Nejlepší stavění Elden Ring, Elden Ring: Jak hrát na snadný režim pomocí těchto rozbitých postav | Den geeka

Elden Ring: Jak hrát na „Easy Mode“ pomocí těchto rozbitých postav

Pokud jde o brnění, měli byste si vybrat z těchto čtyř sad:

Nejlepší stavění prstenů Elden

Aaron Donald Aaron Donald je vášnivý spisovatel technologie s výrazným důrazem na herní a elektronické gadgety. Jeho rozsáhlá znalost herního hardwaru a nadšeného oka pro technické detaily ho vybaví, aby poskytoval důkladné, hloubkové, jak TOS a recenze nejnovějšího herního vybavení a her. Přečtěte si více 2. srpna 2022

Elden Ring je neuvěřitelně zábavný, ale může být také frustrující. Snažíte se porazit nepřítele znovu a znovu, ale zemřete pokaždé. Tak co je za problém? Možná to souvisí s vaší sestavou.

Nejlepší stavění prstenů Elden

Chystáte se naučit, jak překonat překážku. Tento článek doporučí nejlepší sestavení Elden Ring. Ne každá stavba funguje skvěle pro všechny hráče. Někteří dávají přednost maximalizaci jejich síly, zatímco jiní si užívají obsazení kouzel. Také byste neměli provozovat stejné zbraně a sady od začátku do konce.

Náš seznam zvažuje všechny tyto faktory. Jedna z následujících sestav by měla dokonale vyhovovat vašemu stylu.

Nejlepší stavění Elden Prsten pro začátečníky

Pokud jste nováčkem Elden Ring, potřebujete sestavení, které pomůže v průběhu životně důležitých prvních částí hry. Zde je několik možností.

Sestavení mága/kolečka

Jedním z nejlepších a nejjednodušších staví pro začínající hráče je sestavení Mage/Caster. Při zahájení cesty vyberte třídu astrologů, protože má více inteligence a mysli než jiné skupiny. Tito dva budou vaše primární atributy.

Když už mluvíme o atributech, chcete dát nejvíce bodů do inteligence, vitality a mysli.

Hlavní zbraň, kterou byste měli získat, je personál meteoritu. Najdete to v Caelidu, východně od svého startovního místa. Prozkoumejte oblast, dokud nenajdete ruiny ulice mudrců, což je místo, kde leží personál.

Zaměstnanci meteoritu mají vyšší škody než ostatní zaměstnanci rané hry a „s“ škálováním pro inteligenci, takže je pro kolečka výkonný. Nelze to upgradovatelné, ale výstup vyššího poškození více než to vyrovnává. Zvyšuje také intenzitu gravitačních kouzel.

Pokud jde o brnění, měli byste si vybrat z těchto čtyř sad:

 • Fire Monk
 • Šalvěj
 • Perfumer/Traveler
 • Astrolog

Kombinujte prvky z každé sady a získejte nejlepší statistiky a vzhled.

Pokud jde o Talismany, nebudete mít v rané hře mnoho slotů. Pokud máte pouze dva dostupné sloty, použijte je pro ikonu Radagon a Graven-School Talisman. Zvyšují rychlost odcizení kouzla a zvyšují účinnost čarodějnictví.

Budování kolosální/síly

Sestavení kolosální/síly se zaměřuje na ovládání nejtěžších zbraní, které vynikají v boji. Pokud se rozhodnete pro tuto třídu, budete se zabývat velmi těžkými údery.

Spusťte sestavení výběrem třídy Vagabond nebo Hero. Většina vašich atributských bodů by měla jít na sílu, vitalitu a vytrvalost.

Nejlepší zbraň pro začátečníky je těžký Greatsword, který přichází s vynikajícím měřítkem síly. Také vám umožní provádět skoky vpřed, které vyvolávají tunu poškození. Zbraň najdete poblíž zřícenin Cealem, ležící v hrudi černého kočáru.

Pokud jde o brnění, zvažte sadu Kaiden. Je to sada těžkých brnění, která doplňuje váš styl a poskytuje dobré statistiky včasné hry.

Nakonec vybavte kouzlo Arsenalu, abyste zvýšili maximální zatížení vybavení a zelený želví talisman, abyste zvýšili rychlost zotavení výdrže.

Nejlepší prsten Elden staví PVE

Boj PVE není jen o dovednostech; Schopnost hráče určitě mění. Je to také o vybavení stavby, která vám umožní proříznout své nepřátele jako máslo.

Vyzkoušejte dvě následující sestavy, abyste zlepšili váš výkon.

Arcane/Rivers of Blood

Tajemná stat je nezbytná pro bitvy PVE. Řeky budování krve vám to umožňují maximalizovat.

Vyznačuje řekami krve Katana, jeden z nejmocnějších mečů v Elden Ring. Používá se vhodně, způsobuje, že vaši nepřátelé krvácí s každým úderem. Má také silnou schopnost – pitora mrtvola. Tato rychlá sekvence lomítka se zdvojnásobí na poškození krvácení.

Můžete vybavit další katanu pro dvojí ovládání, ale jeden by měl být více než dost.

Pokud jde o statistiky, měli byste upřednostnit tajemnou a obratnost, abyste zvýšili poškození a mobilitu krvácení.

Brnění není pro tuto sestavu kritické, ale ujistěte se, že získáte bílou masku. Po spuštění krvácení zvyšuje vaše poškození o 10% po dobu 20 sekund.

Stejně tak talisman Pána krve zvyšuje vaši útokovou sílu o dalších 20% po dobu 20 sekund, pokud dojde ke ztrátě krve ve vašem okolí.

Build Faith

Další sestavou, kterou byste měli vyzkoušet pro PVE Skirmishishes, je stavba víry. Je to docela agresivní, soustředění na magii a útočné taktiky. Podpůrné a pasivní síly nejsou pro tuto sestavu důležité.

Zbraň volby zde je okřídlená kosa. Použijte jej k prořezání nepřátel a proveďte tmavou magii, abyste přistáli na poslední ránu.

Tato položka má jednu z nejsilnějších schopností ve hře – Angel’s Wings. Udržuje to nepřátele, které jste zasáhli před uzdravením.

Alternativně můžete vybavit Greatsword, pokud jste na setkání s Brawnier. Můžete to budovat se schopností černých čepelí, která obklopuje vaši zbraň zastrašujícím černým plamenem, aby se zvýšila vaše poškození.

Mysl a víra by měla být vaše primární atributy. Můžete také zanechat několik bodů pro sílu a vytrvalost.

Pro brnění můžete jít s sadou Haligtree Knight. Je to vysoce kvalitní brnění, která dramaticky zvyšuje vaši robustnost a imunitu.

Některé z talismanů, které můžete použít, patří Talisman Faithful’s Canvas, The Winged Sword Insignia a Godskin Shadling Thack. Zvyšují účinnost, zvyšují útok a obnovují HP po sobě následnými útoky.

Nejlepší Elden Prsten staví pro pozdní herní hru

Stavby raných her vás mohou dostat jen tak daleko a někteří ztratí svou moc později. Občas možná budete muset přepnout taktiku a přizpůsobit se. Zde jsou dvě stavby nejčastěji považované za nejsilnější pro pozdní hru.

Pán krve

Aktualizace 1.03 představil několik masivních změn, ale možná žádný nebyl tak dopadající jako buff k krvácení. To způsobilo, že několik zbraní přemohlo, včetně Mohgwyna posvátného kopí. Má vysoké základní statistiky a působivou schopnost zvanou rituál Bloodboon. Úspěšně se provádí, postupně způsobuje více než 10 000 škod, což může rychle zabít většinu šéfů.

Vaše hlavní atributy by měly být vitalita a tajemná.

Brnění není pro tuto sestavu zásadní, ale bílá maska ​​je nutností.

Co se týče Talismanů, můžete vybavit exultaci a Shard of Alexander Lord of Blood. Posledně jmenovaný zvyšuje útokovou sílu schopností vaší zbraně o 15%.

Unga Bunga

Toto je další sada založená na síle s obřím drtičem v jádru. Tato zbraň způsobuje těžké poškození, ale vyžaduje hodně síly. Výsledkem je, že upřednostňujte sílu a sílu před dalšími atributy.

Navíc vybavte býčí kozí sadu. Toto brnění má ohromující statistiky (e.G., 100 poise) a jedna z nejvyšších poškození. Nejprve vám umožní převzít nepřátele.

Hlavním talismanem, kterého chcete získat, je Radagon’s Soreseal. Zvyšuje sílu, obratnost, vitalitu a vytrvalost o pět bodů. Navíc získejte Arsenal Great Jar, abyste zvýšili kapacitu vybavení o 19%.

Stát se legendárním válečníkem

Nepřátelé Elden Ring jsou neodpustitelné a využívají všechny vaše slabosti. Jediným způsobem, jak se vyhnout tomu, aby se stal sedící kachnou, je spustit mocnou stavbu. Dali jsme vám mnoho skvělých možností – vyberte si jednu a s jistotou začněte bitvu.

Jaká je vaše budování prstenu Elden? Jak často měníte sestavy? Řekněte nám v sekci komentářů níže.

Elden Ring: Jak hrát na „Easy Mode“ pomocí těchto rozbitých postav

Autor: Matthew Byrd | 10. března 2022 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Elden Ring Broken Character Stavby

Elden Ring nemusí obsahovat tradiční možnost „snadný režim“ (navzdory stále hlasitějším požadavkům, aby se hry z přepravy z přehrávání nabízely volitelným nastavením obtížnosti), ale rozhodnutím hrát hru pomocí jedné z jednoduše rozbitých postav, které hráči dosud objevili, téměř budete téměř objevit, budete skoro určitě být schopen hru porazit relativní lehkostí.

I když můžete zjevně porazit Elden Ring Používáním některých dalších sestav, které jsme dříve doporučili (nebo jednu z mnoha dalších životaschopných možností sestavení postav v této hře), potřebuji, abyste věděli, že nejsem přehnaný, když říkám, že následující sestavy jsou skutečně rozbité. Mnoho z nich využívá mechaniku, která patří buď mezi nejsilnější ve hře, nebo interakcemi, které velmi pravděpodobně nefungují, jak je zamýšleno, a obvykle vedou k veselým výsledkům.

Pokud tedy máte zájem vyrobit své Elden Ring Journey co nejjednodušší (nebo pokud chcete jen vyzkoušet něco opravdu zvláštního pro svůj druhý přehrávání), zde je několik Elden Ring Stavby, které vám umožní přemýšlet, proč každý říká, že tato hra je tak obtížná.

Elden Ring Easy Mode se staví: Oheň smrtícího hříšného válečníka

Stavět požadavky/preferované vybavení: Bloodflame Blade, Fire’s Deadly Sin, Seppuku, Eclipse Shotel, jakákoli melee zbraň, kterou lze nejdříve lemovat

AD – obsah pokračuje níže

V tuto chvíli existuje několik variací této základní sestavy, ale všechny vás změní v živou zbraň, která bude schopna zabít téměř cokoli na vaší cestě pouhým tím, že se k němu trochu přiblíží.

Srdcem této stavby je schopnost smrtícího hříchu ohně, která vyžaduje, aby se objevila 19 víry. Tato schopnost je navržena tak, aby vám umožnila zapálit a způsobit poškození plamene všeho, co se blíží k vám, ale ukáže se, že schopnost má tajnou (a možná nezamýšlenou) interakci, která vám umožní přidat další efekty poškození do plamenů.

Pokud tedy náhodou použijete zaklínač Bloodflame Blade na kompatibilní pravou rukou, zatímco je aktivní smrtící hřích ohně, bude z toho zaklínače přenesen na smrtící efekt hříchu požáru. To znamená, že se vykoupíte v plamenech, které způsobí poškození ohněm i krvácení, kdykoli se dostanete dostatečně blízko k nepříteli. Pokud to pro vás není dost krve, můžete také použít válečný popel Seppuku k přidání ještě většího poškození krvácení a zvýšení množství poškození krvácení Poškození Smrtícího hříchu.

Pro hráče PVP zvažte použití jedinečné dovednosti zbraní Eclipse Shotel (Flire Death Flare) ve spojení s smrtícím hříchem Fire, abyste výrazně zkrátili doba potřebná k použití efektu „smrti“ na okamžité zabíjení na vaše nepřátele PvP. Tato sestava vyžaduje, aby byla správně použita větší investice do statu (10 síly, 25 obratnost a 30 víry), ale je absurdně mocná.

Existuje několik různých talismů a zbraní (jako jsou ty, které mají atributy přirozeného krvácení), díky nimž bude toto sestavení ještě smrtelnější, ale pokud spustíte nějakou kombinaci schopnosti Buff se smrtícím hříchem, mělo by vám to umožnit navíc poškození těmito plameny (alespoň dokud tato interakce nebude téměř jistě stanovena).

Elden Ring Easy režim sestaví: Erdtree Greatshield Turret

Stavět požadavky/preferované vybavení: Smrtící hřích Fire, Erdtree Greatshield

AD – obsah pokračuje níže

Toto je vlastně variace výše uvedené budovy, což znamená, že ji můžete použít ve spojení s smrtícími hříšnými kombami jiných ohně nebo jako jádro mírně odlišného stylu sestavení, které zdůrazňuje sílu, vytrvalost a obranu.

Tato sestava je navržena kolem Erdtree Greatshield, která přichází s jedinečnou schopností, která vám umožní vystřelit projektil, kdykoli s ním odrazíte kouzlo. Ukazuje se však, že pokud se zapálíte s ohněm smrtícího hříchu a nadále „parry“ tento účinek, který jste na sebe aplikovali, můžete z tohoto štítu skutečně střílet projektil, kdykoli budete chtít.

To znamená, že se v podstatě můžete proměnit v téměř nezaříkatelný nádrž, která může vystřelit téměř nekonečnou salvu silných magických projektilů z bezpečné vzdálenosti. Výhodou toho, že jdete s touto sestavou nad tradiční magickou sestavou, je to, že je obecně mnohem tvrdší, nevyžaduje FP a náklady na relativně malou výdrž.

Jedinou skutečnou nevýhodou této sestavy je to, že někteří nepřátelé jsou tak odolní vůči škodám, že se s vaším štítem vypořádáte, že možná budete muset vyvinout plán zálohování, který vám umožní zvládnout tyto příležitostně nepříjemné boje. Získání samotného Erdtree Greatshield také chvíli trvá, takže se na tuto strategii nebudete moci spolehnout až o něco později ve hře.

Přesto je to asi tak bezpečné jako přemožené sestavy v této hře.

Elden Ring Easy Mode sestaví: Mage „One Shot“ sestavení

Stavět požadavky/preferované vybavení: Terra Magicus, Cerulean Skrytá slza, kometa Azur, Lusatův glinstone personál, Azurova glinstone koruna, Graven-School Talisman, jakékoli další položky poškození kouzla

AD – obsah pokračuje níže

Elden Ring Hráči nedávno sdíleli neuvěřitelná videa o sobě zabíjející šéfy magickým paprskem, který nejen udržuje některé z nejtěžších nepřátel hry na bezpečné vzdálenosti, ale zdánlivě nestojí FP obsazení. Někteří podezření, že přemožený magický paprsek musí být výsledkem závady, ale ukáže se, že tuto schopnost můžete poměrně snadno replikovat pomocí několika klíčových položek.

Hlavními součástmi této stavby jsou kometa Azur, Terra Magicus a Cerulean Skrytá slza. Jakmile tyto položky budete mít, budete chtít získat jakékoli další vybavení, které zvyšuje sílu vašich Glinstoneovy čarodějství (která zahrnuje upgradovanou verzi personálu Lusat Glinstone, Graven School Talisman a tunu inteligentních bodů).

Až budete mít všechny potřebné kousky, budete se muset dostat do dosahu cíle, obsadit Terra Magicus pro AoE poškození buffy, vypijte baňku s cerulean skrytou slza smíchanou do ní a vystřelte z komety Azur Spell. Toto kombo by mělo vést k tomu, že budete moci vystřelit mnohem silnější verzi kouzla komety Azur zdarma (díky ceruleanskému skrytému slznému efektu) a udržet paprsek na nepříteli, dokud nejsou mrtví. Vážně, toto kombo vám umožní porazit některé z nejtěžších nepřátel v Elden Ring za pár sekund, aniž by jim dal šanci se vám dokonce přiblížit.

Než však stanovíte příliš vysoká očekávání, měli byste vědět, že tato sestava ve skutečnosti nefunguje na všech nepřátech (zejména šéfů, kteří jsou příliš rychlí, nelze je přitulit nebo mít více fází, kterým se nelze zabránit ), a lze jej skutečně použít pouze jednou za boj/místo dobíjecího se milosti kvůli omezené povaze ceruleanského skrytého slzného účinku. Je to však opravdu nejlepší způsob, jak porazit některé jinak neuvěřitelně tvrdé nepřátele (navíc je to zábavné hrát).

Elden Ring Easy režim sestaví: Sword of Night and Flame

Stavět požadavky/preferované vybavení: Sword of Night and Flame, Radagon’s Soreseal, Carian Filigreed Crest, Flame Grant Me Síla

Dříve jsme hovořili o tom, proč je meč noci a plamen jednou z nejsilnějších zbraní Elden Ring, Jednou z nejpůsobivějších věcí na tomto ze své podstaty mocného meče je však to, že je technicky možné získat ve hře velmi brzy a používat ji po většinu vašeho dobrodružství.

7 Nejlepší stavění Elden Prsten pro začátečníky (odpověď od uživatele Reddit)

The Elden Ring znamenalo své místo jako jedno z nejlepších akčních RPG všech dob popadnutí názvu hry roku 2023 do 4 kategorií!

Od svého příjezdu do herní arény jsou hráči stěží schopni odolat bezvadné a svůdné hře, kterou hra nabízí.

Nejlepší stavění Elden Ring pro začátečníky

Když nahlédneme dále do herních prvků Elden Ring, bojový systém může být trochu složitý, zejména pro nové hráče.

A je naprosto nutné mít silnou přilnavost nad bojem pro vzestup v Eldenově prstenu. Proto by se noví hráči měli seznámit s určitými sestavy, které jim mohou pomoci při počáteční hře.

Udělali jsme krok dále a sestavili jsme Nejlepší stavění Elden Ring pro začátečníky. Stavebnice, které jsme do tohoto článku zahrnuli, testují náš tým a různé další důvěryhodné hráče po celém světě. Takže, bez dalšího povyku, začněme článkem.

Nejlepší stavění Elden Ring pro začátečníky – nejlepší sestavy

Podívejte se na sestavy

Pokud jste ve hře docela nový, zjednodušme pro vás základy hry. Buids in Elden Ring jsou v podstatě způsob, jakým navrhujete dovednosti vaší postavy vybavením zbraní, kouzel a dalších atributů.

Všechny tyto faktory sestavení rozhodují o stylu boje vaší postavy. Styl sestavení může být magický, zpravodajský, založený na zpravodajství, založený na víře a samozřejmě hybridní.

Hra vyvolává spoustu kombinací, které mohou hráči použít k vytvoření svých statistik postav. Přítomnost více možností však může být poněkud ohromující, zejména pokud jste ve hře nováčková. V této situaci je lepší jít s vyzkoušenými a testovanými sestavy, spíše než slepě spěchat do hry.

Omezili jsme ty nejlepší sestavy Elden Ring, které vám přijde obzvláště užitečné v počátečních úrovních hry.

Tyto metody vám poskytnou spravedlivou výhodu proti nepřátelům a budete schopni lépe porozumět bojové mechanice.

1. Stavba čarodějnictví

Tato sestava je vysoce doporučena, pokud nemáte mnoho znalostí o Eldenově kruhu. Tato stavba poskytuje spravedlivou stabilitu proti obrovskému rozsahu nepřátel a ušetří vám čas a boj, který je obvykle považován za výchozí bod hraní Elden Ring. Můžete jít s Astrolog Třída pro vytvoření silného sestavení území.

Stavba čarodějnictví

Zde je několik klíčových výhod používání sestavení čarodějnictví jako začátečník:

 • Stavby čarodějnictví jsou relativně snazší a jsou velmi přátelské k začátečníkům.
 • Nebudete se muset zapojit do blízkého boje (Melee) a budete moci vyhladit své nepřátele z dálky.
 • Z útoků na dálku můžete způsobit velké množství poškození.
 • Existuje dlouhý seznam kouzelných kouzel, které můžete v této sestavě použít. Tato kouzla lze použít k oslabení nepřítele nebo ke zlepšení schopností vaší postavy.

2. Bleed Build

Pokud jde o nejjednodušší sestavení Elden Ring, můžete také zahájit svou cestu pomocí sestavení krvácení. Tyto postavy jsou navrženy tak, aby způsobovaly nepřátelům poškození krvácení.

Tato sestava je zvláště účinná, když začátečníci se zabývají většími nepřáteli a šéfy na úrovni. Může být jinak obtížné bojovat proti obrovským šéfům, když používáte jiné sestavy v počáteční hře Elden Ring Game.

Bleed Build

Některé z výhod používání Bleed Build v počátečních fázích hry Elden Ring jsou:

 • Zatímco sestavení čarodějství může být trochu únavné pochopit, Bleed Build může být snadno dešifrován začátečníky.
 • Bleed Build Grants Výjimečné dovednosti kontroly davu a pomáhat hráči vyjmout obrovské množství nepřátel s minimálním úsilím.
 • Kreleační sestavy mohou pracovat s různými zbraněmi, jako jsou Katanas, Swords a Daggers. Měli byste však být schopni být dobří v tom, abyste se uhýbali, abyste co nejlépe využili krvácení.
 • Můžete provést útoky s vysokým poškozením, které postupují hladce.

3. Shield Poke Build

Shield Poke Build

Pokud jste jedním z těch hráčů, kteří rádi postupují opatrně udržováním silné obrany, pak se pro vás právě vytvoří styl sestavení Shield Poke!

S tímto stylem sestavení můžete vyzkoušet různé kombinace, včetně čarodějnictví. Tato sestava může pomoci novým hráčům při udržování trvanlivosti v bitvách, protože zvyšuje jejich schopnosti zabývat poškozením a blokovat nepřátelské útoky.

Použití Shield Poke Build vám může pomoci na vaší cestě Elden Ring následujícím způsobem:

 • Použití této sestavy vám umožní strategizovat více než v závislosti na hrubé síle.
 • Nemusíte vytvářet složité kombinace zbraní, abyste mohli vybudovat štít poke sestavení.
 • Tato technika sestavení je účinná proti obrovskému rozsahu nepřátel.
 • Můžete načasovat své útoky podle vaší vůle a zároveň se chránit se silnými atributy obrany této sestavy.

4. SHORTBOW BUILD

SHORTBOW BUILD

Další na Elden Ring Beginner Build je stavebnice Shortbow. Tento styl sestavení bude vyhovovat vašemu vkusu, pokud si užijete útoky na dálku a hledání kouzel je pro vás příliš mnoho práce.

V takovém scénáři můžete jednoduše jít s tímto tradičním bojovým stylem luku a šipky. Je to chytrá volba používat styly sestavení na dálku, pokud jste noví ARPGS A blízký bojový styl není váš Forte.

Shortbow Build je jedním z nejjednodušších sestavení Elden Ring z následujících důvodů:

 • Jak jsme již zmínili, že tato metoda vám dává příležitost používat útoky na dálku.
 • Útoky na krátkou část mohou být načasovány mnohem rychleji ve srovnání s jinými zbraněmi na dálku, hlavně kvůli jejich lehkému a snadnému přilnavosti.
 • Útoky na krátkou část vybírají relativně nízkou daň na vaší střelivo než jakákoli jiná zbraň na dálku.
 • Tento styl sestavení můžete použít proti řadě nepřátel z bezpečné vzdálenosti.

5. Budování síly

Budování síly

Pokud se vám nelíbí strategizace nebo bojových stylů na dálku a myšlenka akce jednoduše srazí nepřátele dolů!

Vše, co musíte udělat, je vybavit velkou zbraň a skok na nepřátele, aniž byste se zadržovali. Budete se také muset dobře zbrojí, protože musíte bojovat v těsné blízkosti nepřátel.

Výhody používání sestavení síly jako začátečník zahrnují následující důvody:

 • Můžete způsobit obrovské škody na nepřátelských jednotkách jednorázově.
 • Styl budování síly je docela jednoduchý a může být opravdu zábavný a uspokojivý.
 • Tímto přístupem je snadné snížit různé nepřátele.
 • Nemusíte vyrovnat více statistik v tomto stylu sestavení kromě síly. Díky tomu je vyrovnávání této sestavy snadnější než jiné styly.

6. Vybudování rapier s dvojím ovládáním Antspur

Vybudování rapier s dvojím ovládáním Antspur

Technika sestavení rapier rapier s duálním ovládáním Antspur byla v poslední době považována za jeden z nejlepších sestavení Elden Prsten pro začátečníky.

Antspur je agilní zbraň, která vám usnadňuje přesné a bleskové útoky. Nyní, druhý rapír v rovnici dělá útoky hráče ještě smrtelně.

Důvody této techniky dvojího ovládání, které jsou jedním z nejlepších sestav Elden Ring, jsou následující:

 • Tato technika vám pomáhá způsobit pronikavé fyzické útoky, které jsou účinné proti široké škále nepřátel.
 • Tento styl sestavení lze použít k řešení více než jednoho nepřítele najednou.
 • Získání rapier Antspur je docela snadné i v raných fázích hry.

7. UNGA Bunga Build

UNGA Bunga Build

Pokud vás složité a složité kombinace zbraní zmást nebo nudit, pak se pro vás právě vytvoří technika sestavení UNGA Bunga.

Technika sestavení sestavení UNGA Bunga je docela podobná budování síly, protože oba vyžadují, aby hráč nesl obrovský boj zbraní a boje na melee. Sestavení Unga Bunga se však spoléhá na pomalejší zbraně, jako jsou kladiva a Greatswords.

Mezi potenciální výhody používání UNGA Bunga Build by začátečníky patří:

 • Přímý a snadno srozumitelný styl sestavení.
 • Pomocí tohoto sestavení začátečníků Elden Ring můžete způsobit velké množství poškození.
 • Hráč je schopen odolat nepřátelským útokům, protože tato sestava vyžaduje, aby se hráč hlídal těžkým brněním.
 • Nemusíte příliš pracovat na přidělování statistik a pokračovat s minimalistickou prací na pozadí.

Oficiální odkaz na nákup hry – https: // en.Bandainamcoent.EU/Elden-Ring/Elden-Ring

Často kladené otázky

Co je to dobrá třída pro začátečníky pro Elden Ring?

Pokud máte rádi útoky na dálku a kouzla obsazení, pak je astrolog dobrým třídě pro začátečníky pro Elden Ring.

Což je nejlepší třída Elden Ring pro začátečníky, kteří si užívají boje proti melee?

Pokud hledáte nejlepší třídu Elden Ring pro začátečníky, kteří si užívají boje proti melee, pak byste určitě měli vyzkoušet vagabond!

Což je nejtěžší třída Elden Ring pro začátečníky?

The Wretch je mongered jako nejtěžší třída Elden Ring pro začátečníky.

Je elden prsten začátečník přátelský?

Odpověď vám nemusí být překvapením, že Elden Ring není úplně přátelský pro začátečníky. Zpočátku se určitě budete cítit velmi ztraceni bez ukazatelů.

Závěr

Dosáhli jste konec našeho článku o nejjednodušších Elden Ring Strong Builds pro začátečníky. Doufáme, že tento herní průvodce vám pomůže zahájit cestu Elden Ring na vzrušující poznámce. Pokud se chcete podělit o svůj názor na tento příspěvek nebo prostě chcete poskytnout jakékoli návrhy, neváhejte a komentovat níže. A nezapomeňte se podívat na více Herní průvodce z Benettonplay!