Nejlepší srdce železa 4 DLC – Paradox DLC Policy, Hearts of Iron IV DLCS – Keengamer

Srdce železa iv dlcs vysvětlena

Vítejte na seznamu Nejlepší srdce železa 4 dlcs zařazeno od nejlepších k horšímu! Udělal jsem tuto příručku, abyste si koupili DLC, které stojí za to koupit a ušetřit peníze na irevelant Shitty DLCS.

Nejlepší srdce železa 4 dlcs

Kompletní průvodce, na kterém hoi4 dlc koupit, který nekoupit v roce 2023.

HOI4 Nejlepší DLCS

  • Od Lucrorpg
  • před 3 měsíci

Vítejte na seznamu Nejlepší srdce železa 4 dlcs zařazeno od nejlepších k horšímu! Udělal jsem tuto příručku, abyste si koupili DLC, které stojí za to koupit a ušetřit peníze na irevelant Shitty DLCS.

Jak píšu tyto linie, Hearts of Iron 4 má 8 DLC Vydáno celkem Pouze krví Být posledním. Bude to o Švédsku, Dánsku, Norsku a Finsku. Konečně! Pokusím se tento článek aktualizovat, ale pokud jdu pozdě, chci, abys věděl, že se nemůžu dočkat!

Ještě jedna věc, abyste mohli hrát nejvyšší úroveň zajímavých modů HOI4, musíte mít DLCS. Je to na hovno, ale to je to, co to je.

Tady je můj osobní názor na DLC, než začneme hodnocení, nikdy si nekupujte DLC, pokud nejsou na slevu! Politika DLC je tu, aby vás vytrhla ..

HOI4 DLCS zařazeno od nejlepších k horšímu:

1. Probuzení tygra

Probuzení tygra je První rozšíření skutečného obchodu To je dodnes aktuální. Rozšiřuje strom zaostření Německa, Japonska a Číny! Bez něj nemůžete tvořit demokratické Německo, císařské Německo, komunistické Japonsko nebo jakoukoli jinou dostupnou alternativu. Je to vlastně alternativní historie DLC!

Ale je to hlavně zaměřeno na čínské válečníky a jejich zaměření stromů. S každým dalším čínským válečníkem můžete doslova zažít jiný přehrávání. Vše zcela jedinečné.

Takže už nemyslete, probuď tygra!

2. Smrt nebo nečestnost

Zde je další dobrý DLC, který by měl mít možnost začít. Cokoli, co to dělá? Smrt Dishonor DLC představuje nové diplomatické a loutkové interakce a nové stromy zaměření pro Maďarsko, Rumunsko, Československo a Jugoslávii.

Pokud nejste vysoce kvalifikovaným hráčem, nemůžete mít skutečný rozdíl v žádné z těchto zemí. Pokud tedy nejste z jedné z těchto zemí nebo nemáte zájem o hraní s nimi, nekupujte to.

Ale jo, pokud jste zruční a chcete vyzkoušet něco skutečně jedinečného, ​​určitě si užijete smrt nebo nečestnou DLC. Abych byl upřímný, nové stromy zaostření jsou opravdu skvělé. Zvyšuje také hodnotu opakovatelnosti hry.

3. Společně pro vítězství

Společně pro Victora je zcela zaměřen na nadvlády. Nové zaměření stromů pro Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Indie a Jižní Afrika jsou vítány přírůstky do hry. Obzvláště stojí za nákup, pokud máte rádi více hráčů.

Jako Dominion můžete zůstat loajální k Anglii nebo přepnout na straně přidání nějakého koření do vaší hry.

Samozřejmě existují i ​​další doplňky pro panství, jako je sdílení technologií, autonomní systém, zlepšení půdy, atd.

4. Žádný krok zpět

Nové sovětské, polské a pobaltské národní zaměření a banda dalších vylepšení přidaných s tímto DLC. Ale je to zaměřeno hlavně na Sovětský svaz a Stalin.

Bez kroku zpět DLC zažijete úplně jiné srdce Iron 4 Zkušenosti s hraním jako Sovětský svaz. Úplně nová mechanika vám doslova vyhodí mysl. Pokud však nemáte zájem hrát jako Sovětský svaz, přeskočte to ..

5. Muž zbraně

Muž Guns DLC je docela velký, přidává tuny funkcí zcela zasvěcené na námořní válce. Nicméně, základní mechanika námořní války v HOI4 saje a žádný DLC to nemůže opravit.

Námořní válka prostě není účinná, proto není zajímavá. Jen ponorky spamu a používejte své lodě, když potřebujete stáhnout námořní invazi. %95 čas hry moje lodě jsou zakotveny bez ohledu na to, která země hraji. Je to smutná pravda.

Dalším klíčovým bodem je kombinovaná námořní síla frakcí spojenců. Činí námořní válčení zbytečné, protože neexistuje žádná konkurence.

Pouze dobrá věc na tomto DLC jsou nové stromy Alternate History Focus přidané do USA a Anglie.

Také Mexiko a Nizozemsko konečně získají vlastní stromy národního zaměření s tímto DLC.

6. Bitva o Bosporus

Byl jsem opravdu nadšený z tohoto DLC, ale ukázalo se, že to bylo zklamání. Bitva o Bosporus představuje nové zaměření stromů a mechaniky pro Bulharsko, Řecko a Turecko.

Co dělají nové zaměření stromů? Vlastně oni oslabit tyto země hodně. Sát a nemají mnoho odrůd. Také nová mechanika vzpoury sát a ztráta času.

Paradox by měl vědět, že stromy velkých zaostření neznamená, že jsou dobré. Můžete vytvořit super obrovský strom zaostření, ale bude to mělké, prázdné a vůbec nepřidat žádnou hodnotu.

7. LA odpor

Mohu k tobě být upřímný. Tento DLC je doslova zbytečný. Dostal jsem to, ale ani jsem necítil nepatrný rozdíl. Špikování se cítilo jako zbytečné potíže, úplně jsem to ignoroval a nic jsem neztratil. Stejně jako námořní válka. Můžete doslova hrát po dobu 1000 hodin a neví nic o odporu nebo námořní válce a být v pořádku. Směšný.

Každopádně je na tomto DLC jen dobrá věc, nová jedinečná Portugalský strom zaostření.

8. Pouze krví

Krva sama o sobě je možná nejhorší HOI4 DLC. Podívejte se na recenze.

Přidává zaostřovací strom do Švýcarska, ale stále je to super nudná země. Ani mě nezačněte na novém stromu etiopského zaostření. Rok je 2022 – 2023 a stále prodáváte stromy zaostření pro irelevantní národy? Cítím scammed Bros.

Přidává nový designér letadel … proč jste museli f-up pracovní systém. Je to špatné a kočárky.

Oslabuje Itálii občanskou válkou bez důvodu? Už je to slabé.

To bylo ono, thx pro čtení! Závěrečná slova, vážná srdce Iron IV hráče koupí všechny DLCS. Je to takové jaké to je. Ale musím říci, že některé mody jako Kaiserreich v hodnotě nejméně 20 dlc a jsou zcela zdarma. S těmito informacemi udělejte, co chcete.

  • Kategorie: Hearts of Iron IV průvodci
  • Štítky: Nejlepší Hearts of Iron 4 dlcbest HOI4 DLCSHOI4 DLC Rantinghoi4 DLC Wortmust Have Hoi4 DLCS

Srdce železa iv dlcs vysvětlena

Hearts of Iron 4 je plná jedinečných DLC, které zcela mění hru v mnoha ohledech. V tomto článku je položíme, takže můžete vidět, které jsou nejlepší a na které byste měli utratit své peníze. Některé budou levné, některé drahé, ale každý z nich je jedinečný svým vlastním způsobem, takže byste si měli přečíst tento seznam, i když si ho neplánujete koupit.

Srdce železa 4 (HOI4) není nejlevnější strategická hra, ale je to určitě jedna z největších. Jeden může tvrdit, že jednou z nejhorších věcí je, že postrádá kvalitní aktualizace a doplňky zdarma. Skoro je to neúplné, pokud to hrajete bez jakýchkoli DLCS. A problém s většinou DLC spočívá v tom, že jsou ceny za přesně 20 $, což znamená, že HOI4 je lepší zážitek, pokud máte spoustu peněz.

Ale před několika měsíci byla do obchodu Steam přidána nová funkce (expanzní předplatné) Srdce železa 4, A s tím získáte všechny DLC a další kosmetiku. Bude vás to stát 5 $ měsíčně a můžete zrušit kdykoli chcete. Před nadcházejícím DLC, Zbraně proti tyranii, Mluvíme o již dostupných DLC v naději, že vám pomohou rozhodnout se, které, pokud vůbec, chcete přidat do své základní hry.

Ať už si možná koupíte nějaké DLC HOI4, nebo jen se k nim přihlásit, tento seznam bude pro vás dobrým čtením. Proto zde budete mít malý přehled o DLC a nakonec se můžete rozhodnout, který z nich vyhovuje vašim potřebám. Můžete kliknout na název pro každou sekci, která bude přesměrována na samotnou DLC!

Hearts of Iron IV – upoutávka upoutávky
Obsah

Bitva o Bosporus – Středomoří

Tento DLC byl do hry přidán na konci roku 2020. Je vybaven novým zaostřovacím stromům pro země, které se nacházejí kolem Bosporu a na Balkáně.

Hearts of Iron IV dlcs - Battle for the Bosporus

Hearts of Iron IV dlcs – Battle for the Bosporus

V obchodě Steam stojí 10 $ a jeho cena je docela rozumná. Do hlavní hry to moc nepřidává a je to pouze pro irelevantní země, které postrádají jakékoli použití v multiplayeru. Je to zajímavé v Singleplayeru a může to být zábava už nějakou dobu bez ohledu na to.

Můžete se rozhodnout mezi vytvořením nové a vylepšené byzantské říše, nebo můžete jen přivést zpět Osmanskou říši. DLC je docela zábavná, ale ty stromy zaostření jsou snadno vyměnitelné některými mody, které můžete získat zdarma na parní dílně Steam.

Smrt nebo nečestnost – Extravaganza východní Evropy

Tento DLC byl přidán do hry v polovině roku 2017. Poskytuje více zaměřených stromů pro země, které jsou ve východní Evropě – je to v podstatě balíček venkov.

Srdce železa IV dlcs - smrt nebo nečestnost

Srdce železa IV dlcs – smrt nebo nečestnost

Rozdíl je v tom, že tento přidává více hodnoty přehnatelnosti pro vaši hru Singeplayer, protože stromy zaostření jsou zábavnější než v poslední.

Zaměřte stromy pro Jugoslávii a Rumunsko v novém 1.10 „Collie“ patch bylo přepracováno, což způsobilo, že tento DLC ještě více vzrušující než dříve. Plus nové jedinečné stromy Rumunské a maďarské zaměření jsou také opravdu důležité pro multiplayer.

S Smrt nebo nečestnost, Můžete se rozhodnout, zda přinesete zpět Rakousko-Umělý, nebo zda budete čelit nacistické agresi Československo, Je to úplně na vás. Možnosti jsou nekonečné. Je to celkově skvělý DLC, za 20 $.

Probuzení tygra – řev východu

Tento DLC byl do hry přidán začátkem roku 2018. Je to jeden z důležitých v Hearts of Iron 4, protože přidal hodně nového obsahu, většinou pro východní Asie. Tato DLC stojí 20 $, což je docela rozumné pro množství obsahu, který dává.

Srdce železa IV dlcs - probuzení tygra

Srdce železa IV dlcs – probuzení tygra

Nyní jste schopni sjednotit celou Čínu, s jakoukoli čínskou zemí, pod jedním pravidlem, zatímco současně pořádá obrannou válku proti Japonsku. Japonsko má novou alternativní cestu historie spolu s Německem, s nímž můžete přivést Kaiser zpět do třetího říše nebo znovu založit v Japonsku shogunate.

Je to velmi zábavný mod hrát v Singleplayer a s přáteli. Získáte také novou funkci, kde můžete použít speciální rysy na určité generály, což této armádě poskytne určité výhody. Celkově hodnota přehnatelnosti je skvělá a DLC je určitě jedním z lepších.

Společně pro vítězství – čaj a lívance pod Union Jack!

Toto bylo první DLC vyrobené pro HOI4, přidané na konci roku 2016. Je to nejstarší DLC a jeden z mých oblíbených, protože přidává velmi důležitý mechanik a řadu nových stromů zaostření.

Hearts of Iron IV dlcs - společně pro vítězství

Hearts of Iron IV dlcs – společně pro vítězství

Přidává nové zaměření stromů pro britské kolonie, jako je Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Jižní Afrika a British Raj (Indie). Navíc rozšiřuje celý loutkový systém, kde je nyní mnohem snazší spravovat stav loutky nebo se osvobodit od pravidla někoho jiného, ​​pokud hrajete jako jeden – tento DLC přináší speciální autonomní systém.

Bez tohoto DLC nejsou hry pro více hráčů nejpříjemnější. Jeho hodnota je docela významná, zejména ve hrách pro více hráčů. Stojí to 20 $ na trhu parní a je to rozumná cena za veškerý obsah, který dostanete.

Pouze krví – jiskry Abyssinie

Toto je jeden z posledních HOI4 DLCS na tomto seznamu, jak byl vydán 27. září v roce 2022. Přináší ve hře některé škodlivé změny, což výrazně ovlivňuje hraní hry pro více hráčů.

Srdce železa IV dlcs - pouze krví

Srdce železa IV dlcs – pouze krví

Hlavním zaměřením tohoto DLC je ital-etiopská válka, která se odehrává na začátku hry. Itálie, Etiopie a Švýcarsko získaly nové stromy zaostření, kde mohou přepnout mezi všemi různými druhy herních možností.

Vrácení zpět římské říše nebylo nikdy snazší a bráněno proti Itálii, protože Etiopie je mnohem jednodušší než dříve – je to neuvěřitelné.

Do hry byl také přidán zcela nový designér letadel, spolu s novými jednotkovými medailemi a možností konference o míru, kde můžete nyní demilitarizovat určité zóny a nárokovat vlastnictví půdy nebo dokonce lodě svého nepřítele.

Tento druh DLC byl zapotřebí, takže to je důvod, proč se to dosud na tomto seznamu dostalo. Pro většinu lidí je to drahé, je to 20 €, ale může to stát za to, zejména pokud máte rádi jednu z těchto tří zemí. Určitě byste měli zkontrolovat náš článek o Pouze krví DLC, pro úplnou podrobnou recenzi!

LA odpor – uhlíky vzdoru

Tento DLC byl přidán do Srdce železa 4 na začátku roku 2020. Představuje nás do systému špionáže a nové přepracované zaměstnání mechaniky. Nyní jste schopni mít svou vlastní zpravodajskou agenturu, která je zcela přizpůsobitelná s jejími druhy cílů, které byste určitě měli udělat.

Srdce železa IV dlcs - LA odpor

Srdce železa IV dlcs – LA odpor

Francouzský strom zaměření se změnil, protože svobodný a Vichy France je ve skutečnosti hratelný. Španělská občanská válka nyní jde do tolik hloubky a válka je nyní obtížnější než dříve, ale také mnohem zábavnější.

Když zabíráte území bez jádra, budete se muset starat o odpor od lidí, které jste dobyli. Vzhledem k tomu, že lidé nebudou s vámi potěšeni, jak ukradnete jejich půdu, nebudete moci z této provincie používat veškerou svou pracovní sílu, jinak získáte konstantní sabotáže továrny a infrastruktury.

Zahájení převratů v jiných zemích je složitější, protože musíte proniknout doslovně špiony do jiných zemí, aby mohli úspěšně pracovat. Je to skvělý DLC a stojí za to cenu 20 $ – jeden z nejlepších tam venku.

Žádný krok zpět – duch odolnosti

Tato DLC byla přidána před dvěma lety, na konci roku 2021. Je to jeden z největších DLC, který Srdce železa 4 Got, úplně to změní systém dodávky, armádní důstojník sbor, tanky a mnoho dalšího. Podle našeho názoru je to druhý nejlepší DLC.

Srdce železa IV dlcs - Žádný krok zpět

Srdce železa IV dlcs – Žádný krok zpět

Sovětský svaz a Polsko konečně dostaly nové zaměření stromů. Vnitřní politika Sovětského svazu je nyní mnohem více rozšířena. Budete mít dobrý přehled o tom, jak byla paranoia Stalina špatná, protože budete muset při jednání s velkým očištěním učinit ještě více politických rozhodnutí.

Nyní se můžete bránit ještě lépe jako Polsko a pro milovníky Europa Universalis můžete nyní ještě znovu vytvořit polský litevský společenství. Navíc všechny ostatní Baltské státy obdržely nové stromy a cesty alternativní historie.

Armádní zkušenost je nyní mnohem ceněnější než dříve. Je to jediná věc, s níž můžete zkoumat taktiku armády. Víte, jak můžete v DLC Man, zbraně staví vlastní vlastní lodě? Nyní můžete dokonce udělat to samé se svými tanky a přidat mnohem zábavnější k tomuto aspektu hry!

To je důvod, proč žádný krok zpět změní všechno! – Srdce železa 4

A poslední důležitou věcí, která byla přidána v DLC, je nový zásobovací systém. Místo budování infrastruktury musíte nyní stavět železnice, které dodávají zásoby do vybrané provincie, takže váš čas v HOI4 těžší, ještě realističtější a otravnější.

Stojí to jen 20 $ na Steam, což je skvělé pro množství obsahu, který poskytuje.

Man The Guns – dobývejte volné moře!

Tento DLC byl přidán do HOI4 na začátku roku 2019. Je to rozhodně výběr číslo jedna a pravděpodobně můžete hádat proč – úplně to vylepšilo námořní bojový systém.

Srdce železa iv dlcs - Man The Guns

Srdce železa iv dlcs – Man The Guns

Je to aktualizace, kterou pravidelná hra potřebuje, příliš špatná, že za ni musíte zaplatit, protože palivový mechanik, se kterým přichází, je opravdu důležitá a ztěžuje to hra. Mexiko a Nizozemsko dostaly zcela nové zaměření stromů, zatímco USA a Velká Británie získaly nové alternativní historické cesty. Které jsou docela zábavné hrát a experimentovat s.

Tento DLC také implementuje nový zdroj, palivo, které je oddělené od běžného oleje. Je to důležitá funkce, která bude nyní vyžadovat, abyste neustále ušetřili palivo, takže můžete mít lepší šance na vítězství v válce. Všechna vaše vozidla, která by v reálném životě běžela na palivu. Nyní je těžší jen spamové letadlo a tanky, díky čemuž se tato část hry jeví jako více.

Námořní boj je výrazně vylepšen a zjednodušený, takže není tak obtížné jej ovládat. Noví hráči to zvláště považují za užitečné, protože to zjednodušuje vše, zejména námořní invaze.

DLC stojí 20 $, což je dobré pro počet funkcí, které nakonec dostanete. Je to nejvíce hodnota DLC venku a ten, který doporučujeme každému koupit!

Pouze krví – Sky High Showdowns a diplomatické potěšení

Není to největší obsah DLC, jak vám řekne jeho skóre v Steam. Pohybuje se z „smíšeného“ na „negativní“ docela snadno v závislosti na tom, kdy se na to díváte. Vydáno v září 2022, nabídla všude kolem nějaké změny světla, spíše jako oprava, opravdu.

Srdce železných dlcs - pouze krví

Srdce železných dlcs – pouze krví

Nejrelevantnějšími aspekty tohoto DLC jsou návrhář letadel, který vám umožní navrhnout a postavit vaše vlastní letadla, od nejmenších po nejtěžší, ať už je to cokoli, co potřebujete k dešti o nepříteli. Kromě toho dalším nejdůležitějším aspektem tohoto DLC jsou možnosti mírového konference, které do hry přidávají určitou všestrannost.

Celkově vzato, to je široce považováno za DLC, které se má dostat při prodeji a poté, co strávil značné množství hodin ve hře, takže můžete ocenit rozdíly, které přináší.

Mihael je spisovatel a skvělý zábava všech typů videoher – od tmavých her jako Dark Souls a Bioshock, po přátelské a blokované Minecraft a Terraria.