoduchý. Umožňuje vám upravit barvu většiny objektů ve hře, včetně objektů režimu sestavení, živých úprav objektů, Windows a dalších. Mod nabízí 100 000 barev a dává vám svobodu upravovat odstíny pomocí posuvníku. Nebo můžete také zadat hexové barvy do pole nebo si vybrat z barev v seznamu duhových barev.

Tento mod je okouzlující ze všech správných důvodů! Váš SIM se nyní může stát součástí sítě LMS Foster Family Network, kde budou mít příležitost postarat se o malé batolata, děti, dospívající nebo dokonce domácí mazlíčky. Představte si, že se stará o dítě, které potřebuje pěstounský domov v The Sims! Proces je stejně jednoduchý jako registrace prostřednictvím telefonu v síti Foster Family Network. Váš SIM bude informován, když dítě potřebuje pěstounský domov. Vydejte se na stránku Tumblr Littlemssam, kde najdete další informace o modu Foster Family.

60. Sims 4 Ice Cream Truck Mod

Toto je další z modů Cepzidu! Kamion zmrzliny, pro vás všechny milovníky zmrzliny. Váš SIM má možnost jezdit na kamionu a/nebo koupit zmrzlinu. Chcete -li si něco koupit, musíte přehrát kamion do nějakého pozemku, abyste mohli přístup k jeho navigační nabídce. Při jízdě na kamionu byste také mohli získat zmrzlinu, prostě ne, když je to v inventáři vašeho SIM. Co to ještě zlepšuje, je, že nemusíte mít žádné speciální herní balíčky. Mod je kompatibilní se základní hrou. Chcete -li tento nainstalovat, přejděte na tento odkaz.

59. Sims 4 Social Media Mod

Nejlepší Sims 4 Mods 2022 - MOD sociálních médií

Sociální média hrají velkou roli v našem každodenním životě. Proč to tedy nepřidat do Sims 4, aby vaši Simíci mohli dělat stejné věci, jaké děláte – posouvat sociální média, sdílet nebo jako obrázky a spravovat jejich účty? No, to je přesně to, co MOD SIMS 4 Social Media dělá! Je to skvělý způsob, jak do hry přidat trochu více realismu. Otevírá nové interakce, které vám budou okamžitě známé. Rozhodně to zkuste! Stáhněte si tento mod sims 4 prostřednictvím tohoto odkaz.

58. Arkádová místnost Fanmade Mod Pack

Někdy chtěli, aby vaši simíci zažili hraní uvnitř arkádových obchodů, kde mohli strávit hodiny nekonečných zábavných rozbíjejících se knoflíků, natáčení obruče a kol z kol? To můžete udělat instalací tohoto balíčku Fanmade Room, a Sims 4 Mod od Cepzida s HAKRABR. Uvedený mod zahrnuje 9 nových funkčních objektů do Sims 4, včetně automatů, kola bohatství, gumball strojů, arkádových basketbalů, pinballových strojů, skee míčů a drápových strojů, mezi mnoha dalšími arkádovými objekty.

Hraní se stroji dává vašim Simům šanci vyhrát úžasné ceny, jako jsou vycpaná zvířata, Simoleony a dokonce i dovednosti! Stáhněte si tento Sims 4 Mod zde: Arcade Room Fanmade Pack.

57. Zombie Apokalypse Mod

Jak název napovídá, mod zombie apokalypsa je o zombie. Váš SIM může být buď přeživší, nebo bojovat s zombie. Nebo mohou být sami zombie a pokusit se infikovat co nejvíce lidí. Kromě toho se budete spojit s partnery, bojovat s velmi mocnými zombie zvanými Nemesis a používáte zbraně. Rozhodně doporučujeme, abyste si přečetli celý průvodce zombie apokalypsa zde. Poté si tento mod stáhněte odkaz.

Zombie Apokalypse Mod

56. Neviditelný plot 2.0 (vylepšeno)

Máme další neuvěřitelný mod od tvůrce Simwithshana pro číslo 39. Pokud máte Sims, kteří nejsou ve skutečnosti na společenských shromážděních, extrovertních aktivitách a podobně, pak jsou rádi, že mají preference Homebody preference! S tímto modem mohou naši simíci vyjádřit své touhy za úkoly omezené na pohodlí jejich domova. Mezi ně patří výkony, jako je hluboké čištění, psaní na plánovacích zařízeních, zdřímnutí, studium, dostávání pod přikrývky, sledování filmů a mnoho dalších věcí Homebody.

Samozřejmě tím, že tyto úkoly mohou Sims získat vyhrazené moodlety Homebody. Stáhněte si tento Sims 4 Mod zde: Homebody – Předvolby.

54. Realistický narození mod

Realistický narození mod

Nebylo by to mnohem rozumnější, kdyby naši těhotné simíci mohli skutečně projít dodávkami svých dětí způsobem, který odráží skutečný život? S realistickým mod narození, který byl duchovním tvůrcem Pandasama, bychom to mohli mít ve hře. Tento mod představí porodníky ve hře, které by vaši simíci mohli zavolat, jakmile jsou ve druhém trimestru. Vaši simíci si pak mohou vybrat z možností porodu, jako je přirozená, caserean nebo chirurgický zákrok. Navíc mohou po porodu přibrat na váze. Mluvte o realismu!

Objevte více o našem článku o realistickém narození mod a stáhněte si tento mod zde.

53. Rodinná terapie

Když je členem vaší rodiny narkoman, kam jdou? Když má váš pár problémy, které se týkají peněz, dětí nebo některých obecných změn života, nechtěli byste, aby šli na rodinnou terapii? Pokud ano, tento mod je vaše zkratka pro řešení toho a další.

Z problémů s chováním, jako je zlo nebo nedostatek odpovědnosti ke smrti, rodinné problémy a nemoci, nejen přidá do vaší hry zářez realismu, ale také to přitáhne vaši rodinu dohromady. Zde je váš odkaz ke stažení.

52. Obsedantní dospívající mod

Obsessive Teen Mod zvyšuje naši hru na další zářez tím, že nám poskytne 10 interakcí a 11 animací souvisejících s našimi dospívajícími simíky. Mezi interakce patří užívání selfies, posouvání internetu, čtení v polohované poloze, držení ruky a provádění interakcí FaceTime.

Obsesivní dospívající mod

Každá interakce má svou vlastní doprovodnou animaci a buffy. Zde je odkaz ke stažení pro tento mod: Obsessive Teen Mod.

Proč by váš sim šel z cesty, aby se dostal na podlahu, zatímco prší? Nedává to žádný smysl. Naštěstí, s pomocí tohoto mod, už takovou věc neudělali. Mohou si užít mírový déšť při popíjení horkého šálku kávy nebo sledovat jejich oblíbenou dramatickou show! Nainstalujte tento mod Sims 4 z této stránky.

50. Sims 4 Educational Bundle Mod

Královna modů, Kawaiistacie, vytvořila ve své kariéře více modů souvisejících s školou. Všechny tyto mody také seskupily. A pokud chcete lepší školní zkušenost v Sims 4, musíte to vyzkoušet! V zásadě najdete 4 skvělé mody – předškolní mod, lepší školní mod, chytřejší domácí mod a online vzdělávání. Každý z těchto modů dělá fantastickou práci při zlepšování vzdělávacího systému ve hře více než jedním způsobem. Takže je určitě vyzkoušejte! Stáhněte si tento mod sims 4 prostřednictvím tohoto odkaz.

49. Preteen Gameplay Mod

Ano, dostaneme to, máme dospívající v The Sims 4 a jsme vděční, protože musíme prozkoumat jejich barevné životy a uvidíme je, jak procházejí jejich milníky na střední škole. Ale co myšlenka mít předškolní dospívající ve hře, správně?! Stejně jako je úžasné mít tento stav mezi tím, než dosáhnete skutečného dospívajícího. S tímto modem vytvořeným jeho Katato jsme dostali pre-dospívající rys, kde naši simíci jsou zapsáni na střední školu a zažívají některé změny v pubertě, jako jsou změny hlasu a hygienu!

Jen se ujistěte, že nainstalujte nejprve Lumpinou’s Mood Pack Mod, abyste použili tento mod.

Přečtěte si více o našem článku o moditech Teenager Gameplay a stáhněte si Preteen Gameplay Mod zde.

48. Soubor daňových přiznání mod

Hraní The Sims 4 nám dává spoustu příležitostí k přeměně našeho hraní v autentické, živé situace. Pokud jste někdy přemýšleli, jestli je možné také nechat našim simsům zažít dospělý podnik dělat a podávat daně, naše odpověď zní ano! Kiarasims4Mods přišel s brilantním modem daňového přiznání souboru, který umožňuje našim Simsovi podat své daňové přiznání pokaždé, když se daňový den valí kolem. Daňové dny mohou být stanoveny na konkrétní den v kalendáři našich simíků. Když SIMS podají své daňové přiznání, mohli být daňovým úřadem přijati nebo odmítnut.

Stáhněte si tento mod sims 4 prostřednictvím tohoto odkazu.

47. Kino Mod

Kino Mod

Pokud v The Sims 4 chybí něco, je to zážitek z toho, že o víkendu jede do centra, divit se filmům na velké obrazovce spolu s náhodnými cizími lidmi. S tímto kino Mod od Simmythesim máme ve hře nové místo konání kina, kde naši Sims a Townie Sims mohli všichni chytit nejnovější podívanou ve městě. Na tomto obrovském místě se můžete přizpůsobit kolem 40 Sims, což dává vašim simům autentický zážitek z filmů. Navíc, tento mod je perfektní, pokud máte sims 4: filmový hangout pack!

Podívejte se na náš článek o modu v kině!

SIMS 4 MODS

Stáhněte si tento mod sims 4 zde.

46. Lepší buildbuy mod

Lepší budování nákupu

Lepší mod BuildBuy je dalším stvořením TwistedMexi, která nám umožňuje Simmers úplně zlepšit způsob, jakým stavíme naše domy a hodně ve hře. Tento mod je velkým doprovodem k t.Ó.Ó.L. Mod, který jsme vám představili dříve. S lepším modem BuildBuy můžete odemknout spoustu ladicích předmětů a speciálních objektů, mít okamžitý přístup k objektu pohybu na cheat, mít ochranu s vymazáním vašich objektů a povolit FreeCam. Mod byl nedávno aktualizován po spuštění SIMS 4: High School Years.

Vezměme si náš herní zážitek v The Sims 4 na zajímavou novou úroveň. Jak pozdě, kosmetické postupy berou svět bouří, tak proč také nepřinést trend do hry, správně? Ano! Stejně jako v reálném životě mohou naši simíci nyní dostat pod nožem a získat skrze tento mod vytvořený Simwithshan výplně obličeje, plniva rtů a dalších kosmetických postupů. Samozřejmě je vždy možné upravit fyzické vlastnosti našich simíků na CAS, ale kde je zábava v tom, že?

S tímto modem mohou Sims zažít transformace na vyhrazených klinikách krásy. Zde je odkaz ke stažení pro tento Mod SIMS 4: kosmetické procedury MOD V1.0.

44. Sims 4 Contentmate Mod

Nejlepší Sims 4 Mods 2022 - spolubydlící mod

Mod spolubydlící patří mezi nejlepší mody Sims 4, které v roce 2023 stále stojí pevně. Když byl Sims 4 poprvé propuštěn, všichni jsme si mysleli, že nakonec dostaneme spolubydlící. Stalo se to s Discover University, ale je to docela omezující pouze pro studenty. Tento mod však umožňuje najmout spolubydlícího prostřednictvím „LMS Roommates Service“ na vašem telefonu nebo PC. Můžete filtrovat různé Sims a vybrat ten, který opravdu chcete být vaším spolubydlícím. Vaši spolubydlící jsou skuteční lidé a mají práci/školu, takže nebudou sedět celý den domů a obtěžovat vás.

Nejlepší část tohoto mod je, že můžete svému spolubydlícímu říct, aby vyčistil pokoj! Jak úžasné je to? Stáhněte si tento mod prostřednictvím tohoto odkaz.

43. Piggy Back Ride Mod

Máme rozkošný mod od tvůrce Ozzy Sims 4 Mods, který umožňuje Simsovi účastnit se zábavných prasat! Tento Mod Sims 4 poskytuje pro hru nejen okouzlující a zdravé animace, ale má také jiné praktické efekty. Kromě zlepšování přátelství mezi dětmi i dospělými, mod umožňuje, aby vaše batole Sims zvýšila pohybové a komunikační dovednosti, vaše děti simíci zvyšovaly motorické dovednosti a vašim dospělým simulům rozvíjejí fitness dovednosti.

Simnation Travel Mod

Tvůrce Modfrom Travel a tvůrce Simnation A.hluboký.Indigo je skvělým doplňkem Sims 4, protože umožňuje vašim Simům příležitost cestovat realisticky! S tímto modem si můžete rezervovat lety a cestovní rezervace, zakoupit průchody metra, aplikovat a obnovit pasy svých simíků, platit vklady pro pronájem dovolené a dokonce si koupit nebo si půjčit auto! To posledně jmenované vyžaduje, abyste získali skutečnou licenci. Super, správně?

Navíc tento mod také odemkne ostřílenou aspiraci Traveler (s přípravným vlastností odměňování Traveler!), stejně jako kritik časopisu Travel v sekci kariéry.

Další informace o modu Travel SIMNATION.

Travel Mod

Stáhněte si tento mod sims 4 zde.

41. Twister Mod

SIMS 4 MODS

The Sims 4 Twister Mod je roztomilý a hloupý herní mod pro dospělé i dětské simy. Také se nazývá Swister Mod, to umožňuje vašim simům hrát hru pomocí Swister Mat a nechat je vytvářet různé pozice pomocí levých a pravých rukou a nohou. Kromě bláznivých antik, kterých můžete svědčit od svých simíků, kteří s nádherně hrají hru, Mod skutečně umožňuje Simům, kteří se účastní hry, získat fitness a motorické dovednosti a vyplnit zábavu.

Twister Mod

The Said Sims 4 Mod také přidává spoustu nových buffů a nálad, jako je „Swister?!” a ano!! (Z vítězství) “. Kliknutím na tento odkaz stáhněte tento mod SIMS 4: TWISTER MOD.

40. GraphicsRule Simp přepsání – generální přepracování grafiky

Simp

Sims 4 byl propuštěn v roce 2014. A v roce 2023 jsou jeho grafika a vizuální prvky staré a zastaralé. Naštěstí pro nás je SIM’s GraphicsRules Override Mod nejlepším způsobem, jak upgradovat vzhled Sims 4. Tato generace zavádí změny ve vzdálenosti z pohledu, nastavení osvětlení, nastavení stínu a celkové výkonu pro mnoho aspektů hry. Jsem si jistý, že se vám tato změna určitě bude líbit, takže to neváhejte zkusit. Stáhněte si tento mod sims 4 prostřednictvím tohoto odkaz.

Více o snootysimech: 27 Mind Flowing Shader Mods for the Sims 4!

Nejlepší Sims 4 modys

39. Martine Invisible Crib Mod

Invisible Crib Mod

Neviditelný MOD MOD je aktualizovaná verze originálního neviditelného postýlky Pandac. Tento mod, vytvořený Martinem, vám dává větší svobodu při ozdobení vaší školky tím, že vám umožní dát svému dítěti do svých preferovaných bassinetů a postelí místo nudné, generické postýlky dostupné v The Sims 4. Tento mod je obzvláště užitečný, pokud chcete, aby vaši simíci komunikovali se svými dětmi ve více osobně navržených prostorech a oblastech jejich domovů.

Neviditelný MOD MOD vám dává 3 neviditelné postýlky, které mají kotvy medvídků, takže víte, jak je najít.

Další informace o Martine’s Invisible Crib Mod a stáhněte si tento mod sims 4 zde.

Invisible Crib Mod

38. Walk Normal Mod

Walk Normal Mod

Nechtěli byste, aby vaši simíci normálně chodili? Zejména s nainstalovaným obsahem a mody, je to trochu strašidelné ve hře, jak Sims chodí. S tímto modem byste mohli deaktivovat styly chůze, které dáváte přednost. Stačí si pečlivě přečíst instalační proces, takže nejste zmatení, jak to funguje. Zde je váš odkaz ke stažení.

37. Vlkodlak MOD

Od uvedení na trh Sims 4: Werewolves byly životy našich simmerů naplněny po okraj hrůzou i vzrušením. Je známo, že tito okultní simíci jsou buď divoký nebo přátelský vůči sousedním simům. Je však obtížné stát se vlkodlakem přirozeným procesem ve hře. Dobrá věc je, že máme tento vlkodlak, což je kouzlo tvorby vlkodlaka pro hru. S tímto modem budou vaši simíci schopni vrhnout voswolrify kouzlo na lidské simy a proměnit je v chlupaté lidské špičáky.

Pamatujte, že kouzlo by mohlo uspět nebo selhat. Nainstalujte tento mod SIMS 4 po jeho stažení zde.

36. Funkční mod

Iron Board Mod

Dobře, toto je určitě jeden z nejživějších modů, které můžeme do hry nainstalovat. Nedávno jsme byli představeni do The Sims 4: Laundry Stuff Pack, nyní udělejme oblečení domácí práce tím, že se také dostaneme do hry na železnou desku ve hře, prostřednictvím tohoto mod vytvořeného společností Ozzy Sims 4 Mods! Tento mod umožňuje vašim simům železán oblečení pomocí vhodných teplot. Kromě železné desky zahrnuje tento mod.

Tyhle všechny funkční objekty Poskytněte pro své simy nové buffy a nálady. Stáhněte si kliknutím na tento odkaz: Funkční železná deska.

Půjčky SimCity

Tento mod je způsob, jak naši simíci získat peníze bez práce nebo my plněné podvádění do hry. Mod úvěrů SimCity vám umožňuje půjčit si od banky. Můžete si vybrat částku vaší půjčky, ale existují předem stanovené částky. Půjčky začínají od 1 000 Simoleonů a končí 500 000 Simoleons. Neexistuje žádná úroková sazba za tyto peníze a můžete je zaplatit za 12, 24 nebo 36 měsíců. Stáhněte si tento mod prostřednictvím tohoto odkaz.

34. Slider Mods

Pro číslo 14 vás představujeme do zázraku posuvných modů. Tyto mody jsou přesně o tom, co jejich jméno navrhuje, jezdci! Posuvníky můžete použít k pohodlně kliknutí, přetažení a přizpůsobení fyzických aspektů svých simíků a poskytnout okno dostupným dostupným tvarům a velikostem. Tyto posuvníky mají spoustu překvapení: chrámové jezdce, posuvníky očních víček, posuvníky naklonění nosu, posuvníky plnk!

Určitě získáte plnou svobodu ve svých SIM výtvorech instalací těchto zábavných posuvníků ve vaší hře. Přečtěte si více o našem článku o posuvnících modech a přístup k odkazům na stahování!

Slider Mods

33. Pojďme se fit fanmade mod pack

Fitness Mod

Tento mod SIMS 4 obsahuje nové objekty, včetně 12 kusů nábytku a 14 funkčních objektů. Patří mezi ně pytle, činky, činky, stacionární kola, konvice, tréninkové lavičky, tyčinky, cvičební rádia, sportovní nálepky, stojany na ručníky, skříňky a skříňky a skříňky a skříňky a skříňky a skříňky a skříňky a skříňky a skříňky a skříňky. Nejenže se vaši simíci budou motivovat k práci, ale také by vám to umožnilo vytvořit podrobnější a zábavnější sestavy tělocvičny!

S uvedenými Sims 4 Mod se SIMS nyní může také účastnit zcela nových sportovních aktivit, protože mod poskytuje použití skateboardové arény, golfové scény a golfové tréninkové matrice. Kliknutím na tento odkaz stáhněte tento mod SIMS 4: Pojďme získat fandmade ModPack.

32. Rozšířené mořské panny Mod

Mermaids Mod

Pokud jste fanouškem mořských panen nebo hrajete sim mořskou pannu v Sims 4, tento mod je určitě pro vás. Expanded Mermaids je mod, který do hry zavádí nová vodní stvoření, jako jsou Kelpies a mořské čarodějnice. Také přidává spoustu nových interakcí a umožňuje vašemu SIMu se učit čarodějnictví. Probíhá více úrovní čarodějnictví.

Pokud tedy chcete nárokovat moře jako své vlastní, jedná se o mod k získání v roce 2023! Zde je stahování odkaz.

31. Spirální schodiště mod

Spiral Schodišťový mod je mods 4 mod od ThePancake1 a Mizoreyukii, který obsahuje projekt Spiral, zcela nové funkční spirálové schodiště ve hře. S tímto modem můžete být svědky svých simíků procházejících spirálovým schodištěm pomocí nové animace. K dispozici jsou dva druhy schodů, průmyslové spirálové schodiště a zářivé spirálové schodiště. Každá varianta má k dispozici tři vzorky. Můžete si je zakoupit z režimu sestavení pro 300 simoleonů. Stáhněte si tento mod sims 4 zde: spirálové schodiště.

vlastnosti mod

Vicky Sims přišel s způsobem, jak rozšířit rysy dostupné v The Sims 4 spuštěním 100 základních herních rysů MOD. Prostřednictvím tohoto neuvěřitelného mod, nyní můžeme mít v našem Cas Arsenalu spoustu rysů. Protože to přiznejme, naši simíci jsou složitá stvoření, kteří potřebují přístup k více možnostem vlastností, které ve hře ještě nejsou k dispozici! Otevřené, potlačené, hezké, lingvista, posedlé, měkké, hloupé, zábavné, tělocvičny, oddělené a strašidelné jsou jen několik pozoruhodných rysů, které tento mod s balením zahrnuje!

29. Faeries vs čarodějnice mod

FAERIES VS WITCHES MOD je Grand Mod plná tolika funkcí, že by mohl předat skutečný expanzní balíček TS4! Tento mod, vytvořený SpiningPlumbobem, představuje dva nové státy hratelného života v The Sims 4. Umožňuje vašim Simsům stát se víla v Sylvan Fairy Village, kde by mohli procvičit svou pohádkovou magickou dovednost pomocí pohádkové průvodce. Nebo by se Sims mohl stát čarodějnicí, praktikovat dovednosti a kouzla čarodějnictví a vytvořit konfigurace oltářů.

Faeries vs čarodějnice obsahuje spoustu složitých okultních detailů, které vás určitě pobaví. Získejte tento mod sims 4 zde.

28. Sims 4 Funeral Mod

Pohřební mod

Sims 4 také postrádají pohřby. V našem průvodci pro pohřební mod jsme o tom mluvili podrobně, ale je škoda, že tuto událost nemůžeme uspořádat pro naši milovanou a ztracenou Sims. S tímto modem budete moci házet realistickou pohřební akci se všemi západními tradicemi. Můžete pozvat další Sims, aby se zúčastnili pohřbu, najali si minster, řekněte eulogii a všechno ostatní. Pro tuto akci získáte také sadu cílů. Takže celkově vzato, skvělý mod na počest mrtvých Sims. Stáhněte si tento mod prostřednictvím tohoto odkaz.

Další roztomilý a živý detail, který můžete přidat do své hry TS4, je tato „vaše bezpečná“ prasečí banka, mod od Ravasheen. Tento mod Sims 4 dává vašim Simům příležitost ušetřit své peníze jejich vložením do těchto rozkošných mincovních bank. Banky mincí přicházejí ve třech stylech, včetně prasátko, taška na peníze a nádoba na sklenici.

Sims může později vybrat své peníze z mincí bank. Jedna zajímavá věc je, že Sims v domácnosti, který má zlé, zlomyslné nebo kleptomanovské rysy, mohou ukrást z těchto mincovních bank!

nástroj Mod

T.Ó.Ó.L. Mod, také známý jako „Take Objects Off Lot“, je mod vytvořený TwistedMexi. To, co to dělá, je poskytnout vám spoustu svobody ovládat objekty ve hře. S nainstalovaným mod, kliknutím na jakýkoli objekt ve hře vám umožní buď zvyšovat, pohybovat, otáčet, měřítko nebo přepínat uvedený objekt. Kromě této šikovné funkce můžete také upravit nastavení t.Ó.Ó.L. Mod, který vám umožní upravit možnosti terénu, nastavit barvy rotace, provést změny kamery a další. Nikdy byste nechtěli t.Ó.Ó.L. Jakmile to vyzkoušíte.

Přečtěte si více o našem článku o nástroji MOD!

nástroj Mod

Stáhněte si tento mod sims 4 zde.

25. Grannies Cookbook Mod

Mod kuchařky Grannies je nádherným doplňkem vaší hry. Tato roztomilá kuchařka, vytvořená a neustále aktualizovaná společností Littlbowbub. Mod umožňuje vašim Simsům koupit kuchařku, která jim pak umožňuje přístup k různým receptům na babičkách. Nápoje, občerstvení, jídla z mezinárodních kuchyní, dezertů, dobroty na snídani a BBQ jídla jsou zahrnuty do kuchařky.

Další zajímavou funkcí je to, že můžete kuchařku osobním dotykem vybrat z více než 20 obalů knih a přejmenováním ji!

Další informace o kuchařce Grannies a stáhněte si tento mod zde.

24. App App Mod Simda Dating

Aplikace Simda Seznamování je další mod, která skutečně odráží aspekty skutečného života. Tato šikovná malá aplikace umožňuje vašim Simsům jít na různé rande, včetně slepých dat, jedné noci nebo konkrétních dat s vybranými Sims. Aplikace navíc umožňuje vašemu SIMu povolit hovory, které je mohou nechat setkat s cizími lidmi z města! S posledně jmenovaným mohou vaši simíci někdy dostat hovory z NPC, které je nechávají zmizet celé hodiny.

V aplikaci SIMDA seznamování můžete zdarma upravit nastavení související se změnami těhotenství, potenciálními daty a změnami hry. Další informace o aplikaci Simda Dating a stáhněte si tento mod zde.

23. Genetické odměny mod

Genetika odměňování

Tento mod od Vicksims vám umožňuje mít ve hře modifikace genetického make-upu Sims. S tímto modem již děti Sims nezískají sporadické vlastnosti nebo náhodné fyzické rysy. Zajímavým a realistickým způsobem nyní dostávají geny, které se skutečně podobají genem jejich rodičů. Například, Sims se zdědí vlasy a oči jednoho z jejich rodičů a jejich tón pleti by někdy byl směsí barev jejich rodičů.

S tímto modem se může také vyskytnout okultní genetika, například když smícháte upíří sim a mořskou pannu sim.

Chcete -li se dozvědět více, podívejte se na náš článek o genetickém odměně mod a stáhněte si tento mod sims 4 zde.

22. Simdeed Recruitment Services Mod

Služby náboru SimDeed přepracovávají systém kariéry v The Sims 4. Prostřednictvím tohoto mod budou mít vaši Sims přístup 20 výběrů pracovních míst, s každou prací má dokončit pouze 3 úrovně. Mezi tyto kariéry patří zemědělství, grafický design, zákon, armáda, lékárny, nemovitost, veterinární, bankovnictví, stomatologie, zákaznický servis a mnoho dalších. Jakmile jste si již vybrali pobočku kariéry, nemůžete skočit na jinou kariéru. Ale můžete se resetovat pomocí podvádění UI a příkazového centra MC, které jsme vám představili výše.

Mod je také kompatibilní se základní hrou. Zde je odkaz ke stažení: Simdeed Recruitment Services.

21. Funkční limonádový stojan a stolní pečení prodej modu

Pokud existuje skvělý způsob, jak se děti Sims staly aktivními a naučily se odpovědnosti během jejich prázdnin nebo dovolených, je to tím, že je nechají provozovat stojan na limonádu a prodej pečení! S tímto modem od Cepzida s Hakrabrem mohou Sims provádět podnikání připomínající Sims 2 a Sims 3, prostřednictvím dvou nových funkčních objektů dostupných ve hře: limonádový stojan a stojan na prodej dortu. Chcete -li získat dostupnost celého seznamu dortů, ujistěte se, že máte Sims 4: Discover University a The Sims 4: Nainstalované mé svatební příběhy.

Healthcare Redux

Protože chceme, aby životy našich simíků byly realistické, chceme mody, které skutečně zachycují, jaký je skutečný život. Takže, pro číslo 11, máme zdravotnický redux mod od a.hluboký.indigo! Tento Mod SIMS 4 představuje vaše SIMY na koncepty zdravotního pojištění, online lékárny, smrtících nemocí, léků na předpis a mnoho dalších záležitostí týkajících se zdraví ve hře. S tímto modem mohou vaši simíci získat životní případy získávání zranění, alergií a virových a bakteriálních onemocnění.

Sims mohou mít také lékařské mimořádné události, které jsou ohrožující život, a navíc mají ve hře úrovně imunitního systému.

Přečtěte si více o našem článku o zdravotní péči Redux Mod a stáhněte si tento mod zde.

19. Můj svatební mod

Moje svatba

I když se Sims může oženit v Sims 4, opravdu nevidíme svatbu. Svatba má své vlastní tradice, které je třeba respektovat, což je přesně to, co tento mod je dělat. S mým svatebním modem mohou vaši simíci nyní naplánovat svou svatbu.

Poté mohou použít svatební aplikaci k odeslání pozvánek svým přátelům (které najdete v nabídce). A když je celá věc hotová, mohou dokonce jít na líbánky! Získejte tento mod sims 4 prostřednictvím tohoto odkazu.

Více o Snootysims: 50+ Sims 4 Wedding CC pro fantastický den

18. Oprava nahrazení mapy MOD

Přepracování nahrazení mapy je z 20. století Plumbbob. Prostřednictvím tohoto modu Sims 4 získáme zcela nové a aktualizované mapy světů v Sims 4. Jedná se o probíhající projekt, ale od nynějška byla nahrazena mapy pro Willow Creek, Oasis Springs, Granite Falls, Del Sol Valley, Sulani, Tartosa a spousta dalších. Instalací tohoto modu SIMS 4 byste si měli důkladně užít složité detaily, které byly přidány na každé mapě světa. Kliknutím na tento odkaz stáhněte tento mod SIMS 4: Oprava náhrad mapy.

17. Kreslený přepsání mod

MOD THE THE THE CAROTON TRAUPRIDE MON umožňuje vašim simům sledovat zcela nové epizody anime a karikatury a animované filmy v televizi. K dispozici jsou populární karikatury z Disney Channel, Nickelodeon a Cartoon Network, jako jsou to úplně špioni, lilo a steh, poměrně lichérenti, spongebob squarepants, Johny Bravo a Powerpuff Girls jsou k dispozici. K dispozici jsou také anime včetně Naruto, jednoho kusu, Sailor Moon, Cardcaptor Sakura a dalších souvisejících titulů. Každý videoklip hraje asi 2 minuty obsahu.

Také se ujistěte, že máte nainstalované balíček Sims 4: Film Hangout, aby byl schopen spustit mod. Zde je odkaz ke stažení: Krekatura Override Mod.

16. Funkční AirPods Mod

AirPods Mod

Pokud se nudíte ze svých simíků pomocí obecných herních sluchátek ve hře, potřebujete tyto funkční airpody pro vaši hru. Tento Mod Sims 4 automaticky nahrazuje herní sluchátka, která si zakoupíte z počítače. Je k dispozici také jako příslušenství v CAS (v kategorii Piercings). Funkční airpody přicházejí v 9 barvách. Aby to fungovalo, potřebovali byste ve vaší hře nainstalované věci Sims 4: Fitness. Stáhněte si tento mod Sims 4 zde: Funkční airpods.

15. Fotografická paměť 2.0 Mod

Fotografická paměť 2.0 je další velkolepý mod od tvůrce Ravasheen. Tento Mod SIMS 4 představuje ve hře nové centrum Photo Studio Hub, kde Sims mohou upravovat fotografie, které pořídili, získat schopnost zlepšit kvalitu fotografií a odstranit rušivé fotografie, jako jsou rozostření, extra objekty a podobně. Se studiovým rozbočovačem mohou Sims také transformovat své fotografie na jinou uměleckou platformu, jako jsou obrazy, výtvory křížového stehu nebo jiné formy plátna.

Prostřednictvím tohoto modu Sims 4 jsou k dispozici také nové fotografie a fotorámečky. Tento mod je také kompatibilní s příkladem. Zde je odkaz ke stažení: fotografická paměť 2.0.

14. Oční péče mod

Mod péče o oční péče, zahájený plodným tvůrcem a.hluboký.Indigo, představuje oční zdravotní péči v Sims 4. S tímto modem mohou naši simíci jít k očnímu lékaři, aby získali pravidelné kontroly očí a oční zkoušky, získali diagnózy očí a získali zvláštní péči související s okem. Optometrista může také předepsat některá vizuální zařízení, jako jsou brýle a kontakty, Sim, který je potřebuje. Kromě toho mohou Sims projít chirurgií LASIK, pokud dávají přednost trvalému řešení, jak upevnit oči.

Mod péče o oka také dává Simsovi buffy a nálady. Kliknutím na tento odkaz stáhněte tento mod Sims 4: péče o očí.

13. „Věčná mládež“ a „nesmrtelné“ kupní rysy

Konečným cílem každého simu je žít dlouhý a šťastný život, s co nejvíce jejich přátel a rodiny kolem nich. Nikdo nechce sledovat, jak jejich blízké stárnou a zemřou, ale nakonec se to stane všem. S těmito dvěma novými vlastnostmi však můžete mít nyní to nejlepší z obou světů: žít v tuto chvíli a užívat si svého života, a zároveň mít pohodlí vědět, že nikdy nebudete stárnout nebo druhou vlastnost, která zabraňuje všem druhům smrti ale umožňuje stárnutí vašich simů.

Chcete -li nainstalovat tento mod.

12. Smysluplné příběhy mod

Smysluplné příběhy mod

Smysluplné příběhy jsou jedním z nejlepších preferencí romantiky a datování celkově pro hru. Zavádí skvělé změny emocí a nálad našich simsů, díky čemuž jsou více člověka. Je to jako úplný přepracování tohoto aspektu hry.

Například s smysluplnými příběhy budou vaši depresivní simíci potřebovat mnohem více času na uzdravení. Bude to vyžadovat úsilí, a to jak od nich, tak od svých přátel. Během několika sekund nebudou moci jít od smutného na šťastné, což je mnohem realističtější. Stáhněte si tento mod sims 4 prostřednictvím tohoto odkaz.

Připojte se k naší komunitě: