Nejlepší SP -R 208 WARZONE 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto, nejlepší načítání SP -R 208 pro COD: Warzone Season 5 – Charlie Intel

Nejlepší načtení SP-R 208 pro COD: Warzone Season 5

Pro více informací o Warzone 2 se nezapomeňte podívat na naše další průvodce:

Nejlepší SP-R 208 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Nejlepší načtení SP-R 208 ve Warzone 2

Aktivita

SP-R 208 je další puška Marksman.

SP-R 208 byla vždy populární puškou Marksman a vzhledem k její síle může snadno ovládnout meta časné Warzone 2 Meta. Tady je tedy nejlepší načítání SP-R 208 ve Warzone 2 spolu s ideálními přílohy a výhodami.

Warzone 2 je konečně na nás a je připraven vytvořit zcela nový zážitek z bitevního royale pro hráče po celém světě. I když existuje spousta nových funkcí, které debutovaly pokračováním, nakonec se scvrkává na to, kterou zbraň používáte.

Článek pokračuje po reklamě

SP-R 208 je jedna taková zbraň, která je docela populární ve Warzone i Modern Warfare 2. Tato puška Marksman má dostatek síly k odstranění nepřátel z dlouhých rozsahů a také to v pokračování může udělat totéž.

Článek pokračuje po reklamě

Tady je naše nejlepší načítání SP-R 208 ve Warzone 2 níže, spolu s ideální kombinací nástavců, výhod a vybavení.

Obsah

 • Nejlepší načtení SP-R 208 Warzone 2
 • Nejlepší třída SP-R 208 Warzone 2: Perks & Equipment
 • Jak odemknout SP-R 208 ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy SP-R 208 ve Warzone 2

Nejlepší načtení SP-R 208 Warzone 2

 • Čenich: ZLR TALON 5
 • Hlaveň: 12.5 ″ uhlíková hlaveň
 • Optický: HMW-20 Optic
 • : ZRL T70 PAD Extension
 • Munice: 7.62 Vysoká rychlost

Vzhledem k tomu, že Warzone 2 je stále ve svých raných stádiích, vědění, že načítání meta je trochu daleko. Avšak vzhledem k tomu, že SP-R 208 se ve hře většinou používá pro boby dlouhého doletu, načtení poskytující odpovídající poškození a rychlost kulky by bylo ideální.

Článek pokračuje po reklamě

První příloha, kterou začínáme naše nejlepší načítání SP-R 208, je s ZLR TALON 5 Člání. Zlepšuje rychlost střely a rozsah poškození pušky a zároveň potlačuje zvuk. To znamená, že soupeři budou mít těžké najít vaši pozici. Vedle toho je hlaveň, kterou jsme si vybrali 12.5 ″ uhlíková hlaveň protože zvyšuje rychlost pohybu a rychlost reklam.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco výběr optiky přichází na osobní preference, rozhodli jsme se pro Optika HMW-20 tady. Dává vám dostatek zoomu při ponechání trochu prostoru mimo obvod rozsahu, který vás upozorní na nepřátele. The ZRL T70 PAD Extension Stock Pomáhá zlepšovat reklamy a rychlosti sprintu a více je v souladu s těmi rychlými odstřelovacími načítání, které byly tak populární ve Warzone 1. Konečně, 7.62 Vysoká rychlost Munice pomáhá kulkami cestovat rychleji, což znamená, že k tomu, aby se tyto dolů na dlouhé vzdálenosti dostalo o něco menšího měření.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

SP-R 208 Warzone 2 Load

Jakmile odemknete Gunsmith, experimentujte s různými načítáními pro nejlepší výsledky.

Nejlepší třída SP-R 208 Warzone 2: Perks & Equipment

Pokud jde o výhody ve Warzone 2, doporučujeme vybavení Přezbrojení přinést další primární zbraň. SP-R 208 je dominantní při středním až dlouhém doletu, takže přidání útočné pušky, jako je M4, vám poskytne výhodu v bojích ve střední řadě.

Článek pokračuje po reklamě

Další výhoda, kterou bychom doporučili, je Bombová skupina jak vás chrání před příchozími výbušninami, které vždy hrály obrovskou roli v tresky bitvy Royale.

Rychlé ruce Protože bonus Perk vám dává možnost rychle načíst a přepínat mezi dvěma zbraněmi, podobně jako stále populární zesílený z Warzone 1.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Duch byl jedním z meta výhod v původní Warzone a my bychom to také doporučili ve Warzone 2. Tento konečný port vás nutí bez povšimnutí v nepřátelském radaru a otevírá možnosti útoku z různých úhlů.

Kombinace Semtex a Flash granáty Pomůže vám přemístit a dezorientovat hráče, než zamíříte a poslat je do Gulagu.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout SP-R 208 ve Warzone 2

Chcete-li odemknout a používat SP-R 208 ve Warzone 2, musíte dosáhnout Rank 7. Pokuste se přežít po delší dobu, protože vás odmění dostatek XP na odemčení zbraně v několika zápasech.

Článek pokračuje po reklamě

Tuto zbraň můžete také odemknout hraním několika her pro více hráčů v Modern Warfare 2 a dosažením pozice 7. Ať tak či onak, jak je to tak brzy, neměli byste čekat dlouho, než si hrajete s SP-R.

Nejlepší alternativy SP-R 208 ve Warzone 2

Výběr dokonalé zbraně s dlouhým doletem může vyžadovat tunu experimentů. Takže, pokud máte pocit, že SP-R 208 pro vás nefunguje, můžete se rozhodnout přejít na pušku MCPR-300 Sniper Rifle.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud však chcete zbraň, která poskytuje větší mobilitu, může být EBR-14 způsob, jak jít.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více informací o Warzone 2 se nezapomeňte podívat na naše další průvodce:

Nejlepší načtení SP-R 208 pro COD: Warzone Season 5

Nejlepší načítání Warzone SPR

SP-R 208 je puška značky Bolt-Action schopná vyjmout nepřátele na dosah s přesností a rychlostí, takže zde jsou přílohy a výhody, aby se nejlepší načítání Warzone SP-R pro sezónu 5.

Odstřelovači moderní války jsou rozděleni do dvou kategorií, odstřelovacích pušek a pušek Marksman. SP-R 208 spadá do kategorie Marksman Rifle a je jedním z nejlepších ve Warzone Season 5.

Tato zbraň je schopna sestřelit nepřátele v jednom headshotu, díky působivé rychlosti reklam a vysoké mobilitě. Budete moci vyjmout týmy, než to vědí. Zde je nejlepší načítání Warzone SP-R v sezóně 5.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší načtení Warzone SP-R 208
 • Nejlepší načítání Warzone SP-R 208
 • Nejlepší výhody k použití s ​​třídou Warzone SP-R 208
 • Nejnovější buffy a nerfy SP-R 208 ve Warzone
 • Jak odemknout SP-R 208
 • Nejlepší alternativy

Nejlepší načtení Warzone SP-R 208

Nejlepší přílohy Warzone SPR načítání

Nejlepší přílohy Warzone SP-R načítání

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: SP-R 26 ″
 • Laser: TAC Laser
 • Optický: Solozero SP-R 28 mm
 • Munice: .338 Lapua Mag 5-R Mag

Naše načtení SP-R 208 se zaměří na zlepšení rychlosti a přesnosti zbraně ve Warzone. Začneme s Monolitický supresor Skryjte své výstřely z radaru a posílí rozsah poškození zbraně.

 • Přečtěte si více:Nejlepší zvuková nastavení pro COD: Warzone Season 5

The SP-R 26 ″ barel Poskytne podporu poškození a přesnosti pušky Marksmana, abyste mohli bolest s větší přesností uklidnit. Ostřelovač musí být nepředvídatelný a pohybovat se během zakázek a TAC Laser Připojení to usnadní.

Článek pokračuje po reklamě

Warzone SP-R

Rozsah, protože poskytuje zbraň 7x zvětšení, což vám umožní skóre s větší lehkostí.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec byste měli použít 338 Lapua Mag 5-R Mags . A jako další výhoda, záběry horní části těla budou téměř vždy crack brnění.

 • Přečtěte si více:Jak dokončit Warzone Season 5 Znovu načteno červené dveře Velikonoční vejce

Abychom kompenzovali zoom zbraně, doporučujeme spárovat tuto sestavení SP-R 208 s úzké vzdálenosti, jako je Mac-10 nebo FFAR. Tím se zajistí, že se můžete zvládnout na kratší vzdálenosti.

Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší výhody k použití s ​​třídou Warzone SP-R 208

Dvojnásobný čas v třídě Warzone SP-R Loadrout

 • Perk 1: Chladnokrevný
 • Perk 2: Overkill pak Ghost
 • Perk 3: Zesílení

Pokud se chcete vyhnout nalezení nepřáteli s tepelnou optikou při kempu, doporučujeme vám vybavit Chladnokrevný vyzdobit.

Měli byste vybrat Přezbrojení Z prvního poklesu načtení, abyste mohli s puškou tohoto značkovače nést dvě primární zbraně. Pak si můžete vybrat Duch z vaší druhé kapky skrýt před UAV.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší studená válka AK-47 načítání pro COD: Warzone Season 5

Konečně, Zesílení Umožní vám přepínat mezi oběma primárními zbraněmi na desetník, což vám umožní zůstat v boji bez ohledu na situaci.

Článek pokračuje po reklamě

Nejnovější buffy a nerfy SP-R 208 ve Warzone

Software Raven za nějakou dobu neprovedl žádné významné změny v této pušce Marchsmen, ale tuto sekci aktualizujeme s jakýmikoli změnami, pokud budou použity na SP-R 208.

Jak odemknout SP-R 208

spr

Pokud chcete odemknout pušku SP-R 208 Marksman ve Warzone, budete muset získat 2 dlouhé zabití, které jsou v 5 různých zápasech pomocí odstřelovače nebo Marksman Rifle.

Jakmile je tato odemknutá výzva dokončena, budete moci udělat nejlepší Warzone načtení SP-R, aby vybrali své nepřátele a tábořili velkou vzdálenost daleko.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy

Pokud si chcete vyzkoušet alternativní zbraň na SP-R, doporučujeme jít s KAR98K. Jeho rychlá rychlost reklam je ideální pro rychlé scoping a zasažení impozantních výstřelů, ale může se také vypořádat s protivníky dále.

 • Přečtěte si více: Nejlepší načtení PELINGTON 703 pro COD: Warzone Season 5

Švýcarská K31 přichází s rychlou rychlostí reklam a časem šroubu, což z něj dělá zábavnou a efektivní zbraň, která tlačí hráče v rozsahu blízkého média. .

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek kredit: Aktivize